>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League !
1:00
Washington Capitals - Arizona Coyotes
Więcej strzałów na bramkę Capitals
|1.55|
Bwin !
Stołeczni dziś stoją przed znakomitą szansą, zainkasowania w końcu kompletu punktów! Rywal podany jak na tacy, bo kojoty ostatnimi czasy grają bez koloru. Nie stanowią zbytnio poważnego problemu dla rywali, bo grają bardzo chaotycznie. W delegacji ich mecze nie wyglądają solidnie mimo, że bramki jakieś tam strzelają, ale to jak już to takie na otarcie łez. Ovieckhin ostatnio jako najlepszy &#39;&#39;snajper&#39;&#39; ekipy gospodarzy nie strzelił od 5 meczy, ale coś czuję że i dziś coś w końcu ukuje. Czas wyciągnąć odpowiednie wnioski i w końcu to spotkanie wygrać z Kojotami. Od pierwszych minut ekipa ze Stolicy będzie dyktować warunki w meczu i będą rozdawać karty. Strzałów też oddają sporo, dlatego jeśli o ten aspekt jestem spokojny. Grają u siebie więc i nie będą chcieli wypaść źle, przed swoją publiką. Liczę na Capitals, na Owce i na ich strzały.
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals - Arizona Coyotes
Typ: WAS Capitals jako pierwsza drużyna strzeli 3 gole
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Washington Capitals a Arizona Coyotes. W tym meczu moim zdaniem dużo większym faworytem jest drużyna gospodarzy, która jak na razie zajmuje słabą 12 pozycje w tabeli , lecz z meczu na mecz ich gra wygląda dużo lepiej, są bardziej skuteczni i odważniej graja... Uważam że dzisiejszy wygrany ich mecz powinien wprowadzić tą drużynę na odpowiednie tory . Goście bardzo słabiutko zajmują ostatnie 14 miejsce w tabeli, ich każdy z 5 dotychczasowych meczy na wyjeździe kończył się porażka. Jak spojrzymy w H2H tych drużyn na tafli gospodarzy to zdecydowanie widzimy ze drużyna Capitals bardzo dobrze sobie radzi z Arizona, ich 3 mecze w ciągu 4 ostatnich lat kończyły się samymi wygranymi gospodarzy ( 3:2,4:3,4:2 ). Gram tutaj fajny typ który znalazłam po fajnym kursie 1,76 a dokładniej ze WAS Capitals jako pierwsi strzelą 3 gole gdyż spodziewam się tutaj bramek gospodarzy . Ostatni przegrany mecz Arizony z bardzo słaba w tym sezonie Carolina umacnia mnie tylko w tym typie.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
1 11

10sancho10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej- NHL
Godzina: 01:05
Spotkanie: Washington-Arizona
Typ: Washington (-1.5)
Kurs: 2.35
Bukmacher: bet365
Analiza: Washington jak dla mnie zaczął fatalnie, spodziewałem się znacznie więcej po tej drużynie.. Klub z Arizony natomiast utrzymuje przeciętny poziom i nie dziwi mnie ich niskie miejsce w tabeli... Wiele zależy od dyspozycji Ovechkina, który jest zdecydowanie liderem drużyny, choć ostatnio miał pewien dołek formy...Myślę, że Kojoty są dobrym przeciwnikiem do tego by Rosjanin mógł trafić do bramki, ale także dla całej drużyny Washingtonu by wymazać troszkę z pamięci ostatnie niepowodzenia.. Polecam grać handicap na gospodarzy, a także na fortunie bramkę ovechkina po kursie 1.9..
⛔ 100
 
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania 2. liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zaragoza - Tenerife
Typ: Zaragoza
Kurs: 2,15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Zaragoza zajmuję dobrą piątą pozycję, w tabeli ostatnich 5 spotkań zajmują pierwsze miejsce. Po bardzo długiej serii słabych meczy u siebie ostatnio wygrali trzy z rzędu. Teraz przyjdzie im podejmować drużynę Tenerife ze strefy spadkowej która ostatnio wygrała ze słabą Barceloną B 2:0. I dzięki temu jej bilans punktowy nie wygląda tak tragicznie. Myślę że Tenerife nie jest drużyną która jest wstanie wywalczyć chociaż remis na wyjeździe z drużyną walczącą o awans.
⛔ 100
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina: NBA, koszykówka
Spotkanie: Knicks-Hornets
Typ: Kemba Walker powyżej 17,5 pkt
Kurs: 1,85
Godz: 1:30
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Charlotte ma ostatnio słabszy okres gry co było widać w dwóch ostatnich meczach gdzie raz wygrali dopiero po dogrywce z Bucks drugi raz natomiast ustąpili Memphis, które grało spotkanie back to back. Ale najważniejsza informacja dzisiejszego dnia jest to, ze Kemba wraca do swojego miasta. Urodził się tutaj, ma bardzo dużo znajomych + większość rodziny no i nie ma co ukrywać ze zawsze w takich sytuacjach zawodnik lubi się pokzac. Knicks maja dość duże problemy z pozycja rozgrywającego. Calderon jest kontuzjowany a Prigioni i Larkin to nie jest jakaś świetna para rozgrywających. Dodatkowo ostatniej nocy Kemba zagrał fatalne zawody, pudłując 10 rzutów na 11 oddanych wiec dzisiaj powinien znacząco sie poprawić. To, ze Kemba potrafi punktować pokazał już w pierwszym spotkaniu gdzie zdobył 26 punktów rzucając bardzo ważne punkty na dogrywkę. Dzisiaj szykuje się bardzo wyrównane spotkanie wiec raczej nie ma mowy o jakimś pogromie z jednej ze stron wiec Kemba powinien zagrać solidne minuty. Przypomnę jeszcze ostatnie występy Kemby przeciwko Knicksom[celowo pominąłem 1 rok gdy był jeszcze nieopierzony i zarazem mało doświadczonym zawodnikiem. W sezonie 2013/2014 trzy razy zanotował identyczna zdobycz punktowa - po 25 punktów, natomiast w sezonie 2012/2013 - 23,16 i 25 punktów czyli tylko raz na 6 spotkań nie przekroczył wyżej podanej lini.
⛔ 100
 
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Charlotte Hornets
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365

Analiza: Charlotte w tym sezonie może znowu powalczyć o PO. Jak dla mnie to dosyć ciekawa mieszanka doświadczenia i młodości. Już w pierwszym meczu pokazali, że mają serce do walki i odrobili 24 punkty straty i wygrali po dogrywce z Bucks. Jefferson dziś nie powinien mieć problemów ze zdobywaniem punktów przeciwko słabiutkiemu w obronie Stoudemire&#39;owi, a świeży nabytek Stephenson to wychowanek Cony Island więc pewnie będzie chciał się pokazać przed &quot;swoją&quot; publicznością. Knicks, w zasadzie bez wzmocnień podczas offseason, kompletnie do mnie nie przemawiają nawet pomimo wygranej z Cavaliers, którzy chyba nie weszli jeszcze na obroty. Reasumując, wzmocniony zespół z Charlotte jest dla mnie faworytem tego spotkania mimo, że grają w MSG, gdzie od sezonu 97/98 maja bilans 6-21, ale NY oprócz Anthony&#39;ego nie mają kim postraszyć. &quot;Szerszenie&quot; po kursie 2.4. Powodzenia.
⛔ 100
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - AUSTRALIA: A-League
Godzina 9.30
Spotkanie: Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Typ: +1.5 gola do połowy
Bukmacher: bet365
Kurs: 2.25
Analiza:
No coż nie bede ukrywał ze jest to mój pierwszy typ z tak odległej ligi jak Australijska dodam tylko ze coraz to bardziej interesuje mnie piłka nozna z Australii i Azji ze względu na wysokie kursy.. ale do rzeczy
Liga niedawno ruszla oba zespoły maja po 3 mecze rozegrane i sa kolejno na 4 i 5 miejscu w tabeli ktora liczy jedynie 10 drużyn
Goscie w swoich 3 meczach rozegranych zdobyli juz 10 bramek stracili 4 (ponizej wyniki do połowy bo to nas interesuje w tym typie)
1) Melbourne Victory 3-1 Sydney
2) Adelaide 0-0 Melbourne Victory
3) Melbourne Victory 2-2 Melbourne City
Gospodarze w swoich 3 meczach rozegranych zdobyli 7 bramek stracili 4 kazdy sobie wyliczy srednia bramek na mecz ????
1) Wellington Phoenix 0-1 P.Glory
2) C.C.Mariners 1-1 Wellington Phoenix
3) Wellington Phoenix 2-0 Newcastel Jets
Z racji tego że jest to dopiero 4 kolejka jaką juz czesciowo ta liga rozegrała a w poniedziałek sa mecze zalegle to nie ma absensji kartkowych w oby druzynach ani tez kontuzji wiec mysle ze wyjda w najsilniejszych skladach dodam jeszcze ze w ostatnim meczu (w kwietniu tego roku) obu tych druzyn sedzia pokazał 3 żolte i jedną czerwoną kartke wynik 1-4 (0-3 w pierwszej połowie) dla zespołu Melbourne Victory
⛔ 100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Grecja A1
Godzina: 18:00
Spotkanie: AEK Athens - Olympiakos
Typ: Olympiakos (-20.5)
Kurs: 3,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Wracam po dłuższej przerwie i mam nadzieje ze skutecznie. Spotkanie między Olimpiakosem - drugim zespołem poprzedniego sezonu a beniaminkiem z Aten. Jak do tej pory goscie 2 pewne zwyciestwa i niestety wtopa na wyjezdzie z Kifisia(porażka jednym pkt) co myśle wpłynie pozytywnie na moj typ i goscie nie zlekceważą beniaminka. Gospodarze jedno zwyciestwo i dwie porażki w tym porażka z obecnym liderem Panathinaikosem rożnica 34 pkt. Dodam ze Olimpiakos i Panathinaikos spotkali sie na poczatku października w pucharze kraju gdzie koniczynki były lepsze zaledwie jednym pkt co pokazuje ze obie druzyny prezentuja podobny poziom. Dlatego myśle ze rozdrażniony ostatnia wyjazdową porażką Olimpiakos wygra ten mecz 21pkt. Co wiecej drużyna z Aten wg mnie nie pokazała do tej pory nic ciekawego. Liczę na spokojne zwyciestwo gości! Dla bardziej ostroznych proponuje handi -15pkt. Powodzenia!
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trochę jestem zaskoczony, że Podbeskidzie Bielsko-Biała są tutaj faworytem patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów. Podbeskidzie bardzo słabo się spisuje od jakiegoś czasu. Szczególnie słabo spisuje się ich obrona, bo tracą bardzo dużo bramek. Z Wisłą Kraków stracili trzy gole, z Górnikiem Łęczna udało im się zachować czyste konto, ze Śląskiem Wrocław stracili dwa gole, z Jagiellonią Białystok cztery, z Górnikiem Zabrze trzy. Jak pokazują te ostatnie mecze Podbeskidzie ma spory problem w obronie. Piast Gliwice to nieobliczalna drużyna, przeplatają wspaniałe mecze z fatalnymi. Przegrali w słabym stylu z Jagiellonią i Śląskiem Wrocław, ale za to wygrali 3:1 z Legią Warszawa czy 2:1 z Górnikiem Zabrze strzelając w obu tych meczach w obu połowach. Kapitalny mecz Piast zagrał w meczu pucharowym z GKS Bełchatów, gdzie Piast zwyciężył 5:0 i już po pierwszej połowie było 3:0. Moim zdaniem wiele będzie zależało w tym meczu od postawy Piasta, jakie oblicze tej drużyny zobaczymy. Kurs na mój typ jest jednak tak wysoki, że warto zaryzykować, bo jeśli Piast zagra tak dobrze jak z Bełchatowem, to Podbeskidzie będzie miało problem.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Vancouver - Nashville
Typ: 1
Kurs: 2.44
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na razie za każdym razem co stawiam NHL to wychodzi mi pierwsza myśl, a gram drugą. Dziś pierwszą myślą była wygrana Nashville, ponieważ Vancouver jest na b2b. Wczoraj grali z Oilers (3-2) na wyjezdzie i teraz powrót do domu i to z rezerwowym bramkarzem... ale jednak Canucks 4-1 u siebie, gdzie juz zdolali strzelac 4-5 bramek i 2 przegranym meczu z TB. Preds za to przegrali ostatni mecz z Calgary Flames 3-4, a na wyjazdach wygrali 2 z 4 meczów. Trudno wyrokować bo to początek sezonu, ale 5 z 6 ostatnich meczów bezposrednich to przegrane Nashville i to zwykle wysoko.
⛔ 100
 
makaveli23 199,2K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia A League
Godzina: 9:30
Spotkanie: Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Typ: 1 + over 3.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Melbourne Victory to jedna z najlepszych ofensywnie druzyn w Australii, co na tak slaba obrone jaka dysponuja goscie powinno dac nam spokojne nastrzelenie przynajmniej 3 bramek. Wellington potrafi jednak grac w ofensywie wiec mozna liczyc ze z jedną wcisnie na lekko, bo Melbourne prezentuje ofensywny styl gry, ktory napewno przypasuje rowniez i gosciom, choc jak sadze nie powinni oni liczyc na nic wiecej jak tylko strzelenie bramki bo zwyciestwo pozostanie w Melbourne. Ostatni mecz Victory wygralo z nimi 4-1, jak nie gral dla nich jeszcze Berisha, ktorego pozyskali z Brisbane. Melbourne wyniki w tym seoznie imponujace 5-2 z Meouprne City, 4-1 z Sydney. Mecz w poniedzialek wiec pewnie nie bedzie im sie chcialo tyle strzelac ale zobaczymy.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER ORTISEI KWALIFIKACJE
Godzina: 10:00
Spotkanie: Bortolotti - Petrone
Typ: Bortolotti
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Nie będę się tutaj rozwodził na aspektami czysto tenisowych umiejętności bo Borto to widziałem w akcji raz, ale bardzo dawno temu, natomiast Petrone też raz, ale w deblu. Trudno na tej podstawie dokonać jakiejś sensownej analizy. Tym raz gram na podstawie wyników jakie zrobili tutaj, ogólnie ich wyników, rankingu i czegoś czego unikam jak mogę, czyli H2H. Zaczynając od tego ostatniego 3-0 dla Borto, w tym raz na hardzie. Ranking 669-1051 na korzyść Borto. Ogólna analiza wyników ostatnich lat też na korzyść Borto (na rywali obu jednak w większości przypadków należy spuścić zasłonę milczenia;)). No i na koniec to co zrobili tutaj w kwalifikacjach. Borto win z Androicem (62 2*1 i krecz Chorwata, który był rozstawiony z nr 1) i egzekucja na rodaku Prinoth 61 60. Petrone ograł dwóch kosmitów, rodaka Ciechi 63 62 oraz Szwajcara Osmakica 64 67 61. Nie szaleję ze stawką bo pomimo tego, że wszystkie argumenty przemawiają za Borto, to jednak osobiście wolę wiedzieć o graczach i ich formie coś więcej ponad suche statystyki.

⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 10:00
Spotkanie: Hogenkamp R. (Ned) - Dominguez Lino L. (Esp)
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis o godzinie 10:00 zmierzy sie mloda Holenderka z doswiadczona i starsza od siebie o 11 lat zawodniczka z hiszpani. Bukmacherzy faworyzuja w tym spotkaniu Rachel, ktora obecnie zajmuje 142 miejsce w rankingu WTA, a jej dzisiejsza przeciwniczka, ktora moim zdaniem jest o niebo lepsza zawodniczka 111 pozycje. Naprawde watpie aby Lourdes nie dala sobie rady z niedoswiadczona jeszcze zawodniczka. Nie stawiam tutaj dokladnego wyniku na moja faworytke dzisiejszego spotkania, bo widzialem jak czasem latwo potrafi oddac seta po to aby dwa kolejne z latwoscia wygrac. Doswiadczenie w tym pojedynku liczy sie najbardziej. Polecam serdecznie.
⛔ 100
 
L 32

lorakkk11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - A-League, Australia
Godzina: 9:30
Spotkanie: Melbourne Victory - Wellington Phoenix
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Gospodrze wyraźnie na fali. Na swoim obiekcie nie pokonani od 26.01.2014 r. kiedy to zostali rozbici przez Sydney aż 0:5! W ostatnim meczu przegrali po dogrywce w ćwierćfinale pucharu Australii z drużyną Perth Glory. Z faktu, że to puchar i mecz kończyli w 9 tego spotkania nie biorę pod uwagę rozpatrując obecną formę gospodarzy. Drużyna gości zmagania ligowe rozpoczęła od porażki na swoim obiekcie 1:2 właśnie z Perth Glory, a następnie wygrała dwa spotkania Central Coast Mariners i Newcastle Jets. Zawsze im się ciężko grało na boisku drużyny Melbourne Victory. Ostatnie spotkanie wygrali tam w 2007 r., a od tamtego czasu przegrywali 10-cio krotnie przegraywali i wywieźli 3 remisy. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, choć uważam inaczej niż koledzy powyżej, że ten mecz nie będzie aż tak obfitował w bramki. Przewiduje 2:0 ewentualnie 3:1. Powodzenia.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 825,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska Ekstraklasa /
Godz. 20:30
Spotkanie - Jagiellonia : Bełchatów
Typ - czerwona kartka
Kurs - 3.60
Buk - Betsson
Chyba jedno z ciekawszych spotkań w tej kończącej się dziś 14 kolejce , a ja jak zwykle liczę na czerwień wczoraj się udało to może i dziś również , niewątpliwie za faworyta w tym meczu są wymieniani podopieczni M Probierza jednak myślę że goście nie oddadzą pola gry za darmo a sięgając do ich H2H to tu lepiej wygląda Bełchatów i to zdecydowanie bo bilans 3-4-11 i br. 15:29 na ich korzyść dlatego rozumiem że atuty Jagi takie jak nowy stadion , bardzo dobra forma itd. itd mogą dziś nie wystarczyć ale to moje zdanie i możemy się z tym nie zgodzić ....... ale wracam do karteczki ! sędzią jest pan Szymon Marciniak o którym już nie jednokrotnie było głośno w mediach no a jak sędziuje w tym sezonie ? do tej pory 12 spotkań i 47 żółtek tylko 1 czerwień i 3 rzuty karne no i może nie jest za ciekawie jeżeli chodzi o moją czerwoną ale to w tej tabelce natomiast gdy zajrzymy do innej statystyki pana Marcina a konkretnie do bilansu w/g klubów no to tu jest pięknie i tak pan Marcin sędziował 7 meczy z udziałem Jagiellonii i pokazał w ich stronę 18 żółtych 3 czerwone i podyktował 5 rzutów karnych a dla przeciwnika 15 żółtych 1 czerwona i 4 karne ( dużo jedenastek i nad tym też się zastanawiałem ale... ) a teraz Bełchatów i mecze z ich udziałem było 6 a bilans 20 żółtych 1 czerwona i 1 karny a dla przeciwnika 8 żółtych 1 czerwona i 1 karny , tak więc zliczając to mamy aż 6 czerwonych i w/g mnie sporo a dodając do tego ostatni mecz pomiędzy nimi 30.11.2012 sezon 12/13 i wynik 2:2 a już w 32 min Tomek Wróbel obejrzał czerwień tak więc liczę na to i dziś !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 868,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2014
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Barry Hawkins v John Higgins
Typ: Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz bez faworyta, za to z obietnicą wyrównanej i zaciętej rywalizacji, niekoniecznie stojącej na najwyższym poziomie. Obaj dalecy od swojej normalnej formy, masa błędów w ich grze aż zadziwia, dlatego obawiam się, że możemy być świadkami męczenia buły na overowym dystansie, w którym obaj będą się starać wykorzystać liczne błędy rywala. Krótki dystans rodem z PTC, tylko do 4 wygranych frejmów, więc nie zdziwi mnie nawet jak wszystko rozstrzygnie się w decydującej partii, tak jak choćby miało to miejsce w Gdyni parę miesięcy temu (Higgins 4-3) i w paru innych przypadkach. Jakości może tutaj nie być wiele, ale przynajmniej emocji nie powinno zabraknąć do samego końca.
Zapraszam do działu Snooker!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Typ: Over 2.5 goli
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
W ostatnim meczu 14.kolejki Ekstraklasy, radząca sobie znakomicie w ostatnim czasie w rozgrywkach ligowych Jagiellonia (4 zwycięstwa z rzędu) podejmie beniaminka z Bełchatowa. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ze wskazaniem faworyta nie powinno tutaj być najmniejszego problemu (Jagiellonia). Jako, że jest to jednak tylko/aż polska Ekstraklasa to niczego jednak nie możemy być pewni. Ja zamiast więc grać wydaje się na pewną &quot;1&quot; postanowiłem zagrać over 2.5 goli.
Bełchatów co prawda jest w tym sezonie typowo underową ekipą, widać w ich grze minimalizm gdy wychodzą na prowadzenie, nie zależy im już wtedy na &quot;dobiciu&quot; rywala a skupiają się na obronie skromnego prowadzenia. Taki styl sprawia, że Bełchatów w tabeli jest wysoko ale też, ma na swoim koncie raptem 2 overy 2.5 goli, a średnia bramek w spotkaniach ekipy Kamila Kieresia wynosi 1.8 gola na mecz. Ta taktyka jednak ostatnio przestała przynosić efekty w meczach wyjazdowych, bowiem 2 ostatnie mecze wyjazdowe przegrali: 0-5 z Lechem i 1-2 z Zawiszą, do tego możemy również dodać kompromitację na tygodniu w Gliwicach gdzie w ramach Pucharu Polski przegrali z Piastem 0-5.
Jagiellonia natomiast to zupełnie inna ekipa niż Bełchatów, w tym sezonie zanotowała już 9 spotkań zakończonych overem 2.5 goli (4 undery). Spora część tych spotkań to mecze domowe gdzie zanotowała 6 overów 2.5 goli w 7 spotkaniach. Średnia bramek też jest przyzwoita bowiem wynosi 3.1 gola na mecz. Pamiętajmy również, że w barwach Jagiellonii występuje Mateusz Piątkowski czyli aktualnie lider strzelców naszej Ekstraklasy (11 goli na swoim koncie) i dziś zapewne będzie chciał swoje statystyki jeszcze poprawić.
Wspomniałem o tym, że Bełchatów to typowo underowa ekipa, warto jednak zwrócić uwagę, że w meczach w Białymstoku raczej notowaliśmy w przeszłości overy w starciach tych drużyn. W poprzednim sezonie padł remis 2-2, wcześniej Jagiellonia wygrywała: 1-0, 2-1 i 3-1. Licząc statystyki od sezonu 2001/02 obie te ekipy w Białymstoku grały ze sobą 9 razy i 5 razy mieliśmy over 2.5 goli w dwóch kolejnych przypadkach mecze kończyły się wynikami 2-0, a w dwóch pozostałych 1-0. Jak więc widzimy zawsze jakiś gol/e w meczach tych ekip w Białymstoku padał/y i mam nadzieje, że dziś będzie podobnie.
Jeśli chodzi o nieobecności to goście muszą sobie radzić bez Mateusza Maka i Komołowa. Gospodarze natomiast są zmuszenie grać bez Barana, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Armenia
Godzina: 12:00
Spotkanie: Ulisses II - Alashkert II
Typ:Alashkert II HA -2
Kurs:1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wicelider zaplecza armeńskiej ligi, gra na wyjeździe z outsiderem.
Alashkert II nie gra może tak porywająco i skutecznie jak lider Banants II, jednak z dzisiejszym przeciwnikiem powinien sobie na luzie poradzić.
Ulisses II gra słabiutko. W 11 spotkaniach zaledwie dwa remisy, reszta spotkań do tyłu i to grubo. Ulisses II traci średnio 4 bramki na mecz.
Alashkert II w tym sezonie gromił już na wyjeździe 6:1 i 6:0 drużyny które są w tabeli przed gospodarzem dzisiejszego spotkania. Możliwe, że dzisiaj zobaczymy podobny wynik, w każdym razie jest to bardzo prawdopodobne.
⛔ 100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Dania Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Aalborg - Silkeborg
Typ: X2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam, dziś mam dla was ciekawą, w miarę pewną, o dobrym kursie propozycję typu z duńskiej ligi. Na pierwszy rzut oka mecz wydawałby się prosty dla Aalborgu, który nie powinien mieć problemu z wygraniem z drużyną, która jest na ostatniej pozycji w tabeli a na wyjazdach w sześciu meczach zdobyła jeden punkt.Pomimo, że mieli kiepski start w ligowych rozgrywkach wygrali trzy ostatnie mecze z mocno faworyzowanym Dynamem Kijów oraz ligowym rywalem Nordsjaellandem a do tego doszła wygrana w pucharze. Jednak jeszcze w tym tygodniu Aalborg będzie podejmował w rewanżowym spotkaniu Dynamo i to na wyjeździe. Ich sytuacja w europejskich pucharach wygląda bardzo dobrze biorąc pod uwagę poziom gry pozostałych drużyn w ich grupie. Aż trzy drużyny mają po 6 punktów i priorytetem dla Aalborgu będzie wygranie tego spotkania. Natomiast jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, wyjdą rezerwowym składem a Silkeborg ma okazję na przełamanie się i odbicie od ligowego dna. Kurs na Silkeborg znacznie spadają więc radze się pośpieszyć. Ja wybrałem bezpieczniejszą opcję w postaci wygranej z podpórką i biorąc pod uwagę bardzo przystępny kurs myślę że może się udać sporo zarobić. Pozdro
⛔ 100
 
W 0

wojcisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ross County - Aberdeen
Typ: over 2,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ligowy średniak Aberdeen (6-1-4) zmierzy się dzisiaj z drużyna z samego końca tabeli Ross County(1-2-8). Aberden aby powalczyć o dobre miejsce w szkockiej tabeli musi takie mecze jak ten wygrywać. Zresztą drużyna Ross z wynikiem (1-0-4) meczy u siebie raczej nie powinna sprawić niespodzianki. Ja jednak skupiam się na ilości strzelonych bramek. Obie drużyny z pięciu ostatnich meczy aż czterokrotnie pokryły over 2,5. Sądze że i tym razem finał będzie podobny i zobaczymy mase goli.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom