>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina - AFC Champions League
Spotkanie - Central Coast Mariners - Kashiwa Reysol
Typ - over 2.5 gola
Kurs - 2.00
Unibet
Juz dzis wracaja moje ulubione azjatyckie rozgrywki. Upatrzylem sobie taki o to mecz. Liga australijska jak wiadomo jest dosc mocno &#39;overowa&#39;, choc Mariners akurat tam pod tym wzgledem ostatnio nie zachwycaja. Co innego w Champions League! Strzelaja i traca dosc sporo goli (pomijajac spotkania z Suwon), podobnie jak Kashiwa Reysol (Kashiwa w 18 ost. meczach w 15 zdobywala bramki). W dzisiejszym spotkaniu - pewni pierwszego miejsca goscie graja o pietruszke, wiec spodziewam sie luznego meczu, podobnego do tego z 1. rundy (3-1 Kashiwa FT).
Popatrzmy na miazdzace statystyki.
Mariners w tej edycji LM wygrali 2-1 z Guizhou, w rewanzu 1-2 dla Chinczykow. Przegrali takze z Kashiwa 1-3. Z Suwonem jedynie jakos sobie nie radzili, w 2 meczach padl 1 gol. Kashiwa w 5 meczach LM ma bilans 11-4!
Kashiwa niestety ostatnio obnizyla loty w J League. Cos sie stalo z ich defensywa, bo traca mnostwo goli (strzelaja takze sporo). 8 ich ostatnich spotkan ligowych to overy 2.5. Tutaj nie beda grac raczej na maxa. Australijczycy to spotkanie musza wygrac, wiec od poczatku zaczna cisnac. Remis w przypadku wygranej Guizhou nic im nie da i pozegnaja sie z rozgrywkami. Jesli Kashiwa zdobedzie gola (a Guizhou bedzie prowadzilo), to Mariners sie odkryja.
Reasumujac - spodziewam sie bardzo ofensywnej postawy kazdej z ekip. Nie maja czego bronic. Kashiwa moze wystawic rezerwy, zreszta moga leciutko odpuscic. W przypadku gospodarzy jest to mecz o wszystko.
Powodzenia! Jesli skorzystales, kliknij dzieki ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Estoril, 30.04 12:00
Arvidsson - Voskoboeva
typ; -1.5 seta Arvidsson
4.52
pinnacle
Analiza
Dzis spotkanie pierwszej rundy turnieju WTA w Estoril, naprzeciw siebie stana, Szwedka, Sofia Arvidsson i Galina Vosoboeva. Skad bukmacherzy wymyslili takie kursy na to spotkanie? To narazie nie zabardzo moge uwierzyc. W dniu wczorajszym nie byli jednoznaczni w stwierdzeniu faworytki w meczu Voskoboevej z Puig, a dzis w pojedynku Galiny z duzo lepsza zawodniczka, bardziej doswiadczona typuja ja jako zdecydowana faworytke, gdzie tu logika? Nie mam pojecia. Poza tym, ze Galina to bardzo himeryczna zawodniczka. Potrafiaca nawet nagle w meczu po kilku zepsutych pilkach obrazic sie na caly swiat i &quot;poddac&quot; spotkanie. Tu rozegrala 3 spotkania kwalifikacyjne, ograla Puig, Luz oraz meczyla sie ze Svitolina, czy te wyniki mozna uznac za to, ze Galina jest w tak znakomitej formie, ze po prostu rozniesie Szwedka? Skadze znowu. Arvidsson to typowy walczak, potrafi wybijac przeciwniczki z uderzenia, potrafi przebic kilkadziesiat pilek na druga strone kortu i to by bylo w zasadzie na tyle o niej, a moze i az tyle. Bo w moim odczuciu na Galine to wystarczy, warto wspomniec, ze miedzy ubieglym rokiem w Estoril, a tegorocznymi kwalifikacjami nie wygrala ani jednego meczu na clayu! Sofia bardzo dobrze czuje sie na clayu, bo zwalnia on wymiany, co jest bardzo na reke Sofii. Ponadto wydaje sie byc w niezlej dyspozycji, w fed cupie potrafila ona grac rewelacje tego sezonu, Sloane Stephens i to w Stanach. Ogromne value po stronie Szwedki i az zal nie skorzystac.
⛔100
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Borussia +1,25
Kurs: 1,84
Bukmacher: Pinnacle

Od razu po meczu zagrałem to handi w stronę Borussią, bo po raz kolejny,
a właściwie czwarty w meczu tych ekip w LM buki dają dobrą linię na BVB po świetnym kursie,
wcześniej w Madrycie +1,25 po kursie prawie 2, u siebie +0,25 ponad 1,8 w pierwszym meczu 1/2 i +0,5 w meczu grupowym.
Real mimo, że w rewanżu zagra po wygranych derbach z Atletico,
w którym odpoczywali praktycznie wszyscy gracze występujący w przegranym meczu 1-4 z BVB
na tygodniu, dla mnie u siebie nie jest aż takim faworytem by robić tutaj takie linie.
Borussia też na świeżości zagra z Realem, różnica jest taka, że graczom Mourinho brakuje nie tylko jej,
ale również solidnej gry w obronie, środek pola z pierwszym meczu nie radził sobie z drugą linią BVB,
w ataku tylko Ronaldo nie zawiódł. Ozil nie zagra raczej znowu na skrzydle, a Pepe w środku,
ale tez zmiany słabego przygotowania fizycznego nie zniwelują.
Wiem, że u siebie Real jest piekielnie mocny, ale graczom z Madrytu skończyło się paliwo na najważniejsze mecze,
ten ostatni przypominał rewanż z Bayernem,
w którym gracze z Monachium kondycyjnie byli wyraźnie lepsi od rywali.
Handicapy to można było sobie grać w pierwszych meczach, a nie w rewanżu,
licząc na remontadę, bo BVB zdobyło rok temu oraz w tym mnóstwo doświadczenia pucharowego
i ma wystarczająco dużo paliwa by w tym roku grać do końca na poziomie prezentowanym w LM.
⛔100
 
mati0ns 2

mati0ns

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra v Energa Czarni Słupsk
Typ: 2
Kurs. 2.80
Bukmacher. Sportingbet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie koszykówki z polskiej ligi. Dwa dni temu rozpoczęła się faza play off, w której spotkały się dwie dobre drużyny jakimi są Stelmet Zielona góra i Energa Czarni Słupsk.
Dwa dni temu w Zielonej Górze odbył się pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami, ciężko było mówić o wyrównanym spotkaniu, a to dlatego, że gospodarze w ostatnich spotkaniach mimo mocnego składu, prezentują słabą formę. Mecz zakończył się wygraną gości 83:97, było to bardzo duże zaskoczenie (ale nie dla mnie).
Dziś faworyzuję ponownie drużynę gości z powodu wyrównanego składu i dobrze grającej drużyny. W drużynie gospodarzy dziś nie wystąpi gwiazda drużyny Walter Hodge z powodu zawieszenia ( jest to poważne osłabienie).
Na dobrą sprawę w drużynie gospodarzy zagrają Łukasz Koszarek i Quinton Hosley, ale nie sądzę aby dwóch zawodników &quot;wygrało mecz&quot;. Energa ma dobry pierwszy skład, a w dodatku znakomitą ławkę, między innymi są to: Roderick Trice i Marcin Dutkiewicz którzy w ostatnim meczu zagrali wyśmienicie i zdobyli dużo punktów.
Podsumowując, drużyna gospodarzy ma przewagę parkietu ale nie sądzę, aby im to pomogło. Uważam, że mecz może być wyrównany do połowy, ale ostatecznie skończy się zwycięstwem gości. Ja już obstawiłem ;)
_________
Myślę, że pomogłem, jeżeli tak - kliknij &quot;+dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ⚽ (Wegry, 18:00)
Spotkanie: Ujpest - MTK Budapest
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Pisze zadko, ale konkretnie i podtrzymuje dobra passe, pomimo ostatniego slabego kursu (ale trafnego) chce dalej komos pomoc.
Proponuje mecz ligi Wegierskiej.
Goscie to trzecia druzyna ligi, ktora na wyjezdzie nie spisuje sie za rewelacyjnie w 11 meczach zdobyli 13, a stracili 11 goli.
Gospodarze u siebie w 11 meczach 18 strzelili, a 15 stracili, czyli takze przyzwoita srednia.
Na ostatnie 10 meczy rozgrywanych na stadionie gospodarzy, az 8x byl over 2,5.

A na ostatnie 5 meczy pomiedzy tymi druzynami, az 4x byl over 2,5!
Mecz o godz 18, takze smialo grac, jesli ktos gra live to oczywista sprawa jest w 15minucie +0,5 do przerwy ????

powodzenia!!
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Bramki w 1. połowie : Poniżej 1,5
Kurs : 1,85
Bukmacher: Betclick
Witam chciałbym zaproponować typ który wydaje mi się promocją jak dobrze wiemy BvB zagra dzisiaj w Madrycie o awans do finału który jest już tak blisko a jednak tak daleko, dlatego też myślę że BvB wyjdzie z nastawieniem aby tego meczu nie przegrać. Pewni możemy być tego że Real odrazu będzie chciał rzucić się do ataku i strzelić bramki już w 1 połowie, ale obrona BvB i trener dobrze wiedzą czym mogłoby to się skończyć dlatego też nie pozwolą sobie na takie zabawy i myśle że ataki Realu będą skutecznie odpierane ostatni mecz pokazał nam to doskonale. Pierwszy mecz to 7 strzałów na bramkę BvB w tym 4 gole, dziś &#39;&#39;na pewno&#39;&#39; tylu bramek ze strony BvB nie ujrzymy a już na pewno nie w 1 połowie która powinna być wyrównana jeśli już ktoś strzeli to pewnie Krystian poszuka drogi to bramki Romana który ostatnio nie zawodzi jest pewnym punktem drużyny. Lopez który ostatnio stał się bramkarzem numerem 1 również prezentuje niezła formą dowodem może być choćby to że na ławce siedzi sam Casillas chyba najlepszy bramkarz świata. Tak więc myślę że 1 połowa tego spotkania powinna skończyć się bezbramkowym remisem jeśli padnie 1 gol nic się nie stanie, lecz więcej niż 1 gol w tej połowie nie powinien paść bo to może oznaczać dla 1 drużyny koniec marzeń a dla BvB stanowiło by to duże zagrożenie, wynik 3:0 jest możliwy dlatego myśle że BvB pokaże klasę i nie przegra tego spotkania a na pewno nie da sobię nastrzelać bramek i to już w 1 połowie ????
PS. wiem że już koniec miesiąca dlatego też nie liczcie mnie w konkursie dodałem ten typ poprostu aby być może komuś się przydał ????
✅85
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, NIEMCY: 3. Liga
Spotkanie : Babelsberg - Dortmund II
Typ : Under 2.5
Kurs : 1.65
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Babelsberg zajmuje 18 miejsce w tabeli z 33 punktami bilans bramek 27:44 u siebie 14:13.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,dwa remisy,trzy przegrane.Przegrana z Stuttgarter K. 2-1,remis z Erfurt 1-1,wygrana z Rostock 2-1,przegrana z Babelsberg 2-1,remis z Stuttgart 0-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 5:6.Na 34 spotkania aż 21 razy zakończyli underem 2.5.
Dortmund II zajmuje 19 miejsce w tabeli z 32 punktami bilans bramek 29:50 na wyjeździe 16:33.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,jeden remis,dwie porażki.Przegrana z Wehen 2-1,przegrana z Rostock 2-0,remis z Offenbach 0-0,wygrana z Darmstadt 1-0,wygrana z Stuttgarter K. 1-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 3:4.Na 33 spotkania aż 18 razy zakończyli underem 2.5
Między sobą obie drużyny zagrały 9 razy a under 2.5 padł 8 razy.Ostatnie wyniki to 0:0,1:0,1:0.Dziś w tym spotkaniu nie obstawiam dużo bramek max dwie bramki a under 2.5 wtedy wejdzie.
✅65
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - LM - godz. 20.45
Mecz: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: ilość kartek Borussia więcej niż 2.50
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie. No i nadszedł ten oczekiwany przez kibiców drugi mecz półfinałowy pomiędzy Realem i &quot;polską&quot; Borussią. Obiektywnie liczę na to, że finalistą zostanie lepsza drużyna, mając nadzieję, że spotkania nie wypaczy żadna decyzja Howarda Webba. Subiektywnie jednak wydaje mi sie, że niemiecki finał jest troszkę nieoczekiwanym rozwiązaniem przez organizatorów finałowego spotkania - brak Realu i Barcy może spowodować mniejsze zainteresowanie biletami i co za tym idzie mniejsze wpływy finansowe. Borussia będzie musiała sobie poradzić z naporem Realu, z 80-cio tysięczną publicznością bardzo niechętnie nastawioną dla przeciwnika &quot;królewskich&quot;. Ten napór będzie również oddziaływał na sędziego meczu, naszego dobrego znajomego Howarda Webba, ktory ostatnio był odsunięty od meczy ligi angielskiej za kontrowersyjne decyzje. Czy to przypadek, czy świadome działanie na przepchnięcie Realu do finału? A może zdarzy się jakaś żółta kartka dla Lewandowskiego za faul ofensywny ( zdarza mu się ), a potem druga i czerwień, żeby wykluczyć żądło. Linia defensywna Borussi grała bardzo skutecznie, ale ten mecz będzie inny, będzie ostatnią szansą &quot;wielkiego&quot; Mourinho na final LM z Realem. Rzuci wszystkie swoje siły przeciw Borussi, nie sądzę, żeby obyło się to bezboleśnie dla defensywy drużyny z Niemiec. Szybko, kombinacyjnie grający Real będzie ogromnym zagrożeniem, zrobi wszystko, żeby szybko strzelić bramkę, to nie będzie walka z czasem i prawdziwa piłkarska wojna. Muszę zgodzić się z obserwatorami poprzedniego meczu, że Real zagrał bardzo slabe spotkanie i jeśli go nie powtórzy zapowiadają się niesamowite emocje do ostatniego gwizdka sędziego. Kartki z pierwszym spotkaniu to 3:1 dla Realu, teraz powinno być odwrotnie. Jeśli zagra Piszczek i ponownie będzie pilnował Ronaldo jest jednym z kandydatów do żółtka, podejrzewam, że dziś CR7 będzie traktowany jak nietykalny. Jestem za Borussią, za jej ambicje, walkę, wspaniały kawał footballu, nie tylko za obecność Polaków w składzie. Chciałbym, żeby byli w finale i utarli nosa Monachijczykom, ale dziś niech wygra lepszy. Oczywiście z trzema kartami po stronie Borussi. Zapnijmy pasy i delektujmy się emocjami z najwyższej piłkarskiej półki. Powodzenia
✅100
 
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Austria 2 liga
Spotkanie - Blau Weiss Linz : Kapfenberger SV
Typ - suma goli / powyżej 4.5
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :
Na dziś chcę przeanalizować spotkanie w 2 lidze Austriackiej pomiędzy drużyną która opuści szeregi 2 liga w tym sezonie Blau Weiss Linz a drużyną która praktycznie czeka na zakończenie rozgrywek Kapfenberger SV . Gospodarze pomimo że opuszczają szeregi 2 ligi to jednak podchodzą do ostatnich spotkań można powiedzieć poważnie i pomimo porażek popatrzmy na wyniki :
- z FC Lustenau wyjazd porażka 4:3
- u siebie z First Vienna 2:3
- z Hartberg na wyjezdzie 2:2
czyli stwierdzam że wychodzą aby grać a nie odpuszczać pomimo spadku , z drugiej strony goście którzy od 11 meczy nie zaznali porażki w tej serii 6 zwycięstw pod rząd , remis i 3 zwycięstwa i remis czyli wspaniała seria i myślę że i dzisiaj będą chcieli dopisać do swojego konta 3 pkt , w tym sezonie w 3 pojedynkach między nimi padały wyniki 2:2 , 3:0 i 1:0 ale patrząc na wyniki jakie ostatnio osiągają goście ( no powiedzmy bramki strzelone ) to liczę na wysoki wynik dzisiaj może coś w rodzaju 2:3 , zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Data i godzina: 30.04.2013 20.45
Spotkanie: Real Madrid-Dortmund
Typ: Real Madryt kartki powyżej 3
Kurs: 4.20
Bukmacher: williamhill
Analiza: Dzisiaj pierwszy mecz rewanżowy połfinałów LM. Pierwszy mecz zakończył się 4:1 dla Dortmundu. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Howard Webb ???? , posta znana i lubiana. Najważniejszym czynnikiem który motywuje mój typ jest to że jest to mecz drugi półfinałowy. Kartki przed finałem się wyzerują. Ale spójrzmy na sytuację boiskową Realu. Każdy gol strzelony przez Borussie, karze strzelic Realowi dwa następne. Czy nie lepiej sfaulowac, przerwac groźnie zapowiadającą się akcję, co i tak nie będzie miało odniesienia w możliwym finale? Howard Webb sędziował rok temu mecz na tym samym etapie pomiędzy bodajże Bayernem Munch. a Barcą lub Manchesterem United 8 -9 kartek. Ogólnie to jest najlepszy mecz tak samo jak ten jutrzejszy (powinien byc ???? ) na granie karteczek plusowych. Oba zespoły chcą wygrac, dobry sędzia a na ławce charyzmatyczny Mourinho. Polecam.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Zakwalifikuje się - Real Madryt
Kurs: 4.5
Bukmacher: Bet365
Nieco dziwi mnie tak niski kurs - spodziewałem się coś ok 7-10. Najwidoczniej takie rozwiązanie wcale nie graniczy z cudem, choć na pewno tak się wielu wydaje. Z całym szacunkiem dla Borussi i naszych reprezentantów w niej występujących na czele z Lewandowskim, ale ja wciąż wierzę w siłę &quot;zbawczą&quot; Mourinho i potencjał piłkarzy Królewskich. &quot;The Special One&quot; jest wielkim trenerem i nie chce mi się wierzyć, by z Realem nie osiągnął upragnionego przez wszystkich triumfu w Lidze Mistrzów. Od początku rozgrywek Real był moim faworytem i choć przegrał sromotnie pierwszy mecz, wciąż w nich wierzę - nie raz wychodzili z takich opresji. Ronaldo i spółka mimo, iż w tym sezonie nie obronią tytułu mistrza Hiszpanii, prezentują się bardzo poprawnie - widać, że skupiają się na ważnych pojedynkach, o czym świadczą zwycięstwa nad wrogiem nr jeden - Barceloną. Sądzę, że stać ich na pokonanie Borussi, odrobienie strat i awans do finału. Ekipa z Dortmundu to młody zespół, który przebojem wdarł się na ten szczebel rozgrywek. Na pewno mało kto spodziewał się tak wysokiej wygranej w pierwszym meczu, jednak to dziś czeka ich prawdziwy sprawdzian. Typuję, że nie wytrzymają ogromnej presji i odpadną tuż przed finałem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom