>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.06.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 3. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
F 108

faklop

Użytkownik
Mój ostatni przeciek z Wybrzeża Kości Słoniowej wszedł jak w masło. Ten, kto sprzedawał mecz, ustalił wynik na 2:0 (czerwona kartka w 92, samobój w 93). Skromnym kursem 1.4 wychodzimy troszkę na bardziej szerszą wodę.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus - Real Madryt
Typ:
S. Ramos otrzyma kartkę
Kurs:
2.50
Bukmacher:
STS
Analiza:
Przed nami spotkanie na tzw. &quot;żyle&quot;. Jak to już pisałem w temacie finałowym, mecz o wysoką stawkę - moim typem jest żółta kartka dla Ramosa (bardziej pewna niż BTTS), w kuluarach gdyby ktoś się jeszcze decydował, to na Alvesa też powinna wejść. Ramos to świetnej klasy obrońca, aż dziw, że człowiek, który ostrą grę ma porównywalną do Premier League tak wykasza w LaLiga. Dość jednak nad zachwytem, przejdźmy do faktów. Nie analizowałem częstotliwości łapania przez niego kartek, aczkolwiek oglądałem wszystkie mecze za większą stawkę (chociażby czerwona, którą wyłapał w meczu z Barceloną) i jeśli nie za faul taktyczny, nierozważny atak na nogi przeciwnika, można spodziewać się nawet faulu bez zważania na bezpieczeństwo przeciwnika.

Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juventus-Real Madryt
Typ: x/x
Kurs 4.65
Buk

Analiza: Finałowe spotkanie w którym bardzo ciężko wytypować będzie zwycięzce piłkarskiej Ligi Mistrzów , obie ekipy w bardzo dobrej formie, obie zdobyły już mistrzostwa swoich krajów, obie mają szanse na najważniejsze trofeum w europejskiej klubowej piłce. Tak jedni jak i drudzy potrafią grać kapitalne spotkania przeplatane niezwykle słabymi meczami ze zdecydowanie słabszymi od siebie rywalami,, w tym sezonie to właśnie moim zdaniem te dwie drużyny zasłużyły na finał, no może jeszcze szkoda zespołu Bayernu, który w spotkaniu z Realem został skrzywdzony. Na pewno w tym meczu oba zespoły skoncentrują się na defensywie i ograniczać się będą do wypadów z kontrą w czym są na prawdę dobre . Myślę że bramki w tym meczu zobaczymy, Real strzelał gola w poprzednich ponad 60 spotkaniach z rzędu, gospodarze ostatnio nie strzelili bramki w meczu wyjazdowym do Barcelony,ale wiadomo jak wyglądało tamto spotkania i ich wysoka zaliczka z pierwszego spotkania. Moim zdaniem w tym meczu goście jak i gospodarze po bramce zdołają strzelić, tym bardziej jeśli przeanalizujemy spotkania obu ekip w poprzednich sezonach za każdym razem padały wyniki z bramkami po obu stronach, dlatego ja stawiałbym w tym meczu na over 1.5 gola po małym kursie i na to iż obie ekipy strzelą gola, stawiam na wynik 1:1.
⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 4:05
Spotkanie: Washington National u Oakland Atletics
Typ: Over 8
Kurs: 2.01
Bukmacher: lvbet.pl
Analiza:
Krótko i na temat. Jeden z bardziej ofensywnych ballparków w lidze, warunki bardzo ofensywne mocny wiatr w stronę center field, więc piłka będzie niesiona. Jeśli chodzi o pitcherow Ci nieźli Strasburg uznane nazwisko kwiecień w jego wykonaniu super, maj już gorzej ale jestem spokojny o to że coś odda, u gospodarzy dziś Triggs, który dużo lepiej gra.. Na wyjeździe. U Siebie ERA ponad 4 więc nic specjalnego a dziś zadanie ultra trudne bo Wash w ofensywie ma kim postraszyc
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Mistrzów - Finał
Godz: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real
Typ: Juventus - liczba kartek 4+ ( czerwona = 2 )
Kurs: 3.05
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Wreszcie doczekaliśmy się finiszu najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie. Obsada godna finału , miejmy nadzieję że poziom i emocje będą nie mniejsze. Ciężko doprawdy wytypować kto podniesie dzisiaj puchar w geście triumfu , osobiście wolałbym by to byli &quot; Bianconeri &quot; gdyż należy się im ten sukces za całokształt prezentowany w tym sezonie , oraz dla zachowania piłkarskiej, zdrowej równowagi sił na kontynencie ( trochę mi się już przejadły sukcesy hiszpańskich drużyn w pucharach ). Stawka spotkania sprawia że postanowiłem pójść w innym kierunku niż typowanie wyniku. Zajmę się kartkami w tym meczu i po wstępnej analizie zdecydowałem że powyższa opcja jest według mnie najlepszą.
Rozjemcą dzisiejszego finału będzie doświadczony 41 letni Niemiec Felix Brych , sędzia o zdecydowanej postawie , nie lubiący zbędnych dyskusji , dający pograć ale jednocześnie wyczulony na niesportowe zachowanie i boiskowe chamstwo. Miał on okazję gwizdać już w tym roku włoskim piłkarzom podczas grupowego meczu w Porto , gdzie mimo pokazania w całym spotkaniu 6 żółtych i 1 czerwonej kartki był dla nich mocno wyrozumiały karząc jedynie Lichsteinera . Sięgając niedaleko wstecz wsławił się ubiegłorocznym wynikiem w półfinale LM pomiędzy Barceloną a Atletico M. gdzie rozdał 11 żóltych i 1 czerwień.
Biorąc pod uwagę rangę meczu i specyficzny , gorący temperament większości piłkarzy biorących udział w tym spotkaniu , zwłaszcza po stronie Juventusu , mój wybór padł na ich over kartkowy . Kandydatem numer jeden do żółtka jest jak zawsze Chiellini , mocno wspierany pod tym względem przez Bonucciego a więc blok defensywny co zrozumiałe , duże szanse daję także Khedirze ( najwięcej - 3 po stronie Juve w tych rozgrywkach jak dotąd ) , z kolei w przodzie moim kandydatem do kartki jest Mandzukic. Nie wykluczam również w dzisiejszym meczu czerwieni po włoskiej stronie , biorąc pod uwagę że taka kartka jest przez bukmachera traktowana jak dwie szanse na udany bet wzrastają....
Myślałem także o całościowym overze punktowym za kartki w tym spotkaniu ( 10 pkt. żółta , 25 pkt. druga żółta lub czerwona ) , jednak linie pkt. w stosunku do kursu nie są zbyt zachęcające i kształtują się na poziomie 65 + @ 2.95 , 75+ @ 4.20...
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cornet A. - Radwańska A.
Typ: Alize Cornet wygra mecz
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z przykrością stwierdzam, że nie zauważyłem jakieś specjalnej zwyżki formy u Agnieszki po 2 rundach FO. Od kilku ładnych lat Aga nie grała tak źle jak w roku obecnym. Wszystko zaczęło się od szybkiego odpadnięcia z Australian Open (2 runda) i dalej było już tylko gorzej. Co prawda przegrane mecze przeplatała wygranymi z mniej znaczącymi tenisistkami, jednak ostatnia kontuzja stopy przepełniła czarę goryczy. We French Open w 1 rundzie łatwo pokonała Francuzkę Ferro sklasyfikowaną o 200 miejsc niżej w rankingu ???? , następnie musiała się już napocić w meczu z Belgijką Van Uytvanck dla odmiany o 100 miejsc niżej. Teraz przychodzi Polce spotkać sie z Francuską Alize Cornet sklasyfikowaną już tylko o nieco ponad 30 miejsc niżej w rankingu. Za Alize przemawia własna publiczność oraz naprawdę dobra gra w tegorocznym FO (pokonała wyżej sklasyfikowane Babos i Strycovą). Wszystko to sprawia, że stawiam na wygraną Cornet (mimo że sport jest przewrotny) do czego zachęca też wysoki kurs. Powodzenia!
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Z 930,9K
Dyscyplina Koszykowka Grecja
Godz: 16,00
spotkanie BC Aek Ateny - BC Aris Saloniki
typ: over 161,5
Kurs 2,60
Buk Totolotek
Analiza.Jest to 3 pojedynek o 3 miejsce w lidze Greckiej.Narazie po 2 rozegranych spotkaniach prowadzi BC Aek Ateny 2-0.W sezonie zasadniczym gospodarze zajęli 3 miejsce w tabeli z 45 punktami zdobytymi.Na ten wynik złożyło się 19 zwycięstw i 7 meczy przegrali.Następnie w ćwierćfinale gładko pokonali gładko Rethymno 2-0.Jednak w półfinale musieli uznać wyższośc Panathinaikos u przegrywając 3-1,ale stawili zacięty opór faworytowi ligi.Ich rywale BC Aris Saloniki zająl 4 miejsce w tabeli i miał 4 zwycięstwa mniej od swojego przeciwnika.Następnie pokonali PAOK 2-0 i niesprostali w półfinale Olympiakosowi przegrywając 3-0.Teraz w 2 pierwszych spotkaniach z AEK Ateny przegrali 90-74 i następnie 91-85.Jak widać 2 pierwsze pojedynki przebiegały pod dyktanto AEK i padło bardzo dużo koszy.Myśle że teraz będzie podobnie i drużyny zagrają otwartą koszykówke i over 161,5 punkta zostanie znacznie przekroczony.
31/05/17 AP
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny 85:91
28/05/17 AP
BC AEK Ateny - BC Aris Saloniki 90:74
13/04/17 A1
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny 81:77
14/01/17 PUCH
BC Aris Saloniki - BC AEK Ateny 77:76
07/01/17 A1
BC AEK Ateny - BC Aris Salonik 81:61
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus Turyn-Real Madryt
Typ:
zwycięzca Real Madryt
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Fortuna
Wielki finał Ligi Mistrzów.. najważniejszego trofeum w Europie. W końcu nadszedł ten dzień i spotkanie na które wszyscy czekamy. Spotkają się zdaniem wielu dwie najlepsze ekipy w tym sezonie, włoski Juventus oraz ekipa z Madrytu-Real.
Można się tutaj rozpisywać i rozpisywać.. ja sądzę, że Real jutro będzie chciał odegrać się Juve za ten półfinał z przed 2 lat i będą na tyle zdeterminowani aby zapisać się w historii Ligi Mistrzów jako ekipa, która obroniła to trofeum.
Jest tylko jeden mankament.. nie grałbym na ten mecz do 90 min, ponieważ może się zdarzyć wszystko i bardzo pradopodobna jest dogrywka. Dlatego grajcie na ogólne zwycięstwo Realu w tym finale!
Powodzenia! HALA MADRID!

✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super League
Godzina: 13:35
Spotkanie: Jiangsu Suning - Hebei China Fortune
Typ: X
Kurs: 3.16
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
witam,
na sobotnie popołudnie proponuję zagranie chińskiej najwyższej ligi.
Jiangsu Suning (3 od końca drużyna tejże ligi) podejmuje u siebie Hebei China Fortune (3 od początku drużynę).
Gospodarze tyle co zakończyli swoją przygodę w Azjatyckiej Lidze Mistrzów odpadając w 1/8. Mogą się wreszcie w pełni skupić na lidze, gdzie zajmują zdecydowanie niższą pozycję niż ktokolwiek mógł przypuszczać.
Goście w gazie. W dotychczasowych 11 spotkaniach zgromadzili 22 punkty za 6 zwycięstw i 4 remisy. Raz tylko ponieśli w tym sezonie porażkę. Gospodarze błąkają się gdzieś na dnie tabeli w zupełnie odmiennych nastrojach. W 11 spotkaniach raz tylko zdołali wygrać i 5 razy zremisować co łącznie dało 8 pkt. Większość tego dorobku ( 1z, 2r, 2p) udało im się zgromadzić na własnym boisku. Goście natomiast na wyjazdach są drużyną, która bardzo często remisuje (1z - 4r - 1p).
W związku z tym postanowiłem zagrać ryzykownie na jutrzejszy remis w tym spotkaniu. Gospodarze muszą zacząć gromadzić punkty by odbić się od dna i opuścić dolne rejony tabeli, goście natomiast wydaje mi się nie powinni się wznieść wyżej swojej przeciętnej wyjazdowej formy. Typ ryzykowny, ale wydaje mi się, że wart uwagi
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spotkania towarzyskie
Godzina: 02:30
Spotkanie: Chile - Burkina Faso
Typ: handicap 0:2 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W ramach meczy towarzyskich zagrają Chile z Burkiną Faso, kurs na zwykłe zwycięstwo gospodarzy oscyluje w granicach 1.1. Co tu dużo pisać - Chile nie dość, że drużyna dwie półki wyżej to i mecz u siebie w stolicy kraju. Piłka nożna w Chile uchodzi za sport narodowy, w 2015 i 2016 roku Chile zostało mistrzem Copa America, co dodatkowo przekonuje do faworyta tego spotkania. Afrykańczycy dostaną srogie lanie, przewiduje że Chilijczycy wraz z Alexisem Sanchez&#39;em, jeśli wyjdzie w podstawowym składzie rozgromią gości nawet 6:0. Ja sugeruje zwycięstwo Chile, co najmniej trój-bramkową przewagą,po całkiem niezłym kursie 1.73, co jest chyba swoistym pewniakiem, gracze z Afryki są słabi i bez perspektyw w zbliżającym się meczu. Wątpię, aby chciało im się stwarzać jakiś szczególny opór, a nawet jeśli, to pytanie w której minucie on pęknie i padnie grad goli. Przyjadą zwiedzą miasto, odbębnią i zakończą mecz ze spuszczonymi głowami. &quot;Ostrzy&quot; urządzą przed własną publicznością piłkarski spektakl-festiwal bramek. Powodzenia!
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
crazer 39

crazer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus Turyn-Real Madryt
Typ:
Real
Kurs:
2,75
Bukmacher:
Unibet

Dzisiaj nadszedł ten dzień, w którym Real w końcu obroni tytuł LM i zapisze się w historii. Jak nie teraz to kiedy? Piłkarze spięci na maxa: CR7 ostatni mesiąc, a nawet dwa w mega formie, Benzema powoli się przebudził, ISCO czaruje. Obrona stabilna, jedynie boje się tego, że Ramos może wyłapać czerwoną kartkę, bo on lubi popełniać głupie błędy, a potem faulując. Ludzie faworyzują Juventus, bo ograł Barcelonę, która w tym momencie była bez formy (niby wygrała z Realem, ale mecz był bardzo otwarty). VAMOS!
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga mistrzów finał
Godzina. 20:45
Spotkanie. Juventus - Real
Typ: Strzelec gola Cristiano Ronaldo
Kurs. 2.55
Bukmacher. Unibet
Analiza:
Doczekaliśmy się ! Finał Ligi Mistrzów !!!
Mega ciężki do analizy mecz i nie uwierzę w żadne sugestie typu Real wygra bo ma lepszy atak czy Juve wygra bo ma lepszą obronę. Statystyki chyba nic tutaj nie mogą zasugerować. Finał rządzi się swoimi prawami. Obie drużyny grają mega dobrze, obie zasługują na puchar i obie są faworytami. Myślę, że zadecyduje dyspozycja dnia i szczęście po jednej ze stron. Osobiście kibicuję Realowi i przeczuwam, że odniosą zwycięstwo, zapisując się na kartach historii jako pierwsza drużyna, która obroniła puchar Champions League. Scenariusz jaki jest według mnie prawdopodobny to remis 0:0 do przerwy, po przerwie 2 bramki królewskich, potem jedną brameczkę pyknie Juve ale niestety drugiej już strzelić im się nie uda. Typ na zwycięstwo byłby tutaj czystym strzałem zgodnym z przeczuciem więc postanowiłem zaryzykować i postawić na gola zawodnika którego wszyscy doskonale znają czyli CR7. Nie chce mi się wierzyć, że Ronaldo nie ustrzeli gola w finale Ligi Mistrzów. On strzela prawie zawsze. Ten człowiek jest wszędzie, żaden obrońca nie jest w stanie go upilnować i jutro też to z pewnością udowodni.
Miłego oglądania i typowania.
✅155
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Edmund K. - Anderson K.
Typ: Anderson K wygra mecz
Kurs: 1.67
Bukmacher: Betway
Analiza:
Anderson w tym roku na europejskiej cegle nie przegrał jeszcze z zawodnikiem z poza top 10. Ma dużo lepszy serwis od Edmunda co przysporzy młodemu na pewno sporo presji kłopotów. Edmund notuje przeciętne wyniki, nie ma na rozkładzie żadnego liczącego się zawodnika. Śledząc jego historię można wysnuć wniosek, że słabo radzi sobie z dobrze serwującymi graczami.
Nigdy nie grali ze sobą, stawiam na bardziej doświadczonego i silniejszego Andersona.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus Turyn-Real Madryt
Typ:
Ronaldo strzeli 2+
Kurs:
5,5
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Przed nami ekscytujący finał Ligi Mistrzów, w Cardiff zmierzą się drużyny Juventusu oraz Realu, obie ekipy w tym sezonie wygrały rozgrywki krajowe w swoich krajach, Real staje przed niepowtarzalną szansą obrony Ligi Mistrzów, jeszcze nigdy w historii żaden klub tego nie dokonał, nie wiem czy uda się to zrobić w regulaminowym czasie, ponieważ Juventus słynie z doskonałej obrony, ale liczę, że trofeum czy to po 90 minutach, dogrywce czy karnych, ale jednak trafi do drużyny z Madrytu, innym czynnikiem motywującym jest zdobycie przez Real dubletu, czyli mistrzostwa Hiszpanii oraz Ligi Mistrzów, na taki wyczyn Blancos czekają już 59 lat, tylko raz w historii udała im się ta sztuka, dokonali tego w sezonie 1957/1958, Juventus jak narazie nie zdobył nigdy takiego dubletu. Drugim typem jaki widzę w tym meczu jest zdobycie gola przez Cristiano Ronaldo, w obecnym sezonie Portugalczyk wreszcie zaczął &quot;słuchać&quot; rad, wielki wpływ na niego ma osoba Zidana, który po konsultacjach z zawodnikiem nakłonił go do &quot;odpuszczania&quot; niektórych meczy i mądrze zarządza zdrowiem Cristiano, który przez śrubowanie kolejnych rekordów pod koniec sezonu miewał często problemy z kontuzjami, w tym dzięki odpowiedniemu gospodarowaniu sił jest w wybornej formie i liczę, że przyłoży cegiełkę do triumfu Realu, innym aspektem przemawiającym za jego golem jest to, że Juve mu po prostu &quot;leży&quot;, CR7 zdobywał gole, w każdym spotkaniu z Juve, w którym wystąpił, a grał z nimi 4 razy i strzelił im 5 bramek. Oba moje typy zostały już podane w konkursie, więc pójdę krok dalej i dam, że Ronaldo strzeli co najmniej 2 gole. Jeszcze jednym czynnikiem dla którego chciałbym aby to Real wygrał jest fakt, że w tym sezonie moje dwie ulubione drużyny mają szansę na wygranie rozgrywek europejskich, jak wiadomo Czerwone Diabły wygrał Ligę Europy, jeżeli Blancos zdobędą Ligę Mistrzów to będzie mega Super Puchar Europy, czyli Manchester United - Real Madryt, takie moje osobiste marzenie.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Argentyna, Primera Division
Godzina:
02:15
Spotkanie: Godoy Cruz – Atletico Rafaela
Typ: Godoy Cruz
Kurs: 2,00
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Argentyńska Primera Division oferuje nam w nocy całkiem ciekawe spotkanie. W Godoy Cruz zmierzy się lokalna drużyna z przyjezdnymi z Rafaeli.
W samej tabeli, drużyny prezentują się dosyć podobnie: Godoy Cruz znajduje się na 14 miejscu (11-4-11), a Atletico na 16 (9-6-11). Bilans bramkowy również bardzo podobny: gospodarze 30:29 a goście 26:25.
Gospodarze wyróżniają się w grze na własnym obiekcie, bowiem z 13 spotkań wygrali aż 8. Przed własną publicznością zdobyli aż 26 z 37 punktów w sezonie.
Goście nie są drużyną najwyższych lotów, jeżeli chodzi o delegacje. Tak samo jak dzisiejsi oponenci solidniej prezentują się na własnym obiekcie. Bilans wyjazdowy to 4-2-7.
Aktualna forma również również stoi po stronie gospodarzy. Atletico przegrało 2 spotkania z rzędu, w tym ostanie z Belgrano (3 od końca drużyna) na własnym obiekcie 1-2.. Godoy Cruz wygrało 3 kolejne ligowe spotkania. Strzelili w nich 8 bramek a stracili tylko 1.
Mimo iż ostatnie wyniki i liczby również przemawiają za Godoy Cruz, to zdecydowałem się zagrać na nich z powodu dobrego morale zespołu i przewagi własnego obiektu. Mam nadzieję, że niesieni dopingiem odniosą czwarte zwycięstwo z rzędu w lidze.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Juventus Turyn-Real Madryt
Typ:
1
Kurs:
2,90
Bukmacher:
Unibet
Ja w porównaniu do większości zaryzykuje, co zaznaczam i zagram przeciwko Realowi, czyli na wygraną Juve, co prawda może dojść tu do dogrywki lub nawet karnych, to próbujemy w 90 minutach, dlaczego ?
A swoją analizę opieram na fakcie iż Juventus w tym sezonie jest w fenomenalnie formie i doskonale rozgrywa mecze taktycznie.
Ktoś już napisał że Real to atak Juve obrona, jednak kto jest lepszy, Realowi byle ziutki potrafią strzelić gola, a z kolei ataki Juve nie ma sobie nic do zarzucenia.
Więc spodziewam się tak że Real będzie atakował napierał, napierał, a Juve będzie doskonale się broniło wyprowadzi z 2 kontry z której 1 zakończy się bramką i wygra.
Powodzenia !
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA FRENCH OPEN
Godzina: Podobno chwila po 11
Spotkanie: Radwańska - Cornet
Typ: 0:2 w setach
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Być może ktoś mi zarzuci posanie analizy pod typ. Być może ktoś zarzuci mi że jest niedostateczna ale z premedytacją pominę w niej pewne aspekty jak np. H2H. Dlaczego? Choćby dlatego że wszystkie dotychczasowe pojedynki pań odbyły się na zupełnie innej nawierzchni. Jak wielu wie korty ziemne nie są ulubioną nawierzchnią Agnieszki i w tym upatruję jutro szansę na wygraną Francuzki. Do tego dochodzi żywiołowe kibicowanie francuskiej publiczności która mocno będzie wspierać Alizé. No dobrze a teraz coś o samych zawodniczkach. Nie miałem przyjemności oglądania pojedynku Isi w pierwszej rundzie ale za to miałem nieprzyjność oglądania jej pojedynku w rundzie drugiej. To co grała z Van Uytvanck daleko odbiegało od dobrego poziomu tenisa. Głupie błędy, dziwne rozwiązania taktyczne w grze Radwańskiej potęgowaly u mnie ból oczu powodowany przez oglądanie Belgijki :) Wydaje mi się że Aga jeszcze nie ma tego rytmu meczowego, nie ma takiej pewności w swoich uderzeniach a na pewno nie ma tego błysku, przewidywania i polotu jaki można było u niej zaobserwować kiedy była w formie. No to teraz troszkę o Cornet. Jej ostatni pojedynek sprawiał że oglądałem go z zafascynowaniem. Fajne poruszanie się po korcie. Dobre kontry agresywnie grającej Strycovej. Widać że publika ją w Paryżu nakręca. Śmiem twierdzić że lepiej wygląda i kondycyjnie i mentalnie w tej chwili niż Polka. Nie widzę w tym pojedynku innego rozstrzygnięcia niż zwycięstwo Francuskiej tenisistki a ponieważ taki typ już padł to pójdę krok dalej i wytypuję zwycięstwo bez straty seta dla Alizé Cornet
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Real Madryt
Typ: obie druzyny strz.gola
Kurs: 1.73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mimo że to finał LM to ni cholery nie widzę szachów w tym meczu, no po prostu nie. Nie sądzę też aby padł wynik 1:0 dla kogokolwiek. Myślę że padnie co najmniej jeden gol w pierwszej połowie po czym nastąpi udany pościg drużyny przeciwnej. Stawiam na otwarty(jak na Finał LM oczywiście) i żywy mecz. Dlaczego ? Juventus blisko 2 bramki na mecz, Real blisko 3 bramki na mecz, przy czym jednocześnie oba teamy bardzo często pozwalają sobie wbić 1 bramkę. Over 2,5 w meczach obu drużyn pada co najmniej często. Patrząc natomiast na linię ataku obu ekip widzę osobowości które czasami sprawiają wrażenie wręcz cierpiących zanim strzelą tego pierwszego gola w meczu....Myślę, że nawet obrona Juventusu(bez zbędnych przymiotników)nie pokrzyżuje mojego typu i da sobie wbić przynajmniej 1 gola w 90&#39;. Nie zdziwi mnie także duża ilość kartek i jakiś karny w tym meczu. Zwycięzca to jak dla mnie czysta loteria 50/50...
Podsumowując...biorąc pod uwagę statystyki i temperamenty zawodników ofensywnych obu ekip uważam za wielce prawdopodobne że: obie druzyny strz.gola
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patraul19 39,5K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: Texas Rangers - Houston Astros
Typ: Houston Astros -2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Houston Astros to obecnie najlepsza drużyna ligi, 38 zwycięstw i 16 porażek jest znakomitym osiągnięciem. Texas Rangers z kolei przegrali 7 z ostatnich 10 spotkań, a ich bilans wynosi 26W, 28L. Pojedynek miotaczy jest najlepszy z możliwych, bo do gry wchodzą obaj asi swoich teamów, czyli Keuchel (Astros) i Darvish (Rangers). Dallas Keuchel przypomniał sobie sezon, w którym dostał CY Young, czyli nagrodę dla najlepszego pitchera ligi i gra jak w transie. Na 10 startów wygrał 8 (2 pozostałe - no decisions), a jego ERA na poziomie 1.81 mówi samo za siebie. Yu Darvish również radzi sobie świetnie, ale zdarzają mu się słabsze mecze. Na koniec dodam, że Houston wygrali 9 z ostatnich 10 meczy i zdobyli w tym czasie aż 72 runy, z czego 40 w ostatnich 3 spotkaniach. Liczę na kolejny fantastyczny mecz w ich wykonaniu, dlatego gram tak wysoki handicap.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
DYSCYPLINA - Piłka Nożna , Szwecja
Godzina: 18:00
SPOTKANIE - Jonkopings - Malmo FF
TYP - 2
KURS - 1,75
BUKMACHER - Fortuna
ANALIZA

Witam dziś zapewne wszyscy będą obstawiać LM, ja jednak pominę ten mecz bo to finał LM i wszystko może być , a sercem za Realem to wole nie obstawiać. Dzisiaj pod lupę biorę mecz z ligi Szweckiej. Można powiedzieć że liga zaczęła się rozkręcać bo to już 12 kolejka. Drużyna Jonkopings (11 miejsce) będzie podejmowała lidera Malmo. Dla mnie oczywistym faworytem tego spotkanie jest Malmo które ruszyło z kopyta na początku rozgrywek i na chwile obecna na 11 kolejek maja 7 zwycięstw , 3 remisy i tylko jedna porażkę z norrkoping (czyli nie z ogórkami). Patrzać na miedzy mecze to na ostatnie 5 meczy przegrali tylko raz 3:2 gdzie był to w 2016 początek ligi bodajże 2 kolejka. Reszte spotkań z nimi wygrali i to przekonująca. Malmo jest w gazie i dążą do obrony tytułu mistrza , a na ogonie siedzi im druzyna norrkoping która ma tyle samo pkt. Według mnie pewne zwycięstwo gości , Jonkopings nie sprawi niespodzianki i przegra u siebie z dobrze grającą ekipa gości. Dla odważnych proponuje typ 2/+2.5
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom