>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.11.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 29 listopada


Typy podajemy według wzoru:

Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Carling Cup
Spotkanie: Arsenal - Man City
Typ: 1
Kurs: 3.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Już we wtorek czeka na nas nie lada widowisko, bo Arsenal w najciekawszym spotkaniu Carling Cup zmierzy się na The Emirates ze świetnym Manchesterem City. Oba zespoły raczej nie wystąpią w najlepszych swoich składach, ale trudno się dziwić, ponieważ w składzie Kanonierów w ostatnich kilku spotkaniach grali praktycznie ci sami zawodnicy, a Obywatele rozegrali w niedziele bardzo ważny mecz z Liverpoolem. Jednocześnie trudno sobie wyobrazić, aby Wenger zrezygnował z walki wygrania Pucharu Ligi i wystawił samych młodzików, bo chyba nie muszę nikomu przypominać kiedy ostatnio Arsenal wygrał jakiekolwiek trofeum. Dla podopiecznych Francuza to świetna okazja, by jako pierwsza angielska drużyna w tym sezonie, pokonać niepokonanych z Etihad Stadium. Arsenal w poprzednim spotkaniu Carling Cup pokonał Bolton 2-1, ale nie było to łatwe zwycięstwo Kanonierów. Ale nie trudno się dziwić, bo w tym meczu pojawiło się wielu młodych graczy, a drużyna Coyle&#39;a zagrała swoim podstawowym składem. Co do ostatniego pojedynku ligowego Kanonierów, to bez wątpienia remis z Fulham to ogromne zaskoczenie. Zapowiadało się nam gładką wygraną Kanonierów z wieloma bramkami, a zobaczyliśmy zupełnie coś innego. Drużyna Jola pokazała się z bardzo dobrej strony na Emirates i dzięki samobójczym golu Vermaelena zdołali wywieźć jeden punkt z The Emirates. Jeżeli chodzi o podopiecznych Roberto Manciniego, to trudno skrytykować ich za cokolwiek. Grają od początku sezonu świetnie, dobitnie pokazały to mecze z Tottenhamem czy Manchesterem United. Tak naprawdę pierwszym takim spotkaniem, w którym Obywatele mieli spore problemy, był pojedynek z QPR. Londyńczycy twardo stąpali po ziemi, chcieli przynajmniej wykraść punkt z City, ale ostatecznie się nie udało. Drużyna Manciniego rozgrywała w niedziele bardzo ważny mecz przeciwko Liverpoolowi. Po czerwonej kartce dla Balotellego, wszystko było w rękach ekipy z Anfield. Liverpoolczycy jednak nie zdołali wykorzystać tej szansy i zremisowali 1-1. Jednakże chyba każdy kibic zauważył, że z Manchesterem City coś się dzieje w Lidze Mistrzów. W ostatnim spotkaniu ulegli Napoli i wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy zespołu z Etihad Stadium w następnej fazie LM. Trudno sobie wyobrazić, aby Bayern zlekceważył swój ostatni pojedynek. Jestem jednak pewien, że jutro będziemy świadkami świetnego widowiska. Kanonierzy zdecydowanie będą chcieli wygrać ten mecz, pokazać, że są w stanie pokonać taką drużynę jak Manchester City. Nie mają nic do stracenia, nawet jeżeli przegrają, to nie będą się mieli czego wstydzić. Obywatele są zdecydowanie faworytem w tym spotkaniu, ale czuję, że Kanonierzy tak łatwo nie dadzą się ograć i po wielu bramkach na The Emirates, to Manchester City przegra ten mecz.

⛔100
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata
Spotkanie: Kuba - Rosja
Typ: Total Match Points over 180.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam po prawie rocznej przerwie jeśli chodzi o moje wizyty na tym forum. Mimo, iż wiem, że miesiąc się kończy i biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy typ nie mam szans na wygraną ale liczy się zabawa.
Tak więc, na ruszt wziąłem sobie spotkanie w Pucharze Świata siatkarzy Kuba-Rosja i zakład over 180.5 punktów. Moim zdaniem typ pewny jak mało który a i kurs przyzwoity. Za tym kursem przemawiają moim zdaniem 2 rzeczy po 1 to, że w obecnym Pucharze Świata są to wg mnie dwie najlepsze drużyny, Kuba po gorszym początku gra teraz naprawdę dobrze, przedwczoraj zmiażdżyła Włochów blokiem wygrywając 3-1 a dziś zrobiła to samo z Canarinhos (3-2). Rosjanie natomiast grają także bardzo skutecznie, szczególnie w ataku. Drugą sprawą przemawiającą za takim wynikiem jest czysta matematyka... mianowicie, zakładając, że mecz będzie dość wyrównany i zakończy się w conajmniej 4 setach a w każdym z będzie zdobytych około 45 punktów to już mamy 180 punktów a nie sądze by któryś set był bardziej wyrównany i zakończył się wynikiem 25-23, co już by nam dało over 180, poza tym sądzę, że ten mecz zakończy się tie-breakiem co już dałoby niemalże stuprocentowy over 180.5.
⛔100
 
krzysiek74 128,9K

krzysiek74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serie A
Spotkanie: SSC Napoli-FC Juventus
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Mecz zaległy w ramach 11 kolejki rozgrywek Serie A.Spotkanie w pierwotnym terminie się nie odbyło z powodu zbyt obfitych opadów deszczu.
Trudno wskazać faworyta gdyż oba zespoły są bardzo silne i każdy wynik tu jest możliwy.
Napoli u siebie bardzo mocne o czym przekonał się niedawno lider Premier League ulegając w Lidze Mistrzów gospodarzom 1:2.Gorąca atmosfera trybun pomaga choć w lidze bilans 2-2-1 nie jest czymś czym neapolitańczycy mieli by postraszyć drużynę gości.Cavani-Hamsik-Lavezzi to jednak tercet który wzbudza postrach i szacunek w całej Italii.
Co do Juve to wyraźnie są na fali.Wygrali w Rzymie mecz z Lazio i będą chcieli podtrzymać miano niepokonanej w jutrzejszym meczu.Ewentualna porażka również nie zepchnie ich przynajmniej do następnej kolejki z pozycji numero uno.Turyńczycy potrafia gra mecze &quot;na szczycie&quot; jednak ja nie wierzę w kolejne ich zwycięstwo na trudnych terenie.
Po ciekawej,twardej walce na Stadio San Paolo typuje jednak wygraną gospodarzy 2:1 lub 1:0
⛔100
 
V 23

vegeta20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Carling Cup
Spotkanie: Chelsea londyn- FC Liverpool
Typ: 2
Kurs: 4,85
Bukmacher:Unibet
Juz dzis o godzinie 20,45 spotkaja sie ze sobą dwie wielkie angielskie firmy Chelsea Londyn i FC Liverpool.Dodajmy iz jest to spotkanie w ramach Carling Cup a wiec tym bardziej wszystko sie moze zdążyć. Moim zdaniem obie ekipy prezentuja na ten moment zblizony poziom gry,wszystko bendzie zalezało jak do tego spatkania podejda trenerzy i jakie składy wystawia. Nalezy tu dodac iz parę kolejek temu dzisiejsi goście rowniez ograli zespół z londynu na wyjeździe 1:2. Dlaczego nie mieli by tego powtórzyć?Obie ekipy preferuja raczej ofensywny styl gry licze na dużo emocji i zwyciestwo gości z Liverpoolu!!!

✅385
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Dallas Stars at. Colorado Avalanche
Typ: Colorado Avalanche -1,5 HC
Kurs: 3,28
Bukmacher: Pinnacle

Drugi mecz, który zdecydowałem się zagrać to spotkanie pomiędzy Colorado a Dallas. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwa razy a ostatnio górą byli gracze własnie z Colorado wygrywając 3:0. W tym spotkaniu większe szansę daję Colorado, którzy zanotowali przedwczoraj znakomity wynik pokonując Edmonton Oilers 5-2. Ponadto Avalanches z lekkim osłabieniem w składzie poprzez brak Muellera oraz Johnsona, jednak podobna sytuacja jest również w ekipie Gwiazd, gdzie zabraknie z powodu kontuzji: Goligoskiego, Burisha, Delaya, Fiddlera oraz Morrowa. Hokeiści z Dallas rozpoczeli sezon dość przyzwoicie z bilansem 5-2-0 na 7 rozegranych meczów, ale ostatnio nadszedł lekki kryzys i przegrywali kolejno z Pittsburgiem, Detroit, Panterami z Florydy, Colorado czy otatnio z Kojotami z Phoenix. Stawiam tutaj na Col. ,co prawda typ nieco ryzykowny bo z HC, ale sądze że jest w zasięgu.
⛔100
 
misieklemur 418

misieklemur

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie: Salvat Ulajew - Mettalurg Magnitogorsk
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spotkanie ultra ofensywnych drużyn z pewnością wzbudza wielkie hokejowe emocje, a opisywane przeze mnie zjawisko z pewnością do nich należy. Zacznę od &quot;d*** strony&quot; jak to mawia teraz młodzież. Bramkarze i obrona są na podobnym poziomie, czyli słabym. Metallurg ma bardzo mocny atak, ale Salvat ma najmocniejszy w lidze. Kozlov, Radulow, Saprykin, Grigorienko te nazwiska mówią same za siebie. Ponadto Salvat ma atut własnego lodowiska, gorąco dopingująca publiczność z pewnością wpłynie pozytywnie na drużynę. Ponadto aspekt sędziowski. Hmm. Nie chcę zostać o nic posądzony, więc powiem tylko, że gospodarzom nawet ściany pomagają... Wreszcie Magnitogorsk to jeszcze niezbyt poukładany team widać w ich grze błędy strategiczne, chociażby przy wysoki prowadzeniu upojeni sukcesem nie wiedzą chyba co ze sobą zrobić (Yurga - Magnitogorsk 3:4). Nie widzę więc atutów po stronie Metallurga w zamian za to jak widać powyżej zebrała się pokaźna lista argumentów, która w sądzie przesądziła by o &quot;wyroku&quot; na niekorzyść Magnitogorskich hokeistów. Suma summarum mój typ jak na wstępie. Powodzenia.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 98

tomisdz

Użytkownik
Dyscyplina::hokej: NHL
Spotkanie: Colorado Avalanche - Dallas Stars godz: 03:00
Typ: Under 5,5 (incl. OT&amp;PS)
Kurs: 1.87
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś mało spotkań ale coś musiałem wybrać i los padł na pojedynek Colorado - Dallas.
Obie ekipy w w tym roku spotkały się 6 razy Bilans Colorado (2-0-4) 18:19 z kolei bilans Dallas wynosi (4-0-2) 19:18 jak widać górą jest ekipa Dallas ale mój typ na to spotkanie to under 5,5 w tych 6 meczach bilans u/o jest wyrównany 3x under 3 over. Ostatnie spotkanie miedzy dwiema ekipami miało miejsce (19.11.11r.) w Pepsi Center gdzie Colorado wygrało z Dallas 3-0. ,,Lawiny&#39;&#39; u siebie prezentuje się bardzo słabo są jedną za gorszych ekip jeśli chodzi o mecze u siebie (3-1-8) 23-33 9x under 3x over. Mało strzelą prawie 2 bramki na mecz tracą 3 bramki. W ostatnim meczu ,,lawiny&#39;&#39; wygrały z Edmonton 5-2 W zespole Colorado nie wystąpią dziś Erik Johnson i Peter Mueller.
Jeśli chodzi o ekipe Dallas to 2 ostatnie mecze zakończyły się porażką (Phoenix Coyotes 3-0 away Toronto Maple Leafs 3-4 pen. home) jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to bilans wygląda tak: (4-1-6) 24:29 7x under 4x over średno zdobywają 2 bramki tracą również 2 bramki. Dallas w dzisiejszych spotkaniu bedzie oslabione nie zagrają Alex Goligoski, Adam Burish, Trevor Daley, Vernon Fiddler oraz kapitan Brenden Morrow i Kari Lehtonen (bramkarz) który doznał kontuzji w ostatnim meczu zastąpi go Richard Bachman . Czy brak tych zadwoników przełoży się na 3 porażke z rzędu ekipy Dallas? Uważa ze w tym meczu nie zobaczymy dużo bramek czy tak będzie przekonamy się nad ranem.
Powodzenia
Pozdrawiam
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mukapaca1989

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Edmonton Oilers-Nashville Predators
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin

Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadający sie mecz. Co prawda obie drużyny w ligowej tabeli niemalże ze sobą sąsiadują lecz przewiduje raczej łatwe zwycięstwo gospodarzy. Mój wybór popieram dwoma argumentami. Po pierwsze bilans spotkań edmonotn na własnej tafli jest dużo okazalszy niż ich rywali na wyjazdach. Odpowiednio 7-2-1, 6-5-1. Po drugie Nashville znajduje sie obecnie w dosyć marnej formie. Przegrali 4 mecze z rzędu w tym n własnym lodowisku właśnie z edmonton 2-6 oraz po dogrywce z najsłabszą obecnie drużyna ligi Columbus. Uważam, że jest to typ godny polecenia gdyż wszystkie argumenty do zwycięstwa posiadają hokeiści edmonton oraz bukmaherzy zaproponowali bardzo kuszący kurs.
⛔100
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Alba Berlin - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2(+14)
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
{EuroCup, 20:00}
Gdyby nie fakt, że na hali O2 World w Berlinie zasiądzie grubo ponad 10 tysięcy ludzi, to na ten mecz oznaczyłbym 60/40. Jednak z tego względu co napisałem, to daję 65/35, ale z racji, że Turów poprawił swoją koncentrację, w meczu, pokazując, że mając bardzo ogromną przewagę grali skupieni do ostatniej sekundy. Tego im brakowało we wcześniejszych meczach. Potwierdali, to sami zawodnicy , ale dodawali również, że cały czas nad tym pracują.
Czy może być lepszy moment niż po ogromnym prowadzeniu i walki do ostatniej sekundy w Starogardzie Gdańskim, gdzie Turów wygrał 105:55, by przekonał w końcu nas do tego na europejskich parkietach?
Najmocniejszy rywal w grupie, ale nawet najsłabsze ekipy w lidze, czy pucharach odpowiednio się mobilizują na takie spotkania, by sprawić jak najwięcej problemów faworytowi i powalczyć o zwycięstwo. Sport nas do tego już przyzwyczaił. Dlaczego nie miałaby powalczyć ekipa z Polski? Do Berlina ze Zgorzelca jest &quot;rzut beretem&quot;. Koszykarze nie będę czuć zmęczenia, bo dziś po porannym treningu na swoim obiekcie udali się do autobusu, który musiał pokonać nieco trochę ponad 200 km, cały czas jadąc autostradą.
Kontuzja, której nabawił się John Edwards w ramach EuroCup z belgijską Dexią nie okazała się poważna i zawodnik z zespołem trenował już przed meczem z Albą. Jego obecność będzie bardzo ważna pod koszem, bo z Dexią pokazał coś, do czego nie przyzwyczajeni byli obserwatorzy PLK, bo nawet przeciwko najsłabszym ekipom w PLK, Edwards nie prezentował takiej wysokiej formy.
To co wywołałem przed meczem z Polpharmą w swojej analizę, to najbardziej odpowiedni moment na powrót formy Davida Jacksona, który będzie musiał rywalizować z bardzo groźnymi Amerykaninami - Dashaun Woodem oraz Kyle Weaverem. Obaj zawodnicy stanowią najczęściej o sile Alby w ataku.
Duet Wood - Weaver kreowani są przez reprezentanta Niemiec - Heiko Schaffartzika.
Dlatego tutaj, gdy wiele razy narzekałem na postawę Gustasa, tak w tym meczu będę liczyć głównie na jego doświadczenie, bo Alba jest ograna w pucharach i nie można sobie pozwolić na chwilę dekoncentracji przeciwko takiemu zespołowi na ich parkiecie.
Swój typ argumentuję również, że koszykarze Turowa jadą na ten mecz w bojowych nastrojach i zapowiadają walkę o zwycięstwo, w które wierzą.
Dla mnie mecz z Buducnostem, to nie jest adekwatne, by sugerować się przed tym meczem. Turów grał z zespołem z Czarnogóry niemalże z marszu po bardzo zaciętym i męczącym meczu z Treflem Sopot, który przegrał po dogrywce. Od tego momentu Turów złapał poważną &quot;zadyszkę&quot; ze swoją formą po której nie ma już śladu. Dlatego, ten Turów, który oglądałem przeciwko zespołowi z Podgoricy, to historia. Każdy zespół ma swoje słabsze chwile. Nawet najlepsze zespoły na świecie, to jest sport, ale żeby od razu skreślać ekipę, bo przegrała wyjazdowy mecz z Buducnostem -25 z wymęczonym Turowem, który w dodatku stracił formę i zderzył się w najgorszym momencie z żelazną obroną zespołu z Czarnogóry?
Uważam, że Turów będzie walczyć z Albą do końca, bo wie, że potrzebuje przegrać jak najmniejszą ilością punktów w Berlinie, bo w kolejnej rundzie pucharu, czyli meczu rewanżowym rozegrywanym w Zielonej Górze zagra właśnie ponownie przeciwko Albie.
Dlatego jak najmniejszy deficyt z dzisiejszego meczu będzie ich głównym zadaniem, bo o zwycięstwo Turowa będzie ciężko, to ja planuje wygraną Alby maksymalnie 10 punktami.
Alba, to ośmiokrotny mistrz Niemiec, który będzie miał za sobą ogromną ilość kibiców, więc będzie chciał od początku narzucić swój styl gry.
Dlatego pierwsza połowa wg. mnie będzie bardzo ważna do dalszego przebiegu spotkania, bo jeśli Turów nie da się gospodarzom rozstrzelać i wejść na ich obroty, aby później cały mecz ich &quot;gonić&quot;, to widowisko powinno oscylować w granicach 10 punktów.
Dlatego koszykarze zdają sobie sprawę i przed meczem z wiceliderem Bundesligi, mówią:
Michał Chyliński, obrońca PGE Turowa: Alba jest w bardzo dobrej formie. Nasz przeciwnik wygrał ostatnio kilka ciężkich spotkań. Zespół z Berlina gra zorganizowaną i przemyślaną koszykówkę. Nie będzie łatwo ich pokonać. Jesteśmy jednak dobrej myśli i jedziemy do Berlina po zwycięstwo. O niczym innym nie myślimy. Gra z takim zespołem mobilizuje nas jeszcze bardziej. Nie możemy dać sobie narzucić ich stylu gry, a więc grać naszą koszykówkę. Czujemy się dużo pewniej po ostatnich dwóch zwycięstwach. W meczu z Dexią pokazaliśmy, że potrafimy walczyć do końca. Przyda nam się to w spotkaniu z Albą.
Mariusz Niedbalski, asystent trenera : Chcąc wygrać z Albą musimy bardzo dobrze wracać do obrony i zagrać dobrze na tablicy bronionej, bo sam Torin Francis ma trzy zbiórki ofensywne na mecz. Jak zwykle w naszym przypadku o wyniku będzie decydował fakt, czy będziemy potrafili narzucić przeciwnikom swój styl gry, a więc walczyć agresywnie w obronie i przechodzić do szybkiego ataku. Jeżeli nam się to uda na pewno jesteśmy w stanie tam wygrać. Z takim nastawieniem jedziemy do Berlina.
Po dwóch kolejkach EuroPucharu Alba Berlin z kompletem wygranych prowadzi w tabeli grupy H. PGE Turów z bilansem 1-1 jest trzeci.
Najważniejszy, aby Turów grał cały czas skoncentrowany przy zespołowej obronie, bo jakoś nie spodziewam się, by Winnicki chciał dłuższy czas w meczu stosować krycie każdy swego.
Mecz na żywo w Eurosport 2, więc zapewne również i na żywo w Bet365. Będzie można kontrować.
Jednak postanowiłem wybrać się do Berlina, choćby ze względu, by zobaczyć ten obiekt, to liczę, że gdyby mój typ był błędny, to na live zrobicie odpowiednią kontrę. Bo mi pozostaje tylko oglądać mecz i liczyć, że się uda.

Powodzenia!
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Brazylia : Serbia (Siatkówka)
Typ : over 204,5 punktów
Kurs : 5,35
Bukmacher : betgun
Godzina : 10.20
Analiza :
Spotkanie dwóch świetnych drużyn z której jednak jedna rozczarowuje po całości i jest to oczywiście drużyna Mistrzów Europy czyli Serbii.
Serbowie mieli tu grac pierwszoplanowe role, a tymczasem mają na koncie jedną wygraną na siedem spotkań i są bardziej w tych najsłabszych drużynach takich jak Chiny, Japonia czy Egipt.
Dla nich to na pewno wstyd i oni mimo wszystko będą chcieli jeszcze zrobić jakiś dobry wynik na tej imprezie.
Doskonała okazja trafia się w meczu z Brazylią bo chociażby walka i jakiś punkt w meczu z najlepszą druzyną świata od jakiegoś czasu, byłaby wynikiem który mógłby zatrzeć trochę te pozostałe mecze i złe wrażenie.
Brazylia nie jest tak mocna jak możnaby tego oczekiwać, przegrali już dwa mecze na tej imprezie - z Włochami 3:2 i wczoraj z Kubą też 3:2.
Na pewno są zmęczeni po tych meczach, szczególnie po tym z Kuba który był naprawdę morderczy i na wysokim poziomie i toczony w szybkim tempie.
Oni już wpadkę też jedną zaliczyli gdy męczyli się strasznie z Chinami i wygrali 3:2.
A wynik 3:2 praktycznie na pewno oznacza przełamanie tej mojej dzisiejszej granicy punktowej.
Myślę że Serbię mimo wszystko stac na jakis jednorazowy zryw i na powalczenie w takim meczu.
Jak narazie od wszystkich dostawali baty ale z doświadczenia wiem że zawsze musi nastąpić jakieś przełamanie i myślę że będzie to dzisiaj.
Brazylia znowu nie będzie miała łatwo, a Serbia mimo iż totalnie nie w formie to powalczy.
Pięć setów jest bardzo możliwe, a jak pięć setów to przynajmniej 205 punktów.
I w czterech setach może być przynajmniej 205 punktów jeśli grane byłyby na przewagi tak więc wolę postawić over 204,5 niż over 4,5 setów.
Polecam zaryzykować
⛔100
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Świata, godzina 7:00
Spotkanie: Argentyna - Włochy
Typ: Włochy (-1,5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W zasadzie jest to mecz Włochów o wszystko. Tak więc mobilizacja i koncentracja na 100%. Po porażce z Kubą, każdy set jest dla nich istotny, więc celują w wynik 3:0. Pokrywający zakład wynik 3:1, to całkiem przyzwoita forma zabezpieczenia. Kurs wysoki jak na takie zdarzenie. A naprzeciw im stanie rozczarowanie turnieju - Argentyna. Po gładkiej porażce z Rosją 0:3, zawodnicy Ameryki Południowej zajmują 8 miejsce, bez szans na top3. W temat formy i dyspozycji zawodników nie ma chyba potrzeby szczególnie się zagłębiać, wyniki mówią wszystko. Jak wiadomo atutem Włochów jest zagrywka, mają w swoim składzie full opcje, jeżeli chodzi o ten aspekt. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Argentyńczycy nie będą mieli nic do powiedzenia w tym spotkaniu. Jak już wcześniej wspominałem 3:0 lub 3:1 to najbardziej prawdopodobne rezultaty tego meczu. W zasadzie brak opcji -2,5 wynika z renomy reprezentacji Argentyny, nie z aktualnej dyspozycji i formy. A handi -1.5 po takim kursie, to miły prezent od bukmachera ;)
Powodzenia !
✅75
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia, CC
Spotkanie: Chelsea FC - Liverpool FC
Typ: ht/ft - 1/1
Kurs: 2,7
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj liczę i nie ukrywam na powrót starej dobrej Chelsea.Jest to drużyna z olbrzymim potencjałem, która ostatnimi czasy mocno zawodzi. Słabe występy w lidze, nie pewny awanas do fazy pucharowej ligi mistrzów sprawiają, że możemy mówić o sporym kryzysem. kryzysem, którego kres kiedyś musi przyjść. Liczę, że będzie to w dzisiejszym meczu, gdyż rywal również nie zachwyca. W ostatniej kolejce ligowej zremisował w trudnym meczu z City a Chelsea pewnie u siebie zgarnęła trzy punkty. Nie wiem jak poważnie zespoły potraktują to spotkanie. Liczę, że The Blues podejdą do meczu na serio a w tym wypadku wypada spodziewać się meczu do jednej bramki.

powodzenia ;)
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Spartak St. Petersburg - FC Bayern München
Data: 29-11-11 16:00
Typ: 2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj najwcześniejszym spotkaniem ze wszystkim będzie starcie rosyjsko-niemieckie, w którym ro spotkają się ze sobą zespoły Spartak St. Petersburga oraz FC Bayern München. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, jednak zupełnie nie wiem dlaczego. Spartak St. Petersburg co prawda wygrało 2 mecze z 2 w EuroCupie, jednak nie przekonują one mnie. Pokonali edevitę 73:56 oraz na wyjeździe Benetton Basket 87:78. Nie oglądałem tych meczy, jednak nie spodziewam się zbyt dobrej gry ze strony Spartak St. Petersburg, których to barwy reprezentują przede wszystkim Rosjanie z domieszką kilku Europejczyków oraz jednym graczem z USA. W skład Spartak St. Petersburg wchodzą: Kashirov, Halperin, Likhodey, Beverley, Mavrokefalides i szczerze powiedziawszy nie wierzę, że ci gracze zagrają na tyle dobrze, aby odnieść trzecie zwycięstwo w EuroCupie. Z drugiej strony, barwy Bayernu Monachium reprezentują tacy koszykarze jak: Steffen Hamann, Chevon Troutman, Aleksandar Nadjfeji, Robin Benzing, Jekel Foster. Wymienieni gracze to tak zwana &quot;pierwsza piątka&quot;, lecz ponadto na ławce są: Jonatan Wallace, Philipp Schwethelm, Darius Hall, Demond Greene oraz Jan-Hendrick Jagla, znany polskim kibicom z występów w Prokomie. Szczególnie zwracają na siebei uwagę gracze niemieccy, którzy zasili ten klub, który jest bardzo dobrze zbudowany do sezonu, jednak pewnie jeszcze brakuje troche ogrania. Trenerem zespołu także jest znana postać - Dirk Bauermann. Podsumowując stawiam tutaj zdecydowanie na Bayern Monachium, który powinnien odnieść łatwe i przyjemne zwycięstwo, jednak jak będzie to się dopiero okaże, jednak kurs bardzo zachęcający, a dla mniej odważnych proponuje handicap +9.5 pkt.
⛔100
 
makaveli23 234,1K

makaveli23

Użytkownik
Napoli - Juventus
Typ: 1 (0, -0.5)
Kurs: 2.10
Buk: Pinnacle
Napoli grając 2 mecze w tygodniu zazwyczaj na jednym froncie nie daje rady. Po wygranej nad Man City w LM 2-1, nastepny mecz w lidze tylko zremisowali 1-1 z Atalantą. Coach balansuje składem i niewątpliwie na ten mecz wyjdzie najlepsza jedenastka nie jak z Atalantą, gdzie nie zagrał as Lavezzi. Przeczuwam ze na ten mecz Napoli wyjdzie niezywkle zmotywowane, wkońcu to pojedynek z Juventusem, który jest cały czas w stabilnej mocnej formie i nie ma mowy na rozkojarzenie. Juve wygralo z Lazio, ale Napoli u siebie to lepsza siła ofensywna w porównaniu z Rzymianami. Liczę na poprawę bilansu i wygraną gospodarzy, co da im cenne 3 punkty do tabeli w której stoją w środku. Juventus wkoncu kiedys musi przegrać, raczej nie z Ceseną w nastepnej kolejce, tylko dzisiaj w srodku tygodnia na nieprzyjemny wyjazd do Neapolu na zaległy mecz.
⛔100
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Hiszpania 1
Spotkanie: Barcelona-Vallecano
Typ: over 3.5
Kurs: 1.70
Bukmacher:bet365
Analiza:
Wybrałem spotkanie pomiędzy Barceloną i Vallecano.
Barcelona u siebie radzi sobie dobrze zdobywajac 19 punktów strzelajac 30 straconych 0 bilans (6-1-0).W ostatnim spotkaniu Barcelona uległa w Getafe 1:0 i to była wielka niespodzianka. Barcelona bedzie chciała wygrac jak najwiecej i pokazac ze ostatni mecz to nie spodziewanie przegrali.Barcelona w tabeli jest na miejscu 2 strzelonych 38 straconych 7 (8-4-1).Barcelona ma straty do Realu 6 punktów i w kazdym meczu bedzieli musieli wygrywac,a Real tez wiecznie nie bedzie wygrywał i tez musza doznac jakies porazki.
Vallecano na wyjazdach radzi sobie nawet dobrze sa na miejscu 5 strzelonych 7 straconych 10 bilans (2-3-2) W ostatnim spotkaniu Vallecano grało u siebie przeciwko Valenci i przegrali 1:2.W tabeli stoja na miejscu 10 strzelonych 15 straconych 14 bilans (4-4-5)
Barcelona strzeli wiecej goli i wygra to spotkanie.

Pozdrawiam ????
✅70
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Alba Berlin - Turów Zgorzelec
Typ Turów Zgorzelec + 11,5
Kurs 1,980
Bukmacher Pinnacle
W lidze polski Turów spisuje się znakomicie, za to Alba w lidze niemieckiej gra nie najlepszą koszykówkę. Nie lubię pisać analiz, ale po obejrzeniu kilku meczów Turowa i bardzo pewnej i zgranej gry, nie sądzę, żeby oddali tak łatwo mecz przeciętnie spisującej się Albie. Czuję w tym meczu spore Value po stronie Turowa. Sądzę, że tym razem bukmacher przecenił szansę niemieckiego zespołu.
⛔100
 
pcd00 3

pcd00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Chelsea Londyn - Liverpool FC
Typ: 1
Kurs: 1.87
Buk: bwin
Analiza:
We wtorek 29.11.2011 o godzinie 20:45 na Stamford Bridge zmierzą się dwie drużyny z
górnej półki. Przewiduje wygraną zespołu The Blues, ponieważ ostatnie wyniki w LM i lidze nie są zachwycające, a taki klub jak Chelsea musi wywalczyć jakieś trofeum. Myśle, że nowy trener Chelsea nie odpuści Carling Cup, bo jest to ostatnia nadzieja na puchar.
Chelsea mecz z Wolverhampton wygrało gładko w sobote, a Liverpool ma za sobą bardzo ciężki mecz, który rozegrał w niedziele, tak więc nie mają czasu na odpoczynek.
⛔100
Przewidywane składy: (nie potwierdzone)
Chlesea: ustawienie 4-1-2-3 w bramce Turnbull, obrona - od lewej Bertrand, Ivanovic, Alex, Bosingwa, pomoc - Romeu, Mikel, McEachran, atak - Malouda,Lukaku,Kalou
Liverpool: ustawienie 4-4-2 w bramce Reina, obrona - od lewej Agger, Coates, Carragher, Kelly, pomoc - Rodriguez, Leiva, Spearing, Henderson, atak - Bellamy, Carroll.
Liverpool bez swojej gwiazdy Suareza, tak więc typuje tutaj wygraną Chelsea.
 
cwalik 0

cwalik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: ssc Napoli - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2,87
Buk: Fortuna
Witam, niestety nie mogę się zgodzić z moimi poprzednikami obstawiającymi mecz Juve, po pierwsze Juventus jest w znakomitej dyspozycji (nie zagra dzisiaj tylko C.Marchisio) resztę składu ma do dyspozycji Conte, najpewniej to Pazienza zastąpi Claudio na środku pomocy. Juve wygrało z wciąż groźnym Interem 1-2 i jeszcze groźniejszym Lazio 0-1 i to wszystko na wyjazdach więc liczę na przełamanie złe passy również w Neapolu! Do tego wszystkiego czytając dzisiejsze włoskie gazety rozpisujące się o meczu, pewne jest w 100% że nie zagra Edison Cavani, nie usiądzie nawet na ławce rezerwowych co jest atutem drużyny z Turynu. Mając na uwadze wtorkowy mecz Napoli z Manchesterem City który oglądałem, oraz wyjazd do Bergamo, gracze Napoli mogą być troszkę zmęczeni taki tempem rozgrywania spotkań, gdyż grali na maxa i dali z siebie wszystko. Juve natomiast grało tylko w sobotę z Lazio. Jedynym atutem w dzisiejszym spotkaniu są kibice Napoli, nic więcej. Liczę na zwycięstwo jedną bramką Juve 0-1 lub 1-2 !
Oto przewidywane składy obu drużyn:
Napoli (3-4-2-1): De Sanctis; Campagnaro, Cannavaro, Aronica; Maggio, Gargano, Inler, Zuniga; Hamsik, Lavezzi; Pandev.
Ławka rezerwowych: Rosati, Fernandez, Fideleff, Zuniga, Chavez, Mascara.
Trener: Mazzarri
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Chiellini; Pazienza, Pirlo; Pepe, Vidal, Vucinic; Matri.
Ławka rezerwowych: Storari, De Ceglie, Estigarribia, Giaccherini, Krasic, Del Piero, Quagliarella.
Trener: Conte
Pozdrawiam i FORZA JUVE !
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
G 10

glowka

Użytkownik
Spotkanie: Gasterra Flames Groningen - Aris Saloniki
Data spotkania: 29.11
Liga: Inne
Typ: Aris Saloniki
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
We wtorek fanów koszykówki czeka kolejna dawka emocji w rozgrywkach Pucharu Europy. W grupie C na parkiety wybiegną gracze Gasterry Flames Groningen, którzy we własnej hali podejmą ekipę Arisu Saloniki. Początek spotkania o godz. 19.30.
Dla gospodarzy tego pojedynku niewątpliwie będzie to mecz ostatniej szansy. Podopieczni Mohameda Salema w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa w europejskich rozgrywkach. W pierwszej kolejce przegrali oni z litewskim BC Rudupis. W minionym tygodniu natomiast zostali wręcz zdeklasowani przez czeski CEZ Nymburk.
Nie można też pominąć faktu, że po dwóch kolejkach Pucharu Europy drużyna z Groningen plasuje się na szarym końcu pod względem skuteczności defensywy. Holenderski team traci średnio 87,5 punktu w każdym meczu. Podobnie wygląda także jego ofensywa. Podopieczni Salema rażą przede wszystkim brakiem skuteczności na dystansie.
Aris jednak w tym roku także nie błyszczy. Ekipa prowadzona przez Vangelisa Alexandrisa zawodzi przede wszystkim w lidze. Początek sezonu w jej wykonaniu był bardzo deprymujący. Aris przegrał cztery pierwsze spotkania. Ostatnio jednak przełamał fatalną passę i oderwał się od dna tabeli.
W rozgrywkach Pucharu Europy drużyna z Salonik legitymuje się bilansem 1-1. Siła zespołu tkwi zwłaszcza w nieźle zorganizowanej obronie. Jednak aby myśleć o zwycięstwie nad teamem z Holandii, koszykarze Arisu będą musieli popracować nieco nad swoją postawą w ataku. Średnia na poziomie 63 punktów na mecz na kolana nie powala.
Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że goście są faworytem tego starcia. Ewentualna porażka greckiego teamu może poważnie skomplikować sytuację zespołu w tabeli. Aris obok mistrza Czech, ekipy CEZ Nymburk jest faworytem do awansu w grupie C i zwyczajnie nie może pozwalać sobie na porażki z rywalami z teoretycznie niższej półki.
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom