>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Bayern - Real Madryt
Typ: Drużyna 1 (BAYERN) wygra i w grze padną w sumie mniej niż 2,5 bramki
Kurs: 5.25
Bukmacher: betathome

Analiza:
Witam, tych dwóch drużyn myślę że nie trzeba przedstawiać. Wybrałem dość ryzykowny kurs, który moim zdaniem ma szanse powodzenia. Wszyscy wiedzą że Real pokonał na Bernabeu Bayern 1:0. Uważam, że Guardiola dziś przygotował taktykę na awans Monachijczyków do finału. A żeby tak się stało Bayern nie może dziś stracić gola na Alianz Arena. Dlatego nie postawi wszystko na jedna kartę lecz cierpliwie będzie szukał okazji do strzelenia gola. Myślę, że uważny Bayern w defensywie będzie rozgrywał piłkę na połowie Realu i tam szukał swojej okazji. Przy wielu próbach, które podejmą piłkarze Bayernu defensywa królewskich może w końcu się pogubić. Po ewentualnym strzeleniu gola Bayern, dalej musi grac uważnie w defensywie bo gol strzelony przez Real najprawdopodobniej zamknął by rywalizację gdyż Monachijczycy musieliby wtedy zwyciężyć 3:1. Dlatego będą sobie szanować prowadzenie 1:0 szukając podwyższenia wyniku i awansu w 90 minutach. Bardzo możliwa w tym meczu jest także dogrywka. Pozdrawiam.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS CHALLENGER CALI DOUBLES
Godzina:
23:30
Spotkanie: Escobar/Mikaguchi - Salamanca/Demoliner
Typ: Salamanca/Demoliner 2-0
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet 365
Analiza: No nie wiem jak bardzo bym się wysilał, ale nie umiem sobie wyobrazić tego co mieliby &quot;odje..&quot; na korcie Salamanca z Demolinerem aby z &quot;czymś&quot; takim przegrać seta. Ten deblowy składak Escobar (Chile) i Mikaguchi (Boliwia, ale to z pochodzenia Japończyk) to naprawdę &quot;kosmici&quot;. O tym Escobarze to w zasadzie nie da nic powiedzieć bo wyników to jego nie ma (no 1 jest ;)). A Mikaguchi to grywa w debla z takim partnerami i przeciwko takim parom w ITF, że 99% to totalne &quot;no name&quot;. Nie wiem jedyna obawa to chyba tylko taka sytuacja, że ten Escobar to syn jakiejś &quot;dupy&quot;, którą &quot;posunął&quot; ktoś klanu słynnej rodziny Pablo Escobara, króla kokainy z Medelin i teraz rodzinka postanowiła mu dać w prezencie jakiś szacowny wynik w tenisowym światku ;)). Na tle tych 2 wynalazków szczególnie Demoliner (top 100 deblowy w ATP) to wygląda jak &quot;mega star&quot;, ale i Salamanca potrafił wygrywać turnieje challengerowe w debla. W normalnym meczu na korcie, z takim rywalami, po prostu nie mają prawa przegrać więcej jak 4-5 gemów. Nie wiem skąd ten kurs, doprawdy ta &quot;teoria&quot; rodzinna to dla mnie jedyne sensowne (o ile tak można w ogóle powiedzieć) wytłumaczenie.

⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt
Godzina: 20:45
Typ: Bayern over 8,5 RR
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z Ligi Mistrzów, a dokładniej pojedynek pomiędzy Bayernem a Realem. Mój typ na to spotkanie to rożne Bayernu a dokładnie over 8,5 , kurs kuszący bo aż 1,8 ???? Real pierwsze spotkanie wygrał 1-0 więc Bayernowi w tym meczu nie pozostaje nic innego jak tylko atakowanie . W pierwszym meczu na wyjeździe Bayern zrobił aż 15 rożnych . Myślę ze dzisiejszy over 8,5 zostanie w zupełności zabity, tym bardziej ze to Bayern będzie miał w większości posiadanie piłki i to on będzie non stop atakował a Real liczył tylko na kontry. Nie ma co się rozpisywać wystarczy zobaczyć co działo się w pierwszym meczu, aż strach pomyśleć co będzie dzisiaj..

✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka nożna Liga mistrzów godz 20.45
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ Bayern awansuje
Kurs 6/5 2,2
Bukmacher williamhill
Tak dziś zagram , kurs całkiem ok a szanse? ani duże ani małe , powiedział bym ze 50%, z lekkim wskazaniem na Bayern.Jedna z klasycznych prawd piłkarskich brzmi ze niewykorzystane szanse się mszczą .Jesli dzisiaj ta prawda ma się sprawdzić to powinien awansować Bayern.Prawda jest taka ze tydzień temu mogło być i 3:0 i 4:0 i 3:1 i 4:1, jednym zdaniem mogło być pozamiatane a dzisiaj wszystko się może zdazyc dogrywka i karne tez.Intuicaja mi mówi że Real w ostatnich meczach wyczerpał limit szczęścia, szczęśliwie z Borusia , szczęśliwie z Barcelona , i dość szczęśliwie z Bayernem w ubiegłym tygodniu.Wiem ze to niezbyt racjonalne argumenty ale spraw awansu otwarta a kurs na awans wyzszy na Bayern wiec wchodzę , powodzonka.
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: under 1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Siema
, jakoś mam dziś motywację aby podjąć ryzyko i zagrać poniżej 1.5 gola w meczu. Kluczową sprawą jest dla mnie wynik spotkania spotkania, który tak naprawdę pozostawia sprawę otwartą a zmienić cały układ tego meczu może zmienić bramka Realu w dzisiejszym meczu ???? Bayern nie może stracić bramki to oznaczałoby raczej koniec marzeń o awansie ???? jak wiemy trudno jest się skupić na strzelaniu bramek i i ich nie traceniu a moim zdaniem priorytetem będzie ich nie tracenie przez Bayern. Real na pewno dziś zagra spokojnie rozważnie i nie będzie szukał ryzyka, raczej będzie to wyczekiwanie na 100% okazje ???? jak dla mnie under 1.5 całkiem możliwy oby worek nie otworzył się już w 1 połowie ???? Liczę na dużo szczęscią i rozważną gre obydwu ekip ???? plus do tego słabe oko strzeleckie zawodników z Monachium ????
⛔100
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Liczba spalonych- over 5.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś to już mój trzeci i ostatni typ. Poprzednie były trafne więc liczę że i ten będzie zaliczony. Chwila wytchnienia w pracy więc przyjrzyjmy się spotkaniu Bayern- Real. Krótko, tydzień temu również grałem na over 5.5 spalonych z tym że podczas ostatniego spotkania stawka wynosiła z tego co pamiętam 2,10. Teraz jest nieco niższa jednak powinna spokojnie wejść. Nie będę się rozpisywał nad drużynami, składami itp. ponieważ koledzy typerzy napisali już dziś na temat sporo ;]. Mecz z pewnością będzie zacięty i być może nawet jedna z drużyn pokryję przyjętą przez bukmachera linię. W poprzednim spotkaniu obu drużyn w LE było 7 spalonych (4 dla Realu i 3 dla Bayernu). Nic dodać, nic ująć, przygoda trwa ;]
1 dzień = 1 typ // ⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ramos-Vinolas Albert-Hewitt Lleyton
Typ: 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mniej więcej o godzinie 17:00 w Monachium zagra Hiszpan z Australijczykiem. Za każdym razem kiedy Lleyton gra na mączce od kilku lat przynosi mi kolosalny zysk i w tym meczu również na to liczę. Pozycja Hiszpana w chwili obecnej to 117 ale niezapominany,że to jeszcze młody gracz w przeciwieństwie do Hewwita, lecz pamiętajmy, że Albert był na 38 pozycji. Hewwit w chwili obecnej jest 42 rakietą świata,kiedyś był pierwszą no ale to było dawno temu, ogólnie na mączce nigdy niszczycielem nie był. Ostatni mecz na clayu europejskim wygrał...UWAGA!!! w 2010 roku,a konkretnie 28 maja,czyli prawie 4 lata. Napisałem na clayu europejskim,ponieważ mączka amerykańska jest &quot;oszukana&quot; jest o wiele szybsza, a tam &quot;kangur&quot; wygrał po problemach z Polanskym 4:6, 6:3, 4:6. Oglądałem wtedy jego mecz i Lleyton grał mizernie tak jak przystało na niego na kortach ziemnych. Patrząc na bilans byłego numer jeden tj. 11/7 w tym roku nie wygląda źle,ale jak przyjrzymy się bliżej to już tak kolorowo nie jest. Po wygranym turnieju na swojej ziemi w Brisbane jego gra się posypała,nie osiągnął nic konkretnego, wszystkie turnieje kończył na maks 2 rundzie. AO-porażka w I rundzie z Seppim, Mempis w II z Russelem, w Dalary Beach II z Matosevicem, w Indian Wells w II z Andersonem, Miami w II z Nadalem no i w Houston II z Querreyem. Ramos, wiadomo człowiek od mączki i tam czuje się najlepiej, forma w tym roku bardzo dobra na 34 spotkania wygrał 21 z czego na kortach ziemnych 18/9. Tutaj przechodził przez kwalifikacje, co prawda miał tam problemy poniewaź stracił seta z Gambosem i Martim,no ale jest w turnieju głównym,ogranie na kortach na pewno na plus. W 2014 roku pokonywał na mączce już: Monco, Volandriego, Mayera L., Ungura, Eliasa, Berloqa, Kubota, Nieminena, Davydenko. Większość z wyżej wymienionych zawodników jak nie wszyscy to gracze którzy coś reprezentują na pomarańczowej nawierzchni w odróżnieniu od Lleytona. Jeśli podopieczny Tonyego Rochea nie będzie miał dzisiaj dnia konia,a Albert dnia patologi to mecz powinien się zakończyć wygraną w dwóch setach dla Hiszpana i tak też stawiam.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern Monachium vs Real Madryt
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 5,50
Buk: William Hill
Analiza: Rewanżowe spotkanie w Lidze Mistrzów. Faworytem bukmacherów jest Bayern Monachium, jednak to Real Madryt ma większe szanse na awans ze względu na fakt, iż wygrali pierwsze spotkanie sprzed tygodnia 1-0. Jak dziś będzie? O tym przekonamy się za kilka godzin. Uważam, że rozpoczęcie spotkanie będzie ważne jednak żadna z ekip nie będzie chciała popełnić błędu, aby nie stracić szans na awans. Tu w zamyśle mam oczywiście niemiecką drużynę. Spotkanie sprzed tygodnia było oparte przede wszystkim na atakach podopiecznych Guardioli, jednak było to tak zwane walenie głową w mur. Jedna kontra Królewskich wystarczyła do strzelenia bramki. Królewscy w weekend grali z Osasuną, i pewnie wygrali 4-0. Przeważali w każdy elemencie gry, dominowali przez cały czas. Bayern wygrał również z Werderem Brema 5-2, zrobili tak zwanego łamańca, przegrywając do przerwy 1-2, a ostatecznie wygrali 5-2. Bayern właśnie prowadzi świetny styl gry. Posiadanie piłki jest bardzo mocną stroną tej drużyny. Jako ciekawostkę należy podać, że Real jeszcze ani razu nie wygrał na stadionie Bayernu.
Przewidywane składy:
Bayern:
Neuer - Lahm, J. Boateng, Dante, Alaba - Javi Martinez, Schweinsteiger - Robben, T. Müller, Ribery - Mandżukić
Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Fabio Coentrao - Modrić, Xabi Alonso, di Maria - Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo
Jak dla mnie pierwsza połowa wyrównana, a w drugiej Bayern zdominuje spotkanie i awansuje do finału, a zarazem stanie przed szansą przejścia do historii jako jedyna drużyna, która dwukrotnie wygra Ligę Mistrzów-powodzenia
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Liga Mistrzów
29.04.2014 20:45
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: będzie rzut karny? tak
Kurs: 3.70
Betsson
Każdy ma mniej więcej podobne zdanie na temat tego jak to rewanżowe spotkanie powinno wyglądać. Bayern powinien grać piłką, czyli to co robił w Madrycie, to co lubi robić. Pytanie czy to coś da, oczywiście to już nie jest tak proste, linie wystawione na posiadanie piłki na poziomie 68,5% wydają się trafne, podobnie ma się to z linią kartek i spalonych, chyba najlepiej z tego rodzaju zakładów wyglądają jednak te na over rożnych i rzut karny w meczu. Dlaczego? Bayern musi gonić wynik, do tego dobrze czuje się w ataku pozycyjnym, przez długi czas byli naprawdę w świetnej formie, jednak to szybkie zdobycie mistrzostwa kraju, spowodowało ostatnio pewną zniżkę formy i nie jestem pewien tego czy ich skuteczność będzie dziś na tyle dobrym poziomie by Real wyeliminować. Jednak na pewno znów będzie sporo gry pod bramką Realu, wjazdów w granice pola karnego, akcji z boków boiska. Real natomiast potrafi grać z kontry, są dobrze zorganizowani, potrafią szybko wyjść z piłką z własnej połowy. To wszystko wskazuje nam na to, że podobnie jak w pierwszym meczu rzuty rożne znów mogą być w dużej ilości, a możliwy i jest karny bo piłkarze ofensywni obu zespołów technicznie są wiadomo na jak wysokim poziomie a dziś mecz szykuje się żywy, nie ważne czy bramka padnie szybko czy nie. Jeśli jednak padnie szybko bramka do której przekonany nie jestem to i tak raczej nie wiele zmieni, Bayern powinien atakować dalej nie ważne czy będzie prowadził czy przegrywał. Tak czy siak rożnych nie powinno zabraknąć ale też ten karny chodzi mi po głowie, wydaje mi się bardzo realny, Betsson ma fajny kurs na to, 3.70 wygląda solidnie.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: over 2.5 w I połowie
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rewanżowe spotkanie ramach półfinału Ligi Mistrzów. Bayern podejmie na własnym stadionie drużynę Realu Madryt. Moim typem na to spotkanie jest ilość powyżej 2,5 bramki w pierwszej połowie. Typ ten ma bardzo wysoki kurs gdyż aż 5,5 jest ryzykowany ale w moim przekonaniu na prawo wejść. Bawarczycy mają niesamowicie silną drużynę, zbudowaną po to aby jako pierwsza w historii wygrała dwa razy z rzędu Ligę Mistrzów, w chwili obecnej są od tego celu dwa kroki ( dwa mecze ) lecz żeby tego dokonać muszą pokonać dziś Królewskich. Ich rywale mają zaliczkę jednej bramki z zeszłotygodniowego spotkanie, zmusza to podopiecznych Pepa do ruszenia na ich od pierwszej minuty gdyż czas będzie pracował na ich nie korzyść. Drużyna z Madrytu będzie w siódmym niebie gdyż znana jest z bardzo dobrego wyprowadzania kontr ( po jednej z nich padła bramka w poprzednim spotkaniu ). Jeśli tylko pierwsza bramka padnie do 15minuty to ten typ ma bardzo duże szansę na powodzenie. Bramka dla Bayernu wymusi na obu zespołach grę ofensywną gdyż nikt nie będzie chciał dogrywki, ew bramka dla Realu tylko doprowadzi do wzmożnych ataków gospodarzy. Real w tym sezonie Ligi Mistrzów ma średnią 3 bramki na mecz, Bayern 2,18 w ofensywie tych drużyn grają zawodnicy tacy jak Ronaldo, Bale, Benzema, Muller, Robben, Ribery. W mojej opinii będziemy mieć dziś do czynienia ze spotkanie podobnym do tego ligowego Gran Derbi gdzie Barca wygrał 4-3 i padało mnóstwo bramek.

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Siatkówka - Orlen Liga 29.04.2014 godz. 18:00
Wydarzenie: Karpaty Mosir Krosno - Nafta Piła
typ: Nafta Piła wygrywa 2:0 po dwóch setach
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj ponownie wspomogę się analizą sprzed poprzedniego meczu:
Wydarzenie: Nafta Piła - Karpaty Mosir Krosno
typ: Nafta Piła (-2,5seta)
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj moja propozycja z Orlen Ligi siatkarek, a dokładnie meczu o występy w Orlen Lidze pomiędzy Naftą Piła, a Karpatami Krosno. Siatkarki z Piły które niespodziewanie zajęły przedostatnie miejsce w lidze musiały walczyć w meczach playout z zespołem z Bydgoszczy o prawo wystepu w tym barazu, który zdecydowanie wygrały w spotkaniach 4:0 w wyniku czego zespół z Bydgoszczy opuścił najwyższą klasę rogrywkową. Siatkarki z Krosna natomiast w 1 lidze po sezonie zasadniczym gdzie zajęły 3 miejsce niespodziewanie awansowały do finału playoff 1 ligi pokonując w półfinale lepiej notowany zespół Developres Rzeszów. W finale tym z najlepszą drużyną sezonu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w spotkaniach zgodnie z oczekiwaniami 0:3 i to drużyna z Ostrowca mogła cieszyć się z awansu do Orlen Ligi, a Karpaty jako przegrany uzyskały prawo do gry w barażu z Naftą Piła. Wczoraj doszło do pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami, zdecydowanym faworytem nie tylko bukmacherów był zespół gospodyń z Piły i poza pierwszym setem który przegrał 25:18 później juz pokazał, że pomiędzy Orlen Ligą, a 1 ligą jest kolosalna różnica wygrywając kolejne 3 sety do 12,14 i 14. Zespół z Krosna to typowy kopciuszek w walce z tak doświadczonym zespołem jak Pilanki, najstarsza zawodniczka tego zespołu ma zaledwie 25 lat, więc jeszcze sporo do nauki i zdobycia przed tymi zawodniczkami. Ja dzisiaj nie przewiduję jakiejś wielkiej walki dlatego też stawiam, że mecz ten będzie wyglądał jak wczorajsze 3 ostatnie partie czyli zdecydowane wysokie i szybkie zwycięstwo Nafty. Zachęcam do swojego typu.
Zgodnie z moim poprzednim typem siatkarki Nafty udowodniły, że są o wiele lepszym zespołem kontrolując przebieg spotkania przez cały czas i wygrywając mecz 3:0 w setach do 21,19,17. Dzisiaj moim zdaniem spotkanie będzie miało podobny przebieg, bo zespół Nafty co udowodnił jest o wiele lepszym zespołem. Przewiduję wygraną Nafty ponownie w stosunku 3:0, ale mój typ to 2:0 po dwóch setach dla przyjezdnych siatkarek, bo może się oczywiście przydarzyć rozprężenie po dwóch wygranych setach albo trener da szansę pokazania się na koniec sezonu zmienniczkom, więc może przydarzyć się utrata seta. mimo wszystko zachęcam do przyjrzenia się temu spotkaniu. Zachęcam do swojego typu.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko i na temat. Dla mnie w tym meczu możliwe są 2 scenariusze: albo remis albo wygrana Bayernu 2:1. W obu przypadkach do finału awansuje madrycki Real i jestem przekonany, że koło 22:35 tak właśnie będzie.
Real w pierwszym meczu zagrał bardzo ale to bardzo mądrze. Oddał pole Bayernowi by móc robić to z czego słynie czyli kontratakować co może nie idealnie ale bardzo solidnie im w tym meczu wychodziło. Z drugiej strony praktycznie prócz sytuacji Goetze Królewscy nie dopuścili Bawarczyków do klarownych sytuacji bramkowych. Duża zasługa i wielkie pochwały powinien zebrać Modrić, który robił i dzisiaj zapewne będzie robił genialną robotę w środku pola. Defensywne skrzydła Realu w bardzo dobrej formie, do tego wraca Bale więc te kontry będą dzisiaj jeszcze groźniejsze. Bayern będzie musiał bardzo ale to bardzo uważać.
Wszyscy domyślamy się jak będzie wyglądać spotkanie: klepanie Bayernu i kontry Realu - i zapewne tak będzie. Ale kto na tym lepiej wyjdzie ?? Ja uważam, że kolejny raz Królewscy. Uważam również, że nie przegrają dzisiaj tego meczu i właśnie dlatego stawiam tak a nie inaczej po zacnym kursie. Powodzenia !
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna liga mistrzów godzina 20.45
Spotkanie Bayern ~ Real
Typ pierwsza połowa Bayern handicap-1
Kurs 5/1 6
Buk williamhill
Typ bardzo ryzykowny ale napewno nie niemożliwy , zwłaszcza duże szanse mogą się pojawić jeśli Bayern zdobędzie szybko bramkę i gra powinna się otworzyć.Nie będę się rozpisywać ale w meczu rewanżowym w Dortmundzie dokładnie taki sam typ na Dortmund był trafiony wiec myśle ze dzisiaj tez się może udać.Oczywiscie do zagrania za drobne lub i podbicie kuponu ako.powko
zły zapis ⛔100
 
fabianekmis 18

fabianekmis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20-45
Spotkanie: Bayern Monachium vs Real Madryt
Typ: HT/FT 2/1
Kurs: 18.00
Buk: sts
Analiza: Analiza będzie krótka ponieważ wszystko zostało napisane ;) ja myślę że dzisiaj ten atak realu jak dojdzie do kontry a dojdzie ;) to będzie to bolesny cios Bayern musi atakować ;) a real musi wyczekać i myślę ze będzie to w pierwszej połowie kiedy atak realu będzie świeży ;) a kto gra grubo wygrać musi wiec czemu nie zaryzykować tak ładnego kursu ;)
⛔ 100 / bukmacher + kiepska analiza
 
P 0

predi91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Real Madryt +2
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Real ma już awans na wyciągnięcie ręki. Ze wszystkich drużyn, które pozostały jeszcze w turnieju posiada on największe szanse na awans do półfinału. Pozostaje tylko utrzymać dzisiaj wieczorem remis, lub porażkę jednym golem. Zespół ze stolicy Hiszpanii jest w gazie. Sięgnął po puchar Hiszpanii, zmierza po puchar ligi i ostrzy sobie zęby na mistrza Europy. Powrócił Real, który znamy i myślę, że spokojnie można uznać ten zespół za najlepszy na świecie. Po kontuzji wrócił Cristiano Ronaldo. Obecna jest również podstawowa linia obrony Realu. Podopieczni Carla Ancelott&#39;iego nie mogą sobie pozwolić na stratę 2 lubi więcej goli. Wymagania wobec tej drużyny cały czas rosną, a trener wraz z zawodnikami czuje coraz bardziej presję...
✅40
 
ziroxxx 807K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: over 13.0 rzuty rożne
Kurs: 2.20
Bukmacher: BET365
Analiza:
Rewanżowy mecz w Monachium gwarantuje, wiele emocji, wiele sytuacji podbramkowy, mam nadzieje ze tez duzo bramek, jak i przy okazji duzo rzutów roznych. Monachium musi sie rzucic do ataku, nie ma nic do stracenia. Real bedzie probował gre na kontre, na czas, ale rowniez tez przydadzą sie rzuty rożne. Statystyki z poprzedniego meczu, aż rozkazują aby zagrac i zaryzykowac o 14 rzutów roznych. Bo w poprzenim meczu sam Bayern nabił 15. Kursy pewnie wczesniej były wieksze i nie wykorzystałem sytuacji, ale uważam ze over 13 powinien wejsc.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom