>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 30.04.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 30. Kwietnia



Swoje typy mogą zamieszczać tylko osoby z minimum 10 postami.

Każdy uczestnik konkursu, musi posiadać ustawiony Avatar.

Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 04:30
Spotkanie: San Jose Sharks v Nashville Predators
Typ: Sharks OT
Kurs: 1.64
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś również ekipa San Jose Sharks na Sap Center podejmie ekipę Nashville Predators zacznę od tego iż jest to spora niespodzianka że się tu znaleźli. Z rekinami na pewno już nie wygrają serii ale &quot;nigdy nie mów nigdy&quot; Predators mocno zmęczone po serii z kaczkami a rekiny mieli praktycznie tydzień aby odpocząć są pełni sił i nabuzowani chęcią gry i dziś powinny spokojnie wygrać. Podejrzewam że NAshville o ile wgl się postawi to u siebie tutaj wyczuwam szybkie 2:0 i myślę że niema sensu pisać coś więcej o tym spotkaniu.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Crystal Palace
Typ: Newcastle
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co tu dużo pisać, trzy drużyny walczą o utrzymanie. W tej trójce znana firma - Newcastle. Wg mnie odpalili po objęciu przez Rafę Beniteza. Od 3 meczy w lidze idą ostro, wygrana ze Swansea i cenne remisy z pólfinalistami LE i LM!!! Grają z Crystal Palace które wydaje sie już być bezpieczne, ma 8kt przewagi nad goniącą trójką. Moim zdaniem wygrają gospodarze, a 1X to już mur beton, choć wczoraj też tak pisełem o Liverpoolu ???? Intuicja podpowiada mi że Newcastle się utrzyma a do tego potrzebne jest zwycięstwo z Crystal Palace!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wujupl 12

wujupl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja - Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Spartak Moskwa
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Williamhill.com
Analiza:
Witam,Derby Moskwy ,mecz pomiędzy czwartą a szóstą drużyną .Dlaczego Lokomotiv ... forma ostatnich pięciu meczy dla gospodarza jutrzejszego meczu :3z-2r-0p bramki 5-2 w tym remis z liderem CSKA ,pokonanie mocnego Krasnodar .Spartak ostatnie pięć spotkań to &quot;lipa&quot; jak na taki klub 1z-2r-2p bramki 10-11 w tym remis u siebie z zamykającym tabele Mordowiją Sarańsk , porażka z Zenitem 5-2 ,wygrana tylko z dramatycznie słabą Anzi.Na pięć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami Spartak żadnego nie wygrał (trzy zwycięstwa Lokomotivu ,dwa remisy).Powodzenia
100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 00:00
Spotkanie: Estudiantes - Newells Old Boys
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 13 kolejki ligi argentynskiej Primera Division. Zmierzą się Estudiantes de la Plata i Newells Old Boys. Faworytem sa gospodarze ktory co rok walcza minimum o udział w pucharach, gdy goscie sa zespolem dolow tabeli. Estudiantes jak na razie spisuje sie na miare oczekiwan bo sa wiceliderem z dorobkiem 26 pkt (lider zdobyl 31), na ten dorobek zlozylo sie 8 wygranych, 2 remisy i tylko 2 porazki (po 1 u siebie i na wyjezdzie). Bramki 21:9 wiec calkiem niezle i sadze ze goscie beda mieli trudno dzis strzelic. Goscie ktorzy zdobyli tych punktow ponad 2x mniej bo tylko 12, 6 remisow w 12 meczach i to taka ich charakterystyka na ten moment ze raczej graja mecze byle nie stracic. 3 remisy 1:1, 2 po 0:0 i raz 3:3. Jesli chodzi o remisy do przerwy to oba zespoly po 50% takich meczow notowaly, z czego 4 z 6 goscie na wyjazdach. Ani razu nie prowadzili tak wiec mysle ze gospodarze tu beda faworytem ktory wygra, ale remisujac do przerwy.
100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica Bruk Bet- Górnik Łęczna
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Próbuję znowu naszą ekstraklasę, dzisiaj niewiele brakowało ale kto by się spodziewał że zabrzański Górnik strzeli dwa gole, ale świetnie się stało 3 pkt zostały w Zabrzu i przybliżyły ich może do utrzymania w ekstraklasie. Jutrzejszy mecz także ważny dla układu tabeli bo Termalica wygrywając będzie miała 25 pkt i już raczej pewne utrzymanie a Górnik Łęczna z kolei jakby wygrał równa się punktami z Górnikiem Zabrze i ponownie ich wyprzedza a tym samym wychodzi ( przynajmniej na chwilkę ) ze strefy spadkowej. Myślę że ważny mecz dla układu tabeli będzie właśnie mecz w Łęcznej miedzy oboma Górnikami. Więc dlaczego stawiam tutaj remis? Dlatego bo sugeruję się tutaj tabelką H2H która jak najbardziej wskazuje typ X :
03.10.15 EKS Termalica B-B. Górnik Łęczna 1 : 1
10.11.13 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 1
19.05.13 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 0
30.10.11 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 0 : 0
13.03.11 LIG Termalica B-B. Górnik Łęczna 2 : 2
Jak widać na 5 rozegranych meczy na stadionie Termaliki tylko jeden został rostrzygniety, pozostałe zakończyły się podziałem punktów i właśnie dlatego jutro także stawiam na remis, powodzenia
100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 2:05
Mecz: Hornets-Heat
Typ:Heat
Kurs: 2.10
Buk: William hill
Analiza:Niestety Miami zawiodło na całej lini w meczu 3,4,5 czas na mecz 6 w którym Charlotte ma ogromną szansę zakończyć tą serię.Idę po raz kolejny w stronę Heat ale nie jestem przekonany o słuszności mojego wyboru. Mam nadzieję ze tym razem ekipa Ericka Spoelstry weźmie się w garść wygra w Charlotte i będziemy mieli 7 mecz na Florydzie.Konkurs dla mnie właściwie się skończył jednak gram do końca i mam nadzieję że Wade i spółka także. Charlotte to mało doświadczona drużyna dlatego myślę że mogą im drzec rączki jak pomyślą tylko ze są o krok od historycznego awansu.Miami już nie ma nic do stracenia, mam nadzieję że się zmobimizuja i nie ważne jak wygrają mecz 6 a potem w 7 wszystko będzie już możliwe.Nie mogę przeżyć tego meczu 5 ale taki jest sport. Nawet Chris Bosh chciał wrócić na tą serię ale lekarze wolą być ostrożni bowiem chodzi przecież o jego życie a to ważniejsze niż sport. W Charlotte być może zagra Nicolas Batum ale czy jest już taka w potrzeba do gdy prowadzą 3-2 nie wiem.Pewnie woleliby by był zdrów na ewentualną kolejną rundę.Miami na wyjazdach gra słabo ale jak już powiedziałem dopóki seria trwa nic nie jest pewniakiem więc śmiało gram na konkurs na Heat i za 48 euro co może dac mi ponad 98 euro_Ostatnia szansa dla Heat! Tego nie mogę przegapić!Niestety ide na nocke ale bede sledzil cala noc poprzez aplikacje yahoo ( polecam). Teraz w sumie jak juz postawilem juz nie jestem taki pewny ale dzis serce kasa I konkurs na Miami!Analize pisalem juz wczoraj w samolocie jak lecialem do Irlandii po urlopie.Na Hawks a teraz na Heat.No zobaczymy. Za 10 zagram na glupa tez na Clippers ale nikomu tego nie polecam ????
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Miami Heat
Typ: Charlotte Hornets
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem drużyna Michaela Jordana nie wypusci juz awansu z rąk i przed własną bardzo żywiołowo reagującą widownią po raz pierwszy od 14 lat zamelduje się w najlepszej 4 na wschodzie. Dlaczego tak sądzę? a no dlatego iż w tej serii grają równiej od Miami i w poprzednim meczu wręcz ich ośmieszyli kiedy to Heat już sie wydawało że mają wygrany mecz przy +7 w ostatniej kwarcie i przestali zupełnie grać, a tu okazało się że mecz trwa 48 minut a nie 40.... Żar z Miami udany początek tej serii zawdzięczał bardzo wysokiej skuteczności Loula Denga który trafiał praktycznie wszystko, jednak w kolejnych spotkaniach obrona Hornets odrobiła lekcję i już potrafiła umiejętnie ograniczyć popisy tegoż gracza. Charlotte u siebie jest niemal twierdzą, potwierdził to sezon zasadniczy jak i poprzednie dwa spotkania playoff z Miami, które wygrali bardzo spokojnie. Dlaczego nie mieliby tego powtórzyc rozwnież dzisiaj? Nie widzę żadnych przeciwskazań. Presja nie jest im obca ponieważ mają w swoich szeregach doświadzonych graczy, ze zdecydowanie lepszą ławkę rezerwowych niż drużyna przyjezdnych. Generalnie uważam że Miami przegrywając Game5 podpisało na siebie wyrok i marzenia o finale z Cleveland mogą odłożyć na kolejny rok. Polecam.
Mecz do obejrzenia na Canal+ Sport.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aragornliber 15

aragornliber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BUNDSELIGA I
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Monchengladbach
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayern Monachium zagra u siebie z Borussią Moenchengladbach. Jeśli Bawarczycy wygrywają, zapewnią sobie kolejne mistrzostwo Niemiec. Na pewno zatem podopieczni Josepa Guardioli będą chcieli zrobić to z należytą pompą. Na swoim terenie w tej ligowej kampanii tylko raz stracili ligowe punkty. Trzeba też podkreślić, że jedni i drudzy w tym sezonie zanotowali … zaledwie 3 remisy. Jak się łatwo zatem domyślić, obie ekipy są bardzo mało „kompromisowe” i zawsze starają się grać o wygraną. W związku z tym, goli w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć.
100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern -Moenchegladbach
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami do połowy
Kurs: 6.0
Bukmacher: UNIBET
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie , które moim zdaniem zadecyduję o tytule mistrza kraju dla zespołu Monachijskiego Bayernu w sezonie 2015/2016, gospodarze na chwilę obecną mają 7 punktów przewagi nad zespołem Borussi Dortmund i do końca ligi zaledwie 3 spotkania, goście natomiast są na 5 pozycji i jeśli chca tutaj zawalczyć o kwalifikację ligi mistrzów w kolejnym sezonie po prostu muszą tutaj spróbować nie przegrać, na pewno łatwe zadanie to nie będzie ponieważ gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie w 15 rozegranych spotkaniach zanotowali 14 wygranych oraz jedną porażkę z zespołem Mainz, według mnie tutaj faworyt jest tylko jeden i gospodarze moim zdaniem spokojnie w starciu z zespołem z Moenchegladbach przyklepią tytuł mistrza kraju tego sezonu,tym gospodarze mają okazję do rewanżu nad zespołem , który w poprzedniej rundzie ich ograł na wyjeździe, stawiam tutaj na pewną oraz wysoką wygraną zespołu Monachijskiego Bayernu.
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga polska
Godzina: 18
Spotkanie: Arka Gdynia vs Olimpia Grudziądz
Typ: X2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tak więc zacznę od tego , ze buki faworyzują Arkę ze wzgledu liderowania w tabeli, a Olimpie walczącą o utrzymanie po prostu skreślają,ale to nie jest ta Olimpia z rundy jesiennej,ona gra o wiele lepsza piłkę. Moim zdaniem wywiozą dziś punkty z Gdyni i zepsują świętowanie Arce,która i tak myślę ,że cud musiałby sie stać by nie awansowała.Olimpii punkty są potrzebne.Do składu wraca Zigon, najwieksza gwiazda Olimpii,wszedł z Zagłębiem strzelił bramkę.Zawodnik kontuzjogenny jezeli chodzi o gre w Grudziądzu. Z kolei w Arce nie zagra najlepszy strzelec Abbott i bardzo ważny zawodnik w polu Formella.
115
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Termalica Bruk Bet- Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zupełnie nie zgodzę się z kolegą, który wyżej typuje możliwy remis w tym meczu. Z bogatej oferty weekendowej próbować trafić remis Łęcznej, w dodatku na wyjeździe to naprawdę trzeba być ryzykantem. Nie przypominam sobie kiedy Górnicy ostatnio wygrali, jadą na trudny teren gdzie miejscowi pokonywali Legię czy Lecha i mają naprawdę kilku solidnych grajków. Goście chcąc myśleć o utrzymaniu muszą zacząć wygrywać, co równa się zaproponowaniu otwartej gry. To oni a nie Słoniki mają nóż na gardle. Są rachunki prawdopodobieństwa, w ekstraklasie każdy może wygrać z każdym ale sorry, chyba nie dziś. Jednych i drugi widziałem niedawno w meczach z Wisłą. Pierwsi po niesamowitej końcówce zremisowali 2-2. Drudzy, u siebie przegrali 0-3. Dzisiaj Termalika wygrywa, powodzenia.
100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Bundesliga Football
Godz: 15:30
Spotkanie: Hannover vs. Schalke
Typ: obie sn w 1.połowie
Kurs: 3,75
Buk: b365
Dziś ostatni typ w tym miesiącu i rzut na taśmę..
Na taki rzut licze także w wykonaniu ostatniego w Bundeslidze Hannoveru i walcząca o puchary Shalke. Do barazowego miejsca traci Hannover 9 pkt i ma tylko czysto teoretyczne szanse aby nie spaść ; troche za późno zaczęli grac by zapewnić sobie pozostanie w elicie. Myślę ze dziś będą chcieli utrzymac niezłą dyspozycje z ostatnich kolejek i jakoś zagrać z honorem przed własnymi i tak wscieklymi kibicami. Przeciwnik markowy ostatnio marne wyniki, ale rywale z topowej trójki, dzis szansa by umocnić sie na pucharowym miejscu. Tak więc obie ekipy mają o co pograc i mam nadzieje ze rozpoczną strzelanie rychlo po pierwszym gwizdku
275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: AS Saint-Etienne - Toulouse
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na ostatni dzień kwietnia postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu 36 kolejki francuskiej Ligue 1, pomiędzy AS Saint-Etienne a Toulouse. Gospodarze tego meczu są ostatnio w rewelacyjnej formie i z przeciętnego sezonu pojawiły się realne szanse nawet na Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie, tylko trzeba wygrać wszystko do końca. ASSE wygrali ostatnich 5 meczy, strzelając 9 goli przy czym nie tracąc żadnego. Jeżeli chodzi o absencje w tym meczu po stronie piłkarzy Christopha Galtiera to nie zagra tylko Kevin Monnet-Paquet, który w tym sezonie wystąpił w 30 meczach. Z takich mniej ważnych zawodników, który pewnie i tak by nie grali to: wypożyczony z PSG Juan Christophe Bahebeck czy doświadczony Francuz Jonathan Brison.
Goście grają fatalny sezon. O ile przed własną publicznością powoli ciułają jakiekolwiek punkty, to na delegacjach prawie zawsze przyjeżdżają z &quot;zerem&quot;. Na wyjazdach przez cały sezon zdołali odnieść tylko 2 zwycięstwa, w 5 spotkaniach podzielili się punktami z rywalem, a przegrali aż 10 spotkań. W tych spotkaniach trafiali do siatki rywali tylko 12 razy przy czym stracili aż 32 bramki. Dodatkowym aspektem przemawiającym za porażką Tuluzy w tym spotkaniu są potężne braki w składzie. Pauzuje lub jest kontuzjowanych kilku ważnych zawodników, m.in.: Aleksandar Pesic, Tongo Hamed Doumbia, Francois Moudandje. Cała trójka to zawodnicy pierwszego składu.
Reasumując myślę że Tuluza dramatycznie walcząca o utrzymanie w Ligue 1, niezbędnych do tego celu punktów będzie musiała poszukać gdzieś indziej, ponieważ rozpędzony zespół z Saint-Etienne, wyczuł szansę na Europejskie Puchary, a nawet na samą Lige Mistrzów i w takim momencie i z takim słabym piłkarsko i w dodatku osłabionym personalnie zespołem jakim jest Toulouse nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Spodziewam się jednostronnego meczu i pewnego zwycięstwa gospodarzy. Powodzenia!
100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach
Typ: x2
Kurs: 2.8
Buk: Bet365
Analiza:
Bayern już we wtorek gra arcyważne dla nich spotkanie rewanżowe z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów.
Myślami zapewne są już przy tym meczu. Przegrali 1-0 i czeka ich ciężka przeprawa.
W Bundeslidze mają 7 punktów przewagi nad Dortmundem, także nawet w przypadku utraty punktów tragedii nie ma.
Co do Munchengladbach, zajmuje 5 miejsce tuż za Herthą z 1 punktem straty.
4 miejsce daje udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów,a biorąc pod uwagę jak silna jest liga niemiecka, powiedziałbym, że jest to równoznaczne z grą w LM.
Hertha dzisiaj powinna pogubić punkty z Leverkusen, także jest szansa ją przeskoczyć.
Warto spojrzeć na wyniki spotkań bezpośrednich, w 2015 roku grali 3 razy (wygrana Borussi 3-1, w pucharze po dogrywce 1-0 i ligowy 2-0. W poprzednich latach 0-0 i 2-2. Jak widać Borussia ma korzystny bilans z Bayernem i ma o co walczyć...
180
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
raveman 736

raveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po dobrych i troche szczęśliwych typach na Zagłębie i Górnika chciałbym kontynuować swoją passę i na dziś znowu wybrałem mecz Ekstraklasy między Koroniarzami a Wiślakami. Poo objęciu posady przez sprzedawce Wdowczyka, Krakusy grają o dwie klasy lepiej i gdyby grali w pierwszej ósemce, w obecnej formie stawiali by duży opór każdemu. Wolski daje dużo jakości tej drużynie. Ostatni mecz troche pechowo zremisowany, byli lepsi od termalici. Korona typowy przeciętniak ekstraklasowy. U siebie będą chcieli wygrać więc otworzą się, a przy ofensywnie w każdym meczu grającej Wiśle w meczu może paśc dużo bramek. Na over mniejszy kurs, więc gram Wisłe która nie powinna mięć problemu z ograniem Kielczan. PZDR
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa, grupa spadkowa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Kraków
Typ: x/2
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Korona Kielce podejmuje prowadzącą w tabeli drugiej 8-ki Wisłę Kraków.
Kielce dwa ostatnie mecze u siebie w 5 ostatnich meczach 4 remisy i wygrana.
Wisła 3 ostatnie wyjazdy to wygrane. W ogóle nie przegrali 9 ostatnich meczów z rzędu a od wygranej z Termalicą 5 wygranych w 7 meczach.
Z tego względu piłkarze z Kielc podejdą do meczu z respektem , w pierwszej połowie powinien paść remis (zapewne bezbramkowy), ale już w 2 to Wisła okaże się lepsza i wywiezie 3 punkty.
100
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Real Betis - FC Barcelona
Typ: BTS
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Od maja mam zamiar czynnie brać udział w typach dnia, więc dzisiaj mała rozgrzewka przed startem ;)
Wybrałem spotkanie pomiędzy Betisem i Barceloną. Zwycięzca wydaje się raczej pewny i powrót Katalończyków do Barcelony bez 3 punktów będzie sensacją i tragedią zarazem, gdyż prawdopodobnie będzie oznaczał brak mistrzostwa, mimo, że jeszcze kilka tygodni temu tylko katastrofa mogła odebrać mistrzostwo FCB. No i katastrofa nadeszła... 3 ligowe przegrane z rzędu. Nie chce mi się sprawdzać kiedy ostatnio mieli taką serię, ale z pewnością było to dawno temu. Teraz już nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę.
Po ostatnich 8-0 i 6-0 mój typ może wydawać się trochę szalony, ale wcześniej oprócz 3 przegranych zanotowali jeszcze 4 mecze z BTS (Atletico, Real, Villarreal i Arsenal). Marki większe niż Betis, ale ogólnie rzecz biorąc 10/15 ostatnich meczów Barcelony to BTS lub przynajmniej strata bramki przez FCB. Dzisiaj strata bramki przez FCB będzie apropo defacto oznaczała BTS.
Jeszcze lepszy bilans mamy w przypadku Betisu - 13 na 15 ostatnich spotkań kończyli z minimum 1 trafieniem na koncie.
No to porównajmy jeszcze bilans bezpośrednich spotkań. 8 na 10 ostatnich spotkań pomiędzy Betisem i FCB to BTS. Ponadto biorąc pod uwagę tylko mecze, w których Betis był gospodarzem od 99 roku w 14 spotkaniach, aż 12 razy był BTS, a obecnie mamy serię 10 takich meczów z rzędu.
Podsumowując:
- Barca wydaje się być w gazie (przynajmniej po 2 ostatnich meczach), ale w pamięci trzeba mieć wcześniejsze 3 porażki;
- H2H zdecydowanie przemawia za moim typem;
- Statystyki poszczególnych drużyn w kontekście BTS zdecydowanie przemawiają za postawieniem na BTS w dniu dzisiejszym;
- Kurs 2.0 w oparciu o powyższe wydaje się być promocją ????
----------------------------------------------------------------
Pomogłem? Podziękuj dając &quot;plusika&quot; ;) Powodzenia!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Monchengladbach
Typ: Borussia over 1.5 gola
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:
Niewątpliwie faworytem są piłkarze Bayernu jednak jak kolega wyżej wspomniał goście też mają o co walczyć , Gladbach ostatnimi czasy jest dosyć niewygodnym rywalem Bayernu i dziś powinni powalczyć a że Bayern ma przed sobą trudny mecz z Atletico to dziś liczę że mogą trochę zwolnić , jeżeli chodzi o tytuł mistrzowski to na 99.9 % są mistrzem Niemiec bo trudno sobie wyobrazić żeby w dwóch ostatnich kolejkach oczywiście nie licząc dzisiejszego meczu to Bayern ma za rywali Ingolstadt ( wyjazd ) i ostatni mecz u siebie z zdegradowanym już Hannoverem tak więc tytuł już mają w kieszeni , co do gości to potrafią zdobyć bramkę , ostatnio wygrali 3:1 Hoffenheim ale potrafili wygrać 5:0 z Herthą no a same spotkania z Bayernem to 3:1 wygrana w pierwszym meczu u siebie a poprzedni sezon wygrana tutaj w Monachium 2:0 stąd u mnie over 1.5 gola dla gości !
100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Primera Division
Godz: 16:00
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: (1,65)
Buk: Unibet
Wiele osób widzę tutaj jasno stawia 1X co nie jest wcale głupim pomysłem, ale ja jednak bym sobie to odpuścił, mimo że mam ciut mniejszy kurs na minimum 3 gole w tym spotkaniu. Nie zobaczymy w obozie Realu Ronaldo, ani Benzemy więc osłabienie w ofensywie jest, bo Ronaldo na pewno by mógł sam zrobić różnicę w tym spotkaniu. Bale i spółka będą musieli dzisiaj trochę się napocić, żeby zdobyć kilka bramek, bo nie wierzę żeby gospodarze wiedzący że nie zagra Ronaldo, ani Benzema nie szukali sposobu aby po prostu dzisiaj poskromić Real. Co prawda, jeszcze sprawa Mistrza nie jest rozstrzygnięta do końca, bo wierzę że jeszcze Barca straci punkty. Zwykle takie mecze jak dzisiejsze to jesteśmy świadkami sporej ilości bramek dlatego też idę za tym &#39;&#39;trendem&#39;&#39; Vela też mógłby dzisiaj namieszać w tym spotkaniu, ale i jego w ekipie gospodarzy nie zobaczymy. Sporo absencji w dzisiejszym meczu u RSSS, ale jestem pewny że będą próbowali zagrać jak najlepiej. Oby tylko nie grali zbyt pasywnie, przez te absencje jedni i drudzy, to bramki na pewno będą. Minimum 3! Mecz o 16.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom