>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 30.04.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
C 11

cbool

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobote - 30 kwietnia


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
C 11

cbool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: West Brom - Aston Villa
Typ: Poniżej 10 rzutów rożnych oraz Poniżej 4 kartek
Kurs: 6,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W Sobotnie popołudnie o godzienie 16 spotkają się dwie drużyn Angielskiej
Premier League , West Brom i Aston Villa . Odpowiednio 13 i 12 druzyna
tabeli . Moim zdaniem mecz będzie bardzo zacięty ale wygrwa Aston Villa ,
ale nie o to chodzi w moim typie . Mój typ to suma rzutów rożnych i kartek,
typuję że suma rożnych bd wynosiła mnie niż 10 a kartek mniej niż 4 .
Myślę że typ bradzo prawdopodobny , w ostatnim spotkaniu tych drużyn
padlo 3 bramki i sędzia przydzielił tylko 2 żółte kartki. Natomiast było
wtedy 7 rzutów rożnych . Myślę że te statystyki przemawiają za moim
typem . Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Spotkanie: Real Madryt - Zaragoza
Typ: Madryt ( -3 )
Kurs: 6,00 &gt; 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już dziś na Santiago Bernabeu odbędzie się mecz pomiędzy Realem Madryt, a Realem Saragossa. Wiele o gospodarzach pisać nie trzeba. Na pewno już na mistrzostwo ligi szans nie mają. Tracą 8 punktów do Barcelony i szanse na to ze Barca się potknie 3 razy są znikome. Natomiast goście to ekipa z dolnej części tabeli. Z 36 punktami zajmują 16 lokatę. Spadek z ligi jest nadal możliwy ponieważ różnica miedzy nimi, a osiemnastą Osasuną to tylko 1 punkt. Ten mecz na pewno nie pomoże im w utrzymaniu się w lidze. Real u siebie bardzo rzadko przegrywa, a po meczu w półfinale LM będą sobie chcieli poprawić nastroje.
Real Madryt jutro bez Cristiano Ronaldo, Lassa, Xabiego Alonso, Raula Albiola, Pedro Leóna oraz kontuzjowanych Gago i Khediry. Niby osłabienie zespołu jest ale ekipa z Madrytu ma taka kadrę ze są piłkarze którzy zastąpią wyżej wymienionych piłkarzy. Jeśli chodzi o Saragossę większych osłabień nie ma.
Na pewno morale piłkarzy Jose Mourinho po ostatnim meczu z Barceloną nie są zbyt wysokie, ale pewnie podrażnieni ta porażką będą chcieli dziś zagrać dobre spotkanie i pokazać kibicom na Santiago Bernabeu i przed telewizorami ze tez potrafią grac ofensywnie i zdobywać bramki. Pomimo tego ze nie nie wystąpią Cristiano Ronaldo i Xabi Alonso to ofensywa i tak wygląda bardzo dobrze. Wierze, ze trio Benzema, Kaka i Higuain znów pokaże się z dobrej strony. Jeśli potrafili rozmontować obronę Valencii na Estadio de Mestalla to u siebie z o wiele słabszą Saragossą nie powinni mieć problemów. Kurs kusi, a obiektywnie patrząc dla mnie ten typ ma spore szanse powodzenia. Początek meczu o godzinie o 18:00.
⛔ 100
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: DET Redwings @ SJ Sharks
Typ: over 5,5
Kurs: 1,980
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Starcie tytanów..Mecz po którym obiecuję sobie duzo duużo więcej..Ekipa gości z Detroit po dziewięciodniowym urlopie jaki zafundowali sobie gromiąc druzynę Kojotów w czterech szybkich meczach (stosunek goli 18-10) pokusi się o pierwsze zwycięstwo w drugiej rundzie..Teren rywala niezwykle gorący..W pierwszym meczu serii byłbym ostrozny z typowaniem zwycięzcy..W ostatnich 20 meczach pomiędzy tymi drużynami biilans to 11-9 dla gospodarzy..
Ale w wiekszości tych konfrontacji padało mnóstwo bramek i tym się kieruję dzisiaj..Osobiście będę dopingował druzynę gości ale zagram tylko over, który wydaje się dość pewną inwestycją..
04/03/2011 NHL San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 3:1
23/02/2011 NHL Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks 3:4
07/12/2010 NHL Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks 2:5
01/12/2010 NHL San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 3:5
09/05/2010 NHL Playoffs San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 2:1
07/05/2010 NHL Playoffs Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks 7:1
05/05/2010 NHL Playoffs Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks 3:4 (OT)
03/05/2010 NHL Playoffs San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 4:3

30/04/2010 NHL Playoffs San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 4:3

12/02/2010 NHL Detroit Red Wings vs. San Jose Sharks 2:3 (SO)
03/02/2010 NHL San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 2:4

10/01/2010 NHL San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings 1:4

⛔ 100
 
D 0

diabllowe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia J-League 2
Spotkanie: Tokushima Vortis - Jef United Chiba
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt (Linka nie moge podac bo nie mam 10 postow)
Analiza:
Wiec napisze swoja pierwsza analize tutaj. J-League 2 dopiero wystartowała. Za nami tylko 2 mecze. Kursy nie są więc jeszcze ustatkowane i trzeba to wykorzystać. Po 2 meczach druzyna gospodarzy zdobyła 3 punkty. Strzelajac zaledwie trzy bramki przy czym nie były to mecze z najmocniejszymi rywalami. Druzyna gosci po 2 meczach lideruje w lidze z kompletem punktów. Ich bilans to 6 pkt. 6 bramek strzelonych i 0 straconych. Wskazuje to na niezłą obronę druzyny gosci, co w polaczeniu ze slaba skutecznoscia gospodarzy moze dac efekt w postaci czystego konta. Wiekszosc czynnikow wskazuje na druzyne Jef United, ktora walczy o najwyzsze cele. Uwazam ze warto zagrac ten mecz, gdyz kurs jest dosc dobry a i szanse na powodzenie nie małe. Good Luck ????
⛔ 100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Spotkanie: PSG - Valenciennes
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: expekt
Ostatnie sobotnie spotkanie Ligue 1 pomiędzy Paris-Saint Germain a Valenciennes. Gospodarze tego pojedynku zajmują obecnie 4 lokatę w lidze francuskiej i tracą 3 punkty do trzeciego Lyonu, oraz 8 punktów do prowadzącej Marsylii. PSG zatem ma jeszcze niewielkie szanse nawet na zdobycie mistrzostwa, a zapewne liczą na start w Lidze Mistrzów więc nadarza się dobra okazja na zniwelowanie strat. Valenciennes to relatywnie słaba ekipa, zastrzeżeń mieć nie można tylko do ich jedynego napastnika Pujola, strzelca 13 bramek w tym sezonie. Valenciennes jest jedną z najsłabszych ekip w lidze, na wyjazdach zdołali ugrać tylko 13 punktów (2 wygrane, 7 remisów i 7 porażek). PSG ostatnio znajduje się w dobrej dyspozycji. Co prawda ostatnio zremisowali 2-2 z Brest na wyjeździe, ale wcześniej zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu w tym z bezpośrednim rywalem o Ligę Mistrzów - Lyonem. Ostatnie spotkania bezpośrednie obu ekip to 5 wygranych PSG z 6 ostatnich meczów. Ale jednocześnie w 3 ostatnich spotkaniach u siebie PSG notowało 3 remisy z Valenciennes. Ja myśle, że tym razem to Paryżanie zdobędą 3 punkty i pokonają słabych rywali.
✅ 57
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Estoril Kobiet
Spotkanie: Anabel Medina Garrigues - Kristina Barrois Dokładny wynik
Typ: 2-0
Kurs: 2,60
Bukmacher: Expekt.com
Analiza:
Dzisiaj około godziny 13:35 rozpocznie się spotkanie w Portugalskim Estoril Medina-Barrois.Hiszpanka Medina zajmuje obecnie w rankingu 60 pozycję natomiast jej rywalka Niemka Barrois 79.To jest szansa na zwyciężenie tego turnieju ponieważ to juz finał w którym obydwie zawodniczki będą walczyć do końca o każdą piłkę.Dotychczas Medina Ograła: Niculescu , Zakopalovą,Arn i Halep, natomiast Niemka ograła: Larsson,Kleybanova,Veśnina,Arvidsson.Hiszpanka Medina miała najcięższy mecz z grającą Halep w którym wygrała w dwóch setach w tiebreaku,a ostatni mecz w tym turnieju ograła gładko Rumunke Niculescu co mnie zdziwiło.Jak widać wykorzystała szansę i gra w finale.Barrois miała gładką droge do finału (według mnie porównując Medine) ogrywając słabą Larsson(która wygrała ledwo ledwo z Urszulą) z mękami 7-6 6-4,Veśnine i Arvidsson,jedynie co to Kleybanova myślałem ze ją ogra lecz się myliłem.Dotychczas obydwie zawodniczki grały raz 20.05.2009 w Strasbourgu gdzie Niemka wygrała 6-4 i krecz Mediny wtedy grały panie też na nawierzchni ceglastej.Bardzo blisko swojej ojczyzny Medina będzie miała publiczność za sobą która będzie ją wspierać.Hiszpanka napewno nie myśli o następnym turnieju(jak inne zawodniczki które odpuszczały przygotowywując się na turniej w Madrycie) w którym będzie grać ponieważ to juz finał więc nie będzie się liczyć następny turniej tak jak ten.Medina to zawodniczka która wykorzystuje dużo breaków w tym turnieju.Uważam że to jest szansa dla hiszpanki której juz dawno nie miała i jej nie zmarnuje.Typuje gładkie 2-0 dla Hiszpanki.
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Salamanca- Elche
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,61( bet365)
Gospodarze walczą o ligowy byt. Z drużyn znajdujących się w strefie spadkowej na ten moment ich dorobek jest najbardziej obiecujący: 35 pkt a będące za nimi Albacete 29 pkt.
Salamanca do miejsca bezpiecznego, które obecnie okupuje Gimnastic traci 4 pkt. Ostatnio, po serii 6 meczów bez porażki, Salamanca w końcu odnisła zwyciestwo, wygrywając u siebie z Gironą 1-0.
Elche to 5. drużyna w tabeli z zupełnie innymi celami niż ich dzisiejszy rywal.
Ci natomiast w porównaniu do Salamanci znajdują się w świetnej formie, z ostatnich 9 spotkań przegrali zaledwie 1, wygrywając 7 razy i raz remisując.
Jednak mój typ na Salamance bierze się z faktu, iż w dzisiejszym spotkaniu skład Elche będzie z powodu kontuzji i absencji kartkowych bardzo poważnie osłabiony. Nie zagrają:
  1. Palanca( 30/4),
  2. Linares( 24/8),
  3. Kike Mateo( 21/3),
  4. Generelo( 24/2),
  5. Mantecon( 24/4),
  6. Xumetra( 32/2),
  7. Bodipo( 22/1).

Dlatego też stawiam na walczący o utrzymanie, grający u siebie zespół Salamanki.
✅ 61
 
flavious 19

flavious

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga czeska
Spotkanie: Zbrojovka Brno (+2) - Viktoria Plzen
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o 17:20 dojdzie do spotkania lidera czeskiej Gambinus Ligi z zajmującym przedostatnie miejsce Brnem. Mecz zapowiada się na dość jednostronne widowisko, ponieważ gospodarze tego meczu chyba pogodzeni już z degradacją zupełnie się pogubili. Przegrali aż 8 w 10 rozgrywanych ostatnio meczy, a to nie napawa optymizmem przed pojedynkiem z liderem. Plzen, po drobnym kryzysie zdaje się wrócił juz na właściwe tory. Dwa ostatnie wyjazdy, to podobnie jak i dziś - pojedynki z druzynami z dołu tabeli a odniesione tam wyniki (5:0 z Usti i 3:0 z Pribram) każą myśleć, że i dziś komplet punktów powędruje do Plzna. Jak będzie - przekonamy się niedługo, ja jednak uważam, że z tych trzech rozgrywanych ostatnio wyjazdów ten będzie najtrudniejszym, jednak nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż wygranej gości. Łatwo nie będzie, bo gospodarze, przynajmniej w teorii, wierzą jeszcze w utrzymanie (w końcu bo bezpiecznego miejsca tracą zaledwie 3 pkt...) więc zrobią wszystko, by dziś powalczyć... i powalczą, dlatego przegrają tylko 0:2 ;)
⛔ 100
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Blackburn v Bolton
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym spotkaniu stawiam na niżej notowanych gospodarzy. Z bardzo prostego powodu - tylko oni o coś w tym spotkaniu walczą, a mianowicie o ligowy byt. Nad strefą spadkową mają jedynie punkcik przewagi i będą chcieli po prostu za wszelką cenę wygrać, szczególnie, że Kłusaki na wyjazdach nie zachwycają - w 17 meczach zdobyli tylko 11 oczek poza Reebok Stadium. Na dodatek podopieczni Owena Coyle&#39;a są ostatnio w rozjazdach - w środku tygodnia musieli przejechać cały kraj tam i z powrotem na pojedynek z Fulham, przegrany zresztą 3:0. Na dodatek pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego ostatnio strzelca Boltonu - Sturridge&#39;a. Dlatego też stawiam w tym spotkaniu na Blackburn, tym bardziej, że kurs jest bardzo zachęcający.
✅ 100
 
kazimir 20

kazimir

Użytkownik
spotkanie: Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach
typ: 2
kurs: 4,50
buk: bet365
analiza:
Witam.Już nie mam nic do stracenia,choc szanse na pierwszą 5 mam:p Na dziś wybrałem spotkanie z Bundesligi dla Borussia Mönchengladbach jest to mecz o byc albo nie byc w Bundeslidze! Trener gości Lucien Favre wciąż wierzy w utrzymanie,Hannover to bardzo dobra druzyna i dziś o wygraną bedzię cieżko,ale
Borussia Mönchengladbach już potrafiła wygrywać z dobrymi drużynami na wyjazdach:Leverkusen 3:6,Koln 0:4,Nurnberg 0:1.Tylko trzy kolejki pozostaly do zakonczenia sezonu,patrząc na tabele coś czuję że Hannover może dziś odpuścić ma 10pkt przewagi i juz zapewnione miejsce w LE ale wciaż walczy o LM z Bayern :p Ja myślę że jednak bedą grać w LE - Hannover:p Moj priv typ to 0:1 dla Borussia Mönchengladbach ????
✅ 350
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Żużel, GP Europy
Spotkanie : Zwycięzca Wyścigu 4.
Typ : Jason Crump
Kurs : 2.00
Bukmacher : Bet365
Analiza : Już dziś GP Europy w Lesznie zainauguruje tegoroczny cykl GP.
Wśród głównych faworytów wymienia się oczywiście Polaków : T.Golloba, J.Hampela i J.Kołodzieja oraz Australijczyka J.Crumpa. W opinii wielu to właśnie &quot;Kangur&quot; może okazać się najlepszy, chociażby ze względu na pewną niewiadomą, jeśli chodzi o dyspozycję polskich zawodników (czyt. ich perypetie z tłumikami)...
Program zawodów w 1.serii startów skojarzył Jasona z teoretycznie dużo słabszymi rywalami i tak w 1.swym starcie (4.wyścig) stanie do rywalizacji z (kolejność &quot;od krawężnika&quot;) : A.Lindbackiem, D.Balińskim i A.Łagutą.
Owszem, wystartuje on z 4.pola startowego (w 1.części (a wielce prawdopodobne, że i przez całe zawody) tradycyjnie korzystniejsze będą 1. i 2.tor), jednak rywale być może poza zawodnikiem miejscowej Unii D.Balińskim, powinni stanowić tło dla najlepszych przez całe zawody...
Reasumując, uważam, iż Jason w swym 1.starcie zdobędzie 3 punkty za zwycięstwo w wyścigu, w czym nie powinni mu przeszkodzić niezbyt mocni rywale, a także dość niekorzystne pole startowe...
✅ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: Greuther Fürth - Arminia Bielefeld
Typ: Fürth (Handicap -1,5)
Kurs: 1,833
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godz. 13 odbędzie się spotkanie 2. Bundesligi pomiędzy Greuther Fürth a Arminią Bielefeld. Drużyna z Bawarii zajmuje czwartą pozycję w ligowej tabeli i nadal ma szanse na awans do elity. Arminia jest outsiderem, zajmuje ostatnią osiemnastą lokatę z zaledwie 13 punktami w 31 meczach (wprawdzie 3 pkt. zostały im odjęte przez federację, lecz nie zmienia to faktu, że w bieżącym sezonie piłkarze z Bielefeld są przysłowiowymi chłopcami do bicia) i nie ma już szans ani na utrzymanie, ani na wyższe miejsce w strefie spadkowej. Warto zauważyć, że gospodarze ostatnio wysoko (0:3) przegrali w Monachium z TSV 1860, goście natomiast w 4 ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli 5 punktów. Poza tym Arminia może dziś zagrać o honor na zupełnym luzie, bez presji wyniku. Ja jednak wierzę, że klęska w Monachium podziała mobilizująco na zawodników Greuther Fürth i zwyciężą oni różnicą co najmniej 2 bramek przedłużając swoje szanse na awans do 1. Bundesligi. Rywal bez wątpienia jest w ich zasięgu.
⛔ 100
 
legionista1916-56529 9

legionista1916-56529

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia W. - Śląsk
Godzina: 19:15
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Expekt
Analiza: Nasza liga bywa zwykle nieobliczalna. Dziś staną na przeciwko siebie dwie dobre drużyny, które ostatnimi czasy grają bardzo równo. Śląsk, pod wodza Lenczyka przegrał zaledwie raz. Dość niespodziewanie, bo u siebie ze słabo dysponowaną Koroną. Natomiast Polonia pod dowództwem nowego-starego trenera Jacka Zielińskiego, wygrała wszystkie mecze. Gra równo, ostatnio rozgromiła u siebie Arkę 4:0, natomiast Śląsk wygrał z rozpędzoną, zmierzającą po kolejny tytuł mistrza Polski, Wisłą. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu padnie remis, bo zarówno Polonia jak i Śląsk nie będą chciały stracić gola i być może szansy na podium naszej ligi. Dodatkowo obydwie drużyny mają tyle samo punktów w ligowej stawce. Remis murowany.
⛔ 100
 
K 6

kloc001@

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Szwajcaria Super League
Spotkanie : Young Boys-Thun
Typ: Young Boys -1 , Young Boys
Kurs:2.40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza ???? zisiaj o 20.15 rozegrane zostanie spotkanie między trzecim ,a szóstym zespołem ligi szwajcarskiej. Gospodarzem ,a zarazem zdecydowanym faworytem pojedynknu jest zespół Young Boys Berno, mimo ,że tego sezonu nie zaliczą do najbardziej udanych - zajmują 3 lokatę z praktycznie minimalnymi szansami na odrobienie straty do vice-lidera lecz u siebie grają naprawdę bardzo solidny i widowiskowy futbol (na potwierdzenie moich słów , ostatnie 5 meczy przed swoją publicznością to 4 zwycięstwa [z takimi drużynami jak Vice-lier Zurych czy piąty Luzern] i jeden remis). Goście natomiast nie błyszczą formą ,a szczególnie jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe , może ich wyniki nie oddają tego tak wyraźnie , lecz ich gra pozostawia wiele do życzenia i naprawdę porównując grę obu zespołów proponuje śmiało dawać handicap na Young Boys ! Powodzenia ????
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie : Blackpool : Stoke
Typ : over 4,5
Kurs : 5,50 ==&gt; 5,00
Buk : bet365
Godzina : 16.00
Analiza :
Spotkanie w którym powinno być bardzo dużo bramek. Blackpool broni się przed spadkiem. Grali nieźle od początku sezonu ale potem coś pękło i zaczęli spadać coraz niżej w tabeli. Teraz muszą się bronić przed spadkiem, mają przewagę nad strefą spadkową tylko liczbą bramek. Stoke jest dużo wyżej, zajmuje 10 miejsce, ostatnio prezentuje świetną formę i mam nadzieję że dzisiaj znowu zagrają na poziomie. Blackpool mają ma średnią 3,47 bramki w ich spotkaniach a Stoke ma 2,53. Jeśli chodzi o Blackpool to strzelają dużo u siebie i liczę na dwie albo trzy bramki z ich strony ale wygrać mecz może moim zdaniem Stoke a to daje nam gwarancję dużej ilości bramek. Myślę że pięć goli w tym meczu powinno paść bez problemu. Niby często takich overów nie notują bo gospodarze 6 razy a goście 3 razy ale dzisiaj może być dużo goli. W 38 historycznych spotkaniach tych drużyn padło w sumie 116 bramek. Over 4,5 miał miejsce 9 razy. Będzie dobrze. Polecam
⛔ 100
 
E 5

escad12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Dortmund - Nuremberg
Typ : X/1
Kurs : 4.80
Buk : William Hill
Analiza
Witam wszystkich fanów ligi niemieckiej. Dziś o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie po między Borrusią Dortmund a Nurymbergią. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście gospodarze. Jak zobaczymy do tabeli zajmują oni pierwsze miejsce z przewagą 5 punktów nad drugim zespołem. Ich dzisiejsi rywale to 6 zespół ligi stąd właśnie mój typ. Mój typ skłania się do tego iż dospodarze wygrają ale dopiero po drugiej połowie. Myślę że nie dadzą się przez pierwsze 45 minut i będą się bronić a w drugiej połowie już coś padnie. Typ po takim kursie uważam że śmiało można grać. Zapraszam na mecz który rozpocznie się już za kilka minut.
⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premier League
Spotkanie: Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle

Typ: Inverness
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Kończący się miesiąc ewidentnie nie należy do podopiecznych Craiga Browna. W 5 rozegranych w tym czasie meczach ligowych udało się popularnym Owcom wywalczyć raptem 1 oczko, remisując w ostatniej kolejce z żegnającym się z najwyższą klasą rozgrywkową Hamiltonem (aczkolwiek wynik 1:1 z &quot;czerwoną latarnią ligi&quot; chwały The Dons na pewno nie przynosi).
Fatalna w ostatnim czasie dyspozycja ekipy z Pittodrie Stadium sprawiła, iż Owce mają obecnie jedynie 3 punkty przewagi nad przedostatnim w ligowej stawce St. Mirren. Co prawda spadek w żadnym wypadku im nie grozi, ale tak niska pozycja drużyny to na pewno ogromne rozczarowanie dla całego Aberdeen.
Inverness to z kolei lider &quot;grupy spadkowej&quot;, któremu naprawdę niewiele zabrakło, by toczył obecnie boje w &quot;grupie mistrzowskiej&quot;. To na pewno duży sukces dla Caley Thistle, biorąc pod uwagę fakt, iż są beniaminkiem.
Dziś, moim zdaniem, to właśnie piłkarze Terry’ego Butchera są faworytem meczu na Pittodrie. Osobiście wykluczam ich ewentualną porażkę dzisiejszego popołudnia z pogrążonymi w &quot;piłkarskim marazmie&quot; The Dons.
W zespole gospodarzy do składu po kontuzji powraca Andrew Considine, ale jego występ jest wątpliwy. Urazy leczą z kolei Paul Hartley, Rory McArdle i David McNamee.
W zespole Terry&#39;ego Butchera niezdolni do gry są z kolei: Johnny Hayes, David Proctor, Dani Sanchez i Graeme Shinnie oraz zawieszony Richie Foran, których zabrakło w ostatnim meczu, a mimo to Invenress gładko ograło na wyjeździe St. Johsntone 3:0. Wracają za to Ross Tokely i Stuart Duff.
⛔ 100
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, angielska premier league
Spotkanie: Blackburn - Bolton
Typ: DW 2:1
Kurs: 5
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W ostatniej kolejce skazywałem Bolton na minimalną porażkę z Fulham, ale zawiedli mnie swoim występem bardzo, bo przegrali aż 3:0, czego się nie spodziewałem. Grali słabo w obronie, a ich atak bez Sturridge&#39;a praktycznie nie istniał. Dziś zagrają z Blackburn, które po odejściu Sama Allardyce&#39;a radzi sobie fatalnie. Nie wygrało w lidze od 10 spotkań i dzieli ich zaledwie punkt od strefy spadkowej. Jednak w ostatniej kolejce przeciwko City wypadli na prawdę przyzwoicie i przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać. Stąd mój typ na ich przełamanie dzisiaj. Bolton tak słabo, jak przeciwko Fulham zagrać już nie powinien, mimo że w tym sezonie już o nic nie walczy. Blackburn zaś musi w dzisiejszym meczu zdobyć 3 punkty, aby nie podchodzić do każdego kolejnego z nożem na gardle. Mecz zacięty, Bolton jest drużyną nieco lepszą, jednak wszystkie okoliczności związane z meczem wskazują na gospodarzy. Wynik 2:1 jest zatem jak najbardziej prawdopodobny.
⛔ 100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
30.04.2011 22:00
Spotkanie: La Coruna - Atletico Madryt
typ: over 3.5 bramki
kurs: 3.20
bukmacher: Betsson
Mecz pomiędzy drużynami które walczą w tabeli jeszcze o coś wiecej niż o przysłowiową &quot;pietruszką&quot;. Większy potencjał ma oczywiście drużyna Atletico Madryt i to właśnie oni są faworytami tego spotkania, lecz ja zajmę się innym typem niż zwycięstwo którejś z drużyn, a mianowice typem na over bramkowy. Atletico Madryt walczy o europejskie puchary, zaś drużyny z La Corunii nie może być jeszcze pewna utrzymania. Będzie to zapewne bardzo ciekawe widowisko jak przystoi na pojedynki ligi hiszpańskiej w szczególności gdy gra bardzo nieobliczalna drużyna jak Atletico Madryt, potrafi zagrać swietny mecz, strzelić dużo bramek, grać widowiskową piłkę, by kolejny mecz przegrać w słabym stylu. Atletico jest drużyną w której bardzo, bardzo częstą padają overy bramkowe. Mając takich napastników jak Forlan i Aguero to nie ma się co dziwić, mają również słabą i nierównie grającą obronę, nie wliczając bramkarza De Gei. Jeśli chodzi o Deportivo to nie jest to drużyna grająca widowiskowy futbol, lecz przynajmniej jedną bramkę przed własną publicznościa powinni ustrzelić. Na koniec przedstawie ostatnie 5 meczy Atletico utwierdzając się w tym że będzie dużo bramek.
24/04/2011 Primera Division At. Madryt vs. Levante Z - 4:1
17/04/2011 Primera Division Espanyol vs. At. Madryt R - 2:2
10/04/2011 Primera Division At. Madryt vs. Real Sociedad Z - 3:0
03/04/2011 Primera Division Osasuna vs. At. Madryt Z - 2:3
19/03/2011 Primera Division At. Madryt vs. Real Madryt P - 1:2
12/03/2011 Primera Division Almeria vs. At. Madryt R - 2:2

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom