>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.09.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis US Open
Spotkanie:Vesely J. - Karlovic I.
Typ: Karlovic win 3:0
Kurs: 3,00
Buk: Unibet
Godz: 17:00
Analiza:
Jak dla mnie stać Ivo na wygranie tego pojedynku bez straty seta.
Nie sądzę aby młody Vesely mógł zagrozić Ivo, nie ma na tyle doświadczenia.
Chodzi mi głównie o granie w tak wielkich turniejach.
Co mogę powiedzieć o młodym Czechu a no to że, pokazał się z dobrej strony w Auckland wygrywając go !!
Nie było by w tym nic niezwykłego gdyby to nie był jego pierwszy wygrany turniej ????
Ostatnio w pojedynku z Ivo pokonał go jednak grali na nawierzchni która nie do końca odpowiada Karlo.
Młody zawodnik lubi grac długie piłki i wyczekiwać na błędy przeciwnika, sam rzadko kiedy atakuje, nie gra agresywnie.
Ma prawie 2m, a nie do końca jego głównym argumentem w grze jest serwis.
Właściwie niczym się nie wyróżnia.
Ivo zjada doświadczeniem swojego rywala.
Chodź różnie to bywało w tym roku, śmiesznie stracone sety z emerytami itp.
To w takiej imprezie nie powinien oddawać setów.
Kluczem w jego grze pewnie bd. potężny serwis co do tego nie mam wątpliwości.
Ale pomimo swoich warunków nie najgorzej się porusza po korcie, nawet jeśli Vesely bd. go rozrzucać po korcie.
To Ivo nie bd. bez szans.
W ostatnim pojedynku zaserwował w wygranym pojedynku 3:0, ponad 20 asów!!
Liczę na doświadczenie oraz serwis.
Ivo win!
⛔ 100
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azerbejdżan - Chorwacja
Typ: Chorwacja będzie wygrywać w pierwszych 10 minutach
Kurs: 6.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wiele już zostało napisane o pojedynku Azerbejdżanu z Chorwacją, więc od siebie dodam tylko tyle, że mając w perspektywie spotkanie z Norwegią na wyjeździe, Chorwaci jak najszybciej będą starali się zdobyć gola i ułożyć sobie mecz. Jak wiadomo Azerbejdżan niejednokrotnie okazywał się trudnym terenem do zdobycia pierwszego gola co czasami kończyło się wpadkami &quot;faworytów&quot;. A na stratę punktów w tym momencie eliminacji Chorwaci nie mogą sobie pozwolić. Siłę rażenia goście mają więcej niż dobrą w postaci piłkarzy takich jak Mandzukic, Rakitic, Modric, Perisic dlatego sądzę, że dość szybko uporają się z defensywą Azerów i w pierwszych 10 minutach spotkania na tablicy widniał będzie wynik przynajmniej 1:0 dla gości.
⛔ 100
 
M 2

msj-127642

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Holandia - Islandia
Typ: BTTS
Kurs: 2,10
Buk: Bet365
Godz: 20:45
Analiza: Pierwsze spotkanie zostało wygrane 2:0 na Islandii przez gospodarzy. Po mało dynamicznym meczu zdominowanym przez gości większość spodziewa się wygranej Holandii na własnym stadionie co w mojej ocenie nie będzie takie proste. Analizując pozycje, punkty i przeciwników w ich grupie łatwo zobaczyć że Holandia musi najbliższe dwa mecze grać na 100% żeby myśleć o awansie z drugiej pozycji, licząc na 3 punkty w każdym z nich. Czyli atak... a w obronie Islandia gra zaskakująco solidnie, potrafi skontrować. Myślę że zaskoczą po raz kolejny, wykorzystają pewność siebie, jakiś drobny błąd Holendrów lub ich nonszalancje w ataku, strzelając przynajmniej jedną.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, kwalifikacje do ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cypr - Walia
Typ: over 3,5
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Walia traci niewiele bramek, co jest zaskoczeniem, bo z tego co pamiętam to kiedyś obrona była ich słabym punktem, a teraz nagle takie wyniki. Ciekawe jak długo to potrwa... Cypr za to sporo goli strzela i wiele traci. W sześciu meczach strzelili dwanaście bramek, a jedenaście stracili. W każdym ich meczu były minimum trzy bramki. W trzech ostatnich meczach Cypru był over 3,5. Z Andorą wygrali 5:0, potem przegrali 0:5 z Belgią. Następnym ich mecz był z Andorą i wygrali go 3:1. Dziwny przebieg miał mecz pomiędzy Walią a Cyprem na terenie Walii, gdyż zapowiadało się na bardzo wysoki wynik. Na około dziesięć minut do końca pierwszej połowy były już trzy gole i wydawało się kwestią czasu, kiedy padnie kolejna bramka, a tu do końca spotkania nie było już żadnych. Może teraz skuteczność będzie lepsza i wynik będzie wyższy chociaż o tą jedną bramkę.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - US Open 2015
Godzina:
23:00
Spotkanie:
Tomic B. - Hewitt L.
Typ:
Hewitt L.
Kurs:
3.69
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:

Co tu dużo pisać o tym typie? Młodość i nowe pokolenie (trochę bananowe) kontra doświadczenie i klasa. Lleyton podobnie jak i Tomic są Australijczykami (choć Tomic tak nie do końca). Obu Panów dzieli 12 lat więc różnica jest ogromna. Znają się zapewne dobrze, ale jakoś nigdy nie przyszło im się zmierzyć przeciwko sobie. Panowie mogą nam przyszykować nawet 5 setówkę która wcale by mnie nie zdziwiła. Hewitt w wywiadzie powiedział, że to jego ostatni występ w US Open, zapewne podczas Australian Open zakończy karierę, chociaż kto tam wie. Więc mobilizacja z jego strony na tym turnieju jest olbrzymia. W pierwszy meczu, wygrał pierwszego seta 6:0. Tomic stracił seta z Dzumhurem i jakoś nigdy Bernard dla mnie nie był stabilnym psychicznie zawodnikiem. Kurs ponad 3,00 na byłą jedynkę rankingową to olbrzymie value.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - US Open - miksty
Godzina: 17.00
Spotkanie: Gavrilova/Peers - Dulgheru/Mergea
Typ: 2
Kurs: 2.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dwie kobiety, które odpadły z singli i dwóch facetów, którzy w tym singlu nie biorą udziału. Spojrzeć na umiejętności deblowe i zsumować to wcale dla mnie faworytem nie jest pierwsza para. Gavrilova, której zdecydowanie sława związana z nazywaniem jej drugą Szarapową nie wyszła na dobre, przy siatce gra można śmiało powiedzieć że kiepsko. Powoli raczej dołącza do zawodniczek, które uderzają &quot;ile fabryka dała&quot; mimo, że wiele osób pracuje nad tym aby tak się nie stało. Dulgheru jest dobrą deblistką, na pewno pewniej zachowuje się przy siatce niż jej dzisiejsza przeciwniczka. w parze z Mergeą mogą tutaj dużo osiągnąć. Porównanie mężczyzn wyszło by raczej na równię, bo akurat debliści mają podobne umiejętności i dlatego jest zwykle dużo niespodzianek (wczoraj przecież z turniejem pożegnały się numery &quot;1&quot; i &quot;2&quot;). Dlatego wydaje mi się, że debel bardziej stonowany i poukładany to Dulgheru i Mergea.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna , Azja - kwalifikacje MŚ
Godzina 12:25
Spotkanie - Japonia : Kambodża
Typ - Japonia strzeli over 8.5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Sporo znaków ? i pytań z mojej strony co do tego pojedynku , nie wszystkie buki mają go w ofercie ! jak już jest , to sporo buków ma tylko typ na wygraną ! ale Bet365 ma sporo możliwości i dlatego skorzystam ! dla Japończyków to drugi pojedynek grupowy i chyba nie tak to miało wyglądać po meczu nr.1 w którym Japonia podejmowała Singapur i ......... wynik 0:0 , dziś jednak powinno być inaczej i liczę na pogrom , dla Kambodży to mecz nr 3 a ich bilans to 0-0-2 i br.0:5 , Kambodża rozpoczęła swoje kwalifikacje u siebie z Singapurem i polegli 0:4 , no i w drugim meczu także u siebie polegli z Afghanistanem 0:1 , dlaczego liczę na taki over bramkowy Japonii ? a no liczę na dobry występ oczywiście wszystkich zawodników ale najbardziej na Shinji Kagawe który zaczął ten sezon bardzo dobrze i w 7 meczach Borussii zdobył 4 gole ( 3 w kwalifikacjach do Le i 1 bramkę w llidze ) a może obudzi się w końcu Takashi Usami w kazdym bądż razie uważam że gospodarze powinni w końcu zdobywać gole no bo przecież w meczach towarzyskich szło im całkiem nie żle choćby np. z Uzbekistanem 5:1 z Irakiem 4:0 i dziś liczę na grad goli !
⛔ 100
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna el. EURO 2016
godzina: 20:45
spotkanie: Belgia - Bośnia i Hercegowina
typ: X2
kurs: 2,65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Belgom się niezbyt dobrze gra z Bośniakami, w całej historii wygrali z nimi tylko raz w 2005 roku. Dla Bośniaków to bardzo ważny mecz, Izrael im odskakuje ( grają z Andorą ), poza tym Bośniacy to nie ogórki, aby dawać kurs na Belgów @1,5. Dżeko i Pjanić razem w Romie, powinno być jako takie zgranie. W Belgii Hazard bez formy, Benteke nie zagra - kontuzja. Jak dla mnie warto zaryzykować.
⛔ 100
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Vuelta a España - Etap 12: Andorra - Lleida
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: John Degenkolb (GER) - Pozostali zawodnicy
Typ: John Degenkolb (GER)
Kurs: 2,28
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Sprinterzy przetrzebieni do cna, większość najlepszych z różnych powodów już poza wyścigiem (Sagan, Bouhanni, Stuyven, Boeckmans), teoretycznie Degenkolb nie ma z kim przegrać, no chyba że coś zawali jak przedwczoraj. Ale to dzisiaj już chyba mało prawdopodobne, nikt nie ma lepszego pociągu (Mezgec, De Kort), a trudno przypuszczać, żeby znowu się zagubili na końcówce, bo nie ma za bardzo gdzie, droga prosta jak strzała. Zresztą trasa dużo łatwiejsza niż przedwczoraj, więc Giant nie ma gdzie tracić sił na kontrolę etapu, pociąg w komplecie powinien się zameldować na finiszu. Giant będzie cisnął tym bardziej, że to jedna z ostatnich szans sprinterów, a jeszcze ostatnie 600m lekko pod górę (3-4%), więc idealny finisz pod Dege, a nie wszystkim będzie to pasować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (KHL)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Medvescak Zagreb – Dinamo Riga
Typ: 2 (ML)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś w Dom Sportova dojdzie do starcia chorwackiego Medvescaka Zagreb z łotewskim Dinamo Riga. Gospodarze dobrze weszli w sezon wygrywając 3 z 4 rozegranych meczów, wykorzystując atut własnej tafli. Dinamo jak dotąd gra w kratkę. Łotysze potrafili na inauguracje pokonać wicemistrza z Kazania by za chwilę przegrać po dogyrwcę z Cherepovtsem co przewidziałem w swoim typie z przed kilku dni. Potem rozpoczęcie tripu i wysoka wygrana w Minsku a we wtorek znów wysoka ale tym razem porażka w Moskwie z CSKA. Medvescak swój ostatni mecz również rozegrał we wtorek wygrywając po karnych z najsłabszą drużyną KHL – Metallurgiem Novokuznietsk. Oglądałem ten mecz i mimo przewagi ze strony Madvescaka zagrali naprawdę przeciętnie ale tak jak z Amurem dzięki ogromie szczęścia zdołali doprowadzić do OT. Heeter jest niepewny, co mecz to zdarza mu się poważny błąd. Bjorkstrand, Kinrade i Kvapil – na nich właściwie opiera się gra dwóch podstawowych piątek a o pozostałych ciężko cokolwiek dobrego powiedzieć. Niedzwiedzie będą mieć problem pod koniec roku chyba, że wcześniej któryś z filarów złapie kontuzje. Dinamo na pewno dzisiaj wyjedzie na lód zagotowane po wysokiej porażce z CSKA i postara się udowodnić, że też są w stanie wymierzać sprawiedliwość. Liczę, że dziś w końcu odpali Darzins bo 1 asysta na 4 mecze to trochę blado jak na takiego zawodnika. H2H między tymi ekipami na korzyść Dinama (6-4). Kurs na gości od wczoraj spada.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 7

rampampam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Challenger Como
Godzina: 17:00
Spotkanie: Brands D. - Giustino L.
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz 2 rundy Challengera rozgrywanego w Como. Na przeciwko siebie stają Niemiec, obecnie 211 w rankingu ATP i reprezentant gospodarzy okupujący 278 miejsce rankingowe.
Niemiec w tym roku na mączce ma bilans 21-12, a jego overall wynosi 187-122. Niemiec w tym roku średnio prezentuje się w challengerach, w zasadzie wyżej niż ćwierćfinał nie podskoczył, raz tylko przebił się do półfinału. Niemiec debiutuje w turnieju w Como.
Włoch w tym sezonie na mączce ma bilans 51-22, a jego overall wynosi 256-165. Na początku roku Włoch przechodził rundy kwalifikacyjne do challendżerów i kończył swój udział na 1-2 rundzie. Im dalej w las tym lepiej. Ostatni challenger, też rozgrywany we Włoszech Lorenzo zakończył na półfinale pokonując m. in. Podlipnika i de Scheppera. Widać, że forma rośnie, szczególnie w turniejach rozgrywanych w ojczyźnie. To jest 4 wytęp Lorenzo w turnieju w Como, wcześniej udawało mu się dojść nawet do półfinału.
Reasumując, myślę, że w dniu dzisiejszym stać Włocha na wyeliminowanie tylko nieco wyżej klasyfikowanego rywala, w czym pomoże obecna forma i fakt gry przed własną publicznością.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje ME w piłce nożnej
Spotkanie: Holandia - Islandia
Godz: 20:45
Typ: Islandia strzeli w 1 połowie TAK
Kurs 3,8
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Bardzo wiele już o tym meczu powiedziano ja liczę na bardzo otwarte widowisko z gradem goli i to już w pierwszej połowie. Holendrzy muszą ten mecz wygrać aby walczyć o 1 miejsce w grupie Islandia niespodziewany lider grupy będzie chciało za wszelką cene wywieźć choć jeden jakże cenny dla nich punkt. Stawiam że otworzą sie Holendrzy od poczatku meczu co da okazje do kontry i bramki dla Islandczyków już w pierwszych 45 minutach. U siebie obie bramki przeciwko Oranje zdobyli właśnie w pierwszych 45min. Ciekawy mecz i myślę również kurs warty ryzyka, Powodzenia;)
⛔ 100
 
D 0

damiandinho90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Turcja - Łotwa
Typ: Handicap (0:1)
Kurs: 1.63
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza: Witam, na dzis wybrałem taki oto meczyk z eliminacji mistrzostw Europy.
4 druzyna grupy A majaca jeszcze szanse wyjazdu na do Francji, podejmuje u siebie druzyne ktora nie ma już szans na awans.
Łotwa nie wygrała w tych eliminacja zadnego meczu, co gorsza maja ogromne problemy ze zdobywaniem goli. Chociaz ostatnie 3 mecze, miedzy tymi druzynami to remisy, teraz licze na to że Turcy pewnie wygraja to spotkanie wiecej niż jednym golem!
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael vs Andora
Typ - Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Nie
Kurs - 1.83
Bet365
Spotkanie zostanie rozegrane w bardzo wyrownanej do tej pory grupie B.
Na 6 druzyn,ktore wystepuja w grupie,az 5 ma szanse na awans.
Liderem jest niespodziewanie Walia,ktora ma 14 punktow na koncie.Tuz za nia jest Belgia,ktora ma 3 punkty mniej.
Po 9 punktow maja Izrael i Cypr,tuz za nimi plasuje sie Bosnia z 8 punktami.
Na 6 miejscu zamykajacym tabele jest &quot;dostarczyciel punktow&quot;,czyli Andora.
Andora i tak robi furrore,strzelila 3 bramki a grupe maja ciezka,szkoda,ze stracila az 23 bramki w 6 meczach.

Zdecydowanym faworytem sa oczywiscie gospodarze,pytanie tylko ile beda w stanie wygrac.
Andora w dwoch wyjazdowych meczach nie strzelila oczywiscie nawet jednej bramki,wszystkie strzelila w meczach u siebie,stracila natomiast 11 bramek.
W pierwszym spotkaniu Andora u siebie przegrala z Izraelem 1:4.
Goscie wyszli na prowadzenie juz w 3 minucie,po kwadransie bylo juz 1:1 poniewaz gola z rzutu karnego strzelil Lima.W 41 minucie gola na 2:1 zdobyl ponownie Damari.
W drugiej polowie trzeciego gola zdobyl Damari a w koncowce gospodarzy dobil Hemed,ktory wykorzystal rzut karny.

Oczywiscie 3 punkty zdobedzie dzisiaj Izrael i to jest po prostu pewne.
Skoro na wyjezdzie strzelili Andorze 4 gole,to u siebie sa w stanie strzelic 3.
Statystyki bramkowe na koniec beda bardzo wazne,tak wiec z takim rywalem mozna sobie staty podreperowac i zdecydowanie polepszyc.
W nastepnych 3 meczach juz tak latwo o gole nie bedzie,poniewaz tak jak wspomnialem grupa jest bardzo wyrownana i Izralem zagra z Walia,Cyprem i Bosnia,ktore oczywiscie maja szanse na awans.
Nie sadze,zeby goscie byli cos w stanie tutaj strzelic,mecz bedzie rozgrywany pod dyktando gospodarzy,ktorzy powinni calkowicie zdominowac rywala.
Andora przegrala w eliminacjach 22 mecze z rzedu,co mnie osobiscie nie dziwi,nie chcialo mi sie liczyc bramek straconych,w samych ostatnio rozegranych 3 meczach stracili ich az 17...
Natomiast przyjrzalem sie ile bramek strzelali.
Strzelili 6 bramek - kolejno z Armenia,Rosja,Bulgaria,Izrealem,Estonia i Irlandia.
Z Izraelem strzelili w 2006 roku,teraz druzyna wydaje mi sie,ze jest silniejsza.
Klasa obu reprezentacji zgola na innych poziomach,faworytem jest Izrael i powinien wygrac minimum 3:0.
✅ 83
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? US Open 2015 (USA)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Isner John - Youzhny Mikhail
Typ: Over 35.5 asów serwisowych
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:

U mnie dzisiaj na pierwszy plan idzie typ statystyczny. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Youzhny 2:0 gdzie Panowie ostatni raz spotykali się podczas US Open 2010. W każdym meczu była walka i Isner urywał seta. O Rosjaninie pisałem kilka dni temu więc przypomnę moje słowa.
Dzisiaj to już Youzhny jest faworytem. Na początku ubiegłego roku Youzhny był na bardzo wysokim 14 miejscu w rankingu ATP i od tamtego czasu zapadł się ze swoją formą. Tak naprawdę odżył on właśnie w turnieju w Montrealu lecz o tym później. Mikhail obecnie jest na 93 miejscu a na przełom lipca bieżącego roku był już poza pierwszą setką i taka sytuacja ostatnio miało miejsce w 2011 roku!!!! Były to czasy kiedy to on dopiero wchodził na poważnie w najlepsze turnieje. Popularny &quot;Pułkownik&quot; praktycznie od początku roku aż do początku sierpnia w sezonie nie istniał. Przegrywał praktycznie z każdym jak leci i najbardziej martwił styl w jaki przegrywał ponieważ nie wychodziło mu totalnie nic. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, że w Montrealu odżył ponieważ przez kwalifikacje doszedł do III rundy gdzie pokonał po drodze Smitha 6:1, 7:6, Herberta 6:4, 6:3, Troickiego 6:3, 7:5 i Simona 6:1, 6:4 gdzie wygrana z Francuzem jak i Serbem sprawiły ogromne niespodzianki. Przegrał tam z Nadalem 6:3, 6:3. Po Kanadyjskim turnieju Rosjanin udał się do Cincinnati gdzie odpadł w drugiej rundzie kwalifikacji lecz z doświadczonym Lu 2:6, 6:2, 6:4. Także występ w Montrealu ogromnie podniósł go na duchu. Pułkownik ma 33 lata na karku lecz on nie myśli nawet w chwili obecnej o zakończeniu kariery. Youzhny to tenisista z błyskiem w oku, który zawsze zdziera się do samego końca na korcie o ile jest formie, niesamowicie waleczny tenisista który poza dziurami w psychice nie ma żadnych braków.
Moim zdaniem Youzhny powtórzy wynik z przed kilku tygodni i ponownie utrze nosa młodszemu o 9 lat Patrickowi.
I tak też się stało. Pułkownik wygrał lecz z problemami ponieważ w trzecim secie na początku dał się przełamać i dopiero pod koniec seta kiedy rywal miał 5:4 i serwis Youzhny przełamał go podwójnie wygrywając 5:7. W 4 secie również nie obyło się bez problemów ponieważ Miszka dał się przełamać dwa razy lecz później te straty odrobił i wygrał w tie breaku. Łatwo nie było ale wygrał i gra dalej. W tamtym meczu Youzhny zaserwował 10 asów serwisowych.
Jego przeciwnikiem będzie John Isner który w tym roku gra bardzo dobrze i jest na 13 miejscu. W turniejach poprzedzających US Open wygrał w Atlancie, zanotował finał w Waszyngtonie czy ćwierćfinał w Montrealu. W Cincinnati przegrał od razu z Querreyem gdzie był ewidentnie zmęczony poprzednimi turniejami. Amerykanin miał w tym roku jeszcze sporo innych dobrych meczów lecz nie będę rozwiał tego wątku tym razem ponieważ w tym typie nie jest to potrzebne. &quot;Maszynka do serwowania&quot; w pierwszej rundzie pokonała małego czarnego konia jakim był Malek Jaziri 6:2, 6:3, 6:4. Mogła to być niespodzianka ponieważ Tunezyjczyk w poprzednim turnieju zagrał turniej życia lecz nie przełożyło się to w meczu z Isnerem. Wiadomym jest od dzisiaj, że Jasio ma potężny serwis i jest to kopalnia asów jak i punktów. Lecz w meczu z Jazirim to przeszedł chyba samego siebie, ponieważ!!!! Zaserwował 24 asy serwisowe na 18 swoich gemów gdzie to nie robi może wielkiego halo lecz procent wygrywanych piłek po pierwszym serwisie to był kosmos....Isner miał skuteczność 98% 41/42!!!!!! SZOK!!! Jeśli John utrzyma taką predyspozycję na serwisie to on sam może wykręcić tutaj over asowy. W pieszej rundzie poradził sobie gładko lecz tutaj powinien mieć znacznie trudniej.
Sam fakt, że kiedyś pułkownik z nim wygrał dwa razy stawia mecz przed faktem iż może być przynajmniej 4 setowy. Liczę właśnie na to, że Isner straci seta jakiegoś lecz w tie breaku a w tym meczu to mogą być przynajmniej dwie rozgrywki dodatkowe. Youzhny to na pewno lepszy tenisista od Jaziriego mimo wszystko, że sezonu 2015 nie ma udanego. Moim zdaniem ta linia powinna być pokryta spokojnie i tak też stawiam. Isner walnie pewnie minimum z 30 asów a Youzhny z 10 jak nie więcej na krótszym dystansie. Ponieważ jeśli mecz będzie dłuższy to ta linia wejdzie spokojniutko. Według mnie kurs przesadzony.
P.S Takie coś mi się przypomniało na poprawę humoru, wtajemniczeni zapewne będą wiedzieć o co chodzi ????
Stop! Teraz Isner.
Patrzę świnie, król kortu, ręka jak złamana,
Nak**iam asami nana nana nana :grin:
⛔ 100
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? - US Open 2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: D. Istomin - D.Thiem
Typ: D. Istomin
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Poprzednie dwa typy z US Open weszły bezproblemowo, pora na 3 dzień turnieju. Dzisiaj pod lupą mecz Istomina z Thiemem. O młodym Austriaku mówi się, że jest nadzieją tenisa, że ma wielki potencjał, ale to w sumie na razie tyle. Kosmicznych wyników jeszcze nie zrobił. Wygrał w Gstaad, był w półfinale w Kitzbuhel, ale to jednak są turnieje mniejszej rangi, bez największych gwiazd touru a do tego oba są rozgrywane na Clayu. W przygotowaniach do US Open przegrał oba turnieje w pierwszych rundach z będącymi w niezbyt dobrej formie Gulbisem i Klizanem. Istomin to solidny gracz pierwszej setki rankingu, dużo bardziej doświadczony, z solidnym serwisem. W drodze do US pokonał 2-0 Younga oraz urwał seta Tsondze (wiadomo jak trudne to zadanie, wczoraj przekonał się o tym Marcel Granollers). Podsumowując, stawiam dzisiaj na doświadczenie i ogranie w wielkich turniejach. Thiem to melodia przyszłości i wątpie, że będzie w stanie dzisiaj pokonać solidnego Uzbeka.
zwrot
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Holandia - Islandia
Typ: Holandia czyste konto - Nie
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Godz: 20:45
Analiza:
Kto by pomyślał, że Islandia po sześciu spotkaniach będzie liderem grupy i to Holendrzy będą mieli nóż na gardle pod koniec eliminacji. Reprezentacja Islandii można powiedzieć, że już dogoniła europejską czołówkę i może z powodzeniem rywalizować z najlepszymi zespołami na &quot;Starym Kontynencie&quot;. Jeżeli chodzi o mój typ, to goście ostatni raz nie strzelili bramki 21.01.2014. Czyli jak widać jest to ekipa bramkostrzelna, a w ostatnim czasie nie grali z ogórkami. Pokonanie Czechów i dzisiejszych rywali Holendrów to najlepsza reklama dla tej drużyny. Holandia to nie ta sama drużyna co na Mistrzostwach, widać, że mają problem. Tracą dużo bramek, nawet słabiutki Kazachstan był w stanie to zrobić. Dlaczego więc Islandczycy, którzy są w dobrej formie i będą grali na większym luzie mają tego nie zrobić? Typ jak dla mnie bardzo pewny. Polecam!
✅ 90
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Aljaz Bedene - Donald Young
Typ: Young -2,5 gema
Kurs: 1,96
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Młody w pierwszej rundzie sprawił nie lada niespodziankę, ogrywając Gillesa Simona. W dodatku Francuz prowadził w tym spotkaniu już 2-0 w setach. Z kolei w Mastersie w Montrealu ograł samego Berdycha. Te dwie wygrane świadczą o niezłej formie agresywnie grającego Donalda. Bedene z kolei przeszedł Gulbisa, ale Łotysz musiał wycofać się ze względu na kontuzję. Nie startował za dużo w US Open Series, grał jedynie w przetarciu tuż przed US Open w Winston-Salem, gdzie również ograł Simona, ale nie wszyscy gracze traktują takie turnieje tuż przed wielkim szlemem priorytetowo. Atutem Bedene powinien być serwis, Young z kolei wydaje się być w lepszej formie. Gdy Donald złapie swój rytm i zacznie grać swój agresywny tenis, jest trudny do ogrania. Miał bardzo udane - ze względu na turniej Masters - US Open Series, mimo kilku porażek. Nowojorska nawierzchnia będzie dzisiaj mu sprzyjać, tak jak publiczność na trybunach i uważam że dzięki lepszemu przygotowaniu do gry w tym turnieju, Young poradzi sobie z Bedene.
✅ 96
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: VfB Hilden - Fortuna Dusseldorf
Typ: over2.5
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Kurs bardziej do dubla no ale nie chce już czekać na azjany gram taki niski.
Goście z drugiej Bundesligi a gospodarz to zespół z Oberligi (5 poziom), trochę podobnie do wczorajszego meczu gdzie zobaczyliśmy 5 goli.
Dwa lata temu odbył się sparing między tymi ekipami:
16.10.13 Hilden - Dusseldorf 0 : 4
Faworyt gładko rozbił gospodarzy.
W tym sezonie Fortuna to najsłabszy zespół w lidze, tylko 1 remis w 5 spotkaniach. Jednak władze nie panikują i uspokajają że drużyna zacznie lepiej grac i zdobywać punkty.
Dzisiaj maja okazję postrzelać!
Co mnie skłania do zagrania na bramki w dzisiejszym spotkaniu oprócz wyniku z przed 2 sezonów i różnicy między zespołami?
Rezultaty gospodarzy w tym sezonie w Oberlidze:
30.08.15 Hilden - Kalkum Wittlaer 3 : 3
26.08.15 Krefeld Fischeln - Hilden 5 : 2
23.08.15 Hilden - Kapellen Erft 2 : 1
16.08.15 Wuppertaler - Hilden 6 : 1
Na pewno mocnej defensywy to oni nie mają, a może uda im się dzisiaj nawet coś wbić...
Fortuna powinna spokojnie 3 bramki strzelić.
✅ 42
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Kwalifikacje Euro 2016
Spotkanie: Holandia - Islandia
Godz: 20:45
Typ: over 2,5
Kurs: 1,85
Buk: bet365
Analiza:
W grupie A kwalifikacji do Euro 2016 dojdzie do bardzo ciekawego starcia pomiędzy ekipami Holandii i Islandii. Zdecydowanym faworytem u bukmacherów są gospodarze, ja jednak zdecydowałem się zagrać w tym meczu na liczbę bramek, powyżej 2,5. Po 6 kolejkach reprezentacja Holandii z dorobkiem zaledwie 10 czek zajmuje 3 lokatę, natomiast goście spisują się w tych eliminacjach znakomicie i obecnie z 15 punktami są na pozycji lidera. &quot;Oranje&quot; jako 3 drużyna Świata spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, co w efekcie doprowadziło do rezygnacji G. Hiddinka, a jego następcą został jego asystent D. Blind. Pod jego wodzą Holendrzy ograli ostatnio na wyjeździe Łotwę, jednak ich sytuacja w grupie nadal jest bardzo trudna. Dzisiejsze spotkanie będzie dla nich bardzo istotne, ponieważ jeśli nie zainkasują kompletu oczek, to bardzo prawdopodobne jest, że Turcja przynajmniej zrówna się z nimi punktami. Tak więc reprezentanci Holandii będą musieli w dzisiejszym spotkaniu zagrać bardzo ofensywnie, a widząc w jak dobrej dyspozycji są Islandczycy, to wg mnie można się spodziewać, że wykorzystają otwartą piłkę gospodarzy i coś strzelą. Islandia w tych kwalifikacjach przegrała tylko w Czechach 1-2, a pozostałe mecze wygrała. Ich bilans bramkowy wynosi 14-3, zatem defensywa spisuje się znakomicie, a również atak nie zawodzi. W 1 meczu tych drużyn Islandia wygrała u siebie 2-0, dzisiaj jednak Holandia ma praktycznie nóż na gardle i myślę, że jest w stanie w końcu zagrać bardzo dobre spotkanie. Ale goście grają bez żadnego obciążenia i spodziewam się, że zdobędą przynajmniej 1 bramkę, tym samym zmuszając Holendrów do strzelenia 2 goli.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom