>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.10.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 29. Października


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Sunderland-Arsenal
Typ: goście wygrają dokładnie 3 golami
Kurs: 6.25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro moi najbardziej pewnym spotkaniem do obstawienia jest wygrana ekipy Arsenalu z zespołem Sunderlandu, gospodarze po rozegraniu 9 spotkań mają zaledwie 2 punkty zdobyte na swoim koncie, bilans bramkowy to 6 strzelonych oraz aż 16 straconych , Sunderland już w paru poprzednich sezonach cudem ratował się przed spadkiem z Premier League , na pewno w starciu z zespołem z Londynu , który jest obecnie na 2 pozycji w ligowej klasyfikacji i ma swoim koncie tyle samo punktów co lider gospodarze za wielu okazji do zdobycia bramki sobie nie będą w stanie stworzyć, bowiem Arsenal grał do tej pory 4 spotkania i zanotował 3 wygrane oraz 1 podział punktów, stracił tam tylko 2 bramki zdobył ich aż 8. Poprzednie spotkanie wyjazdowe spotkanie goście z Londynu przegrali w marcu tego roku, mają rewelacyjny bilans 14 kolejnych spotkań bez porażki, radzili sobie ze znacznie lepszymi ekipami aniżeli drużyna Sunderlandu, poza tym gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie już zostali zmiażdzeni przez Everton gdzie przegrali 0:3 i tutaj myślę że może być bardzo podobnie, stawiam na wynik o:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tego spotkania.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Laliga Santander
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sporting Gijon - FC Sevilla
Typ: Sevilla over 1.5 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na jutro wybieram FC Seville, która jest na fali zwycięstw. Ostatnie 5 meczy to wszystko do przodu czy to w LaLiga czy to w Lidze Mistrzów. Dawno nie widziałem tak dobrze grającej Sevilli. W tych ostatnich 5 spotkaniach strzelili 8 goli tracąc 4. Pokonali również Atletico Madryt (1-0), które ma najlepszą defensywę w lidze. Forma zespołu bardzo dobra co wpływa na atmosferę i mobilizację na dalsze spotkania bo aktualnie zajmują 2 pozycję z 20 pkt. A już jutro będą mieli szansę doliczyć do swojego konta kolejne 3 oczka, bo na przeciw staje im drużyna Sportingu, która zajmuje 3 miejsce od końca z 8 pkt i ich forma pozostawia wiele do życzenia. Na ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki. Nie mówię, tu że to będzie łatwy mecz dla gości i że gładko zgarną 3 pkt, bo Sporting się nie położy i łatwo się nie podda. Sevilla jest faworytem tej potyczki i wiem, że są w stanie strzelić 2 gole ale czy to wystarczy na zwycięstwo to okaże się jutro. Przeważnie ekipy, które znajdują się na pozycji spadkowej grają bardzo dobrze mając nóż na gardle i bardziej się motywują gdy przyjeżdża klasowa drużyna a do takich się zalicza Sevilla. Jeżeli gospodarze strzelą pierwsi gola to mecz będzie bardzo ciekawy i miły dla oka- bo goście będą robić wszystko aby strzelić gola więcej i zdobyć 3 pkt.
Stawiam na faworyta, że strzeli 2 gole bo forma zespołu jest bardzo dobra i myślę, że nie zawiodą i potwierdzą to jutro na boisku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Crystal Palace - Liverpool
Typ: Liverpool i over 2.5
Kurs: 2,60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Polecam zagrać jutro na Liverpool. Goście w niesamowitym gazie nie przegrali o 7 spotkań w tym od 5 spotkań nie przegrali na wyjeździe, a jak wiadomo siła ofensywna jest niesamowita. Gospodarze ostatnio porażka ze słabo spisującym się, chodź wchodzącym już na lepszą drogę West Hamem. Liverpool grał w tygodniu z Tottenhamem w pucharze, ale wyszli rezerwowym składem. W ekipie gospodarzy zabraknie Benteke, Puncheon&#39;a, Remy&#39;ego i Souare.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Typ: -7.5pkt Dallas
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miałem już odpuścić ten miesiąc, ale skoro wróciły rozgrywki NBA... Nareszcie!
Chciałbym zapoczątkować typy najlepszej koszykarskiej ligi Świata.
Może ktoś zarobi dzięki mojemu typowi ;)
No to jedziemy, taka rozgrzewka przed typami w listopadzie.
Wybrałem mecz drużyny Marka Cubana. Dallas wzmocnione graczami z Golden State, czyli Andrew Boguta i Harrisona Barnes&#39;a.
Z Houston odszedł Howard do Atlanty. Taktyka Houston będzie więc prosta, piłka do Hardena.
Widać to było już w pierwszym meczu sezonu z Lakersami, gdzie zdobył 34pkt.
Ale co z tego, skoro przegrali z cienkimi Jeziorowcami 120-114.
W tym meczu przewiduję podobny scenariusz, brodacz rzuca, bo jest największą gwiazdą zespołu i gra podporządkowana jest pod niego (czyt.jego indywidualne osiągnięcia), ale jego drużyna schodzi z parkietu pokonana.
Pozyskany z Washingtonu Nene nie powinien zbytnio wzmocnić zespołu, parę punktów dorzuci, ale ma już swoje lata i jak na swój wzrost jest kiepski w temacie zbiórek. W ogóle Houston nie ma pod koszem zawodnika,który mógłby zrobić przewagę w walce pod koszami,stąd liczę na dobry występ Boguta. A nawet Nowitzki powinien mieć ułatwione zadanie w zdobywaniu punktów.
Kurs na Dallas wysoki, bo grały ze sobą przed sezonem, Dallas poległo, bo mieli katastrofalną skuteczność z rzutów. Nawet ich trener mówił, że było to bardzo kiepskie, coś, jak wystąpienie Trumpa w debacie z Clinton ???? Wcześniej Dallas wygrało 4 mecze u siebie, w tym z Golden State.
Tym razem będzie inaczej. Sezon to sezon.
Dallas pokazało niezłą formę w pierwszym meczu sezonu. Co prawda przegrali, ale na ciężkim terenie w Indianie, gdzie do formy po ciężkiej kontuzji wrócił P.George. Do tego wydaje się w dobrej formie M.Turner. Musimy pamiętać, że Indiana pozyskała dobrego gracza z Atlanty w postaci Jeffa Teague.
W meczu tym dobrze pokazał się wyżej wspomniany nowy nabytek Barnes, zdobył 19pkt i miał 9 zbiórek.
Nowicki, jak to on, solidne over 20 pkt. Dallas ma Derricka Williamsa, mam nadzieję, że trochę powstrzyma Hardena.
Co do wyboru buka, wybieram kurs w Unibecie, bo jest odwrotnie jak pozostałych,na Houston 1.88, na Dallas 1.96.
Proponuje Wam wygraną -1.5 pkt po kursie 2.05, ale ja zaryzykuje, typuje wyższe handi, bo nie lubię drużyn, w których aż tak dużo zależy od jednego zawodnika, w dodatku słabego w obronie.
Skoro Houston przegrali aż 6 punktami z Jeziorowcami... Poza tym, jak wspominałem, w konkursie się nie liczę, także jadę max co daje buk. Myślę, że nowe nabytki w połączeniu z pierwszym meczem przed własną publicznością i wsparciem
właściciela klubu Marka Cubana przyniesie oczekiwany przeze mnie rezultat ????
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pippo3 0

pippo3

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Singapur
Godzina: 10:00
Spotkanie: Kuznetsova - Cibulkova
Typ: Cibulkova
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Godzina: 13:30
Spotkanie: Radwańska A. - Kerber A.
Typ: Radwańska A.
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Kurs ogólny:4.25
Analiza:
Cibulkova wypoczęta po dwóch dniach wolnego zagra z przemęczoną Kuznietsovą, z którą wygrała ostatnie 5 pojedynków bezpośrednich. Natomiast Radwańska z meczu na mecz gra coraz lepiej i wg mnie powinna poradzić sobie z Kerber z którą wygrała 2 ostatnie pojedynki bezpośrednie, a która może mieć załamanie formy w tym turnieju.
Więcej niż jeden typ w ciągu dnia
Kiepska analiza

⛔100
 
B 19

byk0009

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Singapur
Godzina: 13:30
Spotkanie: Radwańska A. - Kerber A.
Typ: Powyżęj 2,5 seta
Kurs: 2.37
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam każdy kto interesuje sie damskim tenisem wie ze tu nawet prowadząc 4 gemami w drugim secie zawodniczki umieją przegrać swój mecz. Cóż zacznijmy od tego że będzie to 12 starcie pań w karierze. Aktualny bilans wygląda mianowicie 6-5 dla Polski zaledwie w 4 starciach doszło do 3 setowych meczów ale sądzę ze mój typ powinien wejść. Agnieszka to typ walczaka na turniejach na której jej zależy a sądzę ze po mimo wysokiej formy Angeliki nasza rodaczka nie odda tego meczu tak łatwo. Należy sobie też uzmysłowić że zawodniczka która wygra ten pojedynek prawdo podobnie wygra ten turniej . Angelika ma wspaniały sezony w tym roku lecz czy Agnieszce możemy coś ująć Pekin na początku miesiąca był jej wiec forma jest . sądzę ze kondycyjnie stać ją na chodź jeden set a może .... . Grajcie rozumem nie patriotyzmem Pozdrawiam I czekam na wynik pierwszego mojego typu
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy-Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg-Bayern
Typ:Robert Lewandowski strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiaj przygotowałem typ który wydaje się bardzo prawdopodobny,a mianowicie skuteczność strzelecką naszego etatowego reprezentanta,którego przełamanie po 5 meczach bez strzelonej bramki powinno zakończyć się więcej niż jednym trafieniem.Rywal do tego idealny.W dotychczasowych meczach przeciwko temu zespołowi &#39;&#39;lewemu&#39;&#39; udało sie pokonać bramkarzy dzisiejszego rywala 11 krotnie w dotychczasowej karierze naszej gwiazdy odkąd gra w Niemczech.Jako piłkarz Bayernu zrobił to 4 razy.Dodatkowo Robert dzisiaj dostał od trenera votum zaufania co do wykonywania jedenastek co w tym meczu również może przysłużyć się do osiągnięcia typu. Tak więc sumując wszystkie okoliczności moim zdaniem warto. Powodzenia pozdrawiam
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Typ: Ryan Anderson over 15,5 punktów
Kurs: 1,91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mój typ dotyczy spotkania pomiędzy Houston a Dallas i over punktowy Ryana Andersona, który jest dość przyzwoitym strzelcem, również zza łuku. Zastanawiałem się nad tym typem jeszcze gdy nie było wiadomo ze nie zagra Dirk Nowitzki, który by dziś grał przeciwko Ryanowi w defensywie. Gdy teraz wiadomo że doświadczony Niemiec nie zagra to według mnie ten typ to spore value i wchodzę w niego z maksymalną stawką. W meczu z LA Lakers zagrał dość słabo, ale przez dłuższą cześć meczu był wyłaczony z gry przy bardzo dobrej grze Lakersów w defensywie. Dziś miał zagrać przeciwko pół emerytowi Nowitzkiemu, i i tak ta linia wydawała mi się godna gry a teraz przy rezerwowemu obrońcy przeciwko Andersonowi myślę że ta linia zostanie pokryta błyskawicznie.
⛔100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Sunderland-Arsenal
Typ: Arsenal -1
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet 365
Arsenal - wicelider podejmuje dziś jako gośc najgorszy jak dotąd zespoł ligi czyli sunderlanda. Sunderland w dotychczasowych spotkaniach zgromadził 2 punkty czyli no śmiech na sali, do bezpiecznego miejsca w lidze tracą już 5 pkt i nie wydaje sie by mieli tę strate zniwelować po dzisiejszym meczu.
Arsenal jaki jest każdy wie - tzn jest nieprzewidywalny ???? potrafi wygrać 6-0 z Ludogorcem by potem zremisować bezzbramkowo z Middlesbrough.
patrząc na składy, formę oraz miesjsce w tabeli Kanonierzy powinni zdekladować rywali i na to liczę. Myślę iż przy czystym koncie 2 bramki to najmniejszy wymiar kary jaki będzie czekać dzisiejszych gospodarzy
ja gram i polecam Wam
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Sunderland - Arsenal
Typ: Arsenal over 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Armatki są rozpędzone. Odkąd Giroud usiadł na ławce, ich kwartet ofensywny to wyłącznie szybkość, dryblingi i kreacja. Do tego dochodzą jeszcze hiszpańskie boki obrony. Nie ma co się oszukiwać - w Sunderlandzie jest panika i tak też będzie na boisku. Mają piłkarzy niskiej jakości i comeback w poprzednim sezonie tego nie zmienił. Zresztą, jak popatrzymy na aktualnego trenera, to wszystko powinno być jasne. Brak straconej bramki to oczywiście priorytet, a czy koty będą się bronić przed atakami pozycyjnymi Arsenalu czy też przed ich sytuacyjnymi kontrami, to mając świadomość, że przyjezdni nie grzeszą wzrostem, będą wybierali najprostsze środki obrony. Walenie po autach i kornerach. 6 rożnych na całe spotkanie to nie jest dużo, tym bardziej, że ekipa Wengera jest w tej chwili mocna mentalnie i ma parcie na atak. Tak więc, te piekielnie szybkie strony Kanonierów mają w tym meczu robotę do zrobienia ;)
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League
Godzinna: 08:00
Spotkanie: Jeonnam – Jeonbuk
Typ: over 2.5 bramki Jeonbuk
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Goście rozwalili sezon zasadniczy ale federacja odjęła im punkty przed finałową rundą i w tej chwili walka o tytuł zaczęła się na nowo. Jeonbuk ma w tej chwili tyle samo punktów to ich najgroźniejszy rywal Seoul. To oni dla mnie jednak zasługują na tytuł, grają świetną piłkę opartą na ofensywnie, mnóstwo ich meczy widziałem w tym sezonie i w tej ekipie jest parcie na atakowanie przez 90 minut, mają ogromną łatwość w dochodzeniu do sytuacji bramkowych, potrafią też świetnie odwracać losy meczów w końcówce, oraz dobijać rywali w świetnej kontrze, nie wolno tez zapominać o wyśmienitych rzutach wolnych wykonywanych prze Brazylijczyków, to kolejny bardzo mocny punkt tej ekipy właśnie trójka graczy z Ameryki Południowej. Ostatnio gdzieś się pogubili i zdobyli tylko jedno oczko w dwóch meczach ale w obu przypadkach było to samo o czym pisałem czyli atak przez 90 minut, dziś po tych dwóch wypadkach przy pracy to parcie będzie jeszcze większe a z tymi atutami nie powinno być problemu ze zdobywaniem bramek. Tym bardziej że gospodarze im leżą i od kilku meczy dwójkę na spokojnie wbijają dzisiejszym gospodarzą. Jeonnam też już nic nie ugra w tym sezonie co było widać w starciu z Jeju przegrane 5:3 a rywal to też ten sam gatunek parcia na ofensywę z mniejszą jakością ale i tak wbija 5 bramek.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Toulouse - Lyon
Typ: Toulouse (-1) EH
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bah
Znalazłem chyba jeden z lepszych typów na dzisiejszy dzień, moim zdaniem istna promocja na to spotkanie. Skąd się wzięły tak wysokie kursy na gospodarzy dzisiejszego meczu? Tego nie wiem, ale czem prędzej to stawiam dorzucając ze 2 jakieś inne meczyki i łączny kursik będzie całkiem przyzwoity.
Toulouse w 4 dotychczasowych meczach obecnego sezonu rozgrywanych u siebie wygrało wszystkie. Niby to tylko 4 spotkania, ale uwaga, ograli już w nich takie zespoły jak Bordeaux, PSG czy Monaco i co najlepsze w tych spotkaniach wygrywali różnicą więcej niż 1 bramki! Lyon obecną formą odstaje od tej trójki, więc myślę że scenariusz ich dzisiejszej porażki i to dość solidnej jest tutaj jak najbardziej możliwy. Gospodarze grali 3 dni temu mecz pucharowy, który wygrali, lecz nie było tam pełnego składu, a więc podstawowi zawodnicy będą wypoczęci i w pełni gotowi na to spotkanie.
Lyon jak już mówiłem, obecny sezon zaczął kiepsko i po 10 kolejkach zajmuje 10 pozycję w lidze. Do tego gra w Lidze Mistrzów również nie idzie do końca po ich myśli, i moim zdaniem mogą być tego pewni, że nie wyjdą z grupy do dalszej fazy rozgrywek, lecz spadną do Ligi Europejskiej, gdzie z taką formą również nie wróżę im sukcesów. No, ale już w środę czeka ich wyjazd do Turynu, gdzie zmierzą się z Juve i ciekaw jestem czy będą się oszczędzać na Starą Damę, czy też dziś zagrają na 100% swoich możliwości. Osobiście myślę, że mimo tego że będą chcieli wygrać dzisiejszy mecz to jednak w głowach zawodników jest już spotkanie LM i nie zagrają z pełną parą.
Granie czystej 1 jest również ciekawym rozwiązaniem, lecz ja idę ciut wyżej i stawiam na większe zwycięstwo Toulouse niż tylko jedną bramką...
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
Typ: over 1,5 gola Wolfsburg
Kurs: 2,3
Bukmacher: Betano
Analiza:
Gospodarze spotkania jak dotąd w lidze spisują się Źle.Obecnie przebywają w strefie zagrożenia na 16 pozycji a w ośmiu kolejkach zdobyli zaledwie 6pkt wygrywając jedno spotkanie, co jest na ten klub po prostu katastrofą.
Ekipa z Leverkusen dużo lepiej się nie spisuje, zajmują 11pozycję z 10 punktami i nie ma co dalej obwijać, obie ekipy bardzo potrzebują punktów, pytanie tylko której z tej ekip nie braknie do tego determinacji?
Wolfsburg swoje jedyne spotkanie wygrał na wyjeździe z Augsburg 0-2, w pierwszej kolejce i to były jedyne 2 gole jakie zdobyli przez resztę kolejek, dwie następne kolejki to dwa bezbramkowe remisy, a potem nadeszło pasmo niepowodzeń, z jednym remisem u siebie z Mainz.
Ja zaryzykuję w tym meczu na przełamanie Wolfsburga które wkrótce nastąpić musi, tylko po co tu czekać na kogoś kto się gorzej spisuje?Bayer jak również tych punktów potrzebuje, myślę że bardziej potrzebny im oddech przed zbliżającym się meczem w LM z Tottenhamem i koncentracja wyłącznie na tym spotkaniu.Bayer gra w bardzo wyrównanej grupie obok anglików, CSKA i Monaco, gdzie po nadchodzącej kolejce wszystko może się diametralnie obrócić krystalizując na dwie ostatnie kolejki sytuację w tej grupie, no jeśli Bayer przegra w Londynie to sobie poważnie skomplikuję sytuację która na chwile obecną jest Dobra, mają 3pkt, anglicy 4pkt, Monaco 5pkt, CSKA 2pkt no tylko mają piekielnie trudny mecz na White Hart Line.Leverkusen już sobie parę dni temu odpuścił krajowe puchary odpadając z 3 ligowcem Lotte, ostatnie spotkanie z Wilkami wygrali u siebie co prawda 3-0, ale ogólny bilans ostatnich spotkań jest na korzyść Wilków 4 kolejne zwycięstwa w tym 3 wysokie (najniżej 2-1) co może też być światełkiem dla gospodarzy, no ale też trzeba napisać że Wilki z tamtych meczów miały ostre kły, może sobie je dzisiaj naostrzą.
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
La Liga
16 15
CD Alaves vs Real Madryt
Real i Bts
2.62
B365
Witam wczoraj niewiele brakowało aby obie druzyny strzelily ale jednak sociedad wygral do zera.Dzisiaj pozostaje w hiszpańskiej lidze i mamy pewny mecz z wygraną i golami po obu stronach wiec nie ma sie co rozpisywac tylko krotko. Real na fali wygrywa wysoko a zarazem minimum bramke traci a zespol alaves zazwyczaj na swoim podworku trafia.Powodzenia
kiepska analiza
(jeśli chce się brać udział w konkursie Typy Dnia to polecam jednak trochę &quot;się rozpisać&quot;, suche typy można sobie podawać w swoim temacie z typami)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Sunderland vs Arsenal
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 4,90
Bukmacher: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 29.10.2016/13:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/4Mt4RV9L/#szczegoly-meczu
Analiza:
Dziesiąta kolejka Premier League, w pierwszym spotkaniu zagrają Sunderland z Arsenalem. Faworyta nie jest problemem do wskazania. Wystarczy popatrzeć tylko na tabelę. Arsenal, drugie miejsce w tabeli, sześć wygranych, dwa remisy, i jedna porażka z Liverpoolem po szalonym meczu 3-4. W ostatniej kolejce Kanonierzy wygrali 2-0 z Reading. Przeważali przez większość spotkania. Dwie bramki zdobył Chamberlain. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w ciągu piętnastu dni to piąte spotkanie Arsenalu. Wato zwrócić na nieobecność niektórych zawodników. Dziś nie zagrają: Akpom, Cazorla, Mertecasker, Monreal, Perez, Welbeck, Xhaka. W ekipie Sunderlandu również szpital. Dziś nie wystąpią: Borrini, Catermole, Denayer, Januzaj, Kirchoff, Larsson, Mannone. Sunderland jest ostatni w tabeli. Nie wygrali ani jednego spotkania. Mają serię trzech porażek z rzędu, dwa razy po 1-0, raz 2-0. Strzelili zaledwie sześć bramek w dziewięciu spotkaniach. Arsenal ma zdecydowanie lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Jednak warto zauważyć, że trafiały się takie mecz w których wynik był bezbramkowy, chociażby w ostatnim bezpośrednim meczu, było 0-0. Dziś w wyniku osłabień również spodziewam się wyrównanego meczu, nie obfitującego w dużą ilość bramek-powodzenia
⛔100
 
O 54

odomrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , Liga BBVA
Godzina: 16:15
Spotkanie: Deportivo Alaves - Real Madryt
Typ: Handicap Real - 3
Kurs: 4,25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dziś na pierwszy strzał biorę mecz Królewskich z ekipą Alaves. Powodów na trafienie typu jest klika. Po pierwsze Real po serii remisów z rzędu zaczął grać wyśmienicie, ostatni mecz w pucharze króla i pogrom 1:7. Co prawda nie wszedł mój typ na strzelca w postaci Jamesa ale zaprezentował się znakomicie zaliczając aż trzy asysty. Dlatego też dziś nie idę w strzelca lecz w handicap. Oczywiście dziś ponownie do pierwszego składu wraca BBC. Liczę na ich dzisiejszą postawę oraz skuteczność CR7. Przewidywany skład zapowiada się następująco :
Navas; Danilo, Pepe, Varane, Marcelo; Kovačić, Kroos, Isco/James; Bale, Benzema, Ronaldo.
Mam nadzieje, że pomimo ostatnio dobrej postawy Isco dziś jednak zobaczymy Jamesa. Pokazał, że jest potrzebny drużynie i chciałbym dziś zobaczyć jego kolejną asystę lub nawet bramkę. Reasumując, nie ma możliwości by tu była niespodzianka w postaci remisu lub poniżej 2,5 gole. Dla mnie wysoki wynik gości jest praktycznie pewny.
Dla mniej ryzykownych Real handi - 2 po kursie 2,45 ;)
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Turcja BLS
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ted Kolejliler - Istanbul BB
Typ: (-26,5) Istanbul win
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365

Witam,
Zmiana dyscypliny nie posłużła więc powrót do Basketu, dziś na parkiet Turecki.
Co tu dużo mówić, może przytoczę 4 z 5 ostatnich mecz TED:
-2x z Efes 66-89 i 60-109
-Besiktas 51-93
- Usak 64-103
Wyniki mówią same za siebie. W zespole bardzo krótka ławka rezerwowych. A podstswowymi zawodnikami są nastolatkowie tacy jak Ayidin (17),Yuceer(17), Akpulat(19), Onar(18) czy Sarikaya(16)! Przypominam że to najwyższa klasa rozgrywkowa w Turcji.
Zespół Istanbulu może nie jest jakaś potęgą, jednak ma na tyle dobra drużynę by spróbować pokryć handi zaproponowane przeze mnie. Nie ma sensu się za bardzo zagłębiać.
Goście ten mecz wygrają, tylko pytanie jak wysoko. Jest koniec miesiąca więc ja pozwalam sobie pobrać jeden z najwyższych handicapow.
Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 3

radek_suwalki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Ruch
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam dziś zmierzą sie ze sobą ekipy Pogoni i Ruchu. Ruch w ostatnim czasie w dołku ale myśle ze przyszedł jego kres po meczu z Korona Kielce w którym to grali całkiem ładną piłkę a przede wszystkim skuteczną. Myśle ze dzis zadecyduje gra do konca i kto zachowa wiecej sil a pamietajmy ze Pogon grala mecz pucharowy w tygodniu. Stawiam X2 dla bezpieczeństwa chociaz korciło mnie czysty remis ale kurs jest całkiem niezły bo 2.0 . Pogoń u siebie lubi remisować , ruch z kolei ostatnie 2 wyjazdy przegrał wiec myśle ze dobrym wynikiem dla nich dzis bedzie remis. Faktem są ich ostatnie 4 porażki z rzedu (nie licze meczu ostatniego z Koroną) ale pamietajmy ze te porazki byly roznica gola i nie były to słabe ekipy a czołówka obecna ekstraklasy Bruk bet, lechia ,zagłebie i piast który powoli zaczyna coś grać. Liczę dziś na przełamanie ruchu po dobrym meczu z Koroną i gre do końca.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Darts, European Championship
Godzina: 14,45
Spotkanie: Mensur Suljovic - Ian White
Typ: Mensur Suljovic -1,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Do tego dodaje Mensura, który chyba jest największym wkładem na moim koncie w ciągu ostatnich miesięcy. Austriak to już gracz bardzo mocny, regularny i cały czas w wysokiej formie, co potwierdził wczoraj ogrywając 6-1 Wattimene na średniej 104! Mensura stać obecnie na pokonanie niemal każdego gracza na świecie, bo ja już go obecnie do TOP8 bym zaliczył. White jest regularny, ale po prostu nie powinien przekroczyć pewnej bariery. Wczoraj 6-2 z emerytem Jenkinsem na średniej 92 i nie liczę na jego nagły wystrzał formy. Gramy już do 10 legów i jest gdzie budować przewagę, dlatego w singlu polece z handicapem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom