>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.12.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 3. Grudnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- STS
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Noblebet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 600,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: Holandia / BTTS
Kurs: 4.65
Bukmacher: STS

Analiza:


Pierwsze spotkanie fazy play-off gdzie kończą się wszelkie spekulacje i kunktatorstwo. To oczywiście zupełnie inne granie niż w grupie. Faworytem do awansu teoretycznie Holendrzy , ale sądzę że Jankesi łatwo skóry nie sprzedadzą. W swoich grupach mniej przekonująco grali Amerykanie . Do rozgrywek przystępowali z zupełnie innej pozycji od dzisiejszego rywala i mimo tego że mieli mniej wymagających rywali niż Holendrzy ( Iran, Walia) to jednak ich awans nie był oczywisty. Wyjście z grupy należy uznać za sukces.

Holandia była faworytem do wygrania grupy i nie zawiodła . Musiała rywalizować tylko z Senegalem i Ekwadorem bo Katar okazał się totalnym niewypałem. Myślę że USA stanowi łatwiejszą przeszkodę ale powalczą Amerykanie na pewno patrząc na charakter jaki zostawili na boisku w grupie. Stawiam w tym starciu na Holendrow ale myślę że nie zachowają czystego konta. Liczę na wynik w okolicach 2:1 ; 3:1 uzyskany w regulaminowym czasie gry.

365
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2645
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ:X2
Kurs:1,88
Bukmacher:Fortuna

Analiza:

Nie przekonuje mnie Holandia. Wygrana z Senegalem w końcówce po błysku geniuszu F.De Jonga. Niezasłużony remis z Ekwadorem, gdyż byli wyraźnie gorsi. I niemrawe 2-0 z prezentującym poziom 3 ligi Katarem. Wiem, że wielcy faworyci rozkręcają się powoli, a drabinkę mają na tyle łatwą, że mogą sobie pozwolić na grę na 100% od ćwierćfinału i na to stawiałem przed Mistrzostwami, że dzięki takiemu ułożeniu drabinki Holandia będzie bardziej wypoczęta od rywali w decydującej fazie, gdyż dotrze do niej suchą nogą. Jednak obserwując grę Holendrów nie widzę tam jakości, podobnie jak nie widzę w Belgach, którzy odpadli. W Belgii jedyny plus to zmęczony sezonem De Bruyne. Tutaj to F.De Jong, ale nie ma z kim grać. Dobrze się pokazuje Gakpo, ale po 3 golach zostanie zaopiekowany przez obrońców. Brak drugiego napastnika - słaby Bergwijn, fatalna dyspozycja Depaya. Środek pola u boku De Jonga co mecz inny i co mecz się nie sprawdza. Próbowany De Roon, Koopminers, Berghijs, wszyscy wydawali się być słabym partnerem dla De Jonga. Dobrze gra Klaasen, ale przy lepszym rywalu to nie ten rozmiar kapelusza. Mówi o tym jego przebieg kariery, ,gdzie w lepszych ligach przepadał i musiał wrócić do Holandii. Tam gra ok, ale ma u swojego boku lepszych zawodników jak chociażby Tadić, także moim zdaniem bez rewelacji. Najsilniejszy punkt Holendrów Obrona i wahadla są dobrą receptą na trudnego rywala, ale gdy trzeba atakować nie jest potrzebna ta 5 obrońców, brakuje ludzi z przodu. Słaba dyspozycja Dumfriesa, Blind nie przekonuje już od wielu lat. Na obronie wydawała się najlepsza para Mundialu Van Dijk - De Ligt, nie ma bytu, gdyż ten drugi grzeje ławe. Holendrom brakuje pomysłu na rozegranie akcji, wtedy bierze na siebie to De Jong, ale raz na 10 razy ma stratę, której ślamazarni obrońcy mogą nie dać rady naprawić. A na bramce też gra mało znany gościu, którego jeszcze nikt na mundialu nie sprawdził jak on broni.
No i za przeciwnika mają USA, czyli wydawało by się że poziom Ekwadoru. No tylko czy można pisać, że Holendrzy poradzili sobie z Ekwadorem to poradzą z USA gdzie staty były 1-11 dla Ekwadoru w strzałach? Ponadto moim zdaniem USA w meczach grupowych pokazali, że to dużo lepszy poziom niż Ekwador. Mają potencjał na objawienie Mistrzostw. Wszyscy pisali, że jadą młodym składem po naukę, docelowa impreza za 4 lata, tymczasem prezentują się obok Maroka najlepiej z sensacyjnych awansowiczów. Świetna pierwsza połowa z Walią. Zasłużenie obroniony remis z Anglią. I spokojna wygrana z Iranem. Niby 1-0, ale Iran nie był nawet blisko remisu. Bardzo wysoka jakość USA w grupie, które poza gorszą 2 połową z Walią nie popełniało błędów. Wydaje mi się, że do dogrywki z Holandią takie coś może wystarczyć. Bardziej odważnym nawet proponuje awans po kursie 2,75. Raczej spodziewam się szachów przy dłużej utrzymującym się 0-0, ale groźniejsze sytuacje powinni stwarzać USA, a Holandia popełniać więcej głupich bądź prostych błędów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Australia
Typ: Argentyna wygra, poniżej 2,5 goli i poniżej 9.5 rzutów rożnych.
Kurs: 4.75
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Argentyna zaczyna się rozkręcać na tym turnieju, zaczyna im coraz lepiej funkcjonować atak. Australia wygrała z Danią, ale gra Dani w ostatnim meczu aż raziła w oczy. Nie potrafili stworzyć klarownej akcji bramkowej. Wygrana Argentyny jest pewna, wydaję mi się również że nie będą forsować tempa jak z Polską, ponieważ to już są play-offy i wystarczy strzelić 1-2 bramki i spokojnie pograć z tyłu. Sama Argentyna jak nie będzie musiała gonić wyniku to nie pokryje linii RR, a Australia wykonuje ich sporadyczną ilość w każdym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Australia
Typ: Argentyna handicap -1,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Rozpędzona ekipa z Ameryki Południowej po bardzo gładkim zwycięstwie z reprezentacją Polski tym razem podejmie Australię, którą w teorii powinna szybko odesłać do domu. Argentyńczycy są w tzw. "gazie", a dodając ich wewnętrzną motywację, że tegoroczne mistrzostwa świata to już chyba ostatnia okazja aby ukoronować i tak przecież bogatą karierę ich największej gwiazdy, Leo Messiego. Każdy w reprezentacji pójdzie za zawodnikiem PSG w ogień, czego piłkarskim dowodem będą bramki w spotkaniu z Australijczykami.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
B 2,9K

bartus2403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: Holandia & poniżej 3.5
Kurs: 2.45
Bukmacher: SuperBet
Analiza:


Sobota 3 grudnia godzina 16 rozpoczynamy fazę 1/8 MŚ w Katarze stadion Khalifa International gości dwie drużny zwycięzcę grupy A Holandię i drugą drużynę grupy B USA.

Spogladając na mecze fazy grupowej Niderlandów nie widzimy nic ponad stan 2 zwycięstwa i 1 remis (2:0 Senegal i 2:0 Katar, 1:1 Ekwador) kończą grupę z bilansem 5-1.

Drużyna przeciwna to Amerykanie, którzy w swojej grupie do ostatniego meczu nie byli pewni awansu do 1/8, pokonując Iran 1:0 zapewnili sobie 2 miejsce premiujące grę w kolejnej fazie mistrzostw. Kończą mając 5 punktów i bilans bramkowy 2-1.

Drużyna Holandii z wyśmienicie spisującym się Codim Gakpo który w każdym meczu grupowym zaliczył bramkę, Holendrzy stracili tylko 1 bramkę co świadczy o dobrze działającej obronie z Van Dijkiem na czele. To jeszcze nie ta Holandia którą chcielibyśmy widzieć ale mam wrażenie że z każdym meczem się rozpędzają.
Dla pomarańczowych 1/8 to zdecydowanie za mało.

Amerykanie wyszli z grupy w 2014r podczas MŚ w Niemczech ale swój udział zakończyli od razu w 1/8 ulegając w dogrywce Belgom 2:1.

L. van Gaal napewno nie odpuści tego meczu patrząc na liczbę goli które w tym turnieju strzelają obydwie drużyny uważam że to nie będzie mecz z dużą ilością goli, lecz uważam że skończy się na korzyść Holendrów.
Stany Zjednoczone powtarzając wynik z 2014r. już osiągnęły sukces. Ich liderem jest 24 letni Christian Pulisic, amerykanie mają bardzo ciekawą kadrę lecz bardzo młoda która zdobywa doświadczenie choćby na obecnym turnieju, jestem pewny że mogą to znacznie lepiej wykorzystać za 4 lata kiedy to będą gospodarzami.

Na obecną chwilę patrząc na zgranie a także doświadczenie takich zawodników jak Van Dijk, Klaassen czy Daley Blind, nie daje szans na wygranie tego spotkania Stanom Zjednoczonym.

Mój typ na ten mecz to wygrana Holendrów ale w meczu ilość bramek nie przekroczy 3.5.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,38
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mecz Holandii i USA rozpocznie fazę pucharową Mundialu. Stawiam, że w tym spotkaniu zobaczymy powyżej 2 bramek.
Holandia ma aktualnie serię 18 spotkań z rzędu ze strzeloną bramką. W grupie strzelili 5 bramek.
Amerykanie z kolei strzelili tylko 2 gole, ale pokazali się z dobrej, ofensywnej strony, nawet w meczach z Anglikami grali odważną piłkę.
Statystycznie w dwóch ostatnich meczach bezpośrednich tych ekip padał wynik overowy, bowiem było 4:3 dla USA i 2:1 dla Holandii.
Ten mecz nie ma wyraźnego faworyta, dlatego myślę, że zarówno Holendrzy jak i Amerykanie będą chcieli przejąć inicjatywę i ,,ukąsić" rywala.

138
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1729
FNM99 733,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Islanders - Nashville Predators
Typ: New York Islanders wygra mecz + poniżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tym razem spróbuję z meczem w Nowym Jorku, gdzie ekipa Islanders podejmie drużynę Nashville Predators. Spotkanie powinno być dość wyrównane gdyby nie fakt, że goście mają tylko około 24h odpoczynku od ostatniego meczu, gdzie również grali na wyjeździe. Zazwyczaj takie spotkania w znacznej większości kończyły się na niekorzyść drużyn mniej wypoczętych. Kolejnym argumentem są bardzo dobre wyniki Islanders podczas gry na własnym terenie, natomiast Predators grając jako goście nie zdobywają dużej liczby punktów, chociaż w ostatnim meczu udało się wygrać. O tej ostatniej wygranej wspomniałem z powodu drużyny, którą udało im się pokonać po dogrywce, a mianowicie NJ Devils, co robi wrażenie. Mimo tego, wydaje mi się, że to spotkanie powinno przebiegać pod dyktando Islanders, a że obie ekipy dość mocno polegają na swojej dobrej grze defensywnej, dorzucę under na bramki, natomiast śmiało można próbować grać bez goli po kursie bliskim 2.00.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +534
isztwan 255,9K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Islanders - Nashville Predators
Typ: Nashville Predators (z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.19
Bukmacher: forbet
Analiza:
Predatory pokonały po dogrywce diabłów z New Jersey, liderów z eastern conference co jest jak by nie patrzeć konkretnym wyczynem widząc formę i styl gry diabłów. Jak by nie było od 13 spotkań diabły nie wygrały w regularnym czasie spotkania z predatorami. Tutaj podobnie bo od ośmiu spotkań ich rywalizacja kończyła się wygranymi meczami panów z Nashville.
Mam nadzieję, że pójda za ciosem aczkolwiek jest to bardzo ryzykowny typ i powtórzą swój wyczyn uskrzydleni ostatnią wygraną. Jakoś typy dnia mnie ostatnio nie wchodzą tym samym zapewne itym razem tak będzie. Ale zaryzykujmy.

119
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2345
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Rumunia 2 Liga
Godzina: 10:00
Spotkanie: Progresul Spartac - Slatina
Typ: Over 2,5 + BTTS? TAK!
Kurs: 2.97
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wysokie kursy spowodowane underową serią gości – Slatina w pięciu ostatnich meczach strzeliła zaledwie jednego gola… tracąc tyle samo (3 bezbramkowe remisy). Liczę na przełamanie i fajny ofensywny mecz. Swoje przemyślenia kieruję sytuacją Progresulu. Spartac na odległym, osiemnastym miejscu, jednak ostatnio próbuję nawiązać do dobrej supozycji. 3 z 4 potyczek z btts, jedna porażka 0:3 z Metaloglobusem. U siebie bramkowy remis z Ripsensią i wysokie potknięcie ze Slobozią (1:4). Warto wziąć oczywiście poprawkę, że Slatina legitymuje się najlepszą defensywą w lidzę, jednak jeśli Progresul chce ruszyć w pościg nie może pozwolić sobie na błąd. Każda seria… musi się kiedyś skończyć, a ten bój ma potencjał, by zagrać go po mocnym kursie!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już dzisiaj zaczyna się najciekawsza faza Mistrzostw Świata, czyli faza playoff. Pierwszym meczem fazy playoff będzie spotkanie pomiędzy Holandią a USA. Faworytem bukmacherów jest Holandia, ale w fazie grupowej Holendrzy nie zachwycili swoją grą mimo zdobycia siedmiu punktów. Oglądałem ich mecze z Senegalem i Ekwadorem i jak na swoje możliwości zagrali bardzo przeciętnie. Amerykanie grają na tych mistrzostwach solidnie. W grupie udało im się zremisować bezbramkowo z Anglią i w tamtym meczu wcale nie byli gorsi od Anglików, walczyli jak równy z równym. Wygląda na to, że Amerykanie trafili z formą na ten turniej, dobrze grają w defensywie, potrafią sobie stwarzać dobre sytuacje. Według mnie to może być zacięty mecz i nie zdziwi mnie tutaj remis i konieczność grania dogrywki czy nawet karnych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
p-z. 123,9K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Australia
Typ: Jackson Irvine (Australia) powyżej 1.5 Fauli
Kurs:
2.05
Bukmacher:
Betfan
Analiza: Jackson Irvine to trochę taki polski Krychowiak :D A tak na poważnie, to sobie myślę - ten zawodnik lubi faulować z Tunezją 3 faule z Francją 3, a z Danią 0 (wg sofascore) może to się wydawać trochę dziwne, że ostatnio nie faulował, a teraz biorę linię powyżej 1.5 fauli.. hmm biorę bo jestem niemal 100% pewien, że ten zawodnik grając w środku pola, gdzie większość akcji Argentyny będzie przechodzić właśnie przez ten sektor boiska (Messi lubi zaczynać akcję w środku pola) może nie w samym środku pola, a gdzieś między polem karnym a środkiem pola, a uważam że linia pomocy Australii w meczu z Argentyną będzie cofnięta by skuteczniej odcinać Messiego i ogólnie Argentynę od gry (choć to będzie bardzo trudne zadanie) to myślę, że Jackson Irvine na spokojnie pokryję linię powyżej 1.5 popełnionych fauli. Wszystko też zależy od meczu jak się potoczy, ale w powodzenie tego typu mocno wierze i to po nawet fajnym kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +122
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: multiwynik 2:1, 3:1, 4:1
Kurs: 5.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Holandia przed turniejem typowana była jako jeden z kandydatów do ćwierćfinału i sądzę, że tak właśnie się stanie. W fazie grupowej dwa pewne zwycięstwa i remis z Ekwadorem dały jej pierwsze miejsce i nie sądzę, aby Stany Zjednoczone, które strzeliły ledwie dwa gole w fazie grupowej, były w czołowej ósemce MŚ. Oranje mocno mobilizują się w drugiej połowie, czego dowodem jest fakt, że cztery z pięciu bramek strzelili w drugiej odsłonie meczu. USA w meczu z Iranem musiała mecz wygrać, jeśli chciała myśleć o awansie. To im się udało. Jednak ich gra mnie nie przekonuje. Z Iranem pokazali się od dobrej strony, oddając 5 strzałów w światło bramki, ale w sumie w meczach z Anglią i Walią oddali ich trzy. Brak stwarzania sytuacji z relatywnie lepszym rywalem to za moim zdaniem za mało, żeby liczyć na sukces w potyczce z Holendrami. Z drugiej strony nie mogę odmówić Amerykanom chęci walki, bowiem stwarzali wiele sytuacji strzeleckich. Sęk w tym, że oddali sporo strzałów niecelnych. Kto wie, czy w meczu z Holandią nie przygotują lepszego snajperskiego oka. Widzę over i BTTS w tym spotkaniu, ale też finalny rezultat jako zwycięstwo po stronie Oranje w regulaminowym czasie gry.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1213
M 60,4K

mirun1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ang;ia Leaque One
Godzina: 13:30
Spotkanie: Shrewsbury Town VS Lincoln City
Typ: Lincoln City
Kurs: 3.30
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Shrewsbury Town vs. Lincoln City,ten mecz z pewnością będzie ciekawy.
Shrewsbury Town zajmuje obecnie 16. miejsce w League One z 23 punktami dzięki niezwykle rozczarowującym wynikom 6 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek.zespół, który zdobywa średnio 0,9 gola na mecz i traci 1,1 gola.
Lincoln City nie przegrał w ostatnich 4 meczach.
Lincoln City jest z pewnością drużyną godną podziwu. przegrali tylko cztery mecze w 19 spotkaniach i to z pewnością robi wrażenie
Spodziewamy się zaciętego starcia, w którym Lincoln jest najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Z 653,3K
Dyscyplina:Koszykówka Polska kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Polonia Warszawa - Gorzów razem z dogrywką
Typ: over 149,5 pkt
Kurs: 2.44
Bukmacher:Fortuna
Analiza: W tym pojedynku zdecydowanymi faworytkami do odniesienia zwycięstwa są koszykarki gości Enea Gorzów i każdy inny wynik tego pojedynku niż ich pewne wysokie zwycięstwo będzie bardzo dużą niespodzianką.Drużyna ta obecnie gra bardzo dobrze i teraz zajmuje 1 miejsce w tabeli i jest jednym z głównych kandydatek do walki o tytuł mistrzowski. W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrały one wszystkie swoje 7 meczy.Koszykarki obu drużyn bardzo dobrze rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i robią to bardzo często i typuje tutaj bardzo wysoki wynik punktowy tego meczu.

144
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1629
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia vs USA
Typ: Cody Gakpo strzeli gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Nie wiem jak Was, ale mnie osobiście Holandia nie zachwyciła.
Reprezentacja ta nie miała zbytnio wymagających rywali w grupie, a i tak postawili wysoko poprzeczkę Oranje. O Katarze lepiej nie wspominajmy, ale Senegal i Ekwador sprawiały problemy kadrze prowadzonej przez Louisa van Gaala. Z tymi pierwszymi bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy i świetne dośrodkowanie Frenkiego de Jonga na Cody’ego Gakpo przełamało niemoc ofensywną. Z tymi drugimi to rywal z każdą minutą się rozkręcał i mało brakowało, a ekipa z Ameryki Południowej sięgnęłaby po komplet punktów. Faktem są jednak siedem oczek i pierwsze miejsce w grupie A. Na Mistrzostwach Świata w 2022 roku świetnie spisuje się wcześniej wspomniany Cody Gakpo, który na brak ofert nie będzie narzekał. W każdym starciu popisał się jednym celnym strzałem, który zamieniał na gole i jest na dobrej drodze, aby zostać królem strzelców. Napastnik PSV występuje kosztem Memphisa Depay’a i w pełni wykorzystuje swoje szanse. Czy dzisiaj również da wygraną Holandii?

USA za to pozytywnie zaskoczyła do tej pory w Katarze. W rywalizacjach z Walią, Anglią i Iranem nacja ta miała swoje dobre momenty, które Amerykanie przekuwali w sukces. Można żałować remisu z Garethem Bale i spółką, ponieważ tak naprawdę jeden błąd zdecydował o podziale punktów, ale już w pozostałych dwóch meczach obrona zachowywała się świetnie. Jednym z ojców sukcesów niewątpliwie jest Christian Pulisic, które swoje trafienie przeciwko Iranowi okupił kontuzją, ale wydaje się, że będzie zdolny do gry przeciwko Holendrom. Kluczem do kolejnych osiągnięć będzie szczelna defensywa, która USA przynosiła profity w postaci punktów w grupie. Tym razem selekcjoner Gregg Berhalter zastanawia się, jak zatrzymać Cody Gakpo i jego kolegów w ofensywie. Czy Amerykanie pójdą za ciosem i awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Świata?

Powiem szczerze, że ciężko jest tutaj przewidzieć końcowy rezultat. Holandia wreszcie trafia na rywala, który jest świetnie zorganizowany w defensywie i ma swoje argumenty w ofensywie. Mam nadzieję, że nie będzie to nudne spotkanie 0:0, a właśnie indywidualności nadadzą rytm tego meczu. Ja stawiam na bramkę piłkarza, który jest liderem Oranje w ataku. Cody Gakpo w starciach z Senegalem, Ekwadorem oraz Katarem za każdym razem popisał się golem. Jest widoczna pewność siebie u tego zawodnika, który przy najmniejszej sytuacji będzie szukał kolejnego trafienia. Jego skuteczność jest niesamowita i każde uderzenie na bramkę przeciwnika kończyło się sukcesem. Mam nadzieję, że i dzisiaj nie zawiedzie nas i swoich fanów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna - Australia
Typ: Argentyna over 2 azjan bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: lvbet

Analiza:
Argentyna po tym blamażu z Arabią Saudyjską odpowiedziała bardzo dobrze i na pewno pokazali z Meksykiem oraz Polską że są jednym z główny faworytów do końcowego sukcesu. To była Argentyna zdyscyplinowana taktycznie, świetnie kontrolujące mecze a to że indywidualny potencjał w ofensywie ma ogromny to każdy wiedział i widział jak przyspiesza to od razy potrafią robić różnice w ataku. Australia sprawiła sensację eliminując Duńczyków z turnieju, ale to była ekipa która podeszła z odważną grę w fazie grupowej, nie bronili byli aktywni w ataku za co zostali nagrodzeni. Jednak widać że w poważnej grze odstają od tych ekip z topu tak jak to było w meczu z Francją, dlatego stawiam tutaj na minimum dwie bramki Argentyny

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: obie strzelą
Kurs:
2,07
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę może od Holandii. W fazie grupowej zajęli 1 miejsce ale grą nie powalają, grają bardzo wolno i bez pomysłu. Stracili niby tylko 1 gola ale widać, że jak się przyciśnie Holandię to gubią się w obronie, Senegal miał kilka swoich okazji na strzelenie gola, Ekwador strzelił gola ale również i miał jeszcze kilka innych okazji z Katarem również nie obyli się bez błędów w obronie. M. De Ligt po 1 spotkaniu wylądował na ławce bo jest ewidentnie bez formy.
USA zajęli 2 miejsce tuż za plecami Anglii z którą zremisowali 0:0. Z Walią zremisowali 1:1 a z Iranem wygrali 1:0. Zastanawiające jest co z Pulisicem, jest to ważny gracz, który strzelił bramkę na wagę awansu z Iranem ale już w II połowie się nie pojawił. USA ma bardzo młody skład ale fajnie się tą drużynę ogląda.

Liczę, że obie drużyny strzelą co najmniej po 1 bramce.

107
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1729
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: USA powyżej 3,5 celnych strzalow
Kurs:
2,38
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Podoba mi sie gra Stanow, graja fajna szybka pilke super sie oglada. la bukmachera w tyn starcu dużym faworytem jest holandia jak dla.mniechcesz mecz rowny. Holendrzy nic nie pokazali ale maja wieksze doswiadczenie i chyba stad taki kurs. Ja natomiiast ide w stzrzaly na bramke dla usa bo nie wierze ze nie beda grozni a holandia w obronie jak i w ataku zawodzi. Kurs odziwo dosc spory wiec granm.

138
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2041
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Andora
godzina 16.00
A.Parks - C.Bucsa
TYP liczba setów 3
kurs 2.48 forbet
Analiza : O parks i meczu z Lisicki pisałem wczoraj , i moje przewidywania sie sprawdziły.Nie oglądałem meczu zerknołem tylko chwilkę na końcówkę bo rownolegle była piłka i snooker , Parks zagrała niezle ale z przestojami , mogła zakonczyc mecz w dwóch setach , nie wykorzystala brejków i w nastepnym gemie to Lisicki przełamała , Warto zwrócic uwag że Parks tu w ANdorze serwuje Asy .z Noskovą 15 z Dodin 14 a wczoraj z Lisicki 17 ale miewa przestoje .
Cristina Bucsa to Hiszpanka urodzona w Mołdavi ma 24 lat i tez ostatnio poczyniła progres , na pewno poprawiła się na szybkich nawierzchniach .W tym roku przeszła kwalifikacje do US open i zakonczyła na drugiej rundzie turnieju głownego z Daniele Collins wynikiem 2:6 , 5:7 a po drodze pokonała Juvan i Vickery i we wszystkich meczach była dogiem.
Wczoraj w ćwierćfinale pokoła Van Uytvanck 2:1 i wyciągneła mecz z 0:1 ale tez w deciderze prowadzila 5:2 a belgijka niemal nie odrobiła dwóch przełamań bo miała dwa brejki powrotne przy stanie 5:4 .Van Uytvanck to teoretycznie trudniejsze zadanie niz dzisiaj Parks .We wczorajszch 4 meczach Cwierćfinałowych w ANdorze we wszystkich padły 3 sety .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom