>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21;00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: powyżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj pierwszy mecz ćwierćfinałowy na Euro gdzie w Marsylii o 21.00 Polska podejmie Portugalię. Moim zdaniem bardzo trudny mecz do oceny bo nasi grają niby dobrze ale brakuję formy Lewego i Milika, a Portugalia jak na razie nie zachwyciła ale to jednak Portugalia. Moim zdaniem tutaj może paść remis i dopiero po dogrywce bądź karnych poznamy zwycięzce . Moim zdaniem graniem tutaj na wygraną któreś z ekip jest zbyt ryzykowne i lepiej postawić zakład na rożne. Ja gram typ na powyżej 12.5 rożnych. Moim zdaniem co najmniej 13 rożnych jest tutaj bardzo realne. Patrząc po statystykach widzimy, że Portugalia tych rogów sporo zdobywa a Polacy broniąc się często wyrzucają piłkę na cornera. Jak dla mnie typ bardzo realny i po takim kursie warto zaryzykować. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
S 1

superfraktal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: zakwalifikuje się Portugalia
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Chciałbym żebyśmy awansowali, uważam, że chłopaki na to zasługują. Dla niektórych to ostatnia szansa w życiu. Ponadto nie jestem przekonany do wygranej Portugalii z Chorwacją (bardzo mocną ekipą), ale stało się. Moim zdaniem w poprzednich meczach drużynę bardziej przypominała Polska, a to jacy zawodnicy zostali wytypowani do jedenastek i jak się spisali jest niezmiernie istotne. Niestety patrząc przez pryzmat chłodnego oka mamy niewielkie szanse.
Tak, tym razem zmierzą się drużyny, które w poprzednich spotkaniach rozegrały podobną ilość minut. Mecze odbywały się w przybliżonym czasie... można powiedzieć, że możliwości regeneracji były wyrównane. Tyle tylko, że większości naszych zawodników po prostu nie starcza energii na całe spotkania, mało kto jest fizycznie przygotowany na dobrym poziomie europejskim. Jeśli dotrwamy do dogrywki to tylko zmasowaną obroną połączoną ze szczęściem dotrzemy do karnych. Ale kondycja i umiejętności są po stronie Portugalii. Być może straciliśmy jedną z najpiękniejszych bramek (jeśli nie najpiękniejszą) na Euro 2016, ale będąc w położeniu C.Ronaldo niewielu zawodników potrafiłoby skierować piłkę do bramki jak zrobił to w meczu z Węgrami. Nani to również inna kategoria...
Proponuję poczekać i obstawić LIVE aż kurs się zwiększy. Dlaczego? Uważam, że na samym początku Polacy zagrają twardo i aktywnie wykorzystując sporo sił... których, tak jak pisałem wcześniej, później zabraknie. Dzisiaj balonik pęknie, a miejsce poświęcone Euro 2016 na ogłupiających portalach internetowych ulegnie zmniejszeniu.
✅ 57
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Liga Europy-I Runda,kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shkendija 79 Tetovo-Cracovia
Typ: Obie drużyny strzelą przynajmniej po bramce-Tak
Kurs: 1.91
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dziś serce rozdarte,między mecz w Marsylii a mecz w Skopje gdzie rozegrają swój pierwszy mecz w LE piłkarze Cracovii.Niestety oba te mecze się pokrywają czasowo więc trzeba się będzie rozdwoić i zaglądać na 2 ekrany ;) Ale do rzeczy: Myślę że Pasy również myślami będą trochę przy reprezentacji co może być pewnego rodzaju elementem dekoncetrującym ich poczynania w Macedonii.Mimo że drużyna jest zgrana bo skład jest w miarę stały od mniej więcej dwóch sezonów dość często krakowianie tracą bramki,nie ustrzegli się gola w meczu sparingowym zarówno w meczu sparingowym z Żiliną jak i z Ruchem.Poza tym Skhendija w miarę regularnie coś strzela (poza ostatnim sparingiem z Lokomotivą Zagrzeb gdzie dostali 3-0).Jeśli nie u siebie no to gdzie te bramki strzelać.Cracovia natomiast ma ambicje grać w tych eliminacjach jak najdłużej dlatego musi coś strzelić na wyjeździe żeby nie robić sobie na starcie pod górkę.Braknie oczywiście Kapustki który jest we Francji ale poza nim i Jaroszyńskim(obrońca) raczej wszyscy są gotowi do walki.Wraca po kontuzji Dąbrowski,lider środkowej lini a to duże wzmocnienie.Świetnie dogrywa i dziś będzie szukał z przodu Jendriska ,Vestenickiego.Mój scenariusz jest taki że Pasy jeśli wszystko pójdzie dobrze powinni nawet wygrać ,natomiast jest to debiut i myślę że bramkę też mogą stracić ,pytanie czy uda im się strzelić a jeśli to czy więcej niż macedończycy.Ja idę tutaj w BTS.Myślę że Cracovia napewno coś ustrzeli ,gospodarzy nie znam ale grają &quot;u siebie&quot;(mimo że w Skopje) no i nasi też będą zaglądać zapewne do Francji a to może poskutkować stratą gola.Powodzenia!
⛔ 100
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21;00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: poniżej 1.5 kartek w pierwszej połowie
Kurs: 1.70
Bukmacher: BaH
Analiza:
Chociaż Lewandowski jest najczęściej faulowany, to myślę że pierwsze połowa nie będzie miała dużo takich wymuszeń.
Na pewno nie warto grać na ilość bramek kurs, a reprezentacje które w każdej chwili mogą dostrzelić 3/4 bramki, a zwykle kończy się na remisie 0/0 lub 1/1 to ryzykowna zabawa.
Wybrałem kartki i to ten sposób bo pierwsza połowa to tylko 45 minut, a w tych pierwszych minutach pada kartek bardzo mało.
✅ 70
 
H 17

h.chinaski

Użytkownik
Pozwolę sobie w pierwszym poscie na malenki offtopic. Typerów można podzielić z grubsza na dwie kategorie typerów analityków oraz typerów hazardzistów do których można zaliczyć m.in. marzycieli, szalencow, bogaczy, pijaków, klaunów, troli. Typerów analityków zwykle cechuje większa wnikliwość wiedza oraz doświadczenie. Nie zmienia to faktu że typer hazardzista może okazac się bardziej skuteczny. podoba mi się podkreślanie przez niektórych że typ jest ryzykowny. To znaczy z jednej strony podoba mi się a z drugiej nie bo oczywiście utrudnia to podążanie za typem - zmniejsza jego wiarygodność. Niemniej jednak jest to cenna informacja ułatwiające adekwatne określenie stawki. W związku z tym uważam że stałoby się przydatną normą określanie tego parametru jako ryzykownosc typu lub poziom ryzyka czy po prostu ryzyko w skali od jednego do dziesięciu.
Godzina : 21
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: Ilosc rzutow roznych dla Portugalii w 2. połowie powyzej 2,5
Kurs: 1,55
Buk: Bwin
Ryzyko 2/10
Zdeterminowana Portugalia po wymagajacej pierwszej polowie osmieli sie i otworzy natrafiajac na rzemieslniczego Pazdana ktory byc moze sam zrealizuje ten zaklad. Jak widac Michał nie przebiera w srodkach, gra odpowiedzialnie, nie bawi sie, co generuje świetną skuteczność. Inni nasi obroncy tez nie sa skorzy do &quot;tanca z gwiazdami&quot;. Myślę, ze taki styl bronienia w polaczeniu z dlugimi podaniami do Ronaldo i skrzydlowymi rajdami Quaresmy zaowocuje przynajmniej trzema różnymi.
+
Ryzyko 10/10
Polska/x kurs 16
Ryzyko 9/10
Polska i obie strzelą kurs 9
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 18:30
Spotkanie: Yi-Fan Xu/ Saisai Zheng - Darija Jurak/Anastasia Rodionova
Typ: Darija Jurak/Anastasia Rodionova
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Typ przełożony z wczoraj.
W dzisiejszym(mam nadzieję) spotkaniu na kortach Wimbledonu zmierzą się deble: chiński Yi-Fan Xu/ Saisai Zheng oraz chorwacko-australijski Darija Jurak/Anastasia Rodionova. Dziwią mnie kursy na ten mecz rozkładające się 50/50. W mojej opinii zdecydowanymi faworytkami są Jurak/Rodionova. Chorwacko-australijski debel w tym roku ma bilans na trawie 6:2, grając z naprawdę mocnymi deblami. Panie ograły następujące deble: Bencic/Golubic, Hlavackova/Safarova, Dabrowski/Kasatkina, Hingis/Mirza, Groenefeld/Peschke oraz siostry Chan w finale Eastbourne. Przegrały jedynie z: Jankovic/Van Uytvanck oraz Pliskova/Zahlavova.
Co do Chinek, tegoroczny bilans na kortach trawiastych to 2:2, a przeciwniczki miały słabsze niż Jurak/Rodionova, jedyny mocny debel z którym grały to Babos/Shvedova.
Podsumowując Jurak/Rodionova powinny to łatwo wygrać, ale nie zalecam dużych stawek, w końcu to kobiety ????
✅ 83
 
czaro82 408K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/4 finalu
Godzina. 21:00
Spotkanie. Polska - Portugalia
Typ. obie strzela i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 3.50
Bukmacher. Betano
Analiza.
Na dzisiejszy wieczor zaproponuje zaklad ktory moim skromnym zdaniem ma spore szanse powodzenia. O godzinie 21:00 POLACY zmierza sie z faworyzownymi Portugalczykami w 1/4 fianalu Mistrzostw Europy lecz wedlug mnie szanse w tym meczu to 51% do 49% na korzysc nasych reprezentantow. Na tym turnieju juz osiagnelismy naprawde wiele awansujac do grona osmiu najlepszych zespolow starego kontynentu i powinnismy zagrac bez zadnych kompleksow przeciwko druzynie z polwyspu i iberyjskiego co za tym idzie czas zaczac wykorzystywac stwarzane przez siebie klarowne sytuacje(nie tylko to do Milika)
Wiadomka ze nasi przeciwncy beda sporo atakowac skrzydlami i jezeli uda nam sie powstrzymac ataki Ronaldo, Naniego oraz Quaresmy to w srodku boiska raczej powinnismy dominowac i miec kontrole i wiekszosc % w posiadaniu pilki.
Nieukrywam ze licze na przelamanie naszego asa ktory sie delikatnie przycial na tym Euro ale spodziewam sie ze wlasnie dzisiaj odpali i ustrzeli minimum dwie brameczki.
Niemam zadnych watpliwosci co do bramki ze strony naszych rywali a wiec NIC tylko pobierac ten bet bo tak jak wspominalem wyzej duze szanse na jego powodzenie.
jesli pomoglem ci pomnozyc drobne kliknij &quot;dzieki&quot; to NIC niekosztuje

⛔ 100
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna ME 1/4 finalu
Godzina. 21:00
Spotkanie. Polska - Portugalia
Typ. Rzuty rożne drużyny- Polska powyżej 3,5
Kurs. 1.61
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Podobnie jak większość z Was wybrałem dziś mecz Polski z Portugalią. Moim zdaniem z Portugalią nie da się wygrać tylko się broniąc i licząc na kontry. Nieraz pokazaliśmy, że potrafimy wykorzystywać stałe fragmenty gry. Jednym z nich są rzuty rożne. Do tej pory nasi nie grali na rożne, a ich liczba nie była zbyt wysoka jednak sądzę, że to będzie jeden ze środków jakim nasi będą próbowali zdobyć dziś korzystny wynik. Jest niski próg, bo tylko 3,5 rożnego. Sądzę, że typ powinien bez problemu wejść
Pozdrawiam i powodzenia
jesli pomogłem, dzięki mnie zarobiłeś kliknij &quot;dzieki&quot;
⛔ 100
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: Posiadanie piłki gości powyżej 54,5 % (w tym dogrywka)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Chyba każdy od kilku dni czekał na ten mecz z Portugalią, w tym samym kierunku idzie mój bet ;) Według mnie dość fajny z niską linią, zobaczmy więc jak grały wcześniej obie ekipy jeśli chodzi o posiadanie piłeczki ⚽
Szwajcaria - Polska 1:2 (45%)
Ukraina - Polska 0:1 (37%)
Niemcy - Polska 0:0 (37%)
Polska - Irlandia Płn 1:0 (60%)
Chorwacja - Portugalia 0:1 (41%)
Węgry - Portugalia 3:3 (58%)
Portugalia - Austria 0:0 (59%)
Portugalia - Islandia 1:1 (66%)
Jak widać Polacy mieli z Irlandczykami dość duże posiadanie, a Portugalia miała mniejsze niż podana linia tylko z dobrze grającą Chorwacją...
Myślę że to najbezpieczniejszy bet, zobaczymy czy statystyki pójdą w parze z dzisiejszą grą ;)
⛔ 100
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. LE
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lindfield - Cork City
Typ: DNB 2
Kurs: 1.5
Bukmacher: Bet365
Miałem okazję oglądać na żywo ostatni mecz rundy Cork - Dundalk, który gospodarze wygrali 1:0. Zagrali na prawdę dobrze, świetnie operowali piłką, wymieniali pozycję i solidnie w defensywie. Zrobili na mnie wrażenie, tym bardziej że w marcu miałem okazje na żywo oglądać Cracovii z Legią i do takiej organizacji taktycznej było zespołom z naszej ligi, uwierzcie, daleko. To widziałem. Cork grało na prawdę dobrze.
Porównując oba zespoły trzeba przede wszystkim stwierdzić, że liga Irlandzka jest lepsza od odpowiednika północnej. Poza tym, co jest także ważnym faktem, Cork już zagrało jedną rundę, Lindfield dopiero wchodzi do rozgrywek. Goście powtórzę, są dobrze zgrani ze sobą, co często bywa dużym atutem na tym etapie rozgrywek europejskich.
Nic natomiast nie wiem o grze gości. Suche statystyki na dobrą sprawę nic nie mówią. Odnośnikiem do oceny szans zespołu w tym meczu jest wyłącznie gorsza liga.
Zakład ze zwrotem stawiam z dwóch powodów. Po pierwsze, dlatego, że nie znam drużyny gospodarzy. Po drugie, remis bezbramkowy na pewno będzie odpowiadał gościom i mogą nie forsować gry. Na boisku zdawali się być konsekwentni i zorganizowani przez co uważam, że taki scenariusz może mieć miejsce.
✅ 50
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, EURO2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: Wynik do 10 minuty gry - POLSKA
Kurs: 11.45
Bukmacher: Bah
Cóż mogę powiedzieć na temat mojego typu... Niewiele. Żadna ze statystyk nie gra w zasadzie na korzyść typu, bo Polacy rzadko zdobywają gola tak szybko, jednakże nie kieruję się tu statystykami, lecz zarówno przeczuciem, jak i sercem ???? To, że w piłce jest wszystko możliwe to chyba wie każdy, kto tu zagląda. Liczę na szybką bramkę naszej ekipy na przekór wszystkiemu i wszystkim. Na dodatek mam wielką nadzieję, że w tym spotkaniu odblokuje się nasz najlepszy zawodnik, Robert. To właśnie w takich spotkaniach mistrzowie pokazują na co ich stać.
Typ do pogrania za parę złotówek, dla ciekawszego oglądania pierwszych minut meczu, bo przecież przy pogranym typie kibicuje się 10x bardziej, niż normalnie ???? Swoją drogą ciekawe są kursy na to, kiedy padnie pierwsza bramka, zaczynają się od kursu 5, więc teoretycznie do 50 minuty jeśli postawimy 5 zakładów, każdy po tej samej stawce to co każde 10 minut gry kurs wzrasta i jeśli padnie gol do 50 minuty to na pewno wkład się zwróci. Można też spróbować postawić 10 zakładów od 1 do 10 i tak dalej, jak również na to, że mecz będzie bez bramek, w takim przypadku jeśli będzie bramka po 60 minucie meczu to już zarabiamy.
Mimo wszystko osobiście nie lubię grać takich rzeczy, bo oglądanie meczu staje się dużo gorsze, bo przecież jeśli strzelimy szybko gola to wszystko super, elegancko, ale jakbyśmy strzelili go trochę później to byłoby lepiej heh. Więc w sumie to dobre rozwiązanie, ale nie na takie spotkanie, gdzie wszyscy kibicujemy naszym. A jeśli ktoś z czystej, Polskiej krwi jest w tym spotkaniu za Portugalią... kij mu w oko.
Do boju Polska!
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
W 115

wrobel007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, EURO2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: Remis
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Polska - Portugalia, kto z nas sie spodziewał, że dojdzie do tego spotkania, no ale cóż udało nam się, to dlaczego w tym spotkaniu ma się nie udać?
Oglądałem spotkania Portugalii oraz Polski i śmiało można mówić o pojedynku równy z równym. To, że Portugalia ma gwiazde typu Ronaldo nic nie zmienia, sami widzimy po naszej reprezentacji, ze Lewy sam nic nie zrobi. Na tym etapie rozgrywek liczy się drużyna, skończyła się gra indywidualnościami. Ciężko wskazać tutaj kto wygra, dlatego ide w remis do 90min, jest to najbardziej przemawiający za mna typ, ponieważ, Portugalia wyszła z grupy mając 3 remisy, my nie gramy zbytnio ofensywnej piłki, mamy za to dobrą ekipe w obronie, więc remis jest jak najbardziej realny - potem niech już nasi wygraja

Stawiam remis 2,90
✅ 190
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt
Godzina: 22:00
Spotkanie: Masry - Gaish
Typ: over 1,5
Kurs: 1,4
Bukmacher: oddsring
Egzotyczna liga i niewielki kurs za dosc bezpieczny typ na zakonczenie miesiaca. Gospodarze walcza o podium, sa w tym meczu zdecydowanym faworytem i spodziewam sie, ze sami pokryja ta linie. W kazdym razie notowali pozadany over w az 22 z 32 swoich gier. HGoscie w 19 na 32. Jesli chodzi o h2h 4 z 5 ostatnich gier miedzy nimi to taki over. Dzis powtorka bardzo prawdopodobna.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom