>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.10.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 28. Października



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie : Club Brugge - Lazio
Typ : Lazio -hc 1.0
Kurs : 4.60
Bukmacher :
Fortuna
Analiza :


Obydwie ekipy udanie rozpoczęły rozgrywki w LM. Drużyna z Belgii dosyć niespodziewanie wygrała na inaugurację w Petersburgu ogrywając Zenit 2:1 , natomiast Lazio pokonało w Rzymie Borussię D. 3:1. W dzisiejszej konfrontacji faworytem do wygranej są dla mnie Włosi i ryzykuję opcję -hc licząc na przekonujące zwycięstwo. Być może to zbytnio optymistyczny scenariusz , ale uważam że Brugga ma dużo mniej jakości , słabszy skład i generalnie nie jest jakimś tuzem. Po stronie gości przede wszystkim Immobile który przy dobrym dniu sam może załatwić sprawę wygranej. Do tego tacy gracze jak Correa czy Milinkovic - Savic Bez wątpienia kadrowo ekipa z Rzymu jest mocniejsza i stać Lazio na przekonująca wygraną.

Typ może trochę życzeniowy ale możliwy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie : Club Brugge - Lazio
Typ : Lazio
Kurs : 3.45
Bukmacher :
etoto
Analiza :

FC Brugge na własnym stadionie zmierzy się z drużyną ze stolicy Włoch - Lazio Rzym. Obie drużyny wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce. Belgowie pokonali Zenit 2:1, a Włosi nie pozostawili złudzeń i wygrali z BVB 3:1.
Zwycięzca tego spotkania zajmie pierwsze miejsce i będzie w komfortowej sytuacji przed następnymi spotkaniami.
Liczę, że drużyna z Wiecznego Miasta wróciła na odpowiedni tory. W ostatnim ligowym meczu pokonali Bolognę, zaś ich najbliższy rywal musiał uznać wyższość przyjezdnych.
Dobrą informacją jest to, że do składu Lazio ma powrócić Milinkovic-Savic.
Lazio stać na dużo lepszą grę, niż to co pokazywali w ostatnich meczach. FC Bbrugge gra cały czas swoją piłkę. Nie ma mowy o jakimś szczęściu, czy braku formy.
Widzę value po stronie Rzymian i szkoda nie skorzystać z takiego kursu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Kovo kobiety
Godzina: 7:30
Spotkanie: Daejeon KGC vs Hi-Pass
Typ: KGC -1,5 seta
Kurs: 2,13
Bukmacher: etoto
Analiza:

Obie drużyny już opisywałem, natomiast nieco niedocenilem KGC. Valentina Diouf zagrała znakomity mecz przeciwko Heungkuk (35 pkt na 51% skuteczności) i uratowała im "seta". KGC w ogóle wygląda lepiej na chwilę obecną od Hi-Pass. Goście zagrały naprawdę fatalny mecz z Hyundai Hillstate, gdzie miały skuteczność w ataku "az" 25%. Większość była wyblokowana, a część leciała daleko po autach. Trzeba też zaznaczyć, że wtedy Hillstate zagrało słabiutki mecz, a wygrało 3:0. Kelsie Payne gra na chwilę obecną bardzo słabo i jest najgorszą zawodniczką spoza Korei w lidze. W poprzednim spotkaniu zdobyła 20 pkt, ale miała 29% skuteczności w ataku.
Daejeon będzie drużyną lepszą i będzie przeważać szczególnie w ataku. Valentina Diouf jest o klasę lepsza od Kelsie Payne i ciężko będzie ją zatrzymać. Generalnie napisałem wcześniej, że KGC wygląda na najgorszą drużynę w lidze obok Hi-Pass, ale jednak są dużo skuteczniejsze niż jutrzejsze rywalki. Spotkanie u siebie, lepsza forma, lepsze zawodniczki, a w dodatku Hang Song-Yi, która zerwała więzadło... grała w meczu z Heungkukiem :D nie zdziwi mnie tutaj wynik i 3:0, ale dla bezpieczeństwa gram z handicapem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +72
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:08
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Tampa Bay Rays
Typ: po pięciu inningach będzie remis
Kurs: 6,20
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Będzie to już szóste i być może ostatnie spotkanie serii finałowej pomiędzy Los Angeles Dodgers a Tampa Bay Rays. Po pięciu meczach jest 3:2 dla Dodgersów i jeśli to spotkanie wygrają, to zdobędą upragnione od wielu sezonów mistrzostwo. Przy okazji poprzedniego spotkania podałem taki sam typ, poleciłem również typ na remis w całym spotkaniu. Na ten mecz moje propozycje są takie same, gdyż liczę na zacięte spotkanie. W ostatnim meczu Dodgers mieli lepszego startera niż Tampa, teraz obaj są mniej więcej równi, co zwiększa szanse na remis po pięciu inningach. Starterem Dodgersów ma być Tony Gonsolin, który miał dobry sezon regularny, ale ostatnio w playoffach zawodzi. Gonsolin zagrał słabo w obu meczach(z czego raz jako starter) z Atlantą w których wystąpił, w spotkaniu z Tampą również się nie popisał i został szybko zmieniony. U Tampy zaczynać ma Blake Snell, który ma solidny sezon i w playoffach też radzi sobie nieźle, choć jego dwa ostatnie występy nie były najlepsze. Według mnie szanse w tym spotkaniu są mniej więcej wyrównane i uważam, że warto poszukać remisu, z racji kursu maksymalnego konkursowo daję typ na remis po pięciu inningach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Wisła Kraków : Lechia Gdańsk
Typ : rzut karny w meczu
Kurs : 3.00
Bukmacher : ETOTO

Ktoś kiedyś napisał , co można było taką informację w necie przeczytać , że w Polskiej Ekstraklasie jest najwięcej dyktowanych rzutów karnych i trudno się nie zgodzić , praktycznie co kolejka to w jakimś spotkaniu jest "wapno" liczę więc że i w tym dzisiejszym także zobaczymy piłkę ustawioną na 11 metrze boiska , wiadomo iż karny to sprawa jednego pana biegającego po boisku , sędzią w dzisiejszym meczu jest pan Tomasz Kwiatkowski , tego pana zaliczył bym też do grona sędziów którzy bardzo często wskazują na ten magiczny punkt na boisku , w swojej dotychczasowej karierze sędziował 181 spotkań w Ekstraklasie i podyktował 50 rzutów karnych czyli średnia bardzo dobra bo co 3 mecz to wapno , pan Tomasz również sędziował najwięcej spotkań w którym grali obie drużyny i tak mecze z udziałem Wisły Kraków a było ich 29 podyktował w sumie 14 karnych - 7 dla Wisły i 7 dla rywali , jeżeli chodzi o Lechię to tych meczy było 31 i w nich 9 karnych 5 dla Lechii i 4 dla rywali , w tym sezonie pan Tomasz sędziował 6 spotkań i podyktował 2 karne , oba karne w meczu Lecha z Wisłą Płoch tak więc może i dziś wskaże na wapno a kurs 3.00 wydaje mi się bardzo wysoki i może warto zaryzykować ?

200
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie : Avtomobilist Ekaterinburg - Lokomotiv Jaroslav
Typ : Lokomotiv z handi minus 1,5
Kurs : 3,4
Bukmacher :
Fortuna
Analiza :
Ogladam całe mecze ekipy Loko i prócz solidnej obrony, do której przykładaja sie nie tylko obroncy ale rowniez atakujacy, doszła skutecznosc w ataku, wsjo poparte solidnoscia miedzy słupkami, , gospodarze troche cierpia z powodu braku Datsjuka, który jest jak wino, jednak ma tam kto grac , Avto ostatnia porazka na wyjezdzie z Omskiem ale wynik gorszy niz sama gra, dzis mamy takie starcie najlepszego ataku KHL z najlepsza obroną, dzis Loko stanie przed szansą odniesienia 10 zwyciestwa z rzedu i mysle ze sa wstanie to zrobić, na ten moment graja swoj najlepszy hokej i sa w pełnym garniturze, wierze ze odniosa zwyciestwo, mysla ze nawet w RT z przewaga dwóch goli.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie : Fenersvaros-Dynamo Kijów
Typ : wygra Dynamo i obie strzelą/TAK
Kurs : 4,60
Bukmacher :
fortuna
Analiza

Ferencvaros – Dynamo Kijów składy:

Ferencvaros:
Dibusz; Botka, Blazic, Kovacevic, Civic; Laidouni, Kharatin; Isael, Siger, Zubkov; Nguen.

Dynamo Kijów: Boyko; Kedziora, Zabarnyi, Popov, Karavaev; Shaparenko, Buyalskiy, Sydorchuk; Tsygankov, Rodrigues, Pena.

Jest parę absencji w zespole Dynama,jednak dalej są faworytami.Brakuje bramkarza i obrońców z podstawowego składu ,ofensywa jak najbardziej ok.W grupie jeszcze Juve i Barca,zespoły poza możliwościami tych dwu drużyn.Gospodarze ostatnio strzelili Barcelonie,może strzelą u siebie dla Dynama./braki kadrowe w defensywie/
O awansie z tak silnej grupy mogą raczej ,,zapomnieć, i Węgrzy i Ukraińcy.
Zostaje jeszcze 3 miejsce w grupie i gra w play -off w Lidze Europy.Tu idzie gra o wszystko .Obie drużyny będą szukać punktów.Liczę na otwarty mecz i bramki z obu stron.Dynamo to jednak bardziej doświadczona i lepsza kadrowo drużyna.
Gospodarze nie przegrali w 14 ostatnich spotkaniach u siebie./nie wszyscy ich rywale byli klasowymi przeciwnikami/
Dynamo wygrało ostatnie 5 spotkań wyjazdowych/strzelali minimum 2 gole/2 mecze zdobyli po 4 bramki/
Goście zwycięska passa 4 meczów na wyjeździe.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: kwalifikacje kobiet w Eurolidze kobiet
godzina: 15:00
spotkanie: Miskolc - Izmit Belediyespor
typ: 1 połowa Miskolc w przypadku remisu na połowę typ będzie nietrafiony
kurs: 5.30
bukmacher: efortuna

Mecz w Turcji w Kocaeli. Węgierki z Turczynkami - mam nadzieję że się połamią w tym spotkaniu. Jest to 1 półfinał. Nie ma tej konfrontacji w etoto, w stsie jest zakład prosty. Ludzie nic nie typują jeśli chodzi o odds portal.
Może to i dobrze bo źle ostatnio z typowanymi. Przede wszystkim liczę że 1 połowa będzie na korzyść Węgierek. Mają silny skład https://www.eurobasket.com/team//Aluinvent_DVTK_Miskolc/7695 , przynajmniej 1 piątkę. Liczę że powalczą.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Championship League Snooker 2020
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Kyren Wilson VS Mark King
Typ: Liczba frame-ów - Poniżej (3.5)
Kurs: 3.00
Bukmacher: STS
Analiza:


Wilson jak na razie w tegorocznej CLS nie oddał nawet frejma: wygrał wszystkie 4 mecze do zera (akurat w jego grupie było tylko 3 zawodników więc grali po 2x z każdym), wprawdzie rywale nie byli z najwyższej półki (Duane Jones, Kuldesh Johal), ale generalnie w pierwszej fazie turnieju wszyscy faworyci mieli takich rywali i mało komu udało się przejść grupę na sucho jeśli w ogóle komuś. Zresztą popatrzmy na jego dzisiejszego rywala Kinga, który awansował z grupy gdzie miał za rywali Grace’a, Taylora i J.Robertsona, z którymi toczył wyrównane boje. Wilson, czyli finalista niedawnych MŚ, nowy sezon zaczął bez fajerwerków, ale dwa ćwierćfinały w European Masters i English Open (w obu przypadkach musiał uznać wyższość Trumpa) to więcej niż solidne wyniki. Wydaje się że nietypowy format CLS mu pasuje, dlatego w takim zestawieniu faworyt jest jasny i liczę na bezproblemową wygraną, może nawet na podtrzymanie passy wygranych bez straty frejma, a że typ na ilość frejmów więc również sensacyjny pogrom faworyta również go spełnia. Kurs dobry, chyba warto zaryzykować.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

200
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie : Derby - Cardiff
Typ : 2 (-1EH)
Kurs : 5.20
Bukmacher :
Betclic
Analiza
Cardiff zajmuje piętnaste miejsce po zremisowaniu trzech z ostatnich czterech spotkań. Żaden z ich ostatnich meczy przeciwko Blackburn, Bournemouth i Boro nie może być tak naprawdę uznany za zły wynik, a ten mecz w środku tygodnia, przeciwko bardzo osłabionym zawodnikom z Derby może być kluczowym pojedynkiem. Zarząd Derby dał więcej czasu szkoleniowcowi Cocu i szansę na poprawę gry drużyny. Obecnie jego team zajmuje 22 miejsce z zaledwie 4 punktami na koncie. Patrząc na obecną sytuację kadrową to te dwa zespoły dzieli przepaść. W Derby nadal mamy szpital. Cardiff musi w końcu odbić się od dna i zacząć wygrywać a kiedy jak nie dzisiaj.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anwil W. - Dąb.Górnicza
Typ: Dąb.Górnicza więcej niż 73,5 pkt.
Kurs: 1,74
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Dlaczego Dąbrowa Górnicza miałaby zdobyć więcej punktów w meczu niż sugerują to buki? Podstawowym czynnikiem powodzenia mojego typu jest terminarz. Anwil za dwa dni stoczy piekielnie ciężki mecz z Zieloną Górą - w moim przekonaniu - najlepszą drużyną w lidze na ten moment. Myślę, że nawet gdy gospodarze będą wygrywać wysoko (a myślę że nie będą), to nie będą cisnąć na maksa w obronie co pozwoli na pokrycie progu gościom. W dodatku Anwil osłabiony brakiem Zamojskiego i Almeidy. Co prawda dzisiaj ma już zadebiutować Rotnei Clarke, aczkolwiek będzie to to mecz zagrany "prosto z samolotu". Podstawowi zawodnicy na pewno będą oszczędzani. Zapewne więcej minut dostaną młodzi.
Dąbrowa od roku! nie wygrała meczu ligowego. Tak fatalnej serii dawno nie widziałem i dlatego myślę, że ta seria musi się wreszcie skończyć, a jest ku temu bardzo dobra okazja. Myślę, że przy dobrym zaangażowaniu, bardzo kiepska obrona Anwilu pozwoli zdobyć minimum 74 pkt. I właśnie, obrona Anwilu. Dawno tak słabo to nie wyglądało. Tracą 81,2 pkt. na mecz. Tylko Stal w porównaniu do reszty zespołów, tym sezonie zdobyła mniej niż 78 pkt. przeciwko Anwilowi.
Podsumowując, kiepska obrona Anwilu, problemu kadrowe oraz mecz z Zieloną Górą w połączeniu z motywacją do przerwania serii porażek Dąbrowy, da nam zdobycz punktową gości na poziomie 74-80 pkt.

74
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +116
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania- La Liga 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Espanyol - Ponferradina
Typ: Spotkanie/liczba goli - 1/-3.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ponownie pomijam Ligę Mistrzów i skupiam się na innych meczach rozgrywanych, i ponownie wybieram mecz, spadkowicza La Ligi, Espanyolu. Tutaj odsyłam do poprzedniej tej analizy ej ekipy.


Od tamtego spotkania Espanyol raz przegrał, wygrał oraz zremisował. Pewne zwycięstwo odniósł u siebie, za to porażkę i niedawny remis na wyjazdach. Pokazuje to znowu jak z poprzedniego sezonu La Ligi, że drużynie z Barcelony o wiele lepiej się gra u siebie.
Ponferradina aktualnie ósma drużyna po siedmiu spotkaniach, cztery zwycięstwa oraz trzy porażki jak na drużynę która w poprzednim sezonie walczyła do ostatnich kolejek o utrzymanie to niezły wynik. Osiemnasta drużyna poprzedniego sezonu gra z spadkowiczem La Ligi aspirującym do awansu, według mnie zwycięstwo powinna tutaj odnieść drużyna z większymi aspiracjami oraz zapleczem kadrowym. Liga hiszpańska jak to liga hiszpańska, obfitująca w undery, trzy bramki tutaj myślę to jest maksimum. Ciekawym typem jest również zagranie na zwycięstwo Espanyolu bez BTS.

91
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +141
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: rzuty rożne 3 drogowo: więcej niż 10
Kurs: 2.50
Bukmacher: eToto
Analiza:

Według bukmacherów lekkim faworytem tego meczu jest Barcelona, ja natomiast uważam odwrotnie. Według mnie faworytem do wygrania tego meczu jest Juventus. Barcelona zawiodła dosyć mocno w meczu z Realem, co prawda Królewscy byli ciągnięci trochę przez sędziów tym jednym karnym, ale Barcelona tak czy siak by przegrała, więc większej różnicy to nie robi. Oba zespoły są solidne i mecz będzie raczej wyrównany. Zwycięzce meczu może być bardzo ciężko wytypować, dlatego postawiłem na rzuty rożne. Atak u obu zespołów stoi na bardzo dobrym poziomie i to on mnie przekonał do zagrania tego typu. Częste okazje do zdobycia bramki powinny być zarówno u drużyny z Włoch jak i z Hiszpanii, oba zespoły grają ofensywną piłkę więc nie będzie tu raczej zmarnowanego czasu na podania między obrońcami. Sporo z tych okazji zakończy się rzutem rożnym dla jednej czy drugiej drużyny. Myślę, że jeszcze w 1 połowie może paść 7/8 rzutów rożnych, więc typ jak najbardziej realny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie : Sevilla - Rennes
Typ : powyzej 4,5 kartek zółtych
Kurs : 1.79
Bukmacher :
Fortuna
Analiza :

Dzisiaj Sevilla podejmie frncuskie Rennses, oba kluby bardzo kartkowe w lidze misrzów jak w swoch ligach przoduja jezeli chodzi o kartki . w poprzedni meczu ekipy zremisowały swoje spotkania wiec dzisiaj bedzie któraś z druzyn chciały zabrać ze soba 3 pkt wiec napewno bedzie nerwowo mocno od pierwszego gwizdka. Dodatkowy atutem tego zakładu jest sedzie z Turcji Cakir który rozdaje kartki bez gadania nie daje pilkarza komentowacjego decyzji. Dla mnie najlepszy typ dzisiaj na LM

79
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund - Zenit
Typ: Dwa gole Haalanda
Kurs: 3.50

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Haaland to jest zawodnik, który ma papiery by być gwiazdą reprezentacji i klubu w którym gra. Norweg jest ostatnio regularny, a tutaj wszystko sprowadzi się na grę pod niego, z Zenitem który wygląda przeciętnie, szczególnie na europejskich boiskach, gdzie wypunktował ich ostatnio Club Brugge. Kursy na BVB mocno spadły, bo z poziomu 1.60 do ok 1.30. Haaland wykonuje w BVB rzuty karne, poza tym ma świetne warunki fizyczne, także odnajdzie się w polu karnym np. przy rożnym, wolnym itp.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Club Brugge - Lazio Rzym
Typ: Lazio strz. +1,5
Kurs:
2,78
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami 2 kolejka ligi mistrzów. W 1 kolejce obie drużyny wygrały swoje mecze a na pewno żadna z nich nie była faworytem w swoim meczu, Club Brugge wygrali 2:1 na wyjeździe z Zenitem - strzelony gol, które dały 3 punkty w samej końcówce meczu natomiast Lazio wygrał 3:1 u siebie z Dortmundem.
Dziś na początku to Lazio było lekkim faworytem teraz już tym faworytem są gospodarze a to przez wykryty wirus w drużynie gości. Może zabraknąć u nich aż 10 zawodników nie mniej jednak ja osobiście wierzę w to, że Lazio nie podda się i nie przejdzie obok tego meczu bo jest to bardzo ważny mecz w tej grupie.
Jeżeli te fatalne informacje się potwierdzą na boisku nie zobaczymy m. in. C. Immobile, A. Pereira, L. Leiva, M. Lazzari, L. Felipe, T. Strakpsha ale nie można zapomnieć, że nadal w tym zespole są S. Milinković-Savić, J. Correa, F. Caicedo, J. Akpra Akpro.
Będzie to mega ciężkie spotkanie dla gości ale gospodarze to nie jest drużyna, która gra niesamowicie, jest to poprostu średniak w Europie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Barcelona
Typ: 1 połowa dokładny wynik- 1:0 dla Juve
Kurs: 5.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Juve gra u siebie i mam nadzieję że pomimo absencji pokaże się z dobrej strony i zagraja dobry mecz. Barcelona gra różnie i mimo wszystko wyjazd do Turynu może być dla nich ciezkim testem. W pierwszej połowie może się wiele wwydarzyć, liczę że Juve od początku zaatakuje i trafi do siatki. Tak naprawdę mecz ciężki do typowania, tutaj jedna i druga ekipa może wygrać. Typ ryzykowny

Kiepska analiza
100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus Turyn - FC Barcelona
Typ: Liczba strzałów celnych zawodnika Lionel Andres Messi Cuccitini 3+
Kurs: 4.00
Bukmacher: betfan
Analiza: Jeden z najciekawszych meczów tej kolejki Champions League zostanie rozegrany na Allianz Stadium w Turynie, gdzie
Juventus zagra z Barceloną. Stawiam tutaj na co najmniej 3 celne strzały ze strony Messiego. Może przeceniam trochę aspekty pozaboiskowe, ale wiele osób przewiduje, że Argentyńczyk zareaguje pozytywnie na dymisję Bartomeu i od razu zaprezentuje się z lepszej strony. Ja tutaj jeszcze zwracam uwagę na braki w Juventusie, bo oprócz Ronaldo zabraknie choćby Sandro, de Ligta i przede wszystkim Chielliniego. Moim zdaniem defensywa gospodarzy w postaci trójki Bonucci - Danilo - Demiral może mieć duże problemy z Messim. 3 celne uderzenia to nie jest według mnie zbyt wygórowana linia i jak najbardziej warto spróbować takiego zakładu po takim kursie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom