>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.06.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
dokuritsu 0

dokuritsu

Użytkownik
USA: MLS (03:00)
FC Dallas vs Houston Dynamo
Tip: 2/1 HT/FT or 2:1 CS
Odd: 21.00 or 8.00 (Bet365)
Safe: Gospodarze w dziewięciu z dziesięciu ostatnich spotkan które rozegrali na własnym terenie.. strzelali dwie bramki.. tracili średnio jedną.. wygrywając przy tym sześciokrotnie.. typ połowa/koniec dla bardziej odważnych.. powodzonka..
Zły zapis typu
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia

⛔100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Stan Wawrinka - Andy Murray
Typ: Wawrinka 3:1
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chyba już najwyższa pora na to, żeby Andy Murray zakończył swoją przygodę. Szkot nic wielkiego nie gra, a mecze wygrywa. Z Richardem Gasquet miał duże kłopoty, choć wynik może tego nie odzwierciedlać. Gasquet był lepszy w pierwszym secie i wygrał tego seta. W drugim secie też był bliski zwycięstwa, ale przegrał w tiebreaku. Następne dwa sety były łatwo wygrane przez Szkota, ale nie za sprawą jego dobrej gry, ale Richard Gasquet nie wytrzymał kondycyjnie i po drugim secie nie miał już siły grać. Stan Wawrinka miał kłopoty w pierwszej rundzie, ale u niego tak jest często, że na początku turniejów się męczy, a im dalej turniej trwa, tym się rozkręca. W ostatnim meczu Stan Wawrinka łatwo pokonał Ramosa-Vinolasa, który był w życiowej formie. Wawrinka broni tytułu i możliwe, że go obroni. W każdym razie ten mecz powinien wygrać. Stawiam na wynik 3:1 dla Wawrinki.
100
 
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godz: 19:00
Spotkanie: Libia - Maroko
Typ: Maroko
Kurs: 1,57
Buk: bet365
Witam,
nowy miesiąc to for fun sobie pododaje typy dnia. Na pierwsze spotkanie biorę mecz pomiędzy Libią a Marokiem w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Mecz będzie rozgrywany na neutralnym gruncie w Tunezji. Ostatnie 5 mecz pomiędzy tymi zespołami to 4 zwycięstw Maroka i jedna Libii (bramki 12-1 na korzyść Maroka). W grupie Libia jest 3 z 3 pkt. 1-0-3 (bramki 6:5). Maroko natomiast zajmuje 1 miejsce - 4-0-0 (bramki 7-0). Libia w tym momencie jest na poziomie Rwandy, Etiopi czy Nigru i myślę nie ma szans z zespołem Maroka, które reprezentuje jednak poziom albo ze dwa wyżej i należy do czołówki zespołów z Afryki.
Pozdrawiam
m
100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia » NPL Victoria Premier League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Oakleigh - Bulleen
Typ: Oakleigh
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Za siedmioma lasami, za siedmioma górami w dalekiej Australii będzie dzisiaj fajny meczyk ;) Drużyna Oakleigh dobrze sobie radzi na własnym terenie, gdzie w tym roku nie zaznała jeszcze porażki i legitymuje się bilansem meczy domowych 2Z-3R-0P a także wygrała 3 ostatnie mecze więc można stwierdzić po statystykach, że są w dobrej formie, a istotna wiadomość jest taka, że dokonano wzmocnień i drużyne zasiliło 4 graczy, gdzie dwóch posiada doświadczenie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Australii - A-League.
Drużyna Bullen to raczej drużyna własnego boiska... nie potrafiąca z mocnym rywalem na wyjeździe ugrać punktów. W tym roku bilans ich meczy wyjazdowych wygląda kiepsko: 1Z-2R-4P
Odnieśli tylko zwycięstwo z 11 drużyną tabeli, a także zremisowali z ostatnią i przedostatnią! Strzelając tylko 3 bramki, a tracąc 7.
Podsumowując, gospodarze dobrze radzący sobie na własnym boisku, mający wzmocniony skład i forme bo zwyciężyli w 3 ostatnich meczach, podejmą rywala który bardzo słabo spisuje się na wyjazdach. Najbardziej prawdopodobny wynik tutaj to 1:0 albo 2:0. Kurs już nieco spadł, ale jeszcze warto zagrać po takim kursie.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
Godz: 19:00
Spotkanie: Libia - Maroko
Typ: Maroko (euro handi -1)
Kurs: 2.57
Buk: bet-at-home
Analiza:
W tym miesiącu na razie 100% skuteczności z dużymi kursami i nie zamierzam na tym poprzestawać
Mecz który dzisiaj wziołem w ciemno częściowo opisany już przez Majex tylko dlaczego tak ubogo ? Maroko dzisiaj zmiecie z powierzchni ziemi zespół Libii, co przemawia za moim typem ?
1. Mecz faktycznie rozgrywany będzie w Tunezji co jest dużym plusem dla dzisiejszych gości, brak fanatycznych kibiców Libii i na pewno mniej ciężki teren, bedzie grało się znacznie łatwiej niż w Libii.
2. Maroko posiada bardzo dobrych piłkarzy, miedzy innymi ostoja i gwiazdor Granady El Arabi, Hakim Ziyech młody 23 letni napastnik Twente w poprzednim sezonie zagrał prawie w każdym meczu strzelając 17 bramek, Omar El Kaddouri pomocnik Napoli zespołu walczącego do końca o scudetto, czy doświadczony pomocnik Feyenoordu Karim El Ahmadi, - Nie jedna reprezentacja mogła by pozazdrościć bogactwa talentu drużynie z Maroka
3. h2h które przemawia za drużyną dzisiejszych gości, ostatnie 4 mecze wygrane Maroka bez straty gola !!! 4-0, 3-0, 1-0, 3-0... to że nie tracą goli to nie nowość, póki co w tych eliminacjach nie było drużyny która pokonała by bramkarza Maroka
a że strzelać ma kto to już napisałem w punkcie 2 !!!
4. Libia nie jest jakąś mocną reprezentacją co jest oczywiste... warto również dodać że na własne życzenie w tym meczu nie zagra ich najlepszy napastnik M.Zubya który w poprzednim meczu strzelił 3 gole i w 87 minucie obejrzał czerwoną kartkę ????
Myślę że analiza przekona was do łapania tego pięknego kursu... można zagrać samo zwycięstwo Maroka, ale kurs 1,57 mnie nie przekonuje, a dzisiaj prawie pewne jest to że Maroko wygra po raz kolejny do 0 i pokryje malutki handi ???? licze na 0-2 lub nawet 0-3
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mauretania - Kamerun
Typ: poniżej 1,5
Kurs: 2,88
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Mecz lidera z wiceliderem grupy M. . Kamerun na wyjazdach gra mocno defensywnie w dróch meczach wyniki 0:0 , 0:1 i dlatego typuję małą ilość goli w tym meczu. Mauretania w przypadku remisu mocno przybliży się do awansu i mojej opinii nie będzie chciała mocno ryzykować .
188
 
W 18

wrt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18.00
Spotkanie: Szwajcaria - Mołdawia
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szwajcarzy przed euro zagrają sparing z Mołdawią, na własnym terenie. Moim zdaniem rywal żeby podnieść morale i strzelić dużo słabszemu rywalowi kilka bramek. W eliminacjach do euro 2016 w meczach Szwajcarów 6 razy padały minimum 3 bramki. W meczach domowych taka sytuacja miała miejsce 4 razy na 5 spotkań. Wyniki tych spotkań
7-0 San Marino
3-2 Słowenia
3-0 Estonia
4-0 Litwa
Moim zdaniem, przed euro, będą chcieli pokazac sie kibicom z dobrej strony i udowodnic dobrą formę strzelając kilka bramek, co jak widac wyzej udaje im sie na wlasnym terenie dość często
72
 
makaveli23 604,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Nacional
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lucon - Les Herbiers
Typ: Les Herbiers -1 HC trzydrogowy
Kurs: 3.73
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Niesamowita okazja na uratowanie sie przed spadkiem, czeka na druzyne gosci pod warunkiem ze wysoko wygraja ten mecz przynajmniej dwoma jezeli druzyna Belfort przegra jednym, albo jak druzyna Belfort przegra wyzej to wystarczy jakakolwiek wygrana. A druzyna Belfort gra z Amiens ktora na wlasnym boisku bedzie chciala przypieczetowac awans. A w tym meczu, ktory typuje sytuacja wydaje sie byc klarowna, podczas gdy goscie maja jeszczen szanse na unikniecie spadku tak druzyna gospodarzy czyli Lucon, pokazuje w ostatnich meczach ze jej nie zalezy, w czym nic dzinwego gdyz stoja w srodku tabeli i nie graja juz o nic. Ich ostatnie 3 przegrane z rzedu ze strata lacznie 11 goli (!) to bardzo dobry prognostyk przed wscieklymi i zmotywowanymi Les Herbiers, ktorzy ostatnio uwierzyli w siebie i wygrali az 3 bramkami wiedzac ze muszą nadrobic bilans bramkowy jesli marza jeszcze o utrzymaniu. Mysle ze taka sama idea bedzie im przyswiecac w tym meczu i rozprawią się z Lucon zdecydowanie.
100
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Pucharu Narodów Afryki
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mauretania - Kamerun
Typ: 2
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę może od składu obu zespołów, który przed chwilą sprawdziłem.
Kamerun ma duży potencjał z przodu: Aboubakar to świetny zawodnik grający w Porto, trochę wiekowy ale dobrze się spisuje w tym sezonie, no i kilka dni temu strzelił bramę francuzom, gdzie opisywałem jakimi świetnymi obrońcami dysponuje Francja. Obok niego Zouza, grający w Ligeue 1 w Ajjacio. Pomocnicy Salli z St Gallen, Enoh Stl Liege, Mandjeck z Metz, które awansowało w tym roku do Ligeue 1, Ekambi Souchux, Obrońcy Lyom z Watrford, Chedjou z Galatasaray, Teikeu z Souchox, Oyongo z Montrealu MLS oraz bramkarz Ondoa z Barcelony B. Szukając klubów piłkarzy z Mauretani napotkałem się na kilka nieznanych mi w ogóle arabskich i afrykańskich klubów, więc po kilku piłkarzach dałem sobie spokój.

Biorąc więc pod uwagę &quot;papier&quot; który mówi, gdzie grają i na jakim poziomie zawodnicy obu drużyn to moim zdaniem powinien być pogrom ze strony Kamerunu, że to tak fajnie nie przelewa się na boisko pokazał już pierwszy mecz, gdzie Kamerun wygrał tylko 1:0.

Biorąc natomiast pod uwagę tabelę to Kamerun jeśli przegra to bardzo prawdopobne, że odpadnie z Pucharów Afryki, bo została jeszcze tylko jedna kolejka. Remis im powinien wystarczyć, bo grają ostatni mecz z ostatnią drużyną tabeli Gambią.
Zwycięstwo natomiast daje mi pewny awans.

Nie kojarzę przez ostatnich kilka lat Pucharów Narodów Afryki bez Kamerunu. W dodatku jest to drużyna, która brała nie raz udział w większych imprezach typu Mistrzostwa Świata. Nawet &quot;sparingpartnerzy&quot; typu Francja pokazują, że jest to o klasę lepszy zespół.

Mauretania piłkarsko nie mówi mi nic...
57
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis -Challenger - Prostejov
Godzi : 11:00
Spotkanie:
Marton Fucsovics - Inigo Cervantes-Huegun
Typ: 1
Kurs: 2,88
Bukmacher: Betano
Analiza:
Wdzisiejszym pierwszym pofinale tunieju w czeskim Postejovie dojdzie do pojedynku poiedzy wgrem a hiszpanem. Wszytkie buki tutaj uwazaja zafaworyta hiszpana widamo ziemia i Cervantes-Huegun Inigo ma dobry bilans nawet na ziemi. Ale tu staiam jednak na mlodszego wegra wydje sie byc ostanio w dobrej formie zwlaszcza tu w Postovovie gdzie spokojnie przebrnal kwalfikacje i doszedl az do polfinalu niezle grajac. idzialem jego mecz z Bernkise i zagral naprawde dobry sprawiajac niespodzianke. Fucsovics prowadzi z hiszpanem 1:0 grali dwa lata temu na Wimledonie i tam wygral 2:1 wegier w pierwszej rundzie kwalfikacji. Mysle ze jak bedzie gral jak dotej pory tu to jest wstanie pokonac hiszpana tym razem.
188
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Dominic Thiem
Typ: 3:0
Kurs: 1.93
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Masówka ostra na Austriaka i się nie dziwię. Serce mówi set dla Thiema, a rozum Djoko w trzech setach i tak też stawiam. Serb w tym turnieju stracił seta tylko z Bautistą Agutem, a tak pokonywał wszystkich 3:0 tj. Lu, Darcis, Bedene i Berdych. Gdzie trzech pierwszych przeciwników nawet nie ma co brać pod uwagę. Ostatnio Djoko pokonał Berdycha 3:0 ale wiadomo, że Tomaszek nie ma i nie będzie miał nigdy dobrej psychiki i nigdy pewnego poziomu nie przekroczy. Novak w tym roku przegrał tylko 3 mecze a wygrał 42, aktualnie ma serie 15 wygranych meczów z rzędu. Przegrywał z Lopezem po kreczu, sensacyjnie z Vesleyem czy z Murrayem w finale. Obecny rok ma fantastyczny, nie ma Nadala, nie ma Federera z którym i tak pewnie wygrałby. Zostaje w finale Wawrinka albo Murray. Dzisiaj jego rywalem będzie ogromny talent. Domimic Thiem z 15 miejsca który czuje się najlepiej właśnie na kortach ziemnych. On jak na swój wiek również ma fantastyczny bilans bo 41/10 i ma serię 9 meczów wygranych z rzędu. Tutaj pokonał Cervantesa, Zvereva, Granollersa, Gioffina po 3:1 i Garcie Lopeza 3:0. Jest to tego życiowy sukces. Bardzo dobry wynik bo będzie grał w półfinale. Prezentuję mega agresywny i ofensywny styl. Nie boi się mocno uderzać piłek i dominuje rywali nawet na tym najwolniejszym korcie. Kogo pokonał z czołówki w tym roku? Na początku roku Nadalaw trzech setach gdzie Hiszpan ciągle był pod formą no i Ferrera a tak to przegrywal z z Tsonga 2:0, Djoko 2:0, Nadalem później 2:0 i Nishikori 2:0. Moim zdaniem Serb już tutaj nie straci seta przed finałem. Thiem to bardzo dobry tenisista który z Djokiem przegrał już dwa razy po 2:0 tylko, że na hardzie. Clay nie jest ulubioną nawierzchnia Serba ale moim zdaniem dzisiaj błysk geniusza da mu wygraną w trzech setach. Media pompują za bardzo balonik na Thiema. Przepraszam za błędy,pisze z telefonu ;) Ajde Novak!
93
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 940K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Riga Masters 2016 - Kwalifikacje
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Noppon Saengkham - Ashley Hugill
Typ: Ashley Hugill
Kurs: 3 ,80
Bukmacher: unibet
Analiza: Mecz w którym faworyt ustalony jest chyba z przyzwyczajenia, bo niewiele przesłanek w ostatnim czasie za nim przemawia. Saengkham w tym tygodniu duże rozczarowanie, najpierw wtopa z chińskim nastolatkiem (2-4 z Yongiem), a wczoraj kolejne upokorzenie, bo zdemolował go kolega z reprezentacji (0-5 z Un-Noohem). W takiej formie Taj nie będzie faworytem z nikim, a już na pewno z ogarniętym amatorem jakim jest Hugill, który w ostatnich dniach ograł Muira (4-2) i stoczył wyrównany bój z Fu (3-5). Wyniki i ogólne wrażenie (miał trudniejszych rywali i osiągnął z nimi lepsze wyniki) przemawia zdecydowanie za Hugillem, dlatego wszystkie typy w stronę doga są moim zdaniem do gry, włącznie z jego wygraną, bo Saengkham wygląda po prostu marnie. Moim zdaniem w takim kursie na doga kryje się spore value, zwłaszcza, że gramy na krótkim dystansie meczowym (do 4 frejmów), co zawsze sprzyja dogom .
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
100
 
fredthered92 548

fredthered92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Manchester challenger
Godzina: 13:00
Spotkanie: Lu - Stakhovsky
Typ: powyżej 23.5 gemów w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W spotkaniu tych panów nie ma się co dużo rozpisywać. Będzie to czwarty mecz pomiędzy nimi i do tej pory za każdym razem o zwycięstwie musiał decydować trzeci set. W każdym z tych spotkań padał również over gemowy. Myślę, że historia może się powtórzyć również i tym razem, ponieważ grają na trawie, na której jeszcze się ze sobą nie mierzyli. Powinno poskutkować to wzajemnym badaniem i zaciętą walką o zwycięstwo. Umiejętności obu panów zbliżone i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Stakhovsky jest tutaj słusznym faworytem, ponieważ to gracz bardziej techniczny w dodatku dysponujący ciętym serwisem, który na trawie procentuje. Lu w maju wrócił dopiero do gry po urazie i trzeba przyznać, że zaliczył udany powrót. Ostatnio miał przetarcie z Djokoviciem na French Open i myślę, że mógł wynieść z tego meczu sporo nauki. Podsumowując - w dzisiejszym meczu tych dwóch wyrównanych zawodników powinno walczyć do ostatniej piłki o pełną pulę, pokrywając over gemowy proponowany przez Pinnacle.
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe spotkania towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Mołdawia
Typ: Szwajcaria/powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza:
Szwajcaria niedługo zacznie batalię o Puchar Mistrzostw Europy. Na pewno jest w stanie namieszać do pewnego momentu, mają fajną, solidną ekipę, ale później przyjdzie im się zmierzyć z silniejszymi reprezentacjami. Dzisiaj ich ostatni sprawdzian przed ową imprezą, i myślę, że będą chcieli się podbudować po sobotnim przegranym meczu, jak i trzecim z rzędu bez wygranej. Dzisiaj do tego przeciwnik absolutnie idealny, w grupie eliminacyjnej na ME Mołdawia okazała się gorsza nawet od Liechtensteinu. Dla tych, którzy nie zdają sobie sprawy kto gra we Szwajcarii odnoszę tutaj (link wikipedia). Zawodnicy z czołowych lig europejskich, praktycznie każdy z nich odgrywa w swoim klubie kluczową rolę. Mołdawia nie może się pochwalić takim bogactwem, 8 zawodników gra za granicą, ale są to mało znaczące kluby, przez co poziom nie jest zbyt wygórowany. Myślę, że gospodarze będą grali spokojnie, ale swoje strzelą, może Mołdawia pokusi się o jakiegoś gola ze stałego fragmentu gry? Na pewno over bramkowy Szwajcaria jest w stanie pokryć sama, i w tę stronę w tym meczu idę. Innego wyniku jak zwycięstwo na pewno nie biorę pod uwagę, które jest im bardzo potrzebne na parę dni przed rozpoczynającymi się Mistrzostwami Europy.
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13
Spotkanie: Serena Williams vs Kiki Bertens
Typ: powyżej 18,5 suma gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wydaje mi się, że ten kurs jest bardzo wysoki na tą grę jaką prezentuje Holenderka. Nie ma co dużo mówić- gra swój turniej życia, ograła w ćwierćfinale bardzo dobrze spisująca sie na tym turnieju Bacsinszky i to bez straty seta! Williams nie jest w swojej najwyższej formie. Kiki Bertens jest w stanie zabrać seta Serenie a nawet pokrzyżować jej plany na wygranie tego turnieju. Myślę, że ten typ jest jak najbardziej racjonalny! ;) Powodzenia! :cool:
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15
Spotkanie: Andy Murray vs Stan Wawrinka
Typ: Andy Murray
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet365
Analiza: Andy przeplata mecze raz lepszą formą raz gorszą, wydaje mi się że dzisiejsze spotkanie powinnien wygrać. Kurs jak na takiego zawodnika jest bardzo dobry. Wawrinka na tym turnieju spisuje się bardzo dobrze lecz na Andym moim zdaniem się zatrzyma. Stan w tym turnieju nie miał najsilniejszych przeciwników więc dzisiaj przed nim cięzkie wyzwanie. Dla mnie Andy Murray jest lepszym tenisista, który gra świetne spotkania z silniejszymi rywalami. ????
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Godzina: 13:00
Spotkanie: Muguruza B. G. - Stosur S.
Typ: Stosur S.
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj wszyscy raczej za młodą utalentowaną Hiszpanką jednak może to być złudne. Oglądałem Muguruzę w meczu z Rogers i nie pokazywała nic wielkiego gdyby Amerykanka była lepsza zawodniczką wygralaby przynajmniej 1 seta gdzie miała piłkę setową. Hiszpanka miała dużo słabsze przeciwniczki do tej pory jedyna groźna to Kuzniecowa. Natomiast Australijka ograła dwie bardzo groźne zawodniczki Halep i Safarową. Obie zawodniczki grały raz na mączce w Madrycie w 2014 roku gdzie wygrała Stosur po 3 setach. Stosur lubi grać w Paryżu gdzie zanotowała występy godne uwagi w 2010 roku finał w 2012 półfinal. Moim zdaniem duże znaczenie może mieć pogoda w Paryżu ciągle deszczowo korty wolne co sprzyja Stosur i zabiera atut y Hiszpance czyli serwis. W dłuższych wymianach powinna być góra Stosur moim zdaniem mecz wyrównany ze wskazaniem na Stosur.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 15:00
Spotkanie: Novak Djokovic - Dominic Thiem
Typ: Dominic Thiem (+1,5 seta)
Kurs: 4,3
Bukmacher: Unibet
Ktoś tu już zdążył napisać o łatwym 2-0 Djokovicia w tym roku. Ale to wcale takie łatwe 2-0 nie było, Serb baaardzo się męczył z Austriakiem. Thiem ze swoją agresywną grą może naprawdę sporo krwi napsuć Novakowi. Wczoraj mi zaimponował, wyciągnął mecz z trudnej sytuacji. Bije mocno, precyzyjnie, niech tylko wywala trochę mniej na długość to powalczy. Widziałem jednak wczoraj momentami Djokovicia z Berdychem i fakt, że Czech łamał Nole dużo mówi o formie tego drugiego. Thiem nie ma tu nic do stracenia, zagra na luzie, bez niepotrzebnej spinki jak wczoraj i może postawić Djokovicia pod ścianą.
100
 
K 9

kiperek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - HISZPANIA: ACB - Play Offy
Spotkanie: Barcelona - Laboral Kutxa
Typ: Barcelona ( handicap -9,5 )
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich serdecznie!
Wczorajszy typ bardzo pewnie młodzież Finlandii wygrała różnicą 5 bramek ale to przeszłość. Dzisiaj nowy dzień i nowa oferta. Zauważyłem, że koledzy wyżej rzucili się na French Open więc ja idę w całkiem inną stronę. Moim dzisiejszym typem jest mecz Barcelony z Laboral Kutxa. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać potęgi Barcelony w sumie w każdej dyscyplinie sportowej. Są to play-offy a dokładniej ich półfinał. Drużyna takiej klasy nie może przegrać meczu na swoim podwórku. Wystarczy spojrzeć w statystyki i zobaczyć jak ta drużyna gra u siebie. W koszykówce przewaga własnego parkietu jest ogromna i głównie w PO gospodarze wygrywają bynajmniej w Hiszpanii. Ja dzisiaj gram Handicap -9,5 pkt myślę że może to być pogrom 15-20 pkt. Zachęcam do grania!
Jeżeli Ci pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot; motywuje to do dalszego wystawiania typów!
115
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Boulogne - Epinal
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień wybrałem znowu piłkę nożną a mianowicie mecz odbywający się we Francji pomiędzy Boulogne a Epinalem. Na początku chciałbym podkreślić, że goście niestety żegnają się z tą ligą rozgrywkową i po zakończeniu sezonu będą już rozgrywać swoje mecze w niższej klasie. Jest to ostatni mecz tego sezonu więc wydaje mi się, że drużyna gości przyjedzie na ten mecz po prostu bez większej determinacji i walki.. będzie to dla nich mecz typu zagrać odbębnić zgarnąć kasę i jechać na wakacje. Natomiast gospodarze od 4 meczy na własnym stadionie nie odniosła zwycięstwa. W tym meczu będą musieli zagrać przede wszystkim dla kibiców i godnie zakończyć ten sezon zgarniając 3pkt bo z kim jak nie z takim zespołem? Gospodarze dodatkowo w razie zwycięstwa mogą nawet wskoczyć jeszcze na 6 miejsce w ligowej tabeli, co prawda niczym nie premiowane. W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn ostatni mecz zakończył się remisem a kolejne dwa mecze zwycięstwem Boulogne! Jak dla typ strasznie prawdopodobny! Polecam! I zapraszam na fanpage na FB! Elitarne typy Bukmacherskie!
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom