>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.05.2021 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej WCH u18
Godzina:
22:00
Spotkanie: Kanada vs Czechy
Typ: Kanada Over 5.5 gola
Kurs:
1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Główny faworyt do zwycięstwa... Kanadyjczycy pokazali moc w pierwszym spotkaniu przeciwko Szwecji aplikując im aż 12 bramek. Później nieco spuścili z tonu ale i tak odnosili zdecydowane zwycięstwa z Łotwa, Szwajcaria i Białorusią. Po fazie grupowe j mam wrażenie że im mocniejszy rywal tym mobilizacja większą. Dzisiaj zaczynają się już ćwierćfinały... Liczę na pokazanie 100% mocy. Czesi zaczęli od zwycięstwa ale później było tylko gorzej kończąc na wysokiej porażce z Rosją. Dzisiaj będą liczyć na najmniejszy wymiar kary. W obronie grają ze zmiennym szczęściem bo w meczach z USA czy Niemcami stracili tylko po golu w regulaminowym czasie, ale z Finami już 6. Mecz z Rosją na koniec... Może już nieco odpuszczony i szykowali się na ćwierćfinał. Niemniej jeśli nawet zaczną naciskać Kanadę to tylko lepiej.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +271
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: tenis
Godzina:13:00
Spotkanie: Koepfer - Opelka
Typ: Koepfer dw 2:0
Kurs: 3,05

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Spotkanie pierwszej rundy turnieju w Madrycie. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Niemiec. Koepfer w tym sezonie gra bardzo dużo na mączce. Dominik posiada niezły serwis, ale dość często popełnia proste błędy. W tym spotkaniu jednak będzie zdecydowanie dominował w wymianach. Opelka w tym sezonie jest w fatalnej formie. Gra rzadko, w tym roku wygrał jedynie dwa mecze: z Lu i Stachowskim na hardzie. Amerykanin ziemi unika jak ognia. Gra tam rzadko. Ostatni występ zanotował w zeszłorocznym Roland Garros, gdzie przegrał gładko 3:0 z Jackiem Sockiem. Opelka oczywiście posiada potężny serwis, ale jego poruszanie na ziemi pozostawia wiele do życzenia.

205
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +221
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fenerbahce - Erzurum BB
Typ: 1+BTS
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna

Dziś o godzinie 19:30 rozegra się spotkanie 39 kolejki tureckiej Superligi pomiędzy Fenerbahce Stambuł a zespołem Erzurumsport. Faworytem tego spotkania są gospodarze którzy zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli- 73 punktów z bilansem meczów 22 wygranych 7 remisów i 7 porażek. Bilans bramek tej drużyny to 64 gole strzelone i 36 straconych. Ich rywale zajmują 19 lokatę - 37 punktów z bilansem meczów 9 zwycięstw 10 remisów i 18 porażek, przy tym zespół ten strzelił 40 goli a stracił 62 bramki.
Fenerbahce u siebie nie radzi sobie najlepiej w lidze ale mimo to zwyciężyło w domu 10 z 18 meczów strzelając przy tym 30 bramek a tracą 22 bramki. Mecze u siebie to 11 overów i 7 underów. Czterokrotnie w 18 meczach Fenerbahce potrafiło zachować czyste konto. W ośmiu z dziesięciu zwycięskich meczach drużyny Fenerbahce u siebie padało co najmniej 2,5 gola.
Erzurumsport na wyjazdach nie ma najgorszego bilansu a wynosi on 7 zwycięstw 2 remisy i 9 porażek, bilans bramek 22 strzelone i 30 straconych.
Obie drużyny tak naprawdę mają o co grać w tym meczu. Fenerbahce walczy o wicemistrzostwo z Galatasaray i możliwość gry w kwalifikacjach do ligi mistrzów a zespół gości ma cały czas szanse aby wydostać się ze strefy spadkowej, ewentualne zwycięstwo może wywindować ten zespół nawet na 16 miejsce. Jest to ważny mecz dla jednej jak i drugiej drużyny moim zdaniem będzie to mecz walki który wygra zespół gospodarzy ale przy tym może paść kilka bramek z obu stron.

180
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +455
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Podbeskidzie
Typ: over 2,5 goli
Kurs: 2,00
Bukmacher: etoto

Analiza: w tym meczu rywalizować będzie Piast, który jest w dobrej formie, ale nie ma już nic do wygrania, ani do przegrania w lidze. Co najwyżej piłkarze mogą nabawić się kontuzji, czego oczywiście nikomu nie życzę. Podbeskidzie rozpaczliwie walczy o byt i podobnie, jak inne drużyny z dołu tabeli zbierają więcej punktów niż wcześniej. Nie będę się specjalnie nad tym zjawiskiem pochylał. Skupię się na faktach:
1) w obu drużynach zabraknie 3 podstawowych graczy w liniach defensywnych. W Piaście nie zagra - Huk, środkowy obrońca, a w Podbeskidziu - Modelski, nominalnie lewy obrońca, ostatnio często ustawiany na pozycji środkowego obrońcy i defensywny pomocnik - Rzuchowski. Jak zwykle w naszej lidze trudno uzyskać informacje o pełnej liście zabitych i rannych, ale nawet te informacje wskazują, że defensywy obu będą słabsze niż mogłyby być,
2) Piast dysponuje 7/8 najlepszą ofensywą w lidze, która w ostatnich meczach regularnie zdobywa bramki.( w 6 ostatnich meczach 9:5). Podbeskidzie też zdobywa bramki, a przy tym często traci ( w 6 ostanich meczach 7:10). Statystyki bramek wziąłem z tabeli formy.
3) Faworytem meczu z racji prezentowanej siły gry, własnego boiska, wyższej wartości i jakości kadry jest Piast. Jednak dzisiaj interes ma przede wszystkim Podbeskidzie. Cokolwiek się nie będzie działo oni muszą dążyć do wygranej. Myślę, że nawet gdyby jako pierwsi zdobyli bramkę, to nie będą w stanie skutecznie zamurować własnej. Ani ostatnie tygodnie, ani cały sezon na to nie wskazują. Przecież
w przekroju sezonu to najsłabsza defensywa w Ekstraklasie.
Podsumowując: jeśli wszyscy aktorzy tego spektaklu podejdą w miarę rzetelnie do swojej roboty to sądzę, że wygranie przeze mnie tego zakładu jest bardziej realne, niż wskazują kursy na rynku. Jeśli dzieje się coś za kulisami, to bez wiedzy o tym, trudno mi to oszacować. Tak, czy inaczej zagranie tego meczu na rynku bramek wydaje mi się rozsądniejsze niż na rynku meczowym. Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cracovia - Górnik Zabrze
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Obie drużyny z całą pewnością chciały by już zakończyć ten tragiczny w ich wykonaniu sezon, miejsca które zajmują są zdecydowanie poniżej oczekiwań i możliwości. Cracovia wciąż nie jest pewna utrzymania w lidze co przypuszczalnie przełoży się dziś na motywację gospdoarzy. Goście z kolei w ostatnim czasie przestali punktować co skutkuje 1 pkt w ostatnich 5 meczach. Mimo że obie drużyny przez zdecydowana większość sezonu mocno underowo to dziś uważam że warto poszukać bramek w tym spotkaniu bo Kurs zachęca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Podbeskidzie
Typ: Wynik meczu/ilość bramek w meczu - 1/+1,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kilka osób już się wypowiedziało o tym meczu, ale stwierdziłem, że ja też dodam swoje trzy grosze.
Przede wszystkim, wbrew temu co powiedział jeden z kolegów wcześniej, Jakub Świerczok normalnie zagra w tym meczu. Co więcej, jest już ogłoszony w podstawowej jedenastce.
Moim zdaniem Piast jest tutaj dosyć wyraźnym faworytem. Niby można pomyśleć, że z ostatnich 3 spotkań nie wygrali żadnego, ale jednak były to mecze w samą czołówką tabeli, z którą się biją o puchary. Remisy na wyjeździe z Zagłębiem oraz Lechią myślę, że nie przynoszą wstydu, szczególnie że Piast pokazywał się z całkiem niezłej strony i zdecydowanie w tych meczach nie byli słabsi od rywali. Do tego dochodzi domowa porażka z Legią 0:1, ale myślę że to mogło być wliczone w koszty, ponieważ Legia była wtedy w niezłej formie i pewnie kroczyła po mistrza.
Poza takimi przypadkami Piast gra o wiele lepiej teraz niż na początku sezonu, który mieli naprawdę beznadziejny. Wtedy nikt by się nie spodziewał, że będą się oni jeszcze bić o puchary, a dzięki wczorajszemu zwycięstwu Rakowa mają taką szansę. Co więcej, jeśli dzisiaj wygrają to wyjdą na Pole Position w tym wyścigu, gdyż będą mieli punkt przewagi nad innymi ekipami. Niby można pomyśleć, że grają z drużyną, która walczy o utrzymanie i łapie się wszystkiego by punktować, ale nie uważam że w tym meczu by im się to udało. Podbeskidzie punktuje tak właściwie tylko i wyłącznie u siebie. W meczach wyjazdowych w tym sezonie zdobyli tylko 3 punkty(!). W dodatku w rundzie wiosennej w meczach wyjazdowych z 6 spotkań przegrali 5 i zremisowali jedno - z równie słabą Cracovią 1:1. Od tego momentu zanotowali 5 porażek i uważam, że dzisiaj jest czas na szóstą. Regularnie tracą oni na wyjazdach kilka bramek, nawet z tak defensywnie grającą Wartą Poznań stracili dwie. W dodatku w ostatnim meczu wyjazdowym ze Śląskiem stracili iż ach 4, a nie da się ukryć, że Śląsk nie błyszczy w ofensywie.
Piast za to regularnie w meczach u siebie strzela przynajmniej te dwie bramki. W rundzie wiosennej nie udało im się to jedynie w meczu z Legią oraz z Wartą Poznań, czyli z dwoma mega defensywnie usposobionymi drużynami. Jakub Świerczok jest w naprawdę niezłej formie i myślę że braki takich zawodników jak Modelski czy Rzuchowski będzie on w stanie przekuć w sporą ilość okazji dla siebie, a skuteczny jest ostatnio do bólu.
Podsumowując, Piast wie że zwycięstwo w tym meczu może im pozwolić na grę w pucharach, co na początku tego sezonu wydawało się kompletnie nierealne. Podbeskidzie za to mimo wygranej z Lechem ostatnio, co mogło napawać trochę optymizmem pewnie trochę ostudziło swoje nastroje, ponieważ Stal w sobotę również pokonała Lecha, więc jak widać nie było to specjalnie wielkim wyczynem. Przed dzisiejszymi gośćmi są jeszcze dwa spotkania poza tym, z Wisłą Płock i z Legią. O ile z Legią nie wiadomo jak im pójdzie, bo jednak jest to mistrz (który ostatnio trochę spuszcza z tonu) to na mecz z Wisłą powinni być w pełni zmotywowani i to tam szukać punktów, bo dzisiaj ich prawdopodobnie nie zdobędą.

130
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +218
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja Super Lig ładną
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fenerbahce - Erzurum BB
Typ: Fenerbahce over 7.5 rzutu rożnego
Kurs:
2.45
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Dwóch kolegów powyżej zajęło się już analizą tego spotkania, więc ja po krótce tylko od siebie. Nie podejmuje się typowania wyniku tego meczu, bo tak jak poprzednicy wspomnieli ma ono duży ciężar gatunkowy. Jeden z zespołów walczy o Ligę Majstrów, a drugi chce się utrzymać w elicie. Myślę, że będzie to otwarte spotkanie z szansami bramkowymi po obu stronach. Ja jednak postanowiłem zaatakować rzuty rożne gospodarzy dzisiejszej rywalizacji. "Kanarki" na Sukru Saracoglu Stadyum bardzo często wykonują kopnięcia z narożnika boiska, bo w osiemnastu grach wykonywali rzut rożny 139 razy co daje nam całkiem przyzwoitą średnią 7,72 rożnego na mecz. W połowie tych meczów zakładany przeze mnie over był pokrywany. Liczę, że dzisiaj zdeterminowani podopieczni Emre Belozoglu również wykręcą zadawalającą mnie liczbę.

145
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +273
hazard71 20,3K

hazard71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bridgeport - Providence
Typ: Providence w regulaminowym czasie
Kurs: 2.45

Bukmacher: STS
Analiza:


Goście dzisiejszego pojedynku będą szukali kolejnych punktów po serii czterech porażek z rzędu i myślę że ma do dużą szansę powodzenia.
Są lepszą drużyną kadrowo, bramkowo i punktowo robią więcej zamieszania na lodzie a i cele bardziej ambitne.
To specyficzna liga i każdy wygrywa tu z każdym trzeba tylko wyczyć sytuację i dyspozycję danego zespołu, dlatego też kursy jednych i drugich zbliżone są do siebie bo sam bukmacher ma z tym problem,
Głębsze analizy tych meczów nie mają większego sensu ja zwyczajnie idę za przełamaniem niemocy gości którzy na tą chwilę reprezentują lepszy poziom i zapewne dziś będą chcieli o tym przypomnieć wygrywając mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - Parma
Typ: 1 i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,87

Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Typ na zwycięstwo gospodarzy został już podany, dlatego coś bardziej ryzykownego.

Z ligi na pewno spada Crotone, które na cztery kolejki przed końcem straciło wszelkie szanse na utrzymanie. W niewiele lepszej sytuacji jest Parma zajmująca przedostatnie miejsce w tabeli z 20 punktami. Na dobrą sprawę piłkarze Parmy mają tylko matematyczne szanse na utrzymanie, bowiem musieliby wygrać wszystkie 5 ostatnich spotkań i liczyć, że drużyny wyżej notowane nie będą punktować...

Torino także walczy o uniknięcie spadku, ale jest w dużo lepszej sytuacji od dzisiejszego rywala. Po rozegraniu 32 spotkań gracze z Turynu mają 31 punktów są jedno miejsce nad strefą spadkową.

Gospodarze są faworytem tego spotkania, ale Parma nie odda tego meczu walkowerem i możemy być świadkami dobrego widowiska. Zwycięstwo Torino przy jednoczesnym BTS-ie to całkiem dobry kursowo typ.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 19:00
Spotknie: Iga Świątek - Ashleigh Barty
Typ: TIE - Break w 1 secie
kurs: 5.20
bukmacher: efortuna

Na przeciw siebie staną moim zdaniem równej miary zawodniczki. Myślę że będzie 3 sety w meczu, ale mało konkursowe to 2,40. Liczę na wyrównany 1 set,
Na tę porę na odds portal nikt nie daje typu na over 12,5 gema w 1 secie https://www.oddsportal.com/tennis/s...-ashleigh-swiatek-iga-f7BHYwta/#over-under;12

Może będą przełamania w 1 secie, ale w to wątpie. Myślę że Panie będą trzymały swoje serwy do tie breaka.
Jest to 1 w karierach Pań miedzy nimi.

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1939815 Szczegóły meczy pod linkiem, gdzie wyczytamy że Iga jest wyższa o 10 cm, co wcale nie jest atutem na mączce.

Niech się święci 3Maj :_)

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSerie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino - Parma
Typ: Parma strzeli gola
Kurs: 1,50
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Pojedynek na dole tabeli włoskiej serie A. Torino walczy o utrzymanie. Ma bowiem tyle samo punktów co Benevento, będące w strefie spadkowej. Jednak zespół Torino ma o 2 spotkania rozegrane mniej. Parma plasuje się na 19. pozycji i już ma tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w Serie A. Torino w każdym z 5-ciu ostatnich spotkań u siebie traciło bramkę. Z kolei Parma w każdym z 5-ciu ostatnich wyjazdowych meczy strzelało gola a w sumie w tych pojedynkach strzeliło aż 11 bramek. Dziś również stawiam, że gościom uda się strzelić gola, bowiem Torino też traci sporo bramek i zanosi się na bardzo ciekawe widowisko. Parma nie ma już nic do stracenia i to widać po ich ostatnich pojedynkach, bowiem grają bardzo odważnie i strzelają dużo bramek jednak błędy w obronie sprawiają, że tracą jeszcze więcej goli niż strzelają.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 19,00
Spotkanie: WBA-WOLVES
Typ: 1 drużyna strzeli pow1,5 gola /Tak
Kurs: 2,79

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
WBA broni się przed spadkiem,Wilki chcą jak najszybciej zakończyć sezon/w drużynie szpital,a zawodnicy gnębieni kontuzjami./
WBA wygrali ostatnie 3 potyczki z Wilkami w których strzelili 10 bramek.
W 3 z 4 spotkań ligowych strzelili min 2 gole.
Gospodarze mają o co grać, przeciwnik pasujący,goście osłabieni ,bez motywacji

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Koszyków, Energa Basket Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ostrów - Zastal Zielona Góra
Typ: połowa/mecz: Zastal Zielona Góra/Zastal Zielona Góra
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na tą chwilę stan rywalizacji to 2:1 do ostrowian. Po gładkim zwycięstwie w pierwszym meczu, sytuacja faworyzowanego Zastalu uległa pogorszeniu. Mecz nr 4 będzie bardzo ważny, gdyż mogą w nim doprowadzić do remisu. W przeciwnym razie będą na skraju przegrania sezonu, w którym zdominowali rodzimą ligę, wygrywają 27 spotkań, a przegrywając zaledwie 3. Liczę, że końcu nie będzie takiej dysproporcji w ocenie sytuacji przez sędziów. Poprzedni mecz to 26:9 w rzutach osobistych, wcześniej również z samych wolnych ostrowianie nabili aż 22 punkty. Zastal rozgrywa bardzo dobry sezon - wygrali w cuglach sezon zasadniczy EBL, ale również ligę VTB zakończyli w górnej połówce tabeli. Zagmatwali swoją sytuację w play-offach EBL i uważam, że dzisiaj od początku wejdą zdecydowanie mocniej w mecz. Żarty się skończyły i nie ma już nie miejsca na kalkulacje. Freimanic, Groselle i Koszarek poprowadzą Zastal do spokojnego zwycięstwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
oracle45 1,4K

oracle45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Burnley-West Ham Utd.
Typ: West Ham lub X i obie strzelą
Kurs: 2.31
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Argumenty za:
1.Motywacja po stronie Młotów. Jeszcze kilka mięsięcy byli tam gdzie teraz ich dzisziejszy przeciwnik , czyli na 16.miejscu w tabeli na koniec poprzedniego sezonu Premier League, z 5pkt. przewagą nad najlepszym spadkowiczem-Bournemouth. Dziś (6) i 6pkt. straty do pozycji premiowanej grą w LM. Nawet jak nie uda się wyprzedzić Chelsea, gra w jakimkolwiek pucharze bedzie skokiem 100-milowym w porównaniu do zeszłego sezonu.
2.Burney praktycznie ligowy byt ma zagwarantowny na kolejny rok, ponieważ ma przewagę nad spadającym w tej chwili Fulham 9pkt. Tylko 4 zwycięstwa w domu i to z drużynami z 2. połowki tabeli(ostatnie 3:2 z Aston Villa pod koniec stycznia).
3.Zarówno w ostatnich meczach Burney jak i WHU pada sporo goli, a że obie strzeliły gola w meczu było tak w 6 przypadkach na 7 ostatnich spotkań Burney i w 4 na 5 ostatnich WHU.
Liczę na w miarę otwarty, interesujacy mecz z obu stron, z kilkoma bramkami, w którym to Młoty zejdą do szatni po ostatnim gwizdku w lepszych nastrojach, bo jakośc i motywacja jest po ich stronie dzis wieczorem.
1:2

131
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +166
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom