>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.08.2011 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 29 sierpnia



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS Łódź vs Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Siema! Dzisiaj wezmę&quot; pod warsztat&quot; spotkanie 5 kolejki polskiej Ekstraklasy które odbędzie się jutro tj. poniedziałek. Drużyna ŁKS-u podejmować będzie bowiem Warszawską Legię, która to sprawiła nie lada niespodziankę pokonując Spartak Moskwa w 4 rundzie pucharu europy czym awansowała do fazy grupowej Ligi Europy.Gospodarze tego spotkania do tej pory zgromadzili 1 oczko na swoim koncie grając fatalnie tracać przy tym UWAGA ! aż 11 bramek ! nie strzelając przy tym żadnej bramki, widać że drużynie z Łodzi wcale nie idzie, natomiast Legia zgromadziła 7 oczek + 1 zaległy mecz strzelając przynajmniej jedną bramkę . Typuję pewne zwycięstwo Legii, która może wskoczyć na fotel lidera Ekstraklasy.
Według mnie Maciej Skorża nie przepuści takiej okazji jaka nadarzy się już jutro na stadionie beniaminka, który jest jak na razie typowym &quot;chłopcem do bicia&quot;
✅
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Spotkanie: Lens - AS Monaco
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher Bwin
Analiza:
Ostatnia kolejka francuskiej Ligue 2. Monaco jest wśród pięciu drużyn, które w tym sezonie nie wygrało jeszcze meczu. Przeciwnik czyli drużyna Lens zajmuje przedostatnie miejsce z trzema punktami tak jak Monaco z tym, że goście trzy oczka zgromadzili po trzech remisach. Wszyscy zastanawiają się kiedy Monaco zacznie grać i czy ta fatalna dyspozycja jest dzielem przypadku czy też zwyczajnie nie weszli jeszcze w sezon. Wg mnie pieć kolejek to już najwyższy czas, aby grać zacząć. Jak widać po kursie bukmacherzy nie specjalnie wierzą w wygraną Monaco i wg mnie słusznie bo samą postawą goście nie zasługują, aby w meczach wyjazdowych upatrywać w nich faworytów. Warto dodać, że Lens w tym sezonie jeszcze meczu nie zremisowało, a Monaco remisowało już trzy razy czyli potencjalnie remis całkiem możliwy :). Ja jednak postawię w tym meczu na zwycięstwo gości po pierwsze dlatego, że przeciwnik to drużyna z samego dołu tabeli, po drugie jak pisałem na początku ekipa przyjezdna zwycięstwa potrzebuję, aby morale drużyny nie padło całkiem. Liczę, że zła passa Monaco po tym meczu się odmieni i biało-czerwoni wywiozą z Lens trzy punkty. Aha mecz z podpórką po niezłym kursie 1.62 :) Powodzenia.
⛔100
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ⚽, Ekstraklasa

Spotkanie: Łódzki KS vs Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa wygra dwoma bramkami
Kurs: 5,00
Bukmacher:


Transmisja:

Polskie ligi to nie moja specjalności ale od początku sezonu trochę śledziłem polskie boiska. ŁKS od początku sezonu fatalne porażki 5-0, 4-0, 2-0 i 0-0 ze słabiutką Lechią, która była spokojnie do ogrania. Co gorsze, nie potrafią strzelić bramki, ponieważ zawodnicy mocno zawodzą. Legia natomiast dwa zwycięstwa i porażka z Śląskiem, aczkolwiek ich skuteczność jeszcze całkiem, całkiem. Średnia ponad dwóch bramek na mecz w tym sezonie brzmi nieźle i jutro myślę, że też strzelą z 2-3 bramki. Po meczu ze Spartakiem piłkarze będą podekscytowani, a jutrzejszy mecz jest idealną okazją do zbliżenia się do lidera. Legia nie ma kompleksów z pokonywaniem ŁKSu, bo w przeszłości spokojnie ich ogrywali i jutro zapowiadam kolejne pewne zwycięstwo 2-0, bądź 3-1. Liczę na Ljuboję i resztę, bo ŁKS jest spokojnie do ogrania, a festiwalu bramek nie sądzę, że obejrzymy, ale Legia powinna spokojnie wygrać dwoma golami.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS Łódź vs Legia Warszawa
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Siema! Dzisiaj wezmę&quot; pod warsztat&quot; spotkanie 5 kolejki polskiej Ekstraklasy które odbędzie się jutro tj. poniedziałek. Drużyna ŁKS-u podejmować będzie bowiem Warszawską Legię, która to sprawiła nie lada niespodziankę pokonując Lokomotiv Moskwa w 4 rundzie pucharu europy czym awansowała do fazy grupowej Ligi Europy.Gospodarze tego spotkania do tej pory zgromadzili 1 oczko na swoim koncie grając fatalnie tracać przy tym UWAGA ! aż 11 bramek ! nie strzelając przy tym żadnej bramki, widać że drużynie z Łodzi wcale nie idzie, natomiast Legia zgromadziła 7 oczek + 1 zaległy mecz strzelając przynajmniej jedną bramkę . Typuję pewne zwycięstwo Legii, która może wskoczyć na fotel lidera Ekstraklasy.
Według mnie Maciej Skorża nie przepuści takiej okazji jaka nadarzy się już jutro na stadionie beniaminka, który jest jak na razie typowym &quot;chłopcem do bicia&quot;

Pokonali Lokomotiv Moskwa??Na drugi raz zanim dasz plame zastanów się dwa razy albo chociaż poczytaj na necie!


Olo // typ powtórzony ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis ATP US OPEN 17:00
Petzschner - Ramos
2
5.50
Pinnacle Sports
Analiza:
Szukałem jakiegoś wyzszego kursu na dziś z tenisa i znalazłem ten. Ciężko coś przewidzieć bo to dopiero początek turnieju ale może siądzie. Typ bardzo ryzykowny , co się równa o bardzo wysokim kursie. Zaciekawiło mnie to że w rankingu Niemiec jest 66 a Hiszpan 73. Niektórzy powiedzą pewnie że to nie ważne bo niemiec jest lepszym tenisistą ale te miejsca z czegoś się biorą. Ramos wygrał ostatnio turniej w Hiszpani i mam nadzieje że to doda mu siły w tym starciu. Niemiec natomiast ostatnio nic ciekawego nie prezentuje . Zobaczmy ich ostatnie mecze :

Petzschener :
10/08/2011 Petzschner, Philipp vs. Karlovic, Ivo 1:2 7:6 6:7 6:7
09/08/2011 Petzschner, Philipp vs. Simon, Gilles 2:0 7:5 6:2
07/08/2011 Petzschner, Philipp vs. Ouellette, Greg 2:0 6:4 6:4
06/08/2011 Petzschner, Philipp vs. Monroe, Nicholas 2:0 6:2 6:4
01/08/2011 Petzschner, Philipp vs. Stepanek, Radek 1:2 7:6 4:6 0:6
19/07/2011 Petzschner, Philipp vs. Ilhan, Marsel 1:2 2:6 6:4 6:7

Ramos :
21/08/2011 Finał Ramos, Albert vs. Riba, Pere 2:0 6:1 6:2
20/08/2011 Półfinały Ramos, Albert vs. Gimeno-Traver, Daniel 2:0 6:4 6:4
19/08/2011 Ramos, Albert vs. Bautista-Agut, Roberto 2:1 1:6 6:4 6:1
17/08/2011 Ramos, Albert vs. Alcaide, Guillermo 2:1 6:7 6:3 7:6
16/08/2011 Ramos, Albert vs. Marti, Javier 2:0 6:3 6:1
04/08/2011 Ramos, Albert vs. Andujar, Pablo 0:2 2:6 1:6
01/08/2011 Ramos, Albert vs. Andreev, Igor 2:1 6:0 6:7 6:4

Warto dodać że obaj nie grali jeszcze ze sobą tak więc może się zdarzyć wszystko. Oczywiście nie proponuje stawiać jakiś wielkich pieniędzy ale małą stawką warto spróbować. POLECAM !!!


⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka nożna:Francja 2
Spotkanie:RC Lens - AS Monaco
Typ:Mniej niż 1,5
Kurs:2.85
bwin
Moj dzisiejszy typ to mniej niz 1,5 bramki na stadionie Racing Lens, czemu taki otoz dzis graja dwie rowne sobie ekipy dobrze znane z 1 ligi rok temu i niebedzie to mecz do jednej bramki a gradu gooli nieoczekuje patrzac na ich poprzednie mecze,statystyki sa bardziej za monaco ale ja szukał bym tu remisu z mała iloscia bramek i taki własnie typ obrałem.

15/05/2011 Ligue 1 AS Monaco - RC Lens 1:1
22/09/2010 Coupe de la… AS Monaco - RC Lens 1:0
21/08/2010 Ligue 1 RC Lens - AS Monaco 2:2
13/04/2010 Coupe de France AS Monaco - RC Lens 1:0 OT
20/02/2010 Ligue 1 RC Lens - AS Monaco 3:0
18/10/2009 Ligue 1 AS Monaco - RC Lens 2:0
03/05/2008 Ligue 1 RC Lens - AS Monaco 0:0
15/12/2007 Ligue 1 AS Monaco - RC Lens 2:0
31/10/2007 Coupe de AS Monaco - RC Lens 1:2
18/02/2007 Ligue 1 AS Monaco - RC Lens 0:0
RC Lens 2
Draw 4
AS Monaco 4
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 27

egnagel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US OPEN 17:00
Spotkanie: Ryan Harrison vs Marin Cilic
Typ: 2
Kurs: 1,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ryan Harrison po raz kolejny otrzymał dziką kartę do turnieju. Kursy na rywali tego zawodnika są zawsze dosyć wysokie pomimo jego braku sukcesów. Marin Cilic od 3 sezonów nie przegrał w pierwszej rundzie turnieju wielkoszlemowego rozgrywanego na nawierzchni twardej (US Open Australian Open). Pomimo słabszej formy na Wimbledonie i Roland Garrosie powinien poradzić sobie z przecenianym młodym amerykaninem. Należy także dodać iż Cilicowi porażki na nawierzchni twardej zdarzały się dopiero z rywalami notowanymi wyżej od niego.
✅40
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : FC Barcelona - Villareal
Typ : Treble na statystyki - Powyżej 2,5 bramki oraz powyżej 12 rzutów rożnych i 4-6 kartek
Kurs : 6,0 -&gt; 5,0
Bukmacher : William Hill
Inauguracja rozgrywek w wykonaniu obu ekip. Mamy już koniec miesiąca, a więc można troszkę pofantazjować. Nie oznacza to jednak, że powyższy typ jest całkowicie niedorzeczny. Przynajmniej 3 bramki w meczu? Myślę, że tak. Gospodarze w eksperymentalnym ustawieniu obronnym, bowiem odpadł również Alves. Żółta łódź podwodna powinna zwietrzyć w tym meczu szansę na zdobycie bramki, a o trafienia ze strony Barcelony powinniśmy być w miarę spokojni. Sytuacje bramkowe niosą za sobą rzuty rożne. Powyżej 12 to spora liczba, ale nie jest to niemożliwe do osiągnięcia. Przedział kartek od 4-6 jest, moim zdaniem, w miarę rozsądnym przedziałem. Chyba nikt nie chce się &#39;wykartkować&#39; już w pierwszym meczu. Nie jest to jakieś arcyważne spotkanie derbowe, a więc w jakim celu łamać sobie nogi. Sami widzicie, że jest to typ którego prawdopodobieństwo sami możecie ocenić. Można go jednak zagrać za kilka srebrników i obserwować jak toczą się losy meczu.
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
⛔ 100 ( co prawda roznych było 12 ale już kiedyś mieliśmy taką sytucję z takim typem i uznany był na minus)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Norwegia, Tippeligaen
Spotkanie: Rosenborg - Odd Grenland
Typ: X2
Kurs: 2,41
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Rosenborg jak zwykle w Norwegii w roli zdecydowanego faworyta. Jednak ogólnie zawodnicy dotychczasową grą nie pokazują tego, że w tamtym roku zdobyli mistrzostwo kraju. Goście w tamtym roku uplasowali się na 5 pozycji, trochę niefortunnie, bo 4 punkty więcej i mogli stanąć na podium. W tym sezonie oba zespoły zawodzą. Gospodarze zajmują miejsce 9, a Odd Grenland miejsce 13. Na wyjazdach dzisiejsi goście spisują się w kratkę, na 9 meczy 3 wygrali, 2 zremisowali, 4 przegrali. Jednak te przegrane wyjazdowe są minimalne, w tych 9 stracili tylko 11 goli. Zespoły spotykają się ze sobą prawie co roku, w 12 ostatnich meczach 6 razy wygrywał Rosenborg, 3 razy padał remis, 3 razy wygrywało Odd. Dwa ostatnie mecze pomiędzy zespołami to właśnie remisy. Dzisiaj wydaje mi się, że ogromną rolę odegra fakt, że Rosenborg grał 4 dni temu strasznie męczący mecz w gorącej, cypryjskiej Larnace, który przegrał 1-2 i odpadł z Ligii Mistrzów. Moldskred, jeden z lepszych napastników w drużynie gospodarzy zawieszony jest za kartki, Wangberg - kluczowy obrońca jest kontuzjowany, oprócz tego występ paru zawodników z podstawowej jedenastki stoi jeszcze pod znakiem zapytania. Wydaje mi się, że dzisiaj drużyna gości gdy się spręży może spokojnie powalczyć o remis, przecież jej też punkty są bardzo potrzebne, a lepszego terminu do gry z mistrzem nie mogli sobie wyobrazić. Można też próbować grać czystą 2, kursy w okolicach 5.50, chociaż trzeba się spieszyć, bo kursy spadają. Początek spotkania o godzinie 19.00.
⛔100
 
firewalker78 0

firewalker78

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie:ŁKS - Legia
Typ:1
Kurs:4,5
Bukmacher:Tobet
Analiza:pewnie patrząc na typ,wielu z was pomyśli że zwariowałem.Ostatnia drużyna w tabeli która nie strzeliła jeszcze bramki w ekstraklasie ma wygrać z Legią która po 3 meczach ma 6 punktów i na rozkładzie Spartaka Moskwa w walce o LE??
Otóż jest sporo przesłanek wbrew pozorom,że typ na zwycięstwo gspodarzy może wejść.Po pierwsze sporo byłych zawodników Legii(nie tylko niechcianych) występuje teraz w ŁKS-ie,chociażby:Saganowski,Mięciel,Smoliński,Szałachowski(czy też obecny dyrektor sportowy ŁKS-u T.Wieszcycki,a były gracz Legii).Podejrzewam że w/w zawodnicy bedą gryżć trawę,zagrają jak nigdy na 150% swoich możliwości,aby pokazać że za wcześnie ich skreślono w warszawskiej drużynie.Po drugie nie ma się co oszukiwać,Legia po spektakularnym sukcesie w Moskwie,bedzie po pierwsze troszkę zmęczona,po drugie na pewno świętowali awans;) a po trzecie najzwyczajniej zlekceważą ŁKS,który nie zdobył jeszcze bramki w lidze.
Moim zdaniem tak walczącą drużynę ŁKS-u jak dziś,nie zobaczymy już w tym sezonie,no może po za derbami z Widzewem.
Te przesłanki,pozwalają mi stwierdzić,że Legia dziś z Bełchatowa(przypominam że stadion ŁKS-u jest w przebudowie i swoje mecze jako gospodarz rozgrywają w Bełchatowie) wróci z niczym.
Pozdrawiam.
⛔100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: Dacia Mioveni (+1.0) - Gaz Metan Medias
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dacia Mioveni to beniaminek Rumuńskiej Ekstraklasy który płaci frycowe, pierwsze cztery mecze i cztery porażki, drużyna z Mioveni w tym sezonie w lidze rumuńskiej nie strzeliła jeszcze gola. Gaz Metan każdy fanatyk co śledzi Europejskie Puchary znazyl poznać, zaskakująco wyeliminowali Niemieckie Mainz lecz w następnej rundzie musieli uznać wyższość Austrii Wiedeń. Gaz Metan po czterech kolejkach ma 6 pkt, początek sezonu w ich wykonaniu nie był zbyt udany, lecz teraz zaczęli wygrywać... Dziwi mnie duży kurs na sam mecz bez handicapu co lepsze kurs cały czas rośnie, czyli trzeba korzystać :) Widze tu pewna wygrana gości.
Dodatkowo :
Dacia Mioveni - Gaz Metan Medias 2 2.30
⛔
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Pepsi – deildin, Islandia, 20:00
Vikingur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar (1:0)
Typ: IBV Vestmannaeyjar
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin

Vikingur Reykjavik oraz IBV Vestmannaeyjar zmierzą się ze sobą w 17. rundzie spotkań ligi islandzkiej. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Ostatni raz obie ekipy spotkały się 29 maja i wtedy IBV wygrało na swoim boisku 2:0. W dzisiejszym meczu również to goście są zdecydowanym faworytem. IBV Vestmannaeyjar zajmuje w lidze 2. miejsce. Zespół ma tylko 2 punkty straty do lidera rozgrywek – KR Reykjavik, z którym w ostatniej kolejce zremisował 2:2. Wcześniej piłkarze IBV pokonali po 2:1 Keflavik IF oraz Breidablik Kopavogur. Vikingur Reykjavik to natomiast ostatnia drużyna w tabeli. Na swoim koncie ma zaledwie 1 zwycięstwo. Vikingu ma najgorszy bilans bramkowy w lidze – strzelił 13 bramek, tracąc ich 28. Ostatni raz zespół ten wygrał 3 maja. W poprzedniej kolejce zanotował remis z UMF Grindavik. IBV Vestmannaeyjar, jeżeli marzy o tytule mistrzowskim, powinno takie mecze jak ten pewnie i łatwo wygrywać.
✅140
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szwecja, Superettan
Spotkanie: Atvidaberg - Hammarby
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betclic

Analiza: Zaznaczam na starcie, że kursy na gospodarzy lecą. BetClic jako jedyny nie obniżył jeszcze kursu (chociaż nie wykluczam, że podczas pisania tej analizy to zrobi).
A teraz do rzeczy. Ciężko było znaleźć coś na dzisiaj. Wybrałem więc drugą ligę szwedzką i stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
Atvidaberg to aktualnie wicelider tabeli. Mają 3 punkty straty do lidera i najlepszy bilans bramkowy w lidze. Hammarby zajmuje 11 miejsce mając 12 punktów mniej od lidera.
Ostatnie 5 meczy dzisiejszych gospodarzy to 4 zwycięstwa i jeden remis na wyjeździe. Ponadto zespół Atvidaberg gra świetnie na własnym obiekcie gdzie bardzo rzadko tracą punkty.
Goście ostatnio w średniej dyspozycji. Ostatnie 5 meczy to zwycięstwo z ostatnim zespołem tabeli, dwa remisy i dwie porażki.
Wydaje mi się, że gospodarze będą bardzo chcieli wygrać co przy odrobinie szczęścia może im dać fotel lidera.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Dyscyplina: US OPEN 2011 R1 TENNIS
Spotkanie: L. Hradecka - K. Bondarenko
Typ: L. Hradecka
Kurs: 2.830
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ten kurs warto zagrać bo Ukrainka nie jest na tyle klasową zawodniczką, żeby aż tak faworyzować ją w meczu z Czeszką. Na pewno w tym meczu będzie przewaga błędów nad punktami wygranymi, a takie mecze różnie się kończą. Bondarenko niby ostatnio zrobiła kilka dobrych wyników, ale właściwie nie pokonała żadnej poważnej rywalki. Jedynie Cibulkova która ma nazwisko w Dallas praktycznie oddała Bondarenko mecz. Hradecka ma serię przegranych, ale ostatnio było widać u niej poprawę gry. Pokazała się ze słabo grająca Williams, potem pograła z Vinci i myślę że dzisiaj zagra wyrównany mecz z Bondarenko. Na pewno będzie to dla niej łatwiejszy mecz niż z np. z Vinci bo Ukrainka robi bardzo dużo błędów i często gra na jedno uderzenie, a taką grę Czeszka lubi. Jeśli do tego będzie jej siedział serwis który ma bardzo mocny to będzie dobrze. Bondarenko miała ostatnio problemy ze stopą i nie wiadomo jak to aktualnie wygląda. Tak czy inaczej stawiam na Hradecką.
⛔100
 
C 0

cabi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Cypr, Liga I
Spotkanie: AEK Larnaca - Apoel Nikozja
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie AEKu, przeciętnej drużyny z ligi cypryjskiej z Apoelem, wielokrotnym oraz tegorocznym zwycięzcą ligi. W tym roku grają także w pucharach europejskich. Ostatni mecz tych dwóch drużyn zakończył się wygraną Apoelu 3:0. Jest to pierwsza kolejka, w ubiegłym sezonie AEK skończył na 4. miejscu, z wygranymi 12 meczami na 26 rozegranych. Apoel natomiast jest faworytem, ostatnią ligę skończył z wygranymi 20 meczami, a w pucharach europejskich dosyć dobrze sobie radzą. Uważam, iż Apoel bez żadnego problemu wygra mecz, choć gra na wyjeździe.
⛔
100
 
wujek69 53

wujek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska
Spotkanie: FC Barcelona - Villarreal
Typ: FC Barcelona (- 1)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś o godz 21 na Camp Nou zostanie rozegrane ostatnie spotkanie w ramach 1 kolejki Pirmera Division.Trudno w tym spotkaniu upatrywać innego rezultatu niż zwycięstwo Barcelony.Bukmacherzy skazują na porażkę ekipe gości , nie ma co się dziwić , choć sam jestem kibicem realu , muszę przyznać, że Barcelona gra kapitalną piłkę i ciężko żeby jej ktoś w ogóle dorównał ( oprócz realu :p ) . Villareal swój ostatni mecz wygrał 3:0 z Odense , i awansował do fazy grupowej Ligi Europejskiej , Barca natomiast ostatnie spotkanie wygrała 2:0 , ale nie z byle kim , ze zwycięzcą Ligi Europejskiej w ubiegłym sezonie FC Porto , w ramach superpucharu Europy.Co do dzisiejszego meczu nie mam żadnych wątpliwości , Real wczoraj rozgromił zaragoze 6:0 , Barca też będzie chciała być skuteczna , i spokojnie powinna wygrać w handicapie - 1 ???? Ja obstawiam 3:1
✅55
 
S 318

soren

Użytkownik
Jaziri - De Bakker
typ: 1
kurs: 2.00
buk: William Hill
Czas zacząć ostatni w tym roku turniej wielkoszlemowy jakim jest US Open.Na początek postaram się wytypować zwycięzcę w meczu Malek Jaziri - Thiemo de Bakker.
Jaziri to 29 letni Tunezyjczyk,który zajmuje obecnie 181 miejsce w rankingu ATP,które jest jego najwyższym.Ostatnio prezentuje jednak bardzo dobrą formę.Osiągną półfinał w Astanie gdzie pokonał m.in. Lukasa Lacko czy Karola Becka,potem wygrana na turnieju w Kazachstanie,finał w Samarkandzie.Teraz przeszedł przez trzy rundy kwalifikacyjne do tego turnieju.Najpierw pokonał on Romboliego,potem Ryderstedta,
a w ostatniej rundzie wygrał z Francuzem Guillaume Rufin.Świetnie prezentuje się w tym sezonie na nawierzchni twardej,na której wygrał 18 spotkań i przegrał tylko 4.
Bakker ma 22 lata i jest Holendrem.Zajmuje aktualnie 159 miejsce w rankingu,jednak w tamtym roku plasował się już nawet na 40 miejscu.Formę przed US Open jako nieliczny próbował szlifować na kortach ziemnych w Europie.Jednak nie wychodziło mu to zbyt dobrze.Odpadał w pierwszych rundach w Umag, San Sebastian i Manerbio.Wprawdzie nie czuje się najgorzej na hardzie,lecz w tym roku rozegrał na tej nawierzchni tylko 4 mecze i wszystkie przegrał.W ogóle w tym sezonie na wszystkich nawierzchniach ma bilans 7 zwycięstw i 13 porażek.
Stawiam dziś na zwycięstwo Jaziriego.Po pierwsze jest w lepszej formie.Po drugie na pewno pewność siebie po ostatnich turniejach leży po jego stronie.I w końcu po trzecie od dłuższego czasu gra na betonie,a dla Holendra będzie to pierwszy mecz od marca.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zohan 3

zohan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -FINLANDIA: Veikkausliiga
Mecz: Haka - HJK
Typ: HJK (-1,5)
Kurs: 2,02
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o 17.30 lider z Helsinek podejmie zmierzy się w meczu wyjazdowym z zajmująca 6 miejsce drużyna Fc Haka
Valkeakoski. Zespół z Helsinek wygrał w tym sezonie 18 z 23 rozegranych meczów, strzelając przy tym 53 bramki , tracąc zaledwie 14. Wygrał 7 z 10 meczów wyjazdowych. Gospodarz na własnym boisku ma niezbyt imponujący bilans ( 4 zw, 2 rem. i 4 porażki), dodatkowo we wszystkich 21 meczach ligowych stracił łącznie 37 goli i zajmuje pod tym względem miejsce 3 od końca. Ostatnie 3 spotkania tych drużyn zakończyły się gładkimi zwycięstwami HJK (3:0,3:0,5:0). Myślę, że dziś będzie podobnie i lider odnotuje kolejne zwycięstwo pokrywając handi (-1,5). Dla mniej odważnych polecam typ bez handi, kurs ok 1,4. :cool:
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

szikak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Mecz:ŁKS - LEGIA
Typ: Legia -1
Kurs: 2.9
Bukmacher: Sporting bet

Analiza
Witam
Dziś o 18.30 na stadionie w Bełchatowie rozpocznie się ostatni mecz 5 kolejki naszej Ekstraklasy. Spotka się w niej 15-sta drużyna z 9-tą , faworytem spotkani jest warszawska Legia która po zwycięstwie ze Spartakiem będzie chciała udowodnić swoją wyższość (przypominam że maja mecz zaległy z Zagłębiem) Wszystkie aspekty piłkarskie przemawiają za drużyną Skorży. ŁKS w dotychczasowych rozgrywkach nie strzelił nawet bramki !!!
Stawiam na zwycięstwo Legia 2:0 bądź 3:0
Powodzenia
✅190
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom