>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.10.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- EUROCUP- Kolejka 3
Godzina: 18:00
Spotkanie: STELMET ZIELONA GÓRA- BUDUCNOST PODGORICA
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365

Analiza:
Witam. Dzisiaj mam dla was propozycję meczu, z naszych polskich rodzimych boisk koszykarskich. Stelmet podejmować będzie na swoim terenie, czarnogórską drużynę, która dotychczas nie prezentuje się najlepiej w owych rozgrywkach. Obie drużyny mają po dwie porażki w obecnym turnieju, i każda z nich będzie maksymalnie zmotywowana, aby wygrać to spotkanie i przełamać złą passe. Bądź co bądź to Stelmet dotychczas miał na pewno bardziej wymagających rywali i atut grania na własnym boisku, może znacząco się przydać w dzisiejszym spotkaniu. Buducnost, w swoich poprzednich meczach dwa razy była stawiana w roli faworyta, a niespodziewanie ulegała takim drużyną jak Pinar Karsiyaka i Ventspils. W lidze jak na razie nie mają sobie równych, ale puchary zwłaszcza odbywające sie na wyższym poziomie, żądzą się własnymi prawami. Mecz ten na pewno będzie twardym i zaciętym pojedynkiem jednak silna ofensywa Zielonogórzan powinna skierować szalę zwycięstwa na swoją stronę.
// zatwierdziłem, KubaRKS //
⛔ 100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Alessandria - Pavia
Typ: 1
Kurs:2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/16 finału oppa Italia Lega Pro 2014/15. Wcześniej Alessandria wygrała 3-0 z Savoną. Pavia grupę w tym pucharze przeszła bez większych problemów (w niej grało się tylko dwa mecze). Alessandria od razu znalazła się w playoffach w 1/32, gdzie jak wspomniałem wyżej, pokonali Savone 3-0.
Dla Pavii ten mecz nie jest ważny. A raczej chciałem napisać: ten puchar nie jest ważny. W tym spotkaniu zamierzają wystawić sporo zawodników rezerwowych. Trochę też wymuszonych, z powodu kontuzji podstawowych zawodników. Zabraknie na pewno dwóch podstawowych obrońców i pomocnika. W dodatku wystąpi kilka młodych zawodników.
W Lega PRo - grupa A Pavia jest co prawda wyżej w tabeli (ma 20 punktów), od Alessandri (ma 14 punktów), ale Pavia bardzo dobrze na swoim boisku, na wyjeździe jest nieco gorzej.
Sądzę, że ze zmieszanym składem Pavii, Alekssandria wygra.
Jeśli źle odmieniłem nazwy drużyn, przepraszam ????

✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fiorentina - Udinese
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Udinese u siebie, a Udinese na wyjeździe to zupełnie inna drużyna. A dziś mierzą się nie byle z kim. Fiorentina jeszcze nie weszła w odpowiedni rytm, obecnie zajmują 11 miejsce. Mimo iż Udinese jest na 3 pozycji, to dla mnie murowanym faworytem jest Fiorentina. &#39;&#39;Fioletowi&#39;&#39; muszą się po prostu spiąć, bo gdyby dziś przegrali, mogą spaść nawet na 15 miejsce!
H2H sprzyja mojemy typowi. Od pięciu meczów pomiędzy tymi druzynami, wygrywa gospodarz.
Dla odważnych polecam typ: X/1 (kurs 4.00). Nie będzie dla mnie zaskoczeniem, gdy po pierwszej połowie na tablicy wyników zobaczymy 0-0. A druga połowa, jak to druga połowa. Fiorentina, prędzej czy później, ruszy!
Pozdrawiam.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: DFB Pokal. Puchar Niemiec.
Mecz: Hamburger SV - Bayern Monachium
Typ: handicap 1:0 / Bayern Monachium
Kurs: 1,59
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: No dobra, to są rozgrywki pucharowe, ale sądzę że zawodnicy Bayernu Monachium podejdą do tego meczu bardzo poważnie. Będą chcieli awansować do następnego szczebla tych rozgrywek, by w ostateczności zdobyć ten Puchar a i może potrójną koronę na koniec sezonu. Tą drużynę stać na to. Hamburger słabo radzi sobie w lidze, są w strefie spadkowej i powinni odpuścić sobie rozgrywki pucharowe a skupić się na lidze, żeby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Motywacji po stronie Bayernu nie zabraknie: &quot;To bardzo ważny mecz dla Nas. Ludzie, gdy spojrzą na tabelę powiedzą, że faworyt jest tylko jeden i Bayern musi wygrać ten mecz. Nic bardziej mylnego. Już nie raz teoretycznie lepsze zespoły żegnały się wcześnie z tymi rozgrywkami. Sprawa jest prosta: przegrywasz-odpadasz. Dlatego ten mecz jest dla Nas jak finał&quot; - zakończył. Fragment wywiadu Pepa Guardioli.
Ostatnie mecze Bayernu na wyjazdach to: 3 zwycięstwa i 2 remisy.
Hamburger SV u siebie: 2 remisy, 3 porażki.
H2H po stronie zespołu z Monachium. Na 5 meczy 4 wygrane i 1 remis (ostatnio w lidze wynik 0:0). Wcześniejsze wygrane bardzo okazałe różnicą minimum 2 bramek i liczę, że dziś będzie podobnie.
Bayern wygra przewagą minimum 2 bramek.
✅ 59
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Hiszpania - Copa del Rey
Mecz: Cornella - Real Madyt
Typ: Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola Real Madryt/Nie
Kurs: 1,57
Bukmacher: bet365
Dzisiaj o godzinie 20.00 w 1/16 finału Pucharu Hiszpanii zmierzy się drużyna z 3. szczebla piłkarskiego w Hiszpanii, czyli Cornella z broniącym tytułu Realem Madryt. O &quot;zespole ludzi pracujących&quot; za dużo nie wiem, ale w Segunda Division B zajmuja 7. miejsce w tabeli, a pod względem meczów na własnym boisku sa na 15. miejscu na 20 drużyn. Bilans ich spotkań jako gospodarze to 2-1-2 i 6:5 w bramkach.
Wszystkie wyżej wymienione przeze mnie informacje możecie potraktować wyłącznie jako ciekawostkę. Tutaj nie bedzie niespodzianki jak w meczu Polski z San Marino i jakiś piekarz czy ktokolwiek inny nie powinien zagrozić bramce Keylora Navasa. Zespół z Madrytu w świetnej formie, do tego wysokie morale po GD. Przewidywana para stoperów to Pepe z Varanem, wiec obrona dosyć solidna. Moim zdaniem 3:0 to minimum w tym meczu i mimo, że Real w pół rezerwowym składzie to i tak wygląda on bardzo groźnie. Obstawiam, że Chicharito walnie ze 2 i coś od siebie powinien dołożyć Benzema.
Przewidywany skład RM:Navas, Coentra, Varane, Pepe, Nacho, Kross, Illarrameni, Khedira, James, Chicharito, Benzema.
⛔ 100
 
B 0

bigdaddy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Piast Gliwice vs GKS Bełchatów
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365
Analiza: jestem tutaj nowy , i jest to mój pierwszy typ , jednak na bukmacherce trochę już działam . Co do meczu , byłem bardzo zaskoczony kursem na beniaminka Ekstraklasy który już dawno pokazał , że nie jest chłopcem do bicia i po meczu z mocnym Górnikiem chyba nie ma co mówić o jakimś kryzysie choć Górnik średnio sobie radzi na wyjazdach , Piast natomiast jest w dołku , dwa ostatnie spotkania to totalna klapa , chłopaki chyba dalej żyją zwycięstwem z Legią o którym świat już zapomniał. Mecze tych drużyn kończyły się raz wygraną Piasta raz GKS-u jednak powrót do gry Michała Maka rodzi we mnie nadzieje że to Bełchatowianie przejdą dalej ????
⛔ 100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Paryż
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monfilis - Isner
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza: Monfilis ostatnio w bardzo dobrej formie. Latwo poradzil sobie wczoraj z Sousa. Ogladalem ten mecz i musze przyznac ze Monfilis czasem pajacowal ale gdy mial bezpieczna przewage ale jak widzial ze mu to nie wychodzi zaczal grac normalnie. Ladnie wchodzily mu backhand&#39;y (sorry ale nie wiem jak to sie pisze i nie mam czasu zeby szukac poprawniej formy) oraz serwis. To moze byc kluczem do zwyciestwa. Plus wlasna publicznosc ktora goraco go dopinguje. A Isner? Ostatnio spadek formy. 2 ostatnie mecze to 2 porazki. W tym z Hiszpanami ktorzy wedlug Mnie bardziej lubia ziemna nawierzchnie a nie twarda a dla Isnera taka jest lepsza wedlug Mnie i jak widzimy nie poradzil sobie. Mysle ze Monfilis pokaze w wlasnym kraju jak sie gra i przejdzie do kolejnej rundy.

✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: FINLANDIA: Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku - Lukko
Typ: poniżej 5.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
TPS Turku
zajmuje środek tabeli. Utrzymuje dobrą passę meczów na własnej tafli czego nie można powiedzieć o ich grze na wyjazdach. Aczkolwiek dzisiaj po raz kolejny grają przed własną publicznością. W 9 meczach zaliczyli 7 zwycięstw, jedną porażkę po dogrywce i raz tylko zjechali pokonani w regulaminowym czasie gry. TPS zmierzy się dzisiaj z liderem ligi, który zaraz po Jyväskylä jest najskuteczniejszą drużyną w grze ofensywnej. To sygnał, że taktyka na mecz z tak bramkostrzelnym zespołem musi być oparta na szczelnej defensywie. Bilans bramek przypadających na mecz u siebie zespołu TPS to 5.2, a w ostatnich 5 meczach tylko w meczu z Assat padło więcej niż 5.5 bramki. TPS w ostatnich 5 meczach u siebie stracili raptem 10 goli.
Lukko zajmuje fotel lidera ligi. Na wyjazdach prezentują się jednak w ostatnim czasie stosunkowo nierówno. Bilans ostatnich 5 meczów to 3 zwycięstwa i 2 porażki. W ich 8 meczach na wyjeździe aż w połowie padło mniej niż 5.5 bramki z bilansem 6.3 goli na mecz. Biorąc jednak pod uwagę dzisiejszego rywala myślę, że zagrają spokojniej i przystaną na grę z kontry. Lukko ma w składzie świetnego Vahalahti który z 4 golami i 19 asystami otwiera listę kluczowych zawodników meczu. Jeżeli uda się odciąć go od podań to Gagnon może mieć problem z ustrzeleniem 10 bramki.
Uważam, że mecz potoczy się w szybkiej aż mocno skoncentrowanej na grze destrukcyjnej defensywie obydwu drużyn. Opartej na grze z kontrataku i odcięciu najgroźniejszych zawodników od krążka. W tym roku grali ze sobą 2 krotnie i wynik był 4-2 i 1-0 dla zespołu TPS Turku.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Paryż - Masters 2014 (Francja)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Robredo Tommy-Nishikori Kei
Typ: 1 handicap +4.5 gemów
Kurs: 2.02
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Z tym typem to jest trochę &quot;na dwoje babka wróżyła&quot; ponieważ z jednej strony Hiszpan jest w super formie i powinien nawiązać walkę z Japończykiem, a z drugiej strony to może wyjść zmęczenie już niemłodego 32 letniego Tommego. Kilka dni temu Tommy doszedł do finału w Walecnji gdzie pokonał po drodze Isnera, Lu, Aundujara, Chardego,a przegrał w finale z Murrayem 3:6, 7:6, 7:6. Finał był rozgrywany 26 października, pierwszą rundę w Paryżu rozegrał 28 października czyli około dwóch dni przerwy. Z tą kondycją w analizie to również nigdy nic nie wiadomo ponieważ jeden zawodnik znosi dobrze trudy turniejowe tym bardziej pod koniec sezonu,a drugi znacznie gorzej wypada. Plusem u Robredo jest ogranie meczowe oraz forma,a minusem właśnie może być zadyszka ale nie musi. Oglądałem dwa mecze Hiszpana w Walencji, gdzie wygrał z Isnerem oraz Chardym 2:0 i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Końcówka sezonu często jest szansą dla tenisistów z poza 10, dla tych tenisistów którzy nie szykują się pod mistrzostwa w Londynie. Jak wiadomo Kei gra w tych rozgrywkach i tutaj pojawia się kolejna niewiadoma. Ponieważ jedni tenisiści (Ci faworyci) odpadają sobie w I czy II rundach turnieju,a inni dopiero w półfinałach. Nishikori ostatni mecz rozegrał 8 października czyli bardzo dawno temu i przegrał tam z Sockiem 7:6, 6:4, a przed tą porażką wygrał turniej w Tokio,a jeszcze wcześniej w Kuala Lumpur na hali. Azjata w tym roku ma bilans na hali 8/0 czyli naturalnie można się domyśleć,że wygrał jeszcze jeden turniej i miało to miejsce w lutym. Nie od dzisiaj wiemy,że Kei to zawodnik który potrafi wygrywać już z wszystkimi, ale mimo wszystko ma swoje młodzieńcze zastoje. Boję się trochę tego meczu ponieważ nie wiem jak zaprezentuje się Robredo. Mam nadzieję mimo wszystko,że mecz będzie rozgrywany w ferworze ducha sportu i Hiszpan wygra ten mecz, urwie seta, przegra w stosunku 6:4, 6:4 czy innym który pokryje wyżej wymieniony handicap gemowy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Torino FC - Parma FC
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wczorajszy typ niestety nie ułożył się po mojej myśli, jednak myślę, że dzisiaj powinno już być lepiej. Tym razem celuję w mecz z Serie A, gdzie Torino zmierzy się u siebie z Parmą. Gospodarze obecnie na 14. miejscu w tabeli z bilansem 2-2-4, natomiast goście na szarym końcu z bilansem 1-0-7. Jak dotąd, Torino u siebie przegrało tylko z Veroną, odniosło remis z Interem i Fiorentiną, a także pokonało Udinese - widać więc, że na swoim boisku grają dobrze i niełatwo jest ich pokonać. Nie ma tutaj mowy o odpuszczeniu meczu przez zespół gospodarzy, ponieważ ich obecne miejsce w tabeli jest na pewno sporym rozczarowaniem. Jeżeli chcą awansować, to takie mecze jak ten dzisiejszy muszą po prostu wygrywać. Tym bardziej, że Parma w ostatnich 5 meczach nie zdobyła choćby punktu i mam nadzieję, że po końcowym gwizdku tych meczów będzie już 6. Powodzenia! ;)
✅ 75
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA - PUCHAR POLSKI
Godzina: 20:45
Spotkanie: Piast Gliwice - GKS Bełchatów
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibethttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
Mecz pucharowy, do którego myślę ani Piast ani GKS nie podejdzie ze zbyt wielkim zaangażowaniem, więc nie spodziewam się żeby było dużo sytuacji ofensywnych w tym meczu, co za tym idzie dużej ilości bramek.
Wcześniejsze mecze w PP:
Wisła Puławy - Piast Gliwice 1:1 (wyg.po karnych)
Sandecja - GKS Bełchatów 0:1
Flota - GKS 1:2 (bramka na 1:2 w doliczonym czasie gry)
Ostatni mecz pomiędzy Piastem a GKS-em był rozgrywany 25.08.14 r. - wynik jaki widniał po 90 minutach gry to 0:0, myślę że dziś może być podobnie i będzie potrzebna dogrywka.

⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Puchar Polski /
Godz. 20:45
Spotkanie - Piast : Bełchatów
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Ja w przeciwieństwie do kolegi wyżej liczę na otwarty pojedynek w Gliwicach i sporo goli przykład wczorajsze spotkanie w Zabrzu gdzie kibice zobaczyli aż 6 goli tu liczę na przynajmniej 4 , wiadomo że mecze ligowe to mecze ligowe natomiast w pucharach to i składy inne i z taktyką można także coś wypróbować , patrząc na mecze Piasta to u siebie 3:1 z Legią 4:2 z Cracovią czy też 3:0 z Zawiszą co pokazuje że u siebie grają całkiem przyzwoicie a przede wszystkim skutecznie natomiast zaglądam do meczów bezpośrednich to dwa ostatnie tu na Piaście 2:3 i 1:2 tak więc widać że Bełchatów dobrze czuje się na tym stadionie i możemy chyba liczyć na gole !
✅ 333
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 1

paxonek123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Washington Wizards - Miami Heat
Typ: Washington Wizards
Kurs: 2,4
Bukmacher: Unibet
Pierwszy mecz tych drużyn w 69. sezonie NBA. Mecz, w którym bukmacherzy jako faworyta postawili Miami Heat, jednak moim zdaniem tak nie jest. Era dominacji Miami Heat skończyła się wraz z odejściem ich lidera, najlepszego koszykarza globu- Lebrona Jamesa. Przedsezon dla obu ekip był bardzo pracowity. Washington stracił dwóch znaczących graczy- Trevora Arizę i Trevora Bookera. Nie znaczy to jednak nic w świetle pozyskania weterana Paula Pierca, Dejuana Blaira i Krisa Humphriesa. Koszykarze ze stolicy są zgraną ekipą, po obozie przygotowawczym znają się na pewno jeszcze lepiej, a weterani wleją w młodą krew żądzę walki. Teraz trochę o Miami. Po odejściu Lebrona Jamesa zespół opiera się na dwóch liderach - Chris Bosh i Dwayne Wade to na pewno kluczowe postaci w tej drużynie. Dołączył Luol Deng, mający zastąpić &quot;Króla&quot;, jednak według mnie jest to niemożliwe. Owszem, jest to bardzo solidny zawodnik, ale na pewno nie można wokół niego zbudować ekipy. Patrząc na ten mecz przez pryzmat zmian jakich zespoły dokonały przez okres letni i zgrania obu ekip, według mnie faworytem do zwycięstwa jest Washington Wizards. Miami potrzebuje czasu na odnalezienie tożsamości, zgrania i stylu gry. Polecam zagranie tego typu bo ryzyko jest naprawdę niskie, a kurs bardzo ładny.

⛔ 100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Rozgrywki: Hiszpania - Copa del Rey
Mecz: Cornella - Real Madyt
Godz.: 20
Typ: Javier Hernandez strzeli 2 lub więcej i Real wygra
Kurs: 3,00
Bukmacher: William Hill
Real Madryt już dziś rozpocznie zmagania w Pucharze Króla. Na stadionie Espanyolu gościć Królewskich będzie zespół spod Barcelony, UE Cornellà. Carlo Ancelotti zgodnie z oczekiwaniami najprawdopodobniej postawi na wielu zmienników. Między słupkami po raz drugi w tym sezonie ma zagrać Keylor Navas, w obronie zaś ujrzymy czwórkę Carvajal-Nacho-Varane-Arbeloa. W linii pomocy nie zmieni się aż tak dużo – Isco i James znów wyjdą w pierwszej jedenastce, kolejne minuty otrzymają zaś Asier Illarramendi i Sami Khedira. W ataku zaś ujrzymy parę Benzema &amp; Javier Hernandez.
Cornella gra aktualnie w Grupie 3 Segunda División B (w tej samej grupie gra zresztą zeszłoroczny przeciwnik Realu Madryt – Olímpic Xàtiva), do której awansował w zeszłym sezonie, co jest równocześnie największym sukcesem w historii tego, założonego w 1951 roku, klubu. Radzi sobie dość dobrze – zajmuje aktualnie 7. miejsce z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach.
Mecz z Cornellą z pewnością będzie okazją dla rezerwowych, a pewnie i kilku wychowanków z Castilli, na pokazanie się i zaprezentowanie swoich umiejętności. Carlo Ancelotti musi jednak uważać, by – wystawiając skład złożony z rezerwowych – nie zanotować wpadki. Liczę, że Javier pokaże pełnię swoich umiejętności i przyprawi Carlo o ból głowy kogo wystawić w napadzie w meczu następnym.
⛔ 100
 
B 42

baltazar3108

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Puchar Niemiec
Godzina: 20:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach
Typ: 2/2
Kurs: 3.30
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Witam. Dzisiaj w ramach 2 rundy Pucharu Niemiec Eintracht Frankfurt podejmuje u siebie Borussie Mönchengladbach. Według buka większe szanse na wygrana maja goście co jednak nie dziwi bo jako jedna z 3 drużyn Bundesligi nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu. Dobra forma pozwoliła im zająć po 9 kolejkach 2 pozycje. W tym sezonie graja na 3 frontach jednak radza sobie nieźle. W Lidze Europy wygrali wysoko z Apollonem 5:0. Borussia ma korzystny bilans meczów z Eintrachtem bo przegrała 9 spotkań 3 zremisowała a 13 wygrała. Ostatni pojedynek tych ekip podczas rundy wiosennej Bundesligi zakończył sie skromnym zwycięstwem Frankfurtu i przerwał serie 7 wygranych pod rząd Borussi.Biorąc pod uwage forme zespołów górą w tym spotkaniu powinni być goście którzy w większości spotkań wychodzili na prowadzenie juz w pierwszej połowie i w tym meczu powinno byc podobnie .
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom