>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.09.2021 (piątek)

Status
Zamknięty.
Z 674,9K
Dyscyplina:Koszykówka Włochy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli Basket - Universo Treviso Basket
Typ: under 153,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Etoto
Analiza: W tym pojedynku faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gości Treviso,ale moim zdaniem to będzie bardzo wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale nie będzie takie wysokie.Spodziewam się w tym spotkaniu bardzo agresywnej gry w obronie z obu stron i o zdobywanie koszy będzie bardzo trudno i padnie niski wynik. Jest to dopiero początek sezonu i jeszcze koszykarze obu zespołów nie mają takiej pewności w grze i celne rzuty z dalszej odległości mogą im sprawiać olbrzymie kłopoty i będzie wiele takich niecelnych rzutów.

83
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +114
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Patricks - Longford
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs:
1.94
Bukmacher: Betclic
Analiza:

26 kolejka ligi irlandzkiej. Gospodarze są aktualnie na drugim miejsce w tabeli. Po 25 spotkaniach mają 47 punktów. Goście natomiast są na ostatnim miejscu i mają tylko 11 punktów i powoli muszą się już godzić ze spadkiem, bo do pozycji zapewniającej baraże tracą 16 punktów. W dodatku drużyna piastująca aktualnie to miejsce ma dwa mecze rozegrane mniej.
St. Patrick jest tak wysoko w tabeli głównie dzięki bardzo dobrej grze na własnym stadionie. Pod tym względem są oni najlepsi w lidze. Po 12 spotkaniach zebrali tam 30 punktów. Odnieśli 10 zwycięstw i dwie porażki. Porażek nie muszą się za bardzo wstydzić, ponieważ odnieśli je z Shamrock Rovers, czyli aktualnym liderem, oraz z Dundalk, czyli najbardziej rozpoznawalną marką w Irlandii. Warto zauważyć, że bilans bramkowy St. Patricks to 22:8, co znaczy że tracą bardzo mało bramek. W połowie spotkań zachowali czyste konto. W pozostałej połowie zdarzyło im się je stracić, jednak były to mecze z górną częścią tabeli.
To nie jest pierwszy sezon, w którym gospodarze tracą tak mało bramek u siebie. W zeszłym sezonie ich bilans wyglądał trochę "dziwniej", gdyż po 9 spotkaniach wyniósł on 7:6. Nie da się ukryć, dosyć underowa drużyna. Ale ogólnie rzecz biorąc całe rozgrywki są raczej underowe niż overowe.
Longford jest beniaminkiem. W zeszłym sezonie zajęli 4 miejsce na zapleczu ekstraklasy irlandzkiej i awansowali dzięki dobrze rozegranym play-offom. Jednak w niższej lidze mieli po 9 spotkaniach 16 punktów i bilans 12:8. Nie jest on jakiś nadmiernie imponujący. W tym sezonie oczywiście musiało być gorzej. Aktualnie po 12 spotkaniach wyjazdowych mają 5 punktów, na co złożyło się 5 remisów i 7 porażek. Bilans bramkowy to 9:23. Widać, że nie strzelają też jakoś wyjątkowo dużo, jest to mniej niż jedna bramka na mecz. Przejrzałem ich mecze wyjazdowe w tym sezonie z aktualnym top 3 i w żadnym nie zdobyli bramki.
Przeanalizowałem też składy obu ekip i z tego co mi wiadomo żaden z zawodników tych drużyn nie został powołany na mecze reprezentacyjne.
Podsumowując, liczę że w tym meczu nie padnie zbyt wiele bramek, a dla gości nie padnie żadna. St.Patricks ma naprawdę dobrą szansę na zajęcie miejsca na podium w tym sezonie, a do tego trzeba wygrywać takie mecze jak ten.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 18:00
Spotkanie: Finał MPPK
Typ: Zwycięzca Częstochowa
Kurs: 2.50
Bukmacher:STS
Analiza:

Bardzo słaba obsada tego finału.. wg mnie zła data bo 2 dni przed PO w dodatku nie jedzie Motor Lublin a więc jadą pozostałe 7 drużyny z Ekstraligi. Aż 5 drużyn pojedzie w okrojonych składach - brak Zmarzlika czy Wożniaka w Stali Gorzów jak brak Pawlickiego-Kołodzieja w Lesznie i Janowskiego-Czugunova w Wrocławiu rozumiem bo PO,ale nie wiem dlaczego nie pojedzie Miedziński z Torunia czy Dudek z Zielonej Góry..
Wobec tego głównymi rywalami do złota w tych zawodach jest drużyna GKM-u,która pojedzie na swoim torze oraz Częstochowy i wg mnie to ta druga drużyna sięgnie po złoto bo Kasprzak z Pawlickim choć mieli świetny ostatni mecz w lidze z notabene Częstochową to goście w zasadzie nie jechali o nic no i słabiej pojechał Lindgren czy Woryna a dobrze pojechał Smektała a Woryna wg mnie nie pojedzie już tak słabo a patrząc na te słabe składy w tym turnieju to nie są bez szans w walce o złoto bo Kasprzak to też nie jest jakiś pewniak nawet na tym torze tak jak Pawlicki. Woryna za to na wyjeżdzie w tym sezonie miewał świetne biegi i to np w ostatnim biegu meczu.
Jak Smektała pojedzie na podobnym poziomie jak w tym ostatnim meczu to nawet jak słabiej pojedzie Woryna to Świdnicki może go zastąpić a pokazał się z dobrej strony właśnie w Grudziądzu w tym ostatnim meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
alaplo 3,4K

alaplo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Polska 1 liga
Godzina:
20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Miedź Legnica
Typ:
1 i 2 drużyna strzelą gola w obu połowach- TAK
Kurs: 16.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam Bukmacherów!

Jest to mój pierwszy typ na typach dniach wraz z początkiem września stwierdziłem, że dołączę do walki o miano typera miesiąca;)
Skoro ma to być mój pierwszy typ to czemu by nie zacząć z wysokiego C? Debiutantów zawsze się traktuje z przymrużeniem oka.

Jak robić to furorę- obie drużyny strzelą w obu połowach! Uważam, że dwie drużyny grają solidną piłkę, tracą mało bramek ale kiedy jak nie dzisiaj w piątkowy wieczór gdzie frekwencja przed telewizorami z racji braku ekstraklasy będzie trochę większa. Aż się prosi żeby zawodników poniosła wyobraźnia i emocje!
Korona ma passę 6 zwycięstw z rzędu i komplet punktów natomiast Miedź nie zaznała jeszcze smaku porażki w tym sezonie strzelając gola w każdym meczu.
Stawka dość bezpieczna ale uśmiech pozostanie na cały wieczór jak się zaświeci na zielono :)

Powodzenia wszystkim i do zobaczenia coraz częściej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +157
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis US Open
Godzina: 19.30
Spotkanie: Alcaraz - Tsitsipas
Typ: Alcaraz
Kurs: 5,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Tsitsipas gra w Nowym Jorku trochę jakby był nieobecny. Nie idzie mu jak po maśle. Owszem może odpalić wrotki później i grać wyśmienicie, ale może też dzisiaj odpaść z młodym grajkiem, który ostatnio wygrał turniej na hardzie z tego co pamiętam no i ogólnie prezentuje się nieźle na tej nawierzchni. Powiedziałbym nawet, że bardzo dobrze. Jeśli Tsitsipas przeżywa jakieś problemy,, które odbijają się na niższej dyspozycji, co jest widoczne, i tak zostanie do dzisiaj, to Garfia ma szansę wykorzystać tę mała niemoc Greka. Kurs jest sporym value, a niespodzianki się zdarzają, zwłaszcza w AO i USO. Vamos a la playa!

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +414
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA US Open
Godzina 22:30
Spotkanie : Mertens - Jabeur
Typ : Mertens zdobędzie seta
Kurs : 1.60
Bukmacher : STS
Analiza: Ciekawie zapowiada się Spotkanie tych dwóch pan w 1/16 finału. Jabeur w ostatnim czasie poprawiła swoja grę przez co bardzo dużo wygrywa i dobrze wygląda na korcie, o czym w ostatnim czasie dotkliwie przekonała się Iga Świątek. Mimo wszystko uważam że może to być zacięty mecz i Martens spokojnie stać na zdobycie seta a przy odrobienie szczęścia mecz też jest w zasięgu. Zawodniczki nigdy nie spotkały się na korcie dlatego tej statystki nie mogę dorzucić do analizy. Mertens jest zawodniczka kompletna która umie wygrywać nawet z najlepszymi, aktualnie plasuje się na 16 miejscu rankingu czyli o 5 miejsc wyżej niż dzisiejsza rywalka. Jabeur wygrała 2 mecze w tej edycji US Open bez straty seta ale jak popatrzymy na wczesniejsze mecze to pomijając wspomniany wyżej mecz z Iga, była przegrana z Kvitova oraz Pegula i stracone sety z Kontaveit, Andreescu oraz Kasetkina. Jak widać Tunezyjka nie jest jakaś specjalistka w wygrywaniu meczów 2:0 zwłaszcza z zawodniczkami z topu. Według bukmacherów Mertens jest dość znacznym underdogiem, ja nie do końca się z tym zgadzam dlatego wchodzę bezpiecznie w seta zawodniczki z Belgii.

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +160
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Fortuna 1 Liga Polska
Spotkanie: Korona K. - Miedź L.
Typ: 1X
Kurs: 1,52
Godz: 20:30
Bukmacher: betfan
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie w pierwszej lidze polskiej pomiędzy drużynami Korony Kielce i Miedzi Legnica. Jest to spotkanie bardzo ważne dla obu ekip. Drużyna Korony jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli pokazac siłę w dzisiejszym spotkaniu aby odnieść pewne zwyciestwo. Muszą uzyskać zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu jeśli mysla o awansie do najwyzszej klasy rozrywgowej w Polsce. Uważam że gracze Korony będa chciali pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadzą im zwycięstwo.Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow. zawodnicy obu druzyn z pewnością dadza z siebie wszystko żeby wypaść jak najlepiej.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo zacięte a o wyniku może zdecydować dyspozycja dnia. Gracze Korony w ostatnich spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze dlatego dzisiaj sprobuja odnieść pewne zwyciestwo. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 3:1.

52
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +43
seba23 138K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, kwalifikacje EURO U21
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarnogóra - Szwecja
Typ: ponad 4,5 kartek
Kurs: 1,7
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Dzisiaj spróbujemy kartek w spotkaniu młodzieżówek w kwalifikacjach do ME. Na razie Czarnogóra rozegrała 2 spotkania w których zdobyła 4 punkty, Szwedzi mają za sobą 1 zwycięskie spotkanie z reprezentacją Luksemburga.
Rozgrywki młodzieżowe często obfitują w spora ilość fauli i co za tym idzie kartek, młode głowy nie zawsze są w stanie zapanować nad emocjami i na to liczę również w tym spotkaniu.
Czarnogórcy w pierwszym swoim spotkaniu eliminacyjnym najpierw zremisowali u siebie z Bośnią i Hercegowiną 2-2, w tym spotkaniu obejrzeli 3 żółte kartki by następnie ledwo wygrać 2-1 w Luksemburgu, tutaj zobaczyli już 4 żółte kartki.
Szwedzi w tym jedynym rozegranym spotkaniu rozgromili 6-0 ekipę z Luksemburga, mimo wysokiego zwycięstwa i pełnej kontroli zarobili 1 żółty kartonik.
Faworytem są dzisiaj goście ale myślę, że ekipa z Bałkanów mocno się postawi i kartek w tym spotkaniu nie zabraknie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom