>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.01.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – Mistrzostwa Świata w Katarze – ½ FINAŁU
Godzina: 16:30
Spotkanie: POLSKA – KATAR
Typ: over 51.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betathome
Analiza:
Zaskakująca moim zdaniem linia. Katarczycy to bardzo ofensywnie usposobiony zespół - w kolejnych spotkaniach rzucali rywalom kolejno : 28,27,31,25(Hiszpanii),26,29 i 26(Niemcom). Z kolei Polacy 26 bramek rzucali Niemcom i Rosji, 27 Danii, 24 świetnym przecież Chorwatom i Szwedom. Spodziewam się dziś ofensywnej gry z obu stron i granica 50 bramek powinna spokojnie zostać przekroczona.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
baziu 162

baziu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bari vs Frosinone
Typ: Obie strzelą i over 2,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie jestem typerm pismaka, więc postaram się by moja analiza była krótka i przede wszystkim rzeczowa. 24 kolejke Serie B rozpoczyna mecz Bari vs Frosinone. Każda z tych drużyn ma inne cele, gospodarze uciekają przed strefą spadkową (3pkt przewagi), gości zaś do bezpośredniego awansu do Serie A dzieli zaledwie 5 oczek. H2h pomiędzy tymi drużynami pokazuje, że ani razu od 2006r (tak sięga livesports) drużyna gości nie wywiozła 3 pkt. Patrząc zaś na mecze pomiędzy tymi drużynami w których to gospodarzem było Bari, zawsze obie drużyny strzelały bramkę. Staram się wyhaczyć bet, który może być przełamaniem jakiejś tam passy, stąd też moje wnioski:
1.Bari strzeli, bowiem od 2 meczy na własnym stadionie nie zdobyli ani jednej bramki.
2.Frosinone na 5 wyjazdowych meczy z rzedu zdobyło zaledwie 2 oczka, czas więc na komplet pkt, przełamanie passy i zwycięstwo na boisku w Bari, jednak na czysty win którejś z drużyn nie będe stawiał bowiem &#39;ukladziki&#39; jeżeli jakiekolwiek są mogą zrobić swoje.
3. Nie wierzę w trzeci remis Bari z rzędu.
⛔100
 
pirat0010 1,1K

pirat0010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hiszpania-Francja
Typ: Francja
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet365
Analiza: kompletnie się nie zgadzam z poprzednikiem który pisze że będzie to &quot;wyruwnany&quot; mecz. Oglądałem większość meczy tych mistrzostw. Francuzi zdecydowanie są najmocniejszą drużyną a ich najmocniejszą stroną jest obrona, bardzo często zmuszają przeciwników do gry pasywnej co wprowadza nerwowość i frustracje u rywali którzy w pośpiechu oddają nieprzemyślane rzuty z trudnych pozycji. W 1/8 wygrali z Argentyną 33:20 a w ćwierćfinale ze Słowenią 32:23. Francuzi jest to jedyna drużyna która przeszła tak łatwo fazę pucharową a co z tym idzie powinni mieć najwięcej sił co w tej fazie turnieju jest niezwykle istotne. Hiszpania za to stoczyła ciężki bój z Danią wygrywając 25:24 co na pewno odczuwają. Uważam ze kurs jest bardzo dobry bez większego ryzyka a ja zagram naprawdę za duże pieniądze.
✅60
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
Typ: 1
Kurs: 6,3
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Szkoda, że to spotkanie nie było rozgrywane jeszcze na jesieni, wtedy widziałbym jeszcze większe szansę ale do rzeczy. Bayern w ostatnich spotkaniach ligowych bardzo męczył się i prezentował mozolny futbol jak Arsenal za swoich &quot;najlepszych czasów&quot;. Problemy z szybkością, składnym konstruowaniem akcji, mało ruchliwości i nazwijmy to serducha na boisku.
Sytuację kadrową kolega przestawił niżej wiec nie będę się powtarzał.
Wilki, bardzo dobra forma, rozpędzili się, sporo wygrywają, nie przegrywają co jest bardzo ważne dla morali zespołu, są groźni i na pewno wierzą w swoje możliwość i nie podejdą do meczu jak przestraszona dziewczynka ale będą chcieli coś ugrać.
Jak mówiłem, szkoda że nie jest to spotkanie rozgrywane w jesiennym ciągu ligowym bo Bayern wtedy miałby bardzo duże problemy. Teraz była przerwa, zawodnicy się odświeżyli, i jest nie wiadoma jak wejdą w ten mecz.
Fakt jednak, że przed przerwą grali najgorszą piłkę od kilku lat. Każda drużyna, nawet największa ma słabsze okresy. Widzę dużą możlwość w tym że Wolfsburg może ugrać komplet na swoim terenie a prawdopodobieństwo rozłożyłbym tu na 50/50 a nie 6:1 co jest dużym value do zagrania.
Pozdrawiam
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 5

destino

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – Mistrzostwa Świata w Katarze
Godzina: 16:30
Spotkanie: POLSKA – KATAR
Typ: Polska
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet 365
Witam, W dniu dzisiejszym staną do walki o finał Mistrzostw Świata w piłce ręcznej dwa zespoły Polski i Kataru. Katar zaszedł już i tak bardzo wysoko, faktem jest , że pomagają im \&quot;ściany\&quot;, ale moim zdaniem zaszli już za daleko. Polska reprezentacja jest wyraźnie na fali wznoszącej, wygrała ze Szwecją i Chorwacją, których nie można porównywać w żaden sposób do reprezentacji Kataru (mimo, że złożona z wielu dobrych graczy i zmotywowana ogromnymi pieniędzmi). Katar Niemcy 26 : 24 Austria Katar 27 : 29 Katar Białoruś 26 : 22 Katar Hiszpania 25 : 28 Słowenia Katar 29 : 31 Chile Katar 20 : 27 Katar Brazylia 28 : 23 Jak widać drużyna Kataru grała tylko z Hiszpanią z poważnych drużyn i przegrała 3 bramkami. Z Niemcami w ostatnich minutach też się solidnie pogubili więc dziś zwycięstwo może odnieść tylko jedna drużyna. Mimo tego, że będą pomagać sędziowie a szejkowie gwarantują miliony na koncie jestem pewien, że zgodnie z duchem sportu wygra nasza reprezentacja, która już nie raz udowodniła, że lepiej czuję się w pozycji gdy nie jest zdecydowanym faworytem, potrafi grać pod presją, lepiej gra gdy ma przysłowiowy \&quot;nóż na gardle\&quot;. Kursy, które dziś są wystawione na Polskę powinny uzyskać profity. 2,65 na -15 dla Polski wydaje mi się wart ryzyka i zagrania za duże pieniądze. Powodzenia Polska !
Powtórzony typ
⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna – Mistrzostwa Świata w Katarze – ½ FINAŁU
Godzina:
16:30
Spotkanie:
POLSKA – KATAR

Typ: Polska -1,5
Kurs: 2,7

Bukmacher bet365
Witam!
Za niespełna dwie godziny szalenie interesujący p ółfinał MŚ. Kilka osób już powiedziało co nieco o tym meczu, nie będę się zbytnio rozpisywała . Dlaczego wybieram ten typ? Bo w handbal lu niczym w hokeju często jest tak , że jeśli drużyna przegrywa w ostatnich sekundach, nawet minimalnie to rzuca się do rozpaczliwego ataku i często to się kończy skarceniem. Liczę p o prostu na to, że dzisiaj to MY będziemy kontrol ować mecz a katarski twór &quot;reprezentacyjny &quot; będzie desperacko atakował. Liczę , że wy gra duch reprezentacji , tożsamości a nie śmierdzące petro dolary szejków . Są rzeczy których , kupić nie można , za wszystko inne zapłaci się kartą , wiadomo... Dziś w szy s tko w Katarze będzie przeciwko nam, ale myślę , że damy radę i zrobimy niezłe show. Taki sukces może smakować wyjątkowo . ..Będzie!
⛔100
 
pepe19911 10

pepe19911

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: Bayern i poniżej 3.5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet 365
Analiza :
Nie od dziś wiadomo że tak łatwej sytuacji w lidze jak bayern w lidze niemieckiej nie ma żaden inny klub w swojej lidze. Nie oszukujmy się i powiedzmy sobie szczerze , że jedynym rywalem w walce o tytuł w ostatnich latach była borussia , która na obecną chwilę został wysprzedana jak buty na rynku. W lidze mistrzów mogą wyjść na mecz w pełni sił grając poprzedniego dnia mecz w lidze. Jak by wybrać najlepszych zawodników z całej ligi niemieckiej nie powstałby skład , który mógłby rywalizować z bayernem - świadczą o tym stracone 4 bramki na 17 meczy. Tak samo jak w poprzednim sezonie nie przegrali na tym etapie rozgrywek. Jedynie co udało się urwać rywalom to zaledwie 3 remisy i wszystkie w wyjazdowych spotkaniach. ( Moenchengladbach , Hamburger SV , Schalke ) Wątpię żeby wolfsburg urwał tutaj jakiś pkt , tym bardziej że depczą po piętach liderowi , który jak wygra ten mecz odskoczy gospodarzom na 14 pkt i można już śmiało powiedzieć że bayern po raz kolejny wygra ligę - chyba że meteoryt przywali w ich autokar jadąc na mecz , albo polskie pendolino wyskoczy z trakcji kolejowych.
Liczę na wygraną gości i wątpię aby gospodarze zwojowali jakieś szaleńcze ataki na bramkę neuer&#39;a. Stawiam że postawią autobus w bramce , przez który i tak przedrą się goście.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dordrecht - Heerenveen
Typ: 1X
Kurs: 2,25
Buk: bet365
Analiza:
Staram się raczej nie typować PN, ale dzisiaj z racji tego, że nie miałem wczoraj czasu przeanalizować propozycji w NBA odstępuję od mojej świętej zasady. Proponuję przyjrzeć się spotkaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. Spotkanie Dordrecht - Heerenveen pozornie ma zdecydowanego faworyta, którym jest oczywiście drużyna gości. Dordrecht (gospodarz) zajmuje zaszczytne ostatnie 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 zaledwie punktów w 19 rozegranych spotkaniach. Bilans 2-4-13, ale tu ciekawostka jedno z dwóch zwycięstw w tym sezonie drużyna z Dordrechtu odniosła właśnie na boisku dzisiejszego rywala w Heerenveen. Goście zajmują 7 miejsce w tabeli i walczą o udział w lidze europy. Gdyby analizować cały sezon właściwie nie byłoby sie nad czym zastanawiać, ale gdy weźmie się pod uwagę bieżącą formę obu ekip szanse na uniknięcie porażki Dordrecht jakieś ma. W ostatnich 5 meczach gospodarze złapali lekki wiatr w żagle. Wygrali 1 mecz, dwa razy zremisowali i 2 razy przegrali. Tak to wyglądało:
Dordrecht - PSV 1:3
Heracles - Dordrecht 1:1
Dordrecht - Groningen 1:1
Alkmaar - Dordrecht 2:0
Dordrecht - Excelsior 1:0
Bilans bramkowy 4:5. W dwóch ostatnich meczach na własnym boisku Dordrecht zdobył 4 pkty. Oczywiście nie jest to jakieś wielkie wydarzenie, ale pokazuje, że gospodarze grają teraz lepiej niż w ubiegłym roku. Heerenveen w ostatnich tygodniach w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie przegrali. Bilans w sezonie 7-7-5.
Heerenveen - Vitesse 4:1
Utrecht - Heerenveen 1:2
Heerenveen - Den Haag 0:0
Breda - Heerenveen 0:2
Groningen - Heerenveen 1:1
Bilans bramkowy 9:3. Łatwo poradzili sobie z Bredą i Utrechtem na wyjeździe, ale jak widać zdarzają im się też spotkania przeciętne (remisy z Den Haag i Groningen odpowiednio 9 i 16 drużyną w tabeli).
Mam nadzieję, że po dwóch ostatnich wygranych trochę za bardzo uwierzą w siebie i zlekceważą rywala co może być szansą na ugranie czegoś przez Dordrecht. Jeżeli Heerenveen zagra na swoim poziomie, który prezentował ostatnio nie będzie o czym mówić.
✅125
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG - Rennes
Typ: Poniżej 3.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza :

Dla mnie jest to spotkanie,w którym nie spodziewam się aby padły więcej niż 3 bramki.
A kurs na under 3.5 jest dla mnie zachęcający. W 22 spotkaniach ekipy PSG tylko 6 razy padły więcej niż 3 bramki. W 22 spotkaniach Rennes linia 3.5 została pokryta 4 razy.
▶W ostatnich 30 spotkaniach pomiędzy PSG a Rennes, więcej niż 3 bramki padły zaledwie w 1 spotkaniu!
Wiem że nie ma się co zbytnio kierować statystykami, ale patrząc na ostatnie spotkania PSG nie zdobywają oni zbyt wielu bramek
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina:
20:45
Spotkanie: Panathinaikos - Galatasaray
Typ: Erceg over 13.5
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Bet 365
Analiza: Zapowiada się brudny mecz bo taką grę preferują gracze z Aten. Jednak nie widzę po ich stronie nikogo kto może zatrzymać duet Galaty Arroyo-Erceg. Zakładam, że ta para po prostu rzuci swoje pkt a będą one niezbędne jeśli Turcy chcą podjąć walkę o wygraną. To niezwykle ważne spotkanie dla obu zespołów i &quot;gwiazdy&quot; muszę stanąć na wysokości zadania. Goran tylko raz w top 16 miał mniej niż 14 pkt (14,17, 4, 19). On swoje rzuty odda i tylko to jaki % będzie miał zadecyduje czy i tym razem pozwoli się cieszyć z wygranej. Przy jego wzroście niesamowicie dobrze spisuje się na obwodzie i powtórzę to raz jeszcze w Panacie nie ma gracza-defensora, który może go zatrzymać.

⛔100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg - Bayern
Typ: 2
Kurs: 1.51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza :
Witam na dzis wybrałem spotkanie Bundesligi po przerwie zimowej Lider zmierzy sie z wiceliderem bardzo ciekawe spotkanie .
statystycznie lepszy jest bayern na ostatnich 5 spotkan wygrał 5 nieprzegywajac ani razu.
Ostatnie mecze Vfl Wolfsburg:
23/01/15 20:15
Wolfsburg - Karlsruhe 2:1

18/01/15 15:00
Chippa Utd - Wolfsburg 3:4

14/01/15 18:00
Ajax Cape Town - Wolfsburg 1:4

20/12/14 18:30
Wolfsburg - Koln 2:1

17/12/14 20:00
Dortmund - Wolfsburg 2:2

VfL Wolfsburg- może byc zadowolony z pierszej czesci sezonu w zeszłym sezonie na półmetku było dużo gorzej dzis są gorsi tylko od bayernu .
kluczowym graczem tego sezpołu jest Kevin de Bruyne dorobek bramkowy niejest inponujący bo zdobył tylko 3 bramki ,ale zanotował 10 asyst juz teraz interesują sie nim mocniejsze kluby.
ostatnie mecze Bayernu:
23/01/15 18:00
Bochum - Bayern 1:5

17/01/15 18:00
Al-Hilal - Bayern 1:4

13/01/15 18:00
Qatar All Stars - Bayern 1:4

19/12/14 20:30
Mainz 05 - Bayern 1:2

16/12/14 20:00
Bayern - Freiburg 2:0


Bayern Monachium- Drużyna Pepa Guardioli nie ma rywali w Bundeslidze
Niemaja sobie rownych w bundeslidze na początku sezonu wygrywali nisko
stracili tylko 3 punkty po 3 remisach , mają również szeroką ławke .
kluczowym graczem tego zespołu jest Arjen Robben. Holender , który po mundialu grał rownież dobrze w lidze z dorobkiem 10 goli jest najlepszym strzelcem bayernu zaliczył także 3 asysty.
Podsumowując mecz z wolsburgiem Bayern powinien wygrac i powiększyc przewage ktora juz wynosi 11 punktów .
Pozdrawiam
⛔100
 
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / Bundesliga /
Godzina - 20:30
Spotkanie - Wolfsburg : Bayern M
Typ - rzut karny w meczu / tak /
Kurs - 3.70
Buk - Betsson
Raz typ na karny wszedł to spróbuję jeszcze raz ! Zaczynamy drugą część sezonu w Bundeslidze ( nareszcie ) i zaraz na początek spotkanie wicelidera z liderem i chyba nie ma wątpliwości że będzie się działo , w/g wielu faworytem jest oczywiście Bayern i chyba się z tym trzeba zgodzić ale ze strony gospodarzy możemy się też w tym meczu wiele spodziewać , ja jednak jak wspomniałem w poprzedniej analizie na rzut karny tak i teraz biorę pod lupę sędziego w tym pojedynku a jest nim pan Tobias Welz który może się pochwalić następującym bilansem i tak w 300 meczach jakie dane mu było sędziować pokazał 959 żółtych kartoników 56 czerwonych i podyktował 88 rzutów karnych ( w/g mnie SUPER ) w tym sezonie sędziował zaledwie trzy pojedynki i pokazał 8 żółtych kartoników i nic więcej ale w rubryce w jego profilu pod nazwą BILANS W?G KLUBÓW możemy się dowiedzieć takich ciekawostek jak : meczy z udziałem Wolfsburga sędziował w sumie 5 i pokazał 8 żółtek 1 czerwona i podyktował 3 rzuty karne ( 1 dla Wolfsburga dwa dla rywala ) mecze z udziałem Bayernu było zaledwie 4 i pokazał 12 żółtych bez czerwonej i podyktował 3 karne , wszystkie karne dla Bayernu tak więc może i dziś tak jak to pisałem w poprzedniej analizie jakś symulacja w polu karnym i pan Tobias wskaże na wapno .... ja na to liczę ! ⛔100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hiszpania-Francja
Typ: Hiszpania
Kurs: 3.11
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Nie rozumiem trochę kursów wystawionych na ten mecz. Zmierzą się przecież dwa świetne zespoły, o podobnej klasie. Zarówno Hiszpania jak i Francja w ostatnich latach zdobywały medale mistrzostw świata i europy. Hiszpania w 2013 roku zdobyła złoto, w obecnej formie są w stanie je obronić. Fakt, kibice mogą zachwycać się grą Francuzów na tym turnieju, ale do tej pory nie mierzyli się oni z bardzo silną drużyną (najmocniejszymi przeciwnikami była Szwecja i Islandia, z którą zremisowali w grupie). Z kolei Hiszpania wygrywała już mecze z silną Danią, czy rewelacyjnie spisującym się Katarem. Odnośnie zmęczenia, nie zgodzę się z kolegą powyżej, gdyż w takim turnieju po rozegraniu tylu meczów, każdy zespół gra na &quot;podobnym zmęczeniu&quot;. Można tutaj przywołać grupowe mecze Polski, dwie wygrane 1 bramką oraz 2 porażki w grupie. Po wyjściu z grupy można było odnieść wrażenie, że drużyna nie jest w formie, są zmęczeni, a jednak w ćwierćfinale i 1/8 finału zagrali doskonałe mecze. W takich meczach o taką stawkę gra się na ogromnej adrenalinie i zmęczenia się nie odczuwa.
Każdy mecz jest inny, ja bym ocenił tutaj szanse 50/50, a decyduję się na szczypiornistów z Hiszpanii, gdyż kurs jest według mnie mocny zawyżony. Mam nadzieję, że w niedzielnym finale spotkają się drużyny Polski i właśnie Hiszpanii.
Pozdrawiam
⛔100
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Hiszpania
Vallecano - La Coruna
over 5.5 kartek kurs 1.75 bet365 ;)
Podając ten typ powołuję się głównie na h2h tych druzyn, w każdym z ostatnich 3 spotkań padło powyzej 5 żółtych kartek, co mam nadzieję powtórzy się dnia dzisiejszego ;) Powodzenia
Zły zapis
Kiepska analiza

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom