>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Championship League Snooker 2020 (13.09-30.10.2020)

Fortuna bonus
psotnick 35,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Championship League Snooker 2020
13 września - 30 października 2020

Druga edycja odświeżonej Championship League Snooker 2020 będzie jednocześnie pierwszym turniejem sezonu 20/21, który po raz pierwszy będzie miał status rankingowego. Turniej odbędzie się w sali Ballroom na Stadium MK w angielskim Milton Keynes i weźmie w nim udział 128 zawodników, (z czego 121 to profesjonaliści z touru, a 7 to będą najwyżej notowani zawodnicy z Q School) podzielonych na 32 grupy po 4 zawodników. Pierwsza faza grupowa zostanie rozegrana pomiędzy 13 wrzesnia i 5 października. Druga faza grupowa odbędzie się w dniach 26-29 października, a grupa finałowa i sam finał dzień później 30 października. Wszystkie mecze w formacie 4 frejmów, za zwycięstwo gracz dostaje 3 punkty, za remis - 1 punkt. Do kolejnej fazy przechodzą tylko zwycięzcy grup, a kolejność w tabeli ustalana jest na podstawie ilości punktów, różnicy frejmów, bezpośredniego meczu a jeśli nadal będzie remis, to o wyższym miejscu decyduje wyższy brejk danego zawodnika wbity w meczach tej grupy.

W turnieju wezmą udział wszyscy najlepsi na czele z Juddem Trumpem, Ronnie O'Sullivanem, Neilem Robertsonem czy Markiem Selbym. Pula nagród wynosi 328,000 funtów, z czego dla zwycięzcy przypadnie 33,000. Tytułu bronić będzie Luca Brecel.

Więcej informacji pod poniższym linkami:

Livescore

źródło: championshipleaguesnooker.co.uk, wst.tv

1599834807877.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami

Ostatnia edycja:
psotnick 35,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj, trochę po cichu, ruszył nowy sezon snookerowy wraz ze startem turnieju Championship League Snooker 2020. Trochę tego nie czuć, przecież ledwie 3 tygodnie temu O'Sullivan zdobył swój 6. tytuł :) No ale co zrobić.

Na szczęście od razu już w drugim meczu turnieju (a tym samym i sezonu) można było zobaczyć brejk maksymalny. Wbił go Ryan Day w meczu z Lawlerem (3-1).

Nieco odmienny format tego turnieju, ale też czas jego rozgrywania, tuż po wakacjach, sprawia że trudno cokolwiek typować. Więc na razie chyba spokojnie, trzeba poobserwować kto jaką formę przynosi do stołu.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +56
lusy_b 10,2K

lusy_b

Użytkownik
Niesamowite! W grupie Maguire'a, Dale'a, i Heathcote'a faworytem do wyjścia z grupy po 3 rozegranych meczach jest Leo Fernandez! Jeśli Dale nie pokona Maguire'a do zera i nie zbuduje brejka 63+, to Irlandczykowi wystarczy remis w ostatnim meczu z Dominikiem. :)
A młody Heathcote zwinął się po wykradzionym mu 1 frejmie przez Dale'a, jak dziecko w pieluchach. Ta grupa kosztowała mnie dzisiaj 3 przegrane zakłady. :mad: Dobrze, że nie pisałem niczego tutaj, bo cóż z tego, że nadal moje wybory wydają mi się racjonalne, skoro wtopiłem kasę. Zdecydowanie najlepiej jest zarabiać kase, ale skoro przyszła bessa to lepiej topić samemu. :cool:. Mam zresztą pecha do Fernandeza i do Maguire'a. Gdy pojawiaja się w moim rozkładzie jazdy, to płacę częściej niż wypłacam. :unsure:.
Czekam teraz na mecz Dominika ze Stefanem, i postawiłem na Dale'a DNB (remis-zwrot) za 4,10 w Noblebet, ale nikomu nie polecam, w świetle osiągniętych rezultatów. Cóż z tego, że Dale, zrelaksowany, zagrał swoja solidną grę, w tym wiele taktyki, tak, że w efekcie młodego Heathcote'a wytrąciło to kompletnie z równowagi i potem zagrał następny, też kiepski, mecz z Leo. Cóż z tego, że Maguire nie wie, z której strony trzyma kij, gdy za chwilę niespodziewanie rzeczywistość się może zmienić. o_O. Ale nie mogłem się oprzeć, ta wycena była w moim odczuciu zbyt kusząca. :sneaky:

Rezultat: 2:2

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
psotnick 35,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No niestety ten turniej jest mega loteryjny. Grają jak chcą, raz jeden do zera ogra faworyta, by za chwilę do zera wtopić z anonimowym amatorem. Nie wiem czy - na razie przynajmniej - jest sens typowania. No chyba że po niższych stawkach. Bo tam naprawdę każdy wynik jest możliwy. A dzisiaj to już w ogóle, Murphy wchodzi do gry: co gał na MŚ to wszyscy widzieliśmy, pewnie by chciał dobrze wejść w nowy sezon, ale czy przez te 3-4 tygodnie można tak bardzo poprawić swoją formę? Najlepiej chyba odpuścić, jesli już coś grac to przeciwko faworytom, jak Murphy czy Selt, raz że ostatnio grali piach, a dwa że niżej notowani zawodnicy to jest dla nich ogromna szansa na punkty i będą grać jak o finał MŚ. Zwłaszcza młodzi Chińczycy moga być groźni, bo jak przeszedłeś chińskie sito kwalifikacji i już cie wysłali do Europy to znaczy że coś już grać musisz potrafić. A te anonimowe nazwiska ciągle dla buków są obce, zresztą dla mnie też w wielu przypadkach.

lusy_b 10,2K

lusy_b

Użytkownik
Przyglądam się regularnie, w miarę możliwości tym meczom głównie pod kątem zobaczenia w akcji wszystkich profi. To jedyny turniej, w którym zobaczymy wszystkich. Oczywiście poza Hendrym. Mniej nawet patrzę na wyniki, a bardziej na postawę i sposób gry. Robię sobie notatki. wskazówki na przyszłość. Muszę powiedzieć, że spodobała mi sie gra Hancorna. Wygrał raptem 4 frejmy, ale ten 38-latek, przy tym debiutant, jest taktycznie dużo lepiej ogarnięty niż niejeden zawodowiec nastawiony przede wszystkim na ofensywę. Myslę, że będę go wystawiał przeciwko słabszym i średnim zawodowcom korzystając z przypuszczalnych wyższych obecnie kursów na niego. Dobre wyniki osiągają też Chińczycy i generalnie nieźle się prezentują w tych realiach. Craigie zaprezentował się dobrze, nieźle zagrał też mój ulubieniec Roddy Lawler. Z kolei Heathcote, Maguire, McManus grali piach. Stevens, day, Milkins, Jamie Jones - nierówni, albo bez wyrazu. Dokonałem też ważnego dla mnie odkrycia: dlaczego Lilley przegrywa tyle meczy. Lubiłem do pewnego momentu obstawiać go, ale już raczej nie będą tego robił. A szkoda, bo too jest nieźle zaawansowany technicznie gracz.

Otrzymane punkty reputacji: +177
psotnick 35,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Xiao Guodong VS Farakh Ajaib
Liczba frame-ów: Poniżej (3.5) @ 2.16 3-1
Lvbet

Pewna doza niepewności w tym meczu, jako że to pierwszy mecz sezonu dla obu, ale też różnica umiejętności, doświadczenia mięczy Xiao a angielskim amatorem jest zbyt duża by przejść obojętnie nad takim kursem że to będzie szybki i łatwy mecz dla faworyta. Ajaib niedawno w Q School wygrał 2 letni wstęp do tuoru, ale patrząc na rywali to nawet na rynku amatorów się nie wyróżniają, ale to akurat nei jego problem. Dla obu oczywiście pierwszy mecz w nowym sezonie, ale umiejętności Chińczyka znamy, do niedawna to był nr 2 chińskiego snookera za Dingiem, teraz na pewno Bingtao go wyprzedził a może i ktoś jeszcze. W każdym razie to wciąż bardzo wysoki poziom, bliski top16, gracz ułożony technicznie z wrodzoną smykałką do budowania brejków. Myślę, ze ze strony rywala może dostawać sporo szans na punktowanie a to wystarczy Xiao by zgarnąć partię a potem cały mecz bez straty frejma.

Ostatnia edycja: