>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.08.2021 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 3. Sierpnia


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 10:00
Spotkanie: Włochy - Argentyna
Typ: w meczu będzie rozegranych pięć setów
Kurs: 3,30
Bukmacher: etoto
Analiza:

Patrząc na mecze ćwierćfinałowe, to to spotkanie obok meczu Polska - Francja wydaje się być najciekawsze. Normalnie Włochy powinny być jeszcze większym faworytem do zwycięstwa, ale na tych igrzyskach Argentyna prezentuje wyborną formę. Można powiedzieć, że Argentyńczycy rozegrali wszystkie mecze na wysokim poziomie, no może poza tym z Tunezją, gdzie zaliczyli wpadkę, gdyż wygrali tylko 3:2, ale pewnie zlekceważyli rywali i narobili sobie problemów, z których wyszli w pięknym stylu ogrywając Amerykanów. Wrażenie robią ich zwycięstwa 3:2 z Francją i aż 3:0 z USA. Byli oni także o krok od wygranej z Brazylią, jednak nie wykorzystali swoich szans i przegrali 2:3, ale pokazali tam kawał dobrej gry. Czuję tu bardzo długie i wyrównane spotkanie i według mnie zobaczymy tutaj pięć setów.

230
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +744
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - IO , Mężczyźni , Półfinał
Godzina: 10:00
Spotkanie: Meksyk - Brazylia
Typ: Meksyk/BTTS
Kurs: 6.45
Bukmacher: STS
Analiza


Zaraz po meczach grupowych kiedy zobaczyłem tę parę wiedziałem że zagram ten bet licząc na bardzo dobry kurs i nie zawiodłem się. Bukmacher więcej szans daje Brazylii stawiając ją w roli faworyta z czym się nie zgadzam więc tym lepiej dla mojego zakładu.

Meksyk prezentuje się bardzo dobrze na tej imprezie i nie piszę tego przez pryzmat ostatniego spotkania ćwierćfinałowego w którym rozbił Koreańczyków (6:3) a raczej wszystkich spotkań rozegranych do tej pory. Mają ciekawy skład , grają ofensywnie jak to zazwyczaj ta nacja i przede wszystkim posiadają umiejętności uprawniające ich do walki o najwyższe cele z najlepszymi. Do tego wierzą we własne siły i nie boją się nikogo. Spotkanie z takim przeciwnikiem jak Brazylia z pewnością dodatkowo wyzwoli energię i siły na ten pojedynek.


Brazylia dosyć oszczędnie przeszła fazę grupową wygrywając zdecydowanie (4:2) z Niemcami na inaugurację ale mając ułatwione zadanie gdyż rywal grał od 65 min w 10. Późniejszy bezbramkowy remis z WKS i zwycięstwo 3:1 nad Arabią Saudyjską specjalnego wrażenia na mnie nie zrobiły. W ćwierćfinale skromne 1:0 z Egiptem. Tak więc widać że nie mieli młodzi " Canarinos" specjalnie wymagających rywali po drodze choć oczywiście rozgrywali spotkania z ekipami które zakwalifikowały się do turnieju czyli prezentującymi określony poziom . Myślę że dzisiaj Meksyk zweryfikuje tak naprawdę siłę Brazylijczyków i postawi dużo cięższe warunki niż wszyscy dotychczasowi rywale.


Liczę na ciekawe spotkanie i skuteczną grę Meksyku któremu kibicuje. Jak wspomniałem uważam że jest w stanie ograć rywala w 90 minutach strzelając minimum dwa gole. Sądzę że Brazylia odpowie również więc oczekuje wyniku w okolicach 2:1 ; 3:1 dla " Azteków".

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +40
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM - kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : Malmo : Glasgow
Typ : Glasgow over 1.5 gola
Kurs : 2.15
Bukmacher : ETOTO

Gospodarze są już po dwóch meczach kwalifikacyjnych i tylko raz udało im się zachować czyste konto , było to w pierwszym meczu z Rigą u siebie , w rewanżu 1:1 , w drugim meczu grali z HJK i u siebie 2:1 w rewanżu 2:2 , jak widać szczególnie po tym drugim meczu to obrona pozostawia wiele do życzenia , Rangersi dopiero teraz zaczynają , w ostatni dzień lipca rozegrali swoją pierwszą kolejkę w Szkockiej Premiership i wygrali 3:0 , ogólnie Rangersi grają niezwykle skutecznie , zdobyli tytuł mistrzowski w imponującym stylu i aż z 20 punktową przewagą nad Celtikiem może robić wrażenie i nie liczę na to aby w tym sezonie czy też w lidze czy w pucharach stracili na jakości , samo spotkanie przynajmniej na papierze zapowiada się niezwykle ciekawie a że Rangersi potrafią strzelać to liczę że dziś przynajmniej te dwie bramki uda im się strzelić , kurs też całkiem nie zły !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka IO M
Godzina: 14.30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Polska
Kurs: 1,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza

Po blamażu z Iranem, wygrana z Włochami wlała trochę entuzjazmu w serca polskich kibiców i tak już zostało. Wenezuela, Japonia, Kanada. Tu już tie-breaków nie było. Szczególnie mnie cieszy szybkie zwycięstwo nad postępową Kanadą. Francja wygrała z Rosją głównie dlatego, że Rosjanie zapewnili już sobie gra w play-offach, natomiast tie-break z Brazylią to zasługa Brazylijczyków, którzy słaniają się na tych Igrzyskach z niewiadomych mi przyczyn. Polska gra dobrą siatkówkę. Nie ma już tego wrednego stresu co na poprzednich IO, więc powinno być dobrze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Genk – Szachtar
Typ: over 2.5 bramk
Kurs: 1.96
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Szachtar to już nie jest ta ekipa co kiedyś, ale nadal tutaj w składzie świetni Brazylijczycy i jest to ekipa która gra ofensywną piłkę, technicznie wygląda świetnie, ma ciąg na bramkę przeciwnika. Ekipa ma za sobą dwa mecze ligowe tak więc ten rytm już jest złapany. Zawsze tą ekipę cechowała ofensywna gra, oparta na szybkiej grze i technice i to się nie zmienia jak wspomniałem, ale na pewno należą do tych ekip którą spokojnie można niejednokrotnie zaskoczyć w defensywie. Genk to Belgijska ekipa a w Belgii gra się ofensywną piłkę i nie inaczej jest w ekipie wicemistrza kraju wystarczy wspomnieć że ich średnia bramek z poprzedniego sezonu to 3.4 bramki na mecz. Ofensywnie patrząc na te pierwsze kolejki wydają się być przygotowani w dwóch pierwszych meczach strzelili 4 bramki dodając do tego mecz o Superpuchar z Club Brugge czyli bardzo poważny sprawdzian to mamy 6 bramek w trzech meczach, ale defensywa jest zdecydowanie jeszcze na wakacjach bo w tych trzech meczach stracili aż 8 bramek. Stawiam na to że obi ekipy zagrają swoją piłkę czyli ofensywie od samego początku.

96
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - IO, mężczyzn
Godzina: 14:30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Polska -1,5 seta
Kurs:
1,89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Polacy po wpadce z Iranem grają jak z nut - nie liczę meczu z Wenezuelą. 3 dość ciężkie mecze z Włochami, Japonią i Kanadą i 9:0 w setach. Francja co prawda nie znaleźli się przypadkowo w ćwierćfinale wygrywając z Rosją, nieznacznie przegrywając z Brazylią 2:3 chociaż mieli również kupę szczęścia bo przegrali 0:3 z USA i 2:3 z Argentyną. Ich gra strasznie faluje ale jeśli grają dobry mecz to potrafią wygrywać z najlepszymi. Ja mam nadzieję, że B. Kurek i W. Leon poprowadzą Naszą drużynę do półfinału i demony w temacie "ćwierćfinał IO" będzie za nami.
Myślę, że jeśli Polacy zagrają na swoim najwyższym poziomie to możemy wygrać to spotkanie dość wyraźnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Rzut młotem K.
Godzina:
13:35
Spotkanie: Rzut młotem zwyciężca
Typ: Włodarczyk 1-2 miejsce
Kurs:
1,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Anita Włodarczyk to pewny faworytka na pudło w IO , w kwalifikacjach oddała pieknny rzut jeden i zakwalifikowała sie do rundy finałowej. Anita jak i jej trener mowili ze forma przyjdzie na IO i przyszła sama to powtarza mowi ze dobrze sie czuje , kolo jej bardzo odpowiada, nie widze pewniejszego zakładu na jutro jak typ ze anita bedzie w pierwszej 2 :) . Faworytki nie maja czym postraszyc jedynie Prince i nikt wiecej wiec dla mnie typ jest mega typem dnia na ten dzien.

40
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +591
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna:19:00
Spotkanie:Sparta - Monaco
Typ:1(remis zwrot)
Kurs:3.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:


Podobnie jak na Euro widziałem w Czechach czarnego konia, tak samo świetnie w tej roli sprawdzają się Czeskie klubu w Europejskich Pucharach. Kolej na Sparte i awans do grupy LM? Brzmi całkiem realnie. Rywal jednak mocny i we Francji może być bardzo ciężko Czechom. Dlatego kluczowy wydaje się pierwszy mecz. Muszą tutaj wygrać, jeśli chcą się liczyć. A gdzie jak gdzie, ale u siebie Sparta już z takimi rywalami sobie radziła. Możliwy też jakiś remis w stylu 2-2, więc zabezpieczam się zwrotem gdy będzie remis. Fajnie też tu wyglądają overy bramkowe, ale ryzykuje i gram na gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie - Siatkówka
Godzina: 14:30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Wynik po 2 setach - 2:0 dla Polski
Kurs: 2.80
Bukmacher: eWinner

Analiza:

Polacy po dość niemrawym starcie kupili mnie w całości w starciu z Kanadą i pokazali piekielną moc. Odpalili fajerwerki na zagrywce oraz w bloku. Takie występy Wilfredo i Łysego rozbudzają wyobraźnie i tak jak słusznie przyznał Heynen - nie boimy się nikogo i nie ma znaczenia kogo wylosowaliśmy, mamy możliwości aby odpalić każdego. Cieszy fakt powrotu Kubiaka, który jest już praktycznie gotowy do gry w normalnym trybie, a jak wiadomo ten chłopak daje dodatkowe sto punktów do charakteru i charyzmy drużyny. Jeżeli chłopaki utrzymają większość poziomu koncentracji i pójdą na instynkcie killerów to Francja nie pierdnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Genk – Szachtar
Typ: powyżej 10 rożnych ( 3 drogowo 10= porażka)
Kurs:2.90
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Szczerze to nie wiem czym się kierował ktoś wystawiając taką linie na to spotkanie. Szachtar przejął De Zerbi który preferuje bardzo ofensywny styl gry z wieloma akcjami bramkowymi co przekłada się na sporą liczbę rożnych co pokazywało Sassuolo gdzie w lidze w ich meczach byli na 2 miejscu pod tym względem . Genk to samo też ofensywny styl gry gdzie drużyna stwarza mnóstwo akcji bramkowych u siebie najlepsza ofensywa w lidze na własnym podwórku szykuje się naprawdę świetne widowisko. Jeszcze warto dodać że jutro w Genku ma padać niemal cały dzień piłka będzie szybko chodzić, sprawiać kłopoty w obronie typ jak najbardziej do grania po takim kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Rzut młotem K.
Godzina:
13:35
Spotkanie: Rzut młotem
Typ: Włodarczyk wyżej niz Price
Kurs:2,06

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:


Kursy na Włodarczyk lecą na łeb i szyję. Przed eliminacjami był kurs @6,0 że wygra na IO. Teraz już jedynie w okolicach @2,20. Ale to nie dziwi. Anita to mistrzyni. W eliminacjach znakomity wynik 76,99m, wygrane eliminacje już po jednym rzucie. Price w tym sezonie jako jedyna rzuciła ponad 80m., ale było to dawno temu. W eliminacjach zajęła odległe miejsce. Do tego Amerykanka jak wspomniała po kwalifikacjach nie jest w pełni sprawna i narzeka na uraz. Myślę, że ten kurs to promocja od bukmachera.

106
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +605
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: KAJAKARSTWO » TOKIO 2020 » KAJAKARSTWO K1 200M KOBIET H2H
godzina: 02:30
spotkanie: kto lepszy w półfinale? Carrington, Lisa vs Walczykiewicz, Marta
typ: Walczykiewicz, Marta
kurs: 5.90
bukmacher: iforbet

oto pełma lista zawodniczek występujących w pierwszym półfinale



Bieg półfinałówy, w którym liczę na niespodziankę w wykonaniu Polki. Liczę że podwójna mistrzyni olimpijska z Londynu i Rio de Janerio skończy swoją dobrą passę. Zawodniczka z Nowej Zelandii jest absolutną dominatorką na tym dysatansie od 10 lat. Ale to sport i wszystko może się zdarzyć. https://olympics.com/tokyo-2020/oly.../athlete-profile-n1459729-carrington-lisa.htm

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 2:00
Spotkanie: Kanada - Rosja
Typ: Liczba punktów +179,5
Kurs: 2,38
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Już wielokrotnie było powtarzane, że na etapie ćwierćfinału IO nie ma słabych drużyn i jak najbardziej się z tym stwierdzeniem zgadzam. O ile, tak jak bukmacherzy, widzę faworyta w Rosji, tak nie chce mi się wierzyć, że Kanadyjczycy oddadzą ten mecz bez walki. Ostatni mecz, gładko przegrany z Polską trochę zakłamuje obraz, Kanadyjczycy nie są tak słabą drużyną jak może się wydawać po meczu z naszą reprezentacją. Ostatnie 4 z 5 meczy to przynajmniej 4 rozegrane sety pomiędzy tymi zespołami. Liczę na to, że Kanada urwie minimum seta, co przy w miarę wyrównanych wynikach partii powinno pokryć linię.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy (ścieżka mistrzowska)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Neftchi Baku – HJK Helsinki
Typ: Over 2 (2 gole zwrot)
Kurs: 1.67
Bukmacher: fortuna
Analiza: W średnich humorach do potyczki tej po poniedziałkowym losowaniu przystępują oba zespoły. Na zwycięzcę rywalizacji w fazie PLAY-OFF czeka bowiem powracające po trzech latach na Europejskie salony Fenerbache, na przegranego zaś najprawdopodobniej wymagające Izraelskie Maccabi (lub HB z Wysp Owczych). Triumf daję jednak przynajmniej fazę grupową Ligi Konferencji, co dodaje smaczku tej rywalizacji. Po wybornej pierwszej rundzie liczyłem na sprawienie niespodzianki przez Neftchi. Azerowie dwukrotnie pokonali Dinamo Tbilisi, jednak przeciwko Olympiakosowi w ich poczynaniach brakowało sporej dozy skuteczności (dwukrotnie 0:1). Z podniesionym czołem po dwumeczu z Malmo obiekt opuszczali zawodnicy HJK. Finowie u siebie zremisowali 2:2, mając do tego zmarnowaną piłkę na dogrywkę w samej końcówce. Dlaczego liczę na overowy mecz? Po pierwsze, „Biało-Niebiescy” nie są ekipą, która skupia się w delegacjach na „murowanej’ defensywie. Gol w Szwecji, gładkie 4:0 z Czarnogórcami, czy seria 6 ligowych zmagań z bramką na wyjeździe – to nie może przejść bez echa. Po drugie, Nefchi na Backell Arena to rywal groźny. 9 z 12 poprzednich rywalizacji kończyło się zgarnięciem pełnej puli. Po trzecie wreszcie, Koskela i spółka mają wyborną okazję by wrócić na Europejskie salony po 6 latach banicji (ostatnio faza grupowa Ligi Europy 2014/2015). Świetne eliminacje rozgrywają bracia Riski – Roope i Riku. Czy duet ten pokusi się o wywalczenie dobrego wyniku przed rewanżem? Czy Neftchi poprawi skuteczność po dwumeczu z faworyzowanym przeciwnikiem. Liczę na bramki, a powtórka wyniku z batalii z Dinamo Tbilisi (dwukrotnie 2:1) to możliwe rozwiązanie!

67
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +73
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: PSV - FC Midtjylland
Typ: 0-30 minuta spotkania - PSV
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Sam zakład dotyczy tego, że PSV będzie wygrywało do 30 minuty meczu. Kursy na tą ekipę poszły bardzo mocno w dół, co jest pokłosiem przypadków koronaświrusa w szeregach FC Midtjylland. Jutro nie zagra m. in Pione Sisto, który jest jednym z kluczowych zawodników formacji ofensywnej gości. Dodatkowo nie zobaczymy Henrika Dalsgaarda czy Nicolasa Madsena. Nie zdziwi mnie jak będzie tego więcej i Duńczycy w pechowych okolicznościach zostaną wypunktowani przez mocne na papierze PSV. Myślę, że czeka nas podobny mecz do rywalizacji PSV - Galatasaray i do 30 minuty to Holendrzy będą wygrywać.

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +598
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA San jose
Godzina: 04 00
Spotkanie: raducanu zhang
Typ: Raducanu
Kurs: 2.11

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo podobał mi się tenis Brytyjki na Wimbledonie i bez wątpienia Zhang należy do tenisistek w zasięgu Emmy. W Anglii trochę zgniotła ją presja rezultatów jakie notowała,ale tutaj moze wyjść bez kompleksów i pokazać na co ja stać. Na pewno agresywny tenis jaki grała wcześniej będzie dobrze działał w starcie z azjatycka szkoła oparta na jednak przebijaniu nie szukaniu winnerow. Dodatkowo Chinka jeszcze w zeszłym tygodniu grała mączkę, co też raczej nie ułatwi sprawy. Brytyjka ma świetny forehand i przy solidnym występie powinien on załatwić robotę, o ile nie będzie frustrować się przy ewentualnych przegranych dłuższych wymianach. W grze na 3 4 uderzenia to ona jest lepszy, musi tylko potwierdzić to na korcie, gdyż Chinka będzie po pierwsze grać bezpiecznie, a przy gorszej dyspozycji serwisowej powinno być bardzo łatwo o przełamania tak cenne na szybkich nawierzchniach

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Waszyngton (USA), twarda - 1/32-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: Emil Ruusuvuori vs Prajnesh Gunneswaran
Typ: DW 2:0
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ruusuvuori ma za sobą najlepszy rok w swojej młodej karierze. Jego świetny występ w Atlancie w zeszłym tygodniu sprawił, że wyeliminował czołowych graczy, takich jak Benoit Paire i Cameron Norrie, zanim przegrał z Nakashima w półfinale.
Gunneswaran jest bardzo solidnym graczem, ale będzie to zbyt trudne zadanie by chociaż urwać seta Emilowi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 - Siatkówka - Mężczyźni
Godzina: 10:00 CET
Spotkanie: Włochy - Argentyna
Typ: F. Conte powyżej 14.5 punktów (zawodnik musi wyjść w pierwszym składzie)
Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Analiza:


Całkiem korzystna linia na Conte, u konkurencji linie zwykle o 2pkt wyższe. Nie wiem czym to spowodowane, może tą sytuacją z 3 seta meczu z USA gdzie Argentyńczyk bronił za bandą i wydawało się że stłukł sobie przedramię, ale potem normalnie dograł mecz do końca i nie wyglądało to na żaden problem. A co do samej formy, to Conte wygląda jak przed laty, jest pierwszą strzelbą Argentyńczyków (obok Limy) grający na +50% skuteczności, kopie z zagrywki (1-2 asy na mecz) a i w bloku dobra czutka. Punktuje tez z drugiej linii, bo de Cecco często gra pajpa. To powinno wszystko z łatwością złożyć się na przynajmniej 15 punktów. Tylko w pierwszym meczu grupowym z Rosją mu się to nie udało 9 pkt przy słabej skuteczności, a w każdym następnym już tę linie przekraczał, regularnie osiągając 15-16 pkt (15, 16, 16, 16), nawet w 3 setowym meczu jak z USA. Z Włochami prawdopodobnie będzie miał więcej niż 3 sety na punktowanie, a jego drużyna potrzebuje jego dobrej gry, więc spodziewam się bardzo dobrego meczu Facundo.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU IO TOKIO 2020

90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka IO M
Godzina: 14.30
Spotkanie: Polska - Francja
Typ: Francja
Kurs: 2,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza

No to widze masoweczka na 'mistrzow'. Nie moze byc tak ze bukmacherzy po prostu sciagna pieniadze z rynku od optymistow, niech obejda sie sama marza, ktos musi to zrownowazyc.
Moim zdaniem Polacy nie wygraja tutaj tytulu, na olimpiadzie wlacza sie nerwowosc i przegrywaja w cwiercfinalach z kilkoma druzynami na zblizonym poziomie, do ktorych Francja sie zalicza.
Zalatwiane chaotyczne mistrzostwa swiata to nie olimpiada, gdzie kilka druzyn przygotowuje sie jak do najwazniejszej imprezy zycia, bo od medali olimpijskich zalezy ich dalszy los, emerytury itp, bo w krajach takich jak USA nie ma silnych lig i wysokich kontraktow.

Francuzi owszem beda mieli co jesc, ale druzyna sie rozkreca i apetyt rosnie w miare jedzenia. Ukrywanie kontuzji i powolywanie za zaslugi (Kubiak) do tego psztykanie sie w meczach o pietruche obije sie na Polakach i przyjdzie ten jeden mecz, najwazniejszy gdy znowu przegraja

Polska -Francja 1-3

196
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +636
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom