>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.12.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka LNB
29.12 20:00
Pau Orthez - Bourg (19,5)
typ: 1
4,50
WilliamHill
Analiza
Dziś kolejne spotkania francuskiej LNB, wybrałem spotkanie Pau Orthez i przedostatniego w tabeli Bourgu. Oczywiscie zdecydowanym faworytem spotkania sa gospodarze, ktorzy wyraznie w ostatnim czasie sa na fali wznoszacej, wygrali 3 ostatnie spotkania, w tym z Limoges i Nancy, a wiec czolowymi ekipami ligi. Gra gospodarzy dzisiejszego meczu moze sie w ostatnim czasie podobac, dlaczego wiec nie mieliby wygrac z slabym Bourgiem? Po 15 rozegranych kolejkach maja oni na swoim koncie zaledwie 2 wygrane, odniesione na samym poczatku ligi, od ponad dwoch miesiecy nie odniesli zwyciestwa. Kazda seria sie kiedys konczy, lecz dlaczego mialoby sie stac to dzis, gdy przyjdzie im sie zmierzyć z silna w ostatnim czasie ekipa Pau Orthez? Nic na na to nie wskazuje, rowniez historia pojedynkow obu druzyn nie daje powodow do optymizmu dla przyjezdnych, ktorzy w tej hali nie wygrali jeszcze w swojej historii.
⛔100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Liverpool - Swansea
Godzina: 21:00
Typ: Kto pierwszy 5 rzutów rożnych? Liverpool
Kurs: 1,57
Bukmacher: BET365
Analiza:

Ja w tym spotkaniu idę w stronę rożnych. Spodobał mi się typ w wyścigu rzutów rożnych. Kto pierwszy 5 cornerów? Liverpool @ 1,57.
Wiadomo kto jest faworytem w tym spotkaniu. Gospodarzę będą drużyną groźniejszą, częstsze ataki i wizyty pod bramką rywali co daje dużą ilość rzutów rożnych, może nie dużą ale na pewno większą od drużyny Łabędzi. Tym bardziej że Liverpool gra przed własną publicznością, a wygrana zapewni zrównanie się liczbą punktów ze Swansea, więc myślę że typ jest dobry.
✅57
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie :Turniej Czterech Skoczni 2014-2015 : H2H
Godzina: 16:30
Spotkanie: Stefan Kraft : Kamil Stoch
Typ: typ 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kamil Stoch wrocił po ciezkiej kontuzji mimo to w skokach treningowych radził sobie dobrze jego noga juz jest w lepszym stanie ,jest swiezy i glodny skakania to jego 1 zawody po kontuzji .W kfalifikacjach skoczył lepiej od krafta w porownywalnych warunkach dlatego według bukmacherow Stoch tez jest faworytem i mysle ze sobie poradzi z Kraftem.
⛔100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Premier League - Kolejka 19
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool- Swansea
Typ: Czy obie drużyny zdobędą przynajmniej po jednym golu? &quot;TAK&quot;
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam.
Dzisiaj wybrałem spotkanie ligi Angielskiej które wydaje mi się najbardziej trafne co do goli. Obie druzyny walczą o punkty i dzisiaj Gospodarze podejmują u Siebie Swansea, która jest o dwa oczka wyżej w Tabeli. Ostatnie 2 spotkania konczyły się na korzyść Liverpool, ale nie obyło sie bez straty bramek w obu drużynach, więc i dlaczego dzisiaj ma być inaczej. Drużyna Rodgersa w tym sezonie nie radzi Sobie zbyt dobrze traci mnóstwo bramek nie mówiąc o porażkach. Goście mogą nawet wygrać dzisiejsze spotkanie co jest bardzo możliwe dlatego stawiam na gole w obu drużynach Kurs nie powala, ale jak gramy za większe stawki to można coś ugrać.
Pozdrawiam i powodzenia Thx for +
fymlymymlym
✅67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom