>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.03.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 904,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia 2 liga
Spotkanie - MVV Maastricht : De Graafschap
Typ - De Graafschap
Kurs - 3.10
Buk - Unibet
Analiza :
Na dzisiaj zdecydowałem się na spotkanie w 2 lidze Holenderskiej pomiędzy drużynami które zamierzają walczyć o awans do Eredivisie i tak naprzeciwko siebie staną MVV Maastricht które obecnie jest na 2 miejscu ze stratą do liderującej Sparty Rotterdam tylko 2 pkt i zespołem z miejsca 5 De Graafschap które na swoim koncie ma 42 oczka i strata do gospodarzy 5 pkt a lidera 7 ale do końca rozgrywek jest jeszcze sporo kolejek i wszystko się może przydarzyć . Dlaczego stawiam na gosci ? ano znalazłem parę argumentów które przemawiają własnie za nimi i tak :
- MVV Maastricht w tym sezonie lepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych niz u siebie ( dom - 6-2-5 bramki 27:20 ) a wyjazdy ( 8-3-1 bramki 24:13 ) ostatnie 5 spotkań u siebie to 4 porażki ( 2:3 z Helmond , 1:2 z Emmen , 1:2 z Cambuur i 3:4 z Volendam ) . Natomiast goscie w meczach wyjazdowych radzą sobie dobrze na 12 spotkań bilans 6-3-3 w bramkach 19:13 i to jest pierwszy + w/g mnie dla gosci . A drugim + jest ich H2H gdzie wygląda to następująco na 11 ostatnich spotkań bilans 2-3-6 bramki 14:22 a na terenie MVV Maastricht bilans 1-0-4 i 5:13 tak więc wszystko pokazuje że więcej szans na zwycięstwo w tym spotkaniu daję De Graafschap i chyba po całkiem dobrym kursie . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Jupiter League
Spotkanie: FC Volendam - Fortuna Sittard
Typ: FC Volendam
Kurs: 1,75
bwin
Spotkanie trzeciej ekipy Holenderskiej Jupiter League z ósmą wybrałem na dzisiejszy mecz do analizy. Ja uważam że gospodarze mają dzisiaj większe szanse na komplet punktów. Walczą oni w dalszym ciągu o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak już wspomniałem zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem czterdziestu pięciu punktów. Do liderującej Sparty Rotterdam tracą cztery punkty. Jak dotąd na swoim obiekcie grali bezkompromisowo, osiem meczy wygrali i pięć przegrali. Strzelili aż trzydzieści cztery gole co daje najlepszy, wspólnie z liderem rezultat. Ostatnio są w dobrej formie wygrali pięć z ostatnich siedmiu ligowych potyczek gromiąc na wyjeździe Veendam, na swoim obiekcie Dordrecht czy też wygrali z walczącym o awans De Graafschap. W kadrze Volendaam wystepuje znakomity strzelecdwudziestodziewięcio letni Holender Jack Tuyp który ma na swoim koncie dwadzieścia trzy gole w dwudziestu czterech meczach co jest wynikiem wręcz fantastycznym. Patrząc na ogólny bilans bramkowy to podopieczni Hansa de Koninga mają najwięcej strzelonych goli bo aż pięćdziesiąt osiem. Tyle może o gospodarzach teraz przeszedł czas na graczy z Sittard. Oni zaś zajmują ósme miejsce z dorobkiem trzydziestu ośmiu oczek. Niebędą oni łatwym rywalem bo ostatnie mecze wskazują na zwyżkę formy. Wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań ale na wyjeździe przegrali trzy kolejne mecze z Go Ahead jeden cztery, Telstar zero dwa i Emmen dwa trzy. Ostatni wyjazd co prawda wygrali ale z najgorszym w tabeli Eindhoven. Warto też zwrócić uwagę na najlepszego strzelca w zespole Kongijczyka Patricka N&#39;Koyi Kyabu który ma na swoim koncie jedenaście goli i dosyć regularnie wpisuje się na listę strzelców. Czy dzisiaj są w stanie coś ugrać na Kras Stadion ? Ja osobiście wątpię.

✅ 75
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2
Spotkanie: LB Chateauroux - SCO Angers
Typ: X/X HT/FT
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Godz. 20:00
Analiza:
Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Goście w niezłej formie, 4 ostatnie mecze to dwa zwycięstwa i dwa remisy, w tym na wyjeździe z liderującym Monaco. W zapowiedzi przedmeczowej, po tym spotkaniu, piłkarze przyjezdnych, chcieliby znaleźć się na podium w ligowej punktacji, ale grają bardzo nierówno. Moim zdaniem, dziś wieczorem, z tego trudnego terenu wywiozą jeden punkt, choć mają bardzo korzystny bilans gier z zespołem Chateauroux.
Gospodarze to klub z historią, grają solidny, aczkolwiek momentami chaotyczny i szarpany futbol, zaledwie kilka punktów dzieli ich od strefy spadkowej i to motywuje ich do lepszej gry. Ale u siebie są bardzo mocni, prawie od roku nie doznali porażki, jeden wyjątek, to przegrana w meczu pucharowym z Bordeaux (2:3). Własny stadion, kilkanaście tysięcy kibiców, nieźli gracze, no i mała ciekawostka, sztuczna murawa, co wiąże się z tym, że nie każda ekipa umie grać na takiej nawierzchni. Myślę, że miejscowi będą chcieli wykorzystać zmęczenie przyjezdnych (szczególnie po ostatnim meczu z Monaco). Dodam jeszcze, że na tym obiekcie, po serii pięciu zwycięstw, punkty stracił lider tabeli. Spotkanie zakończy się najprawdopodobniej rezultatem remisowym.

⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Ligue 1
Spotkanie: PSG - Montpellier
Typ: PSG (0-1)
Kurs: 2.75
Buk : Unibet
Dzisiaj o godz 20:30 zobaczymy w akcji aktualnego lidera Ligue 1 PSG, który zmierzy się z mistrzem kraju Montpellier. Faworyt tego spotkania jest jeden i to nie podlega dyskusji. Paryżanie pewnie kroczą po tytuł mistrzowski i w mojej ocenie spokojnie sobie dzisiaj poradzą z aktualnym mistrzem kraju. Montpellier obecnie zajmuje 7 lokatę w lidze. Co jest dość istotne w ostatnich 5 meczach wyjazdowych wygrało tylko raz ze słabym Evian. Montpellier to już nie jest ta drużyna ,która czarowała nas w poprzednim sezonie. Dzisiaj praktycznie wszystko przemawia za tym by postawić na gospodarzy. Potencjał piłkarski, siła ofensywna, atut własnego boiska. Nic tylko pobierać i grać.
Montpellier do dzisiejszego spotkania przystąpi osłabione brakiem Bocaly,Estrady, Ait-Fany. W zespole gospodarzy zabraknie Motty oraz Verratiego.
Dla mniej odważnych dobrym betem jest czysty win PSG po fajnym kursie 1.59 do dubla jak znalazł. Polecam....2-0 to mój typ ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Węgry, NB-1
Spotkanie:Videoton-Siofok
Typ:ile padnie goli ? więcej niż 3,5
Kurs:2,75
Bukmacher:BWIN
Analiza:
Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00. Czwarta drużyna w lidze, obecny wicemistrz podejmuje ostatnią drużynę. Zdecydowałem zagrać się na liczbę bramek w tym meczu. Videoton w dwóch ostatnich spotkaniach wygrał po 4:0, a więc 8 bramek w dwóch meczach (drużynami, które poniosły takie klęski były Egri - przedostatnia drużyna i Honved - drużyna zajmująca 6 miejsce). Oba te spotkania Videoton rozegrał na wyjeździe. Wynika z tego, że zespół jest w formie bez względu czy gra u siebie czy na wyjeździe. Co do przeciwnika to zespołowi Siofok pozostało walczyć o utrzymanie...W ostatnim meczu grali z liderem na wyjeździe i przegrali 1:2 (czerwoną kartkę w zespole Siofok otrzymał Fejes przy stanie 1:2). Widać,że drużyna walczy i tak też może być w dzisiejszym meczu. Dlatego uważam, że będzie w meczu minimum 4 bramki, a cały mecz wygrają gospodarze. Z innych typów odnośnie tego meczu polecam, że w pierwszej połowie będzie więcej niż 1,5 bramki.
Pozdrawiam

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 9

cr7-81275

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska II liga Zachodnia
Spotkanie: Bytovia Bytów - Tur Turek
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dzisiejszym typem dnia jak dla mnie jest spotkanie pomiędzy walczącą o awans Bytovią, a broniącym się przed spadkiem zespołem Tura Turek. Spodziewam się tutaj co najmniej trzech goli dla gospodarzy, którzy dobrze rozpoczęli runde wiosenną wygrywając 2 pierwsze spotkania. Zespół gości przyjedzie do Bytowa najmłodszym składem w lidzę i spodziewam się niepoukładanej gry oraz błędów niedoświadczonych zawodników. Oprócz problemów kadrowych dochodzą do tego jeszcze te finansowe (Zespół gości ma ponad milionowe zadłużenie). Bytovia jeżeli chce myśleć o awansie taki spotkania powinna wygrywać i to zdecydowanie. Liczę zatem na bramki ze strony gospodarzy, ale uważam również, że młody zespół z Turowa skazany na porażkę, będzie chciał coś udowodnić.

⛔ 100
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Tenis;CHALLENGER - SINGIEL: Pereira (Kolumbia), ziemna
Capdeville P. (Chi)-De Paula F. (Bra)
Typ: DW 2:0 De Paula
Kurs:5.00
Buk:bet365
Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie Capdeville P. (Chi)-De Paula F. (Bra).Capdeville zajmuje 172 miejsce w rankingu ATP naotmiast De Paula 252.Zdecydowanym faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Capdeville.Co prawda ma wyższe miejsce w rankingu ATP o 80 pozycji;na tej podstawie pewnie ustalili kursy.Jednak faworytem tego spotkania nie jest Capdeville,tylko De Paula.Ten oto brazylianczyk wygrał ostatnio z Karlovic Ivo 2 do 0.Był to bardzo ciężki przeciwnik do pokonania;zajmuje 131 miejsce w rankingu ATP,jednak wygrał z nim bez trudu.De Paula jest w znakomitej formie o czym świadczy ostatni wygrany mecz.Różnica miejsc między Capdeville a Karlovic to 41 pozycji.De Paula w dzisiejszym spotkaniu ma łatwiejszego gracza do pokonania niż ostatnio.Powinien uporać się z przeciwnikiem dwóch setach.

⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja Ligue 2
Spotkanie: Chateauroux - Angers
Typ: Obie strzela gola Bts
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chateauroux zajmuje 13 miejsce w tabeli posiadają 33 punkty na swoim koncie.Mają tylko trzy punkty przewagi nad le mans którzy są na miejscu 18.Bilans bramek 33:32 u siebie 22:10.U siebie jeszcze nigdy nie przegrali 6 wygranych,8 remisów.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,dwa remisy,dwie porażki.Remis z GFC Ajaccio 1-1,remis z Monako 1-1,przegrana z Le Havre 1-0,wygrana z Arles 2-0,przegrana z Lens 4-3.Bilans bramek formy na pięć spotkań. 7:7
Angers zajmuje 5 miejsce w tabeli posiadają 48 punktów na swoim koncie.Tracą do caen tylko trzy punkty dzisiaj muszą wygrać aby myśleć o awansie.Bilans bramek 41:28 na wyjeździe 18:14.Forma na ostatnie pięć spotkań dwie wygrane,dwa remisy,jedna porażka.Remis z Monako 2-2,remis z Dijon 3-3,wygrana z Le Mans 0-2,wygrana z GFC Ajaccio 1-0,przegrana z Le Havre 2-1.Bilans bramek formy na pięć spotkań 9:7.
Jedna i druga drużyna ma cel na ten mecz aby wygrać spotkanie.Moim zdaniem obie drużyny pójdą do ataku.Dzisiaj obie drużyny powinny strzelić po jednym golu bo remis dla żadnej drużyny nie będzie dobry.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-Atp Miami
Spotkanie: T.Haas-D.Ferrer
Typ: T.Haas
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Na początku garść suchych informacji David Ferrer to obecnie 5 zawodnik rankingu Atp, zaś Niemiec zajmuje w nim 18 pozycję. Jednakże ranking w tym przypadku nie oddaje obecnej sytuacji. Blisko 35 letni Haas w 4 rundzie sprawił ogromną sensację ogrywając turniejową jedynkę Serba Novaka Djokovicia,a w ostatnim pojedynku równie gładko pokonał Francuza Simona. Ferrer, zaś w ostatnim starciu przegrał seta z dosyć przeciętnym leworęcznym Melzerem, a w ostatnim turnieju poprzedzającym imprezę na Florydzie odpadł już w II rundzie. Dlatego na podstawie ich obecnej formy to Tommy Haas jest dla mnie faworytem tego starci. Warto zwrócić także uwagę, że Haas bardzo lubi grać na twardej nawierzchni, w przeciwieństwie to Hiszpana, który podobnie jak większość jego rodaków jest specjalistą od gry na mączce. Dodatkowo bardzo zachęcający jest kurs, dlatego też polecam granie na Haasa

⛔ 100
 
U 2

ukaszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Spotkanie: Leicester - Millwall
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania na King Power Stadium w Leicester. Gospodarze, którzy zajmują 6 miejsce w tabeli Championship będą podejmowali FC Millwall, które plasuję się na pozycji 14. Drużyna gospodarzy prezentuje się bardzo dobrze na własnym boisku. W tym sezonie wygrała 12 spotkań, zanotowała 3 remisy i 4 porażki. Strzeliła również 40 goli, tracąc 16. W ostatnim czasie zespół Leicester znajduje się w dość przeciętnej, żeby nie powiedzieć słabej formie. Patrząc na poprzednie 5 meczy tej ekipy widzimy zaledwie 2 pkt. w 5 meczach. Nie da się ukryć, że nie wygląda to zbyt optymistycznie. Trochę lepiej wygląda to jeśli spojrzymy na mecze u siebie – 7 pkt. w 5 meczach. Podopieczni trenera Pearsona aspirują w tym sezonie o awans do Premiership, co z pewnością nie będzie łatwym zadaniem. Obecna 6 pozycja w tabeli gwarantuje im udział w play-off, natomiast jest to ostatnia premiowana pozycja. Patrząc na tabelę widzimy, że tuż za Leicester plasuje się Brighton z taką samą ilością zdobytych punktów, lecz gorszym stosunkiem goli. Jeśli chodzi o drużynę Millwall to skupia się ona głównie na zajęciu bezpiecznego miejsca pozwalającego grać w przyszłym sezonie w Championship. Na daną chwilę ma 5 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Na boiskach rywali ekipa ta zdobyła nieco ponad połowę swoich punktów(24 z 47). Ostatnie 5 meczy wyjazdowe to 6 pkt. dla Millwall uzyskane na przeciętnych drużynach Charlton i Middlesbrough. Wydaję mi się, że w tym spotkaniu zwycięstwo powinni odnieść gospodarze, którzy posiadają w swoim składzie solidniejszych piłkarzy, a przede wszystkim lepszych i bardziej bramkostrzelnych napastników. Jednym z nich jest Wood, co ciekawe były zawodnik Millwall, który przeszedł w trakcie tego sezonu. Ma on na koncie już 18 goli w obecnych rozgrywkach. Drugi napastnik to Logent z 14stoma golami w dorobku. W drużynie gości najwięcej bramek ma Irlandczyk Keogh – 6 bramek, ostatniego gola strzelił jednak dość dawno, bo 12 stycznia w meczu z Boltonem. Podkreślić należy, że pierwszy mecz tych drużyn na stadionie Millwall wygrali gospodarze 1;0, co powoduje z całą pewnością rządzę rewanżu ze strony Leicester. Jeśli patrząc na ostatnie konfrontacje obu drużyn to wypada ona na korzyść drużyny Leicester – 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Do boju gospodarze !!

⛔ 100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-ŁOTWA: Virslīga
Spotkanie:Liepajas Metalurgs-Metta/LU
Typ:X2
Kurs:4.00
Godz:18:00
Buk:Bet365
Pierwszy mecz w tym sezonie na Łotwie,zagram dzisiaj dość ambitny typ.Metalurgs sezon rozpocznie w zupełnie nowym składzie, z powodu problemów finansowych. I muszę powiedzieć, że nowy, w tym przypadku, nie znaczy lepszy.W tym sezonie zagrają bez 4 litewskich zawodników w składzie pozostaja tylko gracze z Łotwy. Również dwóch najlepszych łotewskich napastników nie ma już w zespole,pozostawili sobie tylko trzech napastników,a na dodatek jeden z nich jest kontuzjowany i dzisiaj nie zagra.Jeden z tej dwójki w ubiegłym sezonie grał bardzo rzadko do tego na boisku występował jako pomocnik lub czasem lewy obrońca. Więc siła ofensywna gospodarzy w tym meczu nie wygląda najlepiej. Metta / LU mają prawie takich samych graczy, jak w poprzednim sezonie. W zeszłym sezonie byli beniaminkiem i uratowali się przed spadkiem. Gracze są teraz bardziej doświadczoni i zespół będzie o wiele silniejszy niż w poprzednim sezonie, nie ma co do tegowątpliwości.W poprzednim sezonie te drużyny spotkały się ze sobą 4 razy i obie wygrywały po 2 razy u siebie.Więc nawet w ostatnim sezonie goście byli niewygodnym przeciwnik dla gospodarzy. W sumie myślę ,że jest to pierwszy mecz sezonu i bukmacherzy uważają Metalurgs za wielki klub na Łotwie ,ale w moich oczach zawalczą oni o miejsca 5-6 tym sezonie. Metta może zaskoczyć dzisiaj i postawię remis lub ich zwycięstwo.

⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Start Gdynia vs Polpharma Starogard Gdański
Typ: Gospodarze wygrają przewagą minimum 6 pkt-ów
Kurs: 5,75
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 29-03-2013/18-00
Analiza:
Jedyne dzisiejsze spotkanie w Tauron Basket Lidze. Do Gdyni przyjechali zawodnicy z Starogardu Gdańskiego, którzy wydają się być faworytami tej rywalizacji zdaniem bukmacherów, a czy rzeczywiście tak jest? Start Gdynia to zespół nieobliczalny. Plasuje się na piątym miejsce w ,,dolnej szóstce&#39;&#39;. O nieobliczalności tego zespołu świadczy chociażby fakt, iż potrafili wygrać z Asseco Prokomem, jak również i ponieść porażkę w ośmiu spotkaniach z rzędu. Ta bardzo fatalna passa została ostatnio przełamana, dzięki dwóm zwycięstwom, odpowiednio z Koszalinem, i Kołobrzegem. Były to zwycięstwa odniesione na własnym parkiecie. Trener gospodarzy powoli układa drużynę. Dedek jest doświadczonym trenerem, jak na swój wiek. Był drugi trenerem jednych z lepszych klubów koszykarskich w Polsce. O sile gospodarzy świadczy izraelski zawodnik Robert Rothbart. Jest to center posiadający 216cm wzrostu. Michał Jankowski, Jarosław Mokros, Patryk Pełka to jedni z podstawowych zawodników. Polpharma świetnie sobie jak na razie dotychczas radzi. Wygrali 4 ostatnie spotkania. Wśród podopiecznych Mindaugasa Budzinauskasa znajdują się: Martynas Andruskevicius, Jawan Carter, Michael Hicks, Aleksander Lichodzijewski, Łukasz Majewski, Ben McCauley, Uros Mirkovic, Marcin Nowakowski, Szymon Radomski, Kacper Radwański, Filip Rajkowski, Bartosz Sarzało, Daniel Szymkiewicz. Zapowiada się ciekawe, emocjonujące spotkanie. Uważam, że gospodarzy nie należy skazywać na porażkę, sądzę, że mogą sprawić miłą niespodziankę swoim kibicom-powodzenia

⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Leicester vs Millwall
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: expert
Witam, wracam po przerwie, nie mam szans już nawet by umieścili mnie w typerze miesiąca (zbyt mała ilość postó) ale mam ciekawe spotkanie, którym chciałbym się podzielić, kolega, którego zacytuję ciekawie to opisał, ja jednak studiując jego analizę i tabelę utwierdziłem się w przekonaniu, że zarówno gospodarze jak i gośćie trafią do bramek rywala. Leicester u siebie w kratkę, przegrywa z liderem, remisuje z vice i przegrywa u siebie z dołem tabeli, Millwall, też gra jak im zawieje, ale na wyjeździe często trafiają do bramki przeciwnika. Gospodarze jednak też dzisiaj coś powinni trafić (tak wskazują statystyki) i myślę, że na bramki długo czekać nie będziemy.
Dzisiaj wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania na King Power Stadium w Leicester. Gospodarze, którzy zajmują 6 miejsce w tabeli Championship będą podejmowali FC Millwall, które plasuję się na pozycji 14. Drużyna gospodarzy prezentuje się bardzo dobrze na własnym boisku. W tym sezonie wygrała 12 spotkań, zanotowała 3 remisy i 4 porażki. Strzeliła również 40 goli, tracąc 16. W ostatnim czasie zespół Leicester znajduje się w dość przeciętnej, żeby nie powiedzieć słabej formie. Patrząc na poprzednie 5 meczy tej ekipy widzimy zaledwie 2 pkt. w 5 meczach. Nie da się ukryć, że nie wygląda to zbyt optymistycznie. Trochę lepiej wygląda to jeśli spojrzymy na mecze u siebie – 7 pkt. w 5 meczach. Podopieczni trenera Pearsona aspirują w tym sezonie o awans do Premiership, co z pewnością nie będzie łatwym zadaniem. Obecna 6 pozycja w tabeli gwarantuje im udział w play-off, natomiast jest to ostatnia premiowana pozycja. Patrząc na tabelę widzimy, że tuż za Leicester plasuje się Brighton z taką samą ilością zdobytych punktów, lecz gorszym stosunkiem goli. Jeśli chodzi o drużynę Millwall to skupia się ona głównie na zajęciu bezpiecznego miejsca pozwalającego grać w przyszłym sezonie w Championship. Na daną chwilę ma 5 pkt. przewagi nad strefą spadkową. Na boiskach rywali ekipa ta zdobyła nieco ponad połowę swoich punktów(24 z 47). Ostatnie 5 meczy wyjazdowe to 6 pkt. dla Millwall uzyskane na przeciętnych drużynach Charlton i Middlesbrough. Wydaję mi się, że w tym spotkaniu zwycięstwo powinni odnieść gospodarze, którzy posiadają w swoim składzie solidniejszych piłkarzy, a przede wszystkim lepszych i bardziej bramkostrzelnych napastników. Jednym z nich jest Wood, co ciekawe były zawodnik Millwall, który przeszedł w trakcie tego sezonu. Ma on na koncie już 18 goli w obecnych rozgrywkach. Drugi napastnik to Logent z 14stoma golami w dorobku. W drużynie gości najwięcej bramek ma Irlandczyk Keogh – 6 bramek, ostatniego gola strzelił jednak dość dawno, bo 12 stycznia w meczu z Boltonem. Podkreślić należy, że pierwszy mecz tych drużyn na stadionie Millwall wygrali gospodarze 1;0, co powoduje z całą pewnością rządzę rewanżu ze strony Leicester. Jeśli patrząc na ostatnie konfrontacje obu drużyn to wypada ona na korzyść drużyny Leicester – 5 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Do boju gospodarze !![/quote]
Mam nadzieję, że autor tej analizy nie pogniewa się że ją wykorzystałem, ale chodzi tutaj o to by sobie pomagać. początkowo też miałem grać na jedynkę, ale na BTS jest kurs wyższy i tylko dlatego to gram. powodzenia

⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Portugalska, godz 21:00
FC Pacos Ferreira (-1 EH) - FC Gil Vicente
TYP: 1
KURS: 3,00
BUK: William Hill
Analiza:

Dzisiaj postanowiłem skupić się na ciekawym typie w lidze portugalskiej. Zmierzą się ze sobą zespół Ferreira z zespołem Gil Vicente. Na gospodarzy jest bardzo ciekawy kurs i dlatego też postanowiłem napisać analizę do tego meczu.
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 42 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to 5 meczy wygrali i 5 meczy zremisowali oraz jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 8 bramek. A więc jak widać u siebie nawet dobrze się spisują. W ostatnich 5 meczach zdołali oni zgromadzić 8 oczek wygrywając dwa mecze, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali.
Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 19 oczek i mają o jeden punkt więcej od miejsca gdzie zespół spada z ligi. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 2 mecze wygrali, 4 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli ale stracili oni aż 21 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni jedynie zdobyć 1 punkt gdzie zremisowali z Moreirense.
Gospodarze tego meczu będą grali bez Duarte Duarte który w tym sezonie nie zagrał żadnego meczu. Jest to zawodnik mało ważny ale postanowiłem napisać. Ta to gospodarze mają pełny skład i w tym meczu przystąpią w najsilniejszym składzie.
Natomiast goście tego meczu są w tym meczu osłabieni i zagrają bez 6 zawodników:
Eder Sciola OB M:12 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) – 8 meczy od 1 minuty
Luciano Amaral PO M:8 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze od 1 minuty
Paulo Jorge PO M:7 G:0 (ważny gracz pierwszego zespołu) - wszystkie mecze od 1 minuty
Nasley Djalma PO M:6 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze wchodził z ławki rezerwowych
Pecks OB M:6 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – 5 meczy od 1 minuty
Daniel OB M:4 G:0 (rezerwowy gracz pierwszego zespołu) – wszystkie mecze od 1 minuty
Wszystkie te informacje wskazują na to że faworytem tego meczu są gospodarze a do tego ostatnie 3 mecze między zespołami zakończyły się zwycięstwem Ferreira

⛔ 100
 
B 4

bialy1922

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga, 18:00
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn Koźle(-1,5)-Jastrzębski Węgiel
Typ:1
Kurs:1,55
Bukmacher: Bet365

Kolejny mój typ na dziś, to półfinałowe spotkanie Plusligi siatkówki, pomiędzy Zaksą Kędzierzyn Koźle, a zespołem Jastrzębskiego Węgla. W fazie Play off Kędzierzynianie prowadzą już 2:1 i brakuje im tylko jednego zwycięstwa, aby awansować do wielkiego finału, w którym czeka już drużyna Resovii. We wczorajszym meczu Zaksa wróciła z dalekiej podróży i zwyciężyła ekipę ze Śląska 3:2,mimo, że w tym meczu przegrywała już 0:2. Jednak Tie break był prawdziwym koncertem gry Zaksy, w którym wygrała 15:6. Myślę, że wczorajsze spotkanie będzie miało przełożenie na dzisiejszy mecz. Jastrzębianie stoją dziś pod murem i pewnie jeszcze będą mieć w głowach wczorajszą niewykorzystaną szansę. Na przeciwnym biegunie stać będzie Zaksa, którą wczorajszy mecz uskrzydlił, dodatkowo po ich stronie stać będzie żywiołowo reagująca publiczność. Oprócz tego w tym sezonie Kędzierzynianie mają bardzo korzysny bilans meczy z Jastrzębskim Węglem, bo aż 5:1, z czego 4 mecze drużyna z Opolszczyzny wygrywała w stosunku 3:0 lub 3:1. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że po prostu zawodnicy Zaksy mają lepszych zawodników i większą siłę rażenia. Tak naprawdę jedyną osobą, która może się im przeciwstawić jest jedynie Michał Łasko, ale on sam meczu z drużyną, która w tym sezonie wygrała Puchar Polski po prostu wygrać nie może. Reasumując uważam, że Jastrzębski Węgiel stać w dniu dzisiejszym jedynie na wygranie seta i nic więcej dlatego zachęcam do grania na Zaksę z handicapem

✅ 55
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - II liga francuska - godz. 20.00
Mecz: Niort - Ajaccio
Typ: BTS
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Witajcie. W Wielki Piątek wybrałem II ligę francuską i mecz drużyn z ogona stawki. Zespół Niort walczy o pozostanie w lidze, jest na 16-tym miejscu, ale ma tyle samo pkt. co pierwsza drużyna w strefie spadkowej. Ajaccio ma tylko matematyczne szanse na pozostanie w lidze, ale nie złożyło jeszcze broni. Dzielnie walczy, choć nie wygrało od 10-ciu kolejek, miało bardzo trudnych przeciwników i nie zaliczało pogromów, przegrywając nieznacznie, zwykle jedną bramką.
Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Niort, tym bardziej, że drużyna ma bardzo trudny kalendarz pozostałych gier i słabszego przeciwnika niż dzisiejszy nie będą mieli do pokonania. Kiedy grali niedawno z Le Mans, drużyną która również walczy o pozostanie w lidze, do przerwy prowadzili już 2:0, aby cały mecz przegrać 2:3. Brak koncentracji i błędy w obronie spowodowały, że stracili tak ważne 3 pkt. Dziś mecz podobny, ale z równie zmotywowanym przeciwnikiem, dopóki piłka w grze Ajaccio będzie bronić się przed spadkiem.
Dziś także Ajaccio ma wymarzonego przeciwnika do przełamania złej passy. Znamienne jest, że w ostatnich dwóch meczach strzelili po bramce, nawet wiceliderowi Nantes, i to na wyjeździe. Drużyny Niort i Ajaccio spotykały się w III lidze francuskiej i dwukrotnie wygrywało Niort, ale zawsze traciło bramkę. Czy dziś będzie podobnie, okaże się nebawem. Ja spróbuję. Powodzenia
moje typy na forum w marcu - 16 / 11 na + / jeden zwrot ????

✅ 110
 
J 1

jaccass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar Francji
Mecz: Dunkierka - Cesson-Rennes
Typ: Cesson-Rennes (+5,5)
Kurs:1,85
Buk: Tobet

Bardzo ciekawy kurs na ekipe Cesson-Rennes. W tym sezonie grali juz z Dunkierką w lidze i tam padł wynik 28-24 na korzysc ekipy gospodarzy. W Dunkierce dzisiaj nie zagra czołowy strzelec ekipy Sebastian Bosquet. Ostatnio forma zespołu z Rennes zwyżkuje. Ostatnio wygrali na wyjeździe z Chambery 30-29 i rozpili czerwoną latarnie Billere 35-22. Nie mówię że wygrają ale stoczą wyrównany pojedynek z Dunkierką. Sadze iż gospodarze wygrają rożnicą 3,4 bramek ale Cesson pokryje handicap +5,5.
Pojedynki bezpośrednie: DUNKERQUE - CESSON23.02.13D1DunkerqueCesson28 : 2403.10.12D1CessonDunkerque27 : 2825.04.12D1CessonDunkerque27 : 2907.10.11D1DunkerqueCesson20 : 2106.05.11D1CessonDunkerque28 : 32

✅ 85
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Siena-Barcelona
Typ: Siena ( -2,5)
kurs: 2,08
buk: bet365
Analiza:
Faza grupowa Euroligi zmierza ku końcowi,niedługo te rozgrywki wstąpią w najbardziej interesującą fazę. Jedni już zapewnili sobie awans do kolejnego etapu a inni będą szukali jeszcze punktów w ostatnich grach. Dzisiaj w Sienie niesamowicie ważne spotkanie dla gospodarzy. Zespół Sieny zajmuje obecnie w tabeli czwarte miejsce jednak po sotanich 3 porażkach z rzędu nie mogą być jeszcze pewni awansu. Barcelona w zupełnie innej roli, z bilansem 11-1 przewodzą w tabeli i w zasadzie mają zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie. We włoskim zespole spore ciśnienie na ten mecz, bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie i dzisiaj gospodarze mogą liczyć na głośny doping swoich fanów. Barcelona z troche innym nastawieniem, oczywiście nie ma mowy o tym, żeby mecz oddali bez walki, jednak w tym momencie mają nieco inne priorytety. W lidze zajmują dopiero 3 miejsce a już w najbliższy poniedziałek na własnej hali podejmować będą 4 w tabeli Valencie i kto wie czy nie będzie to kluczowy mecz przed fazą play-off. Ponadto w zespole gości nie wystąpi Navarro, Mickael i Oleson co zmniejszy możliwości w rotacji trenerowi Pascualowi. Siena przed własną publicznościa radzi sobie bardzo dobrze, obecny bilans 5-1, jednak takim samym bilansem na obcym terenie może poszczycić się ekipa z Katalonii. Dzisiaj spodziewam się zaciętego meczu, jednak braki kadrowe najważniejszych zawodników z Barcelony, atut własnego boiska Sieny plus doping fanów no i konieczność wygrania tego spotkania, żeby zbliżyć się do fazy play-off przemawia za tym, żeby postawić na włoską ekipę ????

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom