>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.04.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś rozstrzygnie się kto zajmie pierwsze miejsce po fazie zasadniczej w naszej Ekstraklasie. Na ten moment w lepsze sytuacji jest Legia, która ma 2 pkt. więcej niż Lech i jeśli dziś Lechowi powinie się noga w Bielsku-Białej (a podopieczni Macieja Skorży raczej wyjazdowych spotkań nie wygrywają) to Legia nawet nie będzie musiała wygrywać mecz z Pogonią. Jeśli jednak Lech wygra to i Legia swój mecz musi wygrać jeśli chce pozostać na pozycji lidera. Dlaczego to jest tak istotne? Otóż już w następnej kolejce lider rozgrywek podejmie drugi zespół, więc dziś będą ważyły się losy czy mecz Legii z Lechem zostanie rozegrany w Warszawie czy też w Poznaniu.
Jak podejdzie do dzisiejszego spotkania trener Henning Berg, to jest kluczowe pytanie. Wiadomo, że w kadrze Legii jest, aż 5 piłkarzy zagrożonych absencją w następnym meczu jeśli dziś otrzymają żółtą kartkę - są nimi Jakub Rzeźniczak, Guilherme, Michał Kucharczyk, Michał Masłowski i Jakub Kosecki. Co prawda Berg zapowiada, że dziś na Pogoń wystawi najsilniejszy skład, ale osobiście nie wierzyłbym temu do końca. Pamiętajmy bowiem, że już 2 maja czeka ich spotkanie z Lechem w finale Pucharu Polski, a później kolejny mecz z Lechem, który może być bardzo istotny jeśli chodzi o losy mistrzostwa kraju. Osobiście więc myślę, że można dziś spodziewać się paru zmian w składzie Legii.
Warto też pamiętać, że Pogoń ostatnio złapała wiatr w żagle, od kiedy trenerem jest Czesław Michniewicz. Pogoń wygrała 4 z 5 ostatnich meczów ligowych i tym samym prawie na pewno ma zapewniony udział w grupie mistrzowskiej - wydaje się, że tylko kataklizm może im ten udział odebrać, bowiem 2 zespoły musiałby dziś wygrać tj. Podbeskidzie i Górnik, a Lechia co najmniej zremisować oraz Pogoń musiałby przegrać z Legią. Pogoń więc ma o co dziś walczyć stąd też zapowiedzi trenera Michniewicza, że jego drużyna nie przestraszy się Legii i zagra ofensywnie. W zasadzie Pogoni do awansu (by być pewnym i nie patrzeć na inne rozstrzygnięcia) wystarcza dziś remis. I taki właśnie wynik ja osobiście typuję.
W dzisiejszym spotkaniu w Legii nie zagrają Helio Pinto, Inaki Astiz, Ondrej Duda i najprawdopodobniej Vrdoljak i Dossa Junior. W drużynie gości nie zagrają natomiast Murayama, Małecki, Matynia i najprawdopodobniej Hernani. Podsumowując uważam, że Pogoń wcale dziś łatwym rywalem dla Legii nie będzie, Portowcy ostatnio tracą mało goli (za Michniewicza) a Legia natomiast ma problem gdy brakuje Radovicia czy Dudy (oraz Sa, który jest pomijany przez trenera) w zdobywaniu bramek. Myślę, że remis w tym meczu zadowoli jednych i drugich, Pogoni da pewne miejsce w grupie mistrzowskiej, Legii (tak sądzę) zapewni pierwsze miejsce w lidze (nie sądzę by Lech dziś wygrał na wyjeździe).
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Monachium 2015
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Estrella V. - Tpsarevic J.
Typ:
Estrella V.
Kurs:
1.86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Serb wrócił niedawno do tenisa po bardzo długiej przerwie od gry w profesjonalnych rozgrywkach ATP. Jak na razie bilans 3:2, ale wszystkie te 3 zwycięstwa były notowane z o wiele niżej notowanymi zawodnikami, a sam wynik wisiał nie raz na włosku.
Estrella gra w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze jak na 34 latka z Dominikany. Wygrał nawet turniej w Quito. Tutaj w pierwszej rundzie pokonał w dobrym stylu zawsze groźnego Troickiego, natomiast Tipsarevic zakończył trzeci set z Bernardem Tomicem w tie-breaku do 3, a jak dobrze Australijczycy nie grają dobrze na nawierzchni ziemnej. Estrella wręcz przeciwnie, po takim kursie warto spróbować moim zdaniem.
✅
86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymms 19

szymms

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester City - FC Chelsea
Typ: Zwycięstwo Chelsea dokładnie jednym golem
Kurs: 3.48
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na wyspach mało kto ma jeszcze wątpliwości, która drużyna zdobędzie mistrzostwo. Zespół Mourinho od początku Premier League regularnie punktuje i mając znaczną przewagę nad resztą stawki angielscy kibice zastanawiają się tylko kiedy to się stanie. Chelsea może to zrobić już w sobotę, jeśli dziś dopiszą sobie kolejne 3 punkty. Od ostatniego mistrzostwa minęło już 5 sezonów, a więc The Blues są głodni tego sukcesu i zrobią wszystko by tytuł Mistrza Anglii zapewnić sobie jak najszybciej.
Teraz coś o Lisach z Leicester... Beniaminek radzi sobie w tym sezonie nie najlepiej, 17 pozycja w tabeli. Lisy grają w kratkę, jednak ostatnia zła passa ośmiu meczy bez zwycięstwa została przerwana zwycięstwem z West Hamem i tak od 4 ostatnich meczy &quot;jadą&quot; z każdym kto im stanie na drodze po utrzymanie w PL, kolejno West Ham, West Brom, Swansea i w zeszły weekend Burnley. Zespół Nigel&#39;a Pearson&#39;a gra z ogromną ambicją i wolą walki. Licząc te ostatnie 5 spotkań jest gorszy tylko o jedno oczko od zespołu Mourinho.
Dlaczego taki typ? Dlaczego Chelsea jedną bramką? A więc tu mam dla Was parę dobrych argumentów. The Special One swój zespół potrafi niesamowicie umiejętnie ustawiać na boisku, dla niego nie liczy się pogrom 3,4,5 bramkami, ale zwykłe 3 punkty bez większego nakładu sił, jeśli to tylko możliwe. I uwaga - Chelsea w roku 2015 z 9 zwycięstw, aż 7 wygrała różnicą tylko jednej bramki co zdecydowanie potwierdza to co napisałem powyżej.
Lisy w tym sezonie jedną bramką u siebie przegrywały m.in z takimi zespołami jak Manchester City czy Tottenham - co tylko potwierdza, że &quot;tanio skóry nie sprzedają&quot;. Myślę, że podobnie będzie i tym razem, zważając na to, że przecież mają świetną passę.
Na King Power Stadium w Leicester o 20:45 najprawdopodobniej wybiegną następujące jedenastki:
Leicester (1-3-5-2): Schmeichel - Wasilewski, Huth, Morgan - Albrighton, Drinkwater, Cambiasso, King, Konchesky - Ulloa, Vardy.
Chelsea (1-4-2-3-1): Cech - Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta - Fabregas, Matić - Ramires, Willian, Hazard - Drogba.

Wczoraj siadło Hull, dlaczego dziś miało by być inaczej ???? Chelsea jedną bramką i koniec! Szczerze polecam, ja zagram ten typ! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / DFB Pokal /
Godzina 20:30
Arminia Bielefeld : Wolfsburg
Arminia strzeli gola w obydwu połowach
Kurs - 6.75 / Betsson
Dziś drugi z półfinałów o puchar Niemiec i myślę że będzie o wiele ciekawiej niż wczoraj na Allianz-Arenie bo tu wiało nudą ale to moje zdanie o można z nim nie zgadzać , dziś jednak w Bielefeld powinno być dużo ciekawiej , Arminia ten sezon ma wyjątkowy i wszystko wskazuje na to że wreszcie osiągną awans do 2 Bundesligi bo po 34 kolejkach liderują a ich bilans to 21-5-8 i gole 69:36 doprawdy może robić wrażenie a no swoim terenie 14-1-2 i br 44:16 i tu też nic dodać nic ująć , w meczach o puchar w tym sezonie grają także bardzo dobrze i wyeliminowali już takie ekipy z Bundesligi jak Borussię Moenchengladbach, Werder Brema oraz Herthę Berlin tak więc dlaczego by nie Wolfsburg , we wczorajszej potyczce też nikt albo mało osób wierzyło w awans Borussii a ta awansowała no a największy blamaż to karne w wykonaniu Bayernu ale zostawiam to spotkanie i wracam do Bielefeld , Wolfsburg ostatnio obniżył loty a w lidze przegrał ostatnio ważny pojedynek z M&#39;gladbach a jak będzie dziś ? uważam że czeka ich ciężka walka , w drużynie gospodarzy bardzo skuteczny jest szczególnie w meczach pucharu Niemiec Manuel Junglas który w 3 meczach zdobył 3 bramki a z Werderem strzelił dwa gole ( w pierwszej i drugiej połowie ) ale oprócz niego jest jeszcze Fabian Klos najlepszy strzelec drużyny a zarazek kapitan który zdobył 20 bramek w lidze i 1 w DFB Pokal tak więc ma kto strzelać ale w/g mnie największy atut to własny teren i kibice którzy powinni dodać skrzydeł swoim graczom tak więc liczę na dobra grę Arminii i po golu w obu połowach może się uda !
⛔100
 
matex16 355

matex16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Śląska Wrocław - Wisła Kraków
Typ:
X
Kurs:
3.1
Bukmacher:
Gamebookers
Analiza:
Witam, dziś w Polskiej Ekstraklasie ostatnia kolejka przed podziałem na grupę mistrzowską oraz spadkową. Ja skupie się dziś nad spotkaniem tych drużyn, które awans do czołowej ósemki mają już zapewniony. Tymi drużynami znajdującymi się na miejscu 4. jest Wisła Kraków która pofatyguję się do Wrocławia na mecz przyjaźni z tamtejszym Śląskiem bedący 5 w tabeli z takim samy dorobkiem punktowym ( po 43ptk) lecz z różnym bilansem bramkowym przemawiającym na korzyść drużyny Wisły (3 bramki). Powiedzmy sobie szczerze, te dwie drużyny to zaprzyjaźnione kluby, które w obecnej sytuacji w tabeli oraz faktem ,że goniąca ich, a w zasadzie uciekająca przed strefą spadkową Pogoń zagra na wyjeździe z Legią gdzie nawet w przypadku dość sensacyjnej wygranej i przypadku remisu obu drużyn nie zdoła wyprzedzić Wisły gdyż ma z tą drużyną gorszy bezpośredni bilans spotkań. Wydaje mi się, że piłkarze potraktują ten mecz po przyjacielsku i podzielą się punktami tak jak to bywało w poprzednich sezonach.Obstawiam czysty X całkiem możliwe, że będzie to 1-1, a bramki strzelą Flavio i Brożek co da im ex aequo pozycję liderów strzelców naszej ukochanej i nieprzewidywalnej Ekstraklasy;)
⛔
100

 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Szwajcaria - Czechy
Typ: Czechy
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Obydwie drużyny walczą o kwalifikację na Mistrzostwa Europy z grupy szóstej.
Czesi pierwszy mecz przegrali wysoko z Mistrzami Świata Francuzami 25-41. Drugie spotkanie już przed własną publicznością zremisowali z Macedonią 27-27. Macedończycy podczas MŚ zaprezentowali się z bardzo dobrej strony odnotowują najlepszy występ w historii reprezentacji. Czesi na tej imprezie zagrali trochę poniżej oczekiwań. W Mistrzostwach Europy reprezentacja Czech kwalifikuje się regularnie od 4 lat.
Szwajcaria w grupie szóstej poniosła dotąd dwie porażki. Wpierw w wyjazdowym spotkaniu z Macedonią, której ulegli 20-27. Następnie u siebie z Francją 24-33. Szwajcarzy na MŚ nie grają od 1997 roku, zaś na ME ostatni raz zakwalifikowali się w 2006 roku, zajmując 14 lokatę.
Od tego pojedynku dużo zależy. Czesi wygrywając to spotkanie postawią spory krok w kierunku bezpośredniego awansu, a baraż będzie praktycznie zapewniony. Reprezentacja mimo wszystko dysponuje lepszym zapleczem zespołowym i mimo wyjazdowego spotkania pola nie odda.
Dotąd nie odnotowano ani jednego bezpośredniego spotkania. Czesi mogliby zajść na MŚ dużo dalej gdyby nie wpadka z Egiptem. Patrząc, jak skutecznie zagrali z Rosją, Islandią a nawet Francją której ulegli jedynie 3 puntami jestem pewien, że w meczu ze Szwajcarią powalczą o pełną pulę. Szwajcarzy w meczach towarzyskich mają spadkową serię 4 meczów bez zwycięstwa. Zostali rozjechani przez Niemców, dwukrotnie Austriaków i jedynie z Tunezja nawiązali walkę. Minimalne wygrane z jednak mocnymi średniakami Białorusią i Słowacją nie stanowią zaskoczenia.
Mecz z pewnością będzie ciekawym sportowym widowiskiem, ale zespół Czech jest drużyną lepszą, która nie raz udowodniła, że potrafi zagrać na wysokim poziomie z dużo wyżej sklasyfikowanymi drużynami.
✅
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche - La Coruna
Typ: Elche -1
Kurs: 4.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Elche, które zajmuje obecnie 15-nastą pozycję w tabeli ligowej ma aktualnie 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, a zarazem właśnie nad swoimi rywalami, którzy zajmują najwyższą pozycję w tej strefie - 18-naste. Gospodarze u siebie radzą sobie przeciętnie, jednak trochę lepiej niż ich dzisiejszy rywal w delegacjach. Elche na własnym obiekcie do tej pory zgromadziło 18 punktów na 51 możliwych - 5W-3D-9L, a ich bilans bramkowy to 13 strzelonych oraz 28 straconych goli. Deportivo w delegacjach tak jak pisałem wcześniej radzi sobie słabo, podczas 16 meczy zdobyli zaledwie 12 punktów - 2W-6D-8L, a ich bilans bramkowy to 10 strzelonych oraz 23 stracone gole. Ogólnie nie widzę tutaj jakiegoś porywającego meczu, jak pewnie większość, ale skromne zwycięstwo 1:0 czy 2:0 jest na pewno w zasięgu gospodarzy. Oba zespoły o coś walczą, jednak ja myślę, że bliżej utrzymania jest właśnie Elche niż Deportivo, a jeżeli wygrają dzisiejszy mecz to tak naprawdę będą już mogli raczej spać spokojnie bo przed La Coruną są jeszcze ciężkie 4 spotkania, w których będą mieli bardzo ciężko o punkty (i pewnie ich nie zdobędą) z Villarreal, Athletic, Levante czy Barceloną - dlatego ja ich już spisuję na spadek do niższej ligi rozgrywkowej.
✅380
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie : Legia-Pogoń
typ: +2,5 gola
stawka: 1,84

Witam na dziś wziąłem sobie spotkanie tej Legii wydaje mnie się,że mamy perełkę w postaci ładnego kursu chyba przez to ,że Legia ostatnimi czasy obniżyła loty na ostatnie pięc meczy Legia wygrywała skromnie po 2;0 z Piastem,Podbeskidziem i Zawiszą oraz zremisowala z Ruchem po 0 i przegrała skromnie 1:0 z Lechią dodatkowo Legia ma nóż na gardle bo tuz za nią w tabeli jest Lech wydaje mnie się ,że drużyna ze stolicy będzie chciała udowodnić swoim kibicom kto rządzi w tej kopanej piłeczce .Dodatkowo patrzac po statystykach na 5 ostatnich meczy tylko raz ten over nie wszedł a 3 razy był nawet over 3,5 dodatkowo na te 5 meczy na stadionie Legii pogoń strzelała gola ,pokusiłbym się tutaj nawet o +3,5 ale ,że to środek tygodnie daje skromniejszy over ,pozdrawiam
✅84
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Typ: Remis/Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
30 kolejka Ekstraklasy - zawsze zakończenie rozgrywek, od dwóch sezonów już tak nie jest, kończy się dopiero runda zasadnicza i będzie czas na 7 kolejek rundy finałowej. Mecz drużyn które walczą chyba już tylko o większą liczbę punktów po podziale na pół a nie bardzo o jakiekolwiek miejsce w tabeli. Jaga 3 miejsce 46 punktów wystarcza im remis do zajęcia pewnego miejsca na pudle. Ruch miejsce 14 punktów 33 bardzo małe szanse na zajęcie 12 miejsca które dawało by im 4 mecze u siebie i 3 na wyjeździe czyli mały handicap w grupie spadkowej. Wygląda więc że będzie remis historia pokazuje że mecze Ruchu z Jagą są albo szalone albo bardzo nudne. Te pierwsze to np 5-2 u siebie dla Ruchu na przestrzeni 5 lat czy niedawne 6-0 dla Jagi na własnym stadionie. Czasami kończyło się biednymi 1-0 dla którejś z drużyn lub 1-1. Dziś mecz w sumie o pietruszke i wydaje mi się że zakończy się remisem 1-1 bądź 2-2 typ ryzykowny za grosze do grania ale moim zdaniem realny. Ruch nie trafił do siatki od 235 minut wydaje mi się że dziś coś strzeli. Jaga z Tuszyńskim też nie skończy na 0 z przodu liczę na ciekawy mecz elo!
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina 20:45
VS

Milan - Genoa
Typ : Genoa @ 4,15 Pinnacle
Może zacznę od Milanu. Niby była seria dobrych kilku meczów, ograli Palermo, dobry remis z Sampdorią, remis szczęśliwy w derbach z Interem, ale potem zostali sprowadzeni na ziemię przez Udinese i rozbici strasznie. Bez przysłowiowego sztycha byli w tamtym meczu. A Udinese przecież gra słabo. Ale tamten mecz pokazał jak Milan jest słaby.
Po tym meczu doszło do kolejnego już zamieszania w klubie. Podobno Berlusconi był niezwykle wkurzony i już (Hm chyba w sumie dopiero brzmi adekwatniej! )z Gallianim dyskutowali o wyrzuceniu Pippo Inzaghiego. Ale jeszcze został.
Ponadto wg Corriere della Serra jest rozłam w drużynie. Po meczu z Udinese w autokarze Pippo zarzucił swoim piłkarzom, że są niegodni noszenia barw Milanu, a w odwecie usłyszał, że sam jest zbyt słabym trenerem by prowadzić Milan. Po tamtym meczu nastąpiło karne zgrupowanie w Milanello, De Jong się oburzył podobno i zarzucił, że jest ono niepotrzebne w obecnej sytuacji. Potem oczywiście były w mediach próby jakieś złagodzenia sytuacji i De Jong na twitterze coś pisał, że nie wszystko co w mediach się pojawiało jest prawdą itp itd. Jednym słowem smród pozostał.
I to słowo smród jest słowem klucz w zasadzie. Wcześniejsze miesiące Inzaghi wiele razy podkreślał, że w zespole świetna atmosfera, jest team spirit, ale brakuje tylko wyników. Ogółem nie rozumiem jego wypowiedzi nieraz.
Przed meczem z Genoą nagle wypalił &quot;Jeśli nie wygramy, wszystko się zawali. Dopóki jest nadzieja, będziemy grać do końca. Musimy zagrać mecz i włożyć weń całe serce i szacunek dla ludzi, którzy przyjdą nas oglądać. Musimy jutro zrewanżować się za ostatnie spotkanie&quot;.
Sorry, ale brzmi to az śmiesznie ????
Ile to razy w tym sezonei już powtarzał ? I hm on nadal wierzy w LE ? No co jak co, ale to już brzmi komicznie, z taką grą on na puchary mierzy ? Pogubił się strasznie nam Pippo...
I teraz uwaga najlepsze na koniec odnośnie taktyki i meczu z Udinese -&gt; &quot;Żadna taktyka się nie sprawdzi, jeśli nie podążą za nią inne elementy. Każdy z zawodników musi dołożyć coś więcej od siebie. Ja jestem zły, bo w Udine drużyna nie dała z siebie wszystkiego. Udine to był wyjątek&quot;.
Udine to był wyjątek ? No to nie ma o czym w ogóle mówić. Przecież Milan miał hm minimum 5-6 meczów w których na wyjazdach był bezradny i nic nie zagroził, tylko biernie się przyglądał. Więc takie słowa trenera brzmią, że on stracił kontakt z rzeczywistością. Porównanie przychodzi mi tylko jedno , David Moyes i poprzedni sezon w Man.Utd. Też wszyscy widzieli co się dzieję, a tylko Moyes twierdził, żę wszystko idzie ku dobremu, że zagrali dobrze, że brakło skuteczności, że brakowało szczęścia, że będzie tylko lepiej bla bla.
Kolejny powód by twierdzić, że Pippo nie panuje nad tym zespołem jest sprawa z Muntarim. Muntari poprosił swego czasu by go już nie powoływać do kadry na mecze skoro nie jest w planach na przyszły sezon, wszyscy się zgodzili, aż tu nagle na mecz z Genoą Pippo bierze Muntariego do kadry..
Włoscy dziennikarze narzekali, że zamiast i tak zbędnego Muntariego to mógł włączyć do kadry zdolnego młodego kapitana Primavery Alessandro Mastallego. Wg nich chłopak trenuje z pierwszym zespołem często. Ale to taki problem z niczego w sumie, chociaż przyznam, że też nie rozumiem tego Inzaghiego.

Przechodząc do dzisiejszego meczu to skład znowu osłabiony, oszczędzany ma być Antonelli, jeden z lepszych bocznych obrońców i najlepszy w Milanie w tym roku. Zagrać ma De Sciglio, ale on to już całkiem zawodził w tym sezonie. Ponadto Paletta kontuzja i na środku duet Rami - Mexes bo Alex również kontuzja więc obrona dziś znowu w składzie bardzo słabym.
W pomocy De Jong i Poli prawdopodobnie. dziwi też niekonsekwencja w wystawianiu van Ginkela, albo na gościa stawiasz albo co rusz go sadzasz na ławce podstawiając kłodę pod nogi.
Z przodu zabraknie Suso bo miał problemy z mięśniami po ostatnich meczach, a to był najlepszy zawodnik w ostatnich 3 meczach Milanu bodajże. Wiadomo jest Menez, a obok niego mają zagrać Cerci i Honda. Czyli znowu bez typowej dziewiątki. Pazzini zdobył gola z Udine, ale wraca Honda.

Genoa walczy wciąż o puchary, jest ciasno w tym rejonie. Genoę stać na remis w tym meczu moim zdaniem. Nie zagra co prawda Diego Perotti, ale cała reszta jest do dyspozycji Gasperiniego. W dobrej formie Bertolacci i Iago Falque. Niezwykle zmotywowany na ten mecz wyjdzie z pewnośćią M&#39;baye Niang, który wypożyczony z Milanu jest własnie. Na szczęście nie ma głupich zapisów w kontrakcie i grać może. Genoa już z Perrinem w bramce.
Ogólnie to w kontekście typowania tutaj czegoś najwazniejszą kwestią wydaję się Milan, to co w środku tam się dzieje opisałem powyżej.
Wydaje mi się, że szybkie kontry Genoi, a mają ku temu ludzi, czy też stałe fragmenty gry będą decydujące i zdołają radę wywieźć punkty z San Siro.
Rzuciłem okiem na wyniki Milanu w tym sezonie jeszcze z zespołami TOP10 i ciekawe wnioski.
Na wyjazdach nie zdołali wygrać z nikim 0-4-4 bilans i w perspektywie wyjazd do Neapolu w najbliższą niedzielę. U siebie natomiast 2-3-1 niby wygląda lepiej, ale jeszcze mecz z Genoą, Romą i Torino w perspektywie.

MILAN (4-3-3): Diego Lopez - Abate, Rami, Mexes, De Sciglio - Poli, De Jong, Bonaventura - Honda, Destro, Menez

GENOA (4-3-3): Perin - Roncaglia, Burdisso, De Maio, Marchese - Rincon, Bertolacci, Kucka - Iago, Pavoletti, Niang
✅315
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
B 3

boodryl88

Użytkownik
Sport: Football - Premier League
Kto: Leicester vs Chelsea
Kiedy: 29/04 - 20:45
Typ: 1
Stawka: 5.00
Analiza: Na dzisiejsze spotkanie przygotowałem dla Was coś nietypowego oraz nieco szalonego.
Otóż dzisiaj w meczu lidera angielskiej ekstraklasy z beniaminkiem,warto pokusić się na obstawienie wygranej Lisów.
Dlaczego? Wilki w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze na wyjazdach,a ich stadion stał się istną twierdzą, która ostatni raz została zdobyta bardzo dawno temu ???? Dzięki poprawie swojej gry w 2015 roku, Lisy uzyskały lokatę zapewniającą pozostanie w PL,ale od strefy spadkowej dzieli ich tylko punkt.
Jeżeli chodzi o Chelsea, to w przeciwieństwie do Leicester ich gra nie zachwyca, a ostatnie zwycięstwa osiągnęła za pomocą jednej bramki strzelonej w ostatnich minutach meczu.
Dodatkowo, Chelsea zmuszona jest do gry bez nominalnego napastnika, którzy pauzują za kartki bądź leczą kontuzje.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kfiati 15

kfiati

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna. Kwalifikacje ME
Godzina: 20:15
Spotkanie: Macedonia - Francja
Typ: Francja - 4,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: bet365
Analiza: Mistrzowie swiata dosc niedawno mierzyli sie z macedonczykami, w prawdzie mecz o nic ale wygrali roznica 10 pkt. Szczerze to wybralem ten typ tylko ze wzgledu na wspaniała postawe na mistrzostwach swiata ktore zdominowała francja nie dajac zadnych szans przeciwnikom. 1/8 finalu z argentyna 13 pkt 1/4 z slowenia 9 pkt z hiszpanami 4 i katarem 3. Bez zadnych szans ich przeciwnicy. Co prawda bylo to pare miesiecy temu ale licze ze nie beda odpuszczac i zmiazdza przeciwnikow. Druzyny juz po 2 meczach. Francja kolmpet pkt rozmietli czechy 16 punktami. Gdzie macedonczycy z nimi zremisowali. Jak dla mnie typ jak na taki kurs to miodzio. Lecz roznie to moze byc. Polecam i strzała ????
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins - Neil Robertson (aktualny wynik 8-7)
Typ: Powyżej 24.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: william hill
Analiza:
Wygląda na to, że chłopaki po prostu nie mogą bez siebie żyć. Jeśli tylko Hawkins posadzi rywala na fotelu i odskoczy serią 6 frejmów wygranych z rzędu (z 1-3 na 7-3), to od razu Robbo bierze się do roboty i odpowiada podobną serią 4 frejmów z rzędu i wszystko powraca do równowagi (7-7). Tak bardzo nie mogą się rozstać ze sobą, że nawet organizatorzy musieli skrócić im 2 sesję, bo grali tak długo ostatniego frejma, że trzeba było zrobić miejsce dla graczy z następnej sesji. Ostatni frejm sesji dłużył się niemiłosiernie, aż wreszcie Hawkins skończył bitwę na odstawnych i zgarnął partię na swoją stronę. To minimalne prowadzenie Anglika niewiele znaczy, obaj udowodnili, że każdy wynik jest do odwrócenia, a co dopiero strata najmniejsza z możliwych. Kwestia awansu całkowicie otwarta i nie zdziwi mnie jeśli najważniejsze bile będą wbijane dopiero w decydującym frejmie. Po prostu cały mecz się tak układa, że było niesprawiedliwe gdyby różnica w końcowym wyniku była większa niż pojedynczy frejm. Obaj grają zbyt dobrze. Stawiam na najwyższy z możliwych over po dobrym kursie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅250
 
bialas16 1

bialas16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nadszedł moment gdy runda zasadnicza T-mobile Ekstraklasy dobiega końca. Dziś o 20:30 mamy do czynienia z maratonem piłki na najwyższym światowym poziomie ???? Żarty żartami ale jest dziś co obstawiać. Ja zdecydowałem przyjrzeć się bliżej spotkaniu Korony Kielce z Gdańską Lechią.
Bilans spotkań pomiędzy Koroną a Lechią przemawia za kielczanami. Scyzory wygrały bowiem siedem z 15 dotychczasowych spotkań, przy czterech zwycięstwach biało-zielonych. Gdańszczanie nie wygrali również żadnej z trzech ostatnich potyczek przeciwko koroniarzom ale przecież każda seria ma swój początek i koniec, i właśnie dziś jest dzień w którym szale zwycięstwa na swoją stronę przechyli Lechia.
Ekipa z Kielc w ostatnim meczu poległa na wyjeździe w Krakowie z Wisłą 2-0. Była to pierwsza porażka drużyny Ryszarda Tarasiewicza w tym roku. Jak wiadomo tak porażka która przerywa serię meczów bez porażki może źle wpłynąć na drużynę. Nie szukając daleko przykładu, Zawisza który wygrał 6 meczów z rzędu uległ Warszawskiej Legii ,a w następnym spotkaniu Cracovia wypunktowała Bydgoszczan. Myślę, że z Koroną może być podobnie ????
Ostatni mecz Lechii to pojedynek z Górnikiem Łęczna na PGE Arena w Gdańsku które miałem przyjemność oglądać z trybun i szczerze mówiąc to dziwne że Lechia nie wygrała wyżej niż 2-0. Górnik w tym meczu nie pokazał nic, miał może 1 lub 2 okazję ale trudno je nazwać realnymi szansami na gola.
Korona straciła już szansę na grę w grupie mistrzowskiej, Lechia za to jest bardzo blisko gry w tej grupie. Myślę że podopieczni trenera Jerzego Brzęczka wygrają dziś w Kielcach i przypieczętują awans.
Przewidywane składy:
Korona (1-4-5-1): Cerniauskas – Sylwestrzak, Dejmek, Malarczyk, Golański – Kiełb, Fertovs, Kapo, Jovanović, Luis Carlos – Porcellis
Lechia (1-4-5-1): Bąk – Wawrzyniak, Gerson, Bougaidis, Wojtkowiak – Nazario, Borysiuk, Mila, Vranjes, Makuszewski - Colak
Nie zagrają
Korona: Marković, Kotarzewski (kontuzje)
Lechia: Malbasić (kontuzja), Wiśniewski, Janicki, Friesenbichler, Leković (występ niepewny)
Do boju Lechio !! ????
⛔100
 
K 8

kubeush

Użytkownik
OGÓLNIE: 4/6 wygranych = +5,06j
KWIECIEŃ: 4/6 wygranych = +5,06j
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Lech Poznań
Typ: Remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Podbeskidzie specjalizuje się w urywaniu punktów Kolejorzowi. Najczęściej urywają 1 punkt i jest to u nich regularne dlatego i w dniu dzisiejszym na to liczę.
Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom