>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.03.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Dania, MetalLigaen
Godzina: 17-15
Spotkanie: Esbjerg - Herning
Typ: over 5.5
Kurs: 1.99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szósty mecz półfinałowej serii. Esbjerg prowadzi 3-2 i wygrywając dziś awansuje do finału. Dodać należy, że przebieg tej konfrontacji to niespodzianka, ponieważ to Herning był najlepszą drużyną w fazie zasadniczej, zaś Esbjerg zakończył sezon na dopiero piątej pozycji. Celuję w tym meczu w &quot;over&quot;, który nasuwa się sam gdy spojrzymy na bilans bezpośrednich spotkań: najpierw oba zespoły wygrały u siebie po 4:2, następnie Esbjerg wygrał w Herning 6:5 po dogrywce i u siebie aż 4:0, i w ostatnio Herning, będąc pod ścianą wygrał 4:3 po dogrywce na własnym lodowisku. W sezonie regularnym 4 razy górą był zespół Herning, kolejno: 7:1, 5:1, 3:1 i 8:5. Łącznie na 9 meczów tylko dwa nie pokryły rzeczonej linii, dlatego kurs uważam za świetny.
✅99
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. El. ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia Płn. - Finlandia
Typ: BTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Dziś ostatni dzień zmagań Eliminacji do Euro 2016. Wczoraj przewaliłem na Czechach, więc pora się odkuć. Na muszkę biorę spotkanie Finów z nadspodziewanie znakomitymi graczami z Irlandii Północnej. Patrząc po kursach, faworyta nie ma (u Betguna 2.75 na każdą z tych drużyn), remis w tej potyczce prawadopodobny. Patrzę tutaj jednak od strony linii BTS-u. Irlandia Płn często strzela na własnym boisku. W 10 ostatnich meczach tylko raz im to się nie udało (przeciwko Rosjii). Finowie na wyjazdach są bramkostrzelni, na 10 ostatnich spotkań w delegacjach, ta sztuka udała im się siedmiokrotnie. Co ciekawe, patrząc na statsytyki drużyny te tracą również gole, co bardziej uwiarygadnia moją tezę. W H2H tych ekip z 7 meczy łacznie 4 krotnie strzelały obie ekipy. Stawiamy dzisiaj BTS! Powodzenia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 0

artyleria111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. El. ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: X2
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet365
W dniu dzisiejszym rozpoczynam dodawanie swoich typów i na dobry początek nieco asekuracyjnie wybrałem mecz Irlandii z Polską w ramach eliminacji Mistrzostw Europy we Francji (2016). Asekuracją jest tutaj podpórka po stronie Polaków.
Rozpocznę od analizy dotychczasowych dokonań obu drużyn w ramach grupy D rozgrywek o prawo udziału we wspomnianych Mistrzostwach.
Zespół gospodarzy zgromadził w czterech meczach 7 punktów, na co złożyły się 2 wygrane mecze (z Gibralterem i Gruzją), 1 remis (z Niemcami) i wyjazdowa porażka ze Szkocją (0:1). Bilans bramkowy 10-3, a wyłączając mecz z Gibraltarem 3-3.
Reprezentacja Polski w dotychczasowych meczach zgromadziła 10 punktów, pokonując Niemcy, Gibraltar i Gruzję oraz remisując u siebie ze Szkocją. Bilans bramkowy to 15-2, a wyłączając mecz z Gibraltarem 8-2.
Jak widać zatem z powyższych danych znacznie lepszą formę prezentuje Polska. Obie drużyny w podobnych warunkach grały tylko jeden mecz (wyjazdowy z Gruzją), Irlandia wywalczyła zwycięstwo 2-1 a Polska gładko pokonała Gruzinów 4-0. Mamy zatem kolejny argument po stronie Polaków.
Czas przyjrzeć się historii meczów Irlandii z Polską. W trzech ostatnich meczach o punkty każda z drużyn odniosła jedno zwycięstwo, a w jednym meczu padł bezbramkowy remis (0:0 w Irlandii). Tutaj leży główny powód mojej podpórki - Polska niezmiernie rzadko potrafiła pokonać na wyjeździe bardziej wymagającego rywala. Mimo to mam nadzieję, że dziś padnie wynik na korzyść naszej reprezentacji, ale rozsądek podpowiada podpórkę, a więc tak też czynię.
Powodzenia w typowaniu.
Powtórzony typ
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje Euro 2016
Spotkanie: Irlandia-Polska
Typ: Kartki: under 4.5
Kurs 1.61
Buk: Bet365
Godz: 20:45
Analiza : Witam. Dla wielu pewnie mój typ nie wydaję się prawdopodobny dlatego, że jest to mecz o stawkę a obie drużyny lubią grać agresywnie, co w konsekwencji sprowadza ich do wniosku, że dziś kartki będą się sypać jak z nieba. Początkowo też tak myślałem aż dowiedziałem się kto będzie sędziował dzisiejsze spotkanie. Jonas Eriksson, arbiter, który dla polskich internetowych portali, znany jest jedynie z posiadania sporej sumy na koncie, oraz jako ukryta postać złego amuletu przynoszącego nam porażki w meczach, które ma przyjemność sędziować. Ale ja nie o tym. Nie tak dawno obstawiłem over kartek w meczu Anglia vs Szkocja gdzie owy arbiter trzymał gwizdek między zębami. Oglądając to spotkanie, było ewidentnie widać parę znaczących fauli (zwłaszcza po stronie Szkotów), które bez wątpienia kwalifikowały się na żółć a pewnie nie jeden ekstraklasowy sędzia spalił by się w blokach po piętnastu minutach i sypał by kartkami aż miło. Jednak Eriksson obrał inną strategię. Nie zaogniał gry, widać że miał pełną kontrolę nad meczem i nie próbował strofować piłkarzy kartkami. Stosował jedynie słowne reprymendy i o dziwo, ci pozornie agresywni wyspiarze wiedzieli co wolno a za co można wylecieć i osłabić swoją drużynę. Teraz uwaga, w statystykach pomeczowych ukazała się tylko jedna żółta kartka za to fauli było aż 24. Ten arbiter nadaję się idealnie do zaciętych i z pozoru ostrych meczy i na pewno nie znalazł się w Dublinie przypadkiem dlatego myślę, że śmiało można obstawić na under choć kurs nie zachęca.
⛔100
 
D 0

damian82

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna
Godzina: 22.00
Spotkanie: River Plate Equador-Emelec
Typ River Plate
Kurs: 2.37
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Znalazlem super bet!
Pierwsza liga Ekwadoru, mecz River Plate Equador vs Emelec. Typ River. W druzynie Emelec szesciu kadrowiczow obecnie za zgrupowaniu Ekwadoru (wczoraj mecz z Meksykiem, 31 marca mecz z Argentyna) bramkarz, dwoch obroncow, dwoch pomocnikow i napastnik. . duze oslabienie, ktore musi miec wplyw na ich dzisiejsza dyspozycje. River Plate jest sasiadem w tabeli, bez kadrowiczow, czyli bez oslabien
Do boju Polska i ... River Plate Equador
Pisalem dlugi tekst ale mnie wylogowalo.
⛔100
 
R 3

rrsky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Miami
Godzina: wstępnie 17:00
Spotkanie: Kevin Anderson- Leonardo Mayer
Typ: powyżej 2.5 seta
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch tenisistów mieszczących się w pierwszej trzydziestce rankingu ATP, 27-letniego Andersona z rok starszym Mayerem. Faworytem według buków jest ten pierwszy, do czego nie jestem przekonany. Anderson w ostatnich meczach radzi sobie przeciętnie, zwłaszcza zmartwił mnie jego ostatni mecz z Querreyem, który ku zaskoczeniu wszytkich ostatecznie wygrał, przegrywając pierwszy set i dając się przełamać w 5. gemie. Na szczęscie ładnie się odłamał, doszedł do tie-breaka który wygrał podobnie jak decydujący trzeci set. Tylko że Anderson popełniał wtedy masę błedów, nie grał na swoim poziomie i Querrey delikatnie mówiąc ułatwił mu zwycięstwo. Teraz jego przeciwnikiem będzie argentyńczyk radzący sobie bardzo dobrze na mączce, co udowodnił wygrywając turniej w Hamburgu w tamtym roku. Nawierzchnia w Miami jest wolniejsza niż typowy hard, więc to może być delikatny atutem dla Mayera, preferującego wolniejszą, techniczną i mniej dynamiczną grę. Dla Andersona często ważnym czynnikiem był serwis i na nim zdobywał trochę punktów, teraz jednak już nie przemawia w jego stronę, nie jest na takim poziomie jak kiedyś, dodatkowo im wolniejsza nawierzchnia tym serwis pełni mniejszą rolę.
Nie typuję zwycięzcy, choć myślę ze ten pojedynek wygra Mayer, ale mam nadzieje że nie zaleznie od tego będzie to bardoz dobry pojedynek, który zakończy się trzema setami.
⛔100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eliminacje Euro 2016
Spotkanie: Irlandia-Polska
Typ: Polska 1.5 over
Kurs 3.01
Buk: Betathome
Godz: 20:45
Analiza:
Dzis w Dublinie odbedzie sie bardzo wazny mecz dla naszej reprezentacji.W przypadku wygranej odskoczymy rywalom na 6 punktow i bedziemy duzo blizej awansu do mistrzostw europy.Dzis postanowilem zagrac na Polakow over 1.5 wydaje mi sie ,ze jest to dobra opcja przy fajnym kursie.Z Irlandia latwo jednak nie bedzie (przekonali sie o tym Niemcy) graja podobna pilke do zespolu Szkocji graja pilke silowa i dzis napewno beda trzeszczaly kosci.Licze na dobry mecz i kilka bramek naszej reprezentacji.
⛔100
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Data i godzina: 29.03.2015 ; 20:30
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Sara Errani - Garbine Muguruza
Typ: Sara Errani
Kurs: 4.05
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Wg mnie kursy te są ogromnie przeszacowane. Wiadomym jest,że Włoszka czuje się najlepiej na clayu, ale na hardzie też potrafi osiągać dobre rezultaty. Jest w niezłej formie, czego nie można powiedzieć o Hiszpance, która gra w kratkę. Errani jest świetna w defensywie, serwis słaby.. natomiast Murguruza dobry serwis, mocny FH i BH, ale często gra grę boom-boom. Jak będą wchodziły piłki to powinna rozstrzelać Włoszkę, jeśli nie.. to pojawia się problem, bo nie ma zbytnio drugiego planu na mecz, a w wymianach będzie przegrywać z Errani jeśli nie będzie ryzykowała uderzeniami koło linii. Zdecydowanie Murguruza jest w zasięgu Włoszki i warto pograć ten wysoki kurs
✅305
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: pilka nożna
godzina: 20:45
spotkanie: Irlandia-Polska
typ: połowa/koniec: X/2
stawka: 6,10
bukmacher: fortuna

Witam na wstępie dodam,że oczywiście bukmacher nieregulaminowy bo nie chce słuchać pierdolenia ,że takiego typu nie ma.A więc daje typ taki jaki daje wiadomo,że to ryzyko ,ale zobaczymy.Zacznijmy ,że ta piłka to juz nie to co kilka lat temu ,że dominowaly po kilka zespołów teraz takie czasy,że każdy z każdym może wygrać przykład Gruzja-Polska gdzie nasi byli skazani na pożarcie bo gorący teren to samo wczoraj Izrael-Walia czy dzis strzelony gol przez policjanta z Gibraltaru przeciwko Szkotom .Czesto oglądając naszych jestem przekonany ,że zobaczymy dziś remis do przerwy biorąc to,że wszystko sie moze zdarzyć tak jak w meczu Gruzji z naszymi daję w dzisiejszym meczu identyczny scenariusz podobny do meczu naszych z Gruzją .a wiec remis do przerwy i wgrana naszych na koniec meczu mysle że skromne 0:1 lub 1:2 bedzie .Pozdrawiam
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bermuda - Bahamas
Typ: over 5.5
Kurs 2.65
Buk: Expekt
Godz: 20:00
W strefie CONCACAF trwają eliminacje do mistrzostw świata 2018. O godzinie 20 odbędzie się spotkanie zespołów Bermudy i Bahamy. Bardzo egzotyczne są to narodowości i raczej nie wystąpią w finałach mistrzostw, jednak bezpośrednie pojedynki są godne uwagi. Głównie z racji wielu goli. W pierwszym pojedynku Bermudy wygrały na wyjeździe aż 5-0. Dziś rewanżowy mecz odbędzie się na terenie faworytów, więc zgodnie z logiką Bermudy powinny pokonać rywala jeszcze dosadniej. Liczę, że gospodarze po raz drugi pokażą rywalom, gdzie ich miejsce w szeregu i wygrają spotkanie dużą różnicą zdobytych bramek. Myślę, że 6 goli strzelą spokojnie, a kurs na takie zdarzenie jest całkiem sympatyczny.
⛔100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna - Primera Division
Spotkanie: Union Santa Fe - Velez Sarsfield
Typ: 2
Kurs 3,22
Buk: Pinnacle Sports
Godz: 23:15
Analiza:
Na zakonczenie weekendu przenosimy sie do Ameryki Poludniowej a dokladnie do Argentyny.Czeka nas ciekawe spotkanie zespolow Union de Santa Fe oraz Atletico Velez Sarsfield.Gospodarze dzisiejszego spotkania to maly prowincjonalny klubik ktory powraca do Primera Division i notuje serie 6 meczow bez porazki.Prozno szukac jakis wiekszych nazwisk w zespole Santa Fe a ich najwieksza gwiazda jest doswiadczony pomocnik Diego Villar.Goscie dzisiejszego spotkania to bardziej utytuowana oraz doswiadczona druzyna Velez Sarsfield ktora ostatnio nie zachwyca forma.Najwieksza gwiazda zespolu jest doswiadczony napastnik Mariano Pavone ktory z niejednego pieca chleb jadl.Jak wspominalem klub z Sarsfield w obecnym sezonie nie zachwyca forma a ostatnie wyniki sa ponizej krytyki jednak dzisiaj rywal na przelamanie idealny.H2H po stronie Velez.Wedlug mnie Union Santa Fe zakonczy dzisiaj passe meczow bez porazki i przegra z druzyna Miguela Russo.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom