>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 30.05.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 30 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Podbeskidzie - Pogoń
Typ: 1
Kurs: 2,0 Bet365

Jeżeli gospodarze pokażą chociaż część tego, co pokazali w meczu z Lechem o pozostanie 3 punktów w Bielsko-Białej jestem pewny. Pogoń mimo dwóch zwycięstw z rzędu nie przekonuje mnie do tego by coś w Bielsku mieli zdziałać. Ktoś mi może zatem zarzucić skąd w takim razie tak dobry kurs na gospodarzy. A no taki, że Podbeskidzie nie może wygrać na własnym stadionie od 23 lutego. Tak wiem, że to zły prognostyk w graniu mojego typu ale:
- Podbeskidzie w tym czasie rozegrało 5 spotkań u siebie z czego:
a) dwa przegrali ( z Mistrzem Polski, oraz rewelacją ligi)
b) trzy zremisowali (między innymi z GKSem Bełchatów , czyli bezpośrednim rywalem o utrzymanie)
Jutro liczę na ciągłę ataki Podbeskidzia i to ,że Demjan coś tam w końcu wpakuje. Dla Podbeskidzia to mecz o wszystko. Jeżeli GKS Bełchatów wygra swój pojedynek a Podbeskidzie nie oznaczać będzie to spadek do niższej ligi. W Bielsku mobilizacja zatem ogromna a jako, że to ostatni mecz przed własną publicznością liczę na wygraną gospodarzy.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 12

kmwtw123

Użytkownik
Polonia.W - Past Gliwice
typ: 2
Kurs: 2,80 bet365
Analiza:
Pierwszym aspektem ze Polonia przegra jest to ze niedostane licencji na kolejny sezon. W ostatnim meczu na wyjezdzie z Zaglebiem zagrali bardzo slaby mecz (0:0) bylo tylko wylacznie slaba skutecznoscia Zaglebia. Gram na Piast , poniewaz od 6 spotkan nie przegral meczu . Najwazniejsze jest to ze Gliwiczanie dalej maja szanse na puchary wiec &quot;beda gryz trawe&quot; . Powodzenia!!
Jesli wam pomoglem odwdzieczcie sie. pozdrowki
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Pogoń Szczecin
Typ: Obie strzelą? - Tak
Kurs: 1.72
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Skłonny jestem się zgodzić z postem powyżej, że Podbeskidzie ma więcej atutów w tym meczu i pewnie na osobnym kuponie razem z czystą jedynką na GKS to postawię. Ale kurs na BTTS wydaję mi się równie prawdopodobny. Podbeskidzie w 8 ostatnich meczach zawsze coś wciskało. Tym razem przyjdzie im zawalczyć z grającą z nożem na gardle Pogonią. Ta prezentuje poziom absolutnie I ligowy i gdyby nie trener Skowronek i jego utarg z jesieni to byśmy dziś się z Portowcami żegnali. Defensywa Pogoni może przyprawić każdego z jej sympatyków o palpitacje serca ilekroć przeciwnik przekracza połowę boiska. A w Podbeskidziu ma i kto atakować i kto strzelać. Tym bardziej, że Bielszczanie mają statystki strzałów porównywalne z czołówką tabeli. Jak dodamy do tego fakt, że Podbeskidzie musi nie może ale musi ten mecz wygrać to myślę że z dużym prawdopodobieństwem spodziewać należy się bramki ze strony gospodarzy. Z tym, że Pogoń musi też ???? Jeśli na chwilę zapomnimy o meczach Pogoni na jesień biorąc pod uwagę tylko dwa ostatnie to mamy na widelcu drużynę słabą. Bywa, że przeraźliwie słabą ale bardzo zdeterminowaną i walczącą. Było to widać w meczu w Chorzowie a spotkanie z Górnikiem u siebie to już autentycznie gryzienie trawy. Szansę na utratę bramki przez Podbeskidzie upatruje zatem w trzech elementach. Determinacji obu drużyn do zwycięstwa. Waleczności Portowców oraz w fakcie, że Podbeskidzie owszem w każdym meczu bramkę strzela ale w 6 na 8 też bramkę straciło. Powodzenia
✅ 72
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Widzew Łódź
Typ: 2/1
Kurs: 30
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Obserwując ostatnie mecze Widzewa, udało mi się coś zauważyć. Widzew dobrze gra pierwszą połowę, a w drugiej połowie spoczywają na laurach lub nie mają siły już biegać za piłką w drugich 45 minutach i remisują lub przegrywają mecz. Od paru spotkań Widzew lepiej radzi sobie w pierwszych połowach meczu.
Dla przykładu ostatnie dwa mecze Łodzian :

Widzew - Legia , 1-0 do przerwy , 1-1 na koniec
Widzew - Lechia , 1-0 do przerwy , 1-2 na koniec

Ostatnio Korona zagrała dobre mecze pokonując Jagę 5-0 i remisując 1-1 w Gliwicach po ciekawym spotkaniu, po tym mogą trochę popaść w hurraoptymizm i podejść z luzem do ekipy z Łodzi, a piłkarze Widzewa mogą to wykorzystać w pierwszej połowie, a Korona po przerwie wkroczy na swój właściwy tor.

Do tego ja gram jeszcze typ 2/X @ 14.50.
Któryś zapewne siądzie ????
⛔100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław-Lech Poznań
Typ: Obie strzelą / TAK
Kurs: 1.70
Buk: Unibet

Potencjał ofensywny obu drużyn jest olbrzymi, Śląsk u siebie zawsze jest niebezpieczny, w ostatnich meczach ich progres formy jest widoczny. Mecz zapowiada się overowo. Myślę, że to będzie otwarte spotkanie, w którym zobaczymy wiele sytuacji podbramkowych. We Wrocławiu Lech swoje szanse na srzelenia gola na pewno dostanie. Śląsk u siebie raczej dostępu do bramki nie będzie murował. Lech taką grę bardzo lubi. Śląsk już dwa razy w ostatnich meczach zagrał na zero z tyłu....pora na stratę bramki. BTS wydaje się być najlepszą opcją.... faworyta tego spotkania trudno wskazać.
Fajnym typem na to spotkanie jest X2 po kursie 1.60. Nie widzę w tym spotkaniu trzeciego zwycięstwa Śląska. Lech tego meczu nie odpuści. We Wrocławiu w ostatnim czasie zawsze dobrze mu się grało.
✅ 70
 
695326 2

695326

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obie drużyny, które muszą, choć to jeszcze nic nie znaczy. Do połowy obecnej rundy byłem święcie przekonany, że Podbeskidzie się utrzyma, teraz myślę inaczej. GKS zdecydowanie bardziej na to zasługuje.
Podbeskidzie wyraźnie spuściło z tonu. Porażka z rozpadającą się Polonią (szacunek dla piłkarzy z W-wy za podejście do wykonywanego zawodu w tym sezonie) i Piastem. Na wygraną z Lechem nie patrzę, z przebiegu meczu wychodzi na to, że 3 punkty nie zostały zdobyte na boisku.
Pogoń z kolei kryzys ma za sobą i jest na fali (3 wygrane w 5 meczach), choć jej styl gry jeszcze nie przypomina tego z jesieni.
Krótka piłka: Pogoni do utrzymania wystarczy 1 punkt, więc nie będzie w Bielsku-Białej narażać się konsekwencje otwartej gry z groźnym rywalem. Zagra ostrożnie, z rozwagą, by nie walczyć o utrzymanie w ostatniej kolejce z nieobliczalną Polonią.
Kurs elegancki, będzie remis ????

⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna KOLUMBIA: Copa Postobon
Spotkanie:Once Caldas-Huila
Typ:1
Kurs:1.78
Godz:02:30
Buk:Pinnacle Sports
Mecz decydujące dla gospodarzy o awansie do następnej rundy rozgrywek grają oni z outsiderem grupy Huila ,który do tej pory na swoim koncie zgromadził tylko 5 punktów w dziewięciu spotkaniach.Po zaskakującym remisie w meczu rozegranym o 22:00 Santa Fe-Bogota 1-1 ,otworzyła się szansa dla Once Caldes ,które po wygraniu u siebie z Hulia zapewni sobie awans do następnej rundy rozgrywek.Niezależnie od wyniku meczu konkurenta z grupy Tolimy,przy wygranej gospodarzy awansuja oni z 3 miejsca ,gdyż będą mieli jeden z 4 najlepszych bilansów z siedmiu grup eliminacyjnych Copa Postobon.W pierwszym meczy między tymi zespołami w tych rozgrywkach Once Caldas pokonali na wyjeżdzie Hulia 1-0.Ten zespół wybitnie leży gospodarzą bo w lidze w tym sezonie wygrali obydwa mecze u siebie 3-1 i na wyjeżdzie również 1-0.Myślę,że Once Caldas nie wypuści tej szansy z rąk ,pewnie wygra i awansuje to następnej rundy rozgrywek Copa Postobon.
✅78
 
D 6

dooberman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: mecz towarzyski i puchar Austrii
Japonia:Bułgaria i FK Austria Wien : FC Pasching
Typ:X2 i X2
Godz:12:15 i 16:30
Buk: bah
Opis:
Krótko i na temat : mecz towarzyski, ładny kurs na Bułgarię a wiadomo jak to jest z m. Towarzyskimi ???? Dlatego ja bym tu postawił na X2
A co sie tyczy pucharu Austrii : Pasching ostatnio zaliczylo ladna serie zwyciestw.... na 6 meczy az 5 wygrane dla tego tez mysle ze przynajmniej do karnych przetrzymaja wynik remisowy , a kto wie moze wygraja przed czasem ;)
Trzeba tez dodac ze Austria w ostatnim meczu sie nie popisala przegrywajac z Salzburgiem 4:0 i moze to zle na nich zadzialac.
Powodzenia !
Brak kursu , złe typowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 12

kmwtw123

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis:Roland Garros: WTA i ATP godz. 14:00
a) Kvitova P. - Peng S. b) Janowicz J. - Haase R. c) Verdasco F. - Tipsarevic J.
Typ:a) 2:1 dok.wynik b) 3:1 dok.wynik c) czysta 2
Kurs:a) 3,30 b) 3,40 c) 2,00
Analiza:
a) Gram na czeszke gdyz z chinka nigdy nie przegrala. Bedzie ich to pierwszy mecz na maczce dlatego postawilem 2:1 bo sadze ze bedzie zaciety pojedynek. Petra lubi psuc duzo pilek dlatego chinka moze wyrwac seta. Ogolnie faworytka jest Kvitova ale zobaczymy jutro o 14:00 ????
b) Oto mecz naszego Jurka. Z calego serca mu zycze jak najlepiej. Ale przejdzmy do konkretow: Holender nie bedzie latwym przeciwnikiem.Jest to gracz o mocnym serwisie i solidnym forehandzie lecz popelnia duzo bledow w szczegolnosci pod siatka ( z tego co ogladalem ) . Jurek wygral w 1 rundzie z hiszpanem Ramosem 3:0 . Pokazal swoje atuty z ktorych umie korzystac ( serwis , potezny forhand , dobra gra returnem ) Temperament Jurka jest tak wysoki ze jestem przekonany ze wygra to spotkanie ale z mala podporka 3:1.
c) Jedno z naciekawszych spotkan dzisiejszego dnia Verdasco Fernando vs Tipsarevic Janko. Faworytem tego spotkania jest Verdasco co nie ulega watpliwosci przez slaba gre Janko w ostatnich czasach. Tipsarevic zaskoczyl wszystkich ze ogral francuza Mahut 3:0 w 1 rundzie. Gram czysta &quot;2&quot; dlatego ze Janko chce udowodnic rywalom jaki klasy jest zawodnikiem . Na dodatek w pojedynkach miedzy oboma panami jest 4:2 dla Tipsarevica. Na koniec dodam ze Verdasco mial slabego przeciwnika w 1 rundzie a to ze wygral 3:0 to nie swiadczy ze z Tipsarevicem bedzie tak latwo.
Sa to moje typy dlatego chetnie przyjme krytyke.. ???? czekam na odpowiedzi
Jesli moglem wam pomoc dajcie +++

złe typowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP i WTA
Przysiezny M.-Gasquet R. 0:3 po kursie 1.30
Obaj Panowie grają w innych epokach, nie tylko ich dzieli różnica w rankingu, ale i umiejętności. Można tu się rozpisywać czego brakuje jednemu, a co ma drugi. To spotkanie po prostu nie potrwa nie długo. GRAĆ
Haase R.-Janowicz J. kurs: 1.25
Wiem że kurs nie powala z nóg, a mecz Jerzego to nie będzie spacerek. Od jakiegoś czasu obserwowałem mecze holendra i wiem że tanio skóry nie odda.
zresztą widać to w statystykach jak się zawodnik przygotowywał do gry w RG.
A nasza chluba od czasów Pana Wojtka Fibaka po wyleczeniu przeziębień i kontuzji dochodzi do formy, można śmiało powiedzieć &quot;czym głębiej w las tym więcej drzew&quot;.
Paire B.-Kubot L. kur4s: 1.20 lub 3:0 kurs: 2.20
Francuz nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem Łukasza, tym bardziej, że Łukasz nie jest w formie i nie gra nic specjalnego. Pokonanie Teixeira 284 w rank. przez Kubota nie było dla niego spacerkiem, namęczył się i pokazał swoje słabe strony które to rówieśnik i krajan Teixeira obnaży w dzisiejszym spotkaniu.
typujemy tylko jedno spotkanie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Stabæk – Fredrikstad 1 2,25 2,30 Bet365
Bardzo kuszące kursy na ten mecz wiec warty grania. Stabæk zaczyna pokazywać żeby w Adecco Ligaen po niezbyt dobrym starcie. Wspiął się na 6 miejsce w tabeli po 4 zwycięstwach, w piątym meczu przegrał bardzo złym stylu z Fredrikstad 0-4, trzeba tez zaznaczyć ze 4 zwycięstwa wynikają z tego ze zespól Mierzył się z dość przeciętnymi zespołami. Ostatnio Stabæk gra dość pasywnie w defensywnie 2-2-0 w domu do tej pory. Fredrikstad wygrał 3:0 u siebie z HamKam i tym samym wygrał ostanie dwa mecze różniąca goli 7-0, znajduje się jednak na nieco rozczarowującym 9 miejscu w tabeli. Przed tym zespołem jeszcze dużo pracy, ale wydaje mi się ze z czasem ten zespól będzie grał coraz lepiej. Polecam w tym meczu zagrać under 2,5 albo lekko na gospodarzy
✅ 125
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: AUSTRIA: ÖFB Cup
Spotkanie: Austria Vienna - Pasching
Typ: Pasching powyżej 1,5
Kurs: 5,0
Bukmacher: bet365
Analiza:

Ktoś musiał zacząć ;) Na dziś chcę utrafić typ z Pucharu Austrii. Drużyna austria Vienna jest obecnie na 1 miejscu w tabeli w Bundeslidze. na 36 meczy bilans bramek 84-31a więc bardzo dużo. Pasching w swojej regional lidze zajmuję także pierwsze miejsce w tabeli i mają bilans bramek 64-19. dosyć dużą niespodzianką było pokonanie Salzburga wynikiem 2:1 i zapewnienie sobie właśnie tego finału z Venna. Myślę ze to będzie bardzo ciekawe spotkanie i obfite w bramki. Na 5 meczy w pucharze aż 4 pokrywają mój typ, i myślę że i tym razem tak będzie. Drużyny te grywały już ze sobą niejednokrotnie do 2007r i myślę że się dobrze znają. Powodzenia!
⛔100
 
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga (Kazachstan).
Spotkanie: Shakhter Karaganda - Zhetysu.
Typ: 1 (handicap 0:1).
Kurs: 2,15.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Na koniec miesiąca postanowiłem zajrzeć do Europy. Bądź, co bądź Kazachstan w niej jest ulokowany, chociaż tak naprawdę bliżej mu do Azji, niż do Starego Kontynentu. No ale...
Najwyższa pora aby obudził się Shakhter. Ekipa z Karagandy, to jak na tamtejsze regiony istny &quot;dream team&quot;. Mistrzowie naszpikowani są nazwiskami, które w Kazachstanie robią wrażenie. W składzie poza etatowymi reprezentantami swojego kraju mają również ex/obecnych kadrowiczów z Bośni, Litwy, Słowenii czy Łotwy. Mają również Kolumbijczyka Rogera Canasa, który potrafi znaleźć drogę do bramki rywala. Przede wszystkim jednak, gwiazdą Shakhtera jest Zhambyl Kukeev. Filigranowy, grający na lewej flance pomocnik potrafi nie tylko wziąć ciężar gry na siebie, ale poderwać zespół w trudnych momentach.
A w takim obecnie znajdują się mistrzowie Kazachstanu, którzy zamiast spokojnie plasować się w czubie tabeli, gonią stawkę. Dwa ostatnie spotkania wybitnie im nie wyszły (porażka i remis - przyp. mypy.), dlatego liczę na przełamanie. Efektowne przełamanie, bowiem z ekipą Zhetysu miejscowi potrafią efektownie wygrywać. Goście zajmują ostatnią pozycję w tabeli, muszą szukać punktów &quot;gdzie się da i z kim się&quot;, więc spodziewam się iż pójdą na wymianę ciosów. A ta w przypadku, kiedy rywalem jest taki zespół jak Shakhter może okazać się brzemienna w skutkach...
Jak dla mnie, wygrana miejscowych to pewny typ dnia. Liczę jednak, że dziś staną na wysokościach i triumfują przynajmniej dwoma bramkami, zapisując tym samym swój trzeci handicap w tym sezonie. :spokodfhgfh:
⛔ 100

Moje TyPy w maju:
17 typów: 12 ✅ - 5 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: śląsk - Lech
Typ: 2DNB
kurs: 2,1
expekt
ANALIZA, witam. Dałem ostatnio na Lecha i się przejechałem, ale to przez niedopatrzenie, bo śląsk podejrzewam że i tak uległ by warszawiakom, a tak mamy już jasność w tabeli, i śląsk i lech pewni udziału w LE (śląsk gdyby nawet skończył na 4, czy 5 miejscu to ma puchary, jako finalista PP ) więc dzisiaj nie będzie wyliczania, a wg mnie lepszą drużyną są Poznaniacy. Śląsk pewnie ograł nie grającą o nic ostatnio a lech &quot;niespodziewanie&quot; uległ u siebie podbeskidziu 0-2, ale ten mecz był dla gości bardzo ważny i oni po prostu musieli wygrać to spotkanie. dzisiaj jak już wspomniałem kalkulacji nie będzie, a kolejorz ma ślązakom coś do pokazania, a mianowicie po tym co stało się jesienią na bułgarskiej. bo wg mnie to właśnie ten mecz (i ten z legią, też w poznaniu) przyczyniły się do tego, że majster powędrował do stolicy. a nie do pyrlandii. Dzisiaj lech postara się udowodnić, że są lepsi, że mają lepszy skład i są lepiej przygotowani i zorganizowani niż gospodarze dzisiejszego spotkania. dodatkowym atutem na stronę Lecha jest to, że grają na wyjeździe, w tej rundzie tylko Legia na swoim boisku ograła lecha (wg mnie gdyby nie wymuszone zmiany w pierwszej połowie mogło to się różnie skończyć). ja osobiście liczę, że Lech nie pogorszy tych statystyk wyjazdowych. Mimo wsszystko nie gram czystej 2, a na bet365 też polecam x2 za 1,7. ????
powodzonka i pozdrawiam.
zwrot
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dyscyplina: piłka nożna
spotkanie: GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Typ: 1
kurs: 1,58
Bukmacher:: Betsson
Faworytem w dzisiejszym meczu są gospodarze, którzy zdobyli w 6 meczach aż 16 punktów. Mimo, iż dużo &quot;ekspertów&quot; wskazywało Bełchatów na pewny spadek to od początku rundy grają bardzo ambitnie i dobrze w defensywie.
Dla GKSu to ostatni mecz u siebie w tym sezonie, mecz który przedłuży szansę na utrzymanie lub spowoduje definitywny spadek do I ligi. Niewątpliwie 12 zawodnikiem będą kibice na tym kameralnym stadionie.
Tak jak wspomniałem, dobra forma w ostatnich meczach, dobra gra w defensywie, dobra passa (od 6 spotkań bez porażki), wysokie morale, ambicja daje dużą przewagę w tym spotkaniu.
Co może zaoferować Jagiellonia? Nic specjalnego... porażki po 3-0 z Widzewem, Legią i Śląskiem, z Koroną 5-0! Katastrofalny styl gry i chaos. Goście mają już zapewniony ligowy byt i chyba myślami są na wakacjach.
W dniu dzisiejszym każdy inny wynik niż zwycięstwo Bełchatowa uważać będę za niespodziankę.

Ekskluzywne promocje do końca maja:

&gt;&gt; Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 400PLN i Zakład bez Ryzka 75PLN + 50 spinów w kasynie &lt;&lt;
&gt;&gt; Mega Promocja w Betsafe - Bonus od Pierwszej Wpłaty 50% do 250PLN i Zakład bez Ryzka! Promocja w ComeOn: Bonus 300PLN + 10 spinów na START - Tylko u nas!
Promocja w ComeOn - oferta cashback do 50PLN na ekstraklasę
⛔100
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Dyscyplina : PIŁKA NOŻNA
Spotkanie : Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ : Drużyna gospodarzy - Liczba goli: powyżej 1.5
Kurs : 2,27
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Witam serdecznie i zapraszam do &quot;zapiecia pasów&quot;, dzisiaj jedno z ostatnich rozdan w naszej &quot;ekstra&quot;klasie, ja wedruje dzisiaj do zabrza gdzie Gornik podejmuje Wisle
Gornik &quot;zgodnie z planem&quot; pozegnal sie z pucharami wiec teraz moze skupic sie juz na normalnej grze, dzisiaj ostatnia potyczka u siebie w zabrzu, wierze ze miejscowi lekko i przyjemnie odprawia wielka ( niegdys ) Wisle, zabrzanie maja potencjał ktory dzisiaj powienien zapewnic 3 punkty. Dzisiejsi goscie odpowiadaja miejscowym, ostatnie 5 potyczek pomiedzy tymi zespolami to 5 zwyciestw KSG ! Napewno bedzie to mecz szczegolny dla zawodnikow, kibicow i trenera ktory napewno na pojedynki z Wisla czeka cala runde
KSG !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Korona Kielce : Widzew Łódz
Typ - Czy w meczu zostanie wręczona czerwona kartka? TAK
Kurs - 3.45
Buk - Betsson
Analiza :
........ w Kielcach może być dzisiaj ciekawie . Korona praktycznie czeka na wakacje , jedynie co to może awansować wyżej niż 8 miejsce , u siebie jednak Kielczanie grają całkiem dobrze ich bilans to 9-3-2 i bramki 24:10 , jeżeli chodzi o gosci z Łodzi to tu sprawa jest całkiem poważna bo ich byt w T-Mobile stoi pod znakiem ? pomimo 12 miejsca jednak brakuje im punktu najlepiej 2 aby być spokojnym , jednak Łodzianie ostatnich tygodni nie mogą zaliczyć do udanych ich bilans 1-1-3 i 5:8 w bramkach stawia ? co dalej w ostatniej kolejce podejmują u siebie z któtym od 2009 roku nie potrafią wygrać i może być róznie , tak więc dzis najlepiej by było zdobyć jakis punkt a jest ku temu szansa bowiem na Koronie gra im się całkiem nie zle popatrzy na bilans 4-3-3 bramki 14:10 a w ubiegłym sezonie wygrali tutaj 2:0 i ...... w tym spotkaniu została pokazana czerwona kartka , dzis tez na taką liczę bo w/g mnie może być ostro w ich starciu . Pozdrawiam !
⛔100
 
psotnick 955,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - French Open
Spotkanie: Eugenie Bouchard (CAN) – Maria Sharapova (RUS)
Typ: Więcej niż 20,5
Kurs: 4.20
Bukmacher: bwin

Bardzo atrakcyjny mecz do oglądania, nie tylko ze względu na piękno samej gry, ale też inne walory poznawcze. Obie zawodniczki grają w bardzo podobnym stylu, zdecydowanie przedkładające ofensywę nad defensywę. Oczywiście Bouchard to jeszcze nie ten poziom, ale już posiada w swoim arsenale nieprzeciętne atuty. Przede wszystkim bardzo pewny serwis, którym potrafi sobie bardzo skutecznie ustawić grę w swoich gemach (w 1 rundzie 74% punktów po pierwszym jak i drugim serwisie). Zarówno pierwszy potrafi ukłuć, ale też drugi jest solidną bronią, bity głęboko, co uniemożliwia rywalkom łatwy return. Ale największym atutem Kanadyjki jest niebywała smykałka do kończących uderzeń z obu skrzydeł. Rzadko schodzi poniżej 20 winnerów w meczu, a w meczu z Pironkovą miała ich aż 37. Oczywiście przy takim nastawieniu pojawiają się też niewymuszone błędy, ale ostatnio jest to relacja zdecydowanie na korzyść winnerów (37-21 w 1 rundzie). Szarapowa nie jest ostatnio demonem regularności, a właściwie jest niebywale regularna w popełnianiu niewymuszonych błędów. Nawet w tak krótkim meczu jak z Hsieh w 1 rundzie (6-2 6-1) miała ich 19, przy 25 winnerach i oczywiście tradycyjnie oddała jedno swoje podanie. Zmierzam do tego, że taka ilość kończących uderzeń Kanadyjki w połączeniu z niewymuszonymi błędami Rosjanki łatwo powinna się złożyć na te co najmniej 4-5 gemów pięknej Gieni. Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli powtórkę z marcowego spotkania w Miami, gdzie Szarapowa dominowała od początku do końca (6-2 6-0). Dzisiaj takiego pogromu nie będzie, Szarapowa na mączce tak nie dominuje, a co ważniejsze po drugiej stronie siatki będzie miała już inną Bouchard, mającą w zanadrzu kilka cennych zwycięstw na mączce. Jeśli Gienia będzie miała swój dzień i winnery będą przeważały nad błędami, to całkiem możliwe, że jeden set się przedłuży, a w takim układzie przekroczenie linii niemal pewne. Moim zdaniem typ wart uwagi, zwłaszcza po takim kursie.
⛔ 100
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Spotkanie: Djokovic, N vs Pella, G
Typ: Pella, G +10,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Typ na ostatnia chwile, jednak moze ktos jeszcze skorzysta. Jak dla mnie typ pewny, skoro Goffin prawie urwal seta Djokovi, oraz Guido pokonal po meczarni 5-setowej Dodiga nie wierze iz mialby nie ugrac w 3 setach 8 gemow, bo tyle potrzeba do zwyciestwa ????
słaba analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom