>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.07.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 29. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna K IO
Godzina: 07:15
Spotkanie: Japonia - Korea Płd.
Typ: Korea Płd. wygrał 1 połowę
Kurs:
1.50
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Koreanki podejma gospodynie IO Japonki, mimo ze Japonki beda grac u siebie nie widze szansy aby podjeły walke z duzo lepszymi Koreankami. Patrzac na ostatnie mecze Japonek grajaj bardzo zle a o obronie chyba zapomnieli kazdy rzuca im mnóstwo bramek, Koreanki dla mnie sa o minimum 2 klasy lepsze. Kurs na wygrana jest zbyt niski aby zagrac dlatego postanowiłem zagrać ze juz po 1 polowie Koreanki beda prowadzić.Japonki od 6 spotkan nie potrafia zwyciezyc i mecz dzisiejszy tez bedzie wysokim przegranym spotkaniem.

50
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +522
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis IO M
Godzina: 04.00
Spotkanie: Chaczanow - Humbert
Typ: Humbert
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jak wygrywasz na masowej imprezie z Tsitsipasem, to musisz coś umieć. Rankingowo bardzo podobnie. Jeszcze ze sobą nie grali. Rosjanin pokonał Schwartzmanna teraz, ale to Tsitsipas jest groźniejszym przeciwnikiem. Trudniejsza drabinka gwarantem wyższej formy. Większość ludzi tak na to patrzy, czemu mam być inny? Humbert allez allez!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Igrzyska Olimpijskie - Siatkówka Kobiety
Godzina: 09:25
Spotkanie: Chiny K - Rosyjski Komitet Olimpijski K
Typ: Rosyjski Komitet Olimpijski K
Kurs: 6.60
Bukmacher: Betclic

Analiza:

Zupełnie nie widzę powodu dla którego kurs na Rosjanki jest tak wysoki. Jak wiadomo praktycznie każda dyscyplina sportu w wykonaniu kacapów stoi na wysokim poziomie. Chinki póki co na 2 rozegrane spotkanie w Igrzyskach doznały dwóch porażek. Warto tutaj nadmienić przegraną w trzech setach z reprezentacją Turcji po kursie (!) 8.50. Jeżeli Azjatki potrafiły skompromitować się w takim stopniu z Turczynkami, to tym bardziej stać ich, aby przegrać z Rosjankami. W celach konkursu, chętnie pobieram taki kurs.

400
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1195
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga konferencji kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Osijek- Pogon Szczecin
Typ: 2
Kurs: 3.75

Bukmacher: fortuna
Analiza:Jutro Pogon Szczecin zagra w lidze konferencji z Osijkem.Pierwszy mecz zakonczyl sie remiss 0-0.Moj typ na to spotkanie to wygrana Szczecinian o kursie 3.75.Pogon dobrze prezentowala sie w sparingach ,wygrana z Gornikiem,Zaglebiem czy Warta .W pierwszym meczu patrzac n.a. statystyki wygladali lepiej od Osijka.Chorwaci nie oddali celnego strzelu n.a. bramke Pogoni,Mysle ze Polski zespol ma duze szanse na wygrana choc bramkowy remis wystarczy im do awansu.Wyglada na to ze Pogon jest w formie .Po pierwszym meczu wiedza ze rywal jest do ogrania.Chorwaci nie oddali celnego strzelu na bramke Pogoni.Mysle ze dla Chorwatow bedzie to ciezki mecz,watpie ze benda grali n.a. 0-0 spodziewam sie ze zaryzykuja I zagraja ofensywie chcac strzelic co nie wychodzilo I'm w 1 mecz Pogon moze szanse strzelic z kontry.Moze nie byc latwo lecz Mysle ze bet jest warty gry.

Informacyjnie, bo chyba jeszcze nie wszyscy przyjęłi do wiadomości, od tego sezonu UEFA anulowała zasadę "liczenia podwójnie bramek na wyjeździe", więc bramkowy remis nie starcza Pogoni do awansu //Waldi1979

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Atlanta
Godzina: 02-30
Spotkanie: Opelka - Fratangelo
Typ: over 22.5 gemow
Kurs:1.59
Bukmacher:

Mysle ze jest to dosc bezpieczna opcja na nocke. Opelka dopiero bedzie gral pierwszy beton od jakiegos czasu, a Fratangelo calkiem latwo przeszedl kwale i wczoraj odbil Seppiego, ktory chociaz jest stary to cos tam jeszcze umie uderzyc. Wazne jest to ze Seppi tez dysponuje dosc mocnym serwisem i Fratangelo z nim nie przegral, wiec wiadomo z Opelka bedzie ciezej, ale to pokazuje ze jest on wstanie w miare bezpiecznie trzymac sie w spotkaniu. Mysle ze dla Opelki taki mecz na przetarciu to bedzie swego rodzaju choke i nawet ciezko mi stwierdzic czy uwazam, ze wygra czy przegra. Przy takiej linii wystarczy 6-4 7-6 dla jednego z nich i mamy pokryty overek, a raczej tiebreak bedzie tu obowiazkowo, i jesli Opelka wygra tb to nie wydaje mi sie zeby jakos tam zmolestowal Fratangelo na returnie, predzej w druga strone.

59
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +555
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Judo kobiety do 78 kg
Godzina: 04:00
Spotkanie: Zdobędzie medal ( top 4)
typ: Beata Pacut
Kurs: 4.50
Bukmacher: ewinner

Beata Pacut, żołnierz Wojska Polskiego. To wszystko tłumaczy. Polski żołnierz potrafi. Przykłady jak Polskie Wojsko potrafi walczyć wręcz mamy tutaj: https://www.google.com/amp/s/www.fa...idramat-funkcjonariuszy-w-gizycku/tyvjv8w.amp / to oczywiście były już żołnierz Ale ja w każdym razie czuje tutaj medal. Jest aktualną mistrzynią Europy w swojej wadze. (2021) https://www.polsatsport.pl/wiadomos...o-beata-pacut-zlota-medalistka-w-wadze-78-kg/ Ja wierzę w Polkę. W betfan 4.35, iforbet 4.30.

Pozdrawiam / oby minister Błaszczak zmotywował sportowców - żołnierzy WP bo medali mało.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS, Igrzyska Olimpijskie
Godzina: 8:00
Spotkanie: Daniell/Venus - Cilic/Dodig
typ :Cilic/Dodig
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Półfinałowe starcie, a więc stawka bardzo wysoka. W mojej opinii Chorwaci są zdecydowanymi faworytami. Są zawodnikami lepszymi jak i ich forma jest bardziej przekonywująca. Ograli już bardzo mocne pary jak Murray/Salisbury, czy Ram/Tiafoe. Po drugiej stronie dwóch rasowych deblistów. Jednak żaden z nich szału nie robi. Ot dwóch solidnych zawodników. Odnieśli zwycięstwo nad duetem Cabal/Farah co niewątpliwie jest sporym sukcesem. Jednak gra tej pary w tym roku nie powala. To już nie ta forma jak w ostatnim sezonie. Kursy polecą w okolice 1.60, bo zdecydowanie zostały źle wystawione. Trzeba korzystać. Chorwacka para Cilic/Dodig awansuje do finału.

84
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +581
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis kobiet - IO
Godzina: 8:00
Spotkanie: Belinda Bencic - Elena Rybakina
Typ: Belinda Bencic
Kurs: 2,33
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to pierwszy półfinał dzisiejszego dnia. Teraz liczą się już nie tylko umiejętności, ale również głowa, bo stawka jest już naprawdę duża. Obie panie są w dobrej formie, sprawiły już na tym turnieju niespodzianki. Faworytką bukmacherów jest wschodząca gwiazda Elena Rybakina, ja jednak czuję tutaj wygraną Belindy Bencic. Belinda Bencic od czasu do czasu potrafi trafić z formą i wtedy jest naprawdę groźna. Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest teraz i Szwajcarka jest w świetnej formie. W ostatnich dwóch meczach udalo jej się pokonać będące w świetnej formie Krejcikovą i Pavlyuchenkową. Zwłaszcza pokonanie Krejcikovej robi wrażenie, bo Czeszka w tym sezonie jest niesamowita. Stawiam tu na Belindę Bencic.

133
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +655
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Igrzyska olimpijskie (Świat), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 08:00
Spotkanie: Karen Khachanov vs Ugo Humbert
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Broady seta ugrał, także git ale na pełne zwycięstwo brakło...
Myślałem by dziś dać kobietą szanse, ale idziemy w bardziej ryzykowny typ na czyste zwycięstwo u pewnego Pana. Kurs są zbliżone, nie bez powodu - Ugo może złapać rozpęd bo genialnie wrócił przeciwko Tsitsi. Ja tutaj upatruje jednak zwycięstwo Chaczanowa. Karen stać nawet na pewne w dwóch setach, ale nie będę aż tak szaleć. Przestrzegam jednak, że panowie spotykają się pierwszy raz przeciwko sobie i naprawdę może wydarzy się tutaj wiele scenariuszy. Zapowiada się świetny mecz !

86
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +628
typerskoki 416,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga konferencji kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Raków - Suduva
Typ: 1 (Handicap -2,5)
Kurs: 3.20
Bukmacher: STS


Raków niezmiennie bardzo mi się podoba. Świetne widowisko w niedziele w Gliwicach, które pokazało, że Raków jest przygotowany do gry co 3 dni i nie będzie tutaj żadnego odpuszczania na żadnym froncie. W pierwszym meczu przeszkodziło boisko i pewnie nieco tremy. Ale murawa w Bielsku już powinna spełnić standardy potrzebne do szybkiej gry i Raków powinien dość spokojnie to wygrać. Myślę, że nie będą kalkulować i mając 1 czy 2-0 będą dążyć do zwiększenia przewagi i pokazania się w Europie. Typ ryzykowny, gdyż równie dobrze przy 1-0 czy 2-0 już mogą pilnować wyniku i nie kwapić się z forsowaniem tempa. Wydaje mi się, że jednak różnica klas jest na tyle duża, że jak Raków jest w stanie strzelić 3 gole w Gliwicach z solidnym w defensywie Piastem. To Z Sudovą 3 brameczki nie powinny być problemem. Na 0 z tyłu powinno być, gdyż Sudova już u siebie nie miała żadnych sytuacji, na wyjeździe będzie im jeszcze gorzej. Pod koniec mogą wejść zmiennicy, którzy także będą chcieli się pokazać i zagrają na 100% strzelając kolejne gole. Mój typ 4-0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Kitzbühel
Godzina: 12:30
Spotkanie: Daniel Altmaier - Gianluca Mager
Typ: Daniel Altmaier suma gemów powyżej 13.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Etoto
Analiza:

W ćwierćfinale turnieju w Kitzbühel zagrają 22-letni 135-ty w rankingu Niemiec Daniel Altmaier z o cztery lata starszym 74-tym zawodnikiem rankingu ATP Włochem Gianlucą Magerem. Zagrali dotychczas trzy spotkania przeciwko sobie. Wszystkie te pojedynki obfitowały w dużą ilość gemów. Ostatnia konfrontacja miała, miejsce tydzień temu w Chorwackim Umagu po zaciętym trzysetowym starciu zwyciężył Niemiec. Po raz kolejny szukam wysokiego kursu i stawiam na przynajmniej czternaście gemów Altmaiera, gdzie wysoka linia wydaje się pewną opcją.

170
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +640
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Siatkówka kobiety - IO
Godzina:12:40
Spotkanie: Japonia - Brazylia
Typ: 1 set / Spotkanie - Japonia / Brazylia
Kurs: 4.75
Bukmacher:STS
Analiza:


Szukałem czegoś z dobrym kursem w tym meczu i zdecydowałem się na trochę loteryjny typ ale realny. Oczywiście głównie ze względu na kurs , aczkolwiek kilka opcji mniej płatnych na Japonki a do gry według mnie w tym spotkaniu jest do pobrania.
Opcja " wynik po 2 setach " - 1:1 @ 2.25 , czy Japonia + hc 14.5 @ 1.60 lub over meczowy +173.5 .
Japonki są znane z ambitnej gry zwłaszcza z rywalkami mocniejszymi na papierze , do tego dochodzi aspekt gry w domu na turnieju rangi Igrzysk Olimpijskich. Być może nie bronią już tak zapalczywie i skutecznie jak kiedyś , ale uważam że są w stanie urwać minimum seta Brazylii.

Brazylijki trochę lekceważąco podeszły do spotkania z Dominikaną wygrywając 3:2 i tutaj sprawdził się scenariusz proponowany przeze mnie czyli przegrały 1 set. Być może pomne tego drugi raz takiego błędu nie zrobią , ale jak wspomniałem stać Japonki na poderwanie się do walki zwłaszcza na początku meczu. W meczu z Serbią przegrały otwierającego seta minimalnie 23:25 byc może dzisiaj dopisze im szczęście.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga konferencji kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ashdod - Qarabag
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: fortuna
Po pierwszym meczu w którym dość niespodziewanie padł bezbramkowy remis dzis można poszukać goli bo kursy bardzo wysokie. Qarabag u siebie dominował ale nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Dziś Ashdod grając u siebie powinien wyglądać trochę lepiej i jakieś strzały na bramke z ich strony powinniśmy zobaczyć. Myślę że drużyna z Azerbejdżanu będzie chciała zakończyć to spotkanie w podstawowym czasie gry bo potem to już wszystkie może się zdarzyć. Uwazam że dziś zobaczymy inny mecz, liczę na minimum 3 bramki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
patryk7 583,1K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa Conference League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Servette - Molde
Typ: Servette
Kurs: 2.3
Bukmacher: fortuna

Molde wygrało w pierwszym meczu 3:0. Ale Servette pomimo wysokiej porażki pokazało się z dobrej strony (szwajcarska ekipa miała kilka znakomitych sytuacji bramkowych, ale zagrała bardzo nieskutecznie).
Molde jest drużyną, która znakomicie czuje się u siebie na sztucznej nawierzchni Aker Stadion, ale statystyki wyjazdowe "Niebiesko-Białych" są już dużo słabsze (EL w zeszłym sezonie to 2-1-3). Servette na wiosnę pokonało w swojej lidze takie zespoły jak Basel i Young Boys u siebie w Genewie i na pewno nie przestraszy się norweskiego Molde.
Fakt, Molde niezaprzeczalnie znakomicie weszło w ten sezon (oprócz pierwszego miejsca w norweskiej Eliteserien znakomicie rozpoczęło również kwalifikacje w Europa Conference League). W bardzo dobrej formie jest napastnik Ohi Omoijuanfo i jest to gracz, na którego na pewno dzisiejszego wieczora Szwajcarzy będą musieli uważać. Jednak nie wątpię ani przez sekundę, że alpejska ekipa na swojej trawiastej murawie Stade de Geneve nieraz i nie dwa zagrozi Molde i wygra ze skandynawską ekipą.

130
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +686
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bohemians vs Dudelange
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Kolega qowalsky6 qowalsky6 zachęcił mnie do obejrzenia meczu w Irlandii i ostatnio się skusiłem na pojedynek Bohemians z Longford i muszę przyznać, że wyspiarska piłka mi się spodobała. Praktycznie akcje od bramki do bramki, bez większych przerw. Dzisiaj skusiłem się na rzuty rożne, których w ligach irlandzkich oraz luksemburskich jest mnóstwo. Gospodarze mają jednobramkową przewagę przywiezioną z wyjazdu, ale czy warto się na własnym obiekcie murować i chronić za wszelką cenę dostępu do własnej bramki? To nie jest styl Bohemians, którzy będą chcieli zdominować rywala w Dublinie. Goście muszą odrabiać straty i to powoduje, że od początku powinniśmy oglądać otwarte spotkanie. Liczę na to i przede wszystkim na kornery. W pierwsze odsłonie pojawiło się 15 takich stałych fragmentów gry. Tym razem o minimum 10 się nie obrażę!

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: TENIS, Igrzyska Olimpijskie
Godzina: 14:45
Spotkanie: Kubot/Świątek - Vesnina/Karacjew
typ : Kubot/ Świątek win
Kurs: 2,47
Bukmacher: betfan
Analiza:

Szczerze to jestem zaskoczony takim kursem na polską parę. Moim zdaniem kursy powinny być wyrównane. Kubot to znakomity deblista. Świątek także dużo gra w debla. W pierwszym meczu polska para wygrała 2:0 z Ferro i Herbertem. Znakomicie funkcjonował serwis. Iga i Łukasz coraz lepiej się rozumieją, a razem mają ogromne umiejętności.

Po drugiej stronie Rosjanie - Karacjew i Vesnina. Wyeliminowali oni w pierwszym meczu Mladenovic i Mahuta. Vesnina to uznana deblistka, ale najlepsza lata ma za sobą. Karacjew w debla wogole nie grywa. Razem jednak grają w mikście. W Roland Garros doszli do finału.

W tym meczu raczej nie będziemy mieli dużo przełamań. Widzę tu duże value na Polaków. Jeśli zagrają podobnie jak w pierwszym meczu to powinni wygrać ten mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje Ligi Konferencji
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sivasspor - Petrocub
Typ: Wynik meczu/ilość bramek - 1/-4,5
Kurs:
1.70
Bukmacher: STS
Analiza:

Rewanżowe spotkanie drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji. W pierwszym meczu, który był rozgrywany w Mołdawii, padł wynik 0:1. Turcy mieli kilka okazji, by strzelić więcej bramek i moim zdaniem powinni to spotkanie wygrać wyżej, myślę że 0:2-0:3 byłoby bardziej adekwatnym wynikiem uwzględniając to, co się działo na boisku.
Petrocub jest wicemistrzem Mołdawii i nie bryluje on póki co w pucharach. W pierwszej rundzie po męczarniach (wygrana 1:0 u siebie i remis 1:1 na wyjeździe) przeszli Sileks z Macedonii, który znajduje się... w tamtejszej drugiej lidze :) Byli oni zdobywcami pucharu Macedonii. A Petrocub pokonał ich dzięki bramce w 95 minucie. No nie wygląda to tak, jak chyba powinno.
Sivasspor natomiast w poprzednim roku grał w fazie grupowej Ligi Europy, gdzie zajął 3 miejsce. Jednak grupę mieli całkiem wymagającą, ponieważ był w niej Villareal, Qarabag oraz Maccabi Tel Aviv. W dodatku ta turecka ekipa jeszcze w 2017 roku biegała po boiskach zaplecza ekstraklasy tureckiej. Jednak władowane niezłe pieniądze dają pewne efekty jak widać, ponieważ drugi raz z rzędu grają w europejskich pucharach. Myślę, że dzisiaj pokażą przeciwnikom z Mołdawii gdzie jest ich miejsce w szeregu i również ich pokonają, gdyż nie widzi mi się kompletnie bronienie 0:1 z wyjazdu. Szczególnie, że grają oni u siebie, a jak wiadomo, tureccy kibice są mega zagorzałymi i ich doping często mocno deprymuje przyjezdnych. Także uważam, że taka ekipa jak Petrocub nie wytrzyma tego.
Sivasspor do tego, trzeba przyznać, nie jest zbyt ofensywną ekipą... Przynajmniej w meczach domowych. W poprzednim sezonie w pucharach na własnym stadionie odnotowali oni wyniki:
0:1 z Villareal,
1:2 z Maccabi Tel Aviv,
2:0 z Qarabag.
Do tego można zerknąć na wyniki ze spotkań domowych w lidze z zeszłego sezonu, gdzie... padało średnio 1,7 bramki na mecz. Do tego ani razu nie padło powyżej 4,5 bramki w takim meczu. Patrząc przez ten pryzmat oraz przez pryzmat tego, że tureckie zespoły mają to do siebie, że czasami w końcówkach "pewnych" meczów w Europie odpuszczają, to wydaje mi się, że nie padnie tutaj aż tak dużo bramek by przekroczyć tę linię. Spodziewam się wyniki pokroju 2:0 - 3:0.

70
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +693
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo/Glimt - Valur
Typ: Przedział bramek [1-4]
Kurs: 1.50
Bukmacher: superbet

Typ trochę życzeniowy, ale widzę w nim spore szanse powodzenia. Bukmacherzy są przekonani, że w tym spotkaniu zobaczymy dziś grad goli, ja jednak jestem odmiennego zdania i to strzelanie zatrzymuje granicą 4 bramek. Bodo to już nie ta ekipa co sezon temu, gdzie ładowali co mecz kilka goli i byli nie do ruszenia, ich formę podsumował dwumecz z Legią. Do tego zaliczka za pierwszy mecz, gdzie wygrali 3-0 i awans mają w kieszeni, po odejściu najlepszych graczy trener musi rotować składem i oszczędzać najlepszych zawodników, myślę że rezerwa pogra sobie dziś bite 45 minut, a oni takiego overa nie powinni wykręcać. Valur słabiutkie, na swoim podwórku gra bo nie ma tam takiej konkurencji, a przychodzą europejskie puchary i nie są w stanie wyjść z połowy na własnym boisku. Zdziwię się jak strzelą dziś gola, choć nie można tego wykluczyć, ponieważ Bodo słynie też z dziurawej obrony. Uważam, że Bodo strzeli dość szybkiego gola i przy 4-0 w dwumeczu Valur nie będzie miał o co grać, jedynie mam obawy czy Bodo nie będzie się pastwić nad rywalem, aby zrekompensować kibicom tak szybkie odpadnięcie z LM. Nie widzę też tu wyniku 0-0, a dorzucenie tego gola w superbecie podbija ładnie kurs z 1.40 na 1.50. Typuję tu 2/3-0 dla Bodo, a mecz raczej przeleci bez większych emocji.

50
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +599
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa Conference League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bate Borysow
- Dinamo Batumi
Typ: Bate Borysow wygra
Kurs: 1
.53
Bukmacher: fortuna

Bate wygrało na wyjeździe z zespołem z Gruzji 1-0. Wydaje mi się że na swoim terenie są bardziej groźniejsi, moim zdaniem przypieczętują awans zwycięstwem. W pierwszym meczu więcej akcji i strzałów celnych miało Bate, chociaż Dinamo postawiło się oddało tylko jeden celny strzał. To mało żeby pokonać taki zespół jak Bate. W grę wchodzi tylko zwycięstwo Bate. Powodzenia:) z fartem:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom