>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 29.01.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nimes - Auxerre
Typ: Nimes
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś zaintrygował mnie jeden z meczów dwudziestej trzeciej kolejki Ligue 2 gdzie zmierzą się dziewiętnasty zespół tych rozgrywek Nimes oraz znajdujący się na ósmej pozycji Auxerre. Cóż, patrząc na tabelę ktoś pomyśli sobie, że jestem dziwny ponieważ stawiam na gospodarzy, jednak ja podchodzę do tematu tego meczu wraz z statystykami i dotychczasową formą tych drużyn. Zacznijmy może od gospodarzy - dziewiętnaste miejsce pewnie nie satysfakcjonuje ich za bardzo ponieważ są na pozycji spadkowej jednak do siedemnastego miejsca tracą ledwie trzy punkty - czyli waga dzisiejszego zwycięstwa, patrząc na rywali zespołów, które bezpośrednio są przed Nimes to wydaje mi się, że gospodarze po tej kolejce powinni wyjść z stresy spadkowej - jest to pierwszy argument, który potwierdza mój typ. Drugim argumentem jest aktualna forma gospodarzy, którzy w tym roku nie przegrali spotkania, a rozegrali ich trzy - oprócz tego należy dodać, że wszystkie te mecze były wygrane i to z jakimi drużynami ? Piętnastego stycznia rozgromili trzecią siłę ligi Clermont w stosunku 6:2, tydzień później po fantastycznym meczu pokonali na wyjeździe liderów (!) 3:4. Nimes gra otwarty futbol - jeśli chodzi o ofensywę jak i defensywę więc są drużyną, która strzela najwięcej goli (mimo przedostatniego miejsca w tabeli) oraz tracą dużo goli. Dobra, tyle o gospodarzach teraz czas na gości - grają Oni ostatnio w kratkę, jednak na wyjazdach potrafili zwyciężyć tylko trzykrotnie i to tylko jednobramkową różnicą. Ostatni mecz wyjazdowy to przegrana 4:1 z jedenastą ekipa. Nawet ostatnio u siebie zagrali bezbarwnie - dwa strzały w światło bramki i wygrana 2:1 to nie jest nawet przeciętna gra. Podsumowując - Nimes gra o wydostanie się z strefy spadkowej, są ostatnio w wybornej formie pokonując pierwszą i trzecią drużynę, Auxerre nie błyszczy na wyjazdach, mało strzela, dużo traci. Mecz powinien rozegrać się na korzyść gospodarzy, dla tych, którzy nie chcą ryzyka niech zagrają zakład bez remisu.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: KHL
17:30
CSKA Moscow - Jokerit
Powyżej 4,5 bramek
(2,05) Unibet
Niewątpliwie czeka nas najciekawsze mecz na wieczór w piątek, odbywane w stolicy Rosji. Tutejsza CSKA będą gościć na swoim terenie niebezpieczne Jokerit. Które ostatnią grają jak z nut. Ostatnie 5 meczy, to aż 14 bramek! Rozkręcają się chłopaki na dobre, a że dzisiaj jest jeszcze rywal solidniejszy i bardziej wymagający to też trzeba nieco tempo podkręcić na jeszcze większe obroty. Goście tu nie są bez szans, aczkolwiek CSKA też sobie kapitalnie ostatnio radzi. 18 bramek na 5 meczy, też może się podobać. A co najważniejsze, nie jest to ważne czy grają u siebie czy w delegacji i tego samego tyczy się Jokerit. Obie drużyny są tuż tuż obok siebie w tabeli, gdzie CSKA, ma tych punktów ciut więcej od przyjezdnych. Też będą traktować to spotkanie bardzo priorytetowo. Prawie jak z Petersburgiem. Gdzie tam też zagrali bardzo obiecująco. Mozaykina raczej punktacji nikt nie dogoni, ale może i terrorysta jak ja to zawsze mówię na Radulova w dzisiejszym meczu będzie rozdawać karty? a może Regin też swoje dołoży? Z pewnością nie będzie to mecz do jednej bramki. Powinniśmy być świadkami świetnego spektaklu, obfitego w bramki. Sam bilans spotkań między tymi drużynami mówi sam za siebie. CSKA u siebie biję Jokerit o kilka klas wyżej, ale tak jak wspomniałem, Jokerit jest w gazie i swoje też w tym meczu dołożą. Tanio skóry na pewno nie sprzedadzą. 5 bramek to minimum. GRAMyy!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pismack 19

pismack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Puchar FA
Godzina: 20:55
Spotkanie: Derby -Man Utd
Typ: Obie drużyny strzelą gola-TAK
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu pucharowym zmierzą się drużyny Derby oraz Manchesteru United.Według mnie w dzisiejszym meczu obie drużyny strzelą gola,ponieważ w 2016 r zespoły tylko w jednym meczu nie trafiły do siatki przeciwnika Derby w meczu z Birmingham natomiast zespół z Manchesteru w potyczce z Southampton.Może drużyna z Utd nie jest w tym sezonie w wyjątkowej formie natomiast wygrana w tym meczu(czytaj strzelenie gola)jest obowiązkiem a dla zespołu z Derby mecz z takim rywalem w dodatku przed własną publicznością jest świętem i na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony swoim kibicom i także będą zagrażać bramce Manchesteru United.W dodatku zespół z Derby jest w dobrej formie w tym sezonie i nie będą chłopcem do bicia ..
✅ 95
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Mainz - Borussia M.
Godz: 20:30
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Analiza:
Na inaugurację 19 kolejki niemieckiej Bundesligi zmierzą się ze sobą ekipy FSV Mainz i Borussia Monchengladbach. Bardzo trudno w tej konfrontacji jest przewidzieć rozstrzygnięcie, a że spodziewam się bardzo otwartego i widowiskowego meczu, zdecydowałem się obstawić na liczbę goli, powyżej 2,5. Gospodarze z dorobkiem 24 oczek zajmują 8 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 29 punktów i plasują się na 4 miejscu. Piłkarze Mainz bardzo kiepsko rozpoczęli rundę wiosenną, bowiem przegrali u beniaminka, w Ingoldstadt 0-1. Jednak mnie najbardziej interesuje ich dorobek strzelecki, który wynosi 23-24, a przed własną publicznością, po 9 kolejkach 11-11, co daje 2,4 bramki na spotkanie. Ich dzisiejsi rywale również weszli w rundę rewanżową bardzo słabo, gdyż przegrali u siebie bardzo ważne starcie z Borussią Dortmund 1-3. Ich różnica bramkowa jest zdecydowanie bardziej okazała od dorobku gospodarzy i wynosi 35-33, z czego w delegacjach 16-18, co daje bardzo wysoką średnią ponad 4,2 trafienia na mecz. Jesienią bezpośredni pojedynek tych klubów rozgrywany w M&#39;gladbach, zakończył się wygraną Mainz 2-1. Biorąc pod uwagę wysokie osiągnięcia bramkowe oby dwu zespołów, a także ich porażki w poprzedniej kolejce, spodziewam się, że dzisiaj będą zainteresowani grą tylko o pełną pulę. To oczywiście wiąże się z wieloma sytuacjami podbramkowymi i liczę, że przynajmniej 3 z nich zostaną wykorzystane.
⛔ 100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Francja Ligue 2
20 00
ETG - Metz
Metz
3.10
Bet365
Witam.Dziś przenoszę się do Francji gdzie zagra moja ulubiona druzyna z tej ligi którą jest zespoł gości. Od jakiegoś czasu przyglądam się tej drużynie i oglądają ich grę grają fajny ofensywny futbol. Myślę że dziś wygrają to spotkanie patrzać na ich ostatnią formę, co prawda jest ona lepsza na swoim stadionie niż u kogoś ale drużyna gospodarzy przechodzi kryzys i nie jest tym gillardem co kilka sezonów temu. Tak jak wpomniałem Metz walczy o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej i moim zdaniem powinni sobię dziś poradzić z drużyną gospodarzy wywalczając minimalną wygraną. Kurs na nich myślę że jest zawyżony z czego oczywiście trzeba skorzystać, polecam również zagrać przynajmniej powyżej 11 rożnych co jest bardzodobrym kursie ponieważ goście czeszą rożne jeden za drugim tak jak ostatnio ich oglądałem.Powodzenia
✅ 210
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna
godzina: 16:00
spotkanie: Polska-Szwecja
typ: 2 - do przerwy
stawka: 2.39
bukmacher: bet365
jak dla mnie typ dnia z pokaźną stawką .Zaczne po skrócie dla mnie te stawki powinny być na odwrót trochę zdziwienie ,że tutaj Szwedzi kończą rywalizacje jak dla mnie są lepszą kadrą np od Chorwatów ,ale cóz taki sport A co do typu wystarczy dobrze pokryć Jureckiego i Bieleckiego i u naszych nie ma kto strzelać goli przykład z meczu z Chorwatami gdzie Bielecki dostał piłkę a już obronca do niego doskoczył a Jureckiego kryło dwóch Chorwatów.Czasami Szyba strzeli ,czasami Syprzak ale to w mojej ocenie za mało_Oglądałem ostatni Szwedów mają mega dobrego bramkarza do tego agresywna obrona i są mega skuteczni do tego dochodzi dwóch(niestety nie znam nazwisk :p),którzy potrafią i co najważniejsze rzucają mocno z drugiej linii .Kończąc jeżeli będzie identyczny scenariusz co w meczu z Chorwatami a więc będzie indywidualne krycie Bieleckiego oraz krycie Jureckiego(jeżeli w ogóle wystąpi w tym meczu) a Szwedzi są znani z mocnego krycia oraz to ,że są skuteczni i co najważniejsze z drugiej linii rzucają potężnie jestem przekonany ,że ten mecz padnie łupem żółtych.A jeszcze dodam od siebie ,że Polacy tylko nie licząc mecz z Białorusią zazwyczaj przegrywali pierwszą połowę dziś też do kuponu dorzuciłem win połowę na Szwedów.Pozdrawiam
⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Będzin - Bełchatów
Typ: dokładny wynik 0:3
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam!
Co do meczu Skra - obecnie 2 drużyna PlusLigi zagra na wyjezdzie z najsłabszą w tym sezonie ekipą z Będzina. Skra murowany faworyt do walki o mistrzostwo , na wyjezdzie jeszcze nie zaznali goryczy porażki , 5 meczy i 5 zwycięstw. Będzin u siebie wygrał jeden jedyny raz ostatnie mecze to 1:3 z Bydgoszczą , 0:3 z Gdańskiem , 0:3 z Rzeszowem i mógłbym tak jeszcze długo wymienić ...
Myślę że zwycięsca tego meczu może być tylko jeden pytanie tylko czy uda sie to zrobić w 3 setach , ja uważam że tak bo Będzin tak naprawdę nie ma kim postraszyć Skry , która z takim rywalem nie powinna mieć żadnego problemu.
Obstawiam gładkie 3:0 dla gości .
Powodzenia! ????
✅ 65
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Puchar FA
Godzina: 20:55
Spotkanie: Derby -Man Utd
Typ: ManU (-1,5)
Kurs: 3,85
Bukmacher: Unibet
Kolejna wpadka moze oznaczac koniec van Gaala w United. Puchar FA to chyba ostatnia szansa by uratowac sezon. Baranki sa wczolowce Championship ale ostatnie tygodnie sa slabiutkei w ich wykonaniu (1 wygrana w 6 grach) a bilans Diablow w analogicznym okresie nie jest taki zly (3-2-1). Mysle, ze goscie zagraja dzis w najsilniejszym skladzie i licze ze nie zawioda po raz kolejny kibicow.
✅ 285
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Europy M.
Godzina: 18:30
Spotkanie: Norwegia - Niemcy
Typ: over 54.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
No to zaczynamy półfinały Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Nikt przed mistrzostwami nie powiedziałby, że obie reprezentacje zajdą tak daleko. Wybrałem dzisiaj typ z bramkami, gdyż wszystkie mecze te półfinałowe jak i o 5 czy 7 miejsce mogą się zakończyć w różny sposób. Norwegia zaskakuje nas swoją grą oraz sporą liczbą bramek - Francuzom rzucili 29, Macedończykom 31, Polakom 30 wcześniej również ponad 30 bramek na mecz. Niemcy również zawsze te minimum 25 goli rzucają tak więc typ wygląda na prawdę super. H2H również pokrywa typ ale to jakoś dużego znaczenia nie ma. Raczej ważne jest to, że grają o finał i stawiam, że wynik w tym meczu będzie bardzo wysoki, zresztą na tych mistrzostwach pada bardzo dużo goli. Na pewno nie zabraknie walki o każdą bramkę u obu drużyn.

✅ 105
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Marsylia - Lille
Typ: Marsylia i bts
Kurs: 4.4
Buk: expekt
Analiza:
Dzis zaglądam do francuskiej ligue 1. Szukam typu z dość dużym kursem i ten wydaje się dość prawdopodobny. Marsylia, która u siebie nie przegrywa podejmie na własnym boisku Lille. Co prawda pisząc nie przegrywa nie mam na myśli serii zwycięstw gdyż głownie są to remisy. Liczę dzis na przełamanie gdyż czołówka ucieka ( nie dotyczy PSG) i ewentualne puchary się oddalają. W tym momencie strata do trzeciej Nicei wynosi 6 punktów. W ostatniej kolejce Marsylia zremisowała w Lyonie z tamtejszym Olympique 1-1.
Jeśli chodzi o Lille, to sprawa wydaje się prosta. W pucharze Francji grają dobrze (wygrana z Bordo 5-1) ale w lidze zawodzą na całej linii i kto wie czy z dalsza taka gra nie będę się bić o utrzymanie. Gorycz przelała się w ostatniej kolejce gdy ulegli na własnym stadionie prawie już zdegradowanemu Troyes 1-3. Stawiam na gospodarzy 2-1 gdyż uważam, ze podtrzymają passe bez porażki i w końcu zaczną wygrywać u siebie. Pozdrawiam
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń -5.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kurs wystawiony na Polski Cukier Toruń to prezent w dniu dzisiejszym. Nie chce nic mówić ale obie drużyny grają na zupełnie innym poziomie. Asseco po dość niespodziewanie dobrej pierwszej rundzie zasadniczej w ostatnich meczach wróciło do swojej &#39;formy&#39; którą tak naprawdę powinniśmy oglądać od początku sezony. Czyli przegrywanie meczy z dobrymi przeciwnikami i wygrywanie ze słabeuszami ligi. Ostatnie mecze z Czarnymi Polpharmą i Polfarmexem dobitnie pokazały na czym stoi ten zespół. Strasznie nierówno grający obwód gospodarzy mam tu na myśli Hickeya Kowalczyka Matczaka - do nich można podpiąć też Żołnierza ale na razie to on spędza więcej czasu na leczeniu kontuzji niż na parkiecie... Od pewnego czasu zatracili swój największy atut czyli skuteczność za 3 punkty. Reszta akcji to u nich leży i kwiczy szczególnie jak mają zagrać akcje 2 punktową. Czasami jeszcze Parzeński weźmie piłkę przepcha się i to by było na tyle. Fransukiewicz ze Szczotką swoje lata mają i czym dalej w sezon tym będzie u nich coraz gorzej. Wynalazki Spaseva typu Morozow Ahmedovic Kaplanovic nie sprawdziły się. Niestety brakuje im doświadczenia i ogrania na poziomie TBL. Goście to drużyna z topu ligi w tym sezonie. Na palcach jednej ręki można policzyć zespoły które mogą pokonać Pierniki. Ściągniecie takich graczy jak Gibson Kornijenko Wiśniewski Michalak dało porażający efekt. Zawodnicy ci świetnie czują się zarówno w ofensywie jak i defensywie stąd bilans 13-5. Przy odpowiedniej pomocy z ławki Milosevica Cummingsa Sulimy i Śniega mogą wiele namieszać. Na dzień dzisiejszy nie widzę większych szans dla Asseco w obecnej dyspozycji w starciu ze świetnie grającym Toruniem.
⛔ 100
 
stanley-63 810,5K

stanley-63

Typer
⚽Niemcy Bundesliga
Godzina 20:30
Mainz : Borussia M
rzut karny w meczu / tak
3.65 / Betsson
19 kolejkę w Bundeslidze zaczynamy w Mainz gdzie miejscowi podejmować będą Borussię M , goście w ostatniej kolejce dostali lanie u siebie z Dortmundem 1:3 , wcześniej co prawda wygrali u siebie z Darmstadt 3:2 ale dwie bramki gości pokazują że obrona M&#39;gladbach nie należy do mocnego punktu zespołu zresztą świadczyć to może i liczba straconych bramek po 18 kolejkach a jest ich aż 33 , co do Mainz to ostatnio im się nie wiedzie bo dwa mecze i dwie porażki tak więc czas na jakieś punkty , u siebie grają różnie i bilans 4-1-4 tak więc jak będzie dziś stoi pod ? ale jedno jest chyba pewne że bramki dziś zapewne zobaczymy a ja liczę że któraś padnie z rzutu karnego , sędzią jest młody 26 letni Benjamin Brand który dopiero zaczyna przygodę na boiskach Bundeslidze bo to dopiero jego 5 spotkanie na najwyższym szczeblu Bundesligi , sięgając jednak do jego statystyk to widać że nie waha się z podyktowaniem karnego i w swojej karierze podyktował już ich 48 w 135 meczach które do tej pory sędziował tak więc nie zły wynik , no i H2H pokazuje że w meczach Mainz z Gladbach karne były dyktowane dlatego też mój typ idzie w stronę bramki z rzutu karnego , Mainz jeszcze w tym sezonie bez gola z 11 metrów natomiast Gladbach już z 3 bramkami z 11 tak więc liczę na wapno w tym meczu !
⛔ 100
 
dyszlu 6

dyszlu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar FA
Godzina: 20:55
Spotkanie:
Derby - Manchester United
Typ: Manchester United czyste konto - NIE
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moja Pierwsza analiza ???? Zapraszam do grania tego typu. W dotychczasowej historii zespoły grały ze sobą 13 razy. Derby na 13 wspomnianych spotkań z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot;, aż 9 razy aplikowali im przynajmniej jedną bramkę. Kto się interesuje trochę piłką nożną, wie po pierwsze, że &quot;faworyci&quot; wskazywani przez bukmacherów lubią zawodzić w krajowych pucharach. Po drugie, wiemy w jakiej formie obecnie jest Manchester United. Derby na zapleczu angielskiej ekstraklasy zajmują 5 miejsce i na 14 meczy u siebie mają strzelone 24 bramki. Manchester w tabeli wyjazdowej na 12 meczy traci 16 bramek. Typ jak dla mnie godny zagrania;) Jeśli zagrałeś i się powiodło kliknij &quot;Dzięki: ????
✅ 57
 
hrabia-kaczula 0

hrabia-kaczula

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: NAC - Helmond
Typ: Helmond strzeli w I połowie
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Muszę przyznać, że zainteresowałem się historią meczów drużyny Helmond w tym sezonie po zobaczeniu typu loskamilosa po kursie 8,00. I wpadł mi do głowy pewien pomysł, trochę mniej karkołomny niż w/w, ale oparty na podobnej zasadzie.
Helmond w 10 dotychczasowych meczach wyjazdowych w tym sezonie za każdym razem strzelało gola. Co ciekawe, aż w 7 meczach gol ze strony Helmond padał w pierwszej połowie. U siebie w 10 meczach Helmond dwukrotnie nie strzeliło gola, a z 8 meczów w których strzeliło, w 7 stało się to już w pierwszej połowie. Mamy więc 14/20 meczów z golem w 1. połowie po stronie Helmond - co daje łatwe do policzenia 70%. Uważam, że kurs 2,37 jest całkiem fajnym value przy takiej częstotliwości. Mecz już za pół godzinki ;-)
⛔ 100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia,Reykjavik Cup
Godzina: 22:00
Spotkanie: Leiknir - Vikingur Reykjavij
Typ: 1X
Kurs: 1.47
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dzisiejszej 4. kolejce ekipa Leiknir (10:4) zajmująca 1. miejsce w tabeli będzie podejmować drużynę Vikingur R. (6:7),która z dobytkiem 4.punktów zajmuje 4.miejsce w tabeli.
Przeglądając H2H obie ekipy rozegrały 13 spotkań,gdzie:
-gospodarze wygrali 4 spotkania
-było 6 remisów
-i 3 spotkania wygrali goście
Jasno wynika z H2H,że górą od zawsze była ekipa z Leiknir.
Poza tym jest to ostatnie spotkanie w tabeli,więc gospodarze muszą wygrać,lub co najmniej zremisować żeby utrzymać się na pierwszym miejscu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom