>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 29.07.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
legrand 82

legrand

Użytkownik
FRANCJA: Ligue 2 29 Jul 2011, 20:20

.....VS.....


Arles - Le Mans
Typ: Arles
Kurs: 2,86
Buk: Pinnacle


Kursy na Arles idą w górę więc na przekór wszystkim gram na gospodarzy ????

Nie pamiętam ale chyba gdzieś typowałem już tą parę przy okazji meczu pucharu ligi i stawiałem na wyjazdowe zwycięstwo Arles.Niestety dla mnie bramka zdobyta już w 1 minucie przez LeMans &quot;ustawiła&quot; mecz.Arles nijak nie mogło przebrnąć przez skomasowaną obronę gospodarzy.Byli zespołem lepszym no ale nie dali rady.
Dzisiaj graja u siebie i jako nielicznym -po spadku z Liqe1 udało się utrzymać piłkarzy.Odszedł tylko pomocnik Meriem(32/2).Przyszło kilku zawodników z dobrym bilansem meczowym w ubiegłym sezonie.Kontuzji w zespole nie ma i atmosfera się polepszyła.Wczoraj oficjalnie podpisano kontrakt z nowym sponsorem-została nim największa firma oferująca usługi komunalne we Francji.

Co w LeMans?? Odeszło kilku kluczowych graczy-Corchia(obr.36/1),Bouhours(obr.25/0),Baal(nap.37/2) oraz ich żądło T.Helstad(nap.35/21).Zakupów praktycznie nie było.

Ekipa LeMans powołana na ten mecz

Bramkarze: Ovono(, Makaridze

Obrońcy : Buaillon(19 lat rezerwy), Doumbia(rez.Istres 15/2), Gibaud(rezerwy), Bamba(rezerwy), Wague(rezerwy)

Pomocnicy: Ekeng Ekeng(rezerwy), Ouali(rezerwy), Kanté(rezerwy), Thomas(37/1), Louis(rezerwy)

Napastnicy : Cissé(33/4), Belfort(rezerwy), Lamah(25/3), Béhé(12/1).

W domu pozostali-J. Cuffaut(obr.33/1),M. Narry(obr.28/0) oraz pozyskany z Basti pomocnik I. Sylla(27/7).

Le groupe d&#39;Arles-Avignon :
Butelle, Yattara -
Laurenti(26/0), Baldé(18/0), Soro(28/0), Germany(19/1), N&#39;Diaye(33/2), Corrèze(8/0), Rodriguez(młody), Aït Ben Idir(25/0), Najih(16/0), Rocchi(20/0), Dramane(??), Savagnier(młody), Pieroni(19/2 St.Liege), Dja Djédjé(34/4).

Mam nadzieję iż gospodarze nie zawiodą i wygrają ten mecz.

by Alchemist typ*



✅ 186
 
black_hawk 1,2K

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME u18
Spotkanie: Polska u18 - Włochy u18
Typ: 1 ( wyścig do 20 punktów)
Kurs: 1.45
Bukmacher: Sportingbet


Stawiam dziś na to ,że Polacy jako pierwsi zdobędą 20 pkt w meczu. Jak wiadomo są zdecydowanymi faworytami w tym meczu, kursy na zwycięstwo Polaków wahają się gdzieś między 1.2 a 1.25. Jestem przekonany iż dzisiaj wyjdą do tego meczu maksymalnie skoncentrowani i od samego początku pokażą &#39;kto tu rządzi&#39; . Jest to mecz ćwierćfinałowy i nasi rodacy nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę , z pewnością będą także chcieli uniknąć &#39; gonienia wyniku&#39;. Liczę na świetną postawę Karnowskiego ( zbiórki) , Ponitki oraz Michalaka i &#39;jechanie&#39; Włochów od samego początku. Ponadto Polacy zajęli w swojej grupie 1 miejsce , natomiast przeciętni Włosi 4 , podsumowując , liczę na to ,że te wszystkie czynniki złożą się dziś na wygraną Polaków i zdobycie przez nich jako pierwszych upragnionych przeze mnie 20 pkt.

Polecam.


⛔ 100
 
jankes1910 68

jankes1910

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis WTA - Stanford
Spotkanie : Agnieszka Radwańska - Sabine Lisicki
Typ : 0:2 (Dokładny wynik)
Kurs : 2.55
Bukmacher : bet -at -home

Analiza : Dzisiaj o godzinie 23:00 w Amerykańskim Stanford dojdzie do pojedynku rakiety numer 14 Polki Radwańskiej z rakieta numer 26 Niemka Sabiną Lisicką.Zdecydowaną faworytkątego spotkania według mnie jest Niemka,która ostatnio gra kapitalnie,jest niedopokonania ,pokonuje swoje rywalki na drodze jak burza.Przedstawiam teraz ostatnie turnieje w wykonaniu Niemki:zwyciestwo w silnie obsadzonym turnieju w Birmingham ,gdzie na jej drodze staly bardzo mocne rywalki w finale pokonała tam Daniele Hantuchową,połfinal wielkiego szlema na kortach Wimbledonu,noi turniej obecny w Stanford ,gdzie wczoraj wyeliminowała Samante Stosur bez większych problemów.Radwańska znajduje się teraz w nie najlepszej formie wczoraj wygrałą po 3 setowym pojedynku z zawodniczkąz nizszej pólki.W wimbledonie odpadła bardzo szybko z nieznana czeszka Cetkovska co bylo ogromną niespodzianką.Ponadto Radwańska ma bardzo poważne problemy z serwisem jak nie trafi 1 to rywalki to bardzo szybko wykorzustuja,właśnie taką zawodniczką jest Niemka,któa napewno to wykorzysta.Uważam że warto zagrac na Lisickąw meczu,ale ja ryzykuje dokładny wynik bo kurs wysoki.Polecam ten typ.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,4K

olo

Użytkownik
ME U18 Kosz
Belgia - Gruzja
Belgia -5.5 - Gruzja 1.85
Bwin
4/10

Belgia tylko przez porażkę z Estonią odpadła. Ale tak to dobre wyniki. Wygrane z Portugalią i Anglią, blisko z Danią. Gruzja padaka, ledwo co wygrali z Luksemburgiem i to po dogrywce. W plecy z Anglią, w plecy z Portugalią. Belgia sobie w tym czasie pograła z Luksemburgiem, więc nie są tak zmęczeni jak Gruzini. To napewno też jakąś rolę odegra. Zwłaszcza, że Gruzini mają węższą rotację, liderzy grają więcej minut niż Belgowie.


⛔ 100
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis M.|Umag
Spotkanie: Cilic - Seppi
Typ:two:0 (dw)
Kurs: 2.20
Bukmacher : Expekt

VS


Analiza

Już dziś o godzinie 17.30 na korcie głównym w chorwackim Umag zagrają 22 letni chorwat Marin Cilić z 27 letnim doświadczonym włochem Andreasem Seppim.
Będzie to ich 6 pojedynek , w bezposredniej rywalizacji jest 3=2 dla włocha.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest reprezentant gospodarzy i powinien to łatwo wygrać. Cilic to ostatni chorwat w tym turnieju i spoczywa na nim obowiązek aby daleko zajść. Cilic wysoki dobrze zbudowany powinien załatwic sprawę serwisem, wczoraj wygrywając po męczarniach z holendrem Robinem Hasse pewnie chciałby dziś sie zrehabilitować przed publicznością lepszym występem.
Seppi to solidny zawodnik dobrze serwujący i grający w głębi kortu lecz wygrywał z Cilicem tylko na twardych nawierzchniach , a na ziemi lepszy i to o dużo był chorwat.

Styl gry obu panów jest dość podobny , jest to typowy siłowy tenis, opierający się na mocnym serwisie i wielu kończących piłkach.

Seppi radzi sobie w tym roku dość przeciętnie , gra dobrze w pierwszych rundach dużych turnieji lecz w wyższych fazach nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.
Cilic zaś gra solidnie , ostatnio troche zawodzi lecz jest to doskonały moment na pokazanie się .

Polecam typ w meczu na Cilica jest to wielki pewniak, lecz odwaznym polecam 2-0 :cool:


✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Austria 2
Lustenau - Grodig
over 4.5
5.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie 18:30 zostanie rozegrany w 2 lidze austriackiej mecz w ramach 5 kolejki spotkań. Zmierzy się w nim Lustenau (9 miejsce w ligowej tabeli) i Grodig (6 pozycja w lidze).

Lustenau kiepsko zaczęło ten sezon. 3 porażki i 1 remis. Ich wyniki to: 1-1, 2-5, 2-4, 3-0. Dwa razy padały bardzo wysokie wyniki. 50% meczy z ich udziałem kończyło się wynikiem +4.5 gola.
Groding średni początek. 2 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Co ciekawe ich mecze również kończyły się wysokimi wynikami: 2-2 i 4-2.

Dzisiaj kibice w Lustenau powinni zobaczyć kilka bramek. Obydwie drużyny notują wysokie wyniki i dziś może być podobnie. Stawiam na 2:3 dla gości, a zatem over 4.5 gola.

⛔ 100
 
fanatyk-fzgt 3

fanatyk-fzgt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nozna
Spotkanie: Gyor - Haladas
Typ: Gyor (0:1)
Kurs: 2.70
Bukmacher : Bet At Home

Analiza : W III Kolejce Węgierskiej Ligi zmierzy niepokonany Gyor z zespołem z dołu tabeli który w tym momencie ma na swoim koncie 2 porażki moim zdaniem Gyor dzis rozniesie Haladas graja u siebie sa w formie co pokazuja ostatnie wyniki w tabeli wygraja conajmniej 2 bramkami dlatego Kurs @2,70 warto zaryzykować

Polecam !!!


⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:wyscigi konne
miejsce i czas: 20:15 Musselburgh
Typ:Frequency
kurs:5
buk:ladbrokes

Jest to kon dobrze podrozujacy podczas wysigow, swietne ostatnio zwyciestwo i jest bardzo malo prawdopodobne ze zaliczy spadek
formy 392941...dodam jeszcze ze jokej ktory go ujezdza Frederek Tylicki ma 15 % skutecznosci ...

kiepska analiza
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie: Agnieszka Radwańska - Sabine Lisicki
Typ: Agnieszka Radwańska
Kurs: 2.47
Bukmacher: Bwin
Analiza: Agnieszka Radwańska nie jest w najwyższej formie, ale myślę że ma wystarczające umiejętności by pokonać Niemkę. Wczoraj Lisicki z wielkim trudem męczyła się z osłabioną po chorobie Stosur. Obie zawodniczki preferują bardzo dobrą zagrywką trudną do obrony. Sabine miała ich aż 13, co zmusiło mnie do refleksji..gdyż na prawdę bardzo rzadko Niemka osiąga takie wyniki. W związku z czym dzisiaj będzie gorzej...i Agnieszka szybko przełamie Niemkę, gdyż ma niesamowicie silny return


⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom