>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.09.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 29. Września


typy_dnia_-_logo.jpg
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet
- Fuksiarz


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP San Diego
Godzina: 02.30
Spotkanie: Nishikori - Murray
Typ: 2:1 Nishikori
Kurs: 4,01
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Murray, który walczy tutaj o powrót do starej dyspozycji zmierzy się z Nishikorim, który również wraca z dalekiej podróży. Obaj walczą do końca. Bardziej nerwowy jest Murray, choć nie zawsze mu to przeszkadza. Obaj tracili sety na US Open jak i wcześniej, stąd moje przekonanie, że meczich potrwa trochę dłużej. Dlaczego Nishikori? Bo zaczął wracać do formy odrobinę wcześniej i stoi moim zdaniem na nieco wyższym poziomie od przeciwnika. 前方!

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Meksyk
Godzina: 04:00
Spotkanie: Atlas - Puebla
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obydwie drużyny tak jakby zmówiły się na jeden gol w meczu. Dokładnie jedna i tylko jedna bramka padła w każdym z sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań! Wszystkie odbyły się na przełomie ostatnich dwóch lat, a więc statystyka dość świeża. Również w lidze mocny under. Na 10 ostatnich spotkań z udziałem gospodarzy, aż w ośmiu padły maksymalnie dwie bramki, a współczynnik ten jest jeszcze niższy w przypadku gości (9 na 10 ostatnich spotkań z ich udziałem kończyło się underem).

51
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +470
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP San diego
Godzina: 4-00
Spotkanie: Gaio - Schwartzman
Typ: Gaio over 7.5 gema
Kurs: 1.83

Bukmacher: Betfan
Analiza:

Wybieram grę przeciwko Diego w nieco innej formie. Nie wiem czy Makaron ugra seta, ale wystarczy teoretycznie zrobić 6-4 6-4. Włoch nie jest fenomenem, ale jeśli będzie dobrze dysponowany serwisowo to powinien być w stanie wygrywać własne podanie. Diego ostatnio gra kompletnie bezjajecznie, serwis kicha, dużo frustracji nie wiadomo z jakiego powodu, return też nie gra - dużo głupich błędów technicznych i taktycznych. Ciężko w ciemno czytać jak zagra Argentyńczyk, ale ostatnio kompletnie mnie nie przekonywał, wiadomo jest lepszym graczem, ale czy na tyle żeby zaorać Włocha dość mocno - obecnie nie wydaje mi się. Uważam, że kurs jest dość ciekawy jak na taką ofertę w chwili, w której jeden osiągnął jakąś tam odrobinę solidności, a drugi zalicza swój dół.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Chelsea
Typ: Chelsea (-1,5)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Juventus od początku sezonu spisuje się bardzo przeciętnie. W Serie A zajmuje dopiero 10. lokatę z 8 pkt na koncie oraz z 10-cioma straconymi golami. Ich defensywa spisuje się najgorzej od 66 lat, kiedy to Juventus zanotował serię 21 kolejnych pojedynków ze straconą bramką. Jeśli dziś Juventus ponownie straci gola to wyrówna to mało chwalebne osiągnięcie. Dodatkowo do bramki Starej Damy wraca Wojtek Szczęsny, który ostatnio jest w bardzo słabej formie i popełnia sporo błędów, dających rywalom gole. Jakby problemów Juventusu było mało, to jeszcze napastnicy leczą urazy: Dybała i Morata nabawili się kontuzji w niedzielę i dziś nie wystąpią. Chelsea z kolei po znakomitym początku sezonu i zdobyciu Superpucharu UEFA w sobotę zanotowała pierwszy słabszy mecz, w którym uległa City 0:1. Ale wszystkiego nie da się wygrywać. Dziś stawiam, że The Blues wrócą na właściwe tory i znów odniosą przekonywujące zwycięstwo.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Sweden, Superettan
Godzina: 19.00
Spotkanie: Norrby - Helsingborg
Typ: Norrby
Kurs: 2.32
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Helsingborg nie wykorzystał szansy na dogonienie w tabeli Varnamo przegrywajac ostatnio na wyjeździe z Oster 1:2. W tym spotkaniu najlepszy "snajper" zespołu (i najniebezpieczniejsza ofensywna broń drużyny) napastnik Anthony van den Hurk (11 strzelonych bramek) wyłapał czerwoną kartkę i dzisiaj pauzuje w tym trudnym meczu wyjazdowym przeciwko Norrby. To wielka strata "Czerwonych". Tym bardziej, że za nadmiar zółtych kartek pauzuje także drugi kluczowy napastnik Viktor Lundberg.
Norrby straciło pozycję w czołówce rankingu po siedmiu ostatnich meczach bez zwycięstwa. Ale w domu na sztucznej nawierzchni Boras Arena zwykle gra bardzo dobrze i jest niebezpieczne dla wszystkich drużyn (przekonał się ostatnio o tym choćby walczący o awans Trelleborg, który musiał zadowolić się tutaj tylko remisem 1:1). Ogólnie rzecz biorąc, Norrby w tym sezonie radziło sobie dobrze z najlepszymi drużynami Superettan i powinno być faworytem spotkania z Helsingborgiem na swoim plastiku. Ofensywny pomocnik gospodarzy Dijan Vukojevic jest w życiowej formie (ma już na swoim koncie 11 trafień w tym sezonie) i dzisiaj powinien solidnie postarszyć HIF.
Helsingborg według bukmacherów jest faworyzowany tak, jakby miał odnieść łatwe zwycięstwo. Ale tak łatwo na pewno nie będzie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Raków - Radomiak
Typ: Raków
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na pierwsze zaległe spotkanie piłkarzy Rakowa Częstochowa. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie tutaj niespodzianką. Zespół z Częstochowy w weekend wygrał na Łazienkowskiej aplikując rywalowi aż trzy gole. To potwierdza, że trener Papszun razem z piłkarzami po raz kolejny powalczy o europejskie puchary jak i o mistrzostwo. Mimo kontuzji w składzie, Raków sobie radzi bardzo dobrze kadrowo i wydaje się, że ta kadra jest mocno wyrównana stąd takie wyniki a nie inne. Radomiak jest tymczasem w dołku bo nie wygrał żadnego z pięciu meczów, a dwa ostatnie przegrał. Rywale z którymi się zmierzył Radomiak raczej byli z tej niższej półki niż zespoły, które o coś w tym sezonie powalczą.
Podsumowując widzę tutaj pewne i solidne zwycięstwo gospodarzy, którzy powinni dogonić tym samym Lecha i Śląsk w ligowej tabeli.

100
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Murcia
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zekic - Rosenkranz
Typ: Rosenkranz
Kurs: 2.60
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Zekic ma w tym sezonie jakiś kosmiczny bilans meczów rozegranych na clayu, bo wynosi on 48/20, co w ogole rzadko zdarza się, żeby jakiś zawodnik miał tyle spotkań rozegranych łącznie na wszystkich nawierzchniach, a on nabił to tylko na clayu. Z drugiej strony jednak, podchodzę do tego w taki sposob, że paradoksalnie może to zadziałać na jego niekorzyść. Rosenkranz grał w tym roku już na każdej nawierzchni i potrafił wygrać nawet 5 spotkań na trawie, a Serb nie podjął nawet jednej próby wyjścia poza mąkę. To może sprawiać, że Niemiec będzie bardziej wszechstronny. Rozegrał już w Murcii dwa mecze kwalifikacji oraz pierwszą rundę głównej drabinki gdzie rozgromił faworyzowanego Francuza po bardzo dobrym kursie. Poziom jest wyrównany więc próbuje kierunku underdoga.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 18:45
Spotkanie : Zenit St Petersburg - Malmo
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.04
Bukmacher : ETOTO

Ważny mecz dla obu drużyn , obie w pierwszej kolejce przegrały swoje mecze , Zenit 1:0 z Chelsea natomiast Malmo 3:0 z Juve , tak więc walki nie zabraknie a przy tym liczę na ostre starcia , na dodatek sędzią jest Grek ANASTASIOS SIDIROPOULOS , ogólnie ten pan sędziował 20 meczy w LM a dorobek 79 żółtek 4 czerwone i 5 rzutów karnych , w rodzimej Greckiej Super Leaguew tym sezonie w dwóch meczach 13 żółtek i czerwona tak wiec liczę że dziś będzie iskrzyło na boisku i kto wie czy pan Anastasios nie wyciągnie czerwieni !

304
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +822
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Atalanta- YB Brno
Typ: handi eu 0-1 -wygra Brno
Kurs: 3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam,
Typ opieram na tym co widziałem w meczu Brna z Man UTD w 1 kolejce LM oraz z wczorajszym meczem Schachtar z Interem i wynikiem 2-2 pomiędzy Atalantą a Interem z weekendu.
Otóż Brno ładnie sobie poradziło z Man UTD widać ,że mają silnych fizycznych piłkarzy Ala Liga angielska. Moim zadaniem jest to drużyna z potencjałem.

Atalanta nie jest jeszcze tym zespołem i nie wiem czy będzie który zachwycał nas bardziej lub mniej przez ostatnie dwa sezony. W lidze u siebie marnie remis z Bolonią i skromna wygraną z Salernitaną.
Na tą chwilę rozczarowują.
W weekend zremisowali wyjazd 2-2 z Interem... widziałem wczoraj jak cienko radził sobie Inter z Schachtar em, myślę , że Brno ma większy potencjał niż Schachtar i będzie się chciało pokusić o zwycięstwo w tym spotkaniu...po ostatnim zwycięstwie w LM apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

100

Edit Psycho: Czytam i nie wierzę. Hamlet czy omlet, amen czy omen, Czechy czy Szwajcaria, Brno czy Berno?
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Chicago 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vondrousova - Pawluczenkowa
Typ: Pawluczenkowa wygra
Kurs: 2.06
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie będę ukrywał że jestem zdziwiony tak wysokim kursem na zawodniczke z Rosji. Pawluczenkowa to zawodniczka z bardzo wysokiego 13 miejsca w rankingu, która ma na swoim koncie aż 12 wygranych turniejów rangi WTA. To że w tenisa grać potrafi nie ulega wątpliwości, kilka dni temu przegrala w Ostravie z Martincovą, chociaż kursy sugerowały ze będzie to dla niej bardzo łatwe spotkanie. Dziś zmierzy się również z Czeszka która jest w dobrej dyspozycji co pokazują jej ostatnie mecze. Mimo wszystko uważam że kurs na Rosjankę jest zbyt wosoki i jak najbardziej do gry. Ciężko w to uwierzyć ale obie zawodniczki nigdy nie grały oficjalnego meczu więc tej statystki nie mogę dolozyc do swojej analizy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja, KHL
Godzina: 17:30:
Spotkanie: Jokerit - Bars Kazan
Typ: Spotkanie/liczba goli 2/+4,5
Kurs: 4.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz dwoch potentatow, gospodarze seria 9 zwyciestw, goscie seria peiciu. Najlepiej byloby dla obu przedluzyc te serie, ale to niewykonalne, remisu nie bedzie.

Zadanie gosci zatrzymac Briana O'Neila, ktory ma 9 asyst i 2 gole, ale sama obrona i wylaczaniem asow Jokerow mecxzu nie wygraja, musza sami strzelac i to sporo, tego meczu raczej nie wygraja underem.

Kazan ma patent na Jokerita i w ostatnich 7 latach przegral z nimi tylko dwa razy. Maja troche mniej punktow, wiec okazja idealna do nadgonienia. Ostatnie mecze Kazania u siebie 4 z rzedu i same undery, czas zmienic strategie na wyjazdach. Tyklko dwa overy Kazania, pora w koncu wygrac jakas przestrzeliwanke

Jokerit - KAzan 2-5

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Chelsea
Typ: Gol Lukaku
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zaczynając od gości kto śledzi Juventus wie, że zmagają się z dużymi problemami, forma jest kiepska a Szczęsny potrafi sprawić prezent przeciwnikom. Większość ich meczy jest mocno wymęczone i ciężko im nie stracić bramki tak jak to najlepiej pokazują ostatnie mecze ze Spezią, Sampdorią czy też Milanem a brak Dybali i Moraty ogólnie może wpłynąć na jakość co mam nadzieję będzie wodą na młyn dla Belga. Po transferze szybko zaczął strzelać i pokazywał świetną formę choć ostatnio spuścił z tonu udało mu się wpakować piłkę do siatki Zenitowi, przy takiej klasie i wadze meczu myślę, że uda mu się po raz kolejny strzelić Wojciechowi który zdecydowanie jest pod formą.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Chelsea
Typ: over 3,5 gola w meczu
Kurs: 4.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Idę dzisiaj pod prąd. Koniec miesiąca i trza trochę mocniej zaryzykować. Wybrałem pojedynek Juventusu z Chelsea i stawiam tutaj na bramki. Coś mi mówi, że Londyńczycy wcale nie musza tutaj mieć tak łatwo, jak większość kolegów uważa. Zabraknie Moraty oraz Dybali jednak według mnie sam Chiesa potrafi rozmontować każdą defensywę. Gracze Juve nie przegrali żadnego z czterech ostatnich meczów i awansowali na 10-te miejsce w tabeli. W dwóch ostatnich meczach wygrali po 3:2 ze Spezią i Sampdorią. W Chelsea też braki N"golo Kante, Mason Mount i Christian Pulisic. Tylko 2 stracone bramki w Premier League w sześciu kolejkach to bardzo dobry wynik, jednak Liga Majstrów rządzi się swoimi prawami i wręcz jestem pewny, ze Juventus strzeli bramkę. Chelsea przyjeżdża jak po swoje, ale jak będzie zobaczymy. Moim skromnym zdaniem bramki tu wpadną. Dla mniej odważnych można pograć over 2,5 gola za 2,43. Ja jednak idę wyżej chociaż ze stawką nie szaleję.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benfica vs Barcelona
Typ: czerwona kartka
Kurs: 4.10
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Tez spróbuję typu na czerwoną kartkę, widzę go w meczu w Lizbonie, gdzie miejscowe Orły podejmą beznadziejną ostatnio Barcelonę. Bardziej pod ścianą jest Duma Katalonii, która została ponownie pogrążona przez Bayern Monachium. Dzisiaj spodziewam się walki z obu stron. Benfica zdaje sobie sprawę, że jest świetna okazja urwać punkty Barcelonie. Dodatkowo znamy styl ekip prowadzonych przez Jorge'a Jesusa. Jego piłkarze mają gryźć trawę i jak najbardziej uprzykrzać grę faworytowi. Na Estadio da Luz pojawią się jeszcze kibice, którzy z pewnością pomogą swoim ulubieńcom. Sędzia Daniel Orsato nie lubi dyskusji i gestykulowania, jest overowym arbitrem i uważam, że pojawi się szansa na pokazanie czerwieni.

310
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +752
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom