>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 29.07.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzesio 60,3K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 29. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - USA ( MLS )
Spotkanie: Seattle Sounders FC - Los Angeles Galaxy
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 29.07.2014
Godzina: 04.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na mecz amerykańskiej MLS.
W mieście Seattle liczącym ponad sześćset tysięcy mieszkańców na CenturyLink Field mogącym pomieścić sześćdziesiąt siedem tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Seattle Sounders FC założonym w 2007 roku o barwach zielono-niebieskich a z miasta Los Angeles liczącego prawie cztery miliony mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1996 o barwach biało-niebiesko-żółtych a mianowicie Los Angeles Galaxy.
Seattle Sounders rozegrał w tym sezonie 18 spotkań w których zdobył 38 punktów po 12 zwycięstwach, 2 remisach oraz 4 porażkach i obecnie jest liderem Konferencji Zachodniej MLS z bilansem bramkowym 35-24.
Los Angeles Galaxy zdobyło 27 oczek w swoich 17 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 6 remisach oraz 4 porażkach co daje obecnie 6 pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej MLS, bilans bramek 26-16.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie 9 razy zdobywając 21 oczek po 7 wygranych oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim CenturyLink Field 18-7.
Goście zdobyli 10 punktów w swoich 9 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 10-9.
Mecz zapowiada się ciekawie a w ostatnich 8 meczach o ligowe punkty pomiędzy tymi ekipami w mieście Seattle 3 razy wygrywali Sounders, 2 razy padły remisy oraz 3 razy górą byli goście z Los Angeles.
Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy, Seattle Sounders u siebie w tym sezonie grają bardzo dobrze kontynuując obecnie serię wygranych spotkań na swoim CenturyLink Field i ostatnimi czasy potrafiąc grac u siebie przeciwko zespołowi z Los Angeles a Los Angeles Galaxy lepiej w tym sezonie gra na swoim terenie i ostatnio im nie idzie w mieście Seattle i moim zdaniem w tym meczu to się nie zmieni gdyż Sounders są obecnie u siebie w wybornej formie.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Kwalifikację LM
Spotkanie Sparta-Malmo
Typ: Sparta wygra 2 golami
Kurs 4.70
godz 19:30
Buk William Hill
Analiza:
Witam , na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach kwalifikacji elitarnych rozgrywek piłkarskiej ligi mistrzów, na przeciwko siebie w tym spotkaniu staną zawodnicy Czeskiej Sparty Praga , oraz Szwedzkiego Malmo. Faworytem moim jak i bukmacherów przed rozpoczęciem tego spotkania są zawodnicy gospodarzy, którzy w poprzedniej rundzie bardzo wysoko w spotkaniu na własnym stadionie pokonali Estońską Levadię Tallin (7:0), w lidzę też wyglądają poprawnie , ponieważ wygrali pierwszy mecz wyjazdowy z zespołem Bohemians 1:2, teraz ich przeciwnikiem będą zawodnicy ze Szwecji , którzy w poprzedniej rundzie kwalifikacji męczyli się z Łotewskim Ventsplisem, po remisie na własnym stadionie po 0 , następnie wygrali 0:1 w spotkaniu na wyjeździe i awansowali dalej, ale myślę że jest to ostatnia runda Szwedów, Sparta jest zespołem mocnym przede wszystkim na własnym stadionie, gdzie według mnie powinna sobie juz zapewnić awans po pierwszym spotkaniu , Myślę że na upartego można by tutaj pograć na handicap -1.5 ,ale zagram bezpieczniej po prostu na zwycięstwo zespołu gospodarzy. Mój typ na to spotkanie to 3:0
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 14

nixonpol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów – Kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Debrecen - BATE
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: BET365
Analiza:
Znowu gram na remis ;), tym razem pod lupę biorę spotkanie w kwalifikacjach Ligi mistrzów pomiędzy drużyną Debrecen z Węgier i BATE z Białorusi.
H2H tych drużyn niestety za wiele nam nie powie, ale jednak, na 2 spotkania, jedno zakończyło się remisem, jednak było to dwa lata temu, dlatego zbytnio bym się tym nie sugerował, bardziej interesująca jest obecna forma obu drużyn.
Zacznijmy od BATE. Ostanie 5 spotkań to mecze bez porażki, jednak były to aż 3 remisy. W szczególności bardzo ważne są remisy w kwalifikacjach Ligi Mistrzów z ewidentnie słabszą drużyną Skenderbeu. BATE awansowało tylko i wyłącznie dzięki bramce zdobytej na wyjeździe. Co świadczy o tym że BATE nie jest w szczytowej formie. W lidze jest na 2 miejscu i traci 3 pkt do lidera. Są oni w środku sezonu i mimo tego ze BATE przegrało tylko 1 mecz, to ma aż 5 remisu co dla drużyny o takim potencjale w tak „słabej” lidze jak na ten zespół, to bardzo dużo. Natomiast Debrecen dopiero zaczyna sezon, na otwarcie sezonu przegrali z o wiele słabszą drużyną, co może sugerować że oszczędzali się na mecz z BATE. Debrecen bez większych problemu awansował do kolejne rundy kwalifikacji LM, a wszystkie mecze sparingowe przygotowujące do sezonu wygrał więc są w dobrej formie.
Dlatego uważam że BATE które jest lepszą drużyną ale trochę w kiepskiej formie możę mieć trochę problemu i drużynie Debrecen uda się urwać punkta i spotkanie zakończy się remisem.
⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje UEFA Champions League
Spotkanie : Slovan Bratislava - FC Sheriff Tiraspol
Typ: Slovan Bratislava
Kurs : 1.95
Godzina : 20:15
Buk :
bet-at-home.com
Analiza:
Słowacki zespół podejmie na swoim terenie mołdawski Sheriff Tiraspol. Slovan ma niesamowitą serię ośmiu zwycięstw z rzędu (w tym jedno po rzutach karnych). Z kolei Sheriff ma serię trzech zwycięstw, lecz byli to rywale znacznie słabsi niż drużyny, z którymi grał Slovan.
Należy też nadmienić, że liga mołdawska jest słabszą ligą niż mołdawska, a atut własnego boiska też będzie pomagał Slovan Bratislava.
Wszystko wskazuje również na to, że gospodarze wyjdą w najmocniejszym składzie i nie zamierzają oddawać marzeń o nazwie Champions League.
✅95
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Cortina challenger 2014 (Włochy)
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gimeno-Traver Daniel-Coric Borna
Typ: 2
Kurs: 2.89
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ostatnio wziąłem pod lupę młodego Chorwata także się nie będę powtarzać i zacytuję swoje słowa: &quot;Młody Chorwat pokazał się światu,a zwłaszcza Polakom w tegorocznej edycji Davis Cupu gdzie pokonał sensacyjnie naszego Janowicza &quot;szopa&quot; 2:6, 2:6, 7:5, 5:7, 6:4. Coric jest triumfatorem US Open juniorów z 2013 roku oraz również w tamtym sezonie zaliczył półfinał Australian Open oraz French Open i jeszcze ćwierćfinał Wimbledonu. W sumie rok 2013 był przełomowym jak na razie w karierze Borny ponieważ wygrał wtedy dodatkowo 5 turniejów rangi futures. Chorwat mimo swojego młodego wieku jest uniwersalnym graczem, wyniki z juniorskich szlemów jak najbardziej to potwierdzają. Zawsze jak stawiam na jakiegoś zawodnika zwracam uwagę na serwis ponieważ to ma duże znaczenie, Coric do niziołków się nie zalicza ponieważ mierzy 185 cm.&quot; Dodam do tego kilka słów, tydzień temu Coric był sklasyfikowany na 230 pozycji, a teraz po wyczynach w Umag jest 194 miejscu. Osiągnął tam trzy bardzo dobre wyniki. W Pierwszym meczu pokonał bez problemów Roger-Vasselin 6:2, 6:4, kolejno Zeballosa również w dwóch setach 7:6, 6:4 oraz przegrał z Fogninim 5:7, 7:6, 6:4. Szkoda meczu z Włochem ponieważ Borna mógł go pokonać, w II secie uległ w tie breaku,a w trzecim już uległ wyraźnie. Tutaj chciałbym zwrócić fakt na serwis Chorwata ponieważ w tych trzech meczach zaserwował aż 20 asów, a to bardzo dużo i właśnie wiele gemów kończyło się do 0 albo 15. Oczywiście miał też wiele zastojów,ale w takim młodym wieku jakim jest Borna liczą się te dobre chwile. Przeciwnikiem Corica będzie bardzo doświadczony, starszy o 11 lat Hiszpan Gimeno-Traver. Daniel w swojej karierze rozegrał już na mączce 690 meczów z czego 427 wygrał, to pokazuje nam ile godzin spędził on na kortach ziemnych. Tylko co on osiągnął znaczącego przez tyle lat na tej mączce? Moim zdaniem niewiele. Druga runda Roland Garossa, jeden tytuł ATP w deblu i zero w singlu, 11 challengerów oraz dodatkowo 8 finałów tej rangi. Dla mnie ten Hiszpan zawsze był za dobry futuresy ale za słaby na rozgrywki ATP, to jest bardzo solidny challengerowiec ale nic więcej. Ostatnio Gimeno-Traver grał w Gastaad i odpadł tam z Martim 5:7, 7:6, 7:6,a to jest z kolei słaby challengerowiec. Hiszpan często wtapia mecze z tenisistami o niższym rankingu w tym roku np. Cecchinato 3.70, Rola 2.80, Kubot 2.70, Russel 3.30 i idąc dalej w historię to takich meczów znajdzie się dosłownie setki. Daniel również ma 185 cm wzrostu ale jego serwis to tylko wprowadzenie piłki do gry,nie jest to żadnym zagrożeniem, jego atutem jest rozprowadzanie przeciwnika po korcie tj. lewo,prawo, skrót, slajs i raz na ruski rok uderzenie kończące. Czyli staną na przeciwko siebie: typowy doświadczony clayowiec bez formy bardziej defensywny niż ofensywny kontra młody i utalentowany wszechstronny gracz który gra bardzo ofensywnie i jest w mini gazie. Moim zdaniem Coric może wygrać ten mecz nawet łatwo o ile się nie zatnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MLS
Godzina: 4:00
Spotkanie: Seattle - LA
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wczoraj sobie zrobiłem przerwe i jak zwykle dwa typy które chciałem podać weszły,czyli River Plate U1.5 (w l argentynskich często padają, było 0-0), oraz Atl. nacional remis bramkowy (kursy na gosci spadały, a Atl mistrz, ktory dostał ostatnio bęcki w sparingu od Monaco). Dzis sporo meczow, choc wiecej towarzyskich. MLS gra w najlepsze. Seattle Sounders jako lider i Galaxy jako druzyna ktora w ostatnim czasie spisuje sie ponizej oczekiwan (11 pkt straty). Z reszta warto przypomniec kto gra u gosci: Donovan, Keane, czy Sarvas. To nie sa ogorki, aczkolwiek na wyjazdach grają bardzo slabo (2 zwyciestwa na 9 spotkan i to z najslabszymi zespolami ligi). Dlatego Seattle jest faworytem, aczkolwiek moze tu pasc sporo bramek (obie strzelą). Seattle jeszcze nie zremisowało u siebie, a że to dobre zespoły to próbujemy X/1.
⛔100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Cortina challenger
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gimeno-Traver Daniel-Coric Borna
Typ: Coric 2:0
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:Kolega Tie Break Napisał sporo dwa posty wyżej o tym meczu i o zawodnikach więc nie będę się powtarzał , pójdę troszeczkę dalej typuję 2 do 0 dla młodego Chorwata , gdyż na czysty win Tie Break mnie ubiegł.Myślę jednak że nie należy tutaj szaleć ze stawką bo czasami po udanym występie w turnieju i trzech dobrych meczach kolejny występ bywa kiepski , ale raczej powinien utrzymać formę z poprzedniego tygodnia.Niepokoi mnie tylko jedna kwestia , w końcówce meczu z Fogninim młody Borna Coric lekko utykał i rozmasowywał lewe udo , wyglądało to na naciągnięty lub zakwaszony mięsień i mam nadzieję że zdążył się zregenerować.Myślę że dobrym pomysłem i ciut bezpieczniejszym jest również zagrać w tym meczu że Coric zdobędzie seta , i kolejny zakład że wygra pierwszego seta.W Chorwacji grał mocno skoncentrowany od samego początku.Myślę że warto obstawiać Corica bo kursy na niego będą spadać w miarę rozwoju jego kariery:)Powodzonka wszystkim:)
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Tenis WTA Washington (USA), hard
Spotkanie L. Savarova - K. Mladenovic
godzina 19.45
typ zwycięstwo Savarova 2:0
kurs 2.00 1/1
williamhill
Ucieszyłem się bo dzisiaj znowu zagra moja ulubiona intratna Lucie , która ciągle się rozwija ciągle do przodu i ciągle w gazie.Lucie po Wimbledonie ranking 17 (siódemki przynoszą szczęscie) a jej przeciwniczka to chimeryczna francuska specjalistka od mixta aktualny ranking WTA 78 , która ostatnio w singlu też jakby lepiej.No ale do rzeczy Lucie Savarova ostatnio w gazie na 10 meczów wygrała 6 i uwaga wszystkie 2 do 0 , a teraz przeciwniczki pokonane 2 do 0 : Makarova , Smitkova , Cibulkova , Hercog , Ivanovic , Georges same znakomitosci.Lucie przegrała 3 ostatnie mecze na trawie w tym dwa z Petrą Kvitową triumfatorką wimbledonu i jeden z Zahlavova Strycova również reprezentantką Czeskiej Republiki (koleżenski pojedynek) , czwarta porażka była na French open 2 do 0 z powracającą do formy Kuznetzovą 6:3 6:4 ale mecz był bardzo zacięty z mnóstwem przełamań z obu stron.Trochę martwi że Lucie nie grała od wimbledonu i nie jest w rytmie meczowym ale takie przerwy czesto wypadają in plus.Kurs na 2 do 0 EVENS może nie zachwyca ale to znaczy że buki myślą podobnie więc wchodzę w to , choć ze spokojną stawką .
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Kitzbuhel
Godzina:
11:00
Spotkanie:
Nieminen J. - Gabashvili T.
Typ:
Nieminen J.
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:0, ale to jest mało istotny fakt, bo ostatnio raz grali 4 lata temu, a wyniki wszystkie z szybkich nawierzchni. Kursy bardzo mocno poszybowały w górę na Nieminena, a w maratonie to jest już ponad 2,00, a było na początku około 1,60. Marathonbet to ruski bukmacher, podobnie jak i Rosjaninem jest Gabashvili który potrafi zagrać dobry turniej by w następnym grać bardzo słabo. Tak też było w Umag gdzie Gaba powalczył ze zwycięzcą turnieju Cuevasem.
Jarkko Nieminen odpadł w 1 rundzie w Hamburgu z Tobiasem Kamke, ale tam były 3 sety, a Kamke był w formie. Później zaliczył finał challengeru u siebie w kraju z Goffinem który wygrał 3 challengery pod rząd. Jak widać, Nieminen przegrywał ostatnio z dobrymi zawodnikami. Mecz powinien być wyrównany, liczę po prostu na Jarkko.
✅99
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa- Klagenfurt-Kobiety
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bloem/Wesselink vs MacTavish/Whitaker
Typ: MacTavish/Whitaker
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Holenderki Bloem/Wesselink od początku sezonu grają ze sobą,ale na razie ich współpraca nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów. W turniejach GS ani razu nie udało im się przejść kwalifikacji. Od początku sezonu wliczając tylko mecze w rozgrywkach FIVB na 21 spotkań wygrały zaledwie 6 z dużo słabszymi rywalkami i w zawodach o mniejszej randzie w Anapie i Puerto Vallarta.

Widać,ze mają spory problem ze wspólną grą. Obie zawodniczki to dosyć niskie dziewczyny. Oglądając je w akcji na pewno można dostrzec niezłą pracę w defensywie,ale blok czy atak po słabszym przyjęciu już sprawiają im spore problemy.

Kanadyjki to kolejny duet,który większość sezonu gra na własnym kontynencie. W Europie pokazują się rzadko. Jednak tym roku zagrały w Rosji i w Czechach i zrobiły bardzo pozytywne wrażenie. Potrafiły pokonać całkiem niezłe Włoszki Momoli G./Toti G , Chinki Ma Y./Wang Y. czy stoczyć wyrównane boje z polską parą Kołosińska/Brzostek lub Rosjankami Ukolova E./Prokopeva M. W ostatnim turnieju w Long Beach,także były blisko awansu do turnieju głównego. Miały olbrzymią szansę,ale mimo sporej przewagi przegrały pojedynek z Kazaszkami.
Obie posiadają niezłą zagrywkę flotem,całkiem duże wyszkolenie techniczne.

Myślę,że solidne Kanadyjki są w stanie wykorzystać kiepską formę rywalek. Wystarczy odrzucić je nieco od siatki,a wtedy na pewno dostaną kilka kontr,a i blokiem wyższa Caleigh Whitaker powinna mocno zapunktować.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fatality1922 9

fatality1922

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurobasket U18
Godzina: 13:00
Spotkanie: Czechy vs Belgia
Typ: Belgia
Kurs: 1,75
Bukmacher: FortunaWin
Analiza:
Witam! Na dzisiaj wybrałem spotkanie Belgia kontra Czechy, drużyn którym nie udało się wyjść z grupy. W czasie eliminacji Belgii udało się wygrać z wiodącymi w grupie A Włochami. Ich bilans punktowy to w fazie grupowej to 194:205. W ostatnim meczu zmierzyli się z Rosją, która nie wypadała najgorzej w fazie grupowej, jedyna ich dosadna przegrana miała miejsce z serbią (53-79) , był to pierwszy mecz, teraz gra coraz lepiej. Co do Czech: w swojej grupie C udało im się wypracować bilans punktowy jedynie 173:248, przegrywając tym samym każdy mecz. Ostatni mecz w &quot;grupie przegranych&quot; wygrali z Anglią, która nie jest jednak mocnym przeciwnikiem. Typuję więc zwycięstwo Belgii.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Kwalifikacje UEFA Champions League
Spotkanie : Slovan Bratislava - FC Sheriff Tiraspol
Typ: FC Sheriff Tiraspol
Kurs : 3,5
Godzina : 20:15
Buk :
Expekt
Analiza:
Ja się skłaniam w stronę gości. Jest to lepsza drużyna od Slovanu i na dzień dzisiejszy w swojej lidze jest jak Celtic w lidze szkockiej. Kolega wyżej napisał, że Sheriff miał słabszych rywali z czym nie mogę się zgodzić, moim zdaniem Sutjeska jest lepszą drużyną od TNS. Slovan zapewne bedzie starał się wypracować przewagę już w pierwszym meczu i będzie w miarę intensywnie atakował bramkę przyjezdnych dla których będzie to idealna opcja do kontry i wykorzystają jedna lub 2 takie okazje. Slovan swój dwumecz wygrał 3:0, a Sheriff 5:0. Od tego czasu gospodarze nie zagrali żadnego meczu natomiast goście wygrali pierwsze ligowe starcie w tym sezonie 2:1. Ten mecz to duża niewiadoma jednak ja idę w stronę gości. Warto zagrać również x2 po kursie 1,68.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis ATP - DEBEL Washington !
Godzina: 23:00
Spotkanie: Erlich J. / Ram R. - Murray J. / Peers J.
Typ: Murray J. / Peers J.
Kurs: |1.72|
Buk: Unibet !
Stawiam tutaj na bardziej doświadczoną parę deblową, która na twardej nawierzchni tych wyników nie ma specjalnie obiecujących, to na taką parę jaką mają dziś po drugiej stronie nie powinni mieć problemów, aby z nimi wygrać. Bardzo solidną prace wykonuję Australijczyk, Peers, przy Murrayu. Nikt od niego niczego nie wymagał, a z tej generacji Australijczyków młodych to ma póki co największe sukcesy. Również obiecująco zagrali w Szwajcarii. Tworzą zgrany duet, podania są dość mocne i pewne, a zdarza im się bardzo często wygrać swój gem na czysto. Kursy spadają, delikatnie w dół, także zaatakowałem jeszcze z tym 1,72 a jak widzę, teraz jest 1,65. Według mnie też warty grania. Mecz prawdopodobnie w granicach po 23 Polskiego czasu.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / kw. do LM /
Godz. 19:30
Spotkanie - Sparta Praga : Malmo FF
Typ - Malmo FF powyżej 1.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
W/g buków no i może nie tylko zdecydowanym faworytem w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy Sparta Praga , wiem że pokonali w poprzedniej kolejce u siebie Levadię aż 7:0 by w rewanżu zadowolić się remisem 1:1 i to im wystarczyło natomiast Szwedzi u siebie zaledwie zremisowali bezbramkowo z Ventspils i wyjazd wygrana skromna bo skromna 1:0 ale im to również wystarczyło do awansu , Szwedzi są już dawno w rytmie meczowym bo w Allsvenskan rozegrali już 16 kolejek a bilans mają wyśmienity bo 11-4-1 i bramki 30:12 wiem też że liga to nie puchary i to tym bardziej do elity piłkarskiej ale wiem też że mecz meczowi nie równy i dziś uważam że na pewno piłkarze Malmo nie przyjechali po to aby dostać baty np. 7:0 i uważam że podejmą równorzędną walkę z mistrzem Czech a wiadomo że gole w meczach wyjazdowych mają ogromną wartość i coś mi podpowiada że Szwedzi strzelą dziś jakąś bramkę czy stać ich na dwie zobaczymy bo piłka okrągła .......... !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Norwegia Tippeligaen
Spotkanie : Valerenga - Stabaek
Typ: Valarenga over 2.5 gola
Kurs : 2.10
Godzina : 19:00
Buk : Bet365
Analiza:
Typ opieram na statystyce i formie Valarengi. Gospodarze u siebie bilans 7-4-0 (bramki 17-6) . Ostatnio pokonali na wyjeździe mocną ekipę Stromsgodset 2:0. Dziś doskonała okazja by podtrzymać dobrą passe, tym bardziej że rywal jest do odpowiedni. W ostatnich 5 spotkaniach obu ekip gospodarze wyglądali dużo lepiej, 4 zwyciestwa i 1 porażka. 3 krotnie strzelali 3 bramki. Ekipa Stabaek wygląda kiepsko na wyjazdach, bilans bramek 9-17. Dziś obstawiam pewną wygraną gospodarzy. Jak dla mnie 3:0
Pozdrawiam
✅110
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Islandia Kobiety
Spotkanie : Thor/Ka - Selfoss
Typ: Selfoss do przerwy i na koniec meczu
Kurs : 4.50
Godzina : 20:00
Buk :
bet365
Analiza:
Czekałem na mecz tych dziewczyn. Śledzę ich poczynania od kilku kolejek i nie bardzo wiem co się im stało, ale grają jak natchnione. Po słabym początku sezonu wygrywają teraz jak leci, zwłaszcza na wyjazdach!
Pięć kolejnych zwycięstw na wyjeździe (bramki 14:3) musi robić wrażenie. Dobrze, że nie robi na bukach i kursy nadal można na nie wyłapać fajne. Już co prawda w okolicach 2.00 na czyste zwycięstwo (niedawno było koło 4 z sąsiadami w tabeli), ale lepszy rydz niż nic ;)
Ich dzisiejsze rywalki grają w kratkę. U siebie w tym sezonie 2 wygrane, 2 remisy i 1 porażka. Jak widać brakuje im porażki żeby było po równo ????
Formą strzelecką nie imponują. U siebie w tych 5 meczach strzeliły zaledwie 5 bramek, straciły 3.
Myślę, że będące w gazie Selfoss wygrają dzisiaj i zanotują szóste zwycięstwo z rzędu na wyjeździe. Zwłaszcza że mają z dzisiejszymi rywalkami rachunki do wyrównania. Ostatni mecz na tym stadionie przegrały 0:4. Oczywiście to baby, więc może być różnie. Ale z drugiej strony baby są mściwe, więc mam nadzieję, że od pierwszej minuty Selfoss rzucą się by pomścić ten ostatni rezultat ????
Gram dzisiaj w konkursie na ich zwycięstwo już od pierwszej połowy, dlatego że w 90% wygranych spotkań prowadziły do przerwy, a kurs kusi.
Za prawdziwe monety pogram jednak bezpieczniej, tylko czystą dwójkę, po kursie 2.4
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / kw. do LM /
Godz. 19:30
Spotkanie - Sparta Praga : Malmo FF
Typ - X jak Malmo to zwrot
Kurs - 3,5
Buk -Bwin
Analiza- Szczerze pisząc mam nadzieje że zadziała magia lekkiej masówki na Spartę. Po tym 7-0 z Levadią,wielu typerów pisze o Czeskiej ekipie jak o jakiejś Barcelonie... A ja jedyny wniosek jaki mam po tym meczu to że nie okazali Estończykom szacunku,wiadomo Czesi wredny naród ???? Liczę po cichu że się wystrzelali w tym meczu a dziś będzie z tym problem. Mam nadzieje że młody Szwedzki zespół podejdzie do Sparty jako do Czechów a nie Hiszpanów i postawią się zdecydowanie. Umiejętności piłkarskie moim zdaniem nacja piłkarzy Czeskich i Szweckich porównywalne. Ale tak jak napisałem w pierwszym zdaniu liczę że znów buki będą zacierać ręce po tym spotkaniu,a czytałem też że niektórzy grali ten typ już kilka dni temu byle pare gorszy kurs większy złapać......nadmierny optymizm w stosunku do umiejętności obu ekip
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Stanford
Godzina:
22:00
Spotkanie: Dominika Cibulkova - Garbine Muguruza Blanco
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/16 finału, turnieju WTA Bank of the West Classic rozgrywanego na kortach twardych w amerykańskim Stanford, pomiędzy Dominiką Cibulkovą a Garbine Muguruza Blanco. Dominika Cibulkova (WTA 12) miała rewelacyjne otwarcie sezonu (finał Australian Open), ale ostatnie miesiące były w jej wykonaniu średnie (w Rolandzie Garrosie i Wimbledonie tylko III runda). Garbine Muguruza (WTA 28) sezon zaczynała będąc poza Top 50. W styczniu w Hobart jako kwalifikantka zdobyła tytuł oraz doszła do IV rundy Australian Open. W lutym we Florianopolis osiągnęła finał, a kilka miesięcy później w Rolandzie Garrosie osiągnęła swój pierwszy wielkoszlemowy ćwierćfinał, eliminując po drodze samą Serenę Williams. Z Wimbledonu odpadła w I rundzie, ale trafiła na będącą wtedy na fali, potężnie serwującą Coco Vandeweghe. Obie tenisistki grają niezwykle agresywny tenis z głębi kortu. Muguruza po zwycięstwie nad Sereną zyskała dużo pewności siebie, za to Cibulkova nie jest już tak pewna swojej gry, jak na początku roku. Moim zdaniem lepsza w tym pojedynku okaże się Hiszpanka. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 22:00.
✅132
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom