>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 30.05.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
remo91 57

remo91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Irlandia:Eirecom League
Spotkanie: Shamrock Rovers Dublin - Bohemians Dublin
Typ: Bohemians Dublin
Kurs: 5.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj wieczorem wielki dzień w Irlandii, bo będą miały miejsce derby stolicy. W Dublinie jest jeszcze jedna drużyna grająca w najwyższej klasie rozgrywek w tym kraju - UC Dublin, lecz jest to zespół walczący o pozostanie w Ericom League. We wspomnianych derbach Dublinu udział wezmą Shamrock Rovers w roli gospodarza oraz Bohemians grając oczywiście jako goście. Krąży taka teoria, że derby rządzą się swoimi prawami co ma oznaczać, że nawet z góry skazywana na porażkę drużyna wygrywa spotkanie. Te stwierdzenie może pasować do dzisiejszych derbów, a ciekawe argumenty na poparcie go pokrótce zaraz przedstawię. Otóż moją uwagę na samym początku przykuła świetna gra mojego faworyta na meczach wyjazdowych, która daje znaczną większość punktów bo 17-naście z 25 (17/25). Na taki dorobek punktowy zapracował zespół wygrywając pięć spotkań, dwa remisując i nie przegrywając żadnego!strzelając przy tym dziesięć bramek i tracąc zaledwie dwie. Według mnie to jest świetny wynik i mocny argument. Shamrock to oczywiście potencjalny faworyt i nawet w oczach wielu &#39;pewniak&#39; w tym meczu, lideruje w lidze głównie za sprawą uzyskiwanych świetnych wyników - w przeciwieństwie od Bohemians - na swoim stadionie. Pięć wygranych, zero remisów i zaledwie jedna porażka mówi dużo, ale mnie to w dalszym ciągu nie odstrasza od typowania &#39;Bohemiansów&#39; zwycięzcami.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : CA Lanus - CA Huracan
Typ : over 2,5 w drugiej połowie
Kurs : 4,10
Bukmacher : Bwin
Miesiąc już się kończy, i o ile wcześniej grałem pewniejsze mecze, to teraz można się troszkę rozerwać, aczkolwiek nie nazwę tego zakładu bezsensownym. Lanus - duża niespodzianka. Bardzo wysokie miejsce w tabeli, świetna gra. Huracan zawodzi na całej linii. Jeżeli atak można nazwać przeciętnym, to linia pomocy katastrofalna. Z tyłu też nie jest ciekawie. Gospodarze mają lepszych gracze właściwie na każdej pozycji - może nie dużo lepszych, ale po miejscach w tabeli widać, kto trafił z formą. Lanus zdobywa wiele bramek, jednak nie pali się do tego zbytnio już w pierwszej połowie. Za rywala &quot;biorą się&quot; zazwyczaj w 2 połowie. Huracan o tyle błyszczy inteligencją, że stara się trafiać już przed przerwą, bo po upływie 45 minut drużyna całkowicie siada. Ścisła obrona gospodarzy nie powinna jednak dać sobie wpakować gola przed przerwą. Liczę na to, że wszystkie, albo przynajmniej większość bramek zobaczymy dopiero po przerwie. Oczekuję jednej bramki gości (zapewne ktoś z dwójki Campora-Zarate) , a u gospodarzy trafić może każdy. Osobiście czekam na premierowe trafienie Camoranesiego, który, o dziwo, jeszcze się nie przełamał.
⛔ 100
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
piłka nożna: Irlandia 1
Derry - Galway
over 2.5 (1 połowa)
4.50
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz 1 ligi Irlandzkiej. Zdecydowany faworyt zagra z ostatnią drużyną w lidze,która na 15 spotkań tylko raz zdołała wygrać mecz.
Gospodarze 3 miejsce z trzy punktową startą do lidera. Ogólnie liga bardzo wyrównana i aż siedem zespołów ma w tej chwili realne szanse na tytuł. Derry w tym sezonie kilka razy zaskoczyło swoich fanów i osiągało bardzo wysokie wyniki (7:0, 2:2, 4:1). Dzisaj może być podobnie. Przegrali ostatnio mecz i dzis będą głodni zwycięstwa i rewanżu. Moim zdaniem Derry od początku meczu rzuci się do ataku na drużynę gości i szybko uzyska prowadzenie, które systematycznie będzie powiększać. Glaway też może coś ustrzelić i będzie bardzo ciekawy mecz.
Mecz zdecydowanie lepszej druzyny z najsłabszą ekipą w lidze. Glaway przegrywa mecz za meczem i dzisiaj będzie im trudno o jakiekolwiek punkty. Derry wygra 4:1, a po pierwszej połowie będzie 3:0.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom