>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 30.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Hiszpania - Copa del Rey
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher:Bet at Home
Analiza:
Widzę że dzieci neo rzuciły się na Barce jak sępy....oii zapłacą dziś za to zapłacą . Nie mam pojęcia jaki będzie wynik ale wiem że Barca tego nie wygra.Biorąc pod uwagę że tu na pierwsze 6 postów 3 są na Barce to na pewno znajduje duże odzwieciedlenie w ogóle dziś grających. Także kolego wyżej pisze że Real 0-0.
A ja widziałem ostatnio wynik Barcy z 2-0 na 2-3.Więc ta forma ąz taka cudna nie jest.Obie te drużyny skupiają wokół siebie rzesze fanów,którzy świata poza swoimi idolami nie widzą.Myślę że jest to droga do zatracenia ale to nie temat na to forum. Hazard ma to do siebie że najczęściej nie wchodzi jeden mecz.Nie ważne czy mamy ich na kuponie 10 czy właśnie jeden,zawsze jeden nie wejdzie. powyższa prawda powinna uświadomić nam że tymi wynikami coś rządzi i nie jest to przypadek ani żadna mafia bukmacherska tylko djabeł. On nas uzależnia,daje nam czasami wygrać (najczęściej na początku) a potem doprowadza do szału gdy na kuponie za 1000 zł nie wchodzi kurs 1,20. I dla tego będzie 1X.
✅67
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 21
Manchester United - Southampton
TYP: under 2.5
KURS: 3,00
BUK: BWIN
Analiza:
Kolejny mecz gdzie kursy są moim zdaniem przesadzone a dokładniej chodzi o mecz pomiędzy zespołem Manchesteru United z zespołem Southampton. Na Manchester kursy z handicapem 1.5 cały czas rosną a teras jest to w granicy 1,70 i sadzę że bardzo przesadzony kurs. Gospodarze tego meczu w lidze są na pierwszej pozycji z dorobkiem 56 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 10 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to osiem meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i również dwa mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie grają bardzo dobrze. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to trzy mecze wygrali, pięć meczów zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 26 bramek. A więc jak widać oba zespoły są w dwóch różnych miejscach tabel więc mecz powinien być łatwy dla Manchesteru. W ostatniej kolejce Manchester zremisował z Tottenhamem 1:1 a zespół gości również zremisował z Evertonem. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami Manchester wygrał wszystkie starcia i w tym meczu powinno tak zostać. Manchester w Pucharze wygrał ostatnio na własnym boisku z Fulham 4:1 i uważam że w tym meczu już taki wynik nie padnie daje zwycięstwo gospodarzy 2:0 i w ten sposób under 2.5 gola ;)
⛔100
 
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: Norwich - Tottenham
Typ: Tottenham
Kurs: 1,8
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W środowy wieczór w ramach 24 kolejki Premier League spotkają się ze sobą Norwich oraz Tottenham. Po wspaniałej serii Norwich zostało już jedynie wspomnienie, od ok. 1,5 miesiąca drużyna spisuje się naprawdę fatalnie, obecnie są w najgorszej formie w całej lidze. W ostatnich 6 spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu nie mogą wygrać spotkania a nokaut jaki zafundował im Liverpool(5-0) doskonale pokazuje obecną formę &quot;Kanarków&quot;. Z kolei drużyna gości prezentuje obecnie wysoką formę, nie zaznali smaku porażki od 7 ligowych spotkań. Drużyna gości jeśli marzy w tym sezonie o zajęciu 4 miejsca premiowanego udziałem w eliminacjach do Ligi Mistrzów, musi takie spotkanie wygrywać. Myślę, że tym spotkanie Tottenham umocni się na 4 pozycji w tabeli. Obstawiam jedno lub dwu bramkowe zwycięstwo gości.
⛔100
 
psotnick 912,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2013
Spotkanie: Xiao Guodong v Kurt Maflin
Typ: Powyżej 8.0
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365

Trudno o bardziej wyrównaną parę w tym zestawieniu. Wprawdzie historia bezpośrednich meczy na korzyść Chińczyka, ale co to były za mecze! Wszystkie decydowały się w deciderach i to niezależnie czy były to mecze na krótszym (PTC i kwalifikacje do turniejów), czy dłuższym dystansie (kwalifikacje do MŚ). Bardzo trudno wytypować faworyta tego meczu, chociaż fakt, że to jednak Guodong potrafił zachować zimną krew i wygrywał te wszystkie decidery przemawia jednak za nim. Za to bardzo łatwo przewidzieć, że tu raczej nie będzie pogromu. Oglądałem ich ostatni pojedynek w kwalifikacjach do China Open i dało się odczuć, że idealną sytuacją w ich meczach jest równowaga. Gdy tylko Chińczyk wyszedł na przerwę regulaminową z dwufrejmową przewagą (3-1), to po powrocie Norweg od razu zaserwował mu 2 świetne frejmy z jedną setką (102) i sytuacja wracała po raz kolejny do równowagi. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie, bardzo prawdopodobne, że po raz kolejny obejrzymy decider. No bo w którym innym meczu jest to bardziej uprawdopodobnione niż w tym?
✅250
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna
Everton - West Bromwich
Over 6.5 rzutów rożnych - Everton
Kurs: 1.65
Bwin
No to na dziś widzę dobry typ do stawiania, gdzie gospodarze będą od samych minut w natarciu, na WBA. Gospodarze, słyną od tego, że kiedy grają u siebie mają mnóstwo rogów.. Nie wiem co za tym idzie, ale raczej to, że nie zawsze potrafią być efektywni, ale po rzutach rożnych już bardziej.. W niemal każdym meczu Everton u siebie inkasuję powyżej tę linię, więc dlaczego miałoby dziś tak nie być.. The Baggies wyrusza na bardzo trudne spotkanie, bo zespół gospodarzy ma bardzo aktywnych kibiców w meczach.. Między sobą grali nie jednokrotnie, może nie było wtedy wiele rogów gospodarzy, ale dziś myślę, że to nastąpi.. 7 rogów najmniej na korzyść. Natomiast The Toffees będą chcieli ten mecz wygrać, ale myślę że aż tak łatwej przeprawy mieć nie będzie, więc rogi dla gospodarzy są jak najbardziej prawdopodobne...
✅65
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 3 liga Niemcy
Spotkanie - Wehen : Stutt. Kickers
Typ - Wehen ( -1,5 )
Kurs - 3.80
Buk - Bet365
Analiza :
Dziś na Brita Arena miejscowe Wehen SV podejmować będzie Stutt. Kickers i wydaje mi się że podopieczni Petera Vollmanna pewnie wygrają to spotkanie a z mojej strony zaryzykuję i stawiam na handi -1,5 dla Wehen , gospodarze po 21 meczach są na bezpiecznej 12 pozycji jednak jezeli popatrzymy na dorobek pkt to na ich koncie 25 oczek natomiast goście na miejscu oznaczającym spadek 18 a na ich koncie 21 pkt tak więc pomimo tak odległych pozycji to punktowo wygląda to nie najlepiej jeżeli popatrzymy ze strony gospodarzy dlatego aby być bardziej spokojnym to spotkanie muszą wygrać wtedy ze 4 punktowej przewagi zrobi się 7 pkt co inaczej się patrzy . Wehen wiekszość swoich punktów ze swojego dotychczasowego dorobku zdobył na swoim terenie gdzie ma bilans 4-4-2 i w bramkach 13:10 natomiast gdy popatrzymy na mecze wyjazdowe Stutt. Kickers to tutaj mamy następujący bilans 2-2-6 i bramki 11:14 oni podobnie jak Wehen wiecej pkt zdobywają na swoim terenie . Wehen w ostatnich swoich trzech występach przed swoją publiką odniosło 3 zwycięstwa natomiast Stutt. Kickers w trzech ostatnich wyjazdach 2 porażki i remis , dlatego patrząc na to wszystko liczę dzisiaj na 2:0 dla gospodarzy . Pozdrawiam !
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Arsenal - Liverpool
Typ: [ht/ft] X/X
Kurs: 5.0
Bukmacher: expekt
Analiza: Faworytami w tym spotkaniu wydają się być &quot;Kanonierzy&quot;, którzy w ostatnim czasie rzadko przegrywali swoje mecze. &quot;The Reds&quot; w tym sezonie zawodzą w meczach wyjazdowych, ostatnio w pucharze Anglii przegrali na wyjeździe z Oldham 2-3.
Arsenal wygrał dwa mecze z rzędu, więc będzie mu się lepiej grało przeciwko Liverpoolowi. Gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli i mają 37 punktów na koncie. Na swoim boisku wygrali sześć spotkań, dwa mecze zremisowali i trzy przegrali. Ostatnio w pucharze Anglii pokonał na wyjeździe Brighton 3-2, natomiast wcześniej w lidze rozgromił przed własną publicznością West Ham United 5-1.
Liverpool zajmuje siódme miejsce w tabeli, mając na koncie 34 punkty. Na wyjeździe wygrał tylko trzy mecze, poza tym cztery spotkania zremisował i cztery przegrał.
Według mnie ani gospodarze nie są na tyle lepszym zespołem od Liverpoolu, aby stawiać na ich wygraną, na wygraną gości też nie postawię. Gra na remis wydaje się tutaj najbardziej prawidłowym rozwiązaniem. Tym bardziej, że Liverpool nie remisował meczu od 13 gier, znowu gospodarze od 5 gier. Ja pójdę dalej i postawię na opcję X/X.
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Real Madryt - FC Barcelona
Fc Barcelona over 1.5
Kurs 1.66
Bet365
Ja też sądzę, że szatan to zuo (!). I na tyle kuponów gdzie dał wygrać dziś będzie 1X, bo szatan zaskakuję najczęściej w najmniej spotykanym momencie (!). Przejdźmy do reali, Realowi została już tylko CDR, w lidze mistrzów jakoś nie widzę szans co prawda, a w grupie Betsson bodajże kilkanaście kolejek temu wypłacił pieniądze już nam (graczom) za postawienie na wygraną Barcelony grupy. I na dziś dzień sytuacja nie odzwierciedla niczego innego jakby grupę miała przegrać, ale przejdzmy w stan realny. Barcelona okres, którym można nazwać słabym wygląda jakby minął, Real ostatnio też jakby przypomniał sobie jak się gra, a przynajmniej CR7 - bo to przecież on napędza tą machinę. Braki pokroju Pepe, Ramosa czy Ikera są i to ogromne stąd mój typ własnie na over Barcelony kurs na BTS wygląda marnie, kurs na win na wyjezdzie jeszcze gorzej. A w tych brakach widzę małą nadzieję. Pepe tutaj jedynie można go żałować bo można by było spróbować zagrać na kartkę, gdyż jak wiadomo w takich spotkaniach nie próżnuje nam on z grą fair play. Oglądniemy dobre spotkanie z jednej jak i drugiej strony. Forma drużyn na to powinna pozwolić, ale jak to napisał Tejxeira, Diabeł czuwa, uważać więc (!).
⛔100
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Reading FC - Chelsea FC
Typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Chelsea jest na 3 miejscu w tabeli Premier League i z całą pewnością będzie do końca grało tak, żeby tej pozycji nie stracić, ale znając temperament drużyny to powalczą oni również o to, by doścignąć zespół The Citizens. Reading zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli, a ostatnio można powiedzieć, że jest &quot;na fali&quot;. Pokonali Newcastle, które wczoraj triumfowało w spotkaniu z Aston Villą (aktualnie chłopcami do bicia) oraz 2 kolejki temu pokonali znacznie wyżej notowany West Bromwich Albion. Według mnie na ten mecz można postawić również następujące typy:
1.Zdobędzie pierwsza drużyna przynajmniej jeden gol?
TAK - kurs: 1.55
2.Zdobędą obie drużyny przynajmniej po jednym golu?
TAK - kurs: 1.65
3.Wygra drużyna 2 do zera?
NIE - kurs: 1.45
Mój typ na wynik w tym spotkaniu to wygrana The Blues 2:1.
⛔100
 
karcze 51

karcze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa del Rey
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pójdę za ciosem - kolejny typ na kartki. Planowałem zagrać over kartkowy w meczu Premier League Everton-West Brom lecz zniechęciłem się nieco jak zobaczyłem kto będzie sędziować to spotkanie, a mianowicie pan Michael Oliver który nie jest zbyt wylewny w rozdawaniu kartek. Dlatego zdecydowałem się pograć na jeden z najlepszych pojedynków na świecie, szlagier Real Madryt vs. Barcelona. Patrząc na statystyki w ostatnim czasie można by rzec, że kluby nie są już wobec siebie tak wrogie jak miało to miejsce kilka lat temu, kiedy to zawodnicy stąpali sobie po dłoniach czy kopali się po kostkach. Pomimo tego uważam, że dziś może nieco powrócić &quot;hamskości&quot; i nieprzyzwoitej gry. Dlaczego? Po pierwsze: Real w lidze praktycznie nie ma już o co walczyć. Dla Królewskich priorytetem staje się Liga Mistrzów oraz Puchar Copa Del Rey. Dlatego będziemy mogli oglądać sporo walki, zapewne kilka brzydkich fauli ze strony Realu. Po drugie: dziurawa defensywa Realu. W podstawowej jedenastce zabraknie Ikera, Coentrão, Pepego, Ramosa i Di Maríi. To poważne osłabienie w ekipie gości. Na lewą stronę wraca Marcelo który lubi zarobić żółtą kartkę.
Uważam, że Barcelona również może zarobić sporo kartek. Wiele zależy od tego jak potoczą się losy tego spotkania. Wydaje mi się, że najlepszy scenariusz byłby gdyby Real strzelił pierwszą bramkę i przez dłuższy czas utrzymywał prowadzenie. Szybkie kontry Realu mogłyby być przerywane brzydkimi faulami co przyniosłoby żółte kartki a Barcelona nie mogąc strzelić wyrównującej bramki gorączkowała by się coraz bardziej i zawodnikom puszczały by nerwy. Mecz startuje o godzinie 21:00. Zachęcam do grania typu.
⛔100
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Premier League
Spotkanie: Manchester United vs Southampton
Typ: BTS
Kurs: 1,91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Kolejny raz uderzam w typ BTS tym razem w spotkaniu drugiego z Manchesterów tym razem tego czerwonego,United.Podczas oglądania wczorajszego spotkania QPR vs Manchester City bardzo spodobały mi się słowa wypowiedziane przez komentatora Canal Plus pana Przemka Rudzkiego który powiedział &quot;Gdyby Sir Alex Ferguson posiadał taką defensywę jak Roberto Mancini w lidze już dawno byłoby pozamiatane&quot;.No właśnie i jak się tu z tym nie zgodzić?Obrona to chyba obecnie najsłabsza z formacji MU.Na jedenaście rozegranych u siebie spotkań w tylko trzech potrafili zagrać na zero z tyłu(West Ham,Wigan,WBA).Pozostałe formacje czyli pomoc i atak spisują się wybornie.W pomocy duże wrażenie robi na mnie już od dłuższego czasu gra Toma Cleverleya,dobre występy notuje Carrick,po kontuzji wrócił Kagawa.W ataku bryluje Robin van Persi lider klasyfikacji strzeleckiej Premier League,a w dobrej formie znajduje się Javier Hernandez,joker w tali Fergusona.Oprócz tego mecz odbędzie się na Old Trafford co jest dodatkowym handicapem na korzyść gospodarzy.Kolejną sprawą oprócz niestabilnej w tym sezonie obrony gospodarzy tego meczu jest ewidentnie fala wznosząca na której obecnie znajdują się piłkarze &quot;świętych&quot;.Ostatnie siedem rozegranych meczy to tylko jedna porażka w pucharze Anglii z Chelsea.Co warto podkreślić drużyna Southamptonu w tylko jednym z tych spotkań nie zdołała zdobyć choćby jednej bramki.Następną sprawą która może spowodować pozytywny efekt w postaci gola na Old Trafford jest osoba nowego trenera Mauricio Pochettino.Zawodnicy na pewno będą przez niego odpowiednio do tego meczu przygotowani i będą chcieli się pokazać,bo przecież jest to dopiero ich drugi mecz pod wodzą tego szkoleniowca,a pokazanie się z jak najlepszej strony w meczu z tak wymagającym rywalem może zapewnić niektórym stałe miejsce w pierwszym składzie.Ważną kwestią jest też pierwszy mecz rozegrany pomiędzy oboma zespołami.Tam drużyna jeszcze wtedy pod wodzą Adkinsa była bliska nawet zwycięstwa.Jednak w decydującym momencie swą klasę pokazał van Persi,który przechylił szalę zwycięstwa na korzyść &quot;czerwonych diabłów&quot;.Przez większość tamtego spotkania Southampton grał z faworyzowanym rywalem jak równy z równym i zdołał strzelić nie jednego a dwa gole.Podsumowując:Nie wydaje mi się aby był to mecz do jednej bramki lecz wiadomo,że murowanym faworytem jest Manchester.Jednak zawodnicy ofensywni,których ma do dyspozycji Pochettino to nie byle kto.Gaston Ramirez,Lambert czy Puncheon powinni dziś zaprezentować równie dobrą dyspozycję jak w meczu z Chelsea na Stamford Bridge i odnaleźć drogę do siatki rywali,a z drugiej strony to samo zapewne zrobią Rooney bądź Persi.
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis – Paryż
Spotkanie: Stefanie Vogele – Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Expekt
Szawajcarka Vogele znajduje się na setnej pozycji w rankingu WTA, a Kvitova zajmuje 8. miejsce. Na papierze różnica klas jest ogromna, a jak jest z aktualną dyspozycją zweryfikuje pojedynek na korcie. Sądzę jednak, że to Stafanie jest w lepszej formie – łatwo i szybko przeszła kwalifikacje oraz pierwszą rundę, nie tracąc seta. W AO niefortunnie odpadła po wyrównanym pojedynku z Tamirą Paszek(27) a z turnieju w Shen Hen wyeliminowała ją Marion Bartoli(10). Jeśli chodzi o Kvitovą to ta od ok. pól roku gra słabo. Ten sezon zaczęła od całkowicie nieudanego występu w Australii: w Brisbane odpadła w drugiej rundzie, w Sydney już w pierwszej, a w szlemie wymęczyła zwycięstwo z emerytką Schiavone(53), by w drugiej rundzie polec z Laurą Robson(43). Wszyscy oczekują od niej dobrego występu w Paryżu, gdzie w sezonie 2011 wygrała turniej, ale nie będzie to takie proste, gdyż do formy sprzed dwóch lat jej daleko. Petra jest dobrze zbudowaną tenisistką, posiada mocny serwis i te atuty może wystarczą na pokonanie niedoświadczonej Vogele – ja patrzę przez pryzmat aktualnej słabej dyspozycji Czeszki, więc zaryzykuję postawić na jej porażkę.
⛔100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Reading FC - Chelsea FC
Typ: (HT over 2.5)
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
To juz 24 kolejka Premier League 2012/2013
Tym razem pod moje oko pada mecz Reading - Chealsea. Skusiłem się przejrzeć to spotkanie ze względu na dużą ilość bramek które padały między tymi drużynami. Tak np. ostatnio rozegrany mecz między Nimi 26.08.2012 zakończył się wynikiem 4-2 dla Chealsea. W 2009 roku w meczu towarzyskim padł wynik 2-2. Zauważyłem że drużyna Reading gra bardzo dobrze z lepszymi druzynami. Ostatnio np. przegrana 2-5 z Arsenal, dużo wcześniej wynik 3-4 z MU.
Mój typ dotyczy overa 2.5 bramki w pierwszej połowie. Typ ryzykowany ale i kurs kuszący. Uważam że realne do osiągnięcia w tym spotkaniu.
Typ (HT over 2.5) kurs 5.50
bet365
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom