>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
zfnp 15

zfnp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Barcelona - Mallorca
Typ: 1 (-4)
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam wszystkich fanów piłki nożnej, wszystkich fanów piłki hiszpańskiej ( czyli po prostu dobrej piłki ) a zwłaszcza fanów wielkiej FC Barcelony. Na Dumę Katalonii w tym miesiącu konkursowym postawiłem dwa razy ... i dwa razy mnie zawiodła - raz w lidze mistrzów z Pilznem gdzie mieli to wiece wygrać milionem goli a skończyło się tylko na dwóch. A drugi raz gdy na wyjeździe grali z Grenadą która to jest w strefie spadkowej a jednak Wielka FCB zdołała jej strzelić zaledwie jednego gola i to grając w przewadze przez dużą część meczu. Dziś liczę na przełamanie i rozstrzelanie Mallorcę. Mam prawo tak myśleć gdyż Barca na pewno jest podrażniona po pierwsze mają liczną strzelanych goli. A co ważniejsze jest podrażniona remisem z Sevillą gdzie to bramkarz Sevilli wyczyniał cuda na linii. Myślę że FCB na treningach trenowała głównie skuteczność - gdyż nie wiem czemu - i chyba nikt nie wie, nie było to ostatnio mocną stroną Barcelońskiego gigantu. Mówiłem już na co dziś liczę tak ? Więc powtarzał się nie będę. Jeśli Barca zdołała strzelić : 5 bramek Atl. Madryt, 8 bramek Osasunie oraz 5 bramek Villarrealowi, nie tracąc przy tym żadnej to Mallorce myślę że też będzie potrafiła. Myślę że to zdanie przekona wszystkich do mojego typu. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się o godzinie 20:00
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Angila- Premiership
Spotkanie: WBA - Liverpool (0-1,5) Handicap
Typ: 2
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365

Przed nami dzisiaj bardzo ciekawy i ważny mecz dla obu drużyn. Gospodarze dzisiejszego meczu popularne Wilki zajmuja po 9 kolejkach 16 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Natomiast The Reds to 6 ekipa Premier Ligue z dorobkiem 15 punktów. Ostatnio oglądając mecz Liverpoolu z Maniu bardzo byłem zdziwiony dobrą postawą graczy z Anfield Road . Widać że Kenny Dalglish buduje dobrą drużynę. Wba u siebie gra bardzo przeciętnie notując zwycięstwo remis i dwie porażki. Wszyscy liczą dziś na Suareza. Ja jednak jestem wielkim fanem Andiego Caroola. Wielkie pieniądze jakie na niego wydano narazie się nie zwróciły. Andy musi w końcu cos zaczać strzelać. Dodatkowo jakas bomba dzisiaj z dystansu Gerrarda i będzie pozamiatane. Przekonamy sie za kilka minut czy typ będzie dobry. Ja gram na to wysoką stawkę. Pozdro
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Primera Division, godz.20.00
Spotkanie: FC Barcelona - Mallorca
Typ: Barcelona (-4)
Kurs: 4,0
Buk: bet365


Analiza:

Przed nami kolejne spotkania Primera Division.Z dzisiejszej oferty wybrałem mecz pomiędzy Barceloną i Mallorcą.Faworyt tego spotkania jest tylko jeden, oczywiście gospodarze.Pytanie tylko ile &quot;Barca&quot; wygra na Camp Nou z gośćmi.Podopieczni Guardioli zajmują 3 miejsce ze stratą dwóch punktów do Levante oraz punktu do Realu Madryt.Jest to właśnie po &quot;królewskich&quot; najskuteczniejsza drużyna ligi, która strzeliła 27 bramek w 9 spotkaniach.Do tego stracili najmniej, bo tylko 4.Ostatnie grają trochę poniżej oczekiwań i mało skutecznie.Wygrana w ostatniej kolejce z Granadą tylko 1:0 w meczu wyjazdowym, wcześniej strata punktów na Camp Nou z Sevillą.Natomiast jeszcze wcześniej nieprzekonujące zwycięstwa z Viktorią P. w LM i Gijon.być może jest to spowodowane słabszą dyspozycją Messiego w ostatnich meczach w których nic nie strzelił.Myślę że dzisiaj Barca powinna się odblokować i zaaplikować kilka goli rywalom.Zwłaszcza że dzisiaj grają u siebie.A tu na prawdę strzelają bardzo dużo.4 mecze i 21 bramek mówi samo za siebie.Do tego nie stracili żadnego gola!!!Niemoc strzelecką powinien w końcu odblokować Argentyńczyk.Do składu wracają środkowi obrońcy: Pique i Puyol, a w dalszym ciągu kontuzjowani są Sanchez, Affelay i Pedro.Z kolei Mallorca tego sezonu nie może zaliczyć jak na razie do udanych.Dopiero 13 miejsce i 9 punktów [2-3-4] na koncie.Słabo grają w defensywie, tracąc najwięcej bramek w lidze, aż 18.Na wyjazdach fatalnie i tylko 2 punkty zdobyte w 4 meczach.Do tego w ostatnim meczu u siebie przegrali z ostatnim wówczas Gijonem pozwalając wydostać się ze strefy spadkowej.Do tego trener gości ma kłopoty kadrowe.Kontuzjowani są Caceres, Kevin, Nunes, Zuiverloon, a do tego niepewny występu jest dzisiaj Pina.Tak więc w dzisiejszym meczu nie wyobrażam sobie niskiego zwycięstwa Barcelony, prawie najlepsza ofensywa i najlepsza defensywa zagra z najgorszą defensywą ligi, do tego te absencje w zespole gości będą miały wpływ na grę Mallorci.Uważam że dzisiaj w końcu wystawi najmocniejszy skład a nie taki jak w ostatnim z Granadą.Bez Maxwella i Cuenci, a z Iniestą, Adriano i Alcantarą.
⛔100, powtórzony
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Primera Division
29.10.11 20:00
Barcelona - Mallorca
Typ: 1 połowa Barca AH(0:2,5) 1
Kurs: 4.50
bet365

Spotkanie dziesiątej kolejki Primera Division. FC Barcelona na Camp Nou o 20 zmierzy się Mallorcą. Liczę że dzisiaj po ostatnich trzech meczach w których brakowało skuteczności dziś Barcelona zagra na całego i wysoko wygra z przeciętnym rywalem. Ostatnio w ofensywie nie najlepiej to wyglądało, u siebie wygrali tylko 2:0 z Viktorią Plzno w Lidze Mistrzów oraz zremisowali 0:0 z Sevillą w lidze, a w ostatniej kolejce w lidze wygrali co prawda z Granadą na wyjeździe, ale tylko 1:0. Strzałów w tych spotkaniach oddali co nie miara, wystarczy poprawić skuteczność, dzisiejszy rywal świetnie się do tego nadaje, zajmują trzynaste miejsce w tabeli, nie wygrywając do tej pory ani razu na wyjeździe. Mocno wątpliwe by Mallorca dziś mogła strzelić choćby jedną bramkę, Barcelona nie straciła bramki od 7 spotkań, Viktor Valdes jest niepokonany już od 697 minut, jeśli dziś zachowa czyste konto do pobicia rekordu minut bez wpuszczonej bramki będzie ich brakowało już tylko 37, szansa na to jest spora, mając na uwadze że gotowi do gry są Puyol i Pique. Barca zagra dziś bez Pedro i zastąpienie tego piłkarza jest najważniejszym dylematem Guardioli, nadal nie może też skorzystać z Sancheza i Affelaya. Natomiast Mallorca zagra bez Caceresa, Nunesa, Zuiverloona, Chico a niepewny jest występ Martiego. Dziś wszystko będzie kwestią skuteczności, myślę że dzisiaj po ostatnich słabszych występach będą chcieli się pokazać z dobrej strony i wysoko ograją Mallorce.
✅350
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia Seria A
Spotkanie: Santos SP - Atletico PR
Typ: Santos SP
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill

W 32 kolejce brazylijskiej Serie A drużyna Santos SP zmierzy się na własnym obiekcie z ekipą Atletico Paranese. Zdecydowanym faworytem są gospodarze którzy w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie zawsze schodzili z boiska jako zwycięscy w pojedynku z ekipą Atletico. Drużyna gospodarzy będzie walczyła o jak najlepszy wynik mając jeszcze iluzoryczne szanse na grę w pucharach. Odmienne nastroje panują w ekipie gości którzy walczą o utrzymanie. Jednak o jakkiekolwiek punkty będzie im niezwykle ciężko patrząc na ich formę na wyjazdach 2 zwycięstwa 2 remisy i aż 11 porażek. Co stawia ich w gronie najgorzej grających ekip na wyjazdach w lidze. Drużyna Santosu dysponuje także mocniejszą kadrą nie wspominają o ich liderze o którego bije się cała europa brazylijczyku Neymarze. Początek meczu o godzinie 22.00
✅80
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: zwycięstwo gości 2 bramkami lub więcej
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,49


Real w formie. 2 ostatnie mecze na wyjeździe wygrał 4:0. Sociedad jest na 16 miejscu w lidze, radzi sobie bardzo słabo. Ich bilans bramek u siebie to 4:4. Mają na koncie nawet sensacyjny remis 2:2 z Barceloną, ale myśle że to tylko wypadek przy pracy piłkarzy Blaugrany. Real na wyjazdach strzelił 14 bramek tracąc zaledwie 1 (w przegranym meczu z Levante). Spokojna wygrana Los Blancos 3,4,5 : 0 jest tutaj wielce prawdopodobna.

Skład Realu Madryt:
Casillas, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrão, Alonso, Lass, Özil, Di María, Ronaldo, Higuaín.

Proponuję typ, bo kurs całkiem niezły :smile:.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom