>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 29.03.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Seria B Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Avellino-Cittadella
Typ: wygra Avellino
Kurs:1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie ekipy maja o co grać. Avellino zajmuje 8 miejsce i jest to ostatnie miejsce premiowane grą w play-offach które pozwala marzyć o serii A. Cittadella jest w tabeli 19 i też jeszcze może żyć nadzieją utrzymania w serii B. Jak widać dwa odmienne cele ale jest to spowodowane poziomem drużyn o czym najlepiej świadczy różnica pkt. w tabeli gdzie gospodarze mają 16 pkt więcej od gości. I dzisiaj Avellino chcą uczestniczyć w play-offach musi wygrać z słabym przeciwnikiem. Szczególnie że ten zagra bez Coly ( obrona 21/1),Paoulucci ( pomoc 21/0)Di gennaro ( pod.bramkarz 31/0),Marino ( obrona 15/0) oraz Corrali ( atak 24/5)
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea City - Norwich

Typ: Gospodarze wygrają bez straty bramki
Kurs: 2.60
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Mecz na szczycie to nie jest, ale myślę, że śmiało można postawić na wygraną Gospodarzy bez utraty gola. Patrząc na tabele myślę, że będziemy świadkami dobrej piłki i zaciętej walki w której mam nadzieję Swansea wybroni i przede wszystkim to spotkanie wygra. Swansea stoi przed znakomitą szansą do tego by wyprzedzić kanarki, więc taki jest mój typ. A ja już wyjaśniam dlaczego właśnie tak typuje ten mecz, po 1 - bilans bramkowy Norwich w lidze 26:48, a teraz bilans bramkowy Swansea w lidze 42:48, Norwich mało co strzela, a dużo traci, więc mój typ na dziś - Gospodarze wygrają bez straty bramki, Powodzenia !
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayern - Hoffenheim
Typ: 1 połowa Bayern -1
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Więc tak Bayern w tygodniu wygrał mecz wyjazdowy z Hertą Berlin w której to zapewnił sobie mistrzostwo, dzisiaj więc czas na świętowanie na własnym boisku przed własną publicznością. Spodziewam się tutaj ogromu goli ale tylko dla jednej drużyny, myślę że dzisiaj można śmiało grać wszelakie handicapy i overy w stronę gospodarzy. Już ostatnio z Hertą zagrałem taki handicap i siadł a dzisiaj nie wiem co musiałoby się stać żeby Hoffenheim dało radę wybronić się przed Bayernem który będzie dzisiaj chciał strzelić ogromnom ilość bramek. Ostatnie mecze Bayernu nie były jakoś wyjątkowo obfite w bramki, mecz z Hertą pokryty handicap, mecz z Mainz dość wymęczone to zwycięstwo ale również dwoma golami. Głównie było to spowodowane meczami w LM, ale z Hertą już Bayern pokazał naprawde ładna grę i mogli strzelić o wiele więcej bramek. Nie zdeklasowali Herty ale dzisiaj rozjadą jak walec Hoffenheim i to jest dla mnie pewne, ogólnie spodziewam sie tutaj wyniku jak z 10 marca 2012, kiedy to Bayern wygrał 7:1 z gośćmi. Hoffenheim sporo poprawił grę od poprzedniego sezonu ale wydaję mi się że wiedzą co ich dzisiaj czeka. Zdarzają im się nawet wygrane takie jak z Leverkusen, no ale wiadomo jak z tą formą Leverkusen bywa. Hoffenheim przegrał w Schalke 4:0, więc skoro Schalke dało radę wygrać wysokim wynikiem to można sobie wyobrazić co zrobi dzisiaj Bayern.
zwrot 0
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker -PTC FINAL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Marco Fu vs Gerard Greene
Typ: Marco Fu (-2,5)
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym pojedynku mamy przepaść jeżeli chodzi o aktualną formę i możliwości obu zawodników.
Marco zagrał wszystkie 3 mecze w Preston na bardzo wysokim poziomie. Wczoraj po raz kolejny pokazał się z jak najlepszej strony. Bez żadnych problemów pokonał 4-1 Johna Higginsa. Każdy wygrany fream to wysoki break(66,75,79 i 87pkt). Mnie osobiście gra Azjaty się podoba. Dostaje szansę to podchodzi do stołu i na wielkim spokoju wygrywa partie. Dyspozycja jest świetna,a wtedy wszystko się układa po myśli zawodnika.

Gerard na prawdę nie zachwyca. Jego gra jest dużo słabsza niż osiągnięty wynik. Na pewno dużo zawdzięcza swojemu doświadczeniu,które mu pomaga w niektórych momentach. Jednak nie wiele mniej swoim rywalom Hamiltonowi i Allenowi. Wczorajszy mecz w jego wykonaniu był słaby. Udało się wygrać,bo Allen zagrał chyba jeden z najgorszych meczów w swojej karierze. Jeżeli dzisiaj Greene zagra coś podobnego to dostanie szybkie 0-4 i zakończy udział w turnieju. Nie widzę w tym meczu szans dla Gerarda i spodziewam się szybkiego zwycięstwa zdecydowanego faworyta.
H2H 1-0 dla Fu (5-2 podczas eliminacji do AO2012)
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna : Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna - Atalanta
Typ: Atlanta
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj nie omieszkałam sobie wybrać spotkania z włoskiej ligi po takim zawyżonym kursie, a dokładniej pojedynek pomiędzy Bolgona a Atalanta. Moim faworytem w tym meczu jest drużyna gości. Atalanta 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 43 pkt, ostatnie 5 spotkań to same zwycięstwa np z takimi drużynami jak Lazio , Inter na wyjeździe czy Sampdoria. Nie rozumiem tak dużego kursu na ten zespół ;) Gospodarze 17 miejsce w tabeli z dorobkiem 26 pkt, ostatnie 5 spotkań ich to 2 porażki, 2 remisy i jedna wygrana ze słaba drużyna Cagliari. Rozumiem ze Bologna walczy o utrzymanie i potrzebne sa jej punkty ale czy akurat w tym meczu uda im się je zdobyć .. ? Ja typuje zwycięstwo Atalanty, ale osobiście polecam mniej ryzykowny typ np. remis lub wygrana gości po kursie 1,6. W tym meczu dużo prawdopodobny jest tez remis 1-1, 2-2 dlatego polecam także typ ze Atalanta strzeli gola po kursi 1,48 lub tez ryzykowniejszy a warty zagrania ze drużyna gości +1,5 bramki po kursie 2,92 ???? Polecam
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship Grand Final 2014
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Gerard Greene v Marco Fu
Typ: Marco Fu wygra 4-0
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Fu gra zbyt dobrze by mieć jakiekolwiek problemy z przeciętnym Greene’em, który w tym turnieju ma więcej szczęścia niż rozumu. Najpierw dostał beznadziejnego Waldena (4-1), potem Hamilton dał się ograć z 3-0 na 3-4, a wczoraj Allen zagrał na poziomie polskich juniorów i w ten sposób po żenującym „spektaklu” z obu stron Greene znalazł się w półfinale, na który nie zasłużył i gdzie zupełnie nie pasuje. Dzisiaj fartowny run Irlandczyka powinien dobiec końca, bo Fu w Preston wygląda świetnie, chyba nawet najlepiej ze wszystkich półfinalistów. Wczoraj tylko to potwierdził bez problemu ogrywając dobrze dysponowanego Higginsa (4-1) wszystkie frejmy wygrywając jednym podejściem (87, 75, 79, 66). Wcześniej to samo zrobił z Wilsonem (4-0) i Williamsem (4-2) W starciu z tak grającym Marco nie widzę wielkich szans przed Irlandczykiem, któremu może być trudno nawet o jednego frejma. Typ oczywiście ryzykowny, ale wysoki kurs wynagradza to ryzyko, moim zdaniem za jakąś umiarkowaną stawkę warto spróbować.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina:
14:00
Spotkanie: Veszprem - Wisła Płock
Typ: Wisła win (handicap +7,5)
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jestem w stanie wszystko zrozumieć ale nie taki kurs z takim handicapem na nasz klub w starciu z rywalem, którego całkiem niedawno się ograło 1 bramką a gdyby nie rozkojarzenie pod koniec meczu to zwycięstwo to było by jeszcze bardziej okazałe. Także to będzie mój mega mocny typ dnia i polecam go bardzo.
Składów nie będę przytaczał bo każdy wie, że drużyna węgierska naszpikowana jest gwiazdami światowego formatu (z Nagy&#39;em i Ilić&#39;em na czele) co nie zmienia faktu, że szczypiorniści z Płocka nie mają się czego wstydzić mając w swoich szeregach takich zawodników jak Eklemović, Ghionea, Lijewski, Nenadić czy fantastyczny w pierwszym meczu &quot;Kaczka&quot; (Jurkiewicz). I co najważniejsze w tym typie to to, że losy awansu wcale nie są rozstrzygnięte a ja osobiście bardzo wierzę w awans naszych. Niemniej jednak chodzi o to, żeby jak najdłużej trzymać korzystny wynik co w konsekwencji (przy nawet przechyleniu awansu na swoją korzyść przez drużynę gospodarzy) powinno spokojnie wystarczyć do trafienia typu.
Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie przegrania tego meczu przez Nafciarzy aż 8-ioma bramkami. Oczywiście może się to zdarzyć ale tylko i wyłącznie przy spełnieniu 2 warunków: genialnego meczu węgierskiej drużyny i fatalnego naszej. Szanse na tak tragiczny obrót spraw są wg. mnie marne i dlatego gram właśnie to co wyżej napisane. Powodzenia !
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia, Esiliiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Flora Tallinn II - Kivioli Irbis
Typ: over 3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Według mnie kurs solidnie przesadzony, drugi zespół Flory Tallinn obecnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli, przegrali jedno spotkanie z rezerwami Levadii, która znana w Polsce jest z tego, że skopała dupsko pewnej drużynie bodajże w kwalifikacjach do LM ???? . Tak to Flora wygrała wszystkie swoje spotkania, niektóre dosyć pewnie, jednak trzeba także zaznaczyć zwycięstwo z Tulevik - drugą obecnie drużyną w lidze. Właśnie tylko w spotkaniu z Tulevik nie padł wynik over&#39;owy, tak to we wszystich pięciu spotkaniach z rzędu było powyżej 3.5 gola. Drużyna Irbis do tej pory zagrała zaledwie dwa spotkania, w obu meczach nie udało im się wygrać i zremisowali zaledwie z Rakvere Tarvas, drużyną, która w czterech spotkaniach zanotowała 3 punkty. Nie lekceważyłbym tutaj drużyny gości, jednak po dwóch meczach trudno ich ocenić, jednak wybiorę w tym meczu over.
⛔100
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna - Atalanta
Typ: Atalanta 0 (AH)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Atalanta zdecydowanie nabrała wiatru w żagle i na tle mało wyrazistej Bologny powinna prezentować się dziś o niebo lepiej. Pięć zwycięstw z rzędu zbliżyły Atalantę na 5 punktów do Interu, który zajmuje 5 miejsce.

Najpoważniejsze braki drużyny gości to absencje Brivio oraz Moraleza. W Bolonii przymiarki do zwolnienia trenera Ballardiniego. Obecnie gospodarze mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. W przypadku przegranej zapewne poleci głowa w/w opiekuna. Co do składu brak absencji kluczowych zawodników.
Kursy na zwycięstwo Atalanty jak najbardziej warte pogrania nawet za nie duże stawki. Sam od jakiegoś czasu śledzę sytuację Atalanty w lidze. Czuję, że bliżej zgarnięcia kompletu punktów w dzisiejszym spotkaniu są właśnie podopieczni Colantuono. Osobiście gram na ich zwycięstwo lekko asekuracyjnie w handi azjatyckim, który w przypadku remisu daje mi zwrot.
✅120
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Legia Warszawa vs Lech Poznań
Typ: HT/FT X/1
Kurs: 5,00
Buk: Unibet
Analiza:
Polskie El Clasico, spotkanie dwóch czołowych obecnie drużyn. Minimalnym faworytem jest stołeczny klub, który ma obecnie siedem punktów przewagi nad Lechem. Dziś gospodarze wystąpią w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Ojamaa - Radović. Legia nie ma co ukrywać obecnie gra w kratkę. W ostanim meczu zapewnili sobie komplet punktów po szczęśliwym zwycięstwie 1-2 z Piastem Gliwice pomimo tego, że przegrywali 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył rezerwowy Jakub Kosecki. W tamtym meczu przeważali zdecydowanie o czym świadczy posiadanie piłki w wysokości 72%. To zwycięstwo było dla legionistów znaczące, gdyż nie byli w stanie zdobyć kompletu punktów od blisko miesiąca. Lech natomiast wygrał dwa ostatnie spotkania tym samym wynikiem to jest 2-1 odpowiednio z Lechią i Podbeskidziem. Skład gości na to spotkanie: aciej Gostomski - Mateusz Możdżeń, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Barry Douglas - Łukasz Trałka, Karol Linetty - Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics - Łukasz Teodorczyk. Z pewnością możemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Jestem zdania, że pierwsza połowa będzie wyrównana, natomiast w drugiej połowie Legia zyska przewagę i przypieczętuje wygraną-powodzenia
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Legia- Lech
Typ: X2
Kurs: 1.78
Buk: Unibet

Ja osobiście idę w stronę Lecha. Gra Legii mnie kompletnie nie przekonuje. Grają w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy &quot;gorszą piłkę&quot; od zespołu z Poznania. Nie wiem na czym ludzie opierają swój optymizm stawiając na Legię po kursie 1.95.
Przyglądając się grze obu zespołów w ostatnim okresie to ja w tym spotkaniu nie widzę zdecydowanego faworyta. Personalnie też jakiejś wielkiej przewagi żaden z zespołów nie posiada. Śmiem nawet twierdzić, że siła ofensywna jest po stronie Lecha.
Kadrowo oba zespoły są o podobnym potencjale. Z tą tylko różnicą że Lech ma na szpicy nieskutecznego Teodorczyka a Legia &quot;drewnianego&quot; Dwaszwilego. W bocznych sektorach boiska oba zespoły mają grajków o podobnej klasie. Z jednej strony Żyro i Duda a po drugiej stronie Pawłowski z Lovrencicsem. Różnice pewnie robi Radowic, ale po drugiej stronie odpowiedzialni za tą strefę boiska będą Dobrzy w destrukcji Trałka z Linettym.
Ktoś powiedział, że Lech na wyjeździe traci ileś tam procent swojego potencjału. Ja uważam wręcz odwrotnie. Lechowi łatwiej się będzie grało z Legią na wyjeździe niż u siebie. Lech dzisiaj będzie zmuszony robić to co umie najlepiej....czyli skupi się na rozbijaniu ataków i będzie czyhał na szybkie wyprowadzenia ataków. A to im wychodzi jak mało komu w tej lidze. Więc nie przedłużając ja uważam, ze Legia dzisiaj wbrew pozorom łatwego meczu nie będzie miała i w mojej ocenie straci na Łazienkowskiej punkty...dlatego X2 po kursie 1.78 biorę i nie pytam.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja Pro B
Godzina: 20:00
Spotkanie: Boulazac - Souffelweyersheim
Typ: under 148,5
Kurs: 1.88

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj ide w kierunku underka wzapleczu ekstrakalsy francuskiej. Spotkanie drużyn z dolnych rejonów tabeli zwiastuje nam dobry i zacięty mecz sasiadów. Ekipa gospodarzy świetnie potrafi bronić u siebie i obrona to jest ich broń numer 1, dzisiaj są zdecydowanym faworytem i na niewiele pozwolą ekipie gości którzy też nie są zbyt mocni w ofensywie i powinni spokojnie się ograniczyć głownie do przeszkadzania gospodarzom. Ich pierwszy mecz to 73-64 dla Souffi dzisiaj powinien byc solidny rewanż. Gospodarze nie powinni wypuścić gości z 70 pkt, a przy tym jakiegoś mega pogromu się nie spodziewam. Jak dla mnie linia na te zespoły pieknie i widzę oczami wyobraźni pieknego underka, a jak będzie zobaczymy.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 22:30
Spotkanie: Jon-Lewis Dickinson - Neil Dawson
Typ:Neil Dawson - KO, TKO lub dyskwalifikacja
Kurs: 7.00
Buk: bet 365
Analiza:
Pierwsze wrażenie gdy widzisz Dawsona - wysoki, wolny, ślamazarnie poruszający się kołek bez specjalnych atutów technicznych. Jego taktyka opiera się na kilkukrotnych zazwyczaj chaotycznych zrywach w trakcie rundy, coś a&#39;la Marco Huck, ale nie tak spektakularnych i w mniejszej ilości ciosów. Ten wydawałoby się prosty styl boksowania w połączeniu z naprawdę przyzwoitym ciosem (choć jego procent nokautów nie do końca na to wskazuje) dał mu jednak kilka wartościowych zwycięstw, choćby nad niepokonanymi do czasu walki z nim Conquestem (którego opisywałem już w tym dziale) i Keanem. Dickinson to też nie jest żaden wirtuoz. W ringu na pewno będzie dużo aktywniejszy od rywala, będzie składał lepsze kombinacje, tyle, że podczas swoich ataków bardzo często zapomina o obronie, co właśnie otworzy szanse przed Dawsonem. Walka zaplanowana jest na pełen dystans 12-rund, także myślę, że kilka szans na ulokowanie swoich wiatraków na szczęce Dickisona Dawson otrzyma. Należy też dodać, że Dickinson jest podatny na rozcięcia i kontuzje. Wszystko to w połączeniu do zamiłowania brytyjskich ringowych do przedwczesnego przerywania walk pozwala mi dużo przychylniej od buków ocenić szansę Dawsona w tej walce. Mój typ: Dawson przed czasem.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Real - Vallecano
Godzina : 22:00
Typ : Under 3,5 bramki
Kurs : 3,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Do końca sezonu Primera Division jeszcze sporo meczy. Według mnie Real nie wykorzystał szans ani z Barceloną ani z Sevillą. Wychodzi na to, że zespól ze stolicy Hiszpanii nieco obniżył loty. Potknięcia spowodowały spadek na trzecie miejsce w tabeli, a jak wiadomo każde inne miejsce poza samą góra tabeli będzie dla nich porażką.
Czasem gdy się za bardzo chce, to nie wychodzi. Tak może być dzisiaj, gdy Real na siłę będzie starał się wbić jak największą liczbę bramek. Pośpiech potęguje błędy, a w tym sporcie kosztuje to kilka minut straconego czasu na kolejne akcje.
Real powinien w spokojnym tempie starać się minimalnym nakładem sił wygrać ten mecz. Nie ma sensu się szarpać, bo do końca sezonu jeszcze daleko, a będzie z kim i o co walczyć. Mowa o drużynach z wyższej półki niż dzisiejsi przeciwnicy, którzy okupują dolną połówkę tabeli.
⛔100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaBrazylia NBB 22:00
Spotkanie: Bauru - Goiania
Typ: over 163.5 pkt
Kurs: 2.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Jeszcze dzis w nocy wybrałem jedno spotkanie z oferty overowej z kosza. W najwyższej klasie rozgrywkowej brazylijskiej ligi koszykarskiej zmierzy się ósmy w tabeli Bauru z trzecim od końca zespołem Goiania. Wszystkie znaki na niebie z dużym prawdopodobieństwem wskazują, że w tym spotkaniu świadkami będziemy wysokiego wyniku punktowego. Gospodarze to jeden z lepiej rzucających zespołów ligi. W meczach u siebie pada średnio prawie 168 pkt na mecz. Posiadają oni szeroki i zróżnicowany skład. Świetnie rzucają za 3 pkt. W tym sezonie trafiali średnio prawie 10 razy na mecz. Do tego potrafią wykorzystywać wysokiego Murilo który zdobywa średnio 16 pkt oraz dobrego młodego rozgrywaka(ponad 5 asyst i 14 pkt na mecz). Goście to słąby zespół. Wygrali w tym sezonie zaledwie 9 razy a ich obrona to druga najgorsza w lidze. Posiadają oni wąski skład, właściwie do gry nadaje się 8-9 zawodników. Gra tego zespołu opiera się właściwe na dwójce dobrze rzucających graczy Diego oraz Taboadzie. Na ostatnie 10 spotkań na wyjeździe wygrali zaledwie raz. W pierwszym meczu tych zespołów zawodnicy wrzucili 170 pkt także tutaj linie mamy dosyć korzystną. Mam nadzieje, że powyższe teamy za nieco ponad godzine uraczom mnie kawałkiem solidnego i przede wszystkim ofensywnego basketu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom