>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 01:00
Spotkanie: Ferro - Central Cordoba Rosario
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W sezonie 14/15 drużyna Ferro walczyła o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, ale nie udało się tego dokonać w play offach, chociaż zasadniczy sezon zakończyli na 3. pozycji w tabeli. Nawiązując jeszcze do poprzedniego sezonu to gospodarze na własnym obiekcie zostali pokonani tylko trzy razy, a w obecnej kampanii już dwukrotnie. Ogólnie zajmują odległą 16-nastą pozycję w tabeli ligowej, ale upłynęło dopiero 13. kolejek, więc wszystko się jeszcze może wydarzyć, co nie zmienia faktu, że na razie nie przypominają raczej drużyny z ubiegłego sezonu. Cordoba w poprzednim sezonie zajęła 15. pozycję w ligowej tabeli, a w meczach wyjazdowych radzili sobie po prostu słabo - tylko 3 zwycięstwa, a przy tym 11 remisów. Obecnie w meczach wyjazdowych idzie im znowu kiepsko, ich bilans przedstawia się następująco - 1W-3D-3L, strzelili 3 gole w 7 meczach, a stracili ich 7. Obie drużyny spotkały się do tej pory tylko dwa razy na boisku, własnie w poprzednim sezonie - na boisku Ferro padł wynik 1:0 dla gospodarzy, natomiast w Rosario padł ten sam wynik, jednak dla miejscowej drużyny. Myślę, że dzisiaj Ferro pokaże miejsce w szeregu przeciwnikowi, i zacznie wspinaczkę ku górze tabeli, bo na pewno obecna pozycja nie jest tym na co ich finalnie stać.
110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder
Typ: Spurs -15.5
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Osobiście spodziewałem się, że Spurs nie będą się tak angażować w poprzednie spotkanie. Ekipa prowadzona przez Popovicha postanowiła, jednak nie dawać złudzeń Okc, które co prawda ma możliwości, ale są zbyt chaotycznie zorganizowani w ofensywie, żeby sprostać takiej defensywie. Jeżeli, więc Spurs postanowili pójść po kolejne 4-0, nie zamierzam ich dyskwalifikować i zdecydowałem się na najwyższy dostępny handicap. Kto wie może uda im się dorównać dawnym Bulls, jeśli chodzi o styl przejścia przez play-offy, a może nawet tak samo zakończą sezon pierścieniem.
⛔100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League 2
Godzina: 06:00
Spotkanie: Zweigen Kanazawa - Consadole Sapporo
Typ: Consadole Sapporo wygra dowolną połowę
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z samego rana zmagania 11 kolejki zaplecza Japońskiej ekstraklasy zaczną się. Po jednej stronie stanie drużyna Zweigen Kanazawa, która weszła w sezon bardzo słabo. Zdobyli zaledwie 2 punkty w 9 meczach i aż 7 meczy przegrywając. W obu zremisowanych spotkaniach nikt nie schodził do połowy z boiska jako przegrany w obu połowach padły remisy, ale kiedy drużyna gospodarzy przegrywała to jedną z połów przegrywała. Po drugiej stronie- goście, którzy po 10 kolejkach zgromadzili 20 punktów, tylko 2 razy przegrywając i remisując(w meczach remisujących wygrywali jedną z połów). H2H tych drużyn wygląda dość imponująco, ponieważ Sapporo raz zremisowało z tą drużyną oraz raz wygrało, gdzie Nasz typ ma podparcie. Myślę, że dzisiaj również drużyna Sapporo wygra chociaż jedną z połów i Nasz typ powiedzie się.
Życzę powodzenia.
50
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: Awans Atletico
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Walue dnia. Co tu dużo mówić, Atleti chyba w ostatnich tygodniach forma życia, wygrywają mecz za meczem w lidze, wygrywają z Barceloną w 1/4, tą która miała wreszcie dokonać tego czego nie udało się nikomu czyli wygrać LM dwa razy z rzędu. Mają wynik 1:0 po pierwszym meczu, wiadomo że im gola strzelić jest cholernie ciężko, co tu dużo pisać, powiecie, że słaba analiza ale nawet nie wiem jak to więcej analizować. Nawet z Barceloną i to w domu u nich grając w 10-tkę stracili tylko dwa gole!! Ludzie oni są w formie życia, Simeone jest genialny, Bayern będzie musiał nacierać a to tylko zwietrzy coraz większe szanse dla szybkich ofensywnych graczy Atletico jeszcze bardziej, przy strzelonym ich golu, Bayern będzie potrzebował 3, nie wierze w to, nie ma prawa, Bayern jest w lekkim dołku, nie ma co tu mówić, Bayern pewnie ma lepszych piłarzy i budżet, ale czy trenera? Tutaj bym się zastanawiał już, wiele razy się mówiło że Guardiola jest tym nr 1, ale dla mnie właśnie wcale nie, nie wszedł z Bayernem dwa razy do finału, nie wejdzie i trzeci, wejdzie Simeone z budżetem nawet nie wiem ile razy mniejszym i jakością piłkarzy nie wiem ile razy niższą, i udowodni wszystkim, że takiego Guariolę to je na śniadanie, obiad czy kolację czy na co tylko chce.
70
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
choke 116

choke

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Madrid
Godzina: 13.30
Spotkanie: Dominic Thiem - Juan Martin Del Potro
Typ: Dominic Thiem -1.5 seta
Kurs: 2.20
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Bardzo przyjemny kurs na zdecydowane zwycięstwo Austriaka w meczu z Del Potro, który dopiero wraca do formy po kontuzji. Po długiej przerwie Argentyńczyk niezbyt dobrze serwuje, na jego nieszczęście po drugiej stronie siatki stanie tenisista znakomicie spisujący się na returnie. Nawierzchnia w Madrycie jest trochę szybsza niż na przykład w Monte Carlo co będzie dodatkowym plusem dla Thiema. Delpo po kontuzji jest bardzo nieregularny i co zrozumiałe, psuje sporą ilość piłek. Jedyną rzeczą, która mnie martwi jest to, że Austriak lubi czasem stracić jakiegoś seta. Mam jednak nadzieje, że Thiem nie będzie chciał się za bardzo przemęczać po tym jak otworzyła się dla niego szansa na ćwiartkę Mastersa. Powodzenia!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dyscyplina: Football Champions League
Godz: 20:45
Spotkanie: Bayern vs. Atletico
Typ: powyzej 2,5 i obie strzela gola
Kurs: 2,87
Buk: bet365
Dzis wieczorem mecz o final Ligi Mistrzów.
Jak dla mnie sprawa awansu otwarta i widze to 50/50. Myślę ze Bayern u siebie na pewno zdominuje Hiszpanów
tymbardziej, ze juz w Madrycie posiadanie pilki bylo 69 do 31% dla Bawarczykow. A Atletico zagra to co lubi najbardziej mega koncentracja i skuteczność w obronie i szybkie kontry. Atletico od lutowej wygranej w lidze na Bernabeu z Realem chyba znacznie bardziej uwierzylo w swoja moc i zaczelo strzelac sporo bramek co z perfekcyjna obroną daje im szanse na dublet w tym sezonie. Mysle ze dzis Bayern musi atakować z premedytacją - ma na to papiery i wielki potencjał ale moze sie nadziac na riposty Atletico, a przy golu gości beda potrzebować dwóch bramek więcej. Licze dziś na dobre widowisko ze sporą liczbą goli, a awans jest sprawą otwartą
187
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Półfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern – Atletico
Typ: BTS
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Emocji w tym tygodniu mamy co nie miara, po wczorajszym Pucharze Polski, oraz mistrzostwie Leicester dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszego finalistę Ligi Mistrzów. Bayern w Monachium będzie się starał odrobić stratę z pierwszego starcia gdzie przegrali 1:0.
W ten weekend ekipa Guardioli mogła zapewnić sobie tytuł niestety remis u siebie z Moenchengladbach nie wystarczył ale było widać że myślami są w tym meczu, zresztą skład był mocno rezerwowy. Pierwszy mecz był taki jaki się spodziewaliśmy solidność Atletico wystarczyło do zatrzymania ofensywy gospodarzy. Bayern potrafił w tamtym starciu strasznie przycisnąć ale w tych akcjach brakowało płynnością i takiego zdecydowania, którego moim zdaniem dziś nie zabraknie zresztą Pep ma postawić na bardzo ofensywy skład z Costą, Ribiery, Lewy, Muller oraz z tyłu z Thiago oraz Vidalem. Zobaczymy czy takim ustawieniem będą wstanie zdominować Atletico na tyle by rywal nie wyprowadzał kontr bo defensywa na pewno jest problemem ekipy z Niemiec, potrafią grać pewnie ale także potrafią popełniać mnóstwo błędów i nie do końca wierzę w ten duet Martinez – Boaten który bardzo dawno ze sobą nie grał.
Atletico zrobiło w Madrycie to co zamierzało, czyli nie stracili bramki no i wygrali ten mecz 1:0. Dziś zagrają od samego początku to co lubią i robią najlepiej, czyli strzelna defensywa bo nie da się według mnie ukryć że w Madrycie to nie było to najlepsze Atletico w grze destrykcyjnej bo chcieli poszukać bramki i zwycięstwa. Mają przewaga i powrót do defensywy Godina. Otworzy to przed nimi kontrę tym bardziej że jak wspomniałem Bayern ma wyjść bardzo ofensywnie a wcale ekipa Guardioli nie jest jakaś wybitna w defensywie para stoperów popełnia dużo błędów, zresztą widzieliśmy już w pierwszym starciu jedną z kontr ekipy Simeone po której Torres trafia w słupek, czy też poprzednią rundę i mecz z Juve gdzie dwa razy dali się zaskoczyć . Warto też właśnie tutaj wspomnieć o duecie Torres – Griezmann, którzy świetnie czują się w takiej grze.
Czeka tutaj gości na pewno oblężenie od pierwszych minut ale jak zachowają swój spokój w defensywie i przetrwają pierwsze kwadrans to z każdą minutą będą grać pewnie nie tylko w defensywie ale także w kontrze a wiadomo co będzie oznaczała strzelona bramka. Z drugiej strony Bayern u siebie potrafi miażdżyć i nie chce mi się wierzyć by tutaj nie trafili przynajmniej raz.
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loki123 251,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga MistrzówAzja
Godzina: 12: 30
Spotkanie: Urawa - Pohang
Typ: Gospodarze strzelą powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betano


Ze względu na słabą ofertę na dziś z piłki nożnej wybrałem spotkanie w azjatyckiej Ligi Mistrzów gdzie drużyna Urawy podejmie na swoim boisku drużynę Pohang. Gospodarze w tej grupie LM zajmują 2 miejsce z dorobkiem 8 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa,2 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 5-3. Drużyna Urawy na co dzień gra w japońskiej lidze gdzie po 9 kolejkach zajmuje fotel lidera z dorobkiem 7 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki. Gospodarze na swoim boisku grają bardzo dobrze bo mają serię 5 kolejnych meczy zwycięskich w których tylko raz nie strzelili 2 bramek. Goście drużyna Pohang w tabeli LM zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 4 punktów po tym jak zanotowali 1 zwycięstwo,1 remis i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 1-4. Przyjezdni na co dzień grają w koreańskiej lidze gdzie po 8 kolejkach zajmują 8 miejsce z dorobkiem 2 zwycięstw,3 remisów i 3 porażek mając na koncie 8 strzelonych bramek i 9 straconych. Drużyna z Korei Południowej gra poniżej oczekiwań bo na 10 ostatnich meczy wygrali tylko 2 razy. Liczę tu na drużynę gospodarzy,którzy pierwszy mecz przegrali w Korei 1-0 i zechcą zrewanżować się swoim przeciwnikom, a że na swoim stadionie są bardzo bramkostrzelni to 2 bramki spokojnie powinni strzelić.
100
 
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium-Atletico Madryt
Typ: 1 Połowa-Under 0,5 gola
Kurs: 2.63
Bukmacher: BAH
Analiza:
Typy na ten mecz już wybrane mocno więc zaryzykuje bezbramkowy remis w pierszej połowie.Myślę że typ całkiem realny.Wiadomo Bayern będzie atakować,ale musi to robić także z głową bo bramka w plecy równa się dla nich duże kłopoty bo strzelić Atletico 3 gole będzie już mega trudnym zadaniem.Także przy odrobinie szczęścia bawarczycy nie zdołają ustrzelić tego gola już w pierwszych 45 minutach.Co do Atletico myślę że ich plan jest prosty-nie stracić przede wszystkim gola a jeśli uda się strzelić z kontry to będzie już bajka.Bronić korzystnego wyniku potrafią jak mało kto na świecie,a takim jest dla nich narazie 0-0.Spodziewam się raczej szachów w tym meczu niż otwartej gry i mam nadzieje że wszystko rozstrzygnie się dopiero w drugiej połówce.Nie zdziwie się jeśli skończy się ten mecz nawet dogrywką ale na ten moment obstawiam pewniejszy wydaje mi się zakład po dobrym kursie.Powodzenia!
100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Półfinał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern – Atletico
Typ: Atletico powyżej 2.5 rzutu rożnego
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam wszystkich . Dzisiaj wszyscy porywają się na mecz Bayernu z Atl. To i ja również. Nie będę się rozpisywał o co grają bo to każdy wie . Przejdę do rzeczy . Dla mnie najbardziej pewnym typem jest granie na to , że Atletico Madryt zdobędzie co najmniej 3 rzuty rożne. Kurs na to bardzo fajny, a dla mnie to bardzo fajny zakład. W pierwszym meczu Atl. zdobyło 5 rzutów rożnych i dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku . Stać ich na to bo na pewno będzie to mecz walki . Stawka spora , a jeśli ekipa z Madrytu straci bramkę to na pewno ruszy do ataku i tych rożnych będzie sporo . Zapowiada się emocjonujący mecz. Życzę powodzenia.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern -Atletico
Typ: Bayern 4 albo więcej kartek (ż-1,cz-2,ż/cz-3)
Kurs: 4.66
Bukmacher: BaH
Dużo pisać o tym spotkaniu nie muszę, bo we wcześniejszych postach zostało ono rozłożone praktycznie na części pierwsze, jednakże dodam od siebie, że w pierwszym spotkaniu tych ekip Bayern właśnie zdobył 4 żółte kartki, ale mecz od początku nie układał im się na dobre. Po pierwszej straconej bramce i niemocy odrobienia straty zaczęli grać zdecydowanie agresywniej.
W tym spotkaniu wystarczy, że przez dłuższy czas będzie utrzymywał się remis, albo znów Atletico niespodziewanie wystrzeli i zachowanie Monachijczyków będzie jeszcze ostrzejsze niż w pierwszym spotkaniu. Goście są nieprzewidywalni, i jestem pewien że stawią dziś opór Bayernowi.
Po takim kursiku warto zaryzykować, aczkolwiek szczerze mówiąc nie lubię specjalnie oglądać meczów gdzie postawiłem over kartkowy ???? Mimo wszystko warto dołożyć do tego typ na awans, bądź jakiś wynik, żeby się lepiej oglądało i nie zwracało tak uwagi na same faule ????
100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: x/1
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to i ja się przyłączę do meczu dnia. Mój typ to z rodzaju kolegi Stanleylevy, czyli x/1. Atletico traci bardzo mało bramek, w lidze hiszpańskiej 16 straconych bramek w 36 meczach. Dla porównania Barcelona, którą wyrzucili z LM straciła ich 29, a wciąż grający w LM Real Madryt 32. Ale jak jużspojrzymy tylko na bilans meczów wyjazdowych, na 18 meczów 9 bramek, czyli pół na mecz. Dzisiaj grają z niemiecką ekipą pod dozwództwem hiszpana. Bayernowi ciężko będzie strzelić gola, z resztą w pierwszej połowie nie będą się odkrywać, bo kontra może zakończyć się golem dla Atletico i potrzebne będą aż3 gole, co w tym sezonie udało się tylko Celcie Vigo w pucharze hiszpanii. Pierwszą połowę typuję remisową, a w drugiej już Bayern nie ma nic do stracenia i po 75 minucie nastąpi oblężenie bramki Atletico, co zaowocuje golem. Czy jednym? Liczę, że tak, że będzie dogrywka, takie mecze niech trwają dla nas jak najdłużej. Bayern już wygrywał skromnie z Benficą 1-0. Dogrywka też nie jest mu obca, z Juventusem awansowali po golach w doliczonym czasie gry. Atletico jest bardzo silne, ale Bayern również, zwłaszcza u siebie i tanio skóry nie sprzeda. Nie wykluczam nawet wyniku 2-0 czy 2-1 dla Bayernu, ale liczę na to, że bramki będą padały w 2 połowie. Miałem typować czerwoną kartkę (w razie gola Atletico Niemcy mogą nie wytrzymać presji), ale wybrałem jednak ten typ. Unibet daje dużo wyższy kurs 4.35 niż na ogół najlepszy bet365 3.75. Bet At Home jak zwykle śmieszne 3.69. Najwyższy można pobrać z Betsson 4.40
100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: Liczba Goli 2-3
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzień dobry !
Po wczorajszym typie mogę jak najbardziej się tak przywitać. Zenit pokazał klasę tak ja sie spodziewałem i gładko odprawił w finale CSKA 4:1. Cieszę się, że po wcześniejszym pechowym dniu, taki kursik wszedl jak w masło. Liczę, że ktoś odważył się zagrać ze mną ???? !
Dzisiaj zaczynamy walkę o finał ligi mistrzów ! Myślałem, że gra dzisiaj Real bo na ten mecz już mam dwa beciki przygotowane i czekam tylko by któryś z nich udostępnić. Ale wszystko w swoim czasie...
Bayern Monachium vs Atletico Madryt.. To nas czeka o 20:45... Dwie bardzo silne drużyny.. Po odprawieniu nie lubianej przeze mnie Barcelony, Atletico znów zyskało w mych oczach. I choć jestem za tą białą stroną Madrytu to darze wielkim szacunkiem Atletico i geniusza jakim dla mnie jest Diego Simeone. Zrobił topową drużyne nie wydając na to dużo pieniedzy i robiąc psikusa wszystkim tym, którzy skazywali Atletico na straty. Klub ten od kilku sezonów jest bardzo dobrze rozpoznawalny w Europie i osiąga dobre wyniki w LM. Znany przede wszystkim z dobrej gry obronnej ale także ma kim postraszyć w napadzie. Griezmann to jest dla mnie niebywały gośc - wystarczy spojrzeć co zrobił np. w ten weekend. Atletico remisuje 0:0, wchodzi w 55&#39; na boisko, w 56&#39; daje prowadzenie swojemu zespołowi i jak się potem okazuje strzela jedyną bramkę meczu i zapewnia 3pkt drużynie. NIESAMOWITY.
Ake skupmy się bardziej na typie.
Stawiam, że w meczu padną 2-3 bramki. Dlaczego? Hmmm znów jakieś lekkie przeczucie?
Ogółnie bardzo chce awansu Atletico i myśle, że tak się stanie. No i oczywiście derby Madrytu w finale - tego też pragne.
JJestem zdania, że Atletico wykorzysta dzisiaj swoją szanse i strzeli bramke w Monachium. Bayern po przegranej w Madrycie może nie musi się aż nadto otworzyć bo to tylko 1:0 aczkolwiek należy wziąć pod uwagę właśnie to co napisałem wczesniej - arcytrudna do przejścia obrona piłkarzy Atletico. Mądre przesuwanie się, dobrze dostosowana agresja - nie ma mowy o brutalnych faulach, grają mądrze. Świadomi tego, że wolne w okolicy pola karnego to wielkie zagrożenie.
Najprawdopodobniej według serwisu goal.pl dziś wyjdą w składzie :
Atletico: Oblak - Juanfran, Gimenez, Savic, Filipe Luis - Niguez, Fernandez, Gabi, Koke - Griezmann, Torres
Atletico: Tiago, Godin (kontuzje)
Szkoda na pewno trzonu defensywy Godina bo to on wprowadza spokój w szykach obronnych. Aczkolwiek myśle, że duet Gimenez - Savic sobie poradzi jak najbardziej.
Hmm o Bayernie co mogę powiedzieć.. Topowy zespół..
Jednak po decyzji Guardioli o nie przedłuzeniu kontraktu i odejściu do City coś mi tam nie pasuje. Niby Bayern dalej gra to do czego nas przyzwyczaił ale jednak... Coś mi tam nie pasuje. Ich akcje wiadomo - milion podań, aczkolwiek kilka ostatnich meczów, oglądając ich stwierdziłem, że do niczego nie prowadzą. Zawodnicy są bardzo statyczni, podania są w jednostajnym tempie, rzadko przyśpieszają grę. Jeśli dzisiaj będą grać tak samo wolno to nie mają o czym myśleć naprzeciw Atletico. Sposobem jest jedynie szybsza gra, by zawodnicy mieli problem z przesunieciem. Motorkiem napędowym Monachium jest dla mnie Ribery. Chłop co biega, majta przy boku chłopaków to brak słow ! Tyle, że do awansu potrzebny jest jeszcze ktoś. Ktoś kto przyśpieszy tą grę, dogra &quot;ciasteczko&quot;. Lewy? Ostatnio też mi się wydaje że spuścił gazu troche. Wiadomo, nie będzie chłop strzelał co mecz po dwie bramki. Ale coś tam się zacięło chyba u niego..
Biorąc pod uwagę to wszystko, myśle że dzisiaj będzie 1:1 lub 2:1 dla którejś ze stron. Nie wiem jak ułoży się spotkanie... Może jedna kontra Atletico, 1:0 dla nich i w sumie będzie prawie rozstrzygnięty dwumecz? Mówie prawie bo z Juventusem też już był prawie rozstrzygnięty a tam taki ComeBack ! Właśnie wtedy Bayern przyspieszył grę.. Wtedy pokazał, że można. Jeśli zagraliby tak jak te ostatnie 20 minut z Juve to mają dzisiaj bardzo duże szanse.. Jednak jeśli zagrają wolno i jednostajnym tempem to nie awansują do finału.
Liczę, że 1:0 tu się nie skonczy dla nikogo. Pierwszy mecz to było badanie się nawzajem. Teraz by awansowan trzeba strzelić bramkę. Atletico bramka da większy spokój. Bayernowi pozwoli jeszcze myśleć o finale. Więcej niż trzy bramki? 3:1 dla kogos? Hmm nie sądze, zbyt wyrównane zespoły by tak sie stało.
Jak będzie? Zobaczymy o 22:30.
Powodzenia !
95
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern -Atletico
Typ: Gole powyżej 2,5 i btts
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Witam, wczoraj przestrzegałem przed graniem Tottenhamu, mi się udało, tym co zagrali mój typ tak samo, gratulacje. Dzisiaj także radzę uważać na Bayern bo Atletico to nie ogórki i nie z takimi już wygrywali i wyrzucali za burtę. Wystarczy 1 gol Atletico a Bayern musi zdobyć ich trzy (przynajmniej trzy), a skoro Atletico wyeliminowało już Barcę z Ligi Mistrzów to myślę że Bayern nie będzie miał wcale takiego łatwego zadania i moim zdaniem awansuje dalej właśnie drużyna z Madrytu. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, będzie na pewno walka do ostatniej minuty meczu, ale AM potrafi się zachować w takiej sytuacji a i z kontry są bardzo groźni. Nie będę się rozpisywał kto gra a kto nie bo to już wcześniej inni typerzy pisali, więc stawiam 2,5/btts i życzę powodzenia grającym
Powtórzony typ
⛔100
 
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern -Atletico
Typ: Atletico wygra 3 i więcej bramkami HD (-2)
Kurs: 23
Bukmacher: Bet365
Mało realne ale ... Atletico ma najmniej straconych bramek w lidze hiszpańskiej. Atletico ma jednobramkową zaliczkę z Madrytu i wystarczy im remis,bayern musi atakować a więc atletico ma szansę rozjechać bayern w kontrataku. Uważam że Atletico jest w stanie dzisiaj wygrać z Bayernem i to znacząco i tak stawiam . Będzie według mnie 3:0 lub 4:0 dla Atletico .
kiepska analiza
 
jimmydix15 58

jimmydix15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern - Atletico
Typ: Atletic powyżej 3.5 RR
Kurs: 2,10
Bukmacher:Betsson
Witam
Mecz walki w pierwszym padło łącznie 10 rzutów po 5 dla obu ekip.
Wybieram tą opcję ponieważ jak dla Mnie wszystko może się zdarzyć.
Każdy awans jest możliwe.
a 4 rzuty rożne to aż nie taki duży wyczyn.
powodzenia
kiepska analiza
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Super Liga - Grupa Spadkowa
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rad - OFK Beograd
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W dniu dzisiejszym, popołudniu nastąpi dość ciekawy mecz pomiędzy drużynami, które walczą o wybrnięcie z problemu jakim jest spadek. Gospodarze mają korzystniejszą sytuacje posiadając 4 pkt przewagi. Jednak aby mieć pewność, że widmo pożegnania się z topową ligą jest już zażegnane muszą ten mecz wygrać. Mało tego, wygrywając przeskoczą o jedno, dwa miejsca w tabeli. Rad u siebie jest względnie bramkostrzelne co gwarantuje gole po ich stronie, za to OFK Beograd jest drużyną która w tym sezonie najgorzej sobie radziła na wyjazdach w całej lidze. W ciągu 17 spotkań zgromadziła zaledwie 6pkt! Ostatnie zanotowane zwycięstwo gości to 19 marca u siebie, od tamtej pory ich gra zupełnie się nie klei i nie widzę tutaj innej możliwości niż zwieńczenie ich sezonu spadkiem do niższej dywizji...
85
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: rzut rożny przed 9:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo mówić. Mecz dwóch efektownie grających drużyn. Bayern po porażce w pierwszym meczu musi ruszyć do przodu i z pewnością od początku spotkania tak będzie. Bayern od początku spotkania narzuci swój styl gry, a jakimi skrzydłami dysponują - wszyscy wiemy, jaką siłą dysponują Coman, Costa, zatem spodziewam się akcji właśnie bokami z szybkimi wrzutkami, zatem rzut rożny przed 9:00 jest bardzo prawdopodobny. Ale i Atletico tutaj nie jest bez szans, wyprowadzają znakomite kontry, które mogą zakończyć się kornerem. Uważam, że typ jest bardzo fajny, stąd go pobieram.
83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: BTTS w 1 polowie
Kurs: 6.5
Bukmacher: W i l l i m H i l l
Analiza:
Przypominam sobie po dwumeczu z PSV zakonczonego seria rzutow karnych i wielka nerwowka w ekipie Atletico (0:0 w Eindhoven i 0:0 w Madrycie) Simeone stwierdzil, ze zrozumial jak wazny jest gol strzelony na wyjezdzie. Dzisiaj Atletico gra w Monachium i gol strzelony na boisku Bayernu moze im zagwarantowac awans do finalu CL. Za golem Atletico przemawia kilka rzeczy. Po pierwsze obrona Bayernu, ktora popelnia bledy i nie jest zapora nie do przejscia. Po drugie bardzo przyzwoita forma ofensywna zawodnikow Atletico. Grizman, Torres, Koke wszyscy sa w dobrej dyspozycji i stanowia zagrozenie pod bramka rywali. Po trzecie, tak ze statystycznego punktu widzenia, gol strzelony Bayernowi sprawi, ze Niemcy, by myslec o awansie, beda musieli strzelic 3 bramki. Jesli Atletico strzeli gola to szanse na awans beda ogromne bo obrona jaka Madryt posiada jest jedna z najlepszych w Europie. Nie chce mi sie wierzyc, ze Simeone pojedzie do Monachium bronic skromnego 1:0 bo zapewne zdaje sobie sprawe jak moze skonczyc sie taka gra. Mysle, ze gol w meczu wyjazdowym bedzie dzisiaj jednym z priorytetow Atletico. Bayern oczywiscie by awansowac musi strzelic gola, a im predzej to zrobia tym dla nich lepiej.
Dlaczego BTS w 1 polowie? W ostatnich 3 spotkaniach Atletico w LM z Barcelona x2 i ostatni z Bayernem, Atletico strzelilo bramke wlasnie w pierwszych 45 minutach. W tych meczach na poczatku spotkan Atletico wygladalo bardzo dobrze, agresywnie naciskalo na rywala i stwarzalo sobie dobre okazje. Mysle, ze dzisiaj moze byc tak samo. Jest to pewnego rodzaju taktyka by szybko strzelic gola (gdy przeciwnik jeszcze sie nie ogarnal) ktory daje im troche wolnosci i pozniej bronic wyniku. Bayern na ostatnie 5 spotkan w LM (Juve x2, Benfax2 i Atletico) strzelilo gola w 1 polowach 3krotnie. Co ciekawe statystycznie (patrzac na ich wyczyny w rodzimych ligach odpowiednio w meczach domowych Bayernu i wyjazdowych Atletico) obie dzisiejsze ekipy traca wiecej goli w pierwszych polowach (odpowiednio Bayern 5 w pierwszych / 2 w drugich a Atletico 5/4) Oczywiscie moj glowny bet to gol Atletico w meczu ale mysle, ze taki maly sidebet tez ma calkiem przyzwoite szanse &quot;wejscia&quot;. Powodzenia
100
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nozna Liga mistrzow
Godzina. 20:45
Spotkanie. Bayern Monachium - Atletico Madrid
Typ. pierwszy gol powyzej 28 minut
Kurs. 2.05
Bukmacher. Betano
Analiza:
Witam, na dzisiejszy wieczor postanowilem obstawic bet w 1/2 finalowym spotkaniu champions league rozgrywanym na Alianz Arenie. Wszyscy kibice pilki noznej zapewne zdaja sobie sprawe w jak trudnym polozeniu znalazla sie druzyna Roberta Lewandowskiego choc
i niebrakuje takich ktorzy wierza w odrobienie tej jednobramkowej straty ktora poniesli tydzien temu. Wiekszosc kibicow Bayernu wychodzi z zalozenia ze zawodnicy z Bawari rzuca sie od pierwszych minut na swego rywala aplikujac szybko bramke ... ? czy aby napewno?
Osobiscie jestem zdania ze od poczatku jak zwykle zdominuja srodek pola tym samym nabijajac % w posiadaniu pilki a wysoki pressing na polowie rywala zostawia na druga polowe. Trener Guardiola zdaje sobie sprawe z potencjalu jaki posiada dzisiejszy rywal wiec raczej powinien ostudzic gorace glowy ktore chcialyby odwaznie odwrocic losy tej rywalizacji w poczatkowej fazie gry. Wystarczy jedna skuteczna kontra przyjezdnych i gospodarzom moze sie juz nie udac odrobic strat z dwumeczu wiec wydaje mi sie jak w/w typie.
&#39; jesli nie mozesz dojsc do siebie, to przyjdz do nas ... &#39;
✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom