>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.07.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Tenis
Dimitrov - Bogomolov Jr. Alex
Typ: 2-0 dla Dimitrov
Kurs : 2,60
Buk : Unibet
Analiza :

Wydaje mi się że to jest jedyny dobry typ na dzisiaj z tenisa . Oczywiście można zagrać z mniejszym ryzykim na czystą 1 ale ja zaryzykuje . Może na początek ostatnie mecze tenisistów :

27/07/2011 R32 Dimitrov, Grigor vs. Haas, Tommy 2:0 6:3 6:2

27/07/2011 R32 Bogomolov Jr, Alex vs. Jones, Greg 2:1 4:6 6:1 6:1


Dimitrov jest 57 w rankingu a Bogomolov 64 jak widać nie dzili ich wielka różnica w punktach ale myśle że Dimitrov jest w zdecydowanie wyższej formie . Z pewnością kurs na Dimitrov jest tak wysoki ponieważ Bogomolov gra u siebie w USA . Ale myśle że ten fakt mu nie pomoże i Bułgar wygra to gładko 2-0 . Warto jeszcze dodać że ci tenisiści nie rozegrali jeszcze meczy między sobą zatem szykuje się ich pierwsze starcie , miejmy nadzieje że szczęśliwe dla Bułgara.;)
Naprawde polecam , sazczególnie czystą 1.

Jeśli ci pomogłem kliknij dzięki jeśli nie to przesuń krążek w myszce w dół:razz:
⛔
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
damianos1910 1

damianos1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lokomotiv Sofia
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Dzisiaj o godz. 16.45 gospodarzom tego spotkania przyjdzie tym razem się mierzyć z Lokomotivem Sofia. Śląsk w dwumeczu z Dundee pokazał charakter i wole walki która to znacznie przyczyniła się do wygrania tego dwumeczu.
Ich rywale z pewnością będą mniej wymagający. Śląsk od pierwszych minut powinien się rzucić na Bułgarów starając się strzelić im gola co uspokoiłoby grę.
W pierwszym meczu z Dundee zespół Śląska zagrał ofensywnie co opłaciło im się w znacznym stopniu, myślę że w tym meczu będzie podobnie. Nowy nabytek Voskamp przy wsparciu Ćwieląga i Diaza może spowodowac znaczne zagrożenie dla bramki rywala. Poza tym Mila, ktory swoimi strzalami z dystansu rowniez potrafi zaskoczyc.

Lepszą grę muszą za to gospodarze zaprezentować w obronie, która może w rewanżu byc kluczem do awansu do dalszej części rozgrywek. Lokomotiv Sofia w poprzedniej rundzie męczył się ze słabym Metalurg, który nie okazał się wcale taki słaby i był wymagająym rywalem dla Lokomotivu ulegając ostatecznie 3-2, w pierwszym meczu było 0-0. Stawiam na wygrana Slaska.
Polecam Typ i Pozdrawiam.
⛔100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina :wyscigi konne
Miejsce i czas : 3.25 Galway
Typ:[/size] Alpine Eagle
kurs:4,5
buk:ladbrokes
forma 311 - jest to dosc otwarty wyscig , gdzie jeszcze jeden kon jest brany pod uwage do skompletownia hat ricka...jednak ja siegam po favoryta dlatego ze ujezdza na nim bardzo dobry jokej A.P McCoy...jak zwykle szansa na skompletowanie hatricka , plus kurs , warte ryzyka
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Differdange - OlympiakosVolos
Typ: Differdange +1.5
Kurs: 1.86
Buk: Pinnacle


Chyba nikt z nas nie chciałby być na miejscu drużyny z Grecji. Dziś z samego rana ekipa Volos, od władz swojej ligi dowiedziała się, że zostanie prawdopodobnie relegowana ze swojej klasy rozgrywkoej z powodu afery korupcyjnej. W Lidze Europejskiej może dojść do podobnego zabiegu.
Wielkiej różnicy klas między tymi zespołami nie ma. Zapewne morale ekipy z Grecji są bardzo mizerne, bo taką wiadomość otrzymać na kilka godzin przed meczem sparingowym, to nikt by nie chcia, gdy wchodzi dyskwalifikacja w lidze oraz pucharach.

GL
⛔100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Paks - Hearts
Typ: 1
Kurs: 2.60
Bukmacher: BetClic
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.00 rozpocznie się mecz eliminacji Ligi Europejskiej Paksi SE - Heart of Midlothian FC. Ciężko wytypować faworyta tego spotkania. Na pewno faworytem dwumeczu jest zespół Hearts. I na nich już ktoś w dzisiejszym typie dnia oddał swój typ. Ja uważam jednak, że grając jako gospodarz węgierska drużyna jest w stanie wygrać.
Przeanalizowałem mecze Paks i doszedłem do wniosku, iż jest to drużyna która świetnie się czuje grając jako gospodarz. Warto dodać jeszcze że w poprzedniej rundzie wyeliminowali norweskie Tromso, gdzie w dwumeczu również nie byli faworytem.
Szkoci natomiast grają fatalnie na wyjazdach. I co prawda w pierwszej ligowej kolejce udało im się zremisować z Rangersami, jednak wcale nie uważam, że pokazuje to ich dobrą formę. Tym bardziej widząc co Rangersi kilka dni później zrobili w el. LM.
Na pewno Węgrzy są w stanie to spotkanie wygrać i sądzę, że zrobią wszystko aby tak się stało.
⛔100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Eliminacje LE
Spotkanie : Gazientepspor - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs : 1.75
Buk : Gamebookers
Stawiam dziś na pewne zwycięstwo drużyny z Turcji , dlaczego ? Już piszę :
-wewnętrzne kłótnie między zarządem Legii a trenerem co psuje atmosferę , coraz głośniej mówi się o dymisji obecnego trenera co działa na niekorzyść klubu ...
-zdecydowanie lepsza piłkarsko liga Turecka
-dwa razy większy budżet klubu z Turcji a co za tym idzie lepsi piłkarze
-w drużynie Legii najprawdopodobniej nie zagra ich najlepszy zawodnik : Ivica Vrdoljak
-jak mówią sami piłkarze Legii , mecz będzie rozgrywany w niekorzystnych dla nich warunkach ( w Turcji panują teraz niesamowite upały , do których drużyna Gaziantepu jest oczywiście przyzwyczajona)
-drużyna z Turcji to typowy zespół &#39;swojego stadionu&#39; w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej w meczu na wyjeździe tylko zremisowali z Torpedem Mińsk 1:1 by później ich rozbić u siebie 4:1 !
-niemoc polskich klubów od wielu lat we wszelakich rozgrywkach międzynarodowych
Jestem przekonany , że powyższe czynniki złożą się dziś na zwycięstwo drużyny z Turcji. Zła atmosfera, brak ciekawych wzmocnień ( nie wliczam tzw &#39;staruszków&#39; ) , ciężki piłkarsko teren ... co tu dużo pisać , dziś Legia polegnie.
Polecam.
⛔&amp;àà
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Serena Williams vs Maria Kirilienko
Typ: Over 2,5 seta
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 28-07-2011/23-00
Analiza:
Spotkanie 1/8 finału turnieju w Stanford na nawierzchni betonowej. Ten turniej jak łatwo jest wywnioskowac przygotowuje większosc do wielkoszlemowego US Open. Zdecydowaną faworytką do zwycięstwa jest Serena Williams, któa jest obecnie 169 rakietą świata. Z pewnością większosc z Was wie czym to jest spowodowane. Kontuzje, potem zator w plucach były tego przyczyną. W jednym z tak niedawno przeprowadzonych wywiadów z Amerykanką powiedziała: ,,Jeśli się skoncentruję, jestem w stanie tego dokonać. Zawsze mówiłam, że grając mój najlepszy tenis, jestem nie do pokonania. Muszę tylko wrócić do tego poziomu&#39;&#39;. Z pewnością będzie mocna, ale z Wimbledonu odpadła bardzo wcześnie, gdyż w trzeciej rundzie w starciu z Marion Bartoli. Od tej porażki nie grała oficjalnie przez miesiąc. Po porażce i szybkim odpadnięciu z Wimbledonu mówiła, że nie zasługiwała na porażkę. Jednak we wczorajszym spotkaniu udowodnila, że jest mocna. Wygrała 2-0, bez straty ani jednego gema. Tak, tak wygrała 6-0, 6-0. Jest to niesamowity wynik. Grała z Rodionovą. Jednak czy po takim znakomitym wyniku nie przyjdzie chwila zwątpienia. Zobaczymy. Mari Kiri również miała miesiąc przerwy. Wczoraj wygrała z rozstawioną Niemką Goerges. Bez zbytniego wysiłku, oddala rywalce pięc gemów. Rosjanka jest ładną kobietą, ma niesamowity zasięg. Jest zawodniczką praworęczną. Obie zawodniczki grały ze sobą czterokrotnie. Ostatnio spotkały się ze sobą tak niedawno, gdyż miesiąc temu podczas londyńskich zmagań. Amerykanka wygrała, a w bezpośrednich starciach prowadzi 4-0. Uważam, że najwyższy czas zagrac zacięty, pojedynek, który będzie miał trzy sety. Sądzę, że mecz będzie wyrównany-powodzenia
✅300
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Łokomotiv Sofia
Typ: Połowa/Koniec X/1
Kurs: 4,20
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W Czwartek o godzinie 16,45 Śląsk Wrocław zmierzy się w trzeciej rundzie z Łokomotivem Sofia.Dzisiejsza analiza będzie krótka,ale za to konkretna.Po kontuzji wraca Diaz jestem pewien że Śląsk ogra bułgarów na swoim terenie przy wsparciu wspaniałych kibiców.Łokomotiv to prowincjonalny klubik,który co roku walczy o 4-5 miejsce bo czołowych klubom nie dorasta do pięt.Jeszcze małą ciekawostkę znalazłem mianowicie na Łokomotiv chodzi średnio 305 widzów,tyle co u nas w III lidze.To mówi wszystko na temat poziomu drużyny z Bułgarii.Postawłbym pk 11 ale jest koniec miesiąca to trzeba ryzykować dlatego daje X/1
Wyjściowy skład Śląska:
Marián Kelemen -Tadeusz Socha, Piotr Celeban,Dariusz Pietrasiak,Amir Spahić - Marek Gancarczyk,Sebastian Dudek, Rok Elsner,Sebastian Mila,Piotr Ćwielong -Diaz
Kontuzjowani : P.Kaźmierczak,A.Łukasiewicz,K.Wołczek,J.Fojut ,Ł.Gikiewicz ( Rehbilitacja )
Ostatnie mecze obu drużyn :
ŚLĄSK :
21/07-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Dundee Utd vs. Śląsk 3:2
14/07-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Śląsk vs. Dundee Utd 1:0
28/06-11 Towarzyskie Klubów Slovan B. vs. Śląsk 0:1
Łokomotiv
21/07-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Lok. Sofia vs. Metalurg S 3:2
14/07-11 Liga Europejska UEFA Kwalifikacje Metalurg S vs. Lok. Sofia 0:0
02/07-11 Towarzyskie Klubów Lok. Sofia vs. Lewski Sofia 0:1
⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Spotkanie: Śląsk -2,5 - Lokomotiv Sofia +2,5 handicap
Typ: Śląsk -2,5
Kurs: 5,75
Bukmacher: bet365
Czas rozpoczęcia: 16:45
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 16:45 we Wrocławiu zostanie rozegrane pierwsze spotkanie pomiędzy drużyną Śląska a drużyną gości z Bułgarii Lokomotivem.Obie ekipy w ostatniej kolejce niezbyt łatwo wywalczyły awans.Śląsk po wygranym meczu u siebie z Dundee 1-0 pojechał do Szkocjii z dobrym optymizmem,lecz nie było aż tak dobrze ponieważ tam Śląsk po 5 min przegrywał już 0-2.Mobilizacja zespołu pozwoliła na wywiezienie korzystnego wyniku i mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Szkotów i w ostateczności Śląsk awansował.Drużyna gości dzisiejszego meczu Lokomotiv także się nie popisał,ponieważ pierwsze spotkanie w rundzie wcześniej zremisował na wyjeździe 0-0 z Metalurg Skopje.Gdy doszło do rewanżu Metalurg Skopje dwukrotnie prowadził (1-0,2-1).W 55min goście grali w 10,lecz utrzymywali prowadzenie do 85min i wtedy się zaczęło wyrównanie i minuta do końca bramka na 3-2.Drużyna Bułgarska nie jest rewelacją bo nawet w lidze do lidera Liteksu straciła 23pkt.Drużyna gości nie ma już czołowego zawodnika Genkova który obecnie gra w Wiśle Kraków.Śląsk niemal zagra podobnym składem co w meczu ze Szkotami dlatego dzisiaj powinni u siebie spokojnie sobie poradzić.Lokomotiv przeszedł rundę wielkim szczęściem ,lecz Śląsk miał znacznie bardziej wymagającego rywala i zachował zimną krew.Gospodarze dzisiejszego meczu jeżeli skupią się na meczu tak jak ze Szkotami to spokojnie wygrają i uważam że tutaj może być pogrom.Mecze towarzyskie Śląsk rozgrywał ze znacznie mocniejszymi rywalami i umiał wygrać wysoko.Dzisiaj uważam że zapewniom sobie awans i od początku meczu będą przeważać co spowoduje że wygrają Handicapem -2,5.Mimo ciężkiej przeprawy ze Szkotami trener napewno będzie chciał już zapewnić w 1 meczu awans. Typuje wygraną Śląska w handicapie -2,5.
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Kwalifikacje do LE
Spotkanie : Differdange : O. Volos
Typ : 1 DNB
Kurs : 5,13 ==&gt; 5,00
Buk : Tobet
Godzina : 20.00
Analiza :
To jest bardzo ciekawy typ z bardzo dużym kursem na dzisiaj i myślęże gra jest warta świeczki.
Kursy spadły z pułapu nawet 17,00 na nawet 5,50 gdzieniegdzie na wygraną gospodarzy, ale nie ma się co dziwić o czym zaraz dokładniej napiszę.
Tobet jeszcze w miarę utrzymał kursy bo na DNB można złapać powyżej 5 więc to mi wystarcza tu do konkursu ????
Otóż kursy zleciały tak koszmarnie dlatego że Volos w wyniku afery korupcyjnej został zesłany do niższej klasy rozgrywkowej i możliwe jest też wyrzucenie ich z Europejskich Pucharów chociaż to jeszcze pozostaje do wyjaśnienia ale trzeba się z tym liczyć.
Nie wydaje mi się żeby piłkarze teraz mieli ochotę walczyć, większość raczej będzie myślała jak tu jeszcze znaleźć innego pracodawcę który umożliwi jednak grę w pierwszej lidze a nie grać w klubie który zostanie zdegradowany.
Poza tym pewnie piłkarze też mają coś na sumieniu i dzisiaj będzie stres, myślenie o ewentualnych przesłuchaniach, o karach a skoro i tak mają być zdyskfalifikowani to po co mają się starać i grać, a już wogóle po co wygrywać jak to i tak nic nie da i to rywale będą grali dalej.
A już wogóle nie ma to sensu na wyjeździe.
Tak więc mecz może być odpuszczony, a tak jak już tu ktoś wspominał, różnicy klas dużej nie ma między tymi drużynami, gospodarze może i nie zachwycają, ale rywale też się w poprzedniej rundzie nie popisali, tak więc myślę że te kursy od początku były trochę przesadzone, a teraz gdy jeszcze wyszły takie rzeczy apropo Volos to nie ma szans żeby oni wygrali.
W najgorszym razie będzie tu dzisiaj remis i wtedy zwrot, ale ja liczę na wygraną gospodarzy po dobrym kursie.
Polecam
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka Nożna: LE
Aalesund - Elfsborg
over 3.5
4.00
Bet365

Dzisiaj o godzinie 19.00 zostanie rzegrane ciekawe spotkanie w 3 rundzie Ligi Europejskiej. Zmierzą się ze sobą drużyny ze Skandynawii więc możemy mówić o małych derbach.
Gospodarze w lidze norweskiej radzą sobie średnio i plasują się w środkowej części tabeli. Na 15 spotkań zaliczyli 4 razy +3.5 gola. Grają dosyć ofensywnie i dzisiaj jako gospodarze powinni zdobyć bramkę. Elfsborg to rewelacja ligi Szweckiej. Po 18 meczach zajmują w lidze 2 miejsce ze stratą tylko 1 gola do lidera. Mają na koncie 3 mecze +3.5 gola. Co ciekawe aż 14 razy mieli +2.5 gola. Są bardzo groźną drużyną i mogą się pokusić nawet o zwycięstwo w meczu z Norwegami.
Stawiam na to, że gospodarze strzelą. Goście są w stanie strzelić co najmniej 2 gole. Moim zdaniem dzisiaj będzie bardzo blisko wyniku over 3.5 gola dlatego zaryzykuje na ten typ po bardzo dobrym kursie.
✅300
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis M- Los Angeles
Spotkanie: Sweeting- Kunitsyn
Typ: 0:2(dw)
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home

Analiza
Już dziś o godzinie 23.00 na korcie głównym turnieju ATP w Los Angeles dojdzie do pojedynku 24 letniego amerykanina Ryana Sweetinga z 29 letnim rosjaninem Igorem Kunitsyn.
Panowie nigdy nie grali ze sobą dotychczas natomiast ich ranking jest podobny Kunitsyn- 60 zaś Sweeting- 65.
Faworytem nieznacznym bukmacherów jest Sweeting tylko dlatego że gra przed własna publicznoscia. Dla mnie powinien wygrac to rosjanin gdyż jest poprostu lepszym zawodnikiem i bardziej ogranym na swiatowych kortach.
Po tym co pokazal Sweeting w pierwszej rundzie wygrywając w bardzo słabym stulu z Dev Varmanem po nudnym jak flaki z olejem meczu 6-4,7-6, dziwi mnie taki kurs na niego, natomiast Kunitsyn w pierwszej rundzie dość pewnie pokonał chilijczyka Fernando Gonzaleza 6-4,6-3.
Sweeting jest w dośc slabej formie w tym roku przegrywając mecz za meczem u siebie, zaś Kunitsyn trzyma poziom i gra średni tenis.
Styl gry oby panow jest zroznicowany, Kunitsyn gra bardzo dobrze w głebi kortu i nie psuje tak duzo pilek jak amerykanin.
Sweeting zaś opiera gre na serwisie i dochodzeniu do siatki.
Polecam typ na Kunitsyna w meczu lecz ja ryzykuje dw 2-0 gdyż kurs kusi.:cool:
✅240
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Serena Williams vs Maria Kirilienko
Typ: 2
Kurs: 7.00
Buk: Bet365
MIerzy sie 25 zawodniczka rankingu wta i 169 Williams sadze ze siostry Williams powinny szykowac sie juz powoli do emerytury jak szykowac sie na kolejny sukcesy. Co prawda Hold trzeba zlozyc za wiele lat gry na najwyzszym poziomie ale obecnie to juz nie to samo co kiedys. Kiirilienko ma jeszcze przed soba wiele lat gry i mysle ze wlasnie teraz powinna powrocic do najwyzszej dyspozycji aby liczyc sie o top 10 w rankingu WTA. Amerykanka juz napewno zmeczona sezonem starsza Pani nie mysli o wygranych w mniej prestizowych turniejach. Kurs wiadomo mozcno zawyzony z powodu iz turniej odbywa sie w ameryce lecz ja naprawde widze spore szanse na wygranie rosjanki gdyz wszystkie dotychczasowe pojedynki z Serena przegrala wiec to moze byc jedna z ostatnich o ile nie ostatnai szansa do rewanzu. Podsumowujac sadze ze dosc zmeczona Amerykanka dzisiaj ulefgnie mocno zmotywowanej Marii .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom