>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 29.01.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - VFB Stuttgart - Moenchengladbach
Typ - handicap 0:1 VFB Stuttgart
Kurs - 4.75
Buk - Bet365
Analiza :

Na dziś wybieram bundesligę i spotkanie kończące 19 kolejkę pomiędzy VFB Stuttgart a B.Moenchengladbach . Piłkarze gospodarzy nie błyszczą w tym sezonie a ostatnie 5 spotkań są fatalne w ich wykonaniu gdzie ponieśli 4 porażki i 1 remis , ostatnie swoje zwycięstwo VFB odniósł dawno bo 20.11 ubiegłego roku kiedy to pokonali u siebie słabe w tym sezonie Augsburg 2:1 . Tak więc uważam że najwyższy już czas dla drużyny aby zbierać te cenne punkty bo za niedługo może się okazać że zespół jest na miejscu spadkowym jak na razie Stuttgart zajmuje 10 miejsce ale dorobek jaki mają 22 pkt. jest tylko o 4 punkty większy od drużyny z miejsca 16 Kaiserslautern a więc jak nie trudno zauważyć to niewiele . No a goście niewątpliwie rewelacja w tym sezonie . Podopieczni Luciena Favre na ostatnie 10 spotkań mają bilans 6-2-2 i 19:8 w bramkach mówi nam wszystko , w ostatnim spotkaniu u siebie sprawili sobie i swoim fanom bardzo miłą niespodziankę i we wspaniałym stylu pokonali nie byle kogo bo lidera Bayern Monachium 3:1 . Ja jednak postawię na gospodarzy . Dlaczego ? otóż widzę dwa fakty które przemawiają za VFB ...... najpierw bezpośrednie ich pojedynki w których to VFB jest lepsze ostatnie bowiem zwycięstwo Moenchengladbach miało miejsce w 2005 r ale na stadionie gladbach 2:0 a na VFB Moenchengladbach wygrało ........... w 1994r. Druga sprawa która mnie przekonuje do zwycięstwa VFB to powiedzmy średnia postawa Moenchengladbach w tym sezonie na wyjazdach na 8 spotkań 4 wygrane i 4 porażki bramki 7:5 też nie zachwycają można powiedzieć śmiało że Moenchengladbach to drużyna swojego boiska gdzie ma stosunek 7-3-0 i 21:7 . Tak więc zaryzykuję i stawiam na przynajmniej dwu-bramkowe zwycięstwo gospodarzy . Pozdrawiam !

⛔100
 
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie:
Valenciennes FC - AJ Ajaccio
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Analiza kilka postów wyżej tego meczu wydaje mi się naciągana, i podchodząca pod granice &quot;chciejstwa&quot;. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Valenciennes, i to na nich stawiam.
Valenciennes to nie jest jakaś świetna drużyna. Raczej solidny ligowy średniak. Nigdy nie walczą o nic więcej niż spokojne utrzymanie. Ogrywają innych przeciętniaków i słabeuszy na własnym stadionie, czym zapewniają sobie ligowy byt. To jest właśnie jeden z takich meczów. Na Stade Nungesser przyjeżdża najsłabsza drużyna Ligue 1 - Ajaccio, i ten mecz trzeba po prostu wygrać.
Beniaminek nie ma praktycznie żadnego atutu, którego mógłby użyć przeciwko Valenciennes. Atut własnego boiska, przewaga psychologiczna i czysto piłkarska - to wszystko stoi po stronie gospodarzy. Kolega wymieniał absencje w drużynie Valenciennes, ale przemilczał spore braki w kadrze beniaminka z Ajaccio. Kolejno nie wystąpią dzisiaj: Ilan, Andy Delort, Remi Cilia, Fabrice Begeorgi, Yoann Poulard, Karim El Hany, oraz zawieszony za kartki Johan Cavalli. Widać więc dziury w obronie, brak dwóch napastników i mózgu drużyny. Sam Guillermo Ochoa w bramce to za mało na zgrany, solidny zespół Valenciennes. Gospodarze mają szanse oddalić się od strefy spadkowej na pięć punktów, i grzechem byłoby nie wykorzystanie takiej okazji. Ajaccio praktycznie od początku rozgrywek okupuje ostatnie miejsca. U wszystkich bukmacherów kursy spadają, i łapie to co jeszcze zostało, na najpewniejszy moim zdaniem dzisiaj mecz.
Pozdrawiam.

⛔100
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
29.01.2012. godzina 15.00
pilka nozna, serie A

lecce - inter
inter over 1,5 gola
1,80
bet365

analiza:

dzis o godzinie 15.00 zostanie rozegrane bardzo ciekawe spotkanie ligi wloskiej pomiedzy lecce a interem. Jest tos spotkanie druzyn walczacych o 2 rozne cele w tym sezonie...lecce powalczy o utrzymanie w lidze, a Inter o minimum o miejsce dające awans do ligi mistrzów, choc prezes i wlasciciele interu myslą powaznie i realnie zapewne o mistrzostwie kraju. Ja dzis stawiam na gosci ktorzy imponuja wspaniałą forme, wygrali 7 spotkan z rzedu. Taką seria nikt w lidze nie moze sie pochwalic..dzis ta seria zostanie przedluzona o kolejne zwyciestwo. atutem interu jest na pewno to iz nie ma zbytnio kontuzji w skladzie oraz to ze w pierwszym meczu w rundzie jesiennej inter pokonal na wlasnym boisku lecce az 4-1 wiec przewaga psychiczna jest po stronie Mediolanczykow. Inter chcąc realnie myslac o mistrzostwie to musi takie emcze jak ten wygrywac iz dobywac komplet punktow bo jesli nie z lecce to zkim.. moj typ wygrana Interu 1-3.

⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Eredivision
Spotkanie - NEC Nijmegen - ADO Den Haag
Typ - handicap 0:1 NEC Nijmegen
Kurs - 3.20
Buk - Bet365
Analiza :

Mój typ na dzisiaj wybrałem z ligi holenderskiej w meczu pomiędzy NEC Nijmegen a ADO Den Haag . Gospodarze którzy w ostatniej kolejce w derbowym spotkaniu na terenie Vitesse pokonali rywali 1:0 do dzisiejszego spotkania wyjdą z dobrym nastrojem i zapewnie będą chcieli przedłużyć serię zwycięstw do 3 z rzędu bo przed wyżej wymienionym zwycięstwie w ostatnim swoim domowym spotkaniu pokonali Venlo 2:0 . Gospodarze w tym sezonie jednak nie spisują się nadzwyczajnie zajmują 13 lokatę z dorobkiem 20 pkt. co prawda mają 7 pkt. przewagę nad grupą spadkową no ale swoje mecze szczególnie na swoim terenie trzeba wygrywać tym bardziej że goście są o jedną pozycję tylko wyżej w tabeli na 12 miejscu z 22 pkt. NEC Nijmegen u siebie nie zachwyca 9 spotkań i 4 wygrane i 5 porażek 11:12 w bramkach . Znowu z drugiej strony ADO na wyjazdach też nie błyszczy bo na 9 meczy mają bilans 2-1-6 i 12:25 w bramkach i to przekonuje mnie postawić dziś na gospodarzy z handi . Jak to się zakończy zobaczymy . Pozdrawiam !

✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 0

zip1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Malaga - Sevilla
Typ: X
kurs: 3,46
buk: Pinnacle sports
Analiza:

Dzisiejszy typ wybrałem ponieważ ostatnio te drużyny nie radzą sobie dobrze w ostatnich 5 spotkaniach obie drużyny zdobyły tylko po 2 punkty i straciły dużo bramek strzelając zaledwie 3,4 bramki na 5 mieczy.Malaga wysoko przegrywając mecz u siebie 1:4 z Barceloną a Sevilla z Realem 2:6 wydaje mi się żę drużyny dadzą z siebie wszystko ale wyłącznie wynikiem końcowym będzie remis przewiduje wynik 0:0 lub 1:1. Oba zespoły mają po 2 remisy i 3 porażki w ostatnich pięciu meczach jedyna drużyna która straciła więcej bramek jest granda lepiej spisująca się bo dzisiaj wygrała z betisem 1:2 i mając jeszcze jedną wygraną zdobywając w ostatnich 5 meczach 6 pkt. I jak widać najsłabszymi drużynami 5 spotkań są Malaga i Sevilla mają obniżke formy i to że mają podobne umiejętności nie ma tam jakiś super gwiazd i dlatego obie drużyny powinny się pod zielić punktami.

⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna - Włochy - Włoska Serie A
Spotkanie - AC Milan - Cagliari
Typ - Remis
Kurs - 5.0
Buk - Betsson
Analiza : Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Milan - wicelider Serie A z 40 punktami na koncie jest na niezłym gazie - 14 ostatnich meczy to zaledwie 1 porażka, 2 remisy i 11 zwycięstw!! Cagliari mimo iż zajmuje dopiero 13 miejsce z dorobkiem 23 punktów również ostatnio w niezłej dyspozycji - 3 mecze bez porażki, w tym remis z Juve i Fiorentiną oraz okazałe zwycięstwo nad zespolem Genoi. Obie drużyny są w dobrej formie, ale Milan raczej w zniżkującej, a odwrotnie Cagliari, dlatego uważam, że mecz zakończy się remisem. Myślę, że gospodarze nie wytrzymają presji i podobnie jak Inter, stracą dziś punkty.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom