>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.08.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 14:00
Spotkanie: Australia - Argentyna
Typ: F
acundo Campazzo over 19.5 pts
Kurs: 3.55
Bukmacher: Betclic


Campazzo 17 punktów z Japonią, 10 z Hiszpanami i 21 w meczu ze Słowenią. Dzisiaj pewnie dość grube minuty będzie grał, ten mecz z Hiszpanami nie wyszedł i trójka nie siedziała był 1/6 zza łuku, pozostałe dwa zagrał na dobrej skuteczności. Argentyna nie potrafi zbyt dobrze bronić i pewnie będzie to z ich strony szybki mecz, podkręcane tempo żeby jak najlepiej wykorzystać swoich strzelców, nie ma też co przeceniać Australiczyków, ich obrona na wybitna nie jest, a też lubią grać bardzo szybko. Australia mimo tych 3 wygranych to męczarnie z Włochami i Niemcami, Argentyńczycy mierzyli się jednak z znacznie lepszymi drużynami jak Hiszpania czy Słowenia, myślę, że to może być wyrównany mecz ze sporą ilością punktów. Spośród tych ofensywnych armat Argentyny: Scola, Camopazzo, Laprivitolla to Facundo wygląda jednak na najpewniejszy punk drużyny, solidny sezon jako roles w Nuggets, dobra gra na tych IO, normalna linia wystawiona na 14.5, którą powinien pokryć, ja idę trochę wyżej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka IO M
Godzina: 14.30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: 1 set - powyżej 45.5 pkt
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Początkowo liczyłem, że taki kurs będzie na linię 44.5, no ale trudno - niech będzie tak. Myślę, że Polacy w końcu się przełamią w ćwierćfinale i uda im się przejść ten etap, jednak Francuzi na pewno im tego zadania nie ułatwią, zwłaszcza, że podobnie jak Polacy - ich forma jest coraz lepsza. Do tej pory Francja na 5 meczów na IO pokrywała ten over pierwszym secie w 4 (tylko w pierwszym meczu z USA przegrali 1 set do 18 punktów). Polska za to na przeciwstawnym biegunie, ponieważ pokryła tą granicę tylko w jednym meczu - z Japonią (25 -22). Dlaczego więc proponuję ten typ na to spotkanie?

1) Trzeba mieć na uwadze to, że Polacy znaleźli się w znacznie łatwiejszej grupie w porównaniu do Francuzów, gdzie mogli już w pierwszych setach pokazać 'kto tu rządzi' i tym samym rzadko w tych meczach pojawiał się over punktowy.
2) Mecze ćwierćfinałowe to wydarzenia, gdzie zawodnicy grają pod wyższą presją, są też bardziej zaangażowani w grę i tym samym już w pierwszym secie powinna pojawiać się walka o każdą piłkę.
3) Do tej pory na 3 mecze ćwierćfinałowe w dwóch meczach pojawił się ten over (Włochy - Argentyna oraz RKO - Kanada), natomiast w meczu Brazylii z Japonią brakło jednego punktu do pokrycia tej granicy (25-20).

Warto w tym meczu też rozważyć typ +3,5 w setach. Pozdrawiam i zieloności na kuponach życzę :)

48
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +448
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: reczna IO
Spotkanie: Niemcy-Egipt
Typ: egipt
Kurs: 2.50
Godz: 13 45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Zapowiada sie bardzo wyrownane starcie na papierze, Egipt przegral jedynie z Dania na igrzyskach, a wygral m.in ze Szwecja z mocnych rywali. Niemcy natomiast wygrane min z Brazylia czy Norwegia. Niemcy muszą sie obawiac ofensywy Egiptu. Pokazali juz na MS ze potrafia wygrac z kazdym. Maja zorganizowany sklad, ofensywe ktora potrafi grac szybko i skutecznie. Uwazam ze nie warto ich lekceważyć i sprobuja tutaj wygrac

150
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +578
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Ludogorets
Typ: Olympiakos
Kurs:
1.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Drużyna z Pireusu rozegrała aż 7 sparingów po czym skromnie 2x pokonała mistrza Azerbejdżanu. Ludogorets od początku sezonu spisuje się dobrze. Mieli co prawda dosyć łatwych przeciwników w eliminacjach. Tym razem rywal jest o wiele bardziej doświadczony. Olympiakos często kwalifikuje się do grupy LM, a jeśli juz odpada to w rundzie play-off i grają w LE. Bardzo twarda obrona. Pomocnicy: Valbuena, Masouras i Camara gwarantują jakość w rozgrywaniu piłki. Może trochę gorzej z wykończeniem, ale taki już mają styl. Jestem wysoce pewny że Grecy wypracują tutaj sobie jednobramkową zaliczkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cvrena Zvezda Belgrad - Szerifferm Tiraspol
Typ: Cvrena Zvezda Belgrad + 1.5 gola
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W pierwszym meczu kwalifikacji w etapie decydującym o awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów zagrają Cvrena Zvezda Belgrad z Szerifferm Tiraspol. Prognozuję, że drużna gospodarzy zdobędzie przynajmniej dwa gole. Obydwa zespoły bez większych problemów przebrnęły poprzednie rundy. Uważam, że zespół mistrza Mołdawii prezentuje podobny poziom jak poprzedni rywal Crveny zdobywca mistrzostwa Kazachstanu Kairat Alamaty, którego to ekipa z Belgradu pokonała 5-0 na własnym stadionie. Wiemy, jak ciężko gra się zespołom przyjezdnym na Bałkanach, gdzie kibice są dwunastym zawodnikiem swojego zespołu. Spodziewam się, że piłkarze Crveny, będą, chcieli, rozstrzygnąć sprawę awansu w meczu u siebie dlatego strzelenie dwóch goli nie powinno być dla nich problemem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna IO Tokio
Godzina: 13.00
Spotkanie: Japonia - Hiszpania
Typ: Remis, Hiszpania wygra zwrot
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Mecz półfinałowy. Wyższa jakość piłkarska po stronie Hiszpanii ale Japonia to gospodarz igrzysk. Japonia awansowała do półfinału po wygraniu w rzutach karnych z Nową Zelandią, Hiszpania pokonała po dogrywce WKS. Japonia straciła do tej pory tylko 1 bramkę (z silnym Meksykiem), Hiszpania natomiast ma problemy ze zdobywaniem goli a mecz z WKS i 3 gole w dogrywce to dla mnie jednorazowy wyskok. Liczę na zacięty, underowy mecz, ambicję gospodarzy, którzy postawią trudne warunki i remis w regulaminowym czasie. Jeśli po 90 minutach wygra Hiszpania mamy zwrot stawki.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +529
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Ludogorets
Typ: Wynik meczu/ilość bramek - 1X/-3,5
Kurs:
1.49
Bukmacher: forbet
Analiza:

Właściwie mógłbym przekleić tutaj moją analizę z poprzedniej kolejki, gdy stawiałem coś podobnego w meczu Olympiakos - Neftci. Tym razem jednak gram trochę bezpieczniej i daje wynik z podpórką, gdyż rywal jest troszeczkę mocniejszy.
Olympiakos wygrał oba mecze z mistrzem Azerbejdżanu 1:0. Razili oni tam niestety swoją nieskutecznością, stąd też ta podpórka, bo może się zdarzyć, że ponownie będą mieli problem z pokonaniem bramkarza rywali, ale myślę że jednak dzisiaj już będą bardziej w gazie i powinni wygrać.
Ludogorets zarówno w lidze jak i w pucharach w meczach wyjazdowych nie bryluje tak jak u siebie. W LM było to ostatnio 0:1 z Soligorskiem (mecz nie był rozgrywany w Białorusi, tylko na terenie neutralnym) oraz 0:0 z Murą. Także jak widać, nie rzucają się oni zabójczo do ataku na wyjazdach. W dodatku muszą mieć świadomość, że teraz trafili na dużo cięższego rywala niż ci wcześniejsi, także będzie jeszcze więcej respektu i (moim zdaniem) jeszcze więcej wyczekiwania na błąd rywala.
Na ich nieszczęście Olympiakos nie popełnia tych błędwó wiele, przynajmniej w obronie na własnym stadionie. W lidze w całym zeszłym sezonie stracili u siebie tylko 4 bramki! Do tego grając w fazie grupowej LM też nie było tak źle, bo przegrana u siebie 0:1 z City raczej nie przynosi im wstydu. Do tego porażka 0:2 z Porto oraz wygrana 1:0 z Maryslią. Czyli w całej fazie grupowej u siebie stracili tylko 3 bramki, a mieli jednak bardziej wymagających rywali niż Ludogorets. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie i spodziewam się wyniku w okolicach 2:0 dla Olympiakosu.

49
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +406
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna - Champions League
Godzina 19:00
Spotkanie : Malmo FF - Rangers Glasgow
Typ : X
Kurs : 3.36
Bukmacher : Fortuna

Malmo ma w tym meczu przewagę, biorąc pod uwagę, że są już w sezonie ligowym. Rozegrali już 15 kolejek ligowych nowego sezonu Allsvenskan, przez długi czas prowadziło w tabeli, ale teraz Djurgarden przewodzi w rankingu. W kwalifikacjach Ligi Mistrzów "Niebiescy" rozegrali dwie rundy przeciwko Riga FC i HJK Helsinki wygrywając domowe spotkania przy wyjazdowych remisach. Malmo nie jest w tym sezonie do końca przekonujące. W połowie lipca weteran bramkarzy Johan Dahlin pojawił się na Eleda Stadion (pozyskany z duńskiego FC Midtjylland) i gra defensywna Malmo zdecydowanie uległa poprawie (zachował czyste konto w trzech z ostatnich czterech meczów w Allsvenskan, ale nie był jednak w stanie przeszkodzić HJK w strzeleniu bramek w obu meczach poprzedniej rundy CL, a także łotewskiej Rydze).
Rangersi są nie tylko faworytami do wygrania tej rywalizacji, ale także do wygrania dzisiejszego meczu w Szwecji. W ostatni dzień lipca rozpoczęli nowy sezon szkockiej Premiership domową wygraną 3:0 z Livingston. Drużyna Stevena Gerrarda strzelała bramki we wszystkich meczach wyjazdowych w europejskich pucharach zeszłego sezonu, a wyjazdowa forma była znakomita. Teraz jednak dużym minusem jest brak kolumbijskiego napastnika Alfredo Morelosa (grał ostatnio w Copa America i nie jest jeszcze dostępny dla Gerrarda). Ale to nie jedyne osłabienie. Napastnik Kemar Roofe, fiński pomocnik Glen Kamara, szkocki pomocnik Ryan Jac, chorwacki obrońca Nikola Katić i nigeryjski obrońca Leon Balogun również wypadki z kadry meczowej. Jednak doświadczony bramkarz Allan McGregor, szwedzki defensor Filip Helander i chorwacki defensor Borna Barisic mogą wrócić do drużyny po wygranej w lidze z Livingstone.
Malmo jest historycznie bardzo mocne na własnym stadionie, jeśli chodzi o mecze europejskie. Tutaj zdobywało punkty i ogrywało lepsze drużyny, niż Glasgow Rangers. Jasne, mistrzowie Szkocji są faworytem. Ale biorąc pod uwagę problemy kadrowe Gerrarda myślę, że będzie dzisiaj zadowolony z remisu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Akropolis IF - Oster IF
Typ: BTS - nie
Kurs: 1,91
Bukmacher: etoto

Analiza: wycena kadr piłkarskich wskazuje, że silniejszym zespołem dysponują goście.Jednak przed tym meczem to oni mają więcej absencji. Gospodarze to 15. drużyna w tabeli, a Oster to drużyna środka. W tabeli formy wyżej są goście. Powody mojego zainteresowania rynkiem bramkowym tego meczu są następujące:

1) w tym spotkaniu zagrają dwie najmniej skuteczne drużyny w lidze,
2) goście maja jedną z najlepszych defensyw w lidze (4 w tym rankingu),
3) goście przyjadą bez dwóch ważnych zawodników ofensywnych: środkowego napastnika i prawego pomocnika. Liczby bramkowe tych dwóch nie rzucają na kolana, ale jak wspomniałem Oster pokazuje jak dotąd jedną z najmniej skutecznych linii ataku,
4) średnie bramkowe Akropolis są na poziomie poniżej 2,40, a na własnym stadionie nawet trochę mniej; średnie bramkowe Oster są najniższe w lidze (poniżej 1,80), na wyjazdach są jeszcze nizsze (poniżej 1,70),
5) w 5 ostatnich meczach ligowych Oster stracił bramkię tylko w meczu wyjazdowym przeciwko Varnamo - liderowi rozgrywek (za to aż dwie),

Muszę jeszcze dodać, że status zdrowotny kilku piłkarzy obu drużyn jest niepewny, ale żaden z nich nie zagrał w ostatnim meczu swojej drużyny, a niektórzy z nich nawet dość długo są poza grą. Również koniecznie powinienem dodać, że defensywa Akropolis jest słaba, druga najgorsza w lidze.
Podsumowanie: moim zdaniem wskazane informacje wręcz nakazują zainteesowanie się rynkiem bramkowym. Według mnie istnieją dwie logiczne opcje do wyboru dla tego meczu: under 2,5 gola albo BTS - nie. Dla siebie wybieram opcję drugą, lepiej płatną i w moim odczuciu bardziej prawdopodobną. Stawka średnia - 5-6/10 jednostek.

91
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +432
jeddite 447

jeddite

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka ćwierćfinał Igrzyska Olimpijskie
Godzina: 14.30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: 1 set powyżej 46,5 pkt
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Każda z drużyn będzie chciała jak najlepiej rozpocząć to spotkanie i wygrać pierwszego seta. Łatwiej i mniej nerwowo gra się prowadząc w spotkaniu, dlatego uważam że w pierwszej odsłonie linia 25:22 zostanie pokryta lub przebita. Ciężko powiedzieć w którą stronę. Szanse na zwycięstwo oby zespołów oceniam 50/50 dlatego nie gram bezpośrednio na wygraną gdyż kursy nie są adekwatne do możliwego wyniku.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Genk – Szachtar
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spora masowka na bramki w tym spotkaniu co jest zrozumiałe patrząc na dyspozycję strzelecka obu drużyn, ja jednak podejdę do tego meczu w inny sposób. Linie jaka wybralem na ten mecz, jest bezpieczna i w mojej ocenie tu nie będzie wielu goli. Genk ma spore problemy w formacji defensywnej, przez co tracą dużo goli a dziś rywal który lubi ofensywna grę. Uwazam że zespół z Belgii znając siłę ofensywna swojego rywala nie będzie forsował gry żeby nie nadziać się na jakiś niebezpieczny atak skutkujący utratą bramki. Oba zespoły zagrały 2 mecze ligowe i atmosfera zupełnie inna, gospodarze nie najlepiej zaczęli sezon, 1 pkt po 2 kolejkach i 5 straconych bramek. Goście komplet punktow, bilans bramkowy 5:1. Spodziewam się bardziej zachowawczego spotkania, zwłaszcza ze strony gospdoarzy, boisko zweryfikuje czy byl to prawidłowy tok myślenia.

55
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +537
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - kwalifikacje do Ligi Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Genk – Szachtar
Typ: obie strzelą TAK
Kurs: 1.53
Bukmacher: BETFAN
Analiza:
Na 10 ostatnich pojedynków Genk tylko jeden nie zakończył się BTTS-em, biorąc pod uwagę wszystkie fronty rozgrywek. Genk po dwóch ligowych kolejkach ma bilans bramkowy 4:5. Widać, że jest drużyna ofensywna, która strzela dużo bramek lecz ich defensywa też bardzo często popełnia błędy, które skrzętnie wykorzystują rywale i zamieniają na gole. Ich dzisiejszy przeciwnik to też nie byle kto. Szachtar w poprzednim sezonie w lidze na 26 rozegranych meczy zdobył 54 bramki. W obecnym sezonie po dwóch meczach posiadają bilans 5:1. Także jest to też bardzo ofensywna drużyna a teraz gdy bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie stawiam na otwarte spotkanie pomiędzy obydwoma drużynami.

53
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +489
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Ludogorets
Typ: 2
Kurs: 7
Buk : fortuna

Analiza
Olympiakos bardzo dobry zespół.

Ogólnie za cel wziąłem trafić wyższy kurs z dzisiejszych spotkan LM.

Myślałem o Rangersach...ale zbyt mały kurs.
W Pradze gdyby grała Slavia poszedłbym pewnie w jej stronę,
Lecz Sparta mnie nie przekonuje.
Wydaje mi się że najlepsze value kursowe jest w tym spotkaniu.
Gra prawdziwy mistrz z mistrzem
Olympiakos od wielu sezonów rządzi Grecją, podobnież Ludo Bułgarią.
Obie drużyny z dużym potencjałem i apetytem.
Nie są jeszcze w gazie ale po solidnych zgrupowaniach.

Uważam że każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy i gospodarzy jest sporo zaniżony....ewentualnie wygraną jednym golem za 3.5 :)
Mój wynik 0-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: CFR Cluj - Young Boys
Typ: ponad 24,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Dosyć wyrównana para w tej rundzie, minimalnie większe szansę w tym spotkaniu bukmacherzy dają jednak gościom.
Cluj ma za sobą 2 rundy, najpierw uporali się z Borac Banja Luka (BiH) a następnie z Lincoln (Gib).
Z pierwszym rywalem mierzyli się najpierw u siebie i dosyć sporo w tym spotkaniu faulowali bo aż 20 razy. Osiągnęli wynik 3-1, który wydawało się, że jest dosyć komfortowy. Nic z tych rzeczy, w rewanżu przegrali 0-2 i potrzebna była dogrywka, w której to strzelili bramkę dającą awans.
Z Lincoln pierwsze spotkanie rozegrali na wyjeździe i tam już wygrali 2-1 by w rewanżu przypieczętować awans do następnej rundy zwyciężając 2-0. Fauli w tym domowym meczu popełnili zaledwie 10 ale też wynik mieli pod kontrolą także gra nie była zbyt ostra.
Co do Young Boys to zaczęli od 2 rundy i ich rywalem był Slovan Bratysława. Pierwszy mecz na wyjeździe, wynik 0-0 i 12 fauli po ich stronie. W rewanżu dosyć ciekawy pojedynek wygrany przez YB 3-2 i po ich stronie 13 przewinień.
Zakładam, że Rumunii u siebie zawalczą o jak najkorzystniejszy wynik i można się z ich strony spodziewać agresywnej i twardej gry. Szwajcarzy też nie mogą za bardzo odpuścić i będą zmuszeni do twardej gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom