>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.05.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
elalma 125,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ: Liczba strzałów zawodnika - Karim Benzema : 5+
Kurs: 3.50
Bukmacher: betclic
Analiza:
Wielki finał elitarnej Ligi Mistrzów i typ na strzały gracza, który jak najbardziej może być kluczową postacią w tym spotkaniu. Benzema to autor 15 goli w 11 meczach tej edycji Champions League. Bez niego ofensywa Królewskich wygląda bardzo słabo i trudno byłoby sobie wyobrazić Real dziś bez francuskiego napastnika. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to Benzema nie oddał przynajmniej 3 strzałów na bramkę rywali tylko w meczach z PSG (chyba najgorszy mecz Królewskich w tej edycji) i z Interem (pierwszy mecz w fazie grupowej).
Poza tym w kluczowych momentach Karim brał odpowiedzialność na swoje barki i był kluczowym graczem dla swojej ekipy. Liczę tutaj na to, że w tym najważniejszym meczu sezonu dla Realu Madryt poprowadzi swój zespół do 14 trofeum. Na koniec dodam, że w wątku poświęconym temu finałowi dodałem typ na 3+ strzałów, ale tutaj podaję linie o 2 większą, choć nawet linia 4+ po 2.18 wydaje się fajną opcją do singla. Jeśli chodzi o 5+ to Benzema pokrywał ją w 4 spotkaniach na 11 rozegranych - może nie jest to wybitny wynik, ale to finał, końcówka miesiąca - warto zaryzykować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, UEFA Champions League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool FC - Real Madryt
Typ: Karim Benzema strzeli bramkę + BTTS
Kurs: 2.90
Bukmacher: Betclic

O godzinie 21.00 na Stade de France w Paryżu rozpocznie się finał tej edycji Ligi Mistrzów. Liverpool podejmie Królewskich. Nie będę się rozpisywał na temat tego meczu i szans obu drużyn, ponieważ mój typ skupia się na strzelcu bramki. Uważam, że Karim Benzema, którego już można ogłosić królem strzelców tej edycji Champions League strzeli dzisiaj bramkę. Druga część typu dotyczy tego, że obydwie drużyny zdobędą po bramce. Jak na moje w tym finale to pewne. Co do napastnika Realu, to Francuz zdobył w tym sezonie 15 bramek. Jest w najlepszej formie w karierze i dzisiaj będzie postrachem pod bramką Alissona. Real wychodzi w środku pola z CKM, a więc Casemiro, Kroosem oraz Modriciem, do tego dochodzi Fede Valverde i Vinicius, więc będzie miał kto dostarczać te piłki do Karima. Liczę, że przynajmniej raz brazylijski goalkeeper The Reds wyciągnie piłkę z siatki, a co do BTTS'u to z takim potencjałem ofensywnym obu ekip, akurat jestem o to spokojny. Hala Madrid! A por la 14!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
kamasutra10 614K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Real Madryt
Typ: 1 połowa liczba goli - 0.5
Kurs:3.25
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


W koncu upragniony finał. Skład rozgrywki zacny i chyba te dwie ekipy zasluzyly na to spotkanie . Potencjał obydwu drużyn ogromny i ciężko wskazać faworyta do końcowego sukcesu. W obydwu drużynach nie brakuje ofensywnych graczy o wysokich umiejętnościach strzeleckich . Wszyscy oczekują dobrego widowiska .

STawka spotkania jednak sprawia że górę weźmie zapewne boiskowy pragmatyzm i zdrowy rozsądek . Dlatego spodziewam się bardzo uważnej gry z obu stron przede wszystkim z zabezpieczeniem własnej bramki . Taki stan rzeczy może utrzymać się do końca pierwszej połowy. Nie będzie to dla mnie zaskoczeniem . Dlatego zaryzykuje opcję 0:0 ht co zdaje się być wielce prawdopodobne przynajmniej z mojego punktu widzenia ....

225
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1459
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa Champions League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool FC - Real
Typ: Liczba fauli popelnionych na zawodniku - Mane powyzej 1.5
Kurs: 1.5
Bukmacher: fortuna
Analiza: Krotko i na temat. Mane będzie jednym z najgroźniejszych zawodnikow lfc i Real powinien skupic na nim duza uwagę. Z pewnością zaliczy kilka dryblingow po ktorych pojdzie faul ze strony zawodnikow Realu. Mane jest szybki i zwrotny wiec trudno zeby nie zaliczyl paru szybkuch akcji. Liverpool lubi kontry i Mane odnajduje sie w nich swietnie. Reasumujac jest jednym z glownych opcji w ataku wiec i ta pilke powinien miec czesto przy sobie co sprawi ze bedzie duzo kontaktow z zawodnikami Realu

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom