>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.03.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
C 8

camilioflower

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Tipico Bundesliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sturm Graz-Austria Wiedeń
Typ: X
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak na razie w marcu stawiałem dwa remisy i dwa weszły. Jutro więc gram kolejny. Mecz, w którym ten remis ma paść to spotkanie pomiędzy Sturmem Graz, a Austrią Wiedeń. Drużyny te zajmują kolejno 5. i 6. miejsce w tabeli. Mają tyle samo punktów. Jednakże Sturm ma rozegrane o jedno spotkanie mniej. Austria na pewno nie rzuci się na siłę na przeciwnika, bo przegrać tego spotkania nie chce, a remis nie będzie najgorszym wynikiem dla obu drużyn. Co do statystyk, z ostatnich pięciu meczów, dwa kończyły się remisem. Oba spotkania były rozgrywane na stadionie Sturmu. Oprócz tych dwóch remisów raz wygrała Austria Wiedeń, a dwa razy Sturm Graz. Tylko w ostatnim meczu tych drużyn wynik był jednoznaczny, bo aż 3:0 dla Sturmu. Liczę więc w jutrzejszym spotkaniu na remis.
⛔ 100
 
W 0

wb5puchacz

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka PLK
Spotkanie: START Lublin vs ROSA Radom
Godzina:
Typ: ROSA Radom wzgra różnicą więcej niż 11 pkt.
Kurs: 1,88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz 5 drużyny w tabeli ROSY z 16 Startem. ROSA jest zdecydowanym faworytem meczu. Powinna spokojnie wygrać różnicą ok 20 punktów.
Kiepska analiza :!:
 
maer 270K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference South )
Spotkanie: Basingstoke Town F.C. - Bath City F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.15
Godzina: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Anglii na 6 poziom rozgrywek a mianowicie ligi Conference South.
W mieście Basingstoke na tamtejszym The Camrose mogącym pomieścić 6 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Basingstoke Town Football Club założonym w 1896 roku o barwach niebiesko-żółtych a w gości z miasta Bath przyjedzie zespół założony w roku 1889 o barwach biało-czarnych a mianowicie Bath City Football Club.
Basingstoke Town F.C. w tym sezonie ligowym 6 miejsce z 53 punktami w tabeli a Bath City F.C. z 40 uzbieranymi oczkami pozycja 12 w angielskiej Conference South.
Gospodarze z szansami walki o Play Off w tym sezonie a goście nie walcza juz raczej ani o awans ani o uniknięcie degradacji, w ostatnich 5 bezpośrednich meczach o ligowe punkty pomiędzy tymi zespołami w mieście Basingstoke 3 razy wygrywali gospodarze, remis oraz raz wygrali goście z miasta Bath.
Moim typem na to spotkanie jest zwyciętwo gospodarzy na swoim The Camrose gdyż moim zdaniem będą bardzo zmobilizowani aby u siebie wygrać z co by nie mówić słabym w delegacjach rywalem i chociaż lepiej ostatnio grają zawodnicy z Basingstoke na wyjazdach to myślę że w tym meczu zgarną komplet 3 oczek u siebie a goście bardzo mocni są na swoim terenie i w delegacjach juz im tak dobrze nie idzie i moim zdanie drużyna z The Camrose to wykorzysta i zgarnie w tym meczu pełną pulę do ligowej tabeli angielskiej Conference South.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA - NHL
Godzina: 03.03.2015 02:30
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Carolina Hurricanes
Typ: over 7,5
Kurs: 5,75
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Trzecie w tabeli Konferencji Zachodniej Chicago Blackhaws z dorobkiem 79 punktow w 63 spotkaniach podejmie Carolina Hurricanes ktora duzo gorzej radzi sobie w Konferencji Wschodniej czternaste miejsce z dorobkiem 55 punktow w 61 spotkaniach. Gospodarze w ostatnim spotkaniu z Tampa Bay Lighting zaprezentowali sie tragicznie, co rzadko im sie zdarza wyraznie przegrali az 4-0 na wyjezdzie. U gosci panuje duzo lepsza atmosfera wygrana w overowym spotkaniu 5-3 z New York Islanders i passa trzech zwyciestw na pewno czynia faworytem dzisiejszych gosci przed tym spotkaniem. Chickago potrafi na wlasnej tafli zrobic wysoki over z Bostonem przegrali 2-6, goscie natomiast w ostatnim spotkaniu zaprezentowali super forme ofensywna 5 bramek i 3 stracone czyli defensywa nie jest w wysmienitej formie , a gospodarze na pewno beda chcieli sie pokazac po ostatniej fatalnej przegranej i wygrac spotkanie. Zapowiada sie dobry mecz, z wieloma bramkami. Mozna sprobowac overka ???? Dosyc ryzykowny, jak wszystkie typy HOmela, mam nadzieje ze wlasna passe negatywna tez przerwe i nie bedzie trwala dlugo
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie: Aston Villa-West Brom
Typ: Aston Villa strzeli +1,5 bramki
Kurs: 3,05
buk: Unibet
Godz: 20:45
Analiza:

28 kolejka Angielskiej Premier League.Stracie Aston Villi z druzyna West Bromwich Albion.Gospodarze dzisiejszego spotkania spisuja sie fatalnie w obecnym sezonie.Siedem porazek z rzedu i fatalna dyspozycja strzelecka nie stawiaja w dobrym swietle zawodnikow Tima Sherwooda.Byly manager Tottenhamu prowadzi druzyne z Villa Park zaledwie od kilku tyg ale widac juz drobna poprawe w stylu gry.W ostatniej kolejce pilkarze Aston Villi co prawda przegrali na wyjezdzie z zespolem Newcastle United a sam mecz nie nalezal do wielkich widowisk ale jak na zespol pograzony w wielkim kryzysie zagrali poprawnie.Majac w druzynie takich napastnikow jak Andreas Weimann, Gabriel Agbonlahor czy przede wszystkim Christian Benteke zdobywanie bramek predzej czy pozniej musi nadejsc!Tym bardziej ze ich przeciwnikiem bedzie druzyna WBA ktora pomimo przyzwoitych ostatnio wynikow gra nie zachwyca. Defensywe gospodarzy wzmocni Ron Vlaar ktory pauzowal za czerwo.Najwiekszym problemem Aston Villi oprocz braku skutecznosci napastnikow moze byc Saido Berahino.Ten napastnik jest ostatnio w przyzwoitej formie ale ma dopiero 22 lata i przytrafiaja mu sie jeszcze slabsze mecze.Najwieksza szanse dla napastnikow gospodarzy upatruje jednak w bramkarzu WBA a jest nim Ben Foster.Byly gracz miedzy innymi Manchesteru United do pewniakow nie nalezy i potrafia mu sie przydazyc glupie bledy.H2H dosc wyrownane dla obu zespolow z przyzwoita iloscia bramek jakie sobie strzelaja.Wedlug mnie w wtorkowy wieczor napastnicy Aston Villi znowu zaczna blyszczec.Pozdrawiam!
✅ 205
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER QUIMPER
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Millot - Corrie
Typ:
Millot
Kurs:
1.85
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Nie no kursy zdecydowanie przesadzone na Francuza, który w mojej opinii jest lepszym graczem. Z pewnością bardziej wszechstronnym i właściwie trudno doszukać się w grze Corriego elementu w którym przewyższałby Francuza. Millot dysponuje dobrym (trochę może niezbyt regularnym) serwisem i ma przyzwoity return. Trzyma dobrze wymiany z głębi kortu, a to coś co może sprawiać sporo problemów takiemu &quot;nieokrzesanemu&quot; grajkowi jak Corrie. Do tego Millot zawsze dobrze wypadał w halowych challengerach rozgrywanych we własnym kraju. Co warte podkreślenia rok temu był w Quimper w finale i myślę, że to nie jest bez znaczenia dla wyniku dzisiejszego meczu.


⛔ 100
 
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
⚽ Anglia / Premier League /
Godzina 20:45
Hull City : Sunderland
- czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs - 4.75 / Unibet
W Premier League nie zwalniają tempa i dziś następna kolejka , ja wybieram spotkanie gdzie obie ekipy wyjdą na murawę z pętlą na szyi i tak gospodarze czyli zespół Hull zajmuje po 27 kolejkach 15 miejsce natomiast goście Sunderland o pozycję niżej czyli 16 , w obu przypadkach to gra o być albo nie być bo przewaga nad spadkowiczami nie wielka Hull ma 4 pkt przewagi a Sunderland 3 dlatego dziś na boisku powinna być walka o każdą piłkę no a ja w tej walce jak zwykle upatruję brutalności co wiąże się z pokazaniem czerwieni . Hull do tej pory uzbierał 56 żółtych kartek i 5 czerwonych tak więc w/g mnie super osiągnięcie natomiast goście 78 żółtek i 3 czerwone i tu również jest dobrze , arbitrem w tym pojedynku jest pan M Dean który w tym sezonie sędziował 26 meczy i pokazał 114 żółtek i 6 czerwieni i jak nie trudno zauważyć jest tego sporo , no i teraz zaglądając jeszcze do ich wspólnych pojedynków to czerwieni jest sporo bo 11 meczy aż 5 , w pierwszym pojedynku z tego sezonu kiedy grali na Sunderland zostało pokazanych 7 żółtek z tego 5 dla Sunderland sędzią był Andre Mariner który jest raczej łagodny w pokazywaniu czerwonej ( w tym sezonie 80 żółtych i 1 czerwona ) tak więc nie można liczyć na czerwoną od tego pana , za to dziś jak wspomniałem arbiter który lubi ten kartonik wyciągać z kieszeni i liczę że i dziś go pokaże bo mecz naprawdę zapowiada się na ostrą walkę !
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Charlton - Nottingham F.
Typ: Henri Lansbury strzeli bramkę
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Obie ekipy ostatnio się rozstrzelały i myślę że dzisiaj może być otwarty mecz ze sporą ilością goli. Zastanawiałem się czy znowu nie pograć na over bramkowy The Reds, ale zaciekawił mnie ten bet i zagram dzisiaj nietypowo.
Henri Lansbury to 24 letni wychowanek Arsenalu. Klasyczna &quot;10&quot;. W 2011 roku nominowany do nagrody &quot;młody zawodnik roku&quot;. W Arsenalu jednak się nie przebił i tułał się po wypożyczeniach jakiś czas. Wreszcie w sezonie 12/13 wylądował na dłużej, za nieco ponad milion euro, w Nottingham. Troszkę się aklimatyzował i ostatnio odpalił razem z resztą drużyny. Nottingham niepokonane od sześciu spotkań, a Lansbury trafiał w pięciu z tych sześciu udanych meczy do bramki. Warto też zaznaczyć, że jest on wykonawcą rzutów karnych (zdobył tak dwa gole) co zwiększa troszkę szanse na powodzenie typu. W ostatnim meczu z Reading gola nie strzelił.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Piłka Nożna - Spotkania towarzyskie - Kobiety
Godz.19:00
Spotkanie: Hiszpania - Nowa Zelandia
Typ: +2,5 bramki
Kurs:1,68
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem towarzyski mecz kobiecej piłki nożnej pomiędzy drużyną Hiszpanii a Nowej Zelandii.
Zawodniczki drużyny Hiszpanii grają w swoim kraju ligę, jest to dość silna kobieca liga, dużo drużyn, a co za tym idzie meczy. W eliminacjach do Mistrzostw Świata w 10 meczach strzeliła 42 bramki tracąc tylko 2!.
Nowa Zelandia natomiast jest mistrzami Australii i Oceanii. W 2012 roku doszła do ćwierćfinału Letnich Igrzysk Olimpijskich przegrywając ze Stanami 2:0, które później zostały mistrzyniami.
Myślę, że typ +2,5 bramki jest dość możliwy, szczególnie, że Hiszpanki lubią strzelać dużo goli. Ogólnie kurs na wygraną Hiszpanii spada od wczoraj z 1.90 na 1.60. A może 1?
Myślę, że typ powinien „wejść”.
Powodzenia.
✅ 68
 
R 10

rembools

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Dania Metal ligaen
Godzina: 19:00
Spotkanie: Odense Bulldogs - Esbjerg Energy
Typ: Zakład na zwycięstwo (bez remisu) - Esbjerg Energy
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś z mało bogatej oferty wybrałem mecz Duńskiej ligi hokeja na lodzie Odense Bulldogs - Esbjerg Energy. Kilka słów o statystycznej analizie meczu. Gospodarze ostatnio w lidze spisują się bardzo słabo. W regulaminowym czasie nie wygrali od 30.01 to wyraźny sygnał, że w drużynie morale są bardzo słabe. W pojedynku play off obu zespołów wygrywa Esbjerg 2:0. Kilka słów o gościach, w ostatnich 5 meczach w regulaminowym czasie gry odniesli same zwycięstwa i pewnie zmierzają do kolejnej fazy play off. Postanowiłem postać na gości zakład bez remisu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Aston Villa- West Bromwich
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Do dzisiejszego meczu podejdę inaczej niż poprzednicy typujący wygraną gospodarzy. Aston Villa w wyraźnym kryzysie, efekt nowej miotły narazie nie zatrybił ale prędzej czy później ekipa z Birmingham powinna poprawić grę. Szczególnie w meczach na własnym boisku. Ostatnie mecze to pasmo porażek The Villans ale 4 ostatnie mecze u siebie to 6 bramek w tym bramka zaaplikowana Chelsea. Ostatnie mecze obu ekip 4/5 bts-ów. Co prawda nie są to najświeższe rezultaty ale ziarnko prawdy w statach zawsze możemy znaleźć ???? West Brom jest w dobrej formie ale.. no właśnie, chyba tylko i wyłącznie stąd świetny kurs na BTS. WBA bez Berahino, najlepszego strzelca, który zapewnił ostatnio wygraną ze Świętymi. Ale Brown gole również potrafi zdobywać a udowodnił to w meczu z WHU gdzie zdobył 2 gole. Podsumowując AV będzie atakować, goście kontrować. Mimo osłabień w linii ataku gości idę w stronę BTS-u. Powodzenia ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
makaveli23 322,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Piłka Nożna- AFC LM
godz. 11:30
Spotkanie: Seongam - Gamba Osaka
Typ: 1/2 HT/FT
Kurs: 37,07
Bukmacher: Oddsring
Analiza
Nie &quot;zagralem&quot; juz dwoch mozliwych do &quot;zagrania&quot; w konursie lamanców z NBA ostatnio, wiec na dzisiaj zostalo mi poszukac lamanca ale w piłce noznej. Fajnie wyglada to psotkanie w AFC Lidze Mistrzow pomiedzy koreanskim Seongam a japonskim Gamba Osaka. gamba Osaka w pierwszym meczu tej grupy przegrala u siebie 0-2 z Ghangzou RF i mysle ze teraz beda zmotywowani by wygrac. Gospodarze rowniez przegrali pierwszy mecz ale powalczyli w koncowce i strzelili bramke na 1-2, ale jedną polowe wygrali. To dobrze dla lamanca, bo sadze ze u siebie wyjda mocno ofensywnie i jak maja zaczac tak jak skonczyli ostatnio to powinni objac prowadzenie. Gamba jest faworytem wiec wraca do gry w drugiej polowie i przechyla szale zwyciestwa na swoja korzysc. Czyz to nie jest swietny scenariusz do trafienia tak duzego kursu jakim jest to 37 oferowane przez Oddsring, gdzie inne firmy daja &quot;marne&quot; 25.00 ???? ? jest.
⛔ 100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael Liga Kobiet
Spotkanie: Maccabi Holon Kobiety - Bnot Sakhnin Kobiety
Typ: over3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Godzina: 19:00
Machete inauguruje marcowe Typy Dnia.
Mecz sąsiadek z tabeli, mają tyle samo punktów, gospodynie są faworytem @1.50, na pewno są w wyższej formie od rywalek.
H2H:
30/12/14 LK Bnot Sakhnin 3 - 3 Maccabi Holon
04/03/14 LK Bnot Sakhnin 2 - 6 Maccabi Holon
04/02/14 SCW Maccabi Holon 6 - 1 Bnot Sakhnin
17/12/13 LK Maccabi Holon 4 - 0 Bnot Sakhnin
10/02/13 LK Maccabi Holon 5 - 1 Bnot Sakhnin
11/12/12 LK Bnot Sakhnin 1 - 2 Maccabi Holon
24/01/12 LK Bnot Sakhnin 3 - 4 Maccabi Holon
Tylko raz nie było minimum 4 goli.
Oprócz tego w ostatnich 7 spotkaniach Bnot notują wysokie wyniki (raczej wysokie porażki), 3 ostatnie wyjazdy: 1-3, 0-8, 3-10.
Maccabi Holon z zespołami w swoim zasięgu u siebie lubią iść na wymianę, 3 ostatnie domowe spotkania: 2-5, 2-3, 3-3.
Liczę na ostre strzelanie.
Tniemy over!
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina:⚽ Pilka nozna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brighton - Derby
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365​
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie w Championship. Lider pojedzie do walczącego o utrzymanie w lidze Brighton. Miedzy tymi zespołami jest aż 28 pkt różnicy!
Gospodarze czyli drużyna Brighton zajmuje 20 miejsce z dorobkiem 37 pkt. Brighton jak na swoje miejsce w tabeli ma dosyć dobry bilans bramek(-5), przy czym zespoły sąsiadujące mają np.(-16, -23). Dzisiejsi gospodarze lubią grać na własnym boski, zazwyczaj punktują, co świadczą 2 ostatnie mecze wygrane na swoim boisku i to z przeciwnikami wyżej notowanymi w tabeli. W drużynie Brighton nie ma najlepszego strzelca, który wyróżnia się ilością zdobytych bramek. Jest paru zawodników( nie napastników), którzy mogą się pochwalić paroma trafieniami. Jest to między innymi: Dunk Lewis, Carlos Joao i Baldock Sam. To oni najczęściej trafiają dla Brighton.
Drużyna gości ma aspirację na grę w Premier League. Derby zajmują 1 miejsce i o 2 pkt wyprzedzają 2 w tabeli Middlesbrough. Debry nie za dobrze graja na wyjazdach. Nie wygrali od 3 spotkań z rzędu(2 remisy i jedna porażka). Goście mają najlepszy bilans bramek w całej tabeli (+31). W drużynie Derby jest napastnik, który może pochwalić się najlepszą skutecznością w drużynie, jest nim Martin Chris (19 trafień) to jest prawie 1/3 wszystkich trafień drużyny. Oprócz niego dosyć często trafia Bent Darren i Hendrick Jeff.
Dzisiejsze spotkanie między tymi drużynami może być dosyć ciekawe. Moim zdaniem faworytem jest drużyna Derby choć gospodarze mogą się pokusić o strzelenie bramki. Ja stawiam ostrożnie bo linie over 2,5 w tym meczu. Dobrym typem jest też obie strzelą (1.80) ale ja stawiam przy troszkę wyższym kursie over 2,5. Myślę że Derby będzie chciało przerwać swoją złą passę bez wygranych na wyjazdach i dzisiaj pokusi się o pewne zwycięstwo a co za tym idzie strzelanie bramek.
⛔ 100
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Crystal Palace
Typ: Southampton wygra do 0
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Drużyna Świętych po bardzo dobrej pierwszej rundzie sezonu dostała lekkiej zadyszki, a dokładnie zaczęło się to 24.01.2015 w meczu pucharowym właśnie z drużyną CP (2:3 dla CP). Od tamtej pory podopieczni Ronalda Koeman&#39;a zdołali tylko raz zwyciężyć ze słabiutkim QPR i wywalczyć 1 punkcik z Młotami, poza tym 3 porażki w meczach ze Swansea, Liverpool&#39;em i West Bromem. Święci argumenty w postaci składu na boisku na pewno mają i dzisiaj liczę na tzw. &quot;przełamanie&quot;. Pomoże im na pewno dodatkowo atut własnego boiska. Na St. Mary&#39;s Stadium w pierwszej części sezonu komplet punktów potrafiły wywalczyć tylko drużyny z Manchaster&#39;u, zaś Saitns zremisowali m.in. z Chelsea, wygrali 2:0 z Arsenalem, rozgromili Sunderland aż 8:0. Fakt, ostatnie 5 meczów CP na wyjeździe to 5 zwycięstw, ale taka drużyna nieskończenie nie będzie wygrywała w delegacjach i jestem pewien, że dzisiaj Święci przerwą ich passę. Co do braków kadrowych to w drużynie gospodarzy nic szczególnego nie widać, cały podstawowy skład gotowy do gry. Zaś co do przyjezdnych to tu zaczynają się im schody - brak Murray&#39;a (ostatnio 2 gole w meczu z WH), Chamakh&#39;a, Campbell&#39;a, Sanogo (osobiście uważam, że jego kontuzja to tylko wzmocnienie) no i jeszcze kilku innych mniej istotnych. Może to nie są ich najlepsi gracze, ale na pewno coś utraci na tym ofensywa CP i liczę tutaj na wygraną gospodarzy z czystym kontem. Do boju Święci!
Przewidywane składy:
Southampton: Forster - Clyne, Fonte, Gardos, Bertrand - Wanyama, Schneiderlin - Long, Davis, Elia - Pelle
Crystal Palace: Speroni - Ward, Dann, Delaney, Kelly - McArthur - Zaha, Puncheon, Ledley, Bolasie - Gayle
✅ 150
 
charakter 24

charakter

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Championship 20.45
Godzina: 20:45
Bournemouth - Wolves
Typ: I połowa 2x
Bet365
Kurs: 1.57
Analiza:
Witam , po pierwszej próbie wyszedłem na ✅ . Zaczynamy drugi dzien typowania gdzie siegam do zaplecza Angielskiej Ligi , a mianowicie Bournemouth - Wolves ide tutaj w kierunku gości, co mnie skłoniło do takiego typu ? A wiec jak wiemy na chwile obecna w 2 Angielskiej lidze jeszcze moze wydarzyc sie wszystko jest okolo 6 zespołow ktore bez problemowo moga osiagnac awans do Premier Lague . Czołowka jest bardzo mocna, jeden blad ? kilka oczek nizej . Wygrana - awansujesz praktycznie na szczyt tabeli . Nasi gospodarze osłabli strasznie w ostanich kolejkach , mysle ze kolejny underowy mecz tak jak wczoraj Pogon - Gornik . Wolves jest bardziej utalentowana druzyna i w ostatnich meczach radzi sobie dobrze, szczegolnie na wyjazdach i w I polowach meczu , moim zdaniem typ na 80% . Przewiduje 0:0 lub 0:1 na koniec meczu .
Pozdrawiam po raz kolejny ????
✅ 57
 
A 0

anaforaa

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroleague Women
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ekaterinburg-Nadezhda
Typ: Nadezhda(+7)
Kurs: 3,46
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś uciekam się w świat koszykówki. A mianowicie play off kobiecej Euroligi. Rzecz jasna faworytkami do zwycięztwa są zawodniczki z Ekaterinburga, którym będzie pomagał &quot;duch&quot; ich własnej hali. Uważam jednak, że kurs na drużynę gości sięgający granicy 9.0 jest zdecydowanie zawyżony . Patrząc na H2H widzimy ogromną dominację po stronie zawodniczek z Ekaterinburga jednak warto zwrócić uwagę na fakt , iż większość z tych spotkań zostało rozegrane jeszcze za Stalina natomiast w ostatnim meczu- niespełna miesiąc temu zawodniczki Nadezhda okazały się być lepsze w meczu wyjazdowym pokonując swoje rywali 56:70. Przypadek...? Nie sądzę. Idąc dalej, przyjrzałem się sytuacji panującej w tabeli rosyjskiej superligi A. Po 16 kolejkach gospodynie dzisiejszego spotkania mają jedynie 2 pkt przewagi nad 2 zespołem w tabeli, którym de facto jest zespół dzisiejszych gości. Reasumując uważam, że zespół gości choć nie jest faworytem ma realne szanse wyjść zwycięsko z dzisiejszego pojedynku tym samym nie powinien mieć problemów z pokryciem linii. Widzę tutaj zaciętą walkę, grę na &quot;styku&quot;. Powodzenia.
⛔ 100
 
T 0

takkedo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Monterrey
Godzina: 22:30
Spotkanie: Znovareva - Riske
Typ: Riske
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj wyszukałem ciekawy mecz i zarazem kurs, który moim zdaniem jest wart ryzyka. Pojedynek pomiędzy rosjanką Verą Zvonarevą i amerykanką Alison Riske. Obie tenisistki mają bardzo podobne wyniki ostatnio rozegranych pojedynków. To co za mną przemawia to ranking: Riske 44, Zvonareva 155. Co prawda amerykanka swój ostatni mecz rozegrała dopiero 19 stycznia, a Zvonareva 16 lutego to ja osobiście jestem ciekawy formy Alison. myślę, że kurs jest wart tego żeby postawic dzisiaj na Alison Riske. Powodzenia !!
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leyton-Bristol City
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Angielskiej 3 ligi gdzie zmierzą się ze sobą będący na 21 miejscu ekipa Leyton który zgromadził do tej pory 35 punktów i bramki 43-48 średnia na mecz wynosi 2,84 a zagrają dzisiaj z liderem Bristol City 70 punktów bramki 62-30 średnia na mecz wynosi 2,79.
Ostatnie mecze Leyton to 2-0, 3-0, 0-2, 3-2, 0-1. Ostatnie wyniki Bristol 1-0, 3-1, 2-3, 2-0, 1-3. Ich ostatnie bezpośrednie spotkania to 0-0, 1-3, 2-2.
Dzisiaj widzę w tym meczu minimum trzy bramki spotyka się lider który radzi sobie dobrze i są w formie a Leyton przeplata dobre spotkania z fatalnymi spotkaniami, ja tej drużyny w tym sezonie nie poznaje w tamtym sezonie walczyła o awans a w tym sezonie o utrzymanie, Leyton zanotował 18 overów 2,5 bramki na 32 mecze a Bristol 19 overów 2,5 bramki na 33 mecze, w tym spotkaniu też liczę na ten over.
✅ 95
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - ANGLIA: Championship - Kolejka 35
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bournemouth - Wolves
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! Po udanym poprzednim miesiącu i zajęciu wysokiego 7 miejsca w rankingu typerów &#39;&#39;typy dnia&#39;&#39; postanowiłem iść za ciosem w kolejnym miesiącu. Już do tego spotkania jest jedna analiza, ale mój typ jest zupełnie inny - &#39;Charakter&#39; jak piszesz analizy to postaraj się pisać poprawnie... przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy odstępów!
Gospodarze w ostatnich kolejkach zamiast umacniać się jako lider tabeli, zaczynają nurkować w jej środek. Od 5 meczy nie potrafią wygrać meczu co jest prawdopodobnie spowodowane zachwianiem formy przez zmęczenie sezonem. Artur Boruc, który wcześniej znakomicie bronił i nie puszczał goli zaczął regularnie wyjmować piłkę z siatki, ale to wina całego zespołu. Na własnym boisku grają przeciętnie, bo na 17 kolejek wygrali zaledwie 8 spotkań, w 6 meczach podzielili się punktami z przyjezdnymi oraz 3 razy zawiedli własną publiczność. Bilans bramkowy ich wynosi +10, więc też nie jest jakiś rewelacyjny jak na drużynę, która chce bić się o najwyższy próg piłki angielskiej.
Goście to drużyna, która po słabym rozpoczęciu sezonu złapała drugi oddech i zaczęła gonić czołówkę tabeli. Do lidera brakuje im już zaledwie osiem oczek co jest realne do odrobienia. Ich ostatnie mecze robią wrażenie, ale moim zdaniem nie jest to drużyna, która na dłuższą metę pociągnie takie tempo i w końcu gdy przyjdzie zadyszka znów będzie punktowana przez każdego napotkanego rywala. Na wyjeździe radzą sobie kiepsko, bo na 17 kolejek wygrali tylko 7, 5 razy wracali do siebie z jednym oczkiem oraz tyle samo razy wracali bez dorobku punktowego.
Podsumowując: Moim zdaniem jest to dobra okazja dla Bournemouth aby pokazać, że kryzys się skończył i wypunktować Wilki, które ostatnio narobiły szumu w lidze. Jak drużyna Boruca zagra całe spotkanie w pełnej koncentracji to spokojnie powinna wygrać to wydarzenie i to różnicą nie jednej bramki.
✅ 83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom