>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Istanbul (Turcja), ziemna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Milos Raonic - Aljaz Bedene
Typ: 2
Kurs: 2,89
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo mnie tutaj w tym meczu dziwią kursy. Owszem wyżej w rankingu ATP jest Raonic ale jest on po kontuzji i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji a przeczuwam, że najwyższa ona nie będzie. Milos miał ostatnio problemy ze ścięgnem udowym przez co nie wystąpił w Indian Wells a w turnieju w Delray Beach i Miami wycofywał się z powodu tej kontuzji. Teraz wraca ale wątpię, by był w najwyższej dyspozycji a do tego wraca turniejem, który jest rozgrywany na cegle a ostatni raz Milos na tej nawierzchni grał rok temu we French Open. Spodziewam się, że dla niego jest to raczej mecz, w którym chce sprawdzić czy z udem do końca już wszystko okej i po prostu trochę ograć się na tej nawierzchni przed wielkoszlemowym tegorocznym French Open. Nie spodziewam się tutaj dzisiaj po nim zbyt wiele. Po kontuzji łatwo się nie wraca i myślę, że będzie tutaj dziś w grze Kanadyjczyka sporo błędów. Bedene jest w bardzo dużej formie i ostatnio gra na nawierzchni ceglanej bardzo dużo spotkań i to w większości wygranych. Zawodnik ten wygrał challenger we francuskim Sophia Antipolis, wygrał później następny turniej challengerowy we włoskim mieście Barletta i potem w turnieju rangi ATP rozgrywanym w Budapeszcie doszedł do samego finału przegrywając w nim z Francuzem Pouille. Wszystkie te turnieje były rozgrywane na nawierzchni ceglanej tak więc widać, że zawodnik czuje się na niej bardzo dobrze i dzisiaj w tym spotkaniu to on jest dla mnie faworytem. Aljaz jest w wysokiej formie, rozegrał w ostatnim czasie bardzo wiele spotkań na mączce a jego przeciwnik dawno na tej nawierzchni nie grał a do tego wraca po kontuzji i trudno powiedzieć jak się zaprezentuje. Ja spodziewam się, że jego dyspozycja w tym meczu za wysoka nie będzie i stawiam na gracza reprezentującego Wielką Brytanię.
⛔ 100
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,Grecka liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK - Aris
Typ: PAOK (-3.5) HA
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Drugie spotkanie w ramach 1/4 Ligi Greckiej Basketu.
W pierwszym meczu dopiero po dogrywce wygrał Aris - 69:65.
PAOK jest bardzo silny w swojej hali w lidze jedynie 3 porażki z czego dwie to z top2 tej ligi a więc Panathinakos i Olympiacos.
Aris w delegacji w sezonie zasadniczym przegrał aż 8 meczy na 13 rozegranych - jest to druzgocąca statystyka.
Ostatnim razem PAOK podejmował Aris u siebie w Lutym i wygrał to spotkanie 62:58.
Aris w delegacji w tym sezonie przegrywał wszystkie mecze minimum 4 punktami.
W tym pierwszym meczu PAOK prowadzil przez wiekszosc czasu meczu jednak słabsza gra w 4kwarcie spowodowała dogrywke a w konsekwencji porażkę 4 punktami.
W meczu z Arisem dobre zawody z PAOK-u zagrali min Sobey 20pkt.
Obie drużyny słabo rzucaja za 3p, jednak jesli PAOK poprawi skutecznosc z rzutow za 1p to powinien to spotkanie wygrać min 4 punktami.
⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: BTS w pierwszej połowie
Kurs:
4.70
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Długo zastanawiałem się czy ruszać ten mecz. Po przemyśleniu idę w taki wariant. Czy to Juventus, czy Borussia czy City - Monaco musi grać swoją grę, bo w niej się czują dobrze, bo daje im to profity mimo późniejszych braków w tyłach. Ale jest to niejako wkalkulowane w &quot;koszty&quot; i w bilansie ogólnym wychodzą na plus.
PSG pokazało w tej edycji LM, że zmienianie taktyki pod dany mecz nie skutkuje dobrze, bo jeśli nie grasz tak na codzień - nie odnajdziesz się w tym. Dlatego Monaco ruszy na Juventus od początku, spróbują wciągnąć Juve w swoją grę.
Stąd też pomysł na BTS w pierwszej połowie, liczę na kolejny szalony mecz w LM, tym razem z obu stron, a nie tak jak wczoraj.
⛔ 100
 
zerowycs 27

zerowycs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.75
Bukmacher: bah
Analiza:
Dzis spotkanie Monaco z Juve. Kurs 1.75 na powyzej 4.5 kartek. Moim zdaniem linia ta zostanie spokojnie przekroczona, to juz polfinal. Monaco jako niespodzianka i Juve, czyli faworyt do wygrania LM. Dwa zespoly maja cos do udowodnienia, takze mysle, ze nikt tutaj nie bedzie gral futbolu delikatnego. Sedziuje hiszpan Mateu, ktory tylko w ostatnich 2 meczach LM pokazywal az 17 kartek, gdzie w jednym z nich pokazal 10, a tam gralo Monaco z City. Srednia sedziego to 5.33 zoltych kartek w kazdym meczu, natomiast czerwony kartonik pokazuje w co czwartym meczu. Juve nastawione na zwyciestwo, ale mysle, ze tez na czyste konto, nie bedzie chcialo stracic bramki na wyjezdzie i bedzie sie staralo przerywac akcje Francuzow w srodkowym sektorze gry, czesto ich faulujac co jest nieodzowne z zoltymi kartkami. Monaco zas bedzie chcialo uzyskac dobry rezultat u siebie, wiedzac, ze Wlosi graja u siebie duzo lepszy futbol niz na wyjezdzie. Typ warty pogrania, tym bardziej, ze moim zdaniem czerwona kartka tez jest prawdopodobna, a ta liczona jest za dwa oczka.
⛔ 100
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. Liga turecka
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sanliurfaspor - Balikesirspor
Typ: Sanliurfaspor
Kurs: 1.7
Bukmacher: Fortuna
Kursy spadają na łeb na szyję, jeszcze wczoraj ponad dwa, teraz już tylko 1.7, ale i tak w to wchodzę. Gospodarze walczą zaciekle o utrzymane na zapleczu tureckiej ekstraklasy. W ostatnich 6 meczach 7 punktów, a goście na 6 meczów zdobyli tylko 2 oczka. Zdecydowanie doluja, ale i tak się wydaje, że spadek im nie grozi, choć matematyczne szansę na to są... w h2h na ostatnie 4 spotkania gospodarze wygrali 3 i raz padł remis, więc myślę, że do grania typ.
⛔ 100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Cypr Puchar
Godzina: 16:00
Spotkanie: Anorthosis Famagusta FC vs Apollon Limassol FC
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: forBet
Analiza:
Nie mam dziś pomysłu na to co może wydarzyć się w Lidze mistrzów i Lidze europejskiej, im więcej myślę tym bardziej mi wszystko nie pasuje. Wynalazłem więc inny ciekawy mecz w Cypryjskich pucharach. Jest to pojedynek półfinałowy, drugie, rewanżowe spotkanie tych drużyn. Spotkanie o tyle ciekawe gdyż w pierwszym meczu było aż 6:0 dla Apollona !!! W spotkaniach tych drużyn zazwyczaj wygrywa gospodarz lub pada remis ale tym razem myślę, że zadecydują morale. Nie oszukujmy się Anorthosis nie ma już większych szans i brak im motywacji do wygranej, która nic im nie da. Stawiam na gładkie zwycięstwo gości.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Monachium
17:00
Chardy J. - Zverev A.
Chardy J. +1,5 seta

1,82 Unibet

H2H 1:1 z lat 2015-2017. Dwa mecze i dwa razy po 3 sety, na to samo liczę tym razem. Zverev ok, super talent bez wątpienia, jednak jak znam życie to młodym zawodnikom na dłuższą metę nie można ufać, a wbrew pozorom wielu zawodników na własnych śmieciach gra o wiele gorzej niż gdzie indziej z powodu między innymi presji itd. Zverev? Ostatni jego wynik to ugrane całe 5 gemów z młodym Chungiem. W Monte-Carlo oddaje 3 gemy Seppiemu, a Nadalem wygrywa całe 2 gemy.
Chardy jest bardziej doświadczony, niekiedy potrafi odpalić z formą, pierwszy mecz ma już za sobą więc to jakiś handicap w jego stronę, jednak też ostatnio nieźle potrafi niespodziewanie wtopić. Co by nie mówić, nie liczę na jego zwycięstwo, ale seta jest jak najbardziej w stanie ugrać. Powodzenia!
⛔ 100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco-Juventus Turyn
Typ: Gospodarze ilość goli-poniżej 0.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,idę pod prąd i będzie trochę śmiechu pewnie ze strony niektórych albo i niedowierzania,ale spróbuje po takim kursie.Monaco to młoda drużyna,ma dużo wiary we własne umiejętności,dużo talentu w drużynie ale jak dla mnie to narazie nie pokonali nikogo ze ścisłego topu Europy(nie liczę ligi i potyczek z PSG).Wygrali z Man City ale co gra City w tym roku to każdy widzi,pokonali BVB ale to nie jest ta ekipa co za czasów Kloppa póki co.W Europie jest 5-6 drużyn jak Real,Barca,Bayern,Atletico,Juve,obecnie Chelsea która za rok będzie trudna do pokonania no i może PSG które rozdają karty.Reszta moim zdaniem jest jednak poziom o ile nie dwa niżej.Jak każdemu chyba bardzo podoba mi się gra Monaco ale przy tej obronie którą posiada Juve(Bonucci,Chiellini,Barzagli,Dani Alves,Alex Sandro,Lichsteiner,Rugani) kto tam nie zagra będzie franzuzom trudno to rozmontować.Przy takiej organizacji gry,wsparciu pomocy w osobach Pjanica,Khediry,Marchisio a wszyscy oni są świetni w odbiorze i destrukcji Monaco moim zdaniem niewiele dziś zdziała.Juventus stracił 2 bramki w tej edycji LM,skoro Barca która kilka dni później pokonuje Real w Madrycie ,u siebie czy też w Turynie nie potrafi im strzelić gola to czemu ma to zrobić akurat Monaco ???? Przekonamy się jak będzie ale ja uważam że są duże szanse że francuzi odbiją się od ściany.
✅ 205
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów, Półfinał
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: unibet
Godzinna: 20:45
Analiza:

ciężko stwierdzić która dzisiaj drużyna wygra większe szanse chyba mają gospodarze natomiast co do awansu to raczej Juve.Mecz może nie będzie jakiś bardzo emocjonujący zwłaszcza ze strony gości ale emocji i tak nie powinno zabraknąć.Monaco wciąż gra fantastycznie w lidze jak również w LM wszyscy są pod dużym wrażeniem i już pomału przymierza się tych młodych graczy z Monaco do silnych klubów angielskich czy hiszpańskich.Monaco dzisiaj będzie miało problem wygrać ale nie jest to jakaś misja niemożliwa.Mnie wychodzi w tym meczu remis głównie dlatego że Juve jest mocno doświadczonym zespołem i będzie chciało wywieść korzystny wynik.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka -TURCJA: Dywizja 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arkasspor - Halkbank
Typ 1set/mecz (2/2)
Kurs: 2,44
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Kurs na ekipę Halkbanku leci w dół, dlatego też pobieram typ z wyższym kursem, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa na jego sukces.
Przewiduję że dziś losy rywalizacji finałowej potyczki w Turcji się rozstrzygną na korzyść gości. To Halkbank był uznawany za faworyta i dziś postawi kropkę nad &quot;i&quot;. Pierwsze dwa spotkania padły łupem faworyta, dość pewnie dwa razy po 3:1, takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie ostatnie, tym razem dla gospodarzy z Arkassporu, jednak w tym meczu przy stanie 1;1, dwa kolejene sety dość szcześliwie wygrane dwukrotnie 28;26.
Dziś myślę że Halkbank, wyciągając wnioski po tym spotkaniu, rozegra to spotkanie inaczej, wygra pierwszego seta, będzie kontrolował spotkanie, może po drodze stracą gdzieś seta, jednak wiele to nie zmieni i Mistrzem Turcji w dniu dzisiejszym zostana goście, przy wyniki 0;3 lub 1;3.
Powodzenia ????
✅ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – RPA, Pierwsza Liga
Godzina : 19:30
Spotkanie : Supersport – Bloem Celtic
Typ : X2
Kurs : 2,12
Bukmacher : Unibet
Analiza :
W południowej Afryce przyjrzymy się spotkaniu Supersportu z Bloem Celtic, czyli drużyn zajmujących kolejno 5 i 12 miejsce w ligowej tabeli.
O ile miejsca pozwalające na grę w pucharach są już raczej poza zasięgiem gospodarzy, to drużynie gości całkiem realnie może zagrozić spadek. Bloem Celtic posiada tylko 2 punkty przewagi nad tą strefą.
Już po bilansie meczowym widać, że obie drużyny często dzielą się punktami. ( Supersport 10-11-4 a Bloem 5-10-10).
Bloem może „pochwalić się” najmniejszą liczbą strzelonych goli. Jednak całkiem nieźle wygląda defensywa. Po 25 kolejkach ich bilans bramkowy to 15-25. W meczach z ich udziałem najczęściej nie oglądamy gradu bramek.
Biorąc pod uwagę pozycje w tabeli obu drużyn, spodziewam się, że większa presja będzie ze strony gości. Jednak każdy punkt jest tutaj ważny i nawet wywiezienie 1 oczka z tego terenu może okazać się kluczowe przy finalnym podliczeniu.
Sądzę, że wynik będzie mocno underowy, być może nawet bezbramkowy.
Powodzenia i pozdrawiam
✅ 112
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Turcja 1 liga
Godzina : 15:00
Spotkanie : Goztepe - Sivasspor
Typ : Sivasspor over 1.5 gola
Kurs : 2.33
Bukmacher : Unibet
Spodziewam się dobrej walki gdyż obie ekipy mają swój cel , gospodarze czyli zespół Goztepe zajmuje 7 miejsce czyli tuż za grupą 3-6 dającej prawo gry w play-off natomiast goście to spadkowicz z Superlig z poprzedniego sezonu jednak Sivasspor walczy o bezpośredni awans , zajmują co prawda 3 miejsce jednak ewentualne zwycięstwo zrówna ich pkt z 2 Eskisehirspor tak więc powinno dzis być ciekawie na Bornova Stadi , osobiście skłaniał bym się w stronę gości jednak Goztepe u siebie gra dosyć skutecznie 9-4-2 i br 28:17 natomiast goście i wyjazdy 4-6-5 i br 15:20 stąd też nie daję na bezpośrednie zwycięstwo Sivaspor jednak liczę na przynajmniej dwie bramki z ich strony , ostatni wyjazd Siva to mecz z bezpośrednim rywalem o awans Eskisehirspor i remis 2:2 stąd też u mnie over 1.5 w stronę gości !
⛔ 100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów, Półfinał
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: awans MONACO
Kurs: 3.32
Bukmacher: eFortuna
Godzinna: 20:45
Analiza:Hit dnia wypadł akurat w nasze Święto Konstytucji. Po kaszanowym finale PP wczoraj i niespodziewanym zmiażdżeniu Atletico przez Białych, wybrałem dziś typ który będzie miał wynik dopiero po gwizdku kończącym dwumecz, dlatego typ stawiam przed pierwszym gwizdkiem. Pierwszy mecz może zadecydować o awansie, nie spodziewam się jednak zbyt wielu bramek. Juve wiadomo bardzo dobrze gra tak w obronie jak i napadzie, przekonała się o tym Barsa, nie upilnowali Dybalę a ten zrobił co miał zrobić.
Ostatni mecz to remis na wyjeździe z Atalantą 2-2. Może oszczędzanie sił. Z drugiej strony gospodarze AS Monaco, skazywani przez buków na eliminację. Otóż nie zgadzam się z tym, głównie przekonał mnie dwumecz z BVB gdzie poprostu zdeklasowali drugi zespół Bundesligi. Choć po pierwszym meczu BVB miała szanse na odrobienie strat, po prostu przecierałem oczy ze zdumienia, ograli Borussię jak zbieraninę dzieci ze szkolnego boiska, zrobili to też już w pierwszej połowie, nie czekając na przejęcie inicjatywy przez gości. Byłem po prostu zszokowany jak skuteczny jest teraz zespół Monaco, nie odstaje wg mnie niczym od aktualnej formy Juve czy RM. Do tego gra u siebie na przepięknym stadionie Louisa II. Nie mają też zbędnego ciśnienia. Zrobią swoje i pójdą na piwo. Czuję że czeka nas równy mecz, ale z wygraną na wyjazd za góry uda się Monaco, może nawet dwubramkową. Posesja piłki będzie miała znaczenie kluczowe, a jeśli kto myśli, że to Juve będzie częściej przy piłce w meczu, moim skromnym zdaniem pomyli się.
⛔ 100
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Australia
Typ: Polska(-9.5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBet
Godzinna: 16:00
Analiza:
Mecz towarzyski, jednak jest to spotkanie reprezentacji, wiec nie ma mowy o odpuszczaniu czy testowaniu, wsyszyscy traktuja te zawody powaznie. Australijczycy przezywaja ostatnio ciezki okres, jedynym dobrze prezentujacym sie zawodnikiem jest Jason Doyle, zawodnik na pewne 10+ w kazdym meczu. Poza tym dlugo nic. Holder, byly mistrz swiata, jezdzi z sezonu na sezon coraz gorzej, a ten poczatek ma fatalny. Nie punktuje, jest bardzo wolny na trasie, widac ze jazda go meczy. Reszta zawodnikow to albo typowe przecietniaki na lige polska, albo zawodnicy, ktorzy nawet takiego kontraktu w Polsce, czyli najlepszej lidze zuzlowej na swiecie, nie maja. Naprzeciwko nim stanie najlepsza reprezentacja na swiecie, czyli nasza druzyna. Bardzo pewnymi punktami naszej reprezentacji powinni byc przede wszystkim Pawlicki, Kolodziej, Zmarzlik,i Janowski. Dwaj ostatni to stali uczestnicy cyklu GP, Kolodziej jezdzi cala kariere na najwyzszym poziomie, co potwierdza w tym sezonie, bez zadnych wahan formy. Pawlicki rozpoczal sezon swietnie, min zwyciestwo w Zlotym Kasku, awans do SEC Challenge, poza tym w kazdych zawodach solidnie punktuje. Jedyna niewiadoma wydaje sie byc Hampel, po wypadku nie jest juz tym samym zawodnikiem stajacym na podium GP czy niezawodnym i podstawowym punktem naszej reprezentacji. Poczatek tego sezonu rowniez nie nalezy do udanych, akurat o jego motywacje w dzisiejszym meczu jestem spokojny. Tak naprawde poza Doylem Australia nie ma kim straszyc, w ich skladzie nie widac zawodnikow, ktorzy gwaratowaliby chociazby 40 ptk w tym meczu, spodziewam sie raczej spokojnego i pewnego zwyciestwa po swietnym kursie.
⛔ 100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina:piłka Nożna-Liga Europejska
Spotkanie:Ajax-Lyon
Godzina:18:45
Typ: x
Bukmacher:Fortuna
Kurs:3.50
Analiza:

Planowalem under 2,5 zagrac ale sproboje zagrac ciut ryzykowniej.
Ajax gra szybko kombinacyjne,gra tak samo jak Francuzi,bardzo ofensywnie.Nie sadze ze zbytnio otworzy sie by nie dac sobie strzelic gola,wedlug mnie wszytko roztrzygnie sie w 2 meczu.
Lyon wie ze atutem bedzie rewanz i spotkanie na swoim boisku gdzie sa bardzo mocni.Ajax rowniez gra bardzo przyzwoicie na wyjazdach wiec jedna jak i druga ekipa raczej nie powinna szarżowac.
Gra toczy sie o finał wiec napewno bedzie wiecej taktyki niż szalonych ofensywnych ataków.
Stawiam na minimalny wynik 0-0 lub 1-1.Powodzenia.
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Juventus
Typ: Pierwsza połowa zakończy się remisem
Kurs: 2.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym meczu dojdzie do zderzenia zupełnie dwóch różnych stylów gry, Monaco stawia na zabójczą ofensywę, Juventus natomiast na szczelną defensywę. Warto zauważyć, że w pozostałych formacjach także nie brakuje jakości, w przypadku gospodarzy tacy zawodnicy jak Glik czy Jemerson także potrafią zagrać na zero z tyłu, w przypadku ofensywnej linii gości wystarczy wymówić same nazwiska, Higuain, Dybala, Cuadrado czy Mandziukic. Jak widać te drużyny w tym półfinale nie znalazły się bez powodu, każda ma własny styl gry który wprowadził trener i sumiennie go stosują ze znakomitym skutkiem. Można powiedzieć, że te drużyny opanowały wdrożone przez zespół szkoleniowy style gry do perfekcji. Sądzę, że jeżeli obie ekipy zaszły już tak daleko, bo o półfinale nie można inaczej powiedzieć to żadna z drużyn nie będzie chciała pogrążyć szansy na awans, dlatego sądzę, że początek spotkania zobaczymy jak obie ekipy będą się badać, żadna nie będzie chciała stracić szybko bramki, szczególnie Monaco z uwagi na to, że może stracić bramkę u siebie. Sumując, dziś zobaczymy starcie zupełnie dwóch odmiennych ekip, kiedy ostatnio się mierzyli w dwumeczu padła tylko jedna bramka na dodatek z karnego i myślę, że dziś tych bramek nie zobaczymy dużo. Stawiam na spokojną grę w pierwszej połowie z lekką przewagą Monaco która zakończy się remisem.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Juventus
Typ: Over 2.5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam. Idę w tym jakże ciekawym pojedynku w kierunku overa z kilku powodów:
1. Monaco to drużyna, która prezentuje jeden z najbardziej ofensywnych stylów gry w Europie (3:1, 0:5, 1:2, 3:1, 2:1 = 10 bramek/5 ostatnich meczy). Przez ostatnie 5 spotkań tylko raz z PSG nie zdobyli żadnej bramki grając jednak rezerwowym składem. I nie zgodzę się tutaj z opiniami, że nie potrafili do tej pory pokonać nikogo godnego. Wygrana 3:1 z BVB, drużyną rywalizującą w Bundeslidze, radzącą sobie od czasu do czasu z Bayernem - mówi to samo za siebie. W sumie drużyna ta strzeliła 142 bramki na wszystkich frontach z czego 82 u siebie (łącznie 2,49/mecz!) Do tego dochodzi dorobek Juventusu (2:2, 4:0, 0:0, 0:2, 3:0 = 11 bramek/5 ostatnich meczy)
2. Juventus to z kolei drużyna z goła inna. Prezentują najsolidniejszą obronę ze wszystkich europejskich klubów... ale,
3. Dzisiaj rozegrany zostanie półfinał LM, Juventus gra na wyjeździe. Nie mogą pozwolić sobie na grę jedynie z tyłu, każdy potencjalny gol na placu rywala znacznie przybliża ich do awansu. Muszą więc prowadzić grę i starać się strzelić.
4. Defensywa Monaco (nie umniejszając naszemu reprezentantowi) nie jest najsilniejszą bronią tej drużyny, a odważna ofensywa powoduje odsłonięcie się na kontratak rywali.
Podsumowując, dzisiejszy mecz będzie stał na wysokim poziomie, moim zdaniem Monaco nie ustrzeże się ciosów od doświadczonego przeciwnika, ale jednocześnie młoda ofensywa z dodatkiem rutyny Falcao powinna odgryźć się chociaż jednym golem. Obstawiam wynik 1:2 dla Juventusu. Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa, Puchar Łotwy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Spartaks - Riga FC
Typ: Spartaks
Kurs: 2.45
Bukmacher: forBet
Na dzisiaj przygotowałem typ z dość egzotycznych rozgrywek , do których z pewnością zalicza się Puchar Łotwy ;) O godzinie 17:00 odbędzie się 2 runda meczu Spartaksu z Riga FC. Pierwszy mecz pucharowy wygrała Riga - 2:0. Spartaks i Riga to kluby bardzo dobrze radzące sobie w lidze. Po 6 rozegranych spotkaniach liderem jest Spartaks a wspomniana wcześniej Riga FC plasuje się na 3 miejscu. Myślę, że to może być pierwszy argument wskazujący na zwycięstwo gospodarzy w dzisiejszym meczu. Co ciekawe , miesiąc temu Spartaks podejmował Rigę na swoim stadionie a tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem Spartaksu 2:0. Moim zdaniem Spartaks , który przegrał mecz pierwszej rundy 0:2, będzie chciał odrobić straty i od początku meczu konsekwentnie ruszy do ataku. W dodatku Riga FC może pozwolić sobie dziś na porażkę np. 1:0; 2:1; 3:1 - takie wyniki dadzą gością awans do finału Pucharu Łotwy . Myślę ,że Spartaks powalczy dzisiaj o zwycięstwo , niczym sam Spartakus - gladiator rzymski :cool:
Jeśli pomogłem będę wdzięczny jeśli klikniesz DZIĘKI ;)
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus Turyn
Typ: 1 - AS Monaco
Kurs: 3.10
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Kilku z poprzedników zajęło się już meczem Monaco - Juventus, ale jeszcze nikt nie obstawił, że Monaco po prostu wygra ten mecz. Monaco to futbol radosny i ofensywny. Juve natomiast to zespół wyrachowany, stawiający najpierw na zero z tyłu. Mam nadzieję, że wygra ten pierwszy styl, przyjemniejszy dla oka. Monaco, to niewątpliwie rewelacja tych rozgrywek i niech tak pozostanie. To niezwykle bramkostrzelny zespół, wiec na swoim stadionie powinien wygrać dwoma bramkami i w przyszłości awansować do finału LM. Stawiam na wygraną Monaco i w przyszłości na finał Real - Monaco.
⛔ 100
 
mikorty 0

mikorty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Monaco - Juventus
Typ: 1 i obydwie strzelą
Kurs: 6.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Monaco w tym sezonie gra świetną piłkę i potrafią strzelać dużą ilość goli nawet drużyną ze światowego topu przykład ćwierćfinał i dwumecz z Borussią Dortmund . W świetnej formie jest młodziutki Kylian Mbappe i myślę że może on być kluczową postacią tego meczu . Ale co do typu Monaco jest w stanie strzelić więcej niż 1 gola zwłaszcza że grają u siebie i będą chcieli zdobyć zaliczkę przed drugim meczem . Zmieńmy perspektywe i popatrzmy na drużyne z Turynu solidna ofensywa : Paulo Dybala , Gonzalo Higuain a także Juan Cuadrado są w stanie strzelić przynajmniej 1 bramkę . Co do przebiegu meczu przewiduje że to Monaco będzie trzymało inicjatywę co zaowocuje 2 lub nawet 3 bramkami , natomiast Juve odpowie 1 bramką z kontry ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom