>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.09.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fiorentina - Juventus
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betclic
Analiza: Swoją underowa gra na początku sezonu obie ekipy podbiły kurs na bramki i postaram się to wykorzystać. Statystyki mówią że będzie to kolejne spotkanie obu ekip na under 2.5. Po 4 kolejkach Juventus i Fiorentina tylko w pierwszej kolejce pokryli ta linie. Jeśli przyjrzymy się rywalizacji h2h to wszystkie 5 ostatnich spotkań również grane były na under. Skad wiec mój typ? Idę w przełamanie tej słabej serii. Fiorentina w tym sezonie ma 4 kolejkach ma tylko 5 pkt i doprowadziła do tego że będzie musieć szukać punktow z Juve. Goście potracili pkt z Roma i Sampdoria i dziś poszukaja zwycięstwa na trudnym terenie. Oba zespoły mają kim postraszyc w napadzie, więc dlaczego dziś nie mielibyśmy zobaczyć minimum 3 goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 763,2K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rublev - Shapovalov
Typ: Rublev powyżej 6,5 asów
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie w 3. rundzie US Open. Delikatnym faworytem jest Rublev, ale Shapo w roli underdoga może zaskoczyć. Ja skupię się tutaj na asach serwisowych i niziutkiej linii jaką wystawił Betclic na reprezentanta kraju agresora. Otóż ten bukmacher proponuję nam linię 6,5, a pozostali bukmacherowie tę linię mają na poziomie 11,5. Tak prezentują się asy serwowane przez Andrieja w ostatnich spotkaniach:

vs. Kwon – 12 asów (3 sety)

vs. Djere – 13 asów (5 setów)

vs. Fritz – 16 asów (3 sety)

vs. Fognini – 9 asów (3 sety)

Rublev ma bardzo dobry serwis i dziś także powinien to pokazać. Na plus tego typu działa fakt, że bardzo możliwe, iż ujrzymy minimum 4 sety, a wtedy wejście tego typu powinno być dużo prostsze. Promocja od Betlica? Oby!

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +954
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Węgry - Słowenia
Typ: powyżej 174,5 pkt (razem z dogrywką)
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Stawiam w tym meczu na mocny over. Z jednej strony Słowenia czyli główny faworyt do wygrania całego Euro, w 1 kolejce rzucili aż 92 punkty Litwie czyli drużynie zdecydowanie lepszej niż Węgry z drugiej strony właśnie Węgry, którzy także zagrali otwarte spotkanie z Bośnią 85:95.
Jeśli Bośnia potrafiła rzucić 95 punktów Węgrom to Słowenia myślę, że ma realne szanse na dobicie do 100 pkt a i Węgry nie mają nic do stracenia zagrają równie szybko.
L. Doncic, G. Dragić, M. Tobey czy J. Blazic to zawodnicy światowej czołówki i powinni nakręcić swój rytm. Oby tylko rzuty za 3 pkt siedziały Słoweńcom bo Oni bardzo dużo oddają właśnie rzutów za 3 pkt.

106
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1074
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Union Berlin vs Bayern Monachium
Typ: Union Berlin powyżej 1.5 gola
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przenosimy się już na sam szczyt 1. Bundesligi, gdzie Union podejmie Bayern. Stołeczni ciągle się rozwijają i z każdą kampanią są po prostu mocniejszym projektem. Gospodarze to idealny przykład klubu, który nie ma zbyt dużych finansów, a przy odpowiedniej współpracy trenera z włodarzami można stworzyć zespół, który będzie walczył o europejskie puchary w niemieckiej ekstraklasie. Praktycznie każdy transfer jest trafiony i sprowadzenie Jordana Siebatcheu z Young Boys jest strzałem w 10. Idealnie zastępuje Taiwo Awoniyiego, który przeniósł się do Anglii i Amerykanin tworzy zgrany duet Sheraldo Beckerem. Kto wie, może za chwilę pojawi się Liga Mistrzów przy Starej Leśniczówce, ale należy się to Unionowi. Dzisiaj przed gospodarzami najtrudniejsze zadanie z możliwych, ponieważ na ich drodze staje Bayern. Bawarczycy naturalnie nie mieli większych problemów z pokonaniem Viktorii Koln w pierwszej rundzie DFB Pokal. Julian Nagelsmann mógł sprawdzić rezerwowych zawodników i Ci spisali się pozytywnie. W tę sobotę nie można jednak zlekceważyć rywala, który szczególnie u siebie jest bardzo groźny. Czy faworyci wywiążą się ze swojej roli?

Jestem zdania, że nie będzie to łatwa przeprawa dla Bayernu. Union to klub, który maksymalnie wykorzystuje swoje sytuacje i jest bardzo skuteczny w swoich akcjach.
Jeżeli pojawia się tylko cień na zdobycie gola, to piłkarze najczęściej cieszą się za chwilę ze zdobytej bramki. Silną stroną stołecznych są kontrataki, gdzie duet Jordana Siebatcheu i Sheraldo Beckerem idealnie się dopełniają. Dodatkowo stałe fragmenty gry, to jest coś, czym może pochwalić się Union. Naturalnie to Bawarczycy są faworytami, ale na Starej Leśniczówce każdemu gra się ciężko. Stawiam na dwa gole Unionu. Gospodarze tylko raz w tym sezonie niemieckiej ekstraklasy nie zanotowali dwóch bramek. Bayern często zachowuje czyste konta, ale uważam, że sobotni rywal ma sporo argumentów, aby przełamać defensywę przyjezdnych. Bawarczycy w tej kampanii nie mierzyli się jeszcze z tak zorganizowanym zespołem jak Union. W poprzedniej kampanii gospodarzom udało się dwukrotnie pokonać Manuela Neuera w Berlinie. Mam nadzieję, że hit nas nie zawiedzie!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +336
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia Eredivisie
Godzina 16:30
Spotkanie : Ajax : Cambuur
Typ : Ajax strzeli powyżej 5.5 gola
Kurs : 4.80
Bukmacher : BETFAN

Nie ma co ukrywać , że faworyt jest jeden , pokusiło mnie iść w bramki Ajaksu bo wiadomo na to chyba warto postawić , czy strzelą aż 6 ? może i tak , do tej pory Ajax wraz z odwiecznym rywalem PSV liderują z tym że PSV jest nr 1 bo wiadomo w Eredivisie gole są najważniejsze , PSV pod tym względem ma 22:5 natomiast Ajax 12:3 i wydaje mi się że dziś ten bilans Ajaksu będzie mocno poprawiony , do tej pory w 4 kolejkach Ajax rozegrał 3 mecze wyjazdowe i 1 w domu i w tym meczu rozgromił Groningen 6:1 , zaglądając w poprzedni sezon to 18 września bo wtedy to podejmowali Cambuur u siebie i tu była kanonada na bramkę gości a ostateczny wynik 9:0 , mówią że nic dwa razy w życiu się nie zdarza ale gdzie indziej piszą że historia lubi się powtarzać i na to liczę i dziś , może nie aż 9 ale do typu na + wystarczy 6 bramek .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: Norrie C. - Rune H.
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Analiza

Do konkursu wybralem spotkanie pomiedzy brytyjczykiem a duńczykiem. Obaj panowie bieżący turniej rozegrali bez straty seta. Norrie pokonał Paire oraz Souse, natomiast Rune - Gojowyczyka oraz Isnera (walkower). Faworytem tego spotkania jest brytyjczyk, jednakże w moim odczuciu ujrzymy dzisiaj conajmniej 4 sety i cieżka przeprawe Norrie'ego. Panowie dotychczas rozegrali miedzy sobą 2 spotkania, oba zakonczone wynikiem 2:1 dla Camerona. Ostatnie rozegrane tutaj w ameryce 15 sierpnia, zacięty bój 3 setowy 6:7, 6:4, 6:4. Licze ze w tym spotkaniu rowniez ujrzymy wygrana seta po obu stronach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie , Liga Mistrzów CHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Katowice - Zurich
Typ: Zurich handi minus 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: STS
Analiza:

Ruszyły rozgrywki hokejowe i na dzien dobry poczatek to liga mistrzów. MIstrz Polski z Katowic w pierwszej koejce gości mistrza Szwecji Rogle i długo pachniało sensacją jednak początek trzeciej tercji w którym szwedzi przycisneli przesądził o koncowym wyniku. Dzis rywalem naszego mistrza bedzie vicemistrz Szwajcarii i wg mnie to ekipa jeszcze grożniejsza od Rogle, do i tak mocnego zespołu dołączyło wielu świetnych graczy na każdej pozycji z NHL, KHL i wielu mocnych lig europejskich ( nie opisuje ich bo wiekszości z Was to nie bedzie interesowało ) i całość prezentuje sie naprawde okazale. Zespoł na na celu odzyskać tytuł w Szwajcarii i pokazać sie w rozgrywkach CHL i trzeba przyznac ze sa ku temu podstawy. W perwszej kolejce Helveci rozbili węgierskiego debiutanta z Fehervar 1-7 na lodzie rywala i myślę polskiemu mistrzowi bedzie ciezko o dobry rezultat. Spodziewam sie dominacji Zurichu i ich pewnego zwyciestwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,5K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Sevilla – Barcelona
Typ: bts oraz over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Gospodarze są w trudnej sytuacji. Letnie odejścia Diego Carlosa i Kounde zostawiły spory ślad. Siła gospodarzy była poukładana gra z tyłu i dość oszczędna ale skuteczna z przodu. W chwili obecnej te proporcje są mocno zaburzone. Dodatkowo dzisiaj nie będzie w składzie Rekika, środkowego obrońcy który miał od początku sezonu zapełnić luki po odejściach. Taka sytuacja w obronie nasuwa mi tylko jeden wniosek... bramki. Idę w Typ bts bo Barca też nie jest monolitem z tyłu. Xavi poukładał defensywę praktycznie na nowo w tym sezonie. Ostatnie starcie z RV pokazało że nie są szczelnie, bo rywal stwarzał okazję. W chwili obecnej siła ofensywne po obu stronach jest ogromna, myślę że zobaczymy parę bramek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: MMA UFC FIGHT NIGHT
godzina 21:30
Gomis W. - Errens J.
typ Koniec w 1.rundzie
kurs 3,00
Fortuna

UFC wpada do Paryża zapowiada sie bardzo ciekawa gala. Mój typ dnia idzie na walkę debiutantów w organizacji mamy tutaj Holendra i przedstawiciela gospodarzy -liczę na grzmoty i brak kalkulacji od początku takie DWC w Europie. Dla obu zawodników wielka szansa i trzeba sie z dobrej strony pokazać wygrać szybko albo bardzo widowiskowo- błyskotliwie .To wujek Dana lubi najbardziej- to może dac następne walki bonusy itp .Obaj w cv nie maja wielkich nazwisk rywali czy walk dla znaczących organizacji Errens troszkę większy bilans walk na papierze 13-3-1 w cv Max Coga .... Faworytem Gomis fajna ksywka "Jaguar" ciekawy bilans 10-2 potrafi wygrywać po ciosach czy tez poddawać wygląda na bardziej wszechstronnego 25 lat dość rozwojowy zawodnik . Holender tez dość młody jak na MMA 27 lat raczej taka typowa szkoła holenderska może być rożnie stres itp liczę ze ktoś kogoś skończy w 1 rundzie. Kurs dobry do gry .

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Lazio - Napoli
Typ: over 3 bramki w meczu (3 gole zwrot)
Kurs:
2.22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzisiaj biorę włoską i stawiam na over bramkowy w pojedynku Lazio z Napoli. Cztery mecze bez porażki Lazio na początek nowego sezonu (2 zwycięstwa oraz 2 remisy) to kontynuacja passy z zeszłego sezonu, kiedy to w ostatnich czterech meczach odnieśli identyczne wyniki. To też najlepsza seria od lutego 2020 roku, dlatego też fani klubu ze stolicy Włoch liczą na skuteczną walkę nie tylko o Top 4, a na pewno o coś więcej. Podobne cele przyświecają ekipie przyjezdnych tak więc moim zdaniem zapowiada się bardzo atrakcyjne spotkanie. W tabeli wyżej goście, ale jedynie lepszemu bilansowi bramek ponieważ oba "teamy" zgromadziły po osiem oczek i żadna z drużyn nie zaznała jeszcze smaku porażki. Kto przerwie tę serię dzisiaj wieczór, nie wiem dlatego idę w bramki. Rzymianie są niepokonani w 31 z 34 ostatnich gier ligowych u siebie, a Napoli nie dało się pokonać w 13 z 14 ostatnich meczów wyjazdowych Serie A. Neapolitańczycy są jedną z zaledwie dwóch drużyn (obok Milanu), które pokonały Lazio na Olimpio w ostatnich 17 meczach we wszystkich rozgrywkach. Co ciekawe od sezonu 2013/14 Napoli wygrało najwięcej wyjazdowych meczów na Olimpico w Serie A z Romą lub Lazio: Jedenaście, w tym siedem z Lazio, z tylko dwoma porażkami. W ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach między Lazio i Napoli strzelono aż 20 goli. Natomiast w czterech z ostatnich pięciu meczów Lazio u siebie padło ponad 2,5 gola. Wszystkie te fakty i statystyki skłaniają mnie do typu w kierunku goli, mam nadzieję że "Makarony" mnie zawiodą.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +120
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Sevilla – Barcelona
Typ: Barcelona wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Statystyka ostatnich bezpośrednich ligowych spotkań jest druzgocząca dla Sevilli. W poprzednich 15 meczach u siebie w LaLiga Sevilla wygrała zaledwie jedno, ponosząc w tym czasie aż 8 porażek i 6 remisów. Patrząc na obecną formę, Sevilla również prezentuje się bardzo słabo. Po 3 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 1 pkt. Przegrali oni dwa razy na wyjeździe w stosunku 2:1 z Osasuną oraz z Almerią. U siebie byli w stanie tylko zremisować z przedostatnim w tabeli Valladolid. Barcelona w kolei po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu z Vallecano ruszyła w kopyta i w dwóch kolejnych pojedynkach wpakowała swoim rywalom po 4 gole. Pierw Realowi Sociedad a ostatnio Valladolid. Dziś również stawiam, że będąca bez formy na początku sezonu Sevilla nie powinna sprawić problemów Lewandowskiemu i spółce.

74
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1335
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom