>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.04.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, RUMUNIA: Liga I
Spotkanie : Pandurii - G. Bistrita
Typ : Over 2.5
Kurs : 1.70
Godz : 18:00
Bukmacher : Betsafe
Analiza:
Pandurii zajmuje 4 miejsce w tabeli z 50 punktami bilans bramek 42:35 u siebie 29:15.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwie porażki.Wygrana z Din. Bucharest 2-0,wygrana z CFR Cluj 3-2,przegrana z Petrolul 3-1,przegrana z Rapid Bucharest 2-0,wygrana z CSMS Iasi 3-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 9:8.Na 27 meczów zakończyli 14 razy overami 2.5.Dziś muszą wygrać aby myśleć o awansie do ligi europejskiej,jeśli dziś wygrają zajmą drugie miejsce w lidze i będą mieli 1 punkt przewagi nad trzecim Petrolul a na czwartym Astra aż 3 punkty.
G. Bistrita zajmuje 18 miejsce w tabeli z 17 punktami bilans bramek 18:53 na wyjeździe 9:34.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,cztery porażki.Przegrana z CFR Cluj 5-0,przegrana z Petrolul 4-0,przegrana z Rapid Bucharest 1-0,przegrana z CSMS Iasi 2-1,wygrana z Otelul 2-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań wynosi 3:14.Na 27 meczów zakończyli 14 razy overami 2.5.Mają jeszcze jakieś szanse na wydostanie się że spadku z ligi ale tracą do bezpiecznego miejsca 10 punktów a zostało jeszcze 7 kolejek czyli raczej spadną z ligi.
Wiem jedno że dziś w drużynie G. Bistrita zabraknie najlepszego bramkarza w tej drużynie który otrzymał czerwoną kartkę w meczu z CFR Cluj.Bramkarz Dolha zagrał 22 razy na 27 spotkań w lidze.Ostatni wynik 1:3 dla Pandurii.Jak dla mnie over 2.5 w tym spotkaniu to pewniak.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateussz 0

mateussz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2. Bundesliga
Mecz: Energie Cottbus - 1. FC Kaiserslautern
Data: 29.04.13
Typ: 2
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zajmująca obecnie trzecie miejsce drużyna Kaiserslautern zmierzy się na wyjeździe ze słabo grającą ostatnio drużyną Energie Cottbus która nie wygrała 5 ostatnich meczów z rzędu a mecz z walczącym o baraże i mającym tylko punkt przewagi nad nad Koln zespołem to nie jest spotkanie na przełamanie tym bardziej, że przy odrobinie (lub troszkę więcej) szczęścia mogą pokusić się nawet o bezpośredni awans. W ostatnim meczu Energie przegrało na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem Dreznem a czerwoną kartką został ukarany Borner, którego dziś nie ujrzymy na boisku. I choć drużyna Ariela Borysiuka nie wygrała żadnego z 5 ostatnich meczów wyjazdowych ma dzisiaj jak najlepszą okazję by ta kiepska passa się skończyła, bo akurat z Energie zanotowali jak dotąd same zwycięstwa.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Duńska, godz 19:00
FC Midtjylland - Aalborg BK
TYP: X
KURS: 3,49
BUK:pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 dojdzie do spotkania pomiędzy zespołem FC Midtjylland a zespołem Aalborg. Faworyta tego meczu jest ciężko ustalić lecz ja jestem za zespołem gospodarzy który walczy o tą wymarzoną 4 pozycję.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 7 pozycji z dorobkiem 37 oczek i do 4 miejsca mają jedynie 5 punktów straty. A jeśli ten mecz wygrają to będą mieli jedynie 2 oczka straty ponieważ na 4 pozycji znajdują się ich dzisiejsi rywale. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 5 meczy wygrali, 7 zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 21 goli i stracili 17 bramek.
Natomiast goście tego meczu w lidze są na 4 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 6 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 26 goli i stracili 22 bramki.
Ostatni mecz oraz ostatnie ich 5 spotkań przedstawiłem na poniższym obrazku:


Jak widać oba zespoły źle nie grają. Teraz przedstawię wam ubytki w dzisiejszym spotkaniu obu zespołów:



Na koniec daję przypuszczalny skład w jakim oba zespoły się zmierzą:


Moim zdaniem padnie remis w tym meczu.​
⛔100
 
L 44

lewy261

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽
Spotkanie: Jagiellonia - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wygra obydwie połowy ? TAK
Kurs: 6,00(buk) =&gt; 5,00 konkursowy.
Bukmacher: [bet365][/bet365]
Data (i godz): 29.04.2013 18:30
Analiza:
Jak co tydzień dzisiaj również stawiam na Lecha Poznań, jednak dzisiaj dodatkowo mają szansę dogonić Legię na 2 pkt. Do składu Lecha wraca Aleksandar Tonew. Bułgar jak dla mnie jest najlepszym zawodnikiem Polskiej Ekstraklasy i jestem pewien że udowodni to w dzisiejszym meczu. W ostatnim meczu pauzował i na pewno jest głodny gry. Jeśli chodzi o Jagiellonie Białystok podopieczni Hajty mają 4 pkt. straty do zajmującego 3Cie miejsce Górnika Zabrze. Jest to miejsce gwarantujące Lige Europejską. Jeśli chodzi o ostatnie 5 meczy to Jagiellonia 3 mecze wygrała, 2 zremisowała , jednak jeśli chodzi o mecze u siebie to zajmuje 13/16 miejsce , więcej punktów zdobyła na wyjazdach. Lech natomiast jest bezkonkurencyjnym potentatem jeśli chodzi o wyjazdy: 11 wygranych meczy i jeden przegrany, stawia go w pierwszej trójce jeśli chodzi o całą! Europę. Jagiellonia miała słabszy początek, teraz wiedzie im się coraz lepiej. Stawiam jednak duże pieniądze że nie zatrzymają pedzącego Lecha, którego gram za duże pieniądze. Polecam ????
⛔100
 
archiee93 83

archiee93

Użytkownik
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznan
Typ: 1X
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis przy ulicy Slonecznej w Białymstoku szykuje sie bardzo ciekawy mecz. Po pierwsze, nie wydaje mi sie ze po potknieciu Legii, Lech wykorzysta te szanse podejscia do rywali z Warszawy. Jagiellonia gra bardzo dobrze na wiosne, w calym sezonie przegrali tylko 4 mecze. Jaga bardzo dobrze spisuje sie przeciwko druzynom z czolowki. Nie wiem czy jest to kwestia motywacjii przed takimi meczami czy po prostu lepiej im sie gra z kontry, gdy nie musza rozgrywac ataku pozycyjnego. Jaga gubi punkty ale zwykle z rywalami gorszymi, jak Podbeskidzie, GKS czy Widzew. Natomiast mecze przeciwko Legii, Wisle, Lechowi, Slasku czy tez Gornikowi zakonczone byly zwyciestwami badz remisami Jagiellonczykow. Lech obecnie jest w znakomitej formie, ciagle wygrane na wyjazdach, ostatnio odblokowanie sie przy Bulgarskiej. Ale kazda seria musi miec swoj koniec, a seria zwyciestw Lecha na wyjazdach zakonczy sie dzisiaj w Białymstoku

⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primiera Division
Spotkanie: Betis Sevilla - Deportivo La Coruna
Typ: over 2,5
kurs: 1.65
bukmacher: expekt
analiza:
dzis kolejny mecz z ligi hiszpańskiej. Kurs nie porywa, ale wydaje się być pewny. Tymbardziej, że obie drużyny są bardzo overowe, a i dziś mają o co grać. Betis ma chrapkę na puchary i jest to bardzo reale. Nie wiem co wymyślą władze ligi po tym jak UEFA zdyskwalifikowała Malage z Europejskich pucharów. Czy miejsce zajmie ekipa z siódmego miejsca? Jeśli tak, to Betis ma o co grać. Natomiast ekipa La Coruny, wciąz jedną nogą jest w II lidze. Mają tyle samo pkt co 18 Celta i 19 Zaragossa (30pkt), więc tutaj jest o co walczyć. I wydaję mi się, że naprawdę nie mają goście czego tutaj bronić, gdyż Betis mimo swojej pozycji, to drużyna naprawdę do ogrania. Deportivo zachwyca ostatnio formą. 5 meczów bez porażki (w tym 4 over 2,5), natomiast Betis także na ostatnie 5 meczów overował 4 razy. Liczę na otwarte spotkanie z wieloma golami. Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom