>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.12.2010 (wtorek)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na wtorek - 28 grudnia !!!



Typy podajemy według wzoru:

Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:

Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu
:!:

Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami
:!: :zoltakartka:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Spotkanie : Birmingham - MU
Typ : Remis
Kurs : 4.33
Bukmacher : Bet365

Analiza : 17. w tabeli Birmingham gościć będzie lidera - Manchester United. Mogłoby się wydawać, iż gościom z założenia trzeba dopisać 3pkt, jednak uważam, że spotkanie może zakończyć się podziałem punktów.
Gospodarze na własnym boisku mają bilans 3-4-1 bramki 8:6.
Ostatnie 2 mecze to zwycięstwo 1:0 z Chelsea i remis 1:1 z Tottenhamem.
MU z kolei mimo, iż lideruje w Premier League, na wyjazdach &quot;upodobał&quot; sobie remisy, gdyż ma bilans 1-6-0 bramki 11:10.
Na remisowym rozkładzie MU znajdują się : Fulham, Everton, Bolton, Sunderland, M.City i AV.
Reasumując, obie drużyny remisują dużo spotkań i wg mnie dziś może być podobnie, pomimo tego, że wg kursów faworytem z urzędu są goście...

✅ 333
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Orlando
Magic (-6.0)
Typ: 2
Kurs: 1,91
Buk: Betsafe
Analiza:
Dziś w nocy o 1:00 rozpocznie się mecz pomiędzy New Jersey a Orlando. Moim zdaniem buki wystawiając takie kursy trochę przesadziły, bo kurs 1,37 na zwycięstwo Orlando jest moim zdaniem bardzo dobry. Ja jednak skuszę się na zagranie handicapu. Chyba nikt nie ma wątpliwości że Magicy wrócili na właściwy tor po przekonujących zwycięstwach z Bostonem i San Antonio, a o serii przegranych meczów przed tymi dwoma wygranymi można zapomnieć bo to jest inna drużyna, właściwie wcześniej to nie była drużyna, bo wyglądali jakby grali ze sobą pierwszy raz i mówie tu o zespole przed wymianą. I jeśli już wspomniałem o nowej trójce to myśle że śmiało można powiedzieć że wkomponowali się w grę Orlando i zgrali się z nowymi kolegami. Orlando przegrywało dlatego że jest to zespół który opierał się na indywidualnościach, głównie na Howardzie a ten był bez formy i kończyło się to jak się kończyło, a w ostatnich dwóch meczach wreszcie było widać zespół. Jeśli chodzi o Nets to wiadomo że jest to średniak NBA, ale w tym sezonie gra poniżej oczekiwań bo na 6 ostatnich meczy wygrali 3 i nie oszukujmy się, nie były to zespoły z wyższej półki.

Ostatnie 6 meczy:
23/12/2010 NBA New Orleans vs. New Jersey L - 105:91
22/12/2010 NBA Memphis vs. New Jersey W - 94:101
19/12/2010 NBA New Jersey vs. Atlanta W - 89:82
18/12/2010 NBA Toronto vs. New Jersey L - 98:92
17/12/2010 NBA New Jersey vs. Washington W - 97:89
15/12/2010 NBA New Jersey vs. Philadelphiaw76ers L - 77:82

3 wygrane, 3 przegrane, ale tak naprawdę ostatni mecz z Nowym Orleanem pokazał siłe a raczej bezsilność i przeciętność Netsów.

25/12/2010 NBA Orlando vs. Boston W - 86:78
24/12/2010 NBA Orlando vs. San Antonio W - 123:101
22/12/2010 NBA Orlando vs. Dallas L - 99:105
21/12/2010 NBA Atlanta vs. Orlando L - 91:81
19/12/2010 NBA Orlando vs. Philadelphia
76ers L - 89:97
15/12/2010 NBA Denver vs. Orlando L - 111:94

2 wygrane, 4 przegrane ale jak już wspomniałem nie warto patrzeć na te porażki bo od dwóch spotkań jest to inny zespół.

Mecze pomiędzy tymi drużynami w 2010 roku:

14/11/2010 NBA New Jersey vs. Orlando 90:91
06/11/2010 NBA Orlando vs. New Jersey 105:90
06/03/2010 NBA New Jersey vs. Orlando 87:97

Jeśli chodzi o skład Orlando, nie ma żadnych osłabień, i naprawdę polecam zagrać ten typ bo są duże szanse na to że siądzie.

✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
vs

Spotkanie: NHL, Florida Panthers-Boston Bruins Typ : 1
Kurs : 2.55
Bukmacher : Bwin

Moim dzisiejszym, ryzykownym typem jest mecz amerykańskiego NHL pomiędzy Florida Panthers i Boston Bruins. Bukmacherzy dają jako faworyta gości spotkania, choć minimalnie ale faworyta. Florida Panthers ostatnio gra bardzo dobrze i w ostatnim spotkaniu zanotowała na wyjeździe zwycięstwo z Buffalo Sabres. Dzień wcześniej jednak ulegli Pittsburgowi lecz dwie kolejki przed pokonali Buffalo na własnym lodowisku i na wyjeździe, niespodziewanie Philapdelhpie aż 0-5. Gospodarze na własnym terenie spisują się w kratkę jednak a ostatnio 10 spotkań zakończyło się tak: Porażka - Atlanta 3-4 Zwycięstwo - Carolina 7-4
Zwycięstwo - Toronto 4-1
Zwycięstwo - Minnesota 2-1 Porażka - Pittsburgh 2-3
Porażka - Boston 1-3
Porażka - New York Rangers 0-3 Zwycięstwo - Colorado 4-3 Porażka - Carolina 3-4 Zwycięstwo - Buffalo 6-2

Florida Panthers to nie pewny zespół i tak samo jak gra u siebie gra na wyjeździe to znaczy w kratkę, lecz ostatnio Florida prezentuje dobrą formę według mnie. Boston Bruins w ostatnich 10 spotkań zanotowało tylko 2 zwycięstwa z Philadelphia i własnie z Florida Panthers. Kurs w BWIN na zwycięstwo w tym spotkanie przez Floridę jest wysoki bo aż 2,40 i według bo warto zaryzykować i dać na zwycięstwo Floridy Panthers ponieważ ostatnio prezentują dobra formę gry i trochę mniej wyników.​

⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Falcons (-2,5) - New Orleans Saints
Typ: Atlanta Falcons
Kurs: 1,91
Buk: bwin

Ja na dziś proponuje spotkanie futbolu amerykańskiego pomiędzy Atlanta Falcons, a New Orleans Saints. Stawiam na gospodarzy. Są oni w chwili obecnej najlepszą ofensywą w lidze. Matt Ryan jest pewny i dokładny jak szwajcarski zegarek. Pomimo tego, iż drużyna z Atlanty zapewniła sobie awans do playoff jestem przekonany, że dadzą z siebie wszystko. Tak to już bywa w meczach pomiędzy drużynami z tej samej dywizji. Kolejnym powodem, dla którego Falcons dziś powinni wygrać jest fakt, iż mogą pójść w ślady New England Patriots i zapewnić sobie wszystkie mecze fazy playoff u siebie. Zwycięstwo pozwoli im także na bye week w pierwszej rundzie post season. Święci są drużyną bardzo dobrą. Drew Brees jest rozgrywającym wybitnym. Sean Payton to świetny fachowiec jednak to nie wystarczy na rozpędzonych Falcons. Obrońcy tytułu awans zapewnią sobie dopiero za tydzień. Atlanta dziś zwycięży. Będzie to zwycięstwo okupione zdrowiem, być może kontuzjami, ale stosunkiem przynajmniej jednego field goala.


⛔ 100
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild
Kurs: 3
Buk: Ladbrokes
Analiza:

Dzisiejszego dnia o godzinie 1:30 rozpocznie się spotkanie NHL pomiędzy Columbus Blue Jackets a Minnesotą Wild. Bukmacherzy faworyzują ekipę gospodarzy, lecz ja skłaniam się ku gościom, którzy potrafią powalczyć w meczach, gdzie faworytami nie są. Przykładowo w przedostanim spotkaniu wygrali z Lawinami w Colorado. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Kurtki wyprzedzają Dzikusów o 1 punkt, mając jeden mecz rozegrany więcej. Goście na wyjazdach spisują się ostatnio nieźle, ogrywając m.in. Coyotes czy Kings. Jackets ostatni domowy mecz przegrali z Canucks 3:7. W dodatku w dzisiejszym spotkaniu w bramce Kurtek broni fatalny Mason, puszczając w tym miesiącu 5.18 goli/mecz. W bramce Wild również zagra rezerwowy Jose Theodore, który jest na pewno słabszy od Backstroma, ale nie tak fatalny jak bramkarz Kurtek. Prognozuję dzisiaj zwycięstwo Minnesoty, co pozwoli im wyprzedzić dzisiejszego rywala w tabeli Konferencji Zachodniej.

⛔ 100
 
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: Manchester City vs. Aston Villa
Typ: Carlos Tevez strzeli 2 lub więcej goli.
Kurs: 5.00
Buk: Bet365

Analiza:
Wybrałem typ dość dziwny, ale wg mnie możliwy do zrealizowania. Tevez to maszynka do strzelania goli. Po 19 meczach ma na koncie 12 goli, lecz w kilku meczach nie zagrał z powodu kontuzji. Z tego co pamiętam pauzował w dwóch lub trzech meczach. W ostatnim meczu popisał się dwoma trafieniami na wyjeździe z zespołem Newcastle United, które z kolei rozgromiło u siebie 6:0 jutrzejszego rywala The Citizens. Ogólnie Aston Villa w tym sezonie spisuje się mizernie, można wręcz powiedzieć, że tragicznie. Aktualnie zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli i ma zaledwie 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.
Man City to zaś zupełnie inny zespół. Moim zdaniem są jednymi z faworytów do zdobycia tytułu. Rozstrzygnął walkę z ManUtd i Arsenalem, bo Chelsea po ostatnich porażkach w te grono nie wliczam.
Tak, więc to, że Tevez strzeli jutro dwie bramki jest wg mnie bardzo dobrym typem, a kurs stanowczo zachęca ????
Chciałem dać handicapa, ale te 1,91 mnie nie zachęca ;) Mierzę w 1 miejsce typerów w tym miesiącu więc trzeba sporo nadrobić :]

ZWROT
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Spotkanie: Bobcats-Pistons
Typ: Pistons
Kurs: 2,98
Buk: Gamebookers
Analiza:



Myślałem, że dziś Prima Aprilis spoglądając na kursy w meczu Bobcats-Pistons. Przecierałem oczy ze zdziwienia przegladając kolejne strony buków myśląc że sobie żartują dając około 1,4 na Bobcats i około 2,9 na Pistons. Moim zdaniem powinno być odwrotnie, ale najwidoczniej się nie znam. Sprawdzałem nawet czy w obozie Detroit nie ma jakichś poważnych kontuzji, ale nic wartego odnotowania nie znalazłem. Tak więc przejdę odrazu do statystyk, żeby nie trafić do kiepskich analiz, ale moim zdaniem wygrana Pistons w dzisiejszym meczu to więcej niż pewne a przy takim kursie to grzech nie zagrać. A więc drużyna Charlotte Bobcats(9-19) to lamusy jakich mało. To co wyprawiają na parkiecie można śmiało nazwać antykoszykówką. Niedawno miałem &quot;przyjemność&quot; oglądać ich w akcji. Słabiutka drużyna Washington Wizards lała ich, aż miło! Mecz zakończył się wynikiem 108-75, antykoszykarze Bobcats nie potrafili kompletnie nic zdziałać. Nie wchodziło im nic rzuty z gry, trójki nawet osobistych nie trafiali (68% to troche żenada). Mieli ponad 30 strat i sądze, że jakby w tym dniu wystawić, którąś z polskich ekip typu Turów Zgorzelec też nie mieliby szans. Obecnie mają serie 4 porażek z rzędu i wątpie, żeby dzisiaj ją przerwali. Teraz coś o gościach. &quot;Tłoki&quot; bo tak nazywani są koszykarze z Detroit to dość solidna ekipa. Hamilton, McGrady, Wallace to znane nazwiska w koszykarskim świecie. Do tego dochodzą młody rozgrywający Stuckey i nieźle rzucający trójki Ben Gordon i mamy całkiem niezła ekipe. Koszykarze Pistons z meczu na mecz grają coraz pewniej i myśle iż mimo niezbyt korzystnego obecnego bilansu(10-20) awansują do fazy play off.

⛔ 100
 
H 0

hajndox

Użytkownik
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Bars Kazan
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Jak wiadomo drużyna Metallurg&#39;a Magnitogorsk jest potężna. Jest liderem Konferencji Wschodniej i niszczy wszystkich jak chce. Chyba, że nie chce. Jak wyliczył &quot;Tygodnik Kibica&quot; jutro będzie chciała. Dziękuję, polecam.

KIEPSKA ANALIZA
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: charlotte bobcats- detroit pistons
typ: polowa/koniec detroit/detroit
kurs 5
sportingbet
analiza:
przed nami spotkanie koszykarskiej NBA. naprzeciwko siebie stana- charlotte bobcats oraz detroit pistons. gospodarze ostatnio nie radza sobie najlepiej, swiadcza o tym dotkliwe porazki kolejno z memphis, atlanta, washington oraz ta ostatnia przed wlasna publicznoscia z oklahoma. w konferencji wschodniej zajmuja odlegle 12 miejsce z bilansem spotkan u siebie 6 zwyciestw oraz 7 porazek). ich dzisiejsi rywale ostatnie spotkanie przegrali na wlasnym terenie z chicago po dogrywce. wczesniej zanotowali pewne wyjazdowe zwyciestwo w toronto. jesli chodzi o spotkania wyjazdowe to legitymuja sie bilansem 3 wygranych oraz 12 porazek. dzis stawiam jednak na ich 4 zwyciestwo a sklania mnie do tego fatalna dyspozycja ich rywali. typuje prowadzenie detroit do przerwy i ich koncowa wygrana.

⛔ 100
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Houston Rockets - Wahington Wizards start: 02:30
Typ: 2
Kurs: 5.5 Bet365
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie wbrew pozorom bardzo ciężkie. Na przeciw siebie stana Rockets i Wizards. Zdecydowanym faworytem potyczki jest zespół gospodarzy, co jednak nie znaczy, że przyjezdni są bez szans. Wręcz przeciwnie. Wczorajsze spotkanie Wash z SAS pokazało mi, że przyjście do ekipy Lewisa (wymiana za Arenasa) wprowadziło do gry Wizards dużo świeżości i pomysłu. Mimo tego, że przegrali prawie 15 punktami to zagrali naprawdę fajna zawody chwilami dorównując graczą SAS. Dziś rywal o wiele słabszy, ktory w tym sezonie ani nie zachwyca ani nie rozczarowuje. Grają po prostu średnio. Co prawda Rockets wygrali swoje ostatnie 4 spotkania, ale z dość przecięstnymi rywalami, jak Sacramento, GS czy LAC. Dziś liczę na niespodziankę. Uważam, że w ataku drużyny Wash tkwi duży potencjał. Obrona pozostawia wiele do rzyczenia, jednak Houston nie należą także do najlepiej broniących. Wydaje mi się, że goście w okrojonym skladzie, bez Blatche i Yi są sobie w stanie poradzić.

⛔ 100
 
M 3

milcaro

Użytkownik
Spotkanie: Birmingham City - Manchester United
Typ: Połowa spotkania - 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: bwin
Analiza:

Już w najbliższy wtorek o godzinie 21, zaledwie dwa dni po spotkaniu z Sunderlandem, Manchester United wyrusza do Birmingham, by tam walczyć o 3 punkty.
Wybierając typ podparłem się głównie statystykami:
*United wygrało tylko jedno z siedmu wyjazdowych spotkań w tym sezonie - ze Stoke w październiku,
*Birmingham zremisowało 3 oraz 3 mecze przegrało na sześć spotkań na własnym stadionie przeciwko United, przy czym te 3 porażki były tylko różnicą jednej bramki,
*Birmingham na 8 spotkań u siebie, przegrało tylko 1,
*Ostatnie spotkanie tych drużyn na Stadionie Birmingham zakończyło się remisem 1:1.

Pomimo faworyzowania Manchesteru myślę, że drużyna gospodarzy do przerwy zdoła zremisować. Wg mnie będzie to zacięty pojedynek.

@milcaro

✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arturo92 5

arturo92

Użytkownik
Oklahoma City - Dallas Mavericks
Typ: 2
Kurs: 1,9
Buk: bet-at-home
Analiza:
Dzis o 2 w nocy dojdzie do najciekawszego spotkania spośród 10 meczy jakie będą grane na parkietach NBA. Oklahoma zagra na własnym parkiecie z drużyną Dallas , która w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i sądze ze powinna wygrac ten mecz. Od 4 meczy Dallas jest niepokonane a w dwoch ostatnich meczach pokonali dwie ekipy które walczą o mistrzostwo konferencji Wschodniej czyli Miami i Orlando . Oklahoma ostatnio wygrała u siebie z Denver ale praktycznie to zasługa Duranta , który zdobył 44 pkt. Dallas ma 8 defensywe ligi i napewno mają pomysł na zatrzymanie Duranta. Dallas gra bardzo zespołowo , kazdy z zawodników zdobywa puknty i dlatego tak cięzko ich zatrzymac , sądze ze Nowitzki , który jest 6 strzelcem ligi z resztą dadzą rade grającym w kratke Thunder.

✅ 90
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
Spotkanie: Stoke City -Fulham FC
Typ: 1
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betfair

Stoke na gazie, ostatnio gra bardzo dobrze. Bilans siedmiu poprzednich gier to 4-2-1. Taka postawa pozwoliła pikarzom tego kulubu wskoczyć na ósmą pozycję w ligowej tabeli. Ostatni mecz Stoke wygrało na wyjeździe 2-0 z Blackburn. Jeśli do tego dodamy, że ostatni mecz na własnym boisku Stoke wygrali 13 listopada (2-0 z Liverpool) to rysuje się klarowna sytuacja, że drużyna będąca w naprawdę dobrej formie powinna w końcu wygrać, po sześciu tygodniach, mecz na własnym boisku.
Fulham praezentuje się - dla odmiany - beznadziejnie. Porażki i remisy. Ostatnia wygrana, 2-0 z Wigan, nastąpiła 30 pażdziernika. Od tego czasu, przez nastepnych osiem kolejek, kopacze z Fulham ugrali 4 remisy i 4 porażki. W ogóle w tym sezonie wygrali tylko 2 mecze i zajmują 18-stą pozycję w ligowej tabeli. Mają na wyjeździe bilans 0-5-3. W Fulham nie zagra dwóch ważnych graczy Bobby Zamora i Moussa Dembele. Na koniec dodam, że Fulham ostatni wyjazdowy mecz wygrało w sierpniu 2009 i od tego czasu rekord wyjazdów to 0-12-14.
Nie będzie to łatwy mecz dla gospodarzy bo w Premier League nie ma łatwych meczów. Są w stanie powalczyć o wygraną i powinni cel osiągnąć. Nie padnie zbyt wiele bramek, myślę, że będzie 1-0.
Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 21 września w ramach Carling Cup, Stoke wygrało 2-0.

⛔ 100
 
Z 4

zaop

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham Hotspur vs Newcastle United
Typ: Over 2,5
Kurs:1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 16 czasu polskiego odbędzie się spotkanie Tottenhamu z Newcastle. Obie drużyny grają jak najbardziej otwarty futbol, Tottenham moim zdaniem jest obok Arsenalu drużyną która gra miły dla oka, ofensywny futbol. Jak wiemy Tottenham w obronie ma parę słabszych ogniw, chociażby Gomes, który jeśli ma dzień broni niemożliwe strzały, ale czasami puszcza straszne babole. W ofensywie - same gwiazdy, Bale, Modric, Lennon, Crouch... Z absencji nie będzie Kinga, który zmaga się z kontuzją i Defoe który dostał czerwoną kartkę w ostatnim meczu. Newcastle to beniaminek, chociaż jak wszyscy wiemy tak naprawdę Newcastle miało jeden gorszy sezon i za 2-3 lata będą się pewnie bić o ligę europejską. Ich gwiazda - Andy Caroll, wyceniany na 2x milionów euro nie zawodzi. Strzelił bramkę w meczu z ManCity, który Newcastle przegrało 3:1. Podsumowując, obie drużyny jak najbardziej overowe, Tottenham goni Chelsea i ManCity, nie ma innej opcji jak wygranie tego spotkania. Obstawiam ładne 4:1 w spotkaniu, dla ryzykantów polecam zagrać nawet over 3,5.

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Newcastle

Bukmacher: Gamebookers
Typ: 2-1, 3-1 lub 4-1
Kurs: 3,90
Czas rozpoczęcia: 16:00

5 w tabeli Tottenham podejmie 9 Newcastle. Faworytem napewno będą gospodarze, którzy nie przegrali od 7 meczy i tylu samych na własnym stadionie. Tottenham gra bardzo dobrze w meczach u siebie: 4 wygrane, 4 remisy i 1 przegrana. Tottenham tylko 2 razy nie pokonał bramkarzy przyjezdnych i to były 2 pierwsze domowe mecz tego sezonu, a gdy strzelał 2 lub więcej bramek zawsze wygrywał. Newcastle na ostatnie 7 rozegranych spotkań wygrał tylko raz, 2 krotnie zremisował i schodził 4 krotnie z boiska jako pokonany. Lecz na wyjazdach co może cieszyć Sroki zawsze strzelały bramki, nawet kiedy przegrywały, wyjątkiem był pierwszy wyjazd tego sezonu na Old Trafford, gdzie ulegli gładko Czerwonym Diabłom 0:3 Gra i forma wyjazdowa gości jest bardzo słaba: wygrali 3 mecze, raz zremisowali i 4 krotnie przegrywali. Tottenham ten mecz powinien wygrać bez większych problemów, strzeli 2-3 bramki a goście odpowiedzą tylko jednym trafieniem i mecz skończy się wynikiem 2-1 lub 3-1.

⛔ 100
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Spotkanie: Freamunde - Estoril (Poniżej/powyżej: 2.5)
Typ: Poniżej 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Tobet
Analiza: Po dwóch nietrafionych typach z czego jeden przez gol w ostatniej minucie proponuje na dziś mecz z ligi portugalskiej. Freamunde legitymuje się stosunkiem [3 overy-8 underów] z czego w meczach u siebie 1-4. Drużyna Estoril zaś 4-7, a w meczach wyjazdowych 2-3. Druga liga portugalska jest ligą gdzie póki co pada więcej underów - 60% z meczy. Osobiście liczę że super strzelcy tych dwóch drużyn dziś się troszkę zagubią. Są nimi Alfonso i Bock, którzy na swoim koncie mają już po 5 bramek. Pytanie brzmi już czy dopiero? Za niedługo się przekonamy.


⛔ 100
 
B 0

banus

Użytkownik
Spotkanie: Sunderland - Blackpool
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: bet-at-home


Analiza:Spotkanie na Stadium of Light będzie pierwszym starciem obu klubów w najwyższej klasie rozgrywkowej od 1967 roku. Czy wypoczęci piłkarze Blackpool wygrają drugi mecz z rzędu?

Kolejny pojedynek Mandarynek, tym razem z Liverpoolem w Boxing Day nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych. Beniaminek dowodzony przez Iana Hollowaya jest zatem wypoczęty, czego nie można powiedzieć o graczach gospodarzy.

Sunderland zgodnie z oczekiwaniami przegrał w niedzielne popołudnie z Manchesterem United na Old Trafford 0:2. Czarne Koty są niepokonane na własnym stadionie w tym sezonie, a z 19 meczów na Stadium of Light przegrały tylko jeden.

Wtorkowy bój będzie pierwszym od 1988 roku. Wówczas, w starej trzeciej lidze, obie ekipy musiały zadowolić się remisem. Blackpool nie przegrało trzech kolejnych meczów w delegacji (jedno zwycięstwo i dwa remisy).

Kapitan Czarnych Kotów, Lee Cattermole będzie do dyspozycji Stevea Brucea po zawieszeniu. Do zespołu może wrócić także Kieran Richardson. W pełni sił jest już Titus Bramble.

Blackpool będzie zmuszone radzić sobie bez kapitana, Charciego Adama. Były zawodnik Rangers odpocznie z powodu zawieszenia. Mandarynki pozostają również bez kilku innych graczy między innymi Marlona Harewooda oraz bramkarza, Matta Gilksa.

⛔ 100
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Spotkanie: Cibona - Partizan
Typ: 2
Kurs: 1,75
Buk: Bet365

Cibona ostatnio trochę się pogubiła. W słabym stylu pożegnali się z Euroligą, gdzie przegrali w ostatnim meczu z Lietuvasem i zakończyła rywalizacje w pucharze z zerowym dorobkiem zwycięstw. W lidze też ostatnio słabo przegrana z Buducnostem czy ze słabiutkim Krka. Partizan przed sezonem pozbył się swoich najlepszych grajków.Jednak ich system prowadzenia drużyny pozwolił wyrobić sobie, nowych młodych i jakże już doświadczonych graczy. Oba zespoły w lidze zawodzą jednak Partizan w Eurolidze gra dalej teraz czas zabrać się za ligę bo czołówka nie będzie czekać. Odległe 7 miejsce to spora niespodzianka zresztą co by nie mówić Cibona i 11 pozycja też jest małą sensacją. Oba teamy mają o co walczyć jednak uważam, że więcej argumentów ma po swojej stronie ekipa gości i to oni dzisiaj wygrają to spotkanie.

✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tottenham - Newcastle
Typ : Tottenham i over 2,5
Kurs : 2,20
Buk : bet365
Jak co sezon, piłkarze występujący w angielskiej Premiership nie mają chwili wytchnienia w okresie świąteczno-noworocznym. Tottenham dopiero pokonał na wyjeździe Aston Villę, a już gra kolejny mecz - tym razem z Newcastle. Właściciel beniaminka kilka tygodni temu zwolnił trenera Chrisa Hughtona, którego miejsce zajął Alan Pardew. Decyzja została przez piłkarzy przyjęta z niezadowoleniem. Nic dziwnego, gdyż po kilku słabszych meczach posadę stracił trener, który wywalczył awans do Premiership.
W poniedziałek &quot;Sroki&quot; zagrały drugie spotkanie z rzędu przed własną publicznością. Lepsze humory mieli po tym meczu piłkarze Manchesteru City, bowiem to oni zainkasowali komplet punktów.
Po słabym meczu na własnym boisku trudno spodziewać się zwycięstwa z zespołem zachwycającym w ostatnich tygodniach. Koguty nie przegrały meczu od 6 listopada, a w tym czasie pokonały Arsenal na Emirates Stadium czy Liverpool na White Hart Lane.
W ostatniej kolejce londyńczycy zdobyli Villa Park, ale stracili Defoe. Napastnik reprezentacji Anglii otrzymał czerwoną kartkę i nie zagra z Newcastle. Niepewny jest występ także Luki Modricia.
Rywal przyjedzie natomiast bez Ryana Taylora, Hatema Ben Arfy, Shola Ameobi i Kevina Nolana.​
Plagiat, wykluczenie z konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom