>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.07.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 30. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: ATP
Godzina: 12:10
Spotkanie: Delbonis F. - Thiem D.
Typ: Delbonis F.
Kurs: 2,27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Thiem świeżo po zwycięskim turnieju w Umag. W Gstaad bierze udział po raz drugi, poprzenio rok temu przegrał w 1r z Troickim. Teraz rozstawiony w 2r trafia na bardzotrudnego rywala, Delbonisa, który bardzo dobrze zaprezentował się w poprzednim meczu z gospodarzem. Argentyńczyk gra bardzo dobrze trzyma piłki w korcie, gra regularnie, świetny fh, którym rozrzuca przeciwnika. Tydzień temu przegrał z Cuevesem czyli z graczem świetnie czującym się na clayu. W tym roku Delbo świetny bilans na mączce.
Liczę na lekkie odpuszczenie ze strony Austriaka, po wygranym turnieju w Umag, ze strony Argentyńczyka takiej motywacji na pewno nie braknie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
mike13 48

mike13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kukesi - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa(-1)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Legia wyjdzie pewnie w składzie: Kuciak, Bereszyński(Bróź),Rzeźniczak, Pazdan,Brzyski,Jodłowiec,Furman,Kucharczyk,Guilherme,Duda,Kucharczyk,Nikolić.
Drużyna Legii jest teraz w zupełnie w innej formie niż w spotkaniu z Lechem. Podobnie z resztą rok temu też nie zaczeli imponująco sezon a poźniej wszyscy widzieliśmy co sie stało z zespołem Celtic Glasgow na boisku. Przede wszystkim stabilna linia defensywy co też było rok temu w lidze europejskiej w fazie pucharowej. Co mnie bardzo cieszy to bardzo dobry środek pola Jodłowiec i Furman robią kapitalną robotę, do tego Duda, który z meczu na mecz jest coraz w lepszej formie i Nikolić strzelający jak na zawołanie. W ostatnim meczu urządzili sobie strzelaninę z zespołem Podbeskidzia. W dwumeczu Legia wygrała z Botosani 4:0, a obecny rywal myślę,że prezentuje podobny poziom.
Co mogę powiedzieć o rywalu Legii? W pierwszym oficjalnym meczu towarzyskim przegrali z niedoszłym rywalem Legii w Lidze Europejskie Botosani, a u siebie w ostatniej rundzie przegrali z Podgoricą.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 3-00
Spotkanie: Tigres - River Plate
Typ: BTS
Kurs: 2,25
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Trochę niespodziewany finał, przede wszystkim ze względu na Meksykanów.
Tak się składa, że obie ekipy spotkały się już w tych rozgrywkach. W obu meczach padły bramkowe remisy (2-2,1-1). Obie drużyny są raczej overowe jak na tę część świata dlatego tym bardziej nie rozumiem tak wysokiego kursu i dostrzegam tu spore value.
⛔ 100
 
M 100

marcin86m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores 2015
Godzina: 3.00
Spotkanie: Tigres UANL - River Plate
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Heja, witam. Na jutro mam mecz z finału Copa Libertadores 2015 pomiędzy zespołami z Meksyku i Argentyny. Jako, że jest to pierwszy mecz (a zawsze zostaje rewanż) to uważam, że ani jedni, a ni drudzy się nie otworzą i po pierwsze zabezpieczą obronę. Ja przewiduję tu remis bramkowy 1 do 1. Oba zespoły w tym roku już grały ze sobą, nawet 2 razy. W marcu w Argentynie padł wynik 1 do 1, a w kwietniu w Meksyku 2 do 2. Było to w ramach rozgrywek grupowych grupy 6 Copa Libertadores. Ja liczę na powtórkę. według mnie to zespół gości jest w lepszej dyspozycji, ale z racji meczu w Meksyku to Tigre jest faworytem i raczej nie przegrają. POWODZENIA!!!
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Spotkanie: MLS All Stars – Tottenham
Typ: over 1.5 bramki MLS All Stars
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Godz. 03:15
Analiza:
Takie spotkania odbywają się po to by kibice mogli oglądać całe piękni piłki czyli bramki. Gwiazdy ligi MLS nie będą się tutaj bawiły w agresywną grę w odbiorze czy pressing na całym boisku, goście będą mieli dużo miejsca na swojej akcji tym bardziej że przecież cała linia defensywa rzecz jasna zagra ze sobą po raz pierwszy. Oni postawią tutaj na atak i będą mieli bardzo dużo do powiedzenia z kilku przyczyn po pierwsze Totki przygotowują się do sezonu i trener będzie dziś rotował a to zawsze najmocniej odbija się na grze defensywnej, zresztą zespół z Londynu jest tym zespołem który lubią otwartą grę i to właśnie defensywą przegrywają w walce o Ligę Mistrzów a jak na razie w tej formacji jakiś większych wzmocnień nie ma. Druga sprawa to właśnie zespół MLS jest w trakcie sezonu i oni mają już rytm meczowy. Rzeczą która mnie jednak najbardziej przekonała do tego typu to kadra MLS, defensywa to dla mnie anonimowe nazwiska ale im dalej tym robi się ciekawie: Kaka, Lampard, Gerrard, Clint Dempsey David Villa, Robbie Keane czy Sebastian Giovinco – no po prostu nie chce mi się wierzyć by ktoś tutaj był oszczędzany a z takimi graczami i w takim spotkaniu musi to być mega ofensywne ustawienie. Na koniec jeszcze dwie kwestie przed rokiem skład tej ekipy był znacznie słabszy w ofensywie a i tak wygrali z Bayernem 2:1, no i Tottenham rok temu niemal w tym samym okresie przygotowań rozegrał dwa mecze z zespołami MLS remisując 3:3 z Seattle oraz wygrywając 2:3 z Toronto tak więc też postawią jak zwykle na ofensywę.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fenefan 4

fenefan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kukesi - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Legia świetnie spisuje się na wyjeździe, może nie będzie jakiegoś pogromu, ale czysta 2 to bardzo dobry typ. Legioniści bez problemu pokonali Botosani, zyskując imponujące 3 bramki na wyjeździe. Gospodarze przegrali ostatnio w kwalifikacjach z Mladost, który ostatnio jest w kiepskiej formie.
zwrot
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Stockholm - Atromitos
Typ: 1(-0,5 AH)
Kurs: 2,15
Bukmacher: bet365
Analiza:

Szwedzka liga to duzo wyzszy poziom niz liga grecka.
Gospodarze na swoim stadionie radza sobie lepiej niz wysmienicie na 10 meczy wygrali 9 i 1 zremisowali.
Goście z kolei na 10 wyjazdowych meczy 6 porazek 2 remisy i 2 zwyciestwa. To nie będzie spacerek.
Jestem gleboko przekonany, ze gospodarze jutro wygraja zwlaszcza, ze ostatni mecz w lidze europejskiej wygrali Armenskim klubem Shirak w dwumeczu 0:6
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Gstaad
Godzina: 12:00
Spotkanie: Delbonis F. – Thiem D.
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Nie zgodzę się z opinią kolegi wyżej. Thiem może i będzie trochę zmęczony, ale myślę, że to i tak wystarczy na solidnego Delbonisa. Jeśli Dominic sam nie będzie chciał przegrać tego meczu, to myślę, że spokojnie wygra, może nawet w dwóch setach. W Umag zagrał chyba turniej życia na mączce, gdzie gromił rywali zaczynając od Lajovicia, poprzez Monfilsa i kończąc na bardzo dobrym Sousie. Szkoła Rogera Federera procentuje i teraz Thiem bryluje swoim jednoręcznym backhandem. Świetnie rozrzuca piłki po całym korcie, potrafi grać niesamowicie w defensywie oddając przy tym dalekie piłki pod samą linie rywala, samemu będąc pod końcową bandą. Potrafi zagrać drop-shota z końcowej linii, jak i świetnie zaserwować, choć to element, który jeszcze może poprawić. Delbonis w ostatnim turnieju porażka z Cuevasem czyli tylko solidnym zawodnikiem na cegle, który nie istnieje na innych nawierzchniach. Oglądałem ich mecz i Cuevas był lekko do ogrania, a jednak Delbonis nie dał rady. Z Thiemem będzie wiele ciężej. Pozdrawiam !
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska el.
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham- Astra
Typ: West Ham
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:Witam na eliminacje ligi europejskiej wybrałem spotkanie w którym West Ham podejmie na własnym podwórku Astre, uważam to za dosyc bezpieczny zakład i typuje go zeby podtrzymać dobrą passe. West Ham w poprzedniej rundzie lekko zlekceważył swojego przeciwnika z Malty, chyba myśleli ze przyjadą a przeciwnicy sie im połozą bo przyjechał West Ham z ligi angielskiej, bardzo dobrze ze musieli sie pomęczyć i w konsekwencji awansowac po serii rzutów karnych. To był dla nich zimny prysznic, każdy wie jaki potencjał ma ekipa młotów. Nie są oni anonimowi w europie. Astra awansowała po trudnym dwumeczu z Inverness i podejrzewam ze jutro im doświadczenia moze zabraknąć grając na Upton Park, bo tak naprawdę jutro zacznie sie gra na poważnie, a West Ham myśląc poważnie o grze w fazie grupowej nie może sobie pozwolić na porażkę przed własną publicznością i na taką zabawe jak z ekipą z Malty.
⛔ 100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Hamburg
Godzina: 11.30
Spotkanie: Jerzy Janowicz - Pablo Cuevas,
Typ: pow.2,5 seta
Kurs: 2,45
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Granie na Urugwajczyka w Hamburgu wygląda dość pewnie, ale kurs@1,31 to słabizna. Ryzyko zbyt duże, niewspółmierne do ewentualnego zysku, bo z Jurkiem - jak wszyscy dobrze wiemy - różnie bywa. Odpali i typ diabli wzięli.
Oglądałem mecz Janowicza w I rundzie z Japończykiem Taro Danielem. Zagrał znakomity tenis. Mocno, do przodu. Trafiał, a wiele piłek było poza zasięgiem Japońca, który nie jest przecież kimś anonimowym w tenisowym światku. Polak dał mu srogą lekcję.
Cuevasa to inna półka, ale domonizować go nie należy. To bardzo solidny gracz, świetnie gra zwłaszcza na kortach ziemnych, ale jak dostanie człowieka który mocno trafia, to nie ma zbyt wiele do powiedzenia. W Bastad zmiótł go z kortu B. Paire. To gracz o podobnym stylu i charakterystyce gry co JJ. Oczywiście ma teraz swoje 5 minut, ale jeżeli chodzi o szarpany styl gry, skróty, mocny serwis widzę dużo podobieństw. Oprócz backhandu, bo Francuz zawodowo nim zamiata i wygrywa najważniejsze punkty.
Tak czy inaczej seta Szop ma szansę złapać, może to być nawet pierwszy set. Widzę szansę dla Jurka też z tego względu, że gra na korcie centralnym, pod dachem. Warunki sterylne, nie wieje, słońce nie razi. Janowicz lubi takie halowe okoliczności przyrody. Lubi wyzwania. Faworytem nie jest. Powalczyć powinien.
Oczywiście typ ryzykowny, bo zawsze jest możliwość, że któremuś wystarczą dwa sety. Znając jednak Janowicza i klasę silnego przebijacza-ziemniaka Cuevasa oraz to, że Jurek to nie Paire zakładam, że po rozegraniu dwóch setów będzie 1:1. Potem pewnie Urugwajczyk przeciąnie linę na swoją korzyść, bo im dłużej mecz będzie trwał, tym bardziej Janowicz zacznie się mylić, również na serwisie.
H2H 1:0 dla Cuevasa, przegrał JJ niedawno z nim w Halle. Martwi mnie trochę jedynie to, że Jurek siedzi jak ta sierota w Hamburgu. Zagrał pierwszy mecz w poniedziałek i czeka, czeka. Mam nadzieję, że się nie spali w blokach.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 11

ganman83

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 03:00
Spotkanie: Corinthians - Vasco Da Gama
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
Corinthians po ostatnim remisie z Coritibą nie może przegrać ze słabo spisującym się Vasco jeśli chce pozostać w czołówce ligi a to dla tego że 5 drużyn zagraża ich pozycji a kolejne 2 mecze nie będą należeć do łatwych. Drużyna Vasco
jak do tej pory gra słabo tracąc najwięcej goli w lidze czyli 26 przy świetnej obronie Corinthians którzy stracili tylko 9, nie sądzę żeby w tym meczu Vasco udało się zdobyć chociaż jednego gola. Po ostatniej wpadce bo tak można nazwać mecz Corinthians z Coritibą Drużyna Corinthians powinna nie ryzykować i zdobyć co najmniej 2 bramkową przewagę. Statystyki pokazują że zdobywa przeciętnie 1 lub 2 gole w meczu i tym
razem sądzę że będzie podobnie i strzeli 2 gole. Stawiam na wynik bo kurs jest bardzo dobry i możliwy do wejścia.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LE
Spotkanie Athletic-Inter Baku
Typ: Gospodarze dokładnie 3 bramkami
Kurs 4.10
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Hiszpańskiego Athleticu Bilbao podejmowała będzie na swoim stadionie drużynę Inter Baku z Azerbejdzanu. Zdecydowanym faworytem do awansu z tej pary jest ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania, która na swoim stadionie spokojnie powinna sobie poradzić z ekipą gości, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała Hafnarjordur a jeszcze wcześniej po dwóch remisach wyrzucili za burtę drużynę Laci, tutaj jednak przeciwnik jest już znacznie bardziej wymagający, ponieważ Bilbao na swoim stadionie potrafiło rywalizować jak równy z równym z najmocniejszymi ekipami Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej , pokonało między innymi druzynę Madryckiego Realu , właśnie na tym stadionie to jakoś nie wierze żeby miało problem z ograniem zdecydowanie słabszego zespołu z Azerbejdzanu, który ledwo radził sobie w poprzednich rundach kwalifikacyjnych . Według mnie w tym spotkaniu gospodarze spokojnie powinni poradzić sobie aby zdobyć już sporą zaliczkę przed rewanżem w Azerbejdzanie, postawiłbym na ich zwycięstwo dokładnie 3 bramkami oraz na dokładny wynik 3:0.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Gstaad 2015
Godzina: 13:30
Spotkanie:
Istomin D. - Sousa J.
Typ:
Sousa J.
Kurs: 1.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
H2H 0:2 z lat 2012-2015. Sousa ostatnio w bardzo dobrej formie, zaliczył finał w Umag, ale tam się moim zdaniem skompromitował w meczu z Thimem, albo to Austriak tak dobrze serwował. Bodajże wygrał w finale w pierwszym secie tylko dwa punkty przy serwisie Dominica.
Obaj zawodnicy w pierwszej rundzie mieli tutaj zawodników o 1-2 półki tenisową gorszych. Istomin do zawodników którzy na mączce są mocni nigdy nie należał. W tym roku po 11 latach od rozpoczęcia zawodowej kariery wygrał swój pierwszy tytuł w ATP. Jego mobilizacja po tym zwycięstwie moim zdaniem spadnie. Liczę na 3 sety w tym meczu.
✅ 56
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
raiden 193

raiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, International Champions Cup
Godzina: 14:00
Spotkanie: Real Madryt - AC Milan
Typ: BTS - Tak
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj czeka nas spotkanie wicemistrza Hiszpanii i jednocześnie najbardziej utytułowanego zespołu w Lidze Mistrzów - Realem Madryt z drużyną, która także utytułowana przechodzi teraz lekki kryzys, co widać po wynikach w lidze, bo niestety nie mamy zaszczytu obejrzeć Milanu na boiskach europejskich. 10 miejsce w lidze to nie to, czego wszyscy oczekują od piłkarzy z Mediolanu. Jednakże Milan w obecnym sezonie otrzymał zastrzyk energii w postaci wielu świetnych piłkarzy, jak Carlos Bacca, który wywalczył z Sevillą Ligę Europy czy Luiza Adriano, który szalał w Lidze Mistrzów i strzelał bramkę za bramką. Przybyli także nowi pomocnicy oraz obrońcy, jak Bertolacci, Antonelli czy Verdi oraz prawie 30 zawodników wróciło z wypożyczeni. Menedżer Milanu ma w czym wybierać na dzisiejszy mecz, aby sprawdzić jak sobie radzą i czy któryś z tych młodych piłkarzy ( średnia wiekowa przychodzących zawodników wynosi 23 lata! ) zagości na stałe w podstawowej jedenastce. Kilku zawodników także odeszło, jak Saponara, Rami czy El Shaarawy. Real Madryt także zakupił kilku zawodników, którzy zdaniem Beniteza pomogą mu w walce o mistrzostwo. Przybył Danilo, Kiko Casilla, 19-letni Asensio. Z wypożyczenia wrócił Casemiro oraz Cheryshev. Zespołowi ze stolicy hiszpanii ubył Khedira oraz spektakularny transfer jakim był Iker Casillas. Z wypożyczenia wrócił także do MU Chicharito. Podsumowując, zapewne obaj trenerzy nie wystawią swojego najlepszego składu, ponieważ kilku może być jeszcze na wakacjach, a tych lepszych oraz pewnych zawodników chcą zatrzymać na ligę, aby dobrze „wejść” w sezon. Na pewno zobaczymy młodych zawodników starających się o coś więcej niż ławka rezerwowych. Reasumując, obie ekipy stać na strzelenie bramki, ponieważ każdy z zawodników będzie chciał się pokazać z dobrej strony.
⛔ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPV - Honka
Typ: Honka -1AH
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Czytałem na stronie TPV dość obszerny artykuł który mówił o tym spotkaniu, gdzie w samych superlatywach była mowa o drużynie Espoo Honka. Reasumując wszystko, co było tam napisane, wnioskuje że TPV z ogromnym szacunkiem podchodzi do drużyny Espoo, pisząc iż jest to drużyna na miare rozgrywek w Ykkonen co najmniej. Zawodnicy których mają i ich osiągnięcia w lidze są wręcz powalające. Obecnie Honka wyprzedza drugie miejsce o 11 punktów, gdzie w dodatku Honka nie przegrała, ani też nie zremisowała od początku rozgrywek w tej lidze. Rozegrali już 14 spotkań i wszystkie wygrali. W tym meczu gospodarze bez napastnika M. Jokinen (3/1), pomocnika A. Mohamed (3/1), oraz bez braci, gdzie pierwszy to pomocnik Marcio Severino (2/1) i drugi to napastnik Mauro Severino (5/0). Historia spotkań między tymi drużynami to dwa mecze, gdzie oba oczywiście wygrała drużyna Honka. Wygrali już 14 meczy z rzędu.

Co tu jest najważniejsze dla mnie? Bardzo często sięgam po pomoc innych tipsterów, żeby potwierdzić swoje informacje, gdyż nie zawsze translator przetłumaczy źródłowy tekst poprawnie. Dowiedziałem się że Honka chce pobić rekord w Kakkonen bez przegranego meczu i idzie wręcz rewelacyjnie. Nie wiem ile obecnie ten rekord wynosi ale oni mają już 14 z rzędu.
Okropnie poleciał kurs na dół, gdyż na otwarciu było 2,05 na Honke, a teraz ledwo 1,50 możemy znaleźć. W czerwcu tego roku, Honka wygrała 3:0 z TPV. Było to niemal równo miesiąc temu. Liczę na powtórke tego wyniku i że Honka nadal będzie mieć aspiracje na wygrywanie meczy.
EDIT: wczoraj grały rezerwy TPV przeciwko drużynie PJK, gdzie przegrali 1:0. Dla TPV w tym meczu z pierwszej drużyny zgrali J. Mattila, P. Mattila, M. Hakari, P. Näykki, V. Käpyaho, T. Ylinen, O. Kantanen, T. Syrjänen, J. Soininen.
Źródło: http://tpv.fi/index.php?option=com_content&amp;amp;view=article&amp;amp;id=2525:tpv-2-karsi-niukan-0-1-tappion-nousuvireiselle-pjk-lle&amp;amp;catid=36:kakkosjoukkue-uutiset&amp;amp;Itemid=171
Wierze mocno w to że część z tych zawodników nie dostanie szansy by zagrać w spotkaniu przeciwko Honka, gdzie część z nich mogła doznać kontuzji, bądź też po prostu mogą być zmęczeni. Dobrą nowiną jest to, że do drużyny Honka, dołączył David Ramadingayen, który do tej pory był graczem IFK Mariehamn.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gacekkacek 6

gacekkacek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, International Champions Cup
Godzina: 14:00
Spotkanie: Real Madryt - AC Milan
Typ: Real Madryt (-1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Real Madryt ostatnio radzi sobie wyśmienicie w spotkaniach towarzyskich przed sezonem, po zawodnikach widać, że są głodni gry. Dowodami są wyniki z Manchesterem City (4:1) i Ineterem Mediolan (3:0). Jeżeli w ostatnich dniach byli w stanie pokonać te zespoły to Milan nie powinien być większym wyzwaniem.
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Spyris - Stumbras
Typ: 2 (-1 EH)
Kurs: 8,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Derby! W tym sezonie pokazały na co stać derby Kowna. W trzeciej kolejce wysoka wygrana Stumbras 4-1, mimo że nie byli faworytem wg kursów (tzn początkowo był kurs ~2,75 - 3,0 ale spadł do ~2,1 - 2,15. Nikt chyba się jednak takiego pogromu nie spodziewał. Wynik odzwierciedlał grę. To Stumbras było zdecydowanie lepsze. W 12 kolejce Spyr. Kursy potrafią szaleć. Nie wydaje mi się jednak, aby kurs na Spyris jeszcze bardziej spadł (obecnie tylko 1,67). Sądzę, że taki kurs można by wystawić jeśli graliby z podobnym rywalem, ale mieliby plus bycia gospodarzem. Tu jednak obie drużyny są gospodarzem. Obie bowiem występują na tym samym stadionie na co dzień.
Spyris niby jest na 3 miejscu w lidze. Jednak mają więcej spotkań od Suduvy i Atlantas. Prawdopodobnie niebawem spadną na 5 miejsce. Nadal co prawda będą mieć sporo więcej punktów od Stumbras, ale...widać po bilansie goli że Spyris wcale nie jest aż tak zdecydowanie mocniejsze od Stumbras. Spyris -7, Stumbras -9. Spyris nie lubi kompromisów. Rzadko remisują.
Głównie tu się opieram na tym iż obie drużyny będą tu gospodarzem. Są to derby gdzie naprawdę różnie bywa.
Gramy dosyć lekko.
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, International Champions Cup
Godzina: 14:00
Spotkanie: Real Madryt - AC Milan
Typ: wygra+ BTS -1 i Tak
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym meczu napisał już Raiden. Oba strzelą to pewne, a ponadto Real jest silniejszy. Typ więc nasuwa się sam. Powodzenia !
Kiepska analiza, typ po czasie
⛔ 100
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon - Gabala
Typ:
Apollon HA -1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
Debiut w tym dziale, od nowego miesiąca postaram się dodawać 1 typ dziennie. Dzisiaj odbędzie się III runda kwalifikacji do Ligi Europejskiej, w rozgrywkach został już tylko jeden polski zespół, a dokładnie Legia Warszawa, ale nie o tym mój typ. Ja pod lupę wziąłem spotkanie Apollonu z Gabalą, gdzie typuje zwycięstwo drużyny z Cypru różnicą przynajmniej 2 bramek. Jak wszyscy wiemy Cypr to ciężki teren, nie tylko ze względów klimatycznych (drużynie z Azerbejdżanu nie powinno to tak przeszkadzać), ale sportowych. Zespół ten zakończył rozgrywki na Cyprze na 3 miejscu, z taką samą ilością punktów co 2 w tabeli Larnaca, oraz ze stratą jedynie 3 punktów do 1 w tabeli APOEL-u. W eliminacjach jak dotąd radzą sobie bardzo dobrze, dwukrotnie wygrali z Ceadir Lunga po 2:0, oraz wygrali i zremisowali z Trakai 4:0 i 0:0. Widać, że odpuścili sobie drugie spotkanie, mając po pierwszym meczu przewagę aż 4 bramek. Gabala to słaby zespół i nie ma co się oszukiwać, że są na tym etapie głównie dzięki słabej dyspozycji swoich przeciwników. Dodatkowo w meczach wyjazdowych sobie nie radzą, z Dinamem Tbilisi przegrali jedynie 2:1, ponieważ zespół z Gruzji całą drugą połowę musieli radzić sobie bez 1 zawodnika (u siebie wygrali 2:0 i awansowali dalej), a w drugim meczu z Cukaricki znowu dopisało szczęście, przegrali jedynie 1:0, choć ich przeciwnicy mieli zdecydowaną przewagę przez całe spotkanie (u siebie wygrali ponownie 2:0 i awansowali dalej). Myślę, że teraz nie będą mieli już tyle szczęścia i Apollon nie zlekceważy swojego przeciwnika, znowu wygrają pewnie i będą spokojnie czekać na rewanż, według mnie przewaga 2 golami na koniec spotkania jest bardzo prawdopodobna.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom