>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 28.08.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 891,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 28. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Feyenoord-Zorya
Typ: Feyenoord wygra 2 golami
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie rewanżowe w ramach kwalifikacji do Ligi Europejskiej w którym na przeciwko siebie staną Holenderski Feyenoord Rotterdam , oraz Ukraińksa Zorya. W pierwszym spotkaniu rozegranym na Ukrainie padł remis po 1 , ale goście byli zespołem delikatnie lepszym jeśli patrzymy na przebieg całego spotkania. W tym spotkaniu nie mam wątpliwości że zespołem częściej atakującym oraz stwarzającym sobie więcej sytuacji podbramkowych będzie drużyna gospodarzy , która jak na razie nie prezentuję zbyt wysokiej formy,ale według mnie jest zespołem zdecydowanie piłkarsko lepszym aniżeli ekipa z Ukrainy. Feyenoord nie wygrał na swoim stadionie 4 kolejnych spotkań , myślę że najwyższy czas przerwać tę haniebna passę i dać swoim kibicom powód do zadowolenia, uważam również że jest to dobre spotkania na przełamanie. Postawiłbym tutaj na wygraną zespołu z Rotterdamu różnicą dokładnie dwóch bramek, mój typ to 2:0 dla gospodarzy jutrzejszego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Club Brugge - Grasshoppers
Typ:
1 Handicap (-1,5)
Kurs: 2.38
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnia runda Ligi Europy przed nami. A w zasadzie jej rewanże. Oczywiście nie jest to Liga Mistrzów, ale zespoły też są dobre i mają o co grać, także powinno być już na tym etapie ciekawie. Brugge miasto belgijskie zamieszkałe przez około 120 tys. osób gości na Jan Breydel Stadion wicemistrza Szwajcarii z ubiegłego roku drużynę Grashoppers. Pierwszy mecz zakończył zwycięstwem belgów 2-1. Był to wynik do przewidzenia, gdyż aktualni wicemistrzowie Szwajcarii są poprostu w tragicznej formie na starcie tego sezonu. Czego nie można powiedzieć o chłopakach z Brugge. Na 17 ostatnich meczów przegrali tylko jeden, 3 dni temu mecz ligowy na wyjeździe z drużyną Mechelen 3-1. Uważam, że nie poszli w tym meczu na 100% gdyż skupiają się na LE. Niby to nie Liga Mistrzów, ale też kasa i regularność gry w europie jest. Drużyna ze Szwajcarii ma bardzo słabe statystyki jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe. Nie idzie im kompletnie i na dziesięć ostatnich meczów, aż 6 razy polegli, 2 razy zremisowali i ostatnio 2 razy wygrali, lecz szczerze mówiąc to te dwa ostatnie wygrane mecze na wyjeździe nie były z drużynami na wybitnym poziomie ???? Uważam, że Handicap 1,5 na belgów spokojnie się sprawdzi. Osobiście zastanawiam się na większym Handicapem (2,5)
⛔100/COLOR]
 
adamzary 1

adamzary

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga europejska
Godzina: 18;45
Spotkanie: Astra Giurgiu - Lyon
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W rewanżowym meczu Astra Giurgiu - Lyon uważam że padną 3 gole lub więcej ponieważ Lyon na pewno będzie chciał nadrobić beznadziejny wynik z pierwszego spotkania które wymkneło im się z pod kontroli w drugiej połowie a Astra jest na własnym stadionie niesamowicie mocna przez co może paść tam kilka goli. Lyon mimo że bez formy na pewno przyciśnie i postara się o awans. Kurs 2.00 dosyć ciekawy.
⛔100
 
I 14

izaakbabel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Soligorsk (Blr)- PSV (Ned)
Typ: 1
Kurs: 5,5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Argumentacja podobna jak na Malmo. Niby PSV jest na fali, na wyjeździe wygrali zawsze istotny mecz z Ajaxem. Niby ligi różni różnica poziomu itd. Ale jednak Białoruś to nie Gibraltar, Bate już pokazało że może najlepszych postraszyć.
Soligorsk przegrał 3 razy w lidze ale podejrzewam, że m.in. dlatego że skupia się na pucharach.
A z pucharów wyniki są takie ostatnio:
Zulte-Waregem 2:5 Shakhtyor Soligorsk
Shakhtyor Soligorsk 5:1 Derry City

Nie wygrali może z absolutnym topem europejskim ale przynajmniej solidne ekipy to są.
W pierwszym meczu PSV miało przewagę statystyczną druzgocącą - ale skończyło się marnym 1-0. Wydaje mi się że teraz może być taki sam wynik na korzyść Białorusinów.
⛔100
 
S 1

seba1996

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:45
Spotkanie: Astra Giurgiu - Lyon
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czwartek, a więc dzień w którym nadchodzi dzień rewanżów Ligi Europejskiej. Pod lupę biorę mecz rumuńskiej Astry z wszystkim znaną francuską marką - Lyonem. Kilka lat temu te drużyny dzieliła przepaść, ale liczy się teraźniejszość, gdzie trzeba sobie uświadomić, że francuskiej drużynie będzie niezmiernie trudno zakwalifikować się chociażby do fazy grupowej LE. Po pierwszym meczu na Stade Gerland, Rumuni po wyrównanym meczu zdołali wywieźć komplet punktów z wynikiem 2-1, co stawia ich w dobrej sytuacji przed meczem rewanżowym. Rumunia jest to ciężki teren do grania, gdzie niejeden, znany europejski klub miał spore problemy. Dlaczego myślę, że obie drużyny strzelą bramkę? Jednym z powodów jest oczywiście wynik pierwszego spotkania. Lyon będzie musiał zaatakować, aby odrobić straty z pierwszego spotkania. Tutaj pokładam nadzieję, że bramka dla Lyonu szybko nie padnie i z czasem będą musieli odsłaniać się coraz bardziej, a to oznacza, że Astra kontrami będzie mogła to wykorzystać i ukłuć francuską drużynę. Tutaj naradza się drugi powód dotyczący obrony, a dokładniej luk w obronie Lyonu. Oglądałem ich ostatni mecz z Lens i to co ich obrona wyrabiała w drugiej połowie to przechodzi ludzkie pojęcie. Próbując odrobić wynik tworzyła się luka na luce, błąd na błędzie. Gdyby Lens wykorzystało swoje sytuacje to skończyłoby się pogromem z 3-0. Co prawda Lyon również miał swoje sytuacje, ale brakowało skuteczności. Myślę, że trio Lacazette. Yattara, Gonalons będą w stanie zdobyć chociaż tą jedną bramkę, a przy powstających kontrach Astry również coś wpadnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Godzina:
20:45
Spotkanie: Inter - Stjarnan
Typ: 1 (handicap 0 -2)
Kurs: 1,87

Bukmacher: Betsson
Analiza:


Losy awansu rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu w którym Inter wygrał 3-0 dominując rywali przez cały mecz. Inter miał w tym pojedynku ponad 60% posiadania piłki i ponad 20 sytuacji bramkowych. Nie ma czemu się dziwić skoro Stjarnan to półamatorski klub. Dla Islandczyków sam fakt gry z Interem to wielki sukces. Gospodarze ten mecz traktują jako mecz przygotowawczy do nowego sezonu w Serie A, który zaczyna się już w tą sobotę. Muszę przyznać, że zaskoczyłem się jak zobaczyłem kadrę Interu powołaną na mecz, gdyż sadziłem, że Walter Mazzarri da pograć raczej dublerom a tymczasem jest niemal najmocniejsza obecnie kadra. Nie zagrają jedynie Ricky Alvarez i Rodrigo Palacio. Jeśli chodzi o Islandczyków to można spodziewać się takiej samej jedenastki jak w poprzednim meczu. Stjarnan w ostatnim meczu ligowym odczuwał jeszcze trudy meczu z Interem, gdyż tylko zremisował z przeciętnym Breidablik 2-2 ratując remis w końcówce meczu. Islandczycy do Mediolanu przyjechali z myślą o najniższym wymiarze kary ze strony Włochów. Skład awizowany przez Mazzarri’ego oraz fakt, że na trybunach zasiądzie około 35 tysięcy widzów sprawia, że Inter może nie mieć sentymentów dla słabeusza. Jeśli w pierwszym meczu Włosi wygrali 3-0 z dość kiepską skutecznością to u siebie nie powinni być gorsi i wygrać co najmniej w takim samym rozmiarze.
✅87
 
M 0

martechello

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challengers - ATP Challengers Bangkok
Godzina: 06:30
Spotkanie: Meister N. - Chung H
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher:
Analiza:
Trafiłem wczoraj typ, bylem pewny wygranej lecz Lopez trochę namieszał, mógłbym pisać drugi raz taka same analize jak w przypadku pojedynku w 1 rundzie US OPEN. Koreańczyk jest lepszym tenisistą wygrał mecz 2 dni temu z podobnym do niego zawodnikiem umiejętnosciowo, teraz podejmuje amerykanina którego również pokona. Atutem jest również region i nie wypada aby przegrał w Bangkoku ;) Postawiłem grubą forse, spotkania nie bd ogladal obudze sie i sprawdze tylko jak wpadna monety do salda ;) Wg. bukmacherów koreańczyk jest zdecydowanym faworytem nie wiem skąd aż taki wysoki kurs.
walkower 0jk
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: M.Tel Aviv-Asteras
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,63
Bukmacher: bet365
W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami Asteras poradziło sobie bez większych problemów wygrywając mecz 2-0. Myślę że i dzisiaj maja spore szanse na zwycięstwo. M.Tel Aviv to nie jest przeciwnik wymagający i przed tym sezonem nie zrobił praktycznie żadnych wzmocnień gdyż w obecnej sytuacji w tym kraju nie ma za wielu chętnych piłkarzy za granicy do reprezentowania Izraelskich klubów. Mało tego ich trener Oscar Garcia obawiając się o swoje bezpieczeństwo zrezygnował z prowadzenie drużyny i dzisiaj jego stery przejmie asystent. I gdyby jeszcze M.Tel Aviv grał na własnym stadionie to obawiał bym się tego typu ale mecz zostanie rozegrany ma neutralnym gruncie a dokładnie na Cyprze. Przy tak dobrym kursie myślę że typ wart gry.
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Puchar UEFA
Godzina:
17:45
Spotkanie: Astra - Lyon
Typ:
Lyon awansuje
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365

Analiza:
na chwile obecną na stronie oficjalnej Lyon&#39;u nie ma podanego składu na mecz z cyganami,
lecz już czytałem kilka informacji na temat sporej absencji w drużynie Lyonu, gdzie wygląda ona następująco.
Nie zagrają (w nawiasie podałem sezon 2013/14) :
Bedimo 0/0 (36/1 kluczowy obrońca)
Bisevac 0/0 (27/0 kluczowy obrońca)
Umtiti 2/0 (28/0 kluczowy obrońca)
Grenier 0/0 (28/4 kluczowy pomocnik),
Fofana 0/0 (25/2 kluczowy pomocnik),
Fekir 1/0 (11/1 mało znaczący pomocnik)
Benzia 1/0 (11/2 mało znaczący napastnik),
Yattara 3/0 (30/11 nowy napastnik z Angers Ligue 2),
Gourcuff 0/0 (1/0 pomocnik pozyskany z rezerw Lyonu),
Rose 3/0 (9/0 nowy obrońca z Valenciennes)
Jak widać powyżej spora lista graczy Lyonu kluczowych i nowych graczy którzy dziś nie zagrają. Być
może dlatego są obecnie w Ligue 1 na miejscu trzynastym po trzech kolejkach mając tylko, a
nawet aż 3 punkty. Lyon na szczeblu UEFA, czy też Ligi Mistrzów ma pecha na Stade de Gerland, gdzie
przegrywali mecze z Real Sociedad (0-2), Juventus (0-1), oraz obecnie FC Astra (1-2). Natomiast jeśli
chodzi o drużyny z Rumuni to mieli starcie z Steaua Bucharest gdzie wygrali na ich boisku 3-0, oraz 5-3,
może jest to jakaś przesłanka że im na ręke tam grać, chociaż to głupi brzmi, nieważne.. Francuski trener
H. Fournier, który był szkoleniowcem Stade de Reims do czerwca tego roku przejął Lyon pod swojego
skrzydła i inauguracyjny mecz w lidze wygrali gdzie kolejne dwa zakończyły się porażka, a na dodatek
przegrali u siebie 2:1 z Astra, gdzie bramki padły po 70&#39; minucie spotkania jak Lyon grał w dziesiątkę.
Trener ten jak wyczytałem lubi miksować skład by znaleźć ten optymalny z racji tego że nie może na
chwile obecną korzystać ze wszystkich swoich zawodników. Wiele razy zdarza się tak że zawodników
kontuzjowanych da się zastąpić rezerwowymi, którzy mają rozegranych 0 minut w pierwszym składzie
a jednak potrafią się pokazać z dobrej strony.
Dla gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ nigeryjskiego napastnika pozyskanego z
Club Brogge K. Fatai 5/2. Moim skromnym zdaniem gra w dziesiątkę zaważyła na tym
że Lyon u siebie przegrał z cyganami a był od początku spotkania faworytem. Każda, choćby
najgorsza drużyna ligi francuskiej jest o klasę lepsza niż Rumuni. W tym spotkaniu to drużyna
gości będzie się starać atakować od pierwszych minut !

⛔100
 
P 1

pilsudski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Liga Europy UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia- aktobe
Typ: Legia (handicap 0:1)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj o godzinie 21:00 w Warszawie, stołeczna Legia, która jest w mega gazie podejmuje Aktobe. Drużyna z daleka, dokładnie z Azji środkowej. Aktobe pokazało, że choćby ze Steauą byli mocni i rumuni męczyli się z odprawieniem tejże drużyny, jednak Legie stawiam zdecydowanie wyżej w hierarchii aktualnego poziomu piłkarskiego ekip w Europie. Powiem, że Legia to top 3 Ekip w Europie środkowej. Mają mega mocny skład z takimi zawodnikami jak Żyro czy Radovic, liga mistrzów im się należy. Wracając do typu, sądzę iż gospodarze nie będą kalkulować z tym 1:0 i po prostu dadzą z siebie wszystko aby wygrać dzisiejszego wieczoru i to przekonująco, bo linię ognia mają oni mocną.
✅110
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 18:45
Spotkanie: Astra Giurgiu - Lyon
Typ: Astra HA -1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ten mecz przewałkowany jest na forum na wszelkie możliwe sposoby.
Ja zupełnie nie zgadzam się z wnioskami kolegi powyżej i uważam, że Lyon to w tej chwili tylko i wyłącznie nazwa, a nazwy jak przekonał się Celtic, nie grają.
W Lyonie masa absencji, drużyna od początku sezonu spisuje się fatalnie. Jeden dobry mecz z Mladą Boleslav, która równie słabo weszła w sezon, rozgrany niemal miesiąc temu, to za mało.
Kadra Lyonu na ten mecz: Lopes – Gorgelin – Mocio – Zeffane – Dabo – Jallet – Koné.B – Labidi – N’Gouma – Tolisso – Ferri – Gonalons – Ghezzal – Bahlouli – Malbranque – Mvuemba – Danic – Lacazette – Njie
Jeden Lacazette meczu im nie wygra.

Astra u siebie jest niezwykle mocna. Nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu. Może nazwa niewiele nam mówi, ale skład Astry wyceniany jest na dwukrotnie więcej niż skład Legii więc to nie są jakieś cygańskie pastuchy, tylko solidna ekipa, która moim zdaniem rozklepie dzisiaj przesłaba obronę Lyonu nie raz.
Tym bardziej, że Lyon musi atakować, a jak pokazał mecz z Lens, obrońcy Lyonu zapominają wtedy, że są obrońcami ;)
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE Kwalifikacje
Godzina: 22:15
Spotkanie: Rio Ave - Elfsborg
Typ: Awans Rio Ave
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis kusi Mnie to spotkanie poniewaz. Mimo porazki na wyjezdzie skromnej 2:1 gdzie zdobyli cenna bramke na wyjezdzie przenosza sie do Portugalii. Szwedzka pilka jest gorsza od portugalskiej nie bojmy sie tego powiedziec. W dodatku Rio Ave ostatnio na fali. Az sam sie zdziwilem jak rozbili na wyjezdzie Estoril 1:5 gdzie gospodarz byl faworytem a to do czegos zobowiazuje. Rowniez wygrali u Siebie 2:0 z Setubal i przegrali w Superpucharze z Benfica dopiero po karnych. Wiec dlaczego nie mieliby strzelic im minimum 1 bramki skoro Elfsborg na wyjazdach az tak nie blyszczy. Elfsborg raczej w lidze powinien sie skupic na miejscu o LM a Rio Ave na tle Porto Benfici czy Sportingu raczej nie ma szans a taka LE oslodzilaby im ten poczatek sezonu. Daje na awans bo wiekszy kurs a na 1 jest 1,75 wiec awans wyglada lepiej ????
✅100
 
macio106 156,3K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar, Pierwsza Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Al-Gharafa - Al Arabi
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 2 kolejki ligi Katarskiej pomiędzy Al-Gharafa a Al Arabi. Po pierwsze Al-Gharafa to już nie ten sam klub co kiedyś, gdzie w lidze nie miał sobie równych. Obecnie gwiazdami są Lisandro López (20 meczów 8 goli), Miku (12/5), Nene (26/11) i to głownie na tych 3 zawodnikach opiera się cała taktyka Gharafy, jeżeli są w formie to wygrywają jeżeli nie to dostają baty. Po drugie warto też dodać że ostatni raz Al-Gharafa wygrała z Al Arabi 3 lata temu a konkretnie 18.02.11. Teraz trochę o Al Arabi. Po pierwsze to bardzo dobre wzmocnienia: Paulinho, Imoh Ezekiel, Ashkan Dejagah, Pablo Hernández. Są to niewątpliwie bardzo mocni zawodnicy ograni w renomowanych ligach Europejskich. Po drugie z drużyny nikt nie odszedł czyli jest ten sam skład co rok temu wywalczył 5 miejsce, tak wzmocniony na pewno będzie walczył o mistrzostwo Kataru. Po drugie Al Arabi nie przegrało ostatnich pięciu meczów na wyjeździe. Jako że jest to początek sezonu to żaden z zawodników zarówno gospodarzy i gości nie jest jeszcze zawieszony i drużyny wyjdą najprawdopodobniej najmocniejszym składem, który to nie wątpliwie jest lepszy u gości i moim zdaniem to oni wywiozą 3 punkty.
⛔100
 
M 29

m4kers

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (US Open) WTA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Cepelova/Bencic-Pavlyuchenkova/Safarova
Typ: 2
Kurs: 1.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Zacznę od zawodniczek, które stawiam na przegranej pozycji. Obie są młode, jeszcze niedoświadczone (Cepelova 93 rocznik, Bencić 97), pierwszy raz grają ze sobą w parze. W tym roku bilans Słowaczki w deblu wynosi 3-4, a Szwajcarki 1-2, tak więc wyraźnie widać, że skupiają się one bardziej na singlu i nie mają zbyt wielu doświadczeń jeśli chodzi o grę podwójną. Czeszka i Rosjanka natomiast nie grają ze sobą pierwszy raz, wręcz przeciwnie. Jest to ich kolejny turniej razem. Są w bardzo dobrej formie singlowej, ale w deblu także znakomicie sobie radzą. Pokonały ostatnio między innymi parę Pennetta/Hingis, a także Hsieh/Peng. Bilans Pavlyuchenkovej w deblu w obecnym roku wynosi 13-12, a Safarovej 21-15, więc jak na zawodniczki nastawione ogólnie bardziej na singla są to całkiem przyzwoite wyniki, tak więc nie widzę dzisiaj innego rozwiązania niż zwycięstwo Czeszki i Rosjanki.
zapoznaj się z regulaminem
⛔100
 
H 20

hardyhard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el.Ligi Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Legia - Aktobe
Typ: 1
Kurs: 1.4
Bukmacher: bwin
Analiza: Swój typ opieram na świetnej formie Legii i tym że wygrała z Aktobe na wyjeździe. Jak wiadomo w ostatnim ligowym meczu trener Berg desygnował do gry zawodników rezerwowych którzy poradzili sobie z Koroną, po to aby dzisiaj Radovic i spółka mogła dać z siebie wszystko i pewnie wygrać spotkanie z Kazachami.
kiepska analiza
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Godzina: 17
Spotkanie: Pliskova - Ivanovic
Typ: Ivanovic - 5,5 gema
Kurs: 1,72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj próbuje szczęścia na kortach w Stanach Zjednoczonych i słynnym US Open. Na przeciw siebie staną Karolina Pliskova która plasuje sie na 42 miejscu rankingu WTA z 9 na świecie Ana Ivanovic. Faworytką bez dwóch zdań jest Serbka która ostatnio spisuje się bardzo dobrze, ma na koncie finał w Cincinnati gdzie przegrała dopiero w finale z Serena Williams. W pierwszej rundzie rozprawiła sie bez problemów z Riske 2:0. Czeszka natomiast radzi sobie dosyć kiepsko odpadła w kwalifikacjach zarówno w Cincinnati jak i w New Haven. W pierwszej rundzie udało jej sie pokonać Meusburger z Austrii. Stawiam jednak zdecydowanie na Serbkę i handicap gemów -5,5. Powodzenia;)
⛔100
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Metalist Charków - Ruch Chorzów
Typ: Handicap 0:1
Kurs: 2.35
Bukmacher: bwin
Analiza:
Wydaję się, że przygoda Niebieskich z europejskimi pucharami dobiega końca, i dzisiejszego popołudnia wszyscy będziemy świadkami gry do jednej bramki, niestety tej polskiej. Niebiescy nie sprawią niespodzianki.
Ruch,jak wszyscy wiemy zanotował nie najlepszy start w obecnych rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy. Niebiescy po sześciu kolejkach zajmują dopiero dwunastą pozycję z pięcioma „oczkami&quot;.
Wydaję się to być skutkiem wąskiej kadry i nieumiejętnego rotowania tą kadrą między ligą, a europejskimi pucharami.
Co prawda Ukraińcy nie grają na własnym stadionie, ale to oni są &quot;murowanymi&quot; faworytami tego spotkania. Metalist to jedna z najsilniejszych drużyn Ukrainy poprzedniego sezonu. &quot;Żółto - Niebiescy&quot; zajęli trzecie miejsce w tabeli za Szachtarem Donieck i Dnipro. Teraz plasują się na piątym miejscu. W czterech meczach tego sezonu podopieczni Ihora Rachajewa zdobyli sześć punktów, zaliczając dwa zwycięstwa i dwie porażki.
Jestem pewien, że nawet jeśli chorzowianie dadzą z siebie wszystko to Ukraińcy i tak wygrają ten mecz, ponieważ oni mają do zaoferowania więcej. Ekipa Metalista jest silniejsza, ma lepszych graczy i dużo szerszą kadrę.
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Challenger Como
Godzina: 14:00
Bozoljac vs Delic
Typ: Bozoljac
Kurs: 1,9
Buk: Unibet
Panow w rankingu dzieli tylko jedno miejsce. Bozoljac ma bilans 2-6 na clay, a jego glowna nawierzchnia do gry jest hard. To sie zmienilo kilka lat temu gdyz wczesniej wiecej grywal wlasnie na maczce. Bilans ma slaby gdyz w marcu bedac zupelnie bez formy przegrywal z kazdym. Teraz juz jest lepiej z forma. Wczoraj ogral Cecchinato 6-3 7-6 a w kwalfikacjach US Open odpadl w dwoch tiebreakach z Fucsovics. Delic moim zdaniem ostatnio troche slabiej sie prezentuje. W kwalach do US Open odpadl tak smo jak Bozoljac w pierwszej rundzie tyle tylko ze bez walki. Wygral 4 gemy ze Zhang. Wczoraj zagral trzy setowy pojedynek z Licciardi(655ATP) 7-6 1-6 6-3. Jesli obaj panowie zagraja swoje mecze tak jak w pierwszej rundzie to moge byc spokojny o Bozoljaca
✅90
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska Kwalifikacje
Godzina:
21:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Aktobe
Typ: Powyżej 2.5 bramek
Kurs: 2.08
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam.
Na dzisiaj wybrałem spotkanie polskiego zespołu w Lidze Europejskiej. Zaczynając od gospodarza czyli Legi, wszyscy chyba pamiętają mecze z Celtikiem, pdało trochę bramek.
W ostatnich pięciu meczach u siebie 3 wygrane(2:0,5:0,4:1) 1 remis(1:1) i 1 przegrana (0:1).
Ogólne ostatnie pięć meczy to 4 wygrane i porażka(walkower z Celtikiem).
Widać że mają formę ponieważ prawie w każdym meczu strzelają 2 bramki w lidze u siebie mają bilans bramkowy 8:2.
Natomiast gość z Kazachstanu ostatnio jakoś mu nie idzie na ostatnie 5 meczy tylko 1 wygrana 2 remisy i 2 porażki. A na wyjedzie tylko 1 wygrana 2 remisy i 2 porażki w tym 7:1 i 2:1.
Dzisiaj myślę że Legia będzie chciała szybko strzelić bramki by zapewnić sobie spokój.
Myślę że obie drużyny strzelą bramkę i tym samym padnie powyżej 2.5 gola.
Będzie to na pewno ciekawy mecz, bo jak stracą bramkę to zrobi się im ciepło i będą musieli zagrać ofensywnie, a od początku meczu Aktobe będzie grało ofensywnie by zdobyć bramkę.
Legia ma właśnie ten plus że wygrali na wyjeździe 0:1.
Przewidywane składy:

Legia: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Jodłowiec, Vrdoljak - Żyro, Duda, Kucharczyk - Radović.

Aktobe: Sidielnikow - Miroszniczenko, Mułdarow, Arzumanjan, Anderson - Neco, Tagybiergien, Korobkin, Chajrullin - Antonow, Pizzelli.

Nie zagrają:
Legia: Astiz, Ronan (kontuzje), Bereszyński (kara od UEFA).
Pozdrawiam ????

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom