>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 30.06.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 30 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J-League Japonia
Spotkanie - C-Osaka : Urawa
Typ - poł/koniec spotkania ? Urawa/Urawa
Kurs- 4.50
Buk - Bet365
Analiza :
16 kolejka rozgrywek w J-League , mnie rzuciło się w oczy spotkanie Cerezo Osaki z Urawą . Gospodarze w tym sezonie kompletnie zawodzą , obecnie zajmują 14 miejsce w tabeli a ich dorobek to zaledwie 17 pkt. w ostatnich 10 spotkaniach wygrali zaledwie 2 mecze 1 zremisowali i poniesli aż 7 porażek , a ogólny bilans na 15 spotkań to 5-2-8 i 17:21 w bramkach no jak już jestem przy statystykach Cerezo z tego sezonu to dodam jeszcze że w meczach u siebie też to nie wygląda różowo bo na 7 spotkań zaledwie 2 zwycięstwa i 5 porażek . Dzisiaj jednak na Nagan Stadium przyjeżdza Urawa która w tym sezonie walczy o najwyższe cele aktualnie piłkarze z Urawy zajmują 3 miejsce ze stratą do prowadzącej Vegaity Sendai 5 pkt. , dorobek Urawy to 7-5-3 i 19:14 . Goscie od 6 spotkań nie przegrali meczu zaliczając 2 zwycięstwa i 4 remisy , na wyjazdach drużyna Urawy spisuje się całkiem dobrze bo na 8 pojedynków poza domem może poszczycić się bilansem 4-2-2 i 12:10 w bramkach . Gdy zajrzymy do bogatego między nimi H2H to możemy zauważyć że goscie wyjeżdzali już z tego terenu z kompletem pkt. i liczę że i dzis tak będzie a już w pierwszej połowie udowodnią to na boisku , dlatego mój typ Urawa/Urawa . Zobaczymy jak się zakończy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Mirjana Lucic - Roberta Vinci
Typ: Lucic
Kurs: 2,60
bwin
Dzisiaj podobnie jak i wczoraj zdecydowałem się na napisanie analizy dotyczacej kobiecego tenisa ziemnego. Tym razem wybrałem pojedynek Chorwatki Lucic z Włoszką Robertą Vinci. Moim zdaniem spotkanie te wygra Chorwatka. Wygrala ona już z tą rywalką także na kortach w Anglii z tym że było to w Birmingham. Padł wtedy wynik 2-1 (7-6, 6-7, 7-5). jak dotąd mają oni za sobą po dwie rywalki. Lucic pokonała Marion Bartoli dwa do zera (6-4, 6-3). A jest to niebyle kto bo finalistka tej imprezy z przed czterech lat. W następnej rundzie pokonała Alexandrę Panovą dwa do jednego (4-6, 6-3, 6-4). Vinci z kolei ma za sobą Marinę Erakovic 2-0 (6-4, 6-3) i Ashleigh Barty 2-0 (6-2, 6-4). Włoszka lepiej się czuje na kortach ziemnych niż na trawiastych. Trzydziestoletnia Chorwatka w tym sezonie parę razy sygnalizowała zwyżkę formy. Dysponuje ona piekielnie silnym i dobrym serwisem oraz bardzą dobrą grą z głębi kortu co w dzisiejszym dniu powinno wystarczyć na pokonanie rywali.
⛔ 100
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Ferrer- Roddick
Typ: 2
Kurs: 3,23
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Kurs na Roddicka bardzo dobry. Sądzę, że będzie to wyrównany mecz o ile serwis Roddicka nie zawiedzie. Obaj mają za sobą dwa 3-setowe pojedynki na Wimbledonie. Roddick kilka dni temu wygrał turniej w Eastbourne, więc forma musi być. Ferrerowi na Wimbledonie nigdy za dobrze nie szło. W tym sezonie co prawda na trawie jeszcze bez porażki, ale zważając na wysoki kurs grzech nie zagrać na Roddicka.
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, World Grand Prix Women - Grupa finałowa
Mecz: Chiny - Turcja
Data: 30.06.2012 13:30
Typ: Chiny
Kurs: 2.50
Bukmacher: Biwn
Analiza: Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że większość z moich dzisiejszych typów, które uważam za dosyć &quot;pewne&quot; rozpoczynają się o godzinie 12:30 na Wimbledonie, więc z racji tego nie mam szans na skuteczne napisanie analizy. Zdecydowałem się więc podjąc wyzwanie i po raz pierwszy napisać analizę do siatkówki kobiet, co dla mnie łatwe nie będzie. W meczu Chinek z Turcją bukmacherzy w roli faworytek widzą Turczynki, jednak jak to w kobiecej siatkówce warto postawić na przekór kursom. I tak też robię, grając na Chinki, których mecz wczoraj oglądałem. Przegrały sensacyjnie dosyć w 5 setach z reprezentacją Tajlandii. Dzisiaj więc jestem pewien, że będą chciały za wszelką cenę się zrehabilitować. Po 3 spotkaniach, mają 1 zwycięstwo na swoim koncie dzięki wygranej na samym początku turnieju z reprezentacją Kuby 3:0, która na tym turnieju nie ugrała jeszcze seta. Kolejne dwa mecze to porażki. Najpierw 3:1 z Brazylijczykami, które są drugie w tabeli ze stratą 1 punktu do liderek z USA. Turczynki dla porównania na początku turnieju ograły Tajlandki 3:1 oraz pewnie zwyciężyły 3:0 z Kubańczykami. Na koniec przegrana 3:1 z USA. Jak dla mnie, czyli nie dla eksperta siatkówki, mogę powiedzieć, że mecz powinnien być bardzo zacięty, co widoczne jest nie tylko po tabeli, lecz i po kursach. W takiej sytuacji wole nieco zaryzykować i postawić na Chinki, które wydają mi się być lepszym zespołem.
⛔ 100
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Europy panie - kwalifikacje
Mecz: Włochy - Łotwa
Data: 30.06.2012, godz. 21:00
Typ: W której kwarcie zostanie zdobyta największa ilość punktów? - - - - - II kwarta
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Z dzisiejszej dość sporej oferty bukmacherskiej postanowiłem zastanowić się nad kwalifikacjami do Mistrzostw Europy w koszykówce pań.
Rzuciło mi się w oko właśnie spotkanie drużyny Włoch z Łotyszkami. Uważam, że pomimo faworyzowania drużyny Włoskiej przez bukmacherów, to spotkanie będzie bardzo wyrównane. Śledząc poczynania w kwalifikacjach, zarówno jedna, jak i druga drużyna dość ostrożnie zaczynają spotkania. Dopiero w drugiej, albo trzeciej kwarcie zespoły zaczynają &quot;rzucać&quot; regularnie, podchodząc pod 40 punktów. Mecz ważny dla obydwu zespołów. Zajmują odpowiednio 1 i 2 miejsce - ta sama ilość punktów. Dzisiejszy mecz zdecyduje, kto będzie bliższy awansu do Mistrzostw Europy. Ostatnio dość niespodziewanie Łotyszki przegrały z Finlandkami, co z pewnością zaskoczyło je same. Myślę, że dzisiaj będa chciały się zrehabilitować i postawią ciężkie warunki gry Włoszkom.
Przypuszczam, że I kwarta będzie rozruszaniem się dla obydwu drużyn, a dopiero w drugiej rozpoczną &quot;lżejsze&quot; rzucanie, czym sprawią, że II kwarta zaowocuje największą ilością punktów w całym meczu.
To oczywiście czysta statystyka, bo również patrząc na spotkania wcześniejsze wychodzi na to, że właśnie w II, bądź III kwarcie obydwa zespoły najwięcej jak do tej pory rzucały.
Myślę, że kurs wart zagrania, a ryzyko, jak w każdym innym spotkaniu.
⛔ 100
 
P 0

papagenu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 liga fińska
Mecz: SJK -Viikingit
Data: 30.06.2012, godz. 16:00
Typ: Viikingit
Kurs: 3,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś w 2giej ldize fińskiej bardzo ciekawa kolejka. Grają ze sobą lider z vice-liderem, ostatni z przedostatnim i właśnie SJK z Viikingit, a drużyny te zajmują odpowiednio 3 i 4 miejsce w tabeli. Viikingit ostatnio gra świetnie dlatego obstawie dziś na nich. Na ostatnich 5 spotkań 4 wygrali i tylko 1 przegrali (z liderem). Dodam, że ostatnie dwa mecze wygrali dużą przewagą
25.06. PK-35 Helsinki FC Viikingit Helsinki 0 : 4
20.06. FC Viikingit Helsinki OPS Oulu 3 : 0
Ich dzisiejszy przeciwnicy, również wygrali 2 ostatnie mecze, ale wcześniejsze 3 przegrali. Spodziewam się zacięte spotkania i ostatecznie 2:1 dla przyjezdnych.
Pozdrawiam :grin:
⛔ 100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Olympic Games Women - Play-Offy - Kwalifikacje
Spotkanie: Argentyna K - Kanada K
Typ: 1
Kurs: Pinnacle
Bukmacher: 4,07
Analiza:
Mecz już za niespełna godzinę, nie znam się za bardzo na żenskiej korzykówce, ale spróbuję ten mecz opisać bo dziś niestety nic ciekawego nie ma do typowania. Kursy na Argentynę mocno poszły w górę, nie wiem dlaczego i nie będę się w to zagłębiał. W kwalifikacjach olipijskich oba zespoły wygrały po jednym meczu, jednak Kanada wygrała ale jedynie z bardzo egzotycznym Mali które zdołało rzucić w całym meczu 23 punkty, kurs na Kanadę w tym meczu to 1,01 czyli nie jest to jakieś wielkie osiągniecie wygrać z takim zespołem. Argentyna wygrała za to z o wiele mocniejszą Nową Zelandią. Jednka nawajażniejszym kryterium dlaczego uważam że wygrają Argentynki jest to że w ostatnich latach te drużyny grały ze sobą 3 razy i 3 razy wygrywała właśnie Argentyna i w jednym meczu prawie 20 punktami. Nie był to żadne mecz towarzyskie żeby Kanada miała odpuszczać te mecze, były to mecze o stawkę, jeden był w mistrzostwach Ameryki, a dwa w mistrzostwach świata. Dziś jest również mecz o stawkę i dziwią mnie takie kursy na Agrentynę, więc typuję że to one dziś wygrają.
⛔ 100
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: PERU: Primera Division - Pierwszy etap
Spotkanie: Lima - Cesar Vallejo
Typ: Cesar Vallejo (+0.5)
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś przyszedł czas na ostatni typ w tym miesiącu - o godzinie 22:00 rozpocznie się wg. mnie niezbyt ciekawie zapowiadające się spotkanie w lidze Peruwiańskiej. Dlaczego uważam że to spotkanie ma szansę stać się nie bardzo interesującym widowiskiem ? Myślę że to spotkanie ma szansę staniem się spotkaniem do jednej bramki. Mam tu na myśli ciągłe ataki drużyny gości. Cesar Vallejo to lider tabeli. Ma przewagi punktów nad drugim Garcilaso, więc aby zdobyć po pierwszym etapie &#39;mistrzostwo&#39; takich meczy nie wolno po prostu przegrywać. Rywal to nie jest potęga Peruwiańskiej ligi a mówią o tym wyniki i tabela. Gospodarze dzisiejszego meczu mają stratę 1 punktów do lidera. Strata ta była by pewnie mniejsza gdyby nie odjęte na początku sezonu 6 oczek od konta Limy. Tak więc co tu dużo pisać, dziś na murawę wybiegnie odpowiednio pierwsza oraz 12 ( na 16 ) drużyna ligi. Więc jeśli ktoś w tym meczu ma być faworytem to na pewno nie zespół będący w dolnej części tabeli grający z Lideram. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za godzinkę. Jeszcze co do kursów - to naprawdę nie rozumiem bukmacherów. Nie sprawdzałem pauz zawodników na to spotkanie - ale 2.80 na gości to trochę przesada. Warte uwagi jest również to że kursy lekko poszły w dół na drużynę liderującą - co jest dla mnie pozytywnym znakiem przed rozpoczynającym się meczem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom