>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.08.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna ekstraklasa
Data, godzina: 28.08.2016 18:00
Spotkanie: Ruch-Legia
typ: kto pierwszy zdobędzie 9 rzutów rożnych?Legia
kurs: 5.5
buk:betano
Legia dopięła swego awansując do elitarnych rozgrywek LM, choć w meczu rewanżowym kibice przeżywali delikatny horror tracąc bramkę i zawodnika po czerwonej kartce.Legia przez parę tygodni miała na głowie jeden priorytet LM, los był dla nich szczęśliwy przydzielając w decydującej rywalizacji Irlandzki Dundalk, teraz pora nadrabiać ligowe zaległości które są jednak spore, Legia na 6 spotkań wygrała jedno spotkanie, 3 zremisowała i 2 przegrała.
Ruch jak dotąd piłkarsko ani to słabo, ani to mocno ale na Legię piłkarze Ruchu zmobilizują się podwójnie.Gdyby nie kiepski dorobek Legii ciężko byłoby mi obstawić, w zaistniałej sytuacji, myślę że to ten moment by punktować, za dwa tygodnie pierwszy mecz z Borussią więc kiedy jak nie teraz?Przed Borussią znów będzie oszczędzanie, dodatkowa presja i pewnie znów potracą punkty.Nie twierdzę że Legia przyjedzie i strzeli 5 bramek, ale to oni powinni być stroną atakującą więc liczę w tym meczu na rożne.
⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: City vs. West Ham
Typ: over 3.5 kartki
Kurs: 1.70
Bukmacher: betsson
Analiza:
Ciężko mi ugryźć to spotkanie. Faworytem niby jest City ale wystawianie kursów 1.3 w Premier League to raczej głupota. Z drugiej strony grać przeciwko City gdy Ci wygrywają wszystko a w drużynie z Londynu jest szpital to też niezbyt mądre posunięcie. Dlatego ja chce ugryźć ten mecz w inny sposób a mianowicie zaatakować kartki. Linia dość dobra, bo 4 karteczki to niezbyt duża liczba. Ekipa Młotów w 4 ostatnich spotkaniach pokrywała tą linię zawsze nawet z nawiązką. Dochodzi do tego motywacja, której nie powinno zabraknąć w drużynie po porażce w eLE. Walki nie powinno zabraknąć od początku do końca spotkania a przecież do składu WH wracają takie walczaki jak Noble czy Collins. Awizowany do gry w pierwszym składzie jest także Dimitri Payet, który jeżeli zagra to pomiesza trochę obroną City a to także może skończyć się kartką. W poprzednim sezonie obie drużyny zrobiły dokładnie 8 kartek w pojedynkach między sobą co daje nam średnią 4 na jedno spotkanie. Dzisiaj liczę na powtórkę i przynajmniej 4 kartki zdobyte przez obie drużyny.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
microlife 1

microlife

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Angielska, Premier League
Godzina : 17:00
Spotkanie : Manchester City - West Ham
Typ : GOL S.Aguero
Kurs : 1.58
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Witam.Dziś pod lupę biorę spotkanie w angielskiej Premier League Manchester City,który u siebie podejmuje jedynastą drużyne w tabeli West Ham.Jak wiadomo gospodarze będą chcieli uzyskać w tym spotkaniu komplet punktów.Ale do rzeczy ja wybieram jedno z wydarzeń na ten mecz,a mianowicie gol S.Aguero.W dwóch meczach strzelił 3 bramki i jest na pierwszym miejscu w tabeli strzeleckiej rzem z Ibrą.Jak wiadomo wczorej Ibrahimovic nie powiekszył swojego dorobku,a szkoda bo miałem go na kuponie .Dziś myślę ,że Aguero powiększy swój dorobek bramek i będzie w pojedynke prowadził w tabeli.Ważne jest też dodanie iż Aguero strzela karne w City jak nie z gry to może coś wleci z karnego .Powodzenia
⛔100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:15:30
Spotkanie:Lech Poznań-Piast Gliwice
Typ:piast remis nie zakładu
Kurs:4.66
Bukmacher:OddsRing
Analiza:O panie taki kurs z zabezpieczeniem na wypadek remisu to czysty value.Piast gra bardzo słabo w ataku ale w obronie wygląda za to solidnie.Nie wiem skąd te bety na Lech bez formy.Piast ostatnie 3 mecze na wyjeździe zremisował.Piast ogólnie lepiej wyglada na boiskach przeciwnika.Dziś jest bardzo gorąco i obie drużyny bedą szanowały piłkę.Lech będzie grał atak pozycyjny a Piast będzie szukał swojej szansy z kontry.Może to być mecz do 1 bramki i tu upatruje własnie szansy gości.Lech gra słabo na swoim boisku na 3 mecze wygrał tylko 1 z Cracovią a z Jagą i Zagłebiem uległ 2:0.Kibiców napewno nie będzie za wielu po ostatnich wynikach Lecha.Stawiam wynik 1:0 dla Piasta i podpieram się zwrotem w przypadku remisu.Ostatni mecz zakończył sie wynikiem 2:1 a w 3 poprzednich meczach między nimi 3 razy wygrywała ekipa Piasta.Fajny bet warto zaryzykować po takim kursie.Pozdro!
⛔100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - NORWEGIA: Tippeligaen
Godzina : 18:00
Spotkanie : Bodo/Glimt - Start
Typ : 1
Kurs : 1.65
Bukmacher : bet365
Analiza :
Zacznę może od tego że drużyna gości nie wygrala w tym sezonie żadnego meczu w lidze, jest to główny kandydat do spadku, ewidentnie sobie nie radzą. W dodatku dzisiaj drużyna będzie musiała sobie radzić bez Chidiebere Nwakali (18/2 d), Andreas Hollingen (10/0 m), Dulee Johnson (5/1 m), Daniel Aase (9/0 att), Dennis Antwi (4/0 att), Cyril Idemokon (3/0 att). Gospodarze muszą zdobywać punkty bo też nie są pewni utrzymania w lidze, dzisiaj jest najlepsza sytuacja by zdobyć bardzo ważne i cenne punkty. W dodatku obie drużyny grały ze sobą jakiś miesiąc temu i drużyna dzisiejszych gospodarzy wygrała łatwo 4:1. Więc dzisiaj mogą to jak najbardziej powtórzyć tym bardziej że zagrają przed własną publicznością.
✅65
 
S 7

slony33

Użytkownik
Dyscyplina:Tipico Bundesliga /
Godzina:19,00 Spotkanie: Ried - Austria Vienna
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher:*Bet365
Analiza:
Dzisiaj zagram Tipico Bundesliga stotkanie Ried-
Austria Vienna patrząc po tym jak pokazała się Austria w dwumeczu z Rosenborg mecz był bardzo wyrównany choc buki stawiali Austryjaków na straconej pozycji.Ried w ostatnich 5 meczach nie zdobyli żadnej bramki,widac iż brakuje im klasowego napadziora obrona robi co może nie tracą wiele bramek,wgląda na to iż Vienna musi ten mecz wygrać jeśli tego nie zrobi jak spojrzy w oczy swoim kibicom , buk zawyżył kurs który troszkę spadł ,,ja go zagram za dużą stawkę ,,,no zobaczymy,,
kiepska analiza
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szwajcaria , SUPER LEAGUE , kolejka.6
Godzina: 16:00
Spotkanie: Thun – Basel
Typ: over 3.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat, bo jest weekend i nawet na Podlasiu prawie 30 stopni… ????
Ostatnie 2 typy ligowe weszły jak w masło (Ballymena i Napoli), więc dziś kontynuujemy ,mam nadzieję , dobrą passę. A gdzie można znaleźć dużo bramek jak nie w overowej Szwajcarii.

Analiza:
1… Mecz Thun – Basel powinien obfitować w bramki, szczególnie , że gra Basel, chyba najbardziej overowa drużyna w tej lidze.
2… Gospodarze to w tej chwili drużyna zajmująca przedostatnie miejsce w lidze (9 / 10) . Jak na razie szału nie ma, bo na 5 meczy bilans marny 1-2-2, ale za to bramki 8:13, tj. średnio 4,2 bramki na mecz. Overy 3,5 – 2 na 5 i to niestety oba na wyjazdach (1:4 z YB i 4:4 z Lausanne), ale u siebie też padło trochę bramek (2:1 z Grasshopers i 1:1 z Vaduz)
3… Basel za to , to kopalnia overów ;). Po 5.kolejkach – 5 zw. i 1.miejsce w lidze. Brameczki też super – 18:4 , co daje 5 overów 2,5 i 3/5 overów 3,5.
Na wyjazdach Mistrzowie Szwajcarii gromią, aż miło: 5:1 z Vaduz i 3:2 z Luzern
Warto dodać, iż w poprzednim sezonie również było świetnie co do overów Basel, gdyż na 18 meczów w delegacjach w 11 padł over 3,5 :cool:
4… Bezpośrednie starcia obu drużyn na stadionie Thun to dosyć długa historia , wiec skupie się tylko na ostatnich 6 latach, tj.od roku 2011. W tym czasie rozegrano w sumie 11 potyczek ligowych. Wyniki, to 5 zwycięstw Basel , przy 1 Thun i 5 remisach. Overow również nie brakowało; od 2011: 2:3, 1:1, 2:3, 1:1, 3:2, 2:2, 0:2, 2:2, 2:3, 2:2, 0:2, 1:1. 7 overów 3,5 na 11 spotkań.
5… Jakby nie patrzeć , gole muszą tu paść. Basel od początku sezonu chce uzyskać wysoką przewagę nad innymi, gromiąc swoich rywali. Za chwilę LM i trzeba będzie rozłożyć siły na 2 fronty, więc dopóki można , to trzeba wygrywać co się da. Widzę tutaj wysokie zwycięstwo Basel w stylu 4:0 lub 4:1, a jeśli nawet noga im się powinie, to przynajmniej remisik 2:2 powinien załatwić over 3,5.
Pozdro
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 16:10
Spotkanie: Brondby vs Kopenhaga
Typ: X
Kurs: 3.33
Bukmacher: Pinnacle
Na szybko bo mecz za chwile.
Dzisiaj derby Kopenhagi,ktore zapowiadaja sie znakomicie.
Faworytem wydaje sie byc ekipa gosci,ktora od poczatku sezonu prezentuje sie bardzo dobrze.Nie graja jednak u siebie,tak wiec przez to szanse raczej sie wyrownuja.
Brondby na chwile obecna jest liderem tabeli,gdzie po 6 meczach ugrali 14 punktow.

Kopenhaga zajmuje drugie miejsce i ma tyle samo punktow co Brondby.
Co ciekawe na trzecim miejscu jest ekipa Randers,ktora rowniez ma 14 punktow,jednak maja mecz rozegrany wiecej.
Obie druzyny z Kopenhagi maja ostatnio duzo pracy i malo odpoczynku,wszystko to za sprawa rozgrywanych spotkan w Europie.
Brondby okazalo sie gorsze od Panathinaikosu,gdzie tak naprawde losy dwumeczu rozstrzygnely sie w pierwszym meczu rozegranym w Grecji,gdzie koniczynki wygraly 3:0.W rewanzu bylo 1:1.
Kopenhaga z kolei wyeliminowala APOEL i tym samym druzyna awansowala do fazy grupowej Ligi Mistrzow.

Obie druzyny mocno owerowe w ostatnich spotkaniach,czy dzisiaj rowniez bedzie tyle bramek?Ciezko powiedziec,ciezko tez wskazac faworyta,mecz bedzie raczej wyrownany.
Brondby u siebie mocne,z drugiej strony Kopenhaga,ktora naprawde gra dobrze.Obie ekipy zmeczone po meczach eliminacyjnych do LE i LM,tak wiec remis dzisiaj dosc prawdopodobny zwlaszcza,ze w ostatnich 6 bezposrednich meczach polowa to remisy a wygrane dosc minimalne.
✅233
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja Lique 1
Godzina:17;00
Spotkanie: St Etienne- Touluse
Typ: X
Kurs: 3,20
Bukmacher:*Bet365
Witam, wczoraj niestety wynik Górnika wszedł, ale co się dziwić, jak ktoś obserwuje co się dzieje w klubie to piłkarze zamiast trenować idą sobie na fitness z kibicami.
Dzisiaj gram remis w lidze francuskiej, oglądając H2H widzimy ze między sobą te drużyny właśnie zazwyczaj remisują więc może i dzisiaj podzielą się punktami
30.04.16 L1 St. Etienne Toulouse 0 : 0
05.10.14 L1 St. Etienne Toulouse 0 : 1
20.09.13 L1 St. Etienne Toulouse 1 : 2
11.01.13 L1 St. Etienne Toulouse 2 : 2
21.09.11 L1 St. Etienne Toulouse 1 : 1
na 5 spotkań 3 remisy.......powodzenia
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Rosja
Godzina : 18:15
Spotkanie Terek - FK Rostov
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Spojrzałem na ten mecz i pierwsza reakcja to: że Co? nie wiem czym spowodowany jest taki kurs na Rostov (składów na mecz jeszcze nie podano), ale Rostov to zdecydowanie lepsza drużyna i taki kurs na FK to spory valuebet. Sprawdzałem zapowiedzi tegoż meczu i nie było nic o absencji kluczowych zawodników, więc kurs wydaje się pewny. Nawet, gdyby Rostov zagrał drugim garniturem to po tak efektownym i podbudowującym meczu w el.LM wygranym z Ajaxem 4:1 byliby faworytem. W poprzednim sezonie Rostov u siebie zremisował 1:1, natomiast na wyjeżdzie( co też daje do myślenia) wygrał 2:0. Terek to typowy średniak, do tej pory nieżle mu idzie, ma 7 pkt w 4 meczach( i tak jest w tabeli za FK), ale jak tylko grał z lepszym teamem w drugiej kolejce to przegrał 0:4 z Krasnodarem. Rostov oprócz efektownej wygranej z Ajaxem, ostatnio w lidze wygrał równie pewnie 3:0 z Tom Tomsk. Szanse oceniam wysoko, tym bardziej warto zagrać po kursie 3,75. Dla tych co mają obawy proponuję zakład X2 lub remis nie ma zakładu, kursy odpowiednio 1,66; 2,55. Powodzenia!
⛔100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina : 20:15
Spotkanie : Athletic Bilbao - Barcelona
Typ : Barcelona + bts
Kurs : 3.0
Bukmacher : bet365
Analiza :
Wybieram ten mecz, bo zamierzam go oglądać, zanosi się na ciekawe spotkanie.
Barcelona pierwsze spotkanie ligowe wygrała z Betisem 6-2, jak zwykle przeważała, ale takiej przewagi dawno nie widziałem, 73% posiadania piłki, sytuacje bramkowe 30 do 6. Przepaść jakościowa pomiędzy klubami.
6 goli, w tym 2 gole Messiego i 3 Suareza, który wygląda na to, że przejmuje &quot;pałeczkę&quot; najlepszego strzelca zespołu.
Bilbao u siebie mocne, od marca zawsze udaje im się strzelać gola/e (z wyjątkiem przegranej 0-1 z Atletico).
Ostatnie gry domowe to wygrana z Sevilla 3-1 oraz Celtą Vigo 2-1. W ostatnim meczu na wyjeździe po dobrej grze przegrali z Gijon 1-2.
Uważam, że dzisiaj nie sprostają jednak rozpędzonej Barcelonie, ale uda im się strzelić honorowego gola.
Tak było w ostatnim bezpośrednim meczu w Pucharze Króla, gdzie przegrali 1-2.
Barca wygrała 4 ostatnie mecze z Athletic, liczę na ich 5 z rzędu wygraną i dobrą postawę gospodarzy, w postaci strzelonego gola.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lok. Zagrzeb- Hajduk Split
Typ: Hajduk
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
7 kolejka ligi chorwackiej. Ostatnie w tabeli Lokomotive podejmuje drużynę Hajduka Split, która zajmuje 3 miejsce.
Zagrzeb, jak dotąd bez wygranej, 2 remisy i 4 porażki, tym bardziej nie powinni odnieść pierwszego zwycięstwa z silnym Hajdukiem.
Skąd taki wysoki kurs na Hajduk? Być może z powodu ostatniej przegranej 1-2 z drużyną z Zagrzebia, ale Hajduk grał od 75 minuty w osłabieniu.
Hajduk to drużyna, która zawsze bije się o najwyższe miejsca w lidze, gwarantujące grę w europejskich pucharach.
Lokomotive w zeszłym sezonie zajęła wysokie 4 miejsce, ale w tym coś im nie idzie.
Być może przez dodatkowe gry w eliminacjach do ligi europejskiej z Genkiem, gdzie w 2 meczu przegrali rywalizację.
Również 3 dni temu grał Hajduk z Maccabi Tel Awiw i również odpadli ale dopiero po karnych.
Liczę na dalszy spadek formy Zagrzebia i wygraną ekipy ze Splitu, która może skupić się na dobrych wynikach w lidze.
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Portugalia
Godzina : 19:00
Spotkanie : Sporting Lizbona - FC Porto
Typ : -1.5 Sporting
Kurs : 5.0
Bukmacher : bet365
Analiza :
Obydwa zespoły dobrze wystartowały w lidze. Porto wygrało 3-1 z Rio Ave oraz Estoril 1-0.
Sporting 2-0 z Maritimo i 1-0 z Ferreira. To jednak Sporting miałmniej meczów w ostatnim czasie,bo miał zagwarantowaną grę w Lidze Mistrzów.
Porto musiało zagrać 2 dodatkowe mecze z Romą, aby się tam znaleźć.
W 2016 roku drużyny spotkały się dwa razy, za każdym razem wygranym był Sporting, w dodatku w handi 2-0 i 3-1.
Zaryzykuję, że również i dzisiaj wygrają pokrywjąc mój typ.
Mieli 8 dni odpoczynku, powinni wyjść na trawę i dać z siebie wszystko.
Ten mecz może im dać przewagę z rywalem do mistrza kraju.
⛔100
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dyscyplina: Dania, piłka nożna
Godzina:20:00
Mecz: Viborg - Midtyjland
Typ: over 3.5
Kurs: 3.37
Buk: oddsring
Analiza:
Liga duńska, dwie całkiem overowe wg mnie drużyny, ich h2h to aż 3/5 over 3.5 - a dokladnie to nawe 3/5 over 4.5 ! Wiadomo ze kazdy mecz rządzi sie oddzielnymi prawamia, ale statystyka przemawia za ciekawym widowiskiem. Poza tym ostatni mecz Viborgu to 6 bramek, ostatnie 3 na 5 meczów midtyjlandu to minimum 4 bramki, patrzac na powyzsze - oceniam szanse tego typu 50/50 - ale bedzie 1 bramka albo 4;) Obie druzyny znajduja sie mniej wiecej w srodkowej czesci tabeli, czołówka jeszcze nie odskoczyla wiec zbierajac punkty są szanse na wysokie miejsca a jak wiadomo - zeby wygrac trzeba grac. Mam nadzieje ze na koniec weekendu piłkarze dadza z siebie dość by strzelic przynajmniej 4 bramki. Jakbym mial strzelac w wynik byłoby to 2-2
⛔100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: CF Villarreal - FC Sevilla
Typ: obydwie drużyny strzelą golą i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj mam dla Was analizę o wiele krótszą jak zazwyczaj, głównie ze względu na późną porę jej wstawiania. Swoje przemyślenia oparłem na statystykach oraz na tym co widziałem w ostatnich meczach dzisiejszych przeciwników. Zapraszam!
Po pierwsze, w spotkaniu biorą udział ekipy, których składy znacząco zmieniły się w porównaniu do sezonu poprzedniego. Jeśli dodamy do tego kontuzje to okaże się, że gole powinniśmy zobaczyć. W końcu FC Sevilla choć zmieniła trenera oraz nie ma już Banegi czy Krychowiaka to jest to zespół nadal grający bardzo ofensywnie o czym świadczy przede wszystkim wynik meczu z poprzedniej kolejki. 6-4 z Espanyolem to istnie hokejowy rezultat i choć udało się zwyciężyć to na pewno gra obronna nie jest mocną stroną tej drużyny. W przegranym meczu o Superpuchar Europy z Realem Madryt (2-2 po 90 minutach, 3-2 po dogrywce) oraz w przegranym dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii z FC Barceloną (0-5) także nasuwa się wniosek, że gra obronna zespołu gra fatalnie. W związku z tym gole powinny dzisiaj paść z dwóch stron.
Po drugie, CF Villarreal także nie rozpieszcza swoich fanów w ostatnich tygodniach. Najpierw domowa porażka w IV rundzie el. do LM z Monaco 1-2, a potem w rewanżu na wyjeździe 0-1. Potem wyjazdowy, bramkowy remis z Granadą w pierwszej kolejce La Liga. Te rezultaty jasno pokazują, że zespół nie jest w najwyższej formie. Nie dość, że piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej odpadli z Ligi Mistrzów po kiepskim dwumeczu to jeszcze w pierwszej kolejce ligowej zdobyli zaledwie 1 punkt i to z zespołem, który szczęśliwie utrzymał się w lidze. Na uwagę zasługuje jednak pierwszy domowy mecz w LM z Monaco, który choć zakończył się porażką, to CF Villarreal miało przewagę. 59% posiadania piłki, 10 oddanych strzałów. Choć nie są to jakieś wybitnie dobre statystyki to jednak widać, że CF Villarreal stara się prowadzić u siebie grę. Monaco można porównać do dzisiejszego rywala, gdyż także tutaj w przerwie doszło do wielu zmian kadrowych, a mimo to francuska ekipa potrafiła wygrać. Bez wątpienia, czeka nas otwarty mecz. Przecież w lidze nie trzeba tak dużej uwagi przywiązywać do gry obronnej, ponieważ stracone bramki nie liczą się podwójnie jak w LM. Zatem FC Sevilla na pewno coś strzeli, a obrona dzisiejszych gospodarzy na to powoli, gdyż nie jest w stanie zagrać na 0 z tyłu w obecnej sytuacji. Jednak skoro jest to mecz domowy to wątpię by gospodarze nic nie strzelili. Bramki z dwóch stron są możliwe.
Po trzecie, pomijając zmiany kadrowe w zespołach warto odwołać się do dotychczasowych meczów bezpośrednich. Otóż biorąc pod uwagę tylko spotkania rozegrane na stadionie CF Villarreal można zauważyć, że bramki padały i to zazwyczaj autorstwa dwóch drużyn. W 2011 roku padł rezultat 2-2, w 2013 roku 1-2, rok temu w Lidze Europy 1-3, 10 dni później 0-2, a w październiku 2015 roku 2-1. Jak widać, tylko 1 raz zdarzyło się by gole strzelała tylko jedna ekipa. Nie widzę więc powodu, że dzisiaj też tak będzie. Przecież drużyny nie przypominają siebie z poprzednich lat. Choć CF Villarreal ma w składzie Pato, a FC Sevilla gra zespołowo i tak naprawdę tylko pomocnik ściągnięty z Getafe - Pablo Sarabia pokazuje wysoką dyspozycję to jednak nadal są to zespoły groźne. Historia za to pokazuje, że starcia tych ekip było pełne bramek.
Podsumowując, warto ten typ wziąć pod uwagę ze względu na argumenty podane powyżej. Jeśli jednak kogoś nie przekonałem, można zajrzeć w statystyki by samemu zweryfikować informacje podane przeze mnie. Osobiście chciałem podać typ na pow. 3,5 gola, lecz Wam podaję bardziej bezpieczne rozwiązanie.
Z innych typów proponuję chociaż 2 gole FC Sevilla (@2.45), a także typ, że obydwie drużyny strzelą gola (@1.70). Powodzenia!
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Athletic Bilbao - FC Barcelona
Typ:
Bilbao (kornery over 6)
Kurs:
4,75
Bukmacher:
William Hill
Analiza:
Dzisiaj o 20:15 zapraszam do Bilbao gdzie miejscowi będą podejmować FC Barcelonę. Jak wszyscy wiedzą Barcelona jest faworytem praktycznie w każdym meczu i tutaj jest podobnie. Kurs jednak nie powala a wcale nie musi to być spacerek dla Katalończyków. W tym spotkaniu idę w kornery gospodarzy. Obserwując kilka pojedynków Barcelony z zeszłego sezonu w wielu przypadkach powtarza się to, że Barcelona niekoniecznie nabija dużo rożnych. Często strzelą dwie, trzy bramki i już sobie &quot;klepią&quot; w środku pola. Skrzydła są bardzo mało używane. Chciałem zagrać na więcej kornerów gospodarzy ale poszedłem w ich ilość. Bilbao gra skrzydłami i na pewno będą mieli kilka kontr-ataków i tutaj upatruje swojej szansy. Czy będzie grał Susaeta czy Muniain można się spodziewać piłek na skrzydłach. Typ ryzykowny ale nie niemożliwy pokazały to ich dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki. Co prawda to był puchar ale można oprzeć się o statystyki z tych pojedynków. W pierwszym meczu Atletic ugrało 12 rożnych. W rewanżu Bibao nabiło 7 kornerów. Nie szaleję ze stawką i Pozdrawiam.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom