>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.07.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na środę - 29. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 02-00
Spotkanie: Barca - Chelsea
Typ: BTs
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mimo że mecz towarzyski to z wielu wzgledów szczególny. Wiadomo jaka temperatura towarzyszy meczom Mourinho vs Blaugrana ???? Barca po ostatniej wpadce z MU będzie chciała się trochę odkuć więc liczę że podejdą tu na 100 %. Po 1 bramce dla obu team ów po takim kursie warto próbować.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: WTA
Godzina: 09:40
Spotkanie: Voegele S. - Knapp K.
Typ: Voegele S
Kurs: 2,54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dla Stafani zmiana nawierzchni na twardą to bardzo dobra wiadomość, gdyż lepiej prezentuje się właśnie na niej. Rok temu świetny występ w Baku i dojście do półfinału. Ostatnio w wykonaniu Szwajcarki 3 porażki z rzędu ale na clay więc wraz ze zmianą nawierzchni liczę na zwycięstwo.
Dla Knapp to nowy turniej, w którym nie brała nigdy udziału. W niedziele rozegrała finał w Austrii, lot do Azerbejdzanu+ aklimatyzacja+ zmiana nawierzchni na szybszą na której w tym roku wygrała tylko 4 spotkania na 11 rozegranych.
Z h2h spotkały się raz w hali i wygrała Voegele 2:1.
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:10
Spotkanie: Miami Marlins : Washington Nationals
Typ: Marlins
Kurs: 1.82
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Nie ma w sezonie zbyt wielu sytuacji gdy Marlins są faworytem. Taką sytuację zazwyczaj mogliśmy zobaczyć gdy grali przeciwko słabej drużynie lub po prostu Stanton był zdrowy. Jednak od jakiegoś czasu Marlins raz na kilka dni są faworytem spotkania wgł bukmacherów. To wszystko zawdzięczamy Jose Fernandezowi. Obecnie jeden z najlepszych pitcherów w MLB. Gdyby występował w innym zespole np. Dodgers czy Toronto kurs na to spotkanie wynosiłby z 1.40.
Nie ma śladów po Tommy John surgery. Fernandez od kiedy wrócił do lineupu Marlins notuje 2.77 ERA i nie pokazuje ona jak Jose potrafi zdominować rywala. Warto wspomnieć o 0.962 WHIP w 4 startach. 3 wygrane 32/3 KK/B w 26 inningach. W 22 startach w Marlins Park rekord Fernandeza to 14-0 z 1.17 ERA 0.85 WHIP w 145 inningach. Co ciekawe Fernandez jest 3 pitcherem od 1900 roku który wygrał pierwsze 14 decyzji w domu. To najlepszy wynik od 1914 roku. Kolejną rzecz jaką dodam to to, że rekord Jose przeciwko Nationals to 0.45 ERA! Oddał tylko 1 ER i 8 hitów w 3 startach przeciwko drużynie z DC!
Oczywiście warto wspomnieć o braku Stantona. Z tego co przeglądałem na portalach USA to Dee Gordon już zagrał jedno spotkanie w minors(1-4) i powiedział, że czuje się dobrze i wszystko jest w jak najlepszym porządku z jego palcem.
Z górki dla Nats rzucać będzie Jordan Zimmerman. Gracz który dysponuje dużym talentem, ale to nie ta klasa co Jose. Niezła ERA 3.30 z 1.231 WHIP w 20 startach w 2015 roku, ale jest ona taka głównie występom w DC. Na wyjazdach(8 startów) Zimmerman notuje 4.67 ERA z 1.489 WHIP, a jego ostatnia forma pozostawia wiele do życzenia(5.06 ERA w 3 startach). Chociaż jego groundball(40%)/liner(23%)/fly-ball(37%) są podobne jak w poprzednim sezonie to swing and miss rate(8%) jak najniższy w karierze.
Co ciekawe w ostatnich startach chyba wychodzi zmęczenie z Jordana ponieważ groundball spadł do 34%, a fly ball wzrósł do 43%. Zimmermann w startach przeciwko Marlins notuje też niezłe liczby. 4-1 z 2.49 ERA w 10 startach.
Powoli przechodząc do podsumowania trzeba zwrócić uwagę na terminarz Nationals. W ostatnim czasie spotykali się oni z najlepszymi pitcherami w MLB i mają duże problemy z zdobywaniem runów. Marlins z powodu słabego lineupu miewają również problemy ze zdobywaniem runów. Myślę, że Fernandez jest obecnie w takiej formie, że nic nie jest w stanie go zatrzymać. Patrząc na jego rekord w domu należy mieć wielkie nadzieje. Trzymam mocno kciuki za to, aby wytrwał przynajmniej 7 inningów, ponieważ pen Marlins lubi sprawiać niespodzianki.
Z najlepszych trendów :
When Jose Fernandez starts the Marlins are 11-0 since April 13, 2013 after an outing where he had more strike outs than hits allowed on the road.
Miami is 13-3 in their last 16 after playing 4 straight games with a combined score of 5 runs or less, 13-4 in their last 17 home games with a hot bullpen that has a WHIP of 1.200 or less in their last 10 games
Marlins are perfect 11-0 in Fernandez&#39;s 11 home starts when listed as a favorite of -100 to -150.
✅ 82
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, eliminacje
Spotkanie: Lech Poznań – Basel
Typ: over 2.5
Kurs: 2.11
Buk: Pinnacle
Godz. 20:45
Analiza:
Tuż po losowaniu większość stwierdziła że gorzej być nie mogło no ale cóż jak chce się grać w elicie to nie da się uniknąć takich rywali. Bardzo ważny w kontekście awansu może być pierwszy mecze, faworytem w tym starciu na pewno jest mistrz Szwajcarii. W zespole zaszło kilka zmian min. zmiana na stanowisku trenera ale ten zespół bazuje na zgraniu i trener nie będzie miał problemu. Odeszło kilku ważnych graczy ale były też solidne ruchy do klubu min. Marco Janko Austriacka wieża w ataku, Serb Kuzmanowic, czy Islandczyk Bjarnason kapitalne występy w klubie oraz reprezentacji, nie wszyscy czołowi gracze odeszli dalej na skrzydle będzie szalała Gashi, czy w drugiej linii rozprowadzał piłki Delgado. Do tego zbudowali bardzo dobrą formę w ataku zresztą jak zwykle – ostatnie dwie gry towarzyskie to wygrane z PSV 2:3, oraz Leverkusen 1:2, inauguracja ligi to też dwa zwycięstwa z Vaduz 2:0 oraz na wyjeździe znowu pokaz bramkowy i zwycięstwo z Grasshopper 2:3.
Lech nie ma co ukrywać całą swoją uwagę poświęca Europejskim Pucharom, w lidze było widać na inauguracje z Pogonią że myślami są gdzie indzie i ostatecznie przegrali tamto spotkanie 1:2. Nie mogli sobie pozwolić na kolejną porażkę u siebie i już w weekend trener mniej rotował i udało się dopisać do swojego dorobku pierwsze trzy punkty pokonując Lechię Gdańsk 2:1 bo świetnie akcji w końcówce spotkania. W ataku zresztą od początku widać dużą moc naprawdę momentami ta gry wygląda bardzo dobrze i takiej gry trzeba dziś poszukać bo jeśli chce się awansować trzeba będzie tutaj raczej coś strzelić bo po tym co widziałem w ich grze defensywnej i drugiej linii gdzie jest za dużo strat rywal raczej coś tutaj strzeli.
Scenariusze na to spotkanie widzę taki, Basel będzie grać swoją piłkę nie będą się bali atakować bo jak wspomniałem ten zespół w tym aspekcie czuje się bardzo dobrze, z kreatywnością w ataku pozycyjnym nie ma problemu. Czuj że nawet prowadząc w tych zawodach będą dalej opierać się na tym by strzelić więcej bramek. Lech jak już napomknąłem dla mnie wygląda słabo w defensywie tym bardziej to będzie widać na tle takiego rywala potrafiącego grać szybko i kombinacyjnie, tym samym jednak w ataku może odpowiedzieć Lech co pokazali min. z Lechią przy bramce na 2:1. Ważną sprawę dla mnie jest też to że to właśnie wyjazdami w ostatnich latach Szwajcarzy zdobyli fazę grupową Ligi Mistrzów grając bardzo otwartą piłkę strzelając dużo bramek i dużo tracąc ale to im dawało przewagę u siebie. Przed rokiem min. zremisowali w Tel Aviv 3:3 oraz wygrali z Ludogorets 2:4 a były to moim zdaniem zespoły lepiej poukładane w tyłach.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Liga Mistrzów: Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań - FC Basel
Typ: 2
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Trzeba sobie powiedzieć szczerze - Lech jak na razie słabo w obecnym sezonie i nie wydaję mi się, żeby się to miało nagle zmienić w środkowym spotkaniu, tym bardziej przeciwko dużo bardziej doświadczonej drużynie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Kursy trochę zawyżone wg mnie na Basel, dlatego jak dla mnie warto to pograć. Wiadomo, Lech jak chcę o czymkolwiek myśleć to musi zdobyć u siebie korzystny wynik, ale tutaj nasuwa się pytanie - czy ich wgl. na to stać? Wg mnie nie i tego się trzymam, tym bardziej jak nie zobaczymy w składzie Kownackiego i Linettego. Osobiście uważam, że to za wcześnie na kolejny krok w przód dla Lecha, chociaż oczywiście chciałbym zobaczyć jakąś drużynę w fazie grupowej LM, ale rozsądniej jest zagrać przeciwko Polakom, a już tym bardziej, że po drugiej stronie boiska zobaczymy dużo bardziej klasowy zespół.
✅ 169
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Z 17

zenek.c

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – J League, Japonia
Spotkanie: Kobe- Hiroshima
Typ: 2
Kurs: 2.3
Buk: Pinnacle
Godz. 12,00

Analiza: jest to mój pierwszy typ tu, w zasadzie nigdzie nie typowałem na forum, dlatego w analizie nie bede sie rozwodził.
Kobe gra słabo u siebie, a Hiroshima druga połowe sezonu zaczeła bardzo imponujaco, i napewno są na fali, i uważam stosunek kursu do ryzyka jest warty zagrania.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Błekitni Stargard- Termalica BB Nieciecza
Typ:podwójna szansa - Błekitni stargard lub remis
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam na środowe rozgrywki pucharu polski wybrałem bardzo ciekawy pojedynek w którym to rewelacja poprzedniej edycji czyli Błękitni Stargard podejmą beniaminka ekstraklasy. Uważam że bukmacherzy lekko przesadzili z tymi kursami na jutrzejszy mecz. Nie wydaje mi sie zeby Błękitni zaszli tak daleko jak w poprzedniej edycji, nic dwa razy sie nie zdarza. Błękitni jeszcze sezonu nie rozpoczęli i można powiedzieć ze jutro beda mieli bardzo dobry sprawdzian przed rozgrywkami drugiej ligi. Termalica rozpoczęła sezon i to bardzo fatalnie. Przegrała na inauguracje z Piastem Gliwice a w drugiej kolejce musieli uznać wyższość Jagi. Puchar Polski jest najkrótksza drogą do europejskich pucharów. Jednak te puchary nie są dla tych ekip. Błękitni mogą wykorzystać tą szanse zeby promowac swój zespół, bo przez wynik osiągniety w poprzedniej edycji wzbudzili w sobie zainteresowanie i pokazali ze potencjal w tej druzynie jakis istnieje. Termalica powinna odpuścić sobie ten puchar, przegrali dwa mecze ligowe i czeka ich w niedziele mecz wyjazdowy we Wrocławiu gdzie łatwo mieć nie bedą.
✅ 100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Japonia
Godzina: 12:30
Spotkanie: Yokohama - Shimizu
Typ: Yokohama
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle
Mój pierwszy typ na stronie z tej części świata. Nie mam żadnych informacji na temat absencji w obu tych drużynach, z uwagi na to że nie znam japońskiego a translator mi wiele nie pomoże. Historia bezpośrednich spotkań między tymi drużynami wygląda imponująco.
Drużyna Shimizu w ubiegłym sezonie 1 punktem uchroniła się od spadku, gdzie Yokahoma uplasowała się na miejscu 7. Shimizu była drugą najgorszą drużyną na wyjeździe w ubiegłym sezonie, gdzie ich ilość przegranych spotkań wynosiła 10. Obie drużyny w obecnym sezonie grają na jedno kopyto, gdzie mają po dwa remisy i po dwie porażki. Yokahoma w swoim składzie ma bardzo dobrze wam znnego Nakmure, który grał w brawach Celticu. Licze w tym meczu na przełamanie się drużyny Yokahoma. Rzućmy okiem na head 2 head:
16/05/15 Shimizu S-Pulse 1 - 2 Yokohama F.
28/03/15 Yokohama F. 2 - 0 Shimizu S-Pulse
18/10/14 Yokohama F. 1 - 0 Shimizu S-Pulse
08/03/14 Shimizu S-Pulse 0 - 1 Yokohama F.
21/09/13 Yokohama F. 1 - 0 Shimizu S-Pulse
22/05/13 Shimizu S-Pulse 1 - 2 Yokohama F.
09/03/13 Shimizu S-Pulse 0 - 5 Yokohama F.
⛔ 100
 
Tenis by Dawid 1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Gstaad
Godzina: 10:30
Spotkanie: Santiago Giraldo – Marsel Ilhan
Typ: Ilhan +4,5 gema
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiaj proponuję mecz ATP Gstaad, gdzie zmierzy się Giraldo z Ilhanem. Widzę tutaj value i myślę, że Turek może sprawić niespodziankę. Osobiście nie oglądałem jego dzisiejszego meczu, ale podobno zagrał najlepszy mecz w karierze. W pierwszym secie oddał dwa punkty przy swoim podaniu! A grał przecież z Andreyem Kuznetsovem, który w ostatnim turnieju grał w finale, prezentując naprawdę dobry tenis. Ilhan ostatnio nie zachwycał i dlatego tak wysoki kurs na jego zwycięstwo. Przegrał wysoko z Gulbisem oraz wygrał z no-namem w Davis Cup. Giraldo wygrał już tutaj z Lorenzim, ale to żaden wyznacznik. Wcześniej w Umag odpadł w pierwszej rundzie z Kohlschreiberem, gdzie przegrał łatwo. Obaj zawodnicy lubią tę nawierzchnię i może to być wyrównane spotkanie stąd taki handicap. Myślę, że warto zaryzykować. Pozdrawiam !
_____________________________________________________________________________
Jeśli grasz moje typy kliknij „+dzięki” – to motywuje ????
⛔ 100
 
winston_smith 64

winston_smith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, eliminacje
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Partizan
Typ: 1 (-1 ah)
Kurs: 3.35
Buk: Bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Trochę biją po oczach te kursy na Rumunów, czy aby nie za wysokie? Steaua po rocznej przerwie próbuje powrócić do LM (w zeszłym roku przegrali ostatnią rundę z Ludogorcem). Nie licząc zeszłorocznej &quot;wpadki&quot; mistrzowie Rumunii (niekoniecznie mowa o drużynie z Bukaresztu) regularnie kwalifikują się do rundy grupowej. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z drużynami z Serbii. Partizan grał w lidze mistrzów ostatnio w sezonie 2010/11. Od tamtego czasu, co roku odpadają na trzeciej rundzie kwalifikacji. Tyle o przeszłości, a co w tym sezonie? Jedni i drudzy rozpoczęli już rozgrywki ligowe i mają za sobą pierwsze mecze kwalifikacyjne. Partizan po dwóch meczach ligowym 6 pkt i bilans bramek 10-0. Trzeba przyznać, że nawet jak na dominatora robi wrażenie. W poprzedniej rundzie dwa zwycięstwa nad mistrzami Gruzji. Steaua natomiast na 3 mecze ligowe dwa remisy i jedno zwycięstwo, bramki 4-1. W kwalifikacjach ładnie wygrany mecz wyjazdowy z Trencin, ale później problemy u siebie.
Podsumowując Partizan wygląda imponująco na starcie sezonu, ale ja zaufam statystyce i zagram na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
fenefan 4

fenefan

Użytkownik
Dyscyplina: - Liga Mistrzów: Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań - FC Basel
Typ: 1
Kurs: 2.72
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Daje szanse Lechowi, który wg mnie jest w dobrej formie. Porażka w Ekstraklasie nie przekreśla szansy na wygraną z Basel. Mistrz Polski na swoim boisku, szanse są realne.
Basel na wyjeździe nie jest AŻ tak mocny jak u siebie.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
guti_14 2

guti_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów,Kwalifikacje
Godzina: 21:05
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Ajax Amsterdam
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Wicemistrz Austrii kontra wicemistrz Holandii stają naprzeciw siebie w III rundzie eliminacji LM. Według bukmacherów nieznacznym faworytem spotkania są gospodarze.Moim zdaniem warto pokusić się na wygraną Ajaxu. Wczorajsze mecze pokazały,że opłaca się stawiać na gości.Nie sądzę by Rapid mógł coś tu ugrać,jest w prawdzie wicemistrzem swojej ligi,wygrywał ostatnio dość wysoko ale z amatorami,w dodatku szczerze mówiąc to liga austriacka jest bardzo przeciętną by nie powiedzieć słabą ligą, grają co prawda na własnym boisku ale przeciwko silnemu Ajaxowi,który w ostatnich latach często grywał w Champions League. Ajax dysponując lepszymi technicznie zawodnikami będzie chciał już w pierwszym meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoje konto.Pojedynek i kurs warty uwagi.Pozdrawiam
⛔ 100
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Liga Mistrzów
Spotkanie: Lech Poznań - FC Basel
Typ: FC Basel strzeli gola w obu połowach
Kurs: 3.60
Bukmacher: STS
Godzina: 20:45
Analiza:
Jak wszyscy wiemy Basel jest drużyną bez wątpienia lepszą, w dodatku bramkostrzelną, ich średnia na mecz to ok. 2 bramki. Chciałem zagrać over bramkowy, ale ten typ przykuł moją uwagę, od 5 meczu Basel strzela gole w obu połowach z drużynami NA PEWNO nie gorszymi niż Lech i to w mniej istotnych rozgrywkach, bo oczywistym jest że to klub, którego rywalizacja w LM jest celem, a nie marzeniem jak w przypadku Lecha, który w dwóch spotkaniach ligowych stracił 3 bramki, ze słabszymi ekipami.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie Celtic-Quarabag
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs 4.4o
Buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Już dziś kolejne mecze eliminacji do piłkarskiej ligi mistrzów, w spotkaniu które ja postanowiłem wybrać jako pewniak na dziś jest rywalizacja ekipy Celticu Glasgow ze Szkocji z Azerskim Quarabag. Zdecydowanym faworytem,aby wyjśc z tej pary do następnej rundy będzie ekipa gospodarzy , która w poprzedniej rundzie bez większych problemów odprawiła do domu drużynę Stjarnan wygrywając w dwumeczu aż 1:6, goście natomiast rywalizowali z Rudarem i po remisie na swoim stadionie wygrali na wyjeździe o:1 co dało im awans. Gospodarze obecnie są w dobrej dyspozycji przegrali tylko jedno spotkanie podczas tych przygotować z zespołem Dukli Praga, ale wygrywali z Eibarem , Realem Sociedad, oraz Np, Rennes . Goście z Azerbejdzanu oprócz tego awansu do następnej rundy nie mogą się niczym ciekawym pochwalić przegrywają sporo spotkań a na wyjazdach ich gra wygląda słabo, myślę że dziś będzie bardzo podobnie i gospodarze są zdecydowanym faworytem do zrobienia sporego kroku w kontekście awansu do następnej rundy, stawiam na zwycięstwo ekipy gospodarzy oraz na dokładny wynik 2:0, oraz na to iż gospodarze swoją przewagę udokumentują już do połowy spotkania.
⛔ 100
 
stanley-63 950,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Japonia / J-League /
Godz. 12:00
Shonan Bellmare : Kashiwa Reysol
- Kashiwa Reysol
- Kurs 2.50 / Bet365

5 kolejka drugiej części sezonu w J-League i mój typ pada na spotkanie pomiędzy Shonan Bellmare a Kashiwą Reysol , gospodarze w tej drugiej części z bilansem 1-2-1 i br. 4:5 i nie jest to jakiś porywający wynik , ostatni pojedynek u siebie to porażka z Kofu 0:2 też chwały nie przynosi , co do gości to ci akurat tą drugą część sezonu zaczęli bardzo dobrze a bilans 3-0-1 i br 5:3 są tego przykładem a mecze wyjazdowe to 2 rozegrane i dwa zwycięstwa tak więc możemy się spodziewać że i dziś powalczą o zwycięstwo nr.3 tym bardziej że z Shonanem gra im się wyjątkowo dobrze i widać że ta drużyna im po prostu leży bo na 8 pojedynków bilans 0-2-6 no i gole tak samo 6:19 , w trzech pojedynkach rozegranych tu na stadionie w Bellmare 3 zwycięstwa i br. 2:7 tak więc wszystko wskazuje że i dziś Kashiwa powinna dopisać do swojego konta 3 pkt ale wiadomo to piłka a ta jest nieobliczalna ja jednak stawiam na gości !
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Hamburg 2015 Bet-at-home OPEN
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Fognini F. - Ramos A.
Typ:
Fognini F.
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
H2H 6:0 z lat 2009-2014 i wystarczyłoby tyle napisać. Fabio jak już nie raz ostatnio pisałem, od kilku sezonów w tym okresie gra naprawdę genialny tenis. W Umag zatrzymał go w życiowej formie Sousa, ale warto podkreślić, że ten mecz przegrał dosłownie na styku. Ostatni set i tie-break do 6.
Ramos ostatnio ma formę zwyżkową, wygrał Challenger, w Bastad zatrzymał go Robredo, a tutaj pokonał Almagro, ale jak dobrze wiemy Nicolas A. w tym sezonie wrócił po kontuzji i nie jest to ten sam zawodnik co kilkanaście miesięcy temu. Włoch w tym roku pokonał dwa razy Nadala na mączce, więc takich Ramosów powinien wciągnąć nosem... tym razem po raz siódmy.
Pozostałe typy na dziś, wczoraj 4/5 .
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina: 22:00
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Ajax Amsterdam
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
III runda eliminacji Ligi Mistrzów, na Ernst-Happel-Stadion w Wiedniu Rapid spróbuje swoich sił z wicemistrzem Holandii Ajaxem Amsterdam. Faworytem tego dwumeczu są rzecz jasna pogromcy Legii Warszawa z poprzedniego sezonu czyli Ajax, ale ja osobiście uważam, że wcale to taka łatwa przeprawa nie będzie i szczególnie w pierwszym meczu Ajax może napotkać na spory opór.
Ja postanowiłem zagrać tutaj remis (mimo wszystko w wygraną Rapdiu, nie do końca wierzę) ale remis wydaje mi się, że remis jest tutaj naprawdę możliwy. Ajax wszak, wciąż nie jest jeszcze w pełni sezonu, dodatkowo ich ostatni mecz towarzyski (próba generalna) nie wypadła najlepiej - porażka z Saint-Étienne (0:1), wcześniej również różnie bywało w meczach kontrolnych. Jeśli chodzi o Rapid to oni już sezon w austriackiej Bundeslidze zaczęli (wygrali pewnie 3-0 z Ried, a wcześniej w OFB Pokal z Weiz 5-1).
Jeśli chodzi o samą sytuację kadrową to wiadomo, że w drużynie gospodarzy w tym meczu zabraknie Thomasa Schrammela oraz przechodzących rehabilitację Mario Pavelica i Andreas Kuena. Jeśli chodzi o Franka de Boera to poza kadrą na ten mecz są Lucas Andersen, Thulani Serero i Mike van der Hoorn (czerwona karta z poprzedniego sezonu w Lidze Europy). W kadrze znalazł się natomiast Viktor Fischer ale jego występ wydaje się mało prawdopodobny.
Podsumowując, mimo, że Ajax jest (zdecydowanym) faworytem tego dwumeczu to jednak uważam, że w pierwszym meczu będzie im ciężko o zwycięstwo. Ponadto pamiętam poprzedni sezon i wtedy Ajax miał sporo kłopotów w meczach wyjazdowych (nie raz tracił punkty) więc starcie na Ernst-Happel-Stadion nie będzie najłatwiejsze. Myślę, że mecz zakończy się remisem.
✅ 225
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Angers-Chateauroux
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po wczorajszym dniu nie mogę dojść do siebie… Spróbuję dzisiaj…
Mecz towarzyski: Angers-Chateauroux.
Angers 8 meczy towarzyskich. 4 wygrane – 3 remisy – 1 przegrana. Awansowali do pierwszej ligi, pisałem już o nich wcześniej, solidna ekipa, poukładany skład.
Chateauroux również 8 meczy za sobą. 5 przegranych – 2 remisy – 1 wygrana. Także bardzo kiepsko. Nikogo nie sprzedali, nikogo nie kupili, nikogo nie testowali, grają tymi samymi zawodnikami którymi grali w tamtym sezonie, skład kiszka no i do tego spadek do 3 ligi, tak więc dla Angers jest to dobry moment by odnieść kolejne zwycięstwo przed zbliżającym się sezonem i po prostu podnieść morale…
⛔ 100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - Liga Mistrzów: Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lech Poznań - FC Basel
Typ: X
Kurs: 3.39
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Ciąg dalszy przygód polskich drużyn i piłkarzy w lidze mistrzów - co dziś piłkarze lecha poznań mają do zaoferowania oprócz takich pytań jak co ja robię w zyciu? co ja robię na boisku ? Pomijając wpadki z kelnerami i studentami gdzieś nie wiadomo nawet skąd dziś chyba szykują nam piłkarze Lecha polską normę w piłce nożnej czyli wybijanie piłki w aut, albo biegnięcie i wybijanie piłki w aut? Byc może na rzut rożny hmmm na bezkrólewiu nie takie rzeczy się dzieją, bo chyba każdy zapomniał o co chodzi jak się gra w piłkę nożną hmm. Hmm dość dziwny jest kurs na Basel tak szczerze powiedziawszy - bo powinien oscylować w granicach 1,20 -1,10? a może 1.01? Niestety zdziwiłem się bo bukmacher tak niski kurs wystawił jedynie na awans ! Bazylei hmm co mnie nie zmiernie dziwi no ale może za mało znam się na piłce bo przy kursie 1,10 na Bazylę kurs na remis w dzisiejszym spotkaniu oscylowałby w granicach 4,50-5 zł a to już dużo hmm. Także dziś bukmacher daje ponad 3 zł kursu do wygrania jeżeli w tym spotkaniu Lecha i Bazylei będzie dziś remis - i uważam, że skoro na Bazylę nie ma kursu 1,20 że dziś wygra mecz to coś musi być na rzeczy i bukmacher musi coś o tym wiedzieć, prawdopodobnie piłkarze z Bazylei dziś sobie wyremisują ten mecz - nie robiąc kompletnie nic w tym meczu a wcześniej sobie pozwiedzają jedynie miasto Poznań hmm - ten remis da poczucie może Lechowi, że to dobra drużyna? No nie wiem tak czy siak polska chyba będzie miała poczucie wdzięczności, że wielka niewiadomo jaka Bazylea tu zremisowała i piłkarze Lecha będa do śmierci opowiadać wnukom jak to zatrzymali taki wielki zespół hahah wykopując tylko piłke w aut hmm - to jest jakiś okaz tolerancji bo ja tego wciąz nie rozumiem i nie mogę pojąc - ale z racji tego, ze bukmacher mi podpowiada wrecz po kursach, że tu bedzie dziś remis bo Bazylea nie bierze nawet tam jakichś piłkarzy to zapewne tu bedzie remis bo oni chcą ! i sobie wywalczą ! taki wynik - a co do piłkarzy lecha -miło będzie popatrzeć jak co roku wpiel.....ając chrupki jak wykopują piłkę w aut ci wielcy (pożal się Boże!) piłkase za co kasdy się do nih pedzie podlisyfał hahah.... niezaiebiascy
P.S. pozdrawiam biednych ludzi, ktusy f tym spotkaniu postafio na 1 albo 2 hihi
P.S. 2 dla lecha to i tak pewnie lepiej odpaść z bazylęą niż z jakimiś tam gimnazjalistami co uczęszcząją do gimbazy w szfajcalii
P.S. 3 jak ktoś ci gada, że to tfoja syciofa sansa jak tlenel skolsa to fiedz se coś się dzieje ! i się dzieje źle
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom