>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 28.09.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16:00
Spotkanie: A. Radwańska - C. Woźniacki
Typ: 2/+20.5 gemów
Kurs: 3.70
Bukmacher: F.
Analiza:
Radwańska jest słaba umie przegrać z byle kim. Dla mnie ta osoba nie jest warta gry po takich kursach jak na nią proponują, na dziś wybieram Woźniacką, dlatego że dobrze grama niezłe zagrania mecz będzie przynajmniej przez chwile wyrównany i gemów wpadnie. 3 sety nie wykluczone.
Kursik marzenie
Kiepska analiza
Brak podanego buka

⛔100
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis - Wuhan
Godz: 16:00
Spotkanie: Woźniacka - Radwańska
Typ: wygra 2-0 w setach Woźniacka
Kurs: 4.00
Pinnacle
Analiza:
Podkreślam typuje tu underdoga i dodatkowo 2-0 w setach. Ponadto typuje przeciwko Radwańskiej która dziś &quot;musi&quot; zagrać koncert błędów i nieregularności. Woźniacka ograła ostatnio Iske i zrobi to dziś ponownie oraz upokorzy ja bardzo, o ile Polka nie zrobi tego sama. Gorszy dzień i zmęczenie materiału to czeka Krakowianke. Gdzie te kontuzje i narzekanie na cały świat ? To dziś będzie widoczne u Pani Agnkeszki. Jest to duze value i wybieram ten kurs, bo jak grać w stronę Dunki to tylko 2-0, bądź wogole. Trzeba korzystać z okazji. Mentna gra Agnieszki i brak szybkości w nogach , a po drugiej stronie ciągle przyspieszanie i atak do upadłego Wozniackiej. To obraz tej konfrontacji. Będzie to mecz do tkzw jednej bramki. Polecam ten kurs ! Dziś ujrzymy uśmiech Dunki , a w nim różowe dziąsła i białe kły. Powodzenia !
⛔100
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic Glasgow – Manchester City
Typ: City -1,5 HT
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet365
O meczu wszystko zostało już w zasadzie napisane, skupię się więc na argumentach pod kątem mojego typu, opartych na statystykach, pomijając tłumaczenie różnicy klas między drużynami i ligami, w których występują czy opisanie rozczarowującej postawy Celticu nie tylko w meczu z Barceloną, ale i wcześniej w eliminacjach.
City wygrało 10 swoich ostatnich meczów z rzędu, siedmiokrotnie w tych meczach prowadziło już po 1 połowie, w tym aż pięciokrotnie dwoma bramkami. Sytuacje, w których takie prowadzenie nie miało miejsca to m.in. trudny mecz z odwiecznym rywalem - Manchesterem United, mecz w ramach EFL Cup, w którym grali &quot;drugim garniturem&quot;, czy rewanżowy mecz eliminacji LM ze Steauą, do którego przystępowali z zaliczką 5:0. Dwoma bramkami do przerwy prowadzili natomiast z takimi rywalami jak Bournemouth (ostatecznie 4:0), West Ham (3:1), Stoke (1:4), Steaua (0:5) oraz w pierwszej kolejce tegorocznej edycji LM z Borussia Moenchengladbach (4:0).
Celtic dobrze spisuje się jedynie we własnej lidze, w pierwszej kolejce meczów grupowych LM przegrał z Barceloną 0:7, tracąc do przerwy 2 bramki. Drużyna z Glasgow traciła minimum jedną bramkę w pierwszej połowie w 5 z 6 swoich ostatnich meczów, nawet ze słabszymi rywalami w lidze i pucharze.
W niedzielę The Citizens czeka trudny ligowy mecz z Tottenhamem i będą chcieli dzisiaj szybko załatwić sprawę, objąć prowadzenie, a następnie uzyskać bezpieczny wynik i móc kontrolować grę.
⛔100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Maroko 1
Spotkanie: Olympique de Safi - FUS Rabat
Godzina: 17:00
TyP: Over 3,5
Kurs: 5,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze po ostatnich dwóch porażkach mają wreszcie okazję do złapania wiatru w żagle. Wcześniej zwyciężyli aż w sześciu spotkaniac z rzędu. Goście jednk nie przegrali aż od 21 spotkań. to robi wrażenie. Na wyjeździe strzelają nieraz po 2-3 bramki. Olympique de Safi u siebie również strzela ich wiele oraz robi to bardzo regularnie jużod 9 spotkań. Myślę, że jak w poprzednim spotkaniu bezpośrednim tych zrespołów z końca kwietnia padną tu minimum cztery gole. Dodatkowo cały sezon dopiero się roskręca.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godzina 20:45
Spotkanie: Napoli -Benfika
Typ: suma goli over 3.5
Kurs: 3.72
Bukmacher:Oddsring
W Lidze Mistrzów Napoli podejmuje dziś na Stadio San Paolo Mistrza Portugalii, Benfice.Po pierwszej kolejce w tabeli grupy B prowadzi Napoli, które na swoim koncie ma trzy punkty. Benfika zajmuje drugie miejsce wraz z Besiktasem z jednym punktem zdobytym po remisie z Turkami, natomiast stawkę zamyka Dynamo Kijów, z którym lider wygrał przed dwoma tygodniami. 2-1 .Napoli obecną jest wiceliderem Serie A i jest jedyną ekipą we włoskiej lidze , która nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. ( cztery zwycięstwa i dwa remisy 14 bramek zdobytych
i pięć straconych , prawie 2,5 bramki na mecz , a u siebie , trzy mecze i wszystkie wygrane 4;2 , 3;1, 2;0 , bramki strzelone 9 , to trzy bramki na mecz , i trzy stracone i to daje nam procentowo 4 gole na mecz.
Benfica również jeszcze nie zaznała porażki w sezonie . Zajmuje pierwsze miejsce w portugalskiej ekstraklasie zremisowała zaledwie raz, pięciokrotnie pokonując rywali. Lizbona również rozegrała 6 meczy w lidze ale jest lepsza od Włochów o dwa punkty , ma pięć zwycięstw i jeden remis ,bramki 13-4 , interesują nas wyjazdy i tu mamy cztery mecze i wszystkie zwycięstwa dwa razy po 2;0 , 2;1 i 3;1 ,
Co do dzisiejszego meczu w Napoli wracają wszyscy z żelaznej jedenastki stosowanej do tej pory przez Sarriego. W 4-3-3 zabraknie więc Piotra Zielińskiego, który rozpocznie na ławce, w napadzie wiadomo Millik z Callejonem i Mertensem. Benfica musi radzić sobie z kiloma kontuzjami - między innymi Jonasa, Jimeneza, Jardela i Rafy. Trener portugalskiej drużyny postawi na 4-2-3-1 z wysuniętym Mitroglu .
Do tej pory obie drużyny spotykały się trz krotnie podczas , Pucharu UEFA. W I rundzie, Benfica pokonała Napoli w Lizbonie 2:0, by w rewanżu na San Paolo polec zaledwie 2:3 i awansować do dalszych gier , i raz towarzysko w Napoli 2;1 dla gospodarzy , ogółem 10 bramek prawie 3,5 bramki na mecz i tak zagram ( Milik dwie bramki ;) )
✅272
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Besiktas - Dynamo Kijów
Typ: over 10 rożnych (trzydrogowo)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:

W poprzedniej kolejce Dynamo Kijów uległo na swoim stadionie Napoli (1-2) natomiast Besiktas rzutem na taśmę zremisował z Benficą strzelając gola w 93&#39;. W tej grupie faworytami do zajęcia pierwszych dwóch miejsc są ekipy z Włoch i z Portugalii. Między Besiktasem i Dynamem prawdopodobnie rozegra się walka o 3. miejsce i grę w LE. Poziom ekip jest dość wyrównany, ale goście będą osłabieni brakiem Jarmolenki i Sidorczuka. Myślę, że Turcy będą chcieli to wykorzystać i będą mocno napierali na gości co może skutkować wieloma rożnymi. Ostatnie mecze obu ekip pod względem rożnych:
Besiktas - 16, 7, 11, 14, 5
Dynamo - 9, 13, 14, 6, 16
Obie ekipy w ostatnich 3 z 5 meczów znacznie przebiły dzisiejszą linię i jestem trochę zaskoczony wystawieniem linii na poziomie 9,5. Ale skoro linia taka niska to trzeba spróbować ????
✅125
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Benfica
Typ: Napoli w pierwszej połowie strzeli co najmniej 1 bramkę
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bah
Ostatnie 10 meczów rozgrywanych u siebie - Neapolitańczycy za każdym razem strzelali bramki już w pierwszych połowach spotkania. W zasadzie tyle by wystarczyło do zagrania tego typu, no ale dodam jeszcze parę słów od siebie, co by nie było ???? Włosi są obecnie moim zdaniem w czołówce europejskiej pod względem umiejętności piłkarskich jakie pokazują na boisku. Grając na własnym stadionie są niemalże nie do przejścia, jak Atletico czy Bayern. Kto wie, może w późniejszej fazie rozgrywek zobaczymy konfrontację Napoli z którymś z tych rywali. Wracając do dzisiejszego meczu - Benfica zdziesiątkowana kontuzjami piłkarzy, którzy są ważnymi ogniwami w zespole. W pierwszej kolejce, mecz z Besiktasem pokazał, w jaki trudnej sytuacji się obecnie znajdują. Jeżeli nie potrafili wygrać u siebie z Turkami to tym bardziej nie mają na co liczyć w spotkaniu przeciwko świetnie spisującym się ostatnimi czasy Włochami.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - PSG
Typ: Suma goli/obydwie drużyny nie strzelą gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
PSG po prostu musi wygrać ten mecz. Kiedy jak nie teraz z wyraźnie słabszym rywalem. Ostatni mecz w LM PSG zremisowało u siebie 1-1 z Arsenalem. Ale Cavani miał tyle sytuacji, że PSG mogło spokojnie wygrać ten mecz 3-1.
Mój typ motywuję też tym, że w poprzednim sezonie piłkarze PSG strzelili rywalom aż 12goli a stracili tylko 1 z Realem Madryt na wyjeździe. Wygrali 3 z 5 meczu na wyjeździe.
Zły zapis (typ nie jest określony jednoznacznie)
⛔100
 
M 0

malpatsw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorest - PSG
Typ: strzelec bramki Cavani
Kurs: 1,60
Bukmacher: bwin
Analiza
Dużo do analizowania nie ma co Cavani jest w bardzo dobrej formie 6 bramek w ostaniach 4 spotkaniach... Porażaka w ostatnim meczu ligowy powinna jeszcze bardziej zmotywować do zwycięstwa zawodników z Paryża .. a na dodatek przeciwnik ze średniaków europejskich..
kiepska analiza ⛔100
 
A 0

aras_lfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Mancity
Typ: 2 i obie strzela
Kurs: 2.8
Bukmacher: betway
Analiza:
Zacznę od Celticu. Nie będę porównywać wyników ligi szkockiej do poziomu ligi mistrzów to nie ma sensu. Jak dla mnie Celtic to jest drużyna typowo swojego podwórka pamiętam że na wyjazdach ich mecze kończą się blama żem tak jak ostatnio z Barca ale na Celtic park to zupełnie inna bajka, drużyna potrafią walczyć z każdym nawet z najwyższego topu jak kiedyś z Manchesterem czy Milanem i wierzę że są oni w stanie strzelić jedna bramkę City bo na jakiekolwiek zdobycze punktowe to nie wierzę. City z Aguero w składzie prawdopodobnie wygra ten mecz wysoko mają świetna formę wogóle nie stracili JesCze choćby punktu ale jest u nich pewna zależność ich obrona nie jest na wyjazdach tak szczelna zawsze gdzieś to jedna bramkę stracą a było tak między innymi w dwóch ostatnich meczach ze Swansea oraz Man Uto, również z West Hamem u siebie i Sunderland potrafili stracić gola. Jak dla mnie man city to idealna drużyna aby grać na zwycięstwo i obie. Kurs zachęca bo na handi - 2 trochę ryzyko jest..
⛔100
 
K 0

k4rpiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów, runda grupowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Benfica
Typ: Napoli
Kurs: 1.65
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witajcie mój debiut dzisiaj na forum bukmacherskim, chociaż obstawiam z wami mecze już dobrych kilka lat, dlatego pomyślałem ze warto byłoby zacząć się udzielać ????
Dziwie się że jeszcze nikt nie dał typu na czyste Napoli, kurs nie porywa ale według mnie warto na nie zagrać i jestem niemal pewny, że mój pierwszy typ będzie trafiony.
Napoli na swoim boisku jest bardzo silną drużyną, przemawia za tym ich seria 12 zwycięstw u siebie z bilansem bramkowym uwaga 43 bramek strzelonych w 12 meczach oraz tylko 6 bramkach straconych. Daje to nam średnio 3,58 bramki strzelonej u siebie na mecz oraz 0,5 bramki straconej. Wiem że benfica jest starym wyjadaczem Ligi mistrzów, ale biorąc pod uwagę okoliczności tj. dyspozycję Napoli oraz skuteczność na własnym boisku, do tego dochodzą absencję w drużynie Benfiki 6 podstawowych graczy z czego może 2 zagrać ( Nie zagrają: Jimenez R., Jonas, Samaris A. Silva R., Niepewni występu są Danilo oraz jardel ) w drużynie Napoli nie zagra Chiriches V. ( ? ) i niepewny występu jest El Kaddouri O.
Liczę tutaj na gładkie i pewne zwycięstwo Napoli i to właśnie ten typ dorzuce do dzisiejszego kombinatora ;)
✅65
 
K 0

kloppoloters

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ludogorets - PSG
Typ: PSG wygra obydwie połowy
Kurs: 3.00
Bukmacher: BET365
Analiza:
PSG po remisie w 1 kolejce z Arsenalem, takich przeciwników jak Ludogorets musi pokonać by walczyć o wyjście z 1 miejsca w grupie. Po wpadce w ostatnim meczu z Tuluzą z pewnością będą chcieli wygrać mecz i to wysoko.
Po za tym nie jest to rywal nawet ze średniej półki, dlatego kurs wydaje mi się mocno przesadzony. Z podstawowego składu PSG zabraknie jedynie Verattiego, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Cavani z Lucasem dotychczas strzelili 13 bramek w sezonie.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Legionowo vs Wisła Płock
Typ: 1 połowa 1X
Kurs: 6,50
Bukmacher: Unibet
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/WYTmIH1K/#szczegoly-meczu
Data/godzina rozpoczęcia: 28.09.2016/20:00
Analiza:
Piąta kolejka Superligi PGNiG piłki ręcznej, derby Mazowsza, jeden faworyt, ale czy na pewno. Wisła Płock w niedzielę grała z wielką FC Barceloną w Lidze Mistrzów, przegrali 23-28, jednak pierwsza połowa byłą rewelacyjna w wykonaniu płocczan. Podopieczni Piotra Przybeckiego po pierwszych 30 minutach prowadzili 12-11, jednak druga odsłona gry nie była zbyt udana dla Wisły. Bramkarz Barcelony bardzo dobrze się spisywał, 10 minut przed końca Duma Katalonii prowadziła pięcioma bramkami. Gospodarze zagrali w takim składzie: Rodrigo Corrales, Marcin Wichary - Michał Daszek 3, Gilberto Duarte 1, Dan Racotea, Adam Wiśniewski 1, Valentin Ghionea 1, Tiago Rocha 1, Tomasz Gębala, Sime Ivić 4, Marko Tarabochia 1, Maciej Gębala 3, Miljan Pusica 1, Lovro Mihić 2, Jose de Toledo 1, Dmitry Żytnikow 4. Dziś zabraknie Rumuna Racotea, który uszkodził mięśnie podudzia. Jest to ogromna strata dla płocczan, jeszcze nie wiadomo jak długo potrwa przerwa jedna z najlepszych graczy Wisły. Tomasz Gębala czy też Gilberto Duarte może zastąpić Rumuna, ale o tym zdecyduje trener. Wisła dotychczas w lidze ma cztery wygrane na koncie. Legionowo po czterech spotkaniach w lidze ma na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Dwa zwycięstwa odnotowali na własnym parkiecie. Wygrali z Chrobrym Głogów i ekipą ze Szczecina. Podopieczni Marka Motyczyńskiego w ostatniej kolejce dzielnie stawiali opór drużynie z Kwidzyna. Drużyna z Legionowa jeżeli postawi twarde warunki w dzisiejszym meczu, wykorzysta być może zmęczenie Wisły starciem z FC Barceloną, wykorzysta brak Racotea jest w stanie z pewnością powalczyć. Zachęcam do zagrania tego typu, w pierwszych 30 minutach wszystko jest możliwe, dla mnie odważnych pierwsza połowa handiacp dodatni w stronę gospodarzy: +4,5 bramki po 1,83-powodzenia
⛔100
 
RBR1one 540,5K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna – EUROPA: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Atletico - Bayern
Typ: Vidal otrzyma kartke
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet

W takim meczu po prostu trzeba sprobowac postawic na kartke Arturo Vidala. To bedzie twarde spotkanie z duza liczba fauli i stopowania akcji wszelkimi mozliwymi sposobami. Jak do tej pory Chilijczyk mnie nie zawodzil i gdy tylko typowalem jego kartke w jakims wazniejszym meczu to on ja po prostu wylapywal. Wydaje mi sie ze ten typ jest najbezpieczniejszym ze wszystkich dzisiejszych i do tego z super kursem. Do tego facet lubi dyskutowac z sedziami za co rowniez moze karteczke obejrzec. Lubi tez brac udzial w brudnych gierkach boiskowych co na pewno pomoze w dostaniu karteczki. W wazniejszych, bardziej prestizowych meczach z wymagajacymi rywalami Vidal jest zawsze pierwszy do dostania kartki i zazwyczaj tak sie dzieje a gdzie jak nie na Vicente Calderon moglby ja dostac? Gram to!
✅155
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom